counter
3 43 80 5 1
Dorota Nowy wpis

Jeśli wiecie coś o tym, jak wygląda rekrutacja do BIS, to napiszcie. Będę wdzięczna. Trzeba przechodzić jakieś testy?

Robal

wpbk bis oddział Czechy Nie ma już: (usunięte przez administratora) Wreszcie można normalnie pracować!

krzysioelvis Nowy wpis
Nazwa działu: Produkcja
@Robal

nie ma zlodzieji i to dobrze sami dsawno wiedzieli ze koniec maja pracy w czechach a powiedzieli na ostatnia minute zeby ludzie im nie uciekli i zeby jeszcze nakrasc kasy

Mario Nowy wpis
@krzysioelvis

Kolego jest w błędzie Cichoń dowiedział się niespodziewanie w czwartek to strzał w kolano wszyscy myśleli że pod jeszcze że 2 lata po to zmieniło zarzad w pod zeby to (usunięte przez administratora)

Nowy Nowy wpis

31.05.2020 BIS-ka kończy w Czechach.

TakNie1
Tomasz

Można powiedzieć, że firma zdobyła przez te kilkanaście lat ogromne doświadczenie, jest dobrym pracodawcą więc zainteresowanym polecam prace.

Tak1Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Czy dyżury międzyświąteczne w WPBK BIS Sp. z o.o. obstawiają najmłodszymi stażem?

Nazwa działu: Handlowy
@Pytanie

Witam o.jaki dyżury i w jakiej firmie bo firmy wpbk bis sp zoo takiej nie znam.chyba że chodzi o Czechy bo w Polsce jest tylko wobk bis export sp zoo

Zainteresowany

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

Tak2Nie
Zorientowany
@Zainteresowany

Na Czechach tak

Knedel

Ostatni z Wielkiej Trójki (niejaki mieszkaniec Wałbrzycha) zakończył pracę na Czechach!

Tak4Nie
Weronika

@Byly, możesz swój komentarz napisać jeszcze raz tylko bardziej precyzyjnie? Odpowiadasz na temat wynagrodzenia, które można otrzymać w firmie WPBK BIS, więc chciałabym, abyś jasno sprecyzował jakie stawki oferuje firma nowo zatrudnionym osobom? Czy poza stałą stawką można liczyć na premię bądź nagrody? Napisz, jak to wygląda.

TakNie

Dysponujecie jakimiś informacjami z życia firmy? Podzielcie się swoją opinią związaną z wynagrodzeniem w WPBK BIS Sp. z o.o.. To coś, co może okazać się bardzo ważne dla innych użytkowników.

Byly
@Administrator

Bis czechy ok.ale export to zlodzieje!najwiekszy to baraniak!

Tak2Nie
Weronika

@pracownik, dziękuję za szczegółowe przedstawienie możliwości awansu, oraz wynagrodzenia na stanowisku operatora ładowarki i kombajnu chodnikowego w firmie WPBK BIS. Z tego co napisałeś wynika, iż można stwierdzić, że pracodawca oferuje godne wynagrodzenie swoim pracownikom. Jak ocenisz inny aspekt pracy w tej firmie, jakim jest atmosfera pomiędzy osobami zatrudnionymi przez tego pracodawcę? Zespół jest zgrany i dobrze współpracuje w trakcie pracy?

Weronika

@xxx1948, pozwól, że skorzystam z tego, iż udzieliłeś się w wątku opinii o pracy w firmie WPBK BIS i zapytam Cię, jak ocenisz warunki pracy oferowane przez tego pracodawcę? Przede wszystkim chciałabym dowiedzieć się jak wyglądają możliwości awansu w strukturach tej firmy? Czy takowe występują? Jeżeli możesz to proszę, przedstaw jak to wygląda.

@Weronika

Jeśli chodzi o awans to ja zaczynałem pięć lat temu od łopaty w tej chwili pracuję w dozorze jeśli jesteś uczciwy i nie walisz buł ani lewych zwolnień l-4 to u Mariusza załatwisz żeby iść na jakiś kurs na podwyższenie kwalfikacji

Weronika

@Xmen, rozumiem, że firma WPBK BIS zatrudnia każdą osobę, która ma chęci do pracy i zgłosi się do pracodawcy? Wiesz może jak wygląda sytuacja z zatrudnieniem na bardziej specjalistycznych stanowiskach pracy w tej firmie? Podziel się swoją wiedzą na ten temat.

