BADERA FPHU

Dalachów

Opinie o BADERA FPHU

Hanna

@marryna aktualne oferty pracy BADERA FPHU znajdziesz na stronie internetowej firmy: http://www.badera.pl/index.php/praca Jak oceniacie firmę jako pracodawcę? Jakie macie doświadczenia z BADERA FPHU?

marryna

znajoma mi polecała w tej firmie pracę biurową, ciekawe czy obecnie jest jakaś szansa żeby się aktualnie dostać. jednak różne plotki na mieście słychać więc najpierw to ja bym się wolała zapytac jak to jest w u was z weekendami, czy są wolne czy pracujące

Zostaw opinię o BADERA FPHU - Dalachów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BADERA FPHU