Opinie o Alma-Alpinex S.A. w Kielce

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Alma-Alpinex S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Alma-Alpinex S.A. o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alma-Alpinex S.A. w Kielce

Polak

Wrociłem z zagranicy i chciałem tam isc ale jak poczytałem opinie to wracam z powrotem :)

Czy można liczyć w Alma-Alpinex S.A. na prywatną opiekę medyczną?

Ekspedycja klasy wyzszej

Niestety jeszcze nie

z zewnatrz

Witam, zgadzam się z wieloma negatywnymi opiniami. Kierownicy to gupa rodzinna, zadufana w sobie. Czesto mam wrazenie, że działająca na szkodę firmy by tylko pokazać swoja "wyższość(niektórzy są smieszni w swojej ciemnocie)".

Kołodziej Kacper

Pracowałem jeszcze na magazynie w Kielcach. Kierownictwo tzn Dariusz Woś Mariusz Ziernik Krzysztof "Mały" chamy nad chamami omijac z daleka Wsadzic ich na wozek i kurwa na wydawke wielkie kierowniki chamy bez ogłady:} na chuju sie znaja ))))

Zofia

Trochę się zagalopowaliście. Nie wiem, czy zdajecie sobie sprawę z tego, że na forum publicznym nie wolno używać żadnych danych osobowych - nie każdy chce być rozpoznanym. Proszę, żebyście powiedzieli coś o warunkach zatrudnienia, na jakie można liczyć w Alma-Alpinex. Oferują Wam tam jakieś dodatkowe świadczenia? Bardzo chętnie się tego dowiem.

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Alma-Alpinex S.A.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Księgowa / Księgowy

piszecie takie obraźliwe komentarze ,a nie podajecie w nich żadnych konkretów. Wasze własne widzimisię to nie jest opinia konstruktywna firmy.

tomas

Dla mnie to nic dziwnego, że firmy zatrudniają obcokrajowców bo nie ma ludzi do pracy czy wy o tym nie słyszeliście

Iakovenko1879@kom.ua

AIMA -Alpineks S.A praca magazener operator wozka widlowego w pikachowi

ScyzorekCK
@Iakovenko1879@kom.ua

Już nawet ukraińcy tu zasięgli słowa.. ! Schodzi na psy ta firma :D

Flipflop

Zgadzam się z przedmówca jeśli chodzi o tych kierowników. Karierowicze na cudzej krzywdzie zero kompetencji i pomocy. Zamiast pomoc nowym pracownikom stosują jakieś metody z podrzędnej zawodówki albo wojska moim zdanie mobbing na zachodzie Europy daje im dwa tygodnie - pajace

work
@Flipflop

Bo to są Chamy bez szkoły którzy nawet nie umieją się dobrze wysłowić gdzieś indziej to by nawet się nie nadawali jako magazynier a com dopiero być na kierowniczym stanowisku.

Jerzy
@work

Forum Gowork.pl nie służy do pisania opinii, które obrażają inne osoby. Przeczytaj regulamin https://www.gowork.pl/regulamin Nie ma znaczenia, czy opinia jest negatywna, czy pozytywna, ale powinna być napisana w kulturalnej formie inaczej nic nie wnosi do wątku. Jeśli masz do dodania merytoryczną i obiektywną opinię, zrób to. Pomożesz w ten sposób innym osobom szukającym zatrudnienia.

Mirek
@Jerzy

O tej firmie i kierownikach nią zarządzających wypowiedziałem się jak najbardziej kulturalnie. Chociaż na pewno nie zasługują na to aby wypowiadać się na ich temat z jaka kolwiek kultura której oni nie posiadaja w najmniejszym stopniu,. A dla osób którzy szukają tam zatrudnia mogę powiedziec tylko tyle musicie mieć Ukrainskie obywatelstwo to na pewno będziecie mogli wtedy tam pracować i powiększać swojego garbia!!!

Czy są na forum pracownicy Alma-Alpinex S.A.? Powiecie coś o swojej pracy? Na jakie zatrudnienie można liczyć? Jaka jest atmosfera w pracy? Każda kwestia może być ważna.

ScyzorekCK

Pracowałem w tej firmie i jedyne co mogę powiedzieć to że "póki nie było ukraińskiej rasy" to było dobrze :). Co do wypłat chcesz zarobić to zarobisz , zaczynasz od najniższej a do ręki możesz 2x tyle wziąć czyli weekedny + nadgodziny. Najgorszą sprawą kierowniki , 4 pajaców zza biurkiem , którzy myślą że są BOGAMI , totalne tępaki. Polowa tam to rodzina w kupę zebrana. Obcy traktowany jak szczur. System 3 zmian w tej firmie to porażka 2 i 3 ciągłością , a 1 to jak prezent zrobią. Także cóż się dziwić że nikt nie pisze , bo nikt tam nie chce iść. A kto byl to uciekł gdzie lepiej.

