Mayr Polska Sp. z o.o.

Adres: Hetmańska 1, 63-500 Rojów

NIP: 6220023928 KRS: 0000087401

4 68 108 5 1

Opinie o Mayr Polska Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Maćko z Bogdańca
Nazwa działu: Produkcja

Dlaczego nikt za Le Fasolę się nie weźmie, przecież każdy wie że to jest największy szkodnik w tym zakładzie który z premedytacją niszczy morale jak i opinie wielu pracownikom tego zakładu próbując w ten sposób zwiększyć swoje ego, nie wspominając o synku w przykrótkawych nogawkach który tak potrafi namieszać w programach że maszyna wywija cuda ???? i wystawianie po 540 min. za wykonywanie fikcyjnych przyrządów przez starego boki zrywać , wyzywanie ludzi od oszołomów lub magiczna notatka od mistrza technologii o martwicy wątroby i uschniętych jaj**cach, ten wirtuoz maszyn miał może ma nadal rożnego rodzaju sprzetu w biurku za kilkadziesiąt tysięcy euro kto tak nie kompetentnemu człowiekowi pozwala na takie coś on tylko udaje kompetentnego. ???? już nie wspominając o notatkach gdzie wypisuje o czym rozmawiał z Dyrektorem , można by tak cały dzień pisać, bardzo barwne postaci. Pozdrawiam ????

Dramat
Nazwa działu: Produkcja

Czego ludzie pracujący na maszynach mogą oczekiwać, jak 90% ludzi nawet nie umie prostego programu napisać. Ten zakład jest stworzony po to, aby ktoś tylko umiał ustawić maszynę na gotowy idiotoodporny program(wiem bo tam pracowałem pare lat) i nic więcej, a i tak jest dużo dzbanow co nie umie przy tym poslugiwac się mózgiem i zrobi kolizje. Aby stozek poprawić w otworze, lub na czole wzywani są „technolodzy”. Przestańcie narzekać, zmieńcie zakład, będą wam kazali napisać program, dobrac narzędzia, parametry, dostaniecie jedna sztukę i musi być dobra, to się wam oczy otworzą wielcy fachowcy od przetoczenia szczęk.

Dramat
@Dramat

Chcecie więcej zarabiać to nauczcie się programować i olejcie ten zakład, a nie ciagle narzekanie, płacz i zazdrość bo ktoś na innym dziale/maszynie stanowisku ma lepiej. Trzeba było się uczyć

Tak2Nie1
marcin

w firmie jest jeden minus chodzi o pracowników z montażu i pakoania bo oni mają po 100 nadgodzin A my operatorzy nie ma więc widać ze są traktowani lepiej niż operatorzy którzy mają cieszą pracę niż oni . I jeszcze chodzą i unoszą się dumą jak by krolami byli. my na nadgodzinach musimy robić a oni siedzą i śpią albo czytają więc nw gdzie sprawiedliwosc

Tak3Nie7
Kulczyk-2

Do Paki!!!

Tak3Nie3
Elektromonter z zawodu
@marcin

Kolezko jaki z Ciebie operator jak ty zawodu nie masz:)))

Montaż
@marcin

Czytając te bzdury widzę ze nie masz pojęcia człowieku jaką wykonuje się prace na montażu i pakowni Przyjdź popracuj i wtedy oceniaj

Alex
@marcin

Jaka panuje obecnie atmosfera pracy na montażu, czy osoby pracujące na tym dziale są spoko?

TakNie8
@Montaż

Jak tam współpraca z pANEM technologiem?

TakNie10
T. R
@Luki

Przecież my nie mamy technologa

@T. R

A młody hAZIAK?!

TakNie1
T. R
@Luki

Kto??? Młody Haziak To żaden technolog Lansuje się po zakładzie bo tatuś jeszcze ma układy

Tatuś
@Luki

Proszę dajcie mu już spokój (usunięte przez administratora)

Tatus
@T. R

Dajcie mu już spokój

@Tatuś

Zycie i partner go jeb.e!?????????

