Opinie o Chameleon Group Poland w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Chameleon Group Poland. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Chameleon Group Poland o rekrutacji.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Chameleon Group Poland w Łódź

ukljj

Filipku bajerowiczu jakby były takie zarobki to byście mieli stały zespół ludzi tym czasem wieczne rekrutacje po za tym skoro firmę stać na takie zarobki to dajcie ludziom uop ale dajecie śmieciówkę...Nie każdy się nadaje do cc ale tam gdzie dają takie kokosy przechodzą świetni sprzedawcy z konkurencji plus i tmobile tyle nie płaci co tu napisałeś nawet z podstawową pensją..

bam
@ukljj

weź się chłopie nie podlizuj...myślisz,że włażeniem w (usunięte przez administratora) dojdziesz do czegoś? hahahahahha

Filip

Witam, to co pisza osoby powyzej to kompletny FARMAZON osoby nic nie umialy nie zaliczyly szkolenia poniewaz po prostu nie nadawaly sie do pracy w sprzedazy reszya myslala ze jak przyjdzie i posiedzi zeby sobie nabic godzinowke nic sie nie stanie tutaj sie przychodzi robic prowizje firma swietnie prosferuje nie ma zAdnych problemow chyba ze wlasnie z agencjami :], atmosfera jest wysmienita profesjonalizm jest na pelnym poziomie tamte panie szczegolnie panie przyszly i myslaly ze to obsluga klienta ... NIE TO JEST SPRZEDAZ osoby nie sprzedajac nic przez pare dni same sie zwalnialy, reszta dostawala szanse ale nikt nie bedzie trzymal leserow w firmie dawno sie tak nie usmialem czytajac taka fale hejtow firme jak najbardziej polecam. jezeli czujesz sie na silach i wiesz na co cie stac zarobisz 3,5-6 tys netto lekka reka. pozdrawiam Filip :)

ona23

ja pracuje i jestem bardzo zadowolona, jak ktoś przychodzi posiedzieć to nie zarabia, nikt mnie nie oszukał, polecam jak ktoś lubi fajną atmosfere i możliwość nauki

wałek

Ktoś z byłych pracowników nie otrzymał prowizji z jakiś powodów? Planuje zawiadomienie do PiP ale zawsze można złożyć je w kilka osób (kilka zawiadomień) szybciej wtedy sprawę ruszą

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Chameleon Group Poland? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
On

Wciskanie ludziom kitu, jak w kazdym cc. Nic nowego, tyle, ze stawka troszke wyzsza, ktora i tak ma sie zmienic, ze im wiecej sprzedajesz tym wiecej zarabiasz. Tyle, ze ile bys nie sprzedal, to zawsze bedzie im malo. Cel ciagle rośnie, a wiekszosc pracownikow leci w .... i siedzi na zwolnieniu. Praca marzen -dla koroszczurów,na chwile, nic pewnego, nawet jak sprzedajesz.

ktoś

Ja miałam tam pracować przez Toolip ale zrezygnowałam mam 2,5roku doświadczenie w cc ale już po 2dniu szkolenia uznałam firmę za krzak, kiero robią z siebie na siłe miłych i profesjonalnych ale ja mam doświadczenie z takimi osobnikami to tylko zmyłka faktycznie to pseudoeksperci do tego nieludzkie maszynki do nabijania kasy bo tylko to ich obchodzi, kolejny minus to śmieciówka mimo ok stawki godzinowej ale śmieciówka i grafik obowiązkowo 2sb w mcu 10-18, w tyg obowiązkowo po 8h masz robić, ich produkty są zbyt drogie i wątpie czy skuteczne choć sama nie testowałam...Toolip cały czas do nich szuka ludzi, Progress hr chyba też ale napisali w ogłoszeniu UoP na taką umowę nie ma co liczyć u nich, firma z Wawy co robią w Łodzi, szukają głupich do pracy w Wawie chętnych brak i za mała kasa jak na Wawe no i Nasza zapyziała Łódź to zagłębie cc, akwizycji i produkcji przez APT na lepszą fuche to musisz mieć znajomości bo nawet wykształcenie i doświadczenie nie ma znaczenia...

były_pracownik

Pracowałam, w okresie przedświątecznym/świąteczny : nie polecam !, dlaczego : 1. Na początku nie macie świadomości, co bd sprzedawać : a projekty są różne od diet, afrodyzjaków, kremów i wody cudownej-święconej ?! 2. Na początku musisz wyrobić normę 2/3 sprzedaże dziennie, jak sie nie sprawdzasz to wypad. 3. Liderzy kreują swoją firmę prawie jak cc lub korpo z NY -.- a to do niczego nie jest podobne 4. Jeśli nie macie wyrzutów sumienia, lubicie pracować pod presją czasu, jesli spóźnicie się dosłownie 5 MIN!! po przerwie, kolejne są wam zabierane to proszę bardzo 5. W momencie, kiedy byłam zatrudniona dostawaliśmy 10 na ręke + prowizjię, ale juz w trakcie pracy ustaleni co do prowizji były niejasne : czy jest od faktycznej sprzedaży czy od widzi mi się liderów ;) 6. Zero poczucia współpracy... tylko ZYSSSSSSK ! 7. Moje pierwsze doświadczenie z cc i ostatnie. Wole pracować za niższą stawkę, niż sprzedawać ludziom kłamstwa / bo skoro sami nie jesteśmy przekonani o autentyczności danego produktu, to jak coś takiego w sposób przekonujący sprzedać?

