Opinie o Przetwórstwo Warzyw s.c. Mirosław I Romuald Lutkiewicz w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Przetwórstwo Warzyw s.c. Mirosław I Romuald Lutkiewicz. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Przetwórstwo Warzyw s.c. Mirosław I Romuald Lutkiewicz na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przetwórstwo Warzyw s.c. Mirosław I Romuald Lutkiewicz w Gdańsk

Malgorzata Nowy wpis

Jak się pracuje przy pakowaniu surówek.Ile trzeba czekać zeby zadzwonili na umówione spotkanie do pracy

Jak długo czekaliście na odzew z Przetwórstwo Warzyw s.c. Mirosław I Romuald Lutkiewicz? Oddzwaniają zawsze?

Gość Nowy wpis

Zapewniają na rozmowie że bez znaczenia jaka będzie odpowiedź dadzą znać a ostatecznie nie oddzwaniają wcale. Typowa Januszerka i brak szacunku do innych.

Tom Nowy wpis

Od 10 lat kupuję kapustę i