WPBK BIS Sp. z o.o.

Częstochowa

Opinie o WPBK BIS Sp. z o.o.

mario

Witam nabór na stanowisko górnik oraz pomoc dołowa na PG Silesia kontakt pod numerem 510988287

Weronika
użytkownik zarejestrowany

@Klon ale podczas przedłużenia kolejny raz umowy firma w pewnym momencie musi zaproponować pracownikowi umowę na czas nieokreślony. Jest to zagwarantowane w prawie pracy. Czy w WPBK BIS zdarzają się tacy wieloletni pracownicy?

Klon

Umowy są o pracę ale na czas określony. Długość umów 6-12 miesięcy zależy od nawału pracy, kwalifikacji i zaangażowania pracownika. Na ta chwilę są braki kadrowe, więc biorą jak leci... Młody bez doświadczenia przez pierwsze 3 miesiące ma zmniejszone diety na 14eu + w koronach trochę dorzucają, później 28 eu są diety (czyli na początek zarobisz ok 4000pln później 5000pln+ podane kwoty na rękę diety+korony). Ps. Zarobek podany przy ilości dniówek 25.

Weronika
użytkownik zarejestrowany

@Klon zarobki, o których mówisz to kwota netto czy też brutto? Możesz napisać coś więcej o samej umowie? To najważniejsze informacje dla poszukujących pracy.

Klon

Diety wypłacane są 10 każdego miesiąca, korony do 15. Nie wiem dokładnie jak to wygląda w bis export... w każdym bądź razie za weekendy wypłacają im później. Zarobki ok 5000. Praca zazwyczaj 6/1 nie licząc kolotoczy albo osobistego dogadania się z kierownikiem. PS. Stacho w końcu poszedł na emeryturę

Nabór do pracy

Witam właśnie prowadzimy nabór do pracy w charakterze górnik ślusarz elektryk oraz osoby dozór więcej informacji pod numerem tel 883953430 lub wpbkbis323@interia.pl Praca na kwk budryk oraz pg silesia

Ciekawy

Napiszcie mi którego dnia miesiąca są wypłaty???????

Jfk

Tam w tej rabce to już się coś dzieje czy jeszcze echo???

Johny

Pracuje ktoś pod tą firmą w czechach? Jak zarobki i praca i wgl?

Janusz
użytkownik zarejestrowany

Czy ktoś może wie - te rekrutacje, które pojawiły się w sieci jeszcze we wrześniu są nadal aktualne? Jest ich całkiem sporo, np. dla operatora wiertnicy poziomej

Ufok

Przyjmują do roboty w tej firmie??? Jakie warunki, jaka kasa jako strzałowy? Wie ktoś coś???

Tomek

Witam. Posiadam wieloletnie doświadczenie jako operator ładowarek jednonaczyniowych kl 1. Obecnie pracuję na Volvo 220G, Doosan DL 550. Ciekawe na jaką stawkę mogę liczyć ?

Riko

Witam powiedzcie czy na ten tunel w Rabce to już zaczęli przyjmować? Ogłoszenia wiszą już tyle, odezwali się do kogoś????

Lb...

Masakra........

bezrobotny

Noooo.... to kur....a widze że to firma kogócik spier.... i ucik. Myślałem że to poważna firma a tu takie newsy....

bezrobotny

Cóż z tego że jest rekrutacja, jak cisza jak po śmierci organisty......

bezrobotny

Ponowie i Panie.... czy wiemy coś na temat rekrutacji do Rabki? Pokazały się ogłoszenia i cisza, odezwali się do kogoś z aplikujących?

Hmm..

Dzwonili już do kogoś w sprawie roboty??? Dajcie jakieś info....

Yogi

Koledzy co wiemy na temat budowy tunelu w Rabce??? Powiesili ogłoszenie ale konkretów brak, jakie płace jakie warunki??? Proszę o info.