Mar
@Montaż

Z tego co wiem to byli chłopaki z montażu czy pakowni na maszynach bo niby tu jest tak łatwo a po pracy przez kilka dni wrócili bo nie dawali rady

@Mar

Obojętnie na jakim pracujesz stanowisku prace musisz wykonać i czy to jest montaż czy maszyny nigdzie nie jest lekko

Tak1Nie1
kk

pracuje tu 2 lata i nie mogę powiedzieć nic złego na tą firmę. co prawda kasa nie jest za dużą niestety ale tak to jest. a ci co marydza to ludzie którzy przychodzą odpekac 8h czyli zarobić A się nie na robić zwłaszcza największe pretensje mają ludzie co mają lekką pracę

Tak6Nie14
M.G
@kk

To przepracuj tu 10 lat i po 10 latach będziesz zarabiał tyle samo co teraz

Tak14Nie1
Zmęczony
@M.G

Zgadzam się z tobą, we wszystkich firmach płace wzrastają, a tutaj ciągle tak samo i nie zapowiada się lepiej. Wymagania wraz ze wzrostem płacy jak najbardziej. Każdy musi się cenić, jednak już bardzo duże wymagania jak na taką płacę to jest nieco alarmujące. Z 5 czy 6 tys na miesiąc to rozumiem, że pracownik może ponieść jakąś odpowiedzialność, ale podstawa z małą premią i cięcie kosztów na pracowniku to przepraszam bardzo jest już nie moralne. Tym bardziej, że konkurencja oferuje coraz lepsze warunki. Pozdrawia niestety już długoletni pracownik.

Tak32Nie
M.G
@Zmęczony

Wystarczy by przynajmniej 80% pracowników przestało robić nadgodziny Bo przecież nie sztuką jest zarobić 5 czy 6 tys przy 150-ciu nadgodzinach Zarobić takie pieniążki w 8-mu godzinach Tu zgodze się z kolegą ze obowiązków coraz więcej a wynagrodzenie minimalne!!!

Tak10Nie2

Dlaczego premia roczna jest w styczniu przecież wielu ludzi zaplanowało sobie sylwester nowy roku my nie zarabiamy kokosów za 2400 ciężko jest zrobić fajne święta mając inne rachunki, rzeciez każdy czekał i liczył na tą premie, życzę tym najbogatszym w tym zakładzie takich świąt jak mają co niektórzy. A normy cały czas w górę dobrze pilnujcie normy ale dajcie ludziom więcej pieniędzy , większe wymogi z waszej strony = większą kasa dla nas . Ale nie po co ? Zresztą będzie podwyżka w kwietniu 75 zł brutto ????

Tak20Nie1

S.P
@.

Pozytywna rzecz w tym wszystkim jest taka ze zarząd i właściciel firmy Mayr śledzą i czytają wszystkie wpisy na tym portalu Będzie zapewne dużo zmian

Tak6Nie2
F.
@S.P

Dobrze tylko szkoda że o niczym nie informuje się pracowników są zazwyczaj tylko plotki i to wiadomo niepewne.

@S.P

Spokojnych świąt wielkanocnych mijają następne święta i głęboko wątpię w to że zarząd jak i dyrekcja tym wszystkim się przejmuję to co można zauważyć to to że nic się nie dzieje ciągłe zamiatanie problemów pod dywan nic nie zmieni kiedy ktoś zauważy patologie naciąganie swoich stanowisk i stawanie ponad wszystkim jak by to był prywatny folwark .Czy ktoś się obudzi ? Ludzie obudźcie się.

Tak4Nie6
Obserwator

Od kilku miesięcy jest wyczuwalne spowolnienie pracy. Co raz miej zleceń już nie pisząc o nadgodzinach których już nie ma i nie będzie Czyli pozostaje praca za 2500 tys zł Jak na rynek ostrzeszowski i dla faceta to bardzo mało

Tak20Nie2

Pozdrawiacz
@Obserwator

Nie zawsze jest z górki. Zawsze możesz isc zbierać puszki, ewentualnie znaleźć inna prace. Nikt Cię tu nie trzyma.

