Opinie o Dac Ter Dariusz Cuch w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Dac Ter Dariusz Cuch. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Dac Ter Dariusz Cuch na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dac Ter Dariusz Cuch w Warszawa

Administrator Nowy wpis

Dac Ter Dariusz Cuch poszukuje pracownika na stanowisko DevOps Engineer. Braliście udział w procesie rekrutacji i zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami!

ELO Nowy wpis

Pracowałem w tej Firmie ponad 3 lata Jeśli chodzi o godziny pracy powiedziane jest na samym początku ile się pracuje i w jakich godzinach więc nie rozumiem opinii Jeśli chodzi o wypłatę też jest ustalana na początku i po paru miesiącach sam Pan DC przyszedł i mi podniósł stawkę ( bez mojej interwencji ) Atmosfera spoko, rozwiązywanie problemów tez zawsze ogarnięte,

Jakie narzędzia pracy zapewnia Dac Ter Dariusz Cuch? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Human Nowy wpis

Zapewnia narzędzia prawie niewolniczej pracy!

dk

Dno dno dno.. wszelkie mozliwe oszustwa na kazdym kroku.. minimalna placa maksymalne godziny, katorgi na mrozie, w deszczu lub upale.. mobbing ze strony szefostwa... MEGA WIELKI.. zastanow sie dwa razy przed wspolpraca !

soyer
@dk

Zgadzam sie z wypowiedzią - wszystko jest prawdą - mobbing ze strony D.C oraz wiernego R.B

lexus Nowy wpis
@soyer

Jak właściciel mobbinguje to niech szmaciarz się nie zdziwi jak pracownicy olewaja klientów. Ja jestem klientem i od pierszego zakupu byłem poddenerwowany, bo sprzedawcy zlewają. Facet jakiś nabuzowany nie chce podejść do wystawy, Plotkują na głos. (usunięte przez administratora) kiła i mogiła.

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Dac Ter Dariusz Cuch. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Magazynier?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Przedstawiciel bankowy
Toruń
Businessface Sp. z o.o.
logo firmy Communication Manager
Equinix Poland Sp. z o.o.

potwierdzam wpisy dotyczące mobbingu ze strony DC oraz absolutnego braku zaintersowania rozwiązywaniem problemów z klientami przez przełożonych jak KC i RB. Podłe traktowanie i wyzysk, nakłanianie do donoszenia na współpracowników, wprowadzanie zakłamanej i nie do zniesienia atmosfery. W dodatku chaos organizacyjny i płaca pod stołem. Szkoda nerwów nie polecam

Wojciech
@000

Twoja opinia nie jest zbyt pochlebna. Czy prócz niedogodności, o których wspominasz inne aspekty pracy takie jak rodzaj umów na jakich pracują pracownicy jest zadowalająca? Interesuje mnie, czy kontrakty są na czas nieokreślony, czy raczej umowa zlecenie. Czekam na Twój komentarz.

Ty
@Wojciech

Zależy czy się nadajesz czy nie, masz egzamin przed umowa. Ogólnie płacą pod stołem, umowa o pracę na czas określony na najniższej średniej co by było na Lexusa.

Aleksandra
@Ty

@Ty, a na czym polega egzamin, o którym wspominasz? Trzeba wcześniej zaznajomić się z produktami Dactera? I co mam rozumieć przez płatność pod stołem, bo trudno mi uwierzyć, że w ten sposób dostajecie całą pensję.

@Aleksandra

Umowa na czas określony ale z pensją niższa oficjalnie niż na rękę. Egzamin czyli zapoznanie się z asortymentem i sprawdzenie czy się pojęło, ale w praktyce trudno pojąć wszystko na raz, bo zakres akcesoriów szeroki, szkolenia jak na lekarstwo. Pracownik ma zasuwać a nie się szkolić.

Egzaminator
@Aleksandra

Egzamin sprawdzający zawias pod puszkę

Jadźka

@Oleksansr nic takiego nie jest organizowane ?

Dawid

często zmienia się kadra kierownicza ?

Polduś

Uwagi do firmy nie na tym forum powinny sie znaleźć gdyż to miejsce na opinie pracowników!!!

Vedvarelth

Fatalna firma. Zamówienie przyszło, ale uszkodzone. Mówią ze podczas transportu ale to nie możliwe gdyż sama przesyłka i zewnętrzne elementy koszy nie były uszkodzone tylko wewnętrzne. Widać, że pakowali elementy uszkodzone. Nie uwzględniają reklamacji, nie polecam tej firmy

Kinga

Mam bardzo złe doświadczenia związane z tą firmą. Zamówiony towar dotarł po trzech tygodniach, do tego niekompletny, a część zupełnie niezgodna z zamówieniem. Po interwencji usłyszałam, że towaru zamówionego już nie ma (dalej jest widoczny jako dostępny na stronie sklepu). Moje kolejne połączenia z numerem kontaktowym były już odrzucane. Zdecydowanie nie polecam !

Arek

Jesteście przekonani, że nic pozytywnego nie dzieje się w firmie?

Alan

Omijać - mówię jako klient. NIe umieją komunikować się z klientem co jest koszmarne w przypadku koniecznosci załatwienia czegokolwiek z nimi.

Gutek

Czy jesteście pewni, że nic dobrego nie dzieje się w firmie?

Ad

Omijać szerokim łukiem!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Dac Ter Dariusz Cuch - Warszawa

• Jak się pracuje w Dac Ter Dariusz Cuch?

Zobacz opinie na temat firmy Dac Ter Dariusz Cuch tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Dac Ter Dariusz Cuch