Betafence

Kotlarnia

Opinie o Betafence

użytkownik zarejestrowany

@abc, masz troche inna opinie niż @wiking. Wiadomo, że na normy naciska się w każdej firmie ale pytanie co dzieje sie w Betafence, jeśli ich nie wyrobisz, bo na to nikt nie udzielił mi odpowiedzi.

abc

były spawacz renska wies,- normy są,nacisk na normy tez,szału nie ma płacą w miare okey,dwóch Majsterków nie ma podejscia do ludzi,w srodku warunki są jakie są

użytkownik zarejestrowany

@wiking z wcześniejszych wypowiedzi można wnioskować, że masz na myśli kierownika produkcji, a co z drugim aspektem? Co masz na myśli?

użytkownik zarejestrowany

@Balc ale co się dzieje, jeżeli podczas 8h pracy nie wyrobisz normy? Możesz napisać o tym więcej? 5letni staż to naprawdę dobre osiągnięcie, co spowodowało zakończenie pracy w Betafence? Takie informacje są niezbędne forumowiczom, aby zrozumieć, jak to może w tej firmie wyglądać.

@Marta 22.07.2017, 16:03

Zeby wyrobić normę są potrzebne cztery składniki: sprawna maszyna,dobry operator,odpowiedni materiał do produkcji oraz szef produkcji skłonny wysłuchać argumentacji operatorów/np.w sprawie punktu trzeciego/. A w tej firmie przynajmniej dwa punkty szwankują.I to poważnie.

Kaszka

Jak się nie chce pracować to później takie opinie się pojawiają. Czyli jak zarobić, żeby się nie narobić. Nie ma zakładu pracy, w którym będzie miód i maliny. Pracujesz i sumiennie wykonujesz swoją pracę to dostajesz adekwatne wynagrodzenie w TEJ właśnie firmie

Ob. Serwator
@Kaszka 17.01.2017, 21:17

Adekwatny to twoje drugie imię ? Ta firma to NiW (czyli nasrać i wyjśc).

Balc
@Kaszka 17.01.2017, 21:17

W tej właśnie firmie pracujesz i nie zarobisz normy wygórowane ze musiałbyś robić 10 godzin aby zrobić na 8 no chyba że masz kogoś w rodzinie który pracuje jako biurowy to odrazu jesteś ustawiony. Szef totalny palant biurowi takze pracowałem tam 5 lat jestem w szoku ze tyle wytzymalem.

czarna
użytkownik zarejestrowany

@ allbea - neistety nic mi nie wiadomo, a zwłaszcza że na gowork nie ma ofert pracy z firmy Betafence

allbea

słyszałem , że szukają mistrza produkcji ktoś coś wie ?

temat szkolenia dla kadry nadzorców : Jak dobrze używać bata

eloelotom

Dzięki za opinię narazie niestety nie zadzwonili do mnie.

eloelotom

Witam, widzę że większość opini negatywnych. Teraz widzę że szukają do biura do księgowości tam też tak słabo ?

Czarek

Odkąd zacząłem prace w tej firmie moje całe życie się zmieniło, mój pies zaczął się sam wyprowadzać na spacer a żona zaczęła dobrze gotować. Polecam

klijięt

penie że mój syn ściągał gry

klijięt

przez to coś mam wirusa

luky

Firma Beta...... kosztami pracy przebiła chińczyków, tylko pogratulować nadzorcom, bo menadżerami to raczej komplement. Kapitalizm w czystej postaci, wyzysk, wyzysk i norma (Polak-Polakowi.............). Ogólny kryzys i brak pracy powoduje że mogą tak zaniżać stawki. Total dno .................itd. Pracy ogólnie nie polecam.

wiking

do Niuzoo.Wyczuwam że już w tej firmie pracujesz.Ale nie o tym.Pamiętam czasy gdy szefem produkcji był belg.Można było rozwiązać każdy problem. I pamiętam czasy gdy nastały nasze rodzime wykształciuchy.Dla nich operator czy ustawiacz jest jak cytryna.Wycisnąć ile można.A o ich wiedzy na temat maszyn wolę się nie wypowiadać.Liczą się słupki i wykresy,którymi można się pochwalić.Można nawet zrobić łaskę/tę od Radosława Sikorskiego/wierchuszce z centrali byle zaistnieć.I jeszcze jedno.Jeżeli dla admina słowo 'obóz' jest niecenzuralne to o czym tu mówić.

wiking

Praca dla tych co mają chirurgicznie usunięte nerwy.Wiem bo przez ten [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] przeszedłem