Yogi
@Yogi 07.09.2016, 15:44

On bedzie operator łopaty heh... bo nie ma pojęcia o górnictwie, sądząc po stylu jego pisania

malpa

Firma rozwijającą się mają roboty w Polsce w Czechach niemczech a ostatnio nawet w Norwegii kasa na czas i bardzo przejęli ludzie oprócz tego barana w Niemczech seby czekają totalny kretyn ja oceniam firmę na 5

Waldek
@malpa 29.07.2016, 19:36

Tak jak napisał malpa firma Oki ja pracuję trzeci raz w Niemczech zaczynałem na janie u pana Mariana Czekają bardzo miły człowiek Adam jego syn bardzo spoko ziom tylko z Sebastianem ciężko od tego człowieka mądrzejszy jest tylko chyba sam Pan BÓG zarobki około 2000 tys euro plus dojazdy wszystko na czas polecam jak ktoś lubi delegacje

Zbyszek
@Waldek 30.07.2016, 21:41

Podał byś jakiś namiar na ten wyjazd do niemiec?? Z góry dzięki

on czechy

Zawsze na czas lipy niema z tym

wa(d)welski

w CZ nie ma buntu jest strach przed utrata pracy i zapiernicz x5 ostatnio ponoc system 13/1 pracy, ale wszedzie gdzie polactwo jest jest wyzysk i praca za damski ch6uj bo za 4k w CZ robic to cienko

Zico

Na chwile obecną diety obniżyli na 28eu wymawiając się na wynikłą sytuację w OKD... W zamian coś mają poprawić w koronach, a i dorzucili jeszcze "obiady". Ogólnie to wygląda tak minus ok 1000zł na wypłacie.

elok

To nie są oskarżenia podpisuje sie pod tym ze dwie diety biorą wiec koleżko to ty nie pi234ol

toma katowice załeze

firma jak każda inna ale kochutek [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] oszust gra w maszyny i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] diety wszystkim pracownikom nawet tym co nie mieszkaja na chotelu.kierownik borowy zwykły peda [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] pedant .biska ciula na dietach ale ja daje sprawe do sądu i ich ujebie za te diety nara lepiej robić w polsce bo jest zus

koro

Zarobki na umowie 9900Kr + czasem jakaś niewielka premia, do tego diety... bodajże 41Eu na dzień (dokładnie to ilość dniówek w miesiącu minus 2 diety dla firmy)

wekkk

jasne ze zarobisz ,mowa tu o Czechach wiec nie dupc flekow !i jebaj za 1800 bos glupi i tyle !

tomi

to po co robicie u medalikow idzcie do swoich hanyskich firm tam wam dadza zarobic padalce hanskie

toma katowice załeze
@tomi 14.05.2015, 14:21

sa diety 42 euro ale jebia odrazu dwie dla kochutka

Kombajner

42 euro plus 80zł , dniówka w Bisce.

xxx

hornik,gdzie dostajesz 200zł na dniówke?napewno nie w wpbk...

Hornik

Stawka około 200zł za dniówkowe, To firma na kopalni a nie biurowiec Google wiadomo ze jest nerwówka, wszyscy chcą zarobić, dozór do kupy z przodowym musza gonić żeby robota była zrobiona bo za to płaci kopalnia. Informacji szukać najlepiej w havirovie(CZ) na hotelu IMPULS . Ps. Firma wysyła na szkolenia tych którzy wykazują chęci do pracy. Pozdrawim

jo

firma kogucik...1800 na reke a narobisz sie za trzech!!!! MASAKRA

maes

Witam ubiegam sie tam o prace moglby ktos napisac cos wiecej ,slyszalem ze zarobki od 4k wzwyz ,ciekaw jestem jak warunki na karvinie CSA i dozor ? z gory dzieki

Mariusz

lepiej nie komentowac..

hanys

a mi się tam dobrze pracuje wypłata na czas tak jak i kartki do sztygarów nic nie mam no może alkoholicy ale nie tacy jak te nieudaczniki z [usunięte przez moderatora] wogóle nie powinien wam dawać siekaczy bo co wezmieci do ręki to przepierdolicie medale w oki! [usunięte przez moderatora] to dopiero [usunięte przez moderatora]

BUDRYK

Firma chujowa planista [usunięte przez moderatora] łamaga nabija siekacze na polamane sztyle dyrekcja firmy razem z nadsztygarem wyjezdzaja do wisly i bawia sie za nasze pieniadze a my nawet nie wiemy za co mamy potrącone z premi pracuja sztygarzy alkoholicy chleja na dole i morde drą w zaparowanych okularkach! rekawice dostalismy 1 miesiaca przy przyjeciu i od tamtej pory jezeli sobie nie kupisz to nie masz! ciuchy i srodki higieniczne to samo poprostu porazka!;/ jezeli chcesz budowac przyszlosc to nie na tej firmie bo to [usunięte przez moderatora] ! D.N.O Skład medalików L.E.B.E.R !!!!!

Zostaw opinię o WPBK BIS Sp. z o.o. - Częstochowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie WPBK BIS Sp. z o.o.