Wulkan. odlewnia żeliwa

Częstochowa

Opinie o Wulkan. odlewnia żeliwa

Alberto

Ma ktoś info, ile zarabia się na kontroli?

Hanna

@szyrla, rozważasz aplikowanie?

jeden

Hej, ale jakich średnich zarobków można się teraz spodziewać? Pewnie oprócz dobrej podstawy dorzucają jeszcze premie co znacznie urozmaica warunki finansowe.

Wulkanie
@jeden 27.09.2016 14:52

Praca jak każda inna ale moim zdaniem ma wiele zalet ten zakład faktycznie nie za wiele się zmienił od czasów PRL ale ludzie też tam pracujący się nie zmienili i czego nie mogę powiedzieć o moich wcześniejszych pracodawcach są po prostu ludzcy ,każdy problem pracownika osobisty czy nawet zawodowy jest do rozwiązania a rzadko kiedy się zdarza by kierownik szedł za pracownikiem atu jak najbardziej tak jest i tu ukłony dla pana Grzegorza S co do zarobków są całkiem przyzwoite a na niektórych stanowiskach bardzo dobre w zależności od zaangażowania pracownika ale myślę że nie skłamię zaczynając od pracy godzinowej +premia 2500-2700 jeśli chodzi o akord na pewno lepiej więc chyba nie tak żle .Toalety nie wyglądają naj lepiej ale utrzymać porządek na odlewni to nie łatwe zadanie .Podsumuje w ten sposób zawsze można próbować w większych firmach typu TRW BREMBO ITD ale osobiście pracując na Wulkanie mogę tylko współczuć tym pracownikom bo mam porównanie jak jest ty i gdzie indziej

Były

A jak się sprawuje nowa księgowa, młode pokłosie głównej księgowej ? Słyszałem ze podpiernicza na kazdym kroku ?

Łoś

Premie sa.Choc nie zawsze. Zazwyczaj od 25 do 30 % od postawy.Nie dotyczy pracy w akordzie.

operator

Pracuje w Wulkanie ponad 3 lata i jestem zadowolony. Można całkiem nieźle zarobić a i atmosfera calkiem całkiem. Moja dziewczyna pracuje w w koncdernie, tam dopiero jest wyzysk nawet do ubikacji nie wyjdziesz bez informacji dla lidera. Jak chcesz pracować, to praca jest pewna.

szyrla
@operator 25.07.2016 14:57

interesuje mnie ile zarabia się na kotroli jakości z góry dziękuję

kierowca

to może tam na taczkę się przyjmij?Podejrzewam że w piekle będziesz miał lepiej.

ja15

takiego syfu jak tam nigdzie nie widziałem, ale jak nikt z zarządu nie chce się tym zainteresować to tak będzie. Ważne że portfel pełny jest i to się liczy. Ludzie pracują w tak ciężkich warunkach a zarabiają dosłownie grosze.

ja15

Dokładnie bardzo dobrze ktoś napisał wyżej, syf, brud i dziadostwo, też tam pracowałem przez rok i odradzam każdemu. Mądrze napisane, świnie mają lepsze warunki, ale niestety taka jest przykra prawda. To jest nieludzkie co się tam dzieje i w jakich warunkach ludzie pracują. Totalna masakra.

