Opinie o Śródmiejska Spółdzielnia Mieszkaniowa w Częstochowie w Częstochowa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Śródmiejska Spółdzielnia Mieszkaniowa w Częstochowie. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Śródmiejska Spółdzielnia Mieszkaniowa w Częstochowie o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Śródmiejska Spółdzielnia Mieszkaniowa w Częstochowie w Częstochowa

Jakie narzędzia pracy zapewnia Śródmiejska Spółdzielnia Mieszkaniowa w Częstochowie? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Aleksandra Nowy wpis

A ja z kolei to ja mam taki uraz psychiczny do Częstochowskiej dzielnicy Trzech Wieszczów Śródmiejskiej Spółdzielni Mieszkaniowej i do administratorek osiedla Trzech Wieszczów Śródmiejskiej Spółdzielni Mieszkaniowej że te w/w rewiry i administratorki z piekła rodem wywołują poczucie wstrętu i obrzydzenia w ogóle nie umiem się na tamtejsze tereny tamtejsze budynki nawet patrzeć taką mam alergię, uczulenie na tamtejsze budynki, są paskudne, obskurne, wstrętne, brzydkie jak noc listopadowa, ohydne, cuchną i wydzielają z siebie cuchnące zapachy jak z pod pachy, a tych administratorek osiedla Trzech Wieszczów to ja nie chcę widzieć ani nawet więcej słyszeć nie chcę ich znać po tym jaką mi krzywdę jaką szkodę wyrządziły. I najchętniej to ja bym nawet przeleciała jakimś helikopterem nad dzielnicą Trzech Wieszczów i zrzuciła najlepiej na sam środek dzielnicy Trzech Wieszczów jaką bombę termojądrową ale taką bombę termojądrowa o takiej mocy że zmiata z powierzchni ziemi tylko jedną dzielnicę miasta, to taką bombę termojądrowa bym zrzuciła na sam środek dzielnicy Trzech Wieszczów żeby raz na zawsze zdmuchnęło z powierzchni Częstochowskiej Ziemi te przeklęte rewiry na Trzech Wieszczów i te administratorki osiedla Trzech Wieszczów z piekła rodem także żeby zmiotło z powierzchni Ziemi i również raz na zawsze.

Emilka Nowy wpis

I jeszcze zapomniała dopisać, albo wiecie Państwo czego ja życzę żeby np. jacyś islamscy terroryści wzięli po porywali parę samolotów pasażerskich i się po wbijali w budynki zwłaszcza te wysokie Śródmiejskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Częstochowie na Trzech Wieszczów i zrównali je z ziemią włącznie z Adm. Os. Trzech Wieszczów na czele tak jak nienawidzę tych że rewirów tak są dla mnie paskudne, ohydne, obskurne, brzydkie i cuchnące.

Emilka Nowy wpis

A ja z kolei odnosząc się do tego co jest napisane na temat różnych przestępczych akcji w Częstowskiej Dzielnicy Trzech Wieszczów to choćby nawet to była fałszywa plotka nt. przestępczych akcji tam to i tak tam w życiu nogi nie postawie na Trzech Wieszczy i wiecie Państwo Szanowni czego ja życzę serdecznie z całego serca żeby przez tą Częstochowską Dzielnicę Trzech Wieszczów przeszło Tornado najlepiej Tak mocne jakie przeszło przez południowe Czechy w 3 - ciej dekadzie Czerwca tego roku i zrównało z Ziemią całą tą dzielnice włącznie z Adm. Os. Trzech Wieszczów na czele ponieważ ta przeklęta dzielnica jest tak brzydka tak wstrętna tak paskudna i obskurna i cuchnąca że to coś nie do opisania.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Śródmiejska Spółdzielnia Mieszkaniowa w Częstochowie? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Pracownik ds. windykacji nalezności
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości - oddział Gdynia
Partnerzy Nieruchomości
logo firmy Portier - Dozorca
Bełchatów
PPHU Batis Sp. z o.o.
Katarzyna

