Opinie o Odlewnia Żeliwa Simiński Ordon Sp. z o.o. w Zawodzie

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Odlewnia Żeliwa Simiński Ordon Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Odlewnia Żeliwa Simiński Ordon Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Surowce, półprodukty - Odlewnictwo żeliwa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Odlewnia Żeliwa Simiński Ordon Sp. z o.o. w Zawodzie

Ooo

Byłem na rozmowie . 3200 zł netto na operatora maszyn , śmiech do tego na 3 zmiany

Byłem
@Ooo

Dzisiaj byłemu 3700 zł na rękę jako szlifierz. 3 zmiayn. Operator maszyny po zdobyciu doświadczenia (nie wie lat pracy) może liczyć ja zarobek w okolicach 5 tys. na rękę . Rozmawiałem z dyrektorem produkcji.

Ooo

@Ooo

o premie pytałeś? Może coś do tego można sobie dorobić? Negocjacje nie wchodziły w grę?

Bożena Nowy wpis
@Ooo

A z jakim doświadczeniem tam poszedłeś? I z kim odbywa się rozmowa? Jest to osoba kompetentna do negocjacji?

Byłem Nowy wpis

Ktos Nowy wpis

Jak wyglądają zarobki na obecną chwilę i premię?

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Odlewnia Żeliwa Simiński Ordon Sp. z o.o.?

Nie

Bożena Nowy wpis
@Edi

Żaden dział w firmie nie wychodzi z taką inicjatywą? mam na myśli samych ludzi, nie czują się zintegrowani? więc jaką atmosferę obecnie tu macie?

Cześć posiadam uprawnienia na suwnice i wózek widłowy ostatnio zobaczyłem że jest ogłoszenie na suwnicowego mam pytanie jakie zarobki i jaka atmosfera w pracy

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Odlewnia Żeliwa Simiński Ordon Sp. z o.o..
Abc

90% z tego co tu jest napisane to nieprawda. Firma bardzo rzetelna ,atmosfera jest super ,zarobki tez na poziomie. Sama praca jak na odlewni do najlżejszych nie należy.

@Abc

90? Czyli z Twoich wyliczeń wynika, że 10 % to rzetelne, pozytywne opinie? To skąd tak właściwie według Ciebie wzięło się tutaj tyle negatywów? A zarobki na poziomie czyli nieco ponad rynkowe czy zwyczajne?

Torreador
@Abc

Widać że jesteś prawą ręką osiemnastego kierownik i wierny jak pies tej firmie zarobki na poziomie widać mało potrzebujący jesteś

@Torreador

No tak... Pewnie wszystko zależne od perspektywy? To niemożliwe, żeby pracował na innym stanowisku niż Ty i dlatego swoją kasę chwali? Bo może z tego mogłyby wynikać rozbieżności w opiniach?

Witam Dziś byłem na rozmowie w odlewni na stanowisko mistrza. Praca od zaraz jeżeli ktoś chce. Proponują stanowisko fizyczne na piecach lub formierni 3200 miesiecznie na pierwszej 3 miesięcznej umowie potem podobno 4000 do 4500 ale niewiem czy można w to wierzyć. Gdyż poszedłem na rozmowę o mistrza a chciał że mnie zrobić robociarza Niby awans po 3 miesiącach wnioski wyciągnijcie sami Straciłem czas

Magdalena
@Marcin

W porównaniu do niektórych regionów, to nie jest chyba mało? Ile byś chciał zarabiać? Mistrz to taki brygadzista a gdzie nie gdzie to pare lat temu było ze 200 ponad minimalna i tyle, to to są chyba dobre pieniądze, co ?? I powiedz jeszcze że nie trzeba doświadczenia?

Acocieto
@Marcin

Pracowałem tam, mistrze jedynie w biurze i nikogo nowego nie dopuszcza, reszta robotaju tylko.

@Acocieto

To po co oni takie ogłoszenia robią? Ktoś niby dał się na to złapać?

Taki Tam

Byłem na rozmowie o pracę ,miałem dostać odpowiedź czy są zainteresowani czy nie (w ciągu 2/3 dni) ,i tyle ,nikt od roku się nie odezwał tak czy nie,dzień pracy poświęciłem wolnego na ich durną rozmowę z jakimś kierowniczkiem cwaniaczkiem za 5 ,12. Nie polecam.