Tak11Nie7
@Pozdrawiacz

Ty się nawet nie nadajesz do zbierania puszek

Tak13Nie5
Twoja stara
@Obserwator

To go naucz , pewnie masz duże doswiadczenie .

omnibus

Raz jest z górki raz pod górkę i trzeba przeczekać. Grunt to świadomość, że pracujemy w bardzo dobrej firmie.

Tak6Nie5

@omnibus

Tak w bardzo dobrej firmie Widać ze firma chce zatrudnić technologa z papierami i wykształceniem który może będzie wiedział ze ludzi w tej firmie nie traktuje się jak bydło Dotychczasowy technolog baz papierów potrawi tylko siedzieć w internecie ,trzaskać drzwiami i koparą Wszyscy się z niego śmieją ze próbuje przejąć pałeczkę po tatusiu Ale to nie ta pałka

Tak9Nie4
kżepa
@Pracownik

on siedzi w internecie ,ty wygrałeś rzycie ,robionc tosty na przerwie .

Tak5Nie1
Magdalena

Czy firma aktualnie zatrudnia osoby na stanowisko biurowe/inżyniera/kontrolera jakości? Na żadne ogłoszenia w Internecie nie trafiłam od tej firmy. Polecacie pracę w tym zakładzie dla młodych osób po studiach?

Tak11Nie1

JAMAJKA

Masakra hehehehehhehehe

DoDo

Witam, mam pytanie czy firma rekrutuje teraz pracowników do montażu bądź na obrabiarki CNC??? I jak kształtują się płace ????

Facet z brodą
@DoDo

Człowieku przyjdź za 5 lat wtedy będzie nowa dyrekcja Teraz tu nie zarobisz!!!!!!

Obserwator

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Przestrzegać procedur znanych z systemów zarządzania produkcją i jakością, a nie psuć atmosfery dziwnymi decyzjami ludzi nie znających się na ich egzekwowaniu .

Facet z brodą
@Obserwator

Tylko w tej firmie nie rządzi pracodawca I tu jest problem Dopóki siedzi nic nie robioca stara klika nic się nie zmieni!!!! Traktują firmę jak prywatny folwark !!!!!

Tak6Nie

Jest już późno trzeba spac Bo rano nadgodziny Jeszcze Technolog bez papierów nie uciął czasu ????????????????????

Tak16Nie

Nie bójmy się pisac Jeśli jest to prawda to piszmy to na forum Po to jest ten portal !!!!! Może kiedyś przeczyta to właściciel firmy???

Tak11Nie

NIE CHCEMY TAKIEGO MISTRZA I JEGO SYNKA TECHNOLOGA !!!!!!!!! Gdyby Mistrz jak się mianuje miał odrobine godności to już trzy lata temu by odszedł po aferze z kradzieżą miedzi przez jego syna. Czyżby nikt o tym nie wiedział???? Ale i ten temat został przez dyrekcje zamieciony pod dywan !!!!!!

Tak13Nie

STOP ZŁODZIEJSTWU I UKŁADOM !!!!!!! W tej firmie Zarząd straszy pozwami do sądu za wpisy na tym portalu ALE powiedzmy sobie prawdę 99,9% TO PRAWDA !!!!! GDZIE POWINNA ZAJĄĆ SIĘ PROKURATURA Zachodzi pytanie ? Jak daleko sięgają te UKŁADY ?????

