WPBK BIS Sp. z o.o.

Częstochowa

WPBK BIS Sp. z o.o.

Opinie o WPBK BIS Sp. z o.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Iga

Bardzo dziwna opinia. Firma ma opinie bardzo dobrego pracodawcy!!

Xmen

Biorą jak leci. Większość załogi to 500+ Dobrych i robotnych ludzi coraz mniej.

Weronika

@Klon Twoje informacje na pewno będą cenne dla przyszłych kandydatów. Czy możesz coś jeszcze napisać na temat rozmowy kwalifikacyjnej? Jak ją wspominasz, czy była wymagająca? Czy pracodawca zwraca uwagę na doświadczenie kandydata czy daje też szansę młodym pracownikom bez doświadczenia?

Klon

Jeśli chodzi o załogę jest OK, chociaż wielu dobrych ludzi już nie robi. Natomiast co do Kohuta i Stacha to każdy kto się przewinął przez Czechy wie o co chodzi... Na szczęście już ich nie ma :) Wynagrodzenie hmm... Na tle innych firm nie wypada źle, ale za tą ilość dniówek powinno wpaść więcej do kieszeni.

Weronika

@Klon Rozumiem, że miałeś na myśli odejście pracowników z firmy. Czy oprócz tego, zaobserwowałeś jakieś zmiany w firmie WPBK BIS? Jeżeli tak, napisz czy oceniasz je pozytywnie. Jak Ci się współpracuje z resztą zespołu i czy jesteś zadowolony ze swojego wynagrodzenia?

Promot

Siema jakie zarobki na Budryku a jakie na Czechach . I czy dalej na cz jest tak ze sie robi w okretke . Pytam bo musze wrocic do syfu :) ale nawet tesknilem za metrami. Pozdro ryle.

Klon

Kohuta też już nie ma... Zaczęła się powolna eliminacja...

Pamiętajcie, że udzielając merytorycznej odpowiedzi pomagacie innym osobom zainteresowanym pracą w firmie WPBK BIS Sp. z o.o.. Chce ktoś się podzielić swoją opinią?

Klon

Diety wypłacane są 10 każdego miesiąca, korony do 15. Nie wiem dokładnie jak to wygląda w bis export... w każdym bądź razie za weekendy wypłacają im później. Zarobki ok 5000. Praca zazwyczaj 6/1 nie licząc kolotoczy albo osobistego dogadania się z kierownikiem. PS. Stacho w końcu poszedł na emeryturę

ryl
@Klon 09.07.2017 01:20

Stacho z w własnej woli nieposzedł

Od jakiegoś czasu nie pojawiła się żadna opinia dotycząca WPBK BIS Sp. z o.o.. Jak aktualnie wygląda praca w niej?

Pracodawca
@Administrator 05.02.2018 08:20

Jak najbardziej oferta pracy jest aktualna.

Weronika

@Klon ale podczas przedłużenia kolejny raz umowy firma w pewnym momencie musi zaproponować pracownikowi umowę na czas nieokreślony. Jest to zagwarantowane w prawie pracy. Czy w WPBK BIS zdarzają się tacy wieloletni pracownicy?

Klon

Umowy są o pracę ale na czas określony. Długość umów 6-12 miesięcy zależy od nawału pracy, kwalifikacji i zaangażowania pracownika. Na ta chwilę są braki kadrowe, więc biorą jak leci... Młody bez doświadczenia przez pierwsze 3 miesiące ma zmniejszone diety na 14eu + w koronach trochę dorzucają, później 28 eu są diety (czyli na początek zarobisz ok 4000pln później 5000pln+ podane kwoty na rękę diety+korony). Ps. Zarobek podany przy ilości dniówek 25.

Weronika

@Klon zarobki, o których mówisz to kwota netto czy też brutto? Możesz napisać coś więcej o samej umowie? To najważniejsze informacje dla poszukujących pracy.

Nabór do pracy

Witam właśnie prowadzimy nabór do pracy w charakterze górnik ślusarz elektryk oraz osoby dozór więcej informacji pod numerem tel 883953430 lub [email protected] Praca na kwk budryk oraz pg silesia

Ciekawy

Napiszcie mi którego dnia miesiąca są wypłaty???????

Jfk

Tam w tej rabce to już się coś dzieje czy jeszcze echo???

Johny

Pracuje ktoś pod tą firmą w czechach? Jak zarobki i praca i wgl?

Janusz

Czy ktoś może wie - te rekrutacje, które pojawiły się w sieci jeszcze we wrześniu są nadal aktualne? Jest ich całkiem sporo, np. dla operatora wiertnicy poziomej

Qwa

Składnia zdania...... i po polsku piszemy.....jeśli rozumiesz co to znaczy ..!!!

lol

Gościu ty piszesz szybciej niż myślisz, czy myślisz wolniej niż piszesz? Przeczytaj co napisałeś i przemyśl to bo bzdury wypisujesz.

lol

Na stanowisko kierownicze to trzeba mieć trochę inteligencji.....i pisać po polsku dobrze, co w twoim wypadku niestety cię dyskwalifikuje.

Ufok

Przyjmują do roboty w tej firmie??? Jakie warunki, jaka kasa jako strzałowy? Wie ktoś coś???

Loc

Daj sobie spokój z ta firma.

Hi

Jak polecasz to sam sie zatrudnij..... pytanie za ile?!?!?!?!

Riko

A ty umiesz czytać??? O co pytałem???

Tomek

Witam. Posiadam wieloletnie doświadczenie jako operator ładowarek jednonaczyniowych kl 1. Obecnie pracuję na Volvo 220G, Doosan DL 550. Ciekawe na jaką stawkę mogę liczyć ?

Riko

Witam powiedzcie czy na ten tunel w Rabce to już zaczęli przyjmować? Ogłoszenia wiszą już tyle, odezwali się do kogoś????

Lb...

Masakra........

bezrobotny

Noooo.... to kur....a widze że to firma kogócik spier.... i ucik. Myślałem że to poważna firma a tu takie newsy....

bezrobotny

Cóż z tego że jest rekrutacja, jak cisza jak po śmierci organisty......

Zostaw opinię o WPBK BIS Sp. z o.o. - Częstochowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie WPBK BIS Sp. z o.o.