Macro-Work

Opinie o Macro-Work

Pan kasjer

Wady: słaba stawka niemiła atmosfera praca tylko na kasie manko pobierane z wypłaty (mimo to że się wcześniej miało na plusie) kierowniczka firmy MW nie obchodzi się pracownikami a kierowniczka i nadzór kasowy (REALA) gnoi ludzi za byle co oszukiwanie przy godzinach i wypłatach np miałem dostać 740zł za miesiąc pracy czekałem na wypłate pótora miesiąca więc dzwoniłem do kierowniczki MW przez tydzień żeby mi wypłaciła to miałem potem przelew 500zł narzucają prace wg metod nadzoru ochrona za pare groszy kapuje kasjerów za błędy podczas pracy np mnie i 10 moich koleżanek za sprzeciwienie się kierowniczce reala lub nie przyjście na niepłatne zebranie powie ci wynocha więcej wad niech poda ktoś inny jak się odważy. Zalety: grafik wg własnych potrzeb (o ile nie zadzwoni że trzeba przyjść) wybór pracy np Real Czeladź i DG

Zostaw opinię o Macro-Work - Będzin

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Macro-Work