Opinie o Auto-Moto Grabowski Mirosław Grabowski w Częstochowa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Auto-Moto Grabowski Mirosław Grabowski. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Auto-Moto Grabowski Mirosław Grabowski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auto-Moto Grabowski Mirosław Grabowski w Częstochowa

PIOTR Nowy wpis

kilka dni temu kupiłem tam sam. reno clio - samochód zgodny z opisem i ustaleniami dokonanymi wcześniej telefonicznie - miła obsługa , ponieważ przyjechaliśmy pociągiem właścicielka odebrała nas z dworca. Do domu jechaliśmy autostradą ok.400 km ,auto ok. pięknie się prowadzi zawieszenie ok. a spalanie rewelacja za 39 zł przejechaliśmy 211km / gaz/ z szybkością 110-120 kn/h jestem zadowolony i pozdrawiam miłe Panie tam pracujące

klient Nowy wpis

OMIJAC SZEROKIM ŁUKIEM!!!! (usunięte przez administratora). Auto za 30 tysiecy, przy kontroli pani przywiozla wszystkie dokumenty oraz podobno potwierdzenia ze samochod serwisowany w ASO. Po zakonczeniu transakcji pani dzwoni ze rozrzad nie byl wymieniany od nowosci to jest przez 210 tysiecy kilometrow!!! Samochodu nie chcielismy oddawac bo jest nam potrzebny, natomiast na zwrot kosztow wymiany nie mozemy liczyc, pani jedyne co nam zaoferowala to wymiane po znizkach w takiej samej cenie jak normalna wymiana osmieszajac sie przy tym jak malo kto, lub mozliwosc odstapienia po tym jak ponieslismy koszt wymiany opon, filtrow i plynow, tankowania, oraz oplacilismy ubezpieczenie. Oczywiscie tu rowniez bez zwrotu poniesionych przez nas kosztow. Jeszcze raz serdecznie odradzam i nie polecam.

max Nowy wpis

Faktycznie co do Grabowskiego z Częstochowy to dobry (usunięte przez administratora) ma tak ustawione auta by wytrzymały kilka miesięcy ,a potem problemy, ma kilku mechaników którzy wiedzą co robić by auto było sprawne jakiś czas ,sam tam byłem lecz znajomy mechanik mi to odradził bo zna tych mechaników je robią

wkurzona Nowy wpis

(usunięte przez administratora) Grabowskie, kupilam auto powypadkowe po roku wszystko wyszlo na jaw a opowiesci dziwnej tresci o super jakosci auta , pozbyl sie bubla i tyle. odradzam wszystkim zakup w tej firmie. (usunięte przez administratora)

Największy oszust kupiłem auto w zeszłym roku u niego do tej pory mam z nim problem a tak gwarantował że auto jest sprawne a auto do dziś nie działa a zaczeło się zaraz po wyjeździe z komisu a on umył ręce oszust i tyle

Ola

Nie polecam nikomu,kupiłam z mężem auto, na które podobno dają pół roku gwarancji, kiedy okazało się że wszystkie wtryski były już regenerowane, zaczynają uchylać się od jakiejkolwiek odpowiedzialności a pracownica komisu zaczyna wmawiać nam że to my uszkodziliśmy samochód, a wcześniej sami regenerowalismy wtryski.

maly

Grabowski na św. Barbary w Częstochowie to dobry naciągacz i krętacz ,wmawia wszystkim ,że wszystkie auta są w dobrym stanie a okazuje się że nie mało z nich wymaga większego wglądu i przemyślenia

Zostaw merytoryczną opinię o Auto-Moto Grabowski Mirosław Grabowski - Częstochowa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Auto-Moto Grabowski Mirosław Grabowski?

Kandydaci do pracy w Auto-Moto Grabowski Mirosław Grabowski napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Auto-Moto Grabowski Mirosław Grabowski
  • Św. Barbary 85