Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 9 godzin.

Czy rozmowa rekrutacyjna w WPBK BIS Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

Panicz Nowy wpis

Firma aktualnie prowadzi rekrutację na ruch KWK Borynia Przebudowa.

Marek

@tomasz a słyszałeś może o nowych przyjęciach ?

JJJ
@Marek

Są prowadzone aktualnie przyjęcia na kopalnie czeskie. Wymagane są kwalifikacje górnicze. WPBK - BIS CZ s.r.o. +420 596 420 888

Rylo Nowy wpis
@JJJ

Jak to tam wygląda na tych Czechach? Jaka robota i na jak długo robota?

Bob górnik

Witam pracuje ktoś w tej firmie na kwk borynia? Jaka atmosfera kierownik i ogólnie co możecie powiedziec o firmie

Ryl
@Bob górnik

Atmosfera Ok kierownik trochę niudany bo z Bytomia są metry jest kasa nie ma.metrow nie ma.kasy ale fajny sprzęt kupili nowiutką ładowarkę z młotem udarowym

Bob górnik Nowy wpis
@Ryl

A jak kasa na przobudowie?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Jaki jest wkład kierownictwa WPBK BIS Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

SZUKAM PRACUY
Klient

ELEKTROMONTER Z ZAWODU UPRAWNIENIA SEP MAM DO 6 KV I DURZO INNYCH KOPARKI DZWIGI SUWNICE WALCE DZWIGI I INNE

Weronika

@xxx1948, pozwól, że skorzystam z tego, iż udzieliłeś się w wątku opinii o pracy w firmie WPBK BIS i zapytam Cię, jak ocenisz warunki pracy oferowane przez tego pracodawcę? Przede wszystkim chciałabym dowiedzieć się jak wyglądają możliwości awansu w strukturach tej firmy? Czy takowe występują? Jeżeli możesz to proszę, przedstaw jak to wygląda.

@Weronika

Jeśli chodzi o awans to ja zaczynałem pięć lat temu od łopaty w tej chwili pracuję w dozorze jeśli jesteś uczciwy i nie walisz buł ani lewych zwolnień l-4 to u Mariusza załatwisz żeby iść na jakiś kurs na podwyższenie kwalfikacji

Jajo
@Pracownik

Jakiego Mariusza? Czekają? Tego oszusta ja złapałem noge w kostce 1.5 m-ca na l4 obiecał przenieść mnie na inna budowe l4 sie skończyło natychmiast zwolnienie

Robal

wpbk bis oddział Czechy Nie ma już: (usunięte przez administratora) Wreszcie można normalnie pracować!

krzysioelvis
@Robal

nie ma zlodzieji i to dobrze sami dsawno wiedzieli ze koniec maja pracy w czechach a powiedzieli na ostatnia minute zeby ludzie im nie uciekli i zeby jeszcze nakrasc kasy

Mario
@krzysioelvis

Kolego jest w błędzie Cichoń dowiedział się niespodziewanie w czwartek to strzał w kolano wszyscy myśleli że pod jeszcze że 2 lata po to zmieniło zarzad w pod zeby to (usunięte przez administratora)

Nowy

31.05.2020 BIS-ka kończy w Czechach.

Tomasz

Można powiedzieć, że firma zdobyła przez te kilkanaście lat ogromne doświadczenie, jest dobrym pracodawcą więc zainteresowanym polecam prace.

Czy dyżury międzyświąteczne w WPBK BIS Sp. z o.o. obstawiają najmłodszymi stażem?

@Pytanie

Witam o.jaki dyżury i w jakiej firmie bo firmy wpbk bis sp zoo takiej nie znam.chyba że chodzi o Czechy bo w Polsce jest tylko wobk bis export sp zoo

Zainteresowany

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

Zorientowany
@Zainteresowany

Na Czechach tak

Knedel

Ostatni z Wielkiej Trójki (niejaki mieszkaniec Wałbrzycha) zakończył pracę na Czechach!

Weronika

@Byly, możesz swój komentarz napisać jeszcze raz tylko bardziej precyzyjnie? Odpowiadasz na temat wynagrodzenia, które można otrzymać w firmie WPBK BIS, więc chciałabym, abyś jasno sprecyzował jakie stawki oferuje firma nowo zatrudnionym osobom? Czy poza stałą stawką można liczyć na premię bądź nagrody? Napisz, jak to wygląda.

Dysponujecie jakimiś informacjami z życia firmy? Podzielcie się swoją opinią związaną z wynagrodzeniem w WPBK BIS Sp. z o.o.. To coś, co może okazać się bardzo ważne dla innych użytkowników.

Byly
@Administrator

Bis czechy ok.ale export to zlodzieje!najwiekszy to baraniak!

Weronika

@pracownik, dziękuję za szczegółowe przedstawienie możliwości awansu, oraz wynagrodzenia na stanowisku operatora ładowarki i kombajnu chodnikowego w firmie WPBK BIS. Z tego co napisałeś wynika, iż można stwierdzić, że pracodawca oferuje godne wynagrodzenie swoim pracownikom. Jak ocenisz inny aspekt pracy w tej firmie, jakim jest atmosfera pomiędzy osobami zatrudnionymi przez tego pracodawcę? Zespół jest zgrany i dobrze współpracuje w trakcie pracy?

Weronika

@Xmen, rozumiem, że firma WPBK BIS zatrudnia każdą osobę, która ma chęci do pracy i zgłosi się do pracodawcy? Wiesz może jak wygląda sytuacja z zatrudnieniem na bardziej specjalistycznych stanowiskach pracy w tej firmie? Podziel się swoją wiedzą na ten temat.

@Weronika

Witam na stanowiskach typu operator ładowarki lub kombajnu chodnikowego możesz liczyć na zarobek około 4000-4500 w zależności od wykonych metrów kasa zawsze na 10 jest bony do końca miesiąca ubrania co 6 miesięcu możesz liczyć dodatkowo na jakiś dodatek na paliwo ale to musisz ustalić z Prezesem na kopalni

Dobry Górnik

Witam,czy jest możliwość przejścia z innej firmy prosto pod bis?Jak wyglądają zarobki i na jaki czas są wypłacane,z góry dzięki.

xxx1948
@Dobry Górnik

Napewno jest taka możliwość, zarobki na Silesia na poziomie 3000... Plus kartki po 15 za zjazd

Klon

Diety wypłacane są 10 każdego miesiąca, korony do 15. Nie wiem dokładnie jak to wygląda w bis export... w każdym bądź razie za weekendy wypłacają im później. Zarobki ok 5000. Praca zazwyczaj 6/1 nie licząc kolotoczy albo osobistego dogadania się z kierownikiem. PS. Stacho w końcu poszedł na emeryturę

ryl
@Klon

Stacho z w własnej woli nieposzedł

młody
@Klon

nie wiesz czy dalej są takie same wypłaty?

Natalia

Zastanawiam się czy jest dobrze i dlatego nie piszecie?

Zostaw merytoryczną opinię o WPBK BIS Sp. z o.o. - Częstochowa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

WPBK BIS Sp. z o.o.
3.4/5 Na podstawie 44 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Pużaka 13 lok. 45