A ja z kolei Państwa użytkowników ostrzegam żeby absolutnie pod żadnym pozorem nie zbliżali się do rewirów Śródmiejskiej Spółdzielni Mieszkaniowej na Trzech Wieszczów żeby omijali szerokim łukiem, ponieważ tylko wyglądają na Oazę a w rzeczywistości to jest istne (usunięte przez administratora) piekieł na Częstochowskiej Ziemi ponieważ na Trzech Wieszczy na terenach Śródmiejskiej Spółdzielni Mieszkaniowej dochodzi do licznego rodzaju przestępstw tj. napady na tle rabunkowym na przechodniów, sklepy spożywcze, pobicia, kradzieże także połączone z włamaniami do aut oraz mieszkań, a także dochodzi tam do brutalnych gwałtów na kobietach i na nastoletnich dziewczynkach. Tam to miejsce jest przeklęte i piekielne i już parę osób ostrzegało innych ludzi żeby absolutnie od tamtych że rewirów Śródmiejskiej Spółdzielni Mieszkaniowej na Trzech Wieszczy trzymali się z daleka jak nie chcą aby im się coś złego stało i ja też Państwa użytkowników ostrzegam i radzę te ostrzeżenie potraktować poważnie żeby potem nie było mówienia że nikt Państwa użytkowników nie ostrzegał, tam na Trzech Wieszczy na rewirach Śródmiejskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Częstochowie dzieją się straszne rzeczy, to istne ,, CRIME STORY ""

Zuzanna

Hej, piszę z zamiarem dowiedzenia się czegoś o pracy w administracji w tej spółdzielni. Ile lat doświadczenia trzeba mieć, żeby w ogóle zostać rozpatrzonym jako potencjalny kandydat? Też chciałabym wiedzieć, czy warunki nie zmieniły się przypadkiem przez pandemię. Powiedzcie proszę, jeżeli cokolwiek wiecie.

Aleksandra
@Zuzanna

A tego akurat nie wiem ile lat doświadczenia trzeba mieć by pracować w administracji w tej spółdzielni żeby zostać pozytywnie rozpatrzonym oraz czy warunki nie zmieniły się przez tą pandemię(usunięte przez administratora)

olas

Witam czy ktoś mi powie ile jest za m2 w śródmiejskiej spółdzielni,bo dzwoniłam i dodzwoniłam się do recepcji i mówię ze chciałabym zadać jedno pytanie a ta do mnie ze ona nic nie wie i od razu sie rozłączyła, a nawet nie zdążyłam zadać pytania

Aleksandra
@olas

Mnie się wydaje że stawki za pracę w spółdzielni liczą od godziny nie od m2 powierzchni

Wojtek

A ile tam zarabia administrator ?

Ex Pracownica firmy Ulisses
@Wojtek

Ile konkretnie zarabiają administratorzy obiektów tego dokładnie nie jestem w stanie powiedzieć, ale z tego co wyczytałam w internecie na różnych stronach to mnie się wydaje że tak w przedziale od 3000 do 4300 PLN, być może że niektórzy administratorzy zarabiają nawet 5000 PLN ale tak jak mówię tak mniej więcej na różnych stronach internetowych było napisane że w wyżej wymienionym przedziale od 3000 do 4300 PLN administratorzy obiektów mieszkalnych zarabiają.

Maria
@Ex Pracownica firmy Ulisses

Wydaje mi się, że to odpowiednia stawka i pracując tam można być zadowolonym z zarobków, prawda? Czy wiesz obecnie coś może o naborze na nowego administratora? Przeszukałam ich stronę internetową ale prócz informacji dla mieszkańców nic na temat pracy w spółdzielni nie znalazłam.

Zostaw merytoryczną opinię o Śródmiejska Spółdzielnia Mieszkaniowa w Częstochowie - Częstochowa

Śródmiejska Spółdzielnia Mieszkaniowa w Częstochowie
  • Armii Krajowej 1/3