Czy w ostatnim czasie zaszły jakieś zmiany w Alma-Alpinex S.A., którymi warto się podzielić z innymi użytkownikami forum ?

ALEX

ECH....ZMIANY?NA GORSZE...WSZYSCY NARZEKAJĄ !SĄ KUKIEŁKI SĄ ROBOTY SĄ ŻÓŁWIE I ŚLIMAKI!!!STARYCH PRACOWNIKÓW JAK NA LEKARSTWO GDZIE SIĘ NIE OBEJRZYSZ TAM UKRAINIEC!NA MAGAZYNIE I W BIURACH ROBOTY PONAD STAN!!!

DAWID

DZIĘKI REZYGNUJE Z TEJ FIRMY WOLE JECHAĆ DO NIEMIEC NA TRUSKAWKI

Dziki

Tak zmieniło się bardzo dużo bo coraz więcej Ukraincow a Polacy pracują nadal za nędzne pieniądze dopuki nie zmieni się kierownictwo to nawet nie pytajcie czy się coś zmieniło!!!

Maniek

Ukraińcy tu nie zaglądają. A Polaków coraz mniej.

Ulka

Tak dobrze się pracuje, że od dawna nie ma chętnych do pisania?

Joanna

@Życzliwyna forum nie możesz nikogo obrażać. Polecam zapoznać się z regulaminem forum, który znajdziesz na stronie http://www.gowork.pl/regulamin zanim pozostawisz jakikolwiek kolementarz na temat firmy Alma-Alpinex S.A.

Pracownik tego przybytku

Alma Alpinex ta firma już bardzo nisko upada parę miesięcy temu zatrudnili tu 40 ukraińców a Polakom starym pracownikom tej firmy robią kursy z języka ukraińskiego śmiech na sali przyjęli obcy naród ok ja to rozumiem każdy ma prawo szukać szczęścia gdzie chce aby go znalazł my Polacy też pryskamy za granice ale nikt nie podporządkowuje się nam jesteś za granicą to się języka ucz ja jestem rodowitym Polakiem na co dzień w życiu posługuję się językiem Polskim bo taka moja natura a jak Ukrainiec przyjechał do polaków to niech się nauczy sam porozumiewać z nimi a nie odwrotnie do (usunięte przez administratora) Po za tym firma wydaje na same pierdoły kasę niech się przyznają ile płacą nauczycielce za tą przygodę a pracownikom za Boga nie chcą dorzucić tych parunastu złotych do pensji a tyle się tam trzeba natyrać ile tam musi zrobić sam jeden człowiek bo są takie stanowiska jak np przyjmujący towar, wózkowy na paleciarni który tak samo sam na zmianie musi za wszystko odpowiadać wydający którzy tracą tam zdrowie i kręgosłup też robią za śmieszne pieniądze bo pan prezes ma ich gdzieś woli ich potracić przecież co raz większe są tam już zwolnienia po to ukrainców musieli zaangażować bo każdy polak już to omija szerokim łukiem. Panie Witkowski prezesie ja się pytam gdzie ty masz oczy żeby takich rzeczy się dopuszczać Polakom kazać się uczyć języka ukraińskiego zamiast uczyć tych którzy naprawdę go potrzebują zero szacunku do swojej ojczyzny i przede wszystkim do siebie żal na to patrzeć gdzie twoja godność

work

Firma porażka pracowałem tam przez 9 miesięcy i dziękuje Bogu że już tam nie muszę przychodzić wypłata tak nędzna że babcia klozetowa chyba zarabia więcej kierownictwo chamy bez szkoły i buraki pierwsza klasa uważają się za nie wiadomo kogo a słoma wystaje im z butów. Praktycznie wygląda to jak rodzinna firma na każdym kroku Frajerstwo i donosy do Kierowników. Teraz puki co Nadrabiają tanią siłą z Ukrainy bo już nie ma kto im robić za te śmieszne pieniążki. Jak ktoś chce szybko zniszczyć sobie zdrowie i iść na rentę wydając po kilkanaście ton dziennie to Tylko ALMA-ALPINEX!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Joanna