Rojek
użytkownik zarejestrowany

Ja nie nastawiałbym się na pracę na produkcji ponieważ wiążę się to z ogromnym trudem. Sądzę że lepiej podejść do tematu bardziej profesjonalnie i celować w dział obsługi klienta. Tylko jak kierownictwo podchodzi do osób niedoświadczonych?? Dział obsługi klienta czy call center a także jak ma się poziom zaróbków do pułapu finansowego w innych firmach oferujących obsługę.

anonim 1

anonim - 2012-01-01 16:33:45 Zamiast "Betafence" ta firma powinna się nazywać "NORMA". Dużo ciekawych opinii ludzie dodają,wszystko to cała prawda na jej temat.15-20 min przerwy to jest max,co do kierownictwa to lepiej pominąć ten temat,wiecznie mało normy, nawet gdy maszyna obmawia posłuszeństwa ich to nie obchodzi-JECHAĆ,JECHAĆ!Aby się tam dostać są 2 opcje. Pierwsza-bezpośrednio przez BETAFENCE (mało prawdopodobne),druga-przez firmę zewnętrzną, jednak Betafence zmieniło pośrednika na niejaką firmę z Gliwic...teraz praca tam stała się praktycznie nieopłacalna(7zł/godz,śwątki,piątki,3 zmiany,umowa podpisywana na cały tydzień czasu i tak na okrągło),obiecują chłopakom co miesiąc, że zostaną przejęci przez firmę bezpośrednio,jednak niektórzy pracowali tam po 2 lata i się tego nie doczekali...Ogólnie polecam jeśli masz mocne nerwy i chcesz pracować dla samej idei ,a nie żeby się czegoś dorobić-w tej firmie nie masz szans. taj zgadzam sie i tez jestem na nie

tesz tam pracuje,na krosnach zapierdol okrotny...kapuja bo normy nowi nie wyrabiaja,akort,akort i akort...a pracujemy za 9zł na godz...rada- masz słabe rece odpadasz...ogolnie polecam desperata...a co do kierownictwa to palanty po zawodowkach!nornalnych ludzi jest tam mało.pozdro krosna!

tesz tam robiłem normalny [usunięte przez administratora] pracy sniadanie trwa niecałe 15 minut [usunięte przez administratora] niemorzliwy kierownik to palant na dodatek ci co dłużej robiom kapujom na nowo przyjentych bo chłopaki niedajom sobie rady na poczontku

bluray

chyba przespałeś cały czas pracy w tej firmie i nie zauwazyłeś rzeczywistości. co za bzdury. ludzie odchodzą stamtąd na potęgę

krosniarz

pracowalem tam ok. 2,5 roku. skoro tyle czasu wytrzymalem to chyba nie jest az tak zle. praca do najlzejszych nie nalezy. najbardziej denerwujace to wygorowane wymagania kadry kierowniczej, a park maszynowy nie pierwszej mlodosci wiec awaryjny. odszedlem stamtad z usmiechem na ustach:)

nolte
użytkownik zarejestrowany

Tutaj Betafence nie jest wyjątkiem bo na produkcję ciężko znaleźć ludzi generalnie na rynku. Natomiast jeśli chodzi o pracowników umysłowych to pracują tam ludzie i po kilka lat. Atmosfera w biurach rewelacja. W branży ogrodzeniowej jest to nr 1 w Polsce pod kątem kultury pracy. Pracowałem tam i polecam!

Janusz
@nolte 26.10.2009, 17:47

Ta firma podobnie jak jej towar jest po prostu do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Kupiłem ich słupki bekaclip na zatrzaski, tylko przy sprzedaży nie powiedziano mi, że muszę też kupić "obcęgi bekaclip do zatrzasków plastikowych". Zatelefonowałem do Betatafence ( co to za nazwa? ) by mi sprzedali te cholerne obcęgi, ale gdzie tam. Odesłali mnie do sklepu, ale nie znalazłem żadnego, w którym mógłbym kupić. Ten ich towar to szajs. OSTRZEGAM PRZED ZAKUPEM TYCH SŁUPKÓW Z ZATRZASKAMI BEZ OBCĘGÓW !!!

blueray

ha ha ha tylko ciekawe dlaczego nie mogą znaleźć ludzi do pracy a ci co przychodzą w większości rezygnują po 2 dniach...

nolte
użytkownik zarejestrowany

Bardzo fajna i sympatyczna firma! Poukładana z bardzo dobrym produktem, rewelacyjną atmosferą i kulturą pracy.

Zostaw opinię o Betafence - Kotlarnia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Betafence