@Weronika

Witam na stanowiskach typu operator ładowarki lub kombajnu chodnikowego możesz liczyć na zarobek około 4000-4500 w zależności od wykonych metrów kasa zawsze na 10 jest bony do końca miesiąca ubrania co 6 miesięcu możesz liczyć dodatkowo na jakiś dodatek na paliwo ale to musisz ustalić z Prezesem na kopalni

Dobry Górnik

Witam,czy jest możliwość przejścia z innej firmy prosto pod bis?Jak wyglądają zarobki i na jaki czas są wypłacane,z góry dzięki.

xxx1948
@Dobry Górnik

Napewno jest taka możliwość, zarobki na Silesia na poziomie 3000... Plus kartki po 15 za zjazd

Klon

Diety wypłacane są 10 każdego miesiąca, korony do 15. Nie wiem dokładnie jak to wygląda w bis export... w każdym bądź razie za weekendy wypłacają im później. Zarobki ok 5000. Praca zazwyczaj 6/1 nie licząc kolotoczy albo osobistego dogadania się z kierownikiem. PS. Stacho w końcu poszedł na emeryturę

Tak8Nie

ryl
@Klon

Stacho z w własnej woli nieposzedł

młody
@Klon

nie wiesz czy dalej są takie same wypłaty?

Natalia

Zastanawiam się czy jest dobrze i dlatego nie piszecie?

młody

a jak teraz wyglądają zarobki na czechach?

TakNie1

Iga

Bardzo dziwna opinia. Firma ma opinie bardzo dobrego pracodawcy!!

Xmen

Biorą jak leci. Większość załogi to 500+ Dobrych i robotnych ludzi coraz mniej.

Tak3Nie

Weronika

@Klon Twoje informacje na pewno będą cenne dla przyszłych kandydatów. Czy możesz coś jeszcze napisać na temat rozmowy kwalifikacyjnej? Jak ją wspominasz, czy była wymagająca? Czy pracodawca zwraca uwagę na doświadczenie kandydata czy daje też szansę młodym pracownikom bez doświadczenia?

Klon

Jeśli chodzi o załogę jest OK, chociaż wielu dobrych ludzi już nie robi. Natomiast co do Kohuta i Stacha to każdy kto się przewinął przez Czechy wie o co chodzi... Na szczęście już ich nie ma :) Wynagrodzenie hmm... Na tle innych firm nie wypada źle, ale za tą ilość dniówek powinno wpaść więcej do kieszeni.

Weronika

@Klon Rozumiem, że miałeś na myśli odejście pracowników z firmy. Czy oprócz tego, zaobserwowałeś jakieś zmiany w firmie WPBK BIS? Jeżeli tak, napisz czy oceniasz je pozytywnie. Jak Ci się współpracuje z resztą zespołu i czy jesteś zadowolony ze swojego wynagrodzenia?

Promot

Siema jakie zarobki na Budryku a jakie na Czechach . I czy dalej na cz jest tak ze sie robi w okretke . Pytam bo musze wrocic do syfu :) ale nawet tesknilem za metrami. Pozdro ryle.

Klon

Kohuta też już nie ma... Zaczęła się powolna eliminacja...

TakNie

Pamiętajcie, że udzielając merytorycznej odpowiedzi pomagacie innym osobom zainteresowanym pracą w firmie WPBK BIS Sp. z o.o.. Chce ktoś się podzielić swoją opinią?

TakNie

Od jakiegoś czasu nie pojawiła się żadna opinia dotycząca WPBK BIS Sp. z o.o.. Jak aktualnie wygląda praca w niej?

Pracodawca
@Administrator

Jak najbardziej oferta pracy jest aktualna.

Weronika

@Klon ale podczas przedłużenia kolejny raz umowy firma w pewnym momencie musi zaproponować pracownikowi umowę na czas nieokreślony. Jest to zagwarantowane w prawie pracy. Czy w WPBK BIS zdarzają się tacy wieloletni pracownicy?

Klon

Umowy są o pracę ale na czas określony. Długość umów 6-12 miesięcy zależy od nawału pracy, kwalifikacji i zaangażowania pracownika. Na ta chwilę są braki kadrowe, więc biorą jak leci... Młody bez doświadczenia przez pierwsze 3 miesiące ma zmniejszone diety na 14eu + w koronach trochę dorzucają, później 28 eu są diety (czyli na początek zarobisz ok 4000pln później 5000pln+ podane kwoty na rękę diety+korony). Ps. Zarobek podany przy ilości dniówek 25.

Weronika

@Klon zarobki, o których mówisz to kwota netto czy też brutto? Możesz napisać coś więcej o samej umowie? To najważniejsze informacje dla poszukujących pracy.

Nabór do pracy

Witam właśnie prowadzimy nabór do pracy w charakterze górnik ślusarz elektryk oraz osoby dozór więcej informacji pod numerem tel 883953430 lub wpbkbis323@interia.pl Praca na kwk budryk oraz pg silesia

Ciekawy

Napiszcie mi którego dnia miesiąca są wypłaty???????

Zostaw opinię o WPBK BIS Sp. z o.o. - Częstochowa

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

WPBK BIS Sp. z o.o.
3/5 Na podstawie 43 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Pużaka 13 lok. 45