@brunoJeśli jakiś komentarz został usunięty oznacza to, że został on zarchiwizowany przez administratora za naruszenie zasad regulaminu. Nasz serwis nigdy nie dawał możliwości płatnego usunięcia opinii. Każdy ma prawo do zgłoszenia reklamacji odnośnie treści zawartych na portalu, jednak administrator podejmuje ostateczną decyzję odnośnie jej rozpatrzenia i nie ma obowiązku usuwania wpisów. Podstawą ku usunięciu komentarzy jest wyłącznie niezgodność wpisu z regulaminem naszego serwisu. Jeśli ktoś z Was uważa, że jego komentarz został usunięty niesłusznie bardzo prosimy o poinformowanie o tym naszego administratora pod adresem: admin@gowork.pl Dokładna procedura reklamacji znajduje się w treści regulaminu w §10. @Władekmyślę, że mnie z kimś mylisz. Nie jestem związana z firmą Alma-Alpinex S.A., jestem pracownikiem serwisu GoWork.pl i zależy mi na poznaniu tego jak wygląda praca w firmie. Tak żeby również inne osoby, które trafiają na ten wątek mogły uzyskać informacje na nurtujące je pytania. Rozumiem, że uważasz pracę w firmie za ciężką. Wspominasz również o próbach wprowadzania zmian w firmie, które uważasz za nieudane. Czy od tamtej pory próbowano coś zmieniać, by poprawić warunki pracy? W swojej wypowiedzi piszesz również o tym, że firmy zewnętrzne 'żerują na pracownikach". Mógłbyś powiedzieć o tym cos więcej? Co dokładnie masz na myśli?

Władek

Joanno, jakie plusy mam człowiek wymienić jeśli nie ma życia bo cały czas jest w tym obozie pracy jakim jest alma-alpinex. Od początku komentarzy powtarzają się aspekty które przeszkadzają co jest nie tak. Ale po co czytać jak i tak nic z tym nie zrobicie. Firma zarabia i ludzie chcą zarobić za naj niższą krajowa pójdą do innej pracy która nie wymaga dźwigania w której nie jest niewolnikiem. A jak zacznie brakować pracowników to zacznie firma kuleć a na razie nie zapowiada się że ludzie chętnie do pracy przyjdą czytając prawdę. Miał być wprowadzony system poprawy przyjechał gość i co systemu nie ma poprawy też. Koszt 80 tys. Zł po co i za co ??? Komedia której końca nie ma magazyn i biuro to dwa inne światy gdzie nad magazynem nie macie kontroli. Właściciele firm zewnętrznych dostawczych żerują na pracownikach. Zastanawiam się co można napisać na plus i nie ma takiej rzeczy , przykre ale prawdziwe jeśli dostaje się jałmużną za nie lekką prace nie mam możliwości na odpoczynek to o czym tu debatować. Zmiana być może nastąpi jak braknie pracowników i Pani Joanna skierowana przez prezesa zejdzie szykować towar lub go rozwozić. Wtedy się zmieni.

bruno

Ile alma alpinex zaplacila za usuniecia w 100% prawdziwych komentarzy? Slucham Pani Joanno

Joanna

Piszecie o wielu rzeczach, które w firmie warto zmienić. A czy jakieś aspekty pracy w Alma-Alpinex S.A. możecie ocenić na plus? Chętnie dowiemy się też jakie zmiany uważacie, że warto by wprowadzić, tak aby pracowało się lepiej.

xyz

Nie polecam tej firmy, niemiła atmosfera, kierownicy a tym bardziej brygadziści i wózkowi skończyli co najwyżej podstawówkę ( co drugie słowo to (usunięte przez administratora) itp itd), potrafią tylko cię zjechać albo zachowywać się jak dzieci, nikt z nikim się nie liczy, totalny wyzysk, kierownicy zmuszają Cię do robienia nadgodzin podpierając się "poleceniem służbowym", a jeśli chcesz wcześniej wyjść albo załatwić urlop to mają Cie w (usunięte przez administratora) Dobre pieniądze można tam tylko zarobić gdy się nie ma życia prywatnego czyli 12h dziennie i każdy weekend, inaczej zarabiasz 1500zł na rękę. Praca sama w sobie po jakimś czasie jest do przyzwyczajenia pomimo dźwigania skrzynek z piwem w dużych ilościach, lecz atmosfera w tej firmie jest poniżej poziomu.

Zostaw merytoryczną opinię o Alma-Alpinex S.A. - Kielce

• Jak się pracuje w Alma-Alpinex S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Alma-Alpinex S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Alma-Alpinex S.A.?

Alma-Alpinex S.A.
1.9/5 Na podstawie 28 ocen.
  • 1-go Maja 191
    25-655 Kielce