Opinie o Odlewnia Żeliwa Simiński Ordon Sp. z o.o. w Zawodzie

Odlewnia Żeliwa Simiński Ordon Sp. z o.o.
2 27 21 5 1
adam Nowy wpis
Nazwa działu: Produkcja

Cyrk po prostu cyrk

Tak3Nie
Andrzej Nowy wpis
@adam

Na czym polega "cyrk" w firmie? Napisz szerzej o wynagrodzeniu i atmosferze w Odlewni Żeliwa Simiński Ordon. Dzięki.

Mimir Nowy wpis
Nazwa działu: Produkcja

Witam. Widziałem ogłoszenie rekrutacyjne do działu kontroli jakości. Czy jest mi ktoś w stanie powiedzieć jaki jest zakres prac w tym dziale jakie badania prowadzi ten dział i jakim sprzętem dysponuje oraz ile osób jest w tym dziale zatrudnione. Zastanawiam się nad aplikacją. Jeśli znajdzie ktoś czas to proszę o opinię.

Iwo Nowy wpis

Ogólnie firma ma dobre opinie. Czy trudno dostac tu pracę, podpowie mi ktoś?

TakNie1
Maniutek

Cześć Wszystkim. Czy jest szansa przyjąć sie do Odlewni jako operator cnc bez doswiadczenia??Moze wie ktoś?

Adrian
@Maniutek

Na oficjalnej stronie internetowej firmy ODLEWNIA ŻELIWA SIMIŃSKI-ORDON znalazłem ogłoszenie na stanowisko, które Cię interesuje http://www.odlewy.com/praca-w-odlewni-zeliwa. Pod wskazanym przeze mnie linkiem przeczytałem, że firma planuje uruchomienie trzeciej zmiany produkcyjnej. Ktoś może napisać na ten temat coś więcej? Znacie powody takiej decyzji pracodawcy? Zachęcam do wypowiedzi.

jeszcze pracownik
@Adrian

Ta trzecia zmiana to fikcja. Na ostatnim zebraniu dyrektor oglosil wszystkim ze mu na nas nie zalezy i ma to w (usunięte przez administratora) czy bedzie 1 zmiana czy 3. Kazal sie nawet nagrywac ....

Tak6Nie
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Gabriela

@Poszukujący pracy, mam nadzieję, że uda Ci się otrzymać satysfakcjonujące odpowiedzi na temat pracy w firmie ODLEWNIA ŻELIWA SIMIŃSKI-ORDON SPÓŁKA JAWNA w tym temacie, jednak, czy możesz napisać, czemu zastanawiasz się nad pracą akurat w tej firmie? Jest ona blisko Twojego miejsca zamieszkania, czy może widziałeś ogłoszenie o pracę, które Cie zainteresowało?

Poszukujący pracy

Witam. Czy warto starać się o pracę w tej firmie?Opinie nie są przychylne Może ktoś pomoże?

Gabriela

@Andrzej, czy pozytywnie przeszedłeś rozmowę rekrutacyjną do pracy w firmie ODLEWNIA ŻELIWA SIMIŃSKI-ORDON? Rozumiem, że pierwsze wrażenie może być niezbyt optymistyczne, ale najważniejsze jest to, aby inne aspekty pracy były już pozytywne. Czy możesz napisać jak dalej potoczyła się Twoja historia związana z tym pracodawcą? Zachęcam do wypowiedzi w tym temacie.

Gabriela

@Kate, jak zakończyła się Twoja rozmowa rekrutacyjna do pracy w firmie ODLEWNIA ŻELIWA SIMIŃSKI-ORDON? Otrzymałaś tę pracę? Na jakie stanowisko aplikowałaś? Jeżeli masz już jakieś informacje na temat pracy w tej firmie "od środka" to proszę Cię o podzielenie się nimi tutaj na forum.

Tak19Nie

Andrzej
@Gabriela

Ja też tam aplikowałem na KJ i odniosłem również takie samo wrażenie cha..twa. Rozmowa była z jakimś dyrektorem (grubasek w okularach) ale chyba tak na nie go mówili bo wiedzy nie miał żadnej a raczej próbował się ode mnie czegoś dowiedzieć. Pierwsze wrażenie firmy fatalne

Tak14Nie1

Kate

Rozmowa rekrutacyjną porażką zero pytań przyszedł kierownik działu handlowego i tylko jedno pyta od zadał po czym chamsko wstał o wyszedł....masakra zrozumiały. Podejście do osoby na rozmowie dramat.

Tak5Nie

Gabriela

@deny, czy możesz napisać coś więcej na temat warunków pracy oferowanych przez pracodawcę ODLEWNIA ŻELIWA SIMIŃSKI-ORDOD? Jak ocenisz to miejsce pracy pod kątem możliwości rozwoju zawodowego w tym kierunku? Czy jest to dobre miejsce dla osób młodych bez doświadczenia? Napisz proszę coś więcej na temat pracy w tej firmie. Twoja opinia będzie pomocna dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy u tego pracodawcy.

Tak8Nie

Fred

Witam. Jakie warunki jako operator CNC? Ile płacą i jaka atmosfera? Będę wdzięczny za każdą opinię .

Mlody

Witam widzialem ze szukają operatora cnc jakie zarobki mozna tam wyciagnąc na miesiąc i jaki system godzinowy? Czy sa jakies premie dodatki itd jestem po szkoleniu fanuca i znam dobrze rysunek techniczny i narzedzia pomiarowe dajcie znac czy wgl oplaca sie aplikowac

deny

Sprzątanie jest najważniejsze!! Ludziom obiecuje się dużo co w praktyce jest ciężkie do osiągnięcia. Zakład w którym nie idzie się z duchem technologia a wymyślaniem teorii o których nie słyszała nauka. W większości ludzie bardzo spoko lecz zdarzają się wyjątki stosujące technikę powolnego podduszania co przekłada się na atmosferę i rotację ludzi w zakładzie.

Tak13Nie

Kudłaty

Jak Ci się nie podoba praca na tej odlewni to idź do Brembo gdzie przerzucisz 40 ton za zmianę za mniejsze pieniądze. Jak kilka ton to dla Ciebie za dużo to znaczy że się do tej pracy nie nadajesz.

Tak10Nie

adam
@Kudłaty

Przynajmniej w Brembo zarobisz o wiele więcej i nikt nie traktuje cię jak śmiecia.

Tak15Nie

Ed

Firma w której kłamstwo, oszustwo i kombinowanie to podstawa. Oszukuje się nie tylko pracowników ale również swoich klientów obiecując gruszki na wierzbie co z kwestii technicznej jest niewykonalne. Z ludzmi bywa różnie niektórzy są spoko a niektórzy fałszywi, że sprzedali by cię za czapke gruszek, i njchętniej szefostwu by w tyłek wwszło.

Tak18Nie

Lysy

Nie polecam nikomu tej firmy, pracujesz jak glupi. Przerzucasz kilka ton zeliwa na produkcji a idac po przedluzenie umowy dowiadujesz sie ze nie spelniasz wymagan kierownika. Nie upomina ani razu a pozniej takie cos. Dostaje sie umowe zlecenie na miesiac i obiecuja takie zarobki ktorych nie ma. :) szkoda czasu a rak sie nie czuje :)

Tak60Nie

Zostaw opinię o Odlewnia Żeliwa Simiński Ordon Sp. z o.o. - Zawodzie

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

Odlewnia Żeliwa Simiński Ordon Sp. z o.o.