Pracuję się dobrze. Wiadomo czasami zdarzą się niemiły klient, ale to normalne w branży CC. Miła atmosfera, atrakcyjna podstawa i da się wypracować dość sensowne premię. Jeżeli ktoś jest kontaktową osobą i ma zdolności sprzedażowe to mogę śmiało polecić.

uuuu

Idź do CCH tam to mają baze klientów do bani z jakiś konkursów internetowych itp ale mają też infolinie i stawka 10zł brutto robią tylko Play, jak CPG obniżą do 5zł stawkę za brak wyniku to mogą z Ukrainy KT szukać bo w Łodzi standard to 8zł brutto czyli 6zł netto.

zapracowany

teoretycznie 10zl na reke za godz ale od marca wprowadzaja zmiane, ze jak ktos normy nie bedzie wyrabial to moze zarobic nawet i 5zl ;/ a jest roznie, jednego dnia trafisz na ludzi, ktorzy chetnie cos wezma od Ciebie a drugiego dnia wychodzisz z zerem... Do tego mielenie caly czas tej samej bazy... nie rz sie trafia, ze w ciagu dnia ze dwa trzy razy dzwoni sie do tej samej osoby, ktora od samego poczatku mowila, ze jest niezainteresowana... Ludzie juz znaja nr te na pamiec i sa wkurzeni... Z ta baza to najgorzej jest wlasnie... bo na przemielonej bazie jest ciezko cos ugrac

looollll
@zapracowany

hahaha Debile pracuje w tej firmie od 6 miesięcy i jeszcze nigdy nie miałem tak zwanego zera . Po prostu jak ktoś przyszedł na kawę to ma pecha. Pozdro Facebook

kojkoo

Typowe cc jak nie sprzedajesz to nara do tego mają wymagania względem obecności i dyspozycyjności jakby dawali uop ale daje śmieciową umowę do tego często przez APT i trzeba chodzić z lista żeby Ci ktoś podpisywał bo inaczej kasy nie dostaniesz...Musisz pracować po 8h dziennie jak nie przyjdziesz i im nie powiesz to nara od razu, do tego obowiązkowe 2sb i to po 8h jak w tygodniu i nie masz potem w tygodniu dnia do odbioru musisz 2tygodnie w mcu robić 6dni pod rząd...Stawka godzinowa ok ale prowizje kręcą nie można się doprosić raportów żeby wyliczyć czy ok Ci zapłacili i sam produkt ciężki suplementy diety i kosmetyki kremy wg mnie jak kogoś stać na krem za 700zł to idzie do Rossmana, nie kupuje przez telefon, suplementy też drogie po 600zł.

Tosia

Super, dziękuje ci bardzo za szybką odpowiedź. Czyli wygląda na to, że jest to kolejne krótkowzroczne cc które szarego pracownika ma gdzieś i kreci z prowizjami. Zaciekawiło mnie te 5zł za godzinę o którym wspomniałeś. Słyszałam, że tam miała być podstawa 10zł netto godzina + prowizja. Więc z tym też ściemniali?

Zapracowany

Atmosfera fajna. Ludzie sa super. Pani na recepcji owszem mila ale niezbyt kompetentna. Co do pracy... hmm... zalezy u kogo w grupie jestes. Niektorzy maja jak motywacje straszenie pracownika, ze jak nic nie sprzeda to Cie wyrzuca. Teraz sie pozmienialo strasznie bo na poczatku bylo (usunięte przez administratora) Teraz gdy nie wyrobisz normy to mozesz i miec 5zl za godz ;/ ciagla rotacja pracownikow... zamiast wspierac to wyrzucaja. A i nowe projekty sprzedaz oplatkow, rozanca czy wody swieconej- przegiecie... Do tego kreca z prowizjami. Nie da sie doliczyc prowizji, od listopada prosimy sie o pokazanie statystyk odebranych paczek i nieodebranych do tej pory cisza. Ostatnio stwierdzili, ze kurier zarabal im paczki. Masakra. Jedna sobote trzeba byc obowiazkowo choc wymagaja dwie soboty. Swego czasu nawet jak ktos nie mogl zostac po godzinach np do 19 czy 20 to trzeba bylo sie grubo tlumaczyc dlaczego.

Tosia

A jak zarobkowo tam się wychodzi? Jak wygląda z przerwami? Soboty są obowiązkowe?

Artur

Bardzo fajna praca, mila pani przy biurku na recepcji, fajna atmosfera. zaluje, ze juz nie pracuje, bo wyjechalem z kraju. polecam

Właśnie. Warto tam iść?

fenix

Co powiecie o tym cc małe i nowe w Łodzi przy Żeligowskiego 8, mają niewygodne krzesła, przerwa wszyscy w tym samym czasie, kuchnia mała więc się nie mieścimy. Umowa zlecenie choć stawka godzinowa ok ale wymagania jak przy uop, nie możesz się spóźnić, nie możesz nawalić i nie przyjść musisz o wszystkim zawiadamiać, musisz być w pełni dyspozycyjny nawet w sb bo pracują po 8 godzin.

Zostaw merytoryczną opinię o Chameleon Group Poland - Łódź

Chameleon Group Poland
2.2/5 Na podstawie 26 ocen.
  • Aleja "solidarności" 101 lok. 38
    02-011 Łódź