Opinie o WPBK Tunnelling Sp. z o.o. w Częstochowa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy WPBK Tunnelling Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w WPBK Tunnelling Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa mostów i tuneli

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WPBK Tunnelling Sp. z o.o. w Częstochowa

Niestety firma niegodna polecenia. Zero organizacji. Pracy. Wypłaty wypłacane mają być do 15 a przychodzą bardzo czesto po 15. Brak pasków. Pan niby szef przychodzi z kartką papieru i ci pokazuje jakąś śmieszna rozpiskę napisana długopisem. Dają jakieś niby zaliczki których nie widzisz a potem odbijają z wypłaty żadnych premi dodatków stawki też nie adekwatne do wykonywanej pracy i oczywiście mnóstwo podpiera....dalaczy jak to Polacy lubią w (usunięte przez administratora) wchodzić. Nawet karty ubezpieczeniowej nie chcą dać pracownikowi żeby mógł normalnie iść do lekarza tylko trzymają gdzieś schowane. Bo boją się że ktoś może iść na L4 Ogólnie nie polecam firmy.

Inga
@Andrzej

Kurczę, to niezbyt ciekawie skoro każda wypłata jest opóźniona... Jakiego rzędu są to obsuwy? Kilka dni, tygodnie, czy nawet i miesiąc? Daj znać. Mówili coś na ten temat, czy mają zamiar to opanować i trzymać się terminowości? Chcę wiedzieć, bo chłopak szuka pracy i myślał, aby tu zaaplikować.

Roman Nowy wpis

Mają ofertę dla górnika do budowy tuneli. Prócz doświadczenia trzeba mieć dodatkowe uprawnienia żeby się dostać? Ktoś wspominał o 12 godzinnych zmianach. A jak ktoś chce dorobić to też można brać nadgodziny w wolne czy tu się tego nie praktykuje bo robota i tak wyczerpująca.

Jak wygląda sprawa grafiku w WPBK Tunnelling Sp. z o.o.. Czy pracodawca idzie na rękę?

kic Nowy wpis

6 dni pracy po 12h potem 6 dni wolnego i tak w kółko, w grudniu było 14 dni roboczych po 12h.

Rysiek Nowy wpis

Jak wygląda praca przy dozorze PG? Wiecie, że teraz firma szuka kogoś i może wyślę cv. Sami napisali, że oferują zarobek netto od 6550-9000 + bony żywnościowe za zjazd 75zł. O co chodzi z tymi bonami? Chodzi mi, o to, gdzie można je zrealizować?? Czy praca jest też w weekendy i ta pensja obejmuje już prace w te dni, czy dodatkowo weekend jest liczony?

@Andrzej

Nawet nie wiem, o jaką kartę ubezpieczeniową może Ci chodzić. A na jakiej umowie byłbym tu zatrudniony i jaką bym otrzymał stawkę za jakie konkretnie czynności na co dzień? I czy sprawdzał kto, czy składka zdrowotna jest do ZUS-u odprowadzana, jakby się do lekarza poszło?

Normalna kartę ubezpieczenia z taką się musisz udać do jakiegokolwiek lekarza w Niemczech masz kartę odbijasz i tyle . Do ZUS odprowadzają ale z wypłatami się spóźniają zawsze nigdy na czas niestety bardzo słaba ogarnięta firma a szczególnie konfidenci którzy cię zawsze (usunięte przez administratora)...... Rdola dużo (usunięte przez administratora);) ale hitem jest rozliczanie wypłaty żadnego paska ani nic nie dają jakąś kartkę z (usunięte przez administratora) wyciągniętą i coś tam nabazgrane to jest hit

Inga
@Andrzej

Firma WPBK Tunnelling Sp. z o.o. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Zatrudnię osoby dozoru PG Silesia. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Bożena

Firma poszukuje obecnie pracowników na różne stanowiska m.in też młodszych górników i syn tym stanowiskiem jest zainteresowany. Podali ogólne widełki płacowe chyba dla wszystkich stanowisk, na jakie szukają i wynoszą one 5500 zł – 8600 netto. Jako młodszy górnik to ile można zarobić, ktoś wie? Czy tutaj jest jakaś możliwość wzrostu wynagrodzenia?