Tak11Nie

Pracownicy !!!! Czas powiadomić właściciela firmy Mayr Deutschland co dzieje się w naszej firmie !!!! Pan Dyrektor nie robi Nic!!! Żeby poprawić sytuacje i opinie które krążą po zakładzie Dyrekcja chyba nie ma świadomości siedząc w biurze ze jest zle Ale chyba do tej pory otrzymała wiele sygnałów ze coś jest nie tak Tylko NIC Z TYM NIE ROBI!!!! Pracownicy już się śmieją ze nie mamy Dyrektora Żądza Mistrzowie !!!!! Technolodzy Oczywiście bez papierów !!!!! ŻENADA !!!!! 07.12.18 to idealny czas by przekazać właścicielowi materiały z sytuacji w naszej firmie

@00000000001

Nie dajcie się zastraszyć dyrekcji To Wy pracujecie na ich wypłaty!!!!!!

Mariusz

Czy obecnie jest w ogóle szansa na załapanie się do jakieś pracy biurowej w firmie? Zastanawiam się nad zostawieniem swojego CV, ale nie wiem czy w ogóle jest szansa się dostać w najbliższym czasie bo nigdzie nie są wystawiane ogłoszenia z firmy.

Grabowski

Zakład kiedyś cieszył się bardzo dobrą opinią, dziś połowa biura to jehowcy, a dyrektor @ słucha tylko swoich pupili, nie doceniając zasłużonych oddanych pracowników z długim stażem.

Tak22Nie

DoGrabowskiego
@Grabowski

Ci "zasłużeni i oddani" już dawno dostali awans i staż tutaj nie ma większego znaczenia. Nie bronię nikogo, bo w każdym dziale znajdzie się jakaś świnia, ale pierwszy raz spotykam się, żeby ktoś na drugiej zmianie SPAŁ (a trochę zakładów już przerobiłem). Rozumiem, młodym (i w sumie nie tylko im) się nie chce robić, ale żeby tak leciec w kulki? Nie wiem, co masz na myśli że zakład "kiedyś" cieszył się dobrą opinią? A teraz nie? Wypłata jest zawsze na czas, czego nie można powiedzieć o kilku innych lokalnych firmach.

Tak15Nie

Albatros
@DoGrabowskiego

Ty widac, ze w biurze robisz i pupę @ liżesz. Tylko tam jest czas na pisanie takich głupot.

Tak12Nie1
DoGrabowskiego
@Albatros

I tutaj niestety nie trafiłeś. Jak wcześniej wspomniałem nie bronię nikogo czy z kolegów z hali ani tych w biurze - bo wszędzie znajdzie się jakas (usunięte przez administratora)

@Grabowski

Kolego naucz się liczyć i nie używaj obraźliwych nazw . Jeżeli dwóch pracowników pracujących w biurze wyznania Świadków Jehowy , na kilkudziesięciu pracowników umysłowych dla ciebie to połowa , to co ty miałeś z matematyki ???? Poza tym Administrator tego forum powinien zwracać uwagę na obrażanie ludzi ze względu na inne wyznanie

Bo jechowiec KOT

(usunięte przez administratora) @ S.G , A.P + paru ludzi z biura = szajka konfidentow traktują ten zakład jakby był ich własnością bardziej się liczy kto jakie ma znajomości niż zdolności pracowników klimat w zakładzie jest już do bani każdy patrzy jak tu komuś utrudnić życie

@Bo jechowiec KOT

Kolego , twój nik mówi sam za siebie . Najpierw sam się nad sobą zastanów , a potem możesz pisać o innych .

Brak danych

Niestety firma nie spelnia wymagan pracownika nie warto sie wychylac a jak juz do tego dojdzie no niestety sa kary pieniężne... Ludzie sa kierowani "mistrzami" ktorzy nie maja pojecia o pracy z innymi mam na mysli jakiegos (usunięte przez administratora) ... Człowiek dziala ewidentnie na niekorzyść firmy a i tak dalej tam siedzi ... Nie polecam .....

Tak22Nie

Ja
@Brak danych

Krótko mowiac "układy,układziki"

@Brak danych

Ale którego haziaka? Bo jest ich 2?

@Jurgen

I tych dwóch trzeba wymienić Jednego już dyrektor zwolnił

Mejer

To ten co kradł?