@Taki Tam

Naprawdę czekałeś rok na odpowiedź? Nie wiem czy współczuć czy gratulować

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Odlewnia Żeliwa Simiński Ordon Sp. z o.o.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Sami odchodzą.

Człowiek

Ta czy inna odlewnia, nie ważne.Liczy się tylko pieniądz właściciela i to nie mały. Bez inżyniera, czy wykształconego metalurga też da się produkować odlewy, tak usłyszałem wiele lat temu od właściciela prywatnej odlewni z okolic Cz-wy.

Czy pracodawca Odlewnia Żeliwa Simiński Ordon Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Nie

Witam. Mam pytanie , chce zatrudnić się za operatora maszyn CNC. Czy te zarobki co obiecują na rozmowie są realne? (2700 na rękę) czy tylko dużo obiecują, byle kogoś znaleźć ? I czy jest coś takiego jak premia absencyjna w firmie?

łysy

@Jasiek, przynajmniej prawdę piszą.

Misiek
@łysy

Może coś więcej o firmie? Jaka atmosfera,zarobki?

@Misiek

Jak długo trwa proces awansu w Odlewnia Żeliwa Simiński Ordon Sp. z o.o.?

Lipa straszna brak szacunku do ludzi pensja na piecach 2200 a na taśmie 1800 śmiechu warte

Ciekawy

Czy ktoś z Was wie dlaczego znowu jest ogłoszenie do BHP?

@Ciekawy

Warunki zatrudnienia świetne - roboty jak dla 3 osób za tysiąc zł.

@Bhp

Cześć, znowu ponowili ogłoszenie. Naprawdę płacą 1000 zł ? O co chodzi?

Bhp

Cześć o co chodzi z tym BHP? Kolejny raz ponowili ogłoszenie? Naprawdę płacą 1000 zł i dlatego nie ma chętnych?

Elefant

Pracowałem tam może 15lat temu przez chyba 3lata.Mogę powiedzieć że było fajne kierownictwo spoko dało się pogadać,pracownicy też super.Niewiem jak teraz.Pozdrawiam.

Misiek
@Elefant

Przez 15 lat mogło się zmienić

Alicja
@Misiek

@Misiek Więc powiedz coś o zmianach w Odlewnia Żeliwa. Kierownictwo jest otwarte na problemy pracowników?

Jasiek

@NZ i @adam Dziwne opinie wystawiliście o firmie. Dobry pracodawca to wymagający pracodawca i pewnie nie udało się utrzymać pracy.

NZ

Ta Firma to (usunięte przez administratora) na czele z brygadzistami z obróbki cnc! (usunięte przez administratora) brygadzistów nie dają motywacji do pracy, wręcz obrzydzają pracę! A uczysz się dzięki starym pracownikom za który wielki szacunek!!!

adam

Cyrk po prostu cyrk

@adam

Na czym polega "cyrk" w firmie? Napisz szerzej o wynagrodzeniu i atmosferze w Odlewni Żeliwa Simiński Ordon. Dzięki.

Mimir

Witam. Widziałem ogłoszenie rekrutacyjne do działu kontroli jakości. Czy jest mi ktoś w stanie powiedzieć jaki jest zakres prac w tym dziale jakie badania prowadzi ten dział i jakim sprzętem dysponuje oraz ile osób jest w tym dziale zatrudnione. Zastanawiam się nad aplikacją. Jeśli znajdzie ktoś czas to proszę o opinię.

Zostaw merytoryczną opinię o Odlewnia Żeliwa Simiński Ordon Sp. z o.o. - Zawodzie

• Jak się pracuje w Odlewnia Żeliwa Simiński Ordon Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Odlewnia Żeliwa Simiński Ordon Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Odlewnia Żeliwa Simiński Ordon Sp. z o.o.?

Odlewnia Żeliwa Simiński Ordon Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 34 ocen.
  • Jałowcowa lok. 12
    42-262 Zawodzie
  • NIP: 5731011937 REGON: 150058196 KRS: 0000129703

Odlewnia Żeliwa Simiński Ordon Sp. z o.o.