Grześ

sztygar gAJOS TO ciotka lubi chłopców

Mati

Ta firma to jest jednym wielkim przekrętem głównie prezes zarządu Mariusz miał by się zająć ta sprawa skarbówka bo tylko (usunięte przez administratora) ludzi na kasę

Damian
@Mati

Może opowiesz też coś na temat zarobków? Ile można wyciągnąć na miesiąc w WPBK Tunnelling? Są jakieś dodatki i premie? A może firma zapewnia jakiś socjal?

Barbara
@Mati

Niezły zarzut :P To co jest konkretnie nie tak z tą kasą? Pieniędzy nie dostajecie?

Barbara

przecież żeby zwolnić trzeba mieć chyba poważny powód?

Czy w WPBK Tunnelling Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

Damian

Tak jak cholera porażka

Olga
@Damian

Kompletnie nic nie dają?

Pracownik Janusz
@Damian

Dziwi mnie wasza opinia ja pracuje od kwietnia 2021 nie nigdy nie zdarzyło się ze czegoś nie było na 10 wypłata i kartki w terminie jak się bachnie cały miesiąc to nieraz Prezes 300-500 zł dołoży nie ma problemu z rękawicami i ciuchami ale na rynku jest tyle firm że zawsze można odejść a Pan damian to chyba Pan Dzi ga dziwię się ze jeszcze cię nie wyje bali za Twoje zachowanie

Olga
@Pracownik Janusz

To na święta tyle dokłada w sensie 300, 350 zł ? Czy poza świętami też można liczyć na taką premię ?

Górnik borynia

Witam pracuje na boryni w firmie wcześniej pracowałem w czechach jako sekcyjny i kombajnista na jakie zarobki mogę liczyć w WPBK Tunneling?

Zapraszamy górników kombajnistów,górników ,ślusarzy oraz elektryków do pracy w PG SILESIA przy robatach drażeniowych zapewniamy dojazd do pracy oraz atrakcyjne zarobki wiecej pod nr 691179757 możliwość wyjazdu do pracy za granicę na roboty tunelowe.

Luc

Interesuje mnie praca na tunel

Do kiedy robota na silesi? Czy firma prowadzi roboty na innych kopalniach?

xxx

Zorientowałem się trochę w temacie i to co proponujecie dalekie jest od atrakcyjnych zarobków. Umowy na pół etatu niech zgadnę (choć praca na cały) :D

gonzo

A informujecie potencjalnych pracowników przed zatrudnieniem, że poza śmiesznym przelewem z tytułu wynagrodzenia resztę dajecie w kopertach? :D Krętacze i (usunięte przez administratora) Nie polecam firmy

Pracownik PG Silesia

To co piszą jest dalekie od prawdy chcesz się przekonać idź na Silesia płacą dobrze tylko swoim znajomym z Częstochowy

Alicja

Działalność WPBK Tunnelling jest związana z branżą budowy mostów i tuneli. Doradźcie, osoby z jakim wykształceniem najlepiej wpisują się w profil firmy? Może warto zainwestować w jakieś kursy specjalistyczne przed aplikowaniem- poradźcie.

Co słychać w firmie WPBK Tunnelling Sp. z o.o. w mieście Częstochowa? Czekamy na aktualne info. Może znajdzie się pracownik, w firmie WPBK Tunnelling Sp. z o.o., który ma jakieś info?

Pm

Wszystko jest ok.Kasa się zgadza tylko kiero emeryt z Janiny i myśli że zawojuje. Ino miejsca pracy zabiera.

vvv
@Pm

naucz sie pisać! jakie (usunięte przez administratora) INO !!!!

Zostaw merytoryczną opinię o WPBK Tunnelling Sp. z o.o. - Częstochowa

• Jak się pracuje w WPBK Tunnelling Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy WPBK Tunnelling Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WPBK Tunnelling Sp. z o.o.?

WPBK Tunnelling Sp. z o.o.
  • Pużaka 13 lok. 45
    42-200 Częstochowa
  • NIP: 9492206952 REGON: 364248287 KRS: 0000613581

WPBK Tunnelling Sp. z o.o.