Nigdy więcej

Praca w Wulkanie,to wypisz,wymaluj XIXw. Musicie mieć końskie zdrowie,siłę byka i najlepiej być do tego głupim. Na zakładzie panuje totalny brud. Można to zrozumieć,ponieważ to przemysł ciężki,ale nijak nie można pojąć,dlaczego w firmie,której prezes jeździ Lexusem,nie ma się gdzie wysrać! Świnie w chlewie,mają lepsze warunki socjalne niż pracownicy! Wchodząc pod prysznic,bałem się że jeszcze bardziej się ubrudzę! Totalny syf,kafelki pamiętające chyba lata '70-e,nigdy nie myte! Opiszę wam pracę na wsadzie,gdzie pracowałem. Robota na dwie zmiany,od 5.00-13.00 i od 13.00-21.00. Załadunek różnych metali,koksu i dodatków na taczki i ładowanie do pieca. Piec musi być pełny,wszystko odbywa się praktycznie w biegu. Jest gorąco jak w piekle,pot płynie strumieniami,koszulkę można wykręcać praktycznie po 15-tu min. pracy. W ciągu dniówki wypija się ok.5-ciu litrów wody,która momentalnie wychodzi na zewnątrz. W taczkach po 160kg,totalny hałas i wszechobecny pył koksowy. Na skierowaniu na badania lekarskie,nie ma oczywiście mowy o hałasie i zapyleniu. Na końcu dniówki nie można się rozpoznać w lusterku z powodu nabrzmiałej twarzy. Przez dwa tygodnie,nie mogłem spać z powodu bólu kręgosłupa,rąk,nóg a nawet flaków! To strasznie ciężka i wyniszczająca praca,za 1600zł na miesiąc.Jeśli prezes ma humor,to wpadnie wam jeszcze premia,pod warunkiem że przyjdziecie do roboty jeszcze w dwie soboty. Zatrudniają przez agencję pracy,a po roku jak nie zdechniecie,to może przejdziecie do firmy bezpośrednio. Na szlifierni jest lżej,ale praca w akordzie i wokół zestaw konfidentów. Przychodzili tam różni kolesie do pracy,a najwięcej zabawy było z "karkami". Odpadali po dwóch godzinach. Pracowałem wcześniej fizycznie i jestem przyzwyczajony do wysiłku,ale tam po prostu człowiek czuje,jak skraca sobie życie!

gość

A jak wygląda praca na stanowiskach biurowych?

ciekawy

Czy zna ktos moze Blazeja Bukalaka, ktory tam pracowal pare lat temu? Kim byl w zakladzie?

adfe

olek, z całym szacunkiem, ale o jakich Ty paczkach mówisz?? dzisiaj?? paczki?? dodatki ?? premie?? weź zapomnij... nie ten czas.

ania80

dla mnie też najważniejsze są pieniądze i nie ma się co oszukiwać. wiem że praca ciężka jest, już się tym zajmowałam kilka lat, dlatego zarobki muszą w pełni rekompensować mi fizyczne wyniszczenie. ile w takim razie jestem w stanie na rękę netto zarobić w Wulkanie? interesuje mnie też na jakie zmiany i w jakich godzinach się pracuje, napiszcie proszę

haha

jakby ludzie zaczeli czytać te regulaminy to świat stanąłby na głowie

kicha

kicha
@kicha 14.03.2014 18:44
Przed wulkanem strzeżcie się,Tam 19 wiek panuje,wszystkie prace są ciężkie,zarobki marne,(usunięte przez administratora)...

Prawda boli ale Was wyzwoli-napisałem prawdę a admin skasował mój post.To chyba dobrze nie swiadczy o tej firmie.Tam praca dla ułomnych z dużą tężyzną fizyczną.

wes

pracowałem tam pare lat ,tego nie da się opisać słowami, trzeba by zobaczyć samemu ale odradzam.Robotnik 1000zł, poganiacz 5000 zl.

marek

jest aż tak źle? szukam pracy

aaa

jedna wielka katastrofa

yyy

człowiek traktowany jak śmieći robić za darmo

katastrofa ODRADZAM pracy w Wulkanie syf brud nie ma nawet gdzie się wysrać zakład nie na dzisiejsze czasy

[usunięte przez admina]znowu tydzień stoją a prezes we Włoszech

fiop

popieram, praca w bardzo trudnych warunkach za bardzo małą kasę.maksymalnie 11zł brutto dla fizola, żadnych premii i nadgodzin

amba

Beznaiejna praca, beznadziejna kasa, poroniony zarząd! Stabilności zero, długów po uszy mają! Nie warto - odradzam

Zostaw opinię o Wulkan. odlewnia żeliwa - Częstochowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wulkan. odlewnia żeliwa