A.Berger Polska Sp. z o.o.

Adres: Przyjaźni 47A, 47-225 Kędzierzyn-Koźle

NIP: 7491903872 REGON: 532201525 KRS: 0000026249

A.Berger Polska Sp. z o.o.

Opinie o A.Berger Polska Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Last last
Nazwa działu: Produkcja
 Opinia

Nie polecam tej firmy nie ma czegoś takiego jak szacunek dla drugiego człowieka ludzie są tam poniżani wynagrodzenia są śmieszne i dziwię się co Ci ludzie jeszcze tam robią wymagają od nich bardzo dużo nie dając nic w zamian, premię są żałosne szkoda gadać W tych czasach nigdy nie spodziewałabym się że można jeszcze firmę jakąkolwiek nazwać (usunięte przez administratora) a to dokładnie Berger opisuje

były26
@Last last 15.02.2019 09:17

co ty gadasz tam każdy wzajemnie się szanuje,zarobki są ok a dodatki całkiem spoko

Nazwa działu: Handlowy

Lubię atmosferę w A.Berger Polska Sp. z o.o. za: Atmosfera pl, praca

były26
 Opinia

co do plusów Wypłata zawsze na czas dodatki- wczasy pod gruszą,karpiowe, obiady ze zniżką 50% co do zarobków pracownicy produkcyjni niewiele więcej dostają niż minimalne wynagrodzenie ;(

Benek
 Opinia

Lubię atmosferę w A.Berger Polska Sp. z o.o. za: Bywa różnie ale ogólnie jest dobrze

Grzesiu

O kim Wy piszecie

Franco
 Opinia

Dobrze że (usunięte przez administratora) nie daje przy maszynach

Opinia

Coś mało tych wpisów. a jak jest mało to znaczy , że nie ma tak źle. Czy wypłaty są na czas? Jak wygląda współpraca między działami takimi jak produkcja a planowaniem, produkcją a technologicznym. Czy duża jest rotacja pracowników.

@Wojtek 05.09.2018 06:11

Duża rotacja pracowników jest spowodowana tym że ludzie którzy robią po 5 lat i więcej odchodzą,nie ma komu robić. Przyjmują ludzi bez szkoły co się dziwić,każdy idzie do Ify.

@Wojtek 05.09.2018 06:11

Wypłaty na czas

@Pracownik 09.09.2018 16:25

Dzieki bardzo. A jak atmosfera. Napieta czy raczej z kazdym mozna sie dogadac. Pracownik fizyczny jest traktowany normalnie czy tylko jako kolejny " numerek"

@Wojtek 17.09.2018 23:33

Haha o to nie pytaj Tragedia

Opinia

Czy w zakladzie sa zwiazki zawodowe. Bo w informacji podaja ze pracuje ok. 400osob czyli prawnie moga byc. Jaki system pracy 3 zmianowy czy jakas 4 brygadowka. Sa pracujace soboty i niedziele

Felek
 Opinia

Witam ! Szczerze nie polecam tam pracy ,chyba ,że zmienią podejście do ludzi i pomyślą o przyzwoitych wynagrodzeniach bo na dzień dzisiejszy to (usunięte przez administratora)pensje płacą. Oczekują dobrej atmosfery a sami nie świecą przykładem , od nowego pracownika oczekują geniusza a nie potrafią go niczego nauczyć .Zadowolony pracownik to ten co jest dobrze opłacany , mile widziana choćby drobna pochwała a i trochę człowieczeństwa by się zdało .Panie Prezesie jesteśmy w UE to dla czego pracujemy za 2 tys. netto

@Felek 10.09.2018 18:31

Prawda robię od 8 lat a zarabiam tyle co przyszli 3 miesiące temu

Opinia

Pieniądze śmieszne żadnych dodatków

Stefan
 Opinia

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać?

Zostaw opinię o A.Berger Polska Sp. z o.o. - Kędzierzyn-Koźle

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie A.Berger Polska Sp. z o.o.

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.