Tak10Nie

NiePrzesadzajJeszczeUrośnie
@Mejer

Hahaha po prostu nie miał takiego przyzwolenie jak mistrz sprzedaży oGro(...)dowy... przecież ten na drugiej zmianie, to najpierw cewki na górze sobie układał podczas zmiany, cycatą puszczal szybciej do domu, a miedź cyk do kartonu... nastepnego dnia Dyrektorowi sprzedał kilka afer o pracownikach, a onim cichosza, zgodnie z zasadą sprzedaj kilku i odkup swe winy... A jak coś nie poszło to wydziera się na podwładnych, aż do ulgi lub węszy afery do donosu by tylko przykryć swoje winy, swoją drogą ciekawe co zrobił gdy sprzedawał A.P.

Tak30Nie

@Mejer

Podobno byl niedawno na rozmowie z zarzadem, czy moglby wrocic do firmy. Zalosne!

dobra robota

kolesiostwo, im jesteś głupszy tym lepiej bo będziesz latał na każde zawołanie

@dobra robota

W tej firmie, już od dawna jest tak że co złe, to jest "zamiatane pod dywan". Kariera możliwa tylko dla "wybrańców".

Beobachter

Zwracam się do zarządu firmy Mayr Polska i do pracowników tej firmy Zaprzestańmy porozumiewać się za pomocą jakiegoś portalu Usiądźmy do rozmów Naprawmy wspólnie wizerunek firmy Zarząd firmy jak i pracownicy muszą wspólnie dojść do porozumienia bo dalsze wpisy i komentarze do niczego dobrego nie prowadzą Ludzie potrzebują pracy !!!! A firma potrzebuje pracowników !!!!! Tylko wspólne rozmowy mogą doprowadzić do dobrego funkcjonowania tej firmy Zastanówmy się wszyscy i zarząd i pracownicy Czego tak naprawdę chcemy !!!!!!!!

Tak15Nie

Czytelnik

A tak w ogóle to pierwsze pismo zarządu jest w części skopiowane z internetu można sprawdzić (usunięte przez administratora) To chyba nie legalne ponieważ na samym dole strony jest stosowna wzmianka na ten temat. No chyba że taki zbieg słów poprostu.

Komar waleczny

Wiec, pracowałem w tej firmie 4 lata. Aby sie tam dostac nie było łatwo, była długa lista oczekujących. Na prace nie narzekałem,jesli ktos chce pracować to pracuje, pracowałem jako tokarz. Z roku na rok było widać pogarszająca sie atmosferę i stosunek ludzi rządzących do ludzi z produkcji. Panowie mistrzowie pan Grondowy i pan Polomski nie wiem co oni tam robią? Jesli był jakis problem to nie umieli go rozwiązać( wylacz maszyne poczekamy do jutra tak mawiano na drugiej zmianie). Pan Grondowy lubił sobie upatrzyć kogoś i potem sie na nim pastwić. Sam byłem świadkiem i wiele osób innych jak darł mordę od idiotów i debilow na pana D.G( ktory juz tez tam nie pracuje, nie wytrzymał ciągłego gnojenia). Układy układziki jednym słowem. Na montażu pan M.P cały rok pierwsza zmiana bo szef zna tatę bardzo dobrze. Jednym słowem z fajnego zakładu zrobiło sie (usunięte przez administratora)

Tak26Nie

Mjetek
@Komar waleczny

Przecież D.G. był debilem więc o co chodzi? hahah

Komar waleczny
@Mjetek

(usunięte przez administratora) debilem, ale szacunek jakis w pracy i porządek powinen byc(mam tu na mysli odnoszenie sie do pracowników). Myślisz ze Sławek to mniejszy (usunięte przez administratora) od niego? Nie sadze. Tylko umie nasłuchiwać co sie na hali dzieje, gdzie jaka afera (najlepiej jak jeszcze z innej zmiany to juz Sławek w niebie ) i leci dyrektorowi sprzedać.

Brak slów
@Komar waleczny

Dziwisz się ? M.P bierze przykład z Mistrza

Brak slow

Mayr Hmm . Można napisać regulamin na baraku mistrza o której godzinie można przyjść go o coś poprosić bo : -Od 6 godz nie ( mistrz pije kawę i nie radzę przeszkadzać - od 7 wypad na fajeczke -od 8 trasa o hali komu by mandat wlepic - od 8:30 śniadanie - od 9:30 śniadanie - od10:00 fajeczka - od 11:00 kawa - od 11:30 przeszukiwanie Stron internetowych Ale w sumie to bez sensu jest chodzić bo cyt,, Jo nie wiem ,, o której by nie zaszło A jeszcze jedna sprawa dlaczego człowiek nie mający odpowiednich kwalifikacji został technologiem ? Skoro osoby po studiach pracują na montażu ale oczywiście syn mistrza ma pierwszeństwo Wiec szanowny Panie technologu. Bycie na tym stanowisku nie upoważnia pana do : -Braku ubioru zgodnego z bhp - technolog to nie tylko skaracania czasu na zleceniach - technolog powinien mieć w jednym paluszku detale jakie ja montowane - i proszę poprawić te opisy bo co człowiek może wyczytać z opisu montażu skoro tam nic nie ma ? A później robicie wielka Aferę jak pomyłka przyjdzie i latacie z mandatami.

Tak25Nie

@Brak slow

O 6:00 to jeszcze Mistrz i technolog śpią Przecież szlachta przychodzi dopiero na 7:00!!!!!

Brak slów
@365824901

To już kolejna sprawa :)

Zarząd Spółki Mayr Polska

Firma Mayr jest otwarta na bezpośrednie spotkania z każdym pracownikiem, który ma jakiekolwiek uwagi i spostrzeżenia dotyczące polepszenia funkcjonowania naszej Firmy. Swoje spostrzeżenia, nieprawidłowości i uwagi można zgłaszać bezpośrednio Zarządowi Spółki. Konstruktywna i bezpośrednia rozmowa jest zawsze lepsza, niż anonimowo publikowane nieprawdziwe, agresywne i obraźliwe treści, godzące w dobre imię Firmy i wymienionych z imienia i nazwiska innych pracowników. Takie zachowania są nieakceptowalne i będą ścigane na drodze prawnej. Prawo pracownika do merytorycznej krytyki, nie jest tożsame z prawem do naruszania dóbr osobistych Pracodawcy i innych osób i nie będzie tolerowane. Dlatego też zalecam czytanie poprzedniego oficjalnego oświadczenia Pracodawcy ze zrozumieniem treści.

Tak12Nie

@Zarząd Spółki Mayr Polska

Szacunek dla zarządu

Tak4Nie

Pracuje tu już trochę i złego słowa nie mogę powiedzieć ani na kierownictwo ani wogole. A najwidoczniej marudzi ci co nie chce się robić tylko przyjdą odpekac 8h i dziękuję. A jeśli ktoś ma jakieś nagrania albo coś to niech pokaże odpowiednim ludziom a nie pisanie w internecie bo tu każdy mądry jest. Ja osobiście polecam firmę mayr ale tylko ludzi którzy chcą pracowac

Tak1Nie

Osynliga

Tak. Obywatelstwo polskie i dwie ręce do roboty;)

@Osynliga

Zapomniałeś jeszcze o chęciach do roboty :D

@Osynliga

jedna tez wystarczy ;)

Robert

Słyszałem, że firma ma bardzo dobrą opinię jako pracodawca i zastanawiam się kto pisze na tym forum?

Tak14Nie

@Robert

Jak by było tak dobrze to dlaczego pracownicy odchodzą ,a zwłaszcza w tym roku ,zarządzający nie radzą sobie mają tylko przydupasów, a Niemcy nie widzą co tu się dzieje, wielki czas na zmiany!!!!

@4589872568

@4589872568 - przy ok. 400 pracowników zawsze będzie rotacja. I nie tylko u nas - Fumo, Ascobloc - tam jest podobnie. Ten kto ma chęci to pracuje.

Tak27Nie

Zdzichu
@Jurgen

Ale nie aż taka rotacja że w ciągu roku zatrudniają 160 osób a 100 się zwalnia , no halo to coś jest nie tak.

Tak14Nie

@Zdzichu

Trochę z tą liczbą przesadziłeś, choć fakt - ostatnio kilku młodych się zwolniło, którzy przyszli do nas na halę. Jednak kilku z nich - zero chęci do pracy i nauki... Nie wiem co się dzieje z tymi młodymi.

@4589872568

Dokładnie Czas na zmiany Sam osobiście doświadczyłem ze jest źle nawet bardzo źle Na montażu jest mobbing nie będę pisał nazwiska bo wszyscy wiedzą o kogo chodzi Mysle ze nadszedł czas powiadomić zarząd w Niemczech co się dzieje u nas Jest duża szansa żeby to zmienić Bo robota jest dobra tylko trzeba wymienić starą gwardie Potrzebujemy młodej kadry Sam doświadczyłem ze jak się wytyka błędy to za chwile temat zamiatamy jest pod dywan Wiem i słyszałem ze jest u nas w zakładzie osoba która ma nagranie gdzie przełożony bezpośrednio mu grozi ze go załatwi w brudny sposób ze go zwolni Mysle ze ta osoba powinna to zgłosić do Niemiec Ma twarde dowody Czas na zmiany

@Jurgen

Kolego nie młodych tylko starych doświadczonych pracowników się zwolniło Tylko pan dyrektor nic sobie z tego nie robi Ma swoich pewniaków i choćby zwolniło się jednocześnie 20 czy 30 to i tak firma nadgodzinami i tymi pewniakami pociągnie dalej do czasu aż przyjdą nowi

Tak5Nie

Majer spółka Poł. i Zag.Haz.
@PracownikMayrPolska

Aaa mamy na myśli pewniaków z kliki Państwa P. i rodziny.. szwagrów...znajomych....zięciów...dzieci...kolegów.. Państwa Z. -To fakt!!! Takich pracowników ta firma potrzebuje. Chocby zatrudnionych było 50 os. ci ludzie dadzą rade.. Dniami i nocami będą wypełnać swoją powinność wobec swojego suwerena niemieckiego pracodawcy! Tj.Robotnych...pracowitych...ludzi ta firma potrzebuje...szacun!

@PracownikMayrPolska

Kto waszym zdaniem jest/ był najbardziej dobrym pracownikiem Mayr Polska? mój typ: Szefunio Bodzio :)

Oli

Firma nie ciesz się już taka opinią ponieważ ludziom zaczyna się mieszać w głowach , w biurze święte krowy siedzą straszą pracowników tylko i obwiniają o wszystko, no a skoro już planiści chodząc po hali straszą ludzi mandatami to coś się dzieje niedobrego. W firmie panuje wszechobecny mobbing występujący w mniejszym lub w większym stopniu. Nie bez powodu pracownicy grupowo oskarżyli a nawet nagrali jednego z wyżej postawionych pracowników za znęcanie się psychiczne. Ciagłe straszenie mandatami faworyzowanie jednych i gnojenie drugich. Coraz większa chęć kontroli psuje atmosferę i niszczy tą firmę od środka. A pracowników nikt nie słucha , mają ich za nic traktują przedmiotowo. A jak byś poszedł po podwyżkę to zaraz znajdą na ciebie haka byle by nie dać.

Tak18Nie

@Oli

Wierze w to ze osoba która jest w posiadaniu nagrania wykorzysta to Mysle ze my pracownicy powinnismy stanąć z nim w szeregu i jednym głosem powiedzieć ze chcemy zmian

Postępowanie ruszyło

Tak2Nie

Zostaw opinię o Mayr Polska Sp. z o.o. - Rojów

Chcę opublikować: