ODLEWNIA ŻELIWA TERLECKI SP. Z O.O. SP. K.

Toruń

Opinie o ODLEWNIA ŻELIWA TERLECKI SP. Z O.O. SP. K.

raff

odradzam... kiedys byly zarobki a teraz ani atmosfery ani zarobków... spółka pada

egzorcysta37

tak lesli masz 300h lub wiecej to zarobek ok ale a tak stawka od 8.50 do 15 plus premia wedle uznania prezesa od 6 miesiecy niema zadnego nowego ja robie przez 5 dnni po12h izarabiam 3500

Gregor

"brzeszcz"!!!piszesz,że zarobki są dobre? Chyba,że pracujesz po 300h/msc (jak wielu)to Twoja pensja jakoś wygląda.7-8,5zł/h to stawka w odlewni. Warunki pracy - to M O R D O R sadza i pył który ciągle wdychasz i po którym chodzisz , zimą-para z ust,latem tropik w blaszanym pomieszczeniu. Praca dla desperatów i desperatek(dwie kobiety od lat pracuje młotkiem obijając odlewy) Ciągła rotacja-nowi wytrzymują średnio miesiąc ....ale...wypłata o czasie

były

Pensja na czas i taka na jaką się zgodziłeś. Praca ciężka, warunki ciężkie, ale to odlewania. O atmosferze trudno się wypowiedzieć, bo już dawno tam nie pracuję, ale nie była najlepsza.

były pracownik

opinie były pewnie niezbyt korzystne dla zakładu

Tutaj było wiele opinii o pracodawcy ale zostały skasowane - ciekawe dlaczego

Zostaw opinię o ODLEWNIA ŻELIWA TERLECKI SP. Z O.O. SP. K. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ODLEWNIA ŻELIWA TERLECKI SP. Z O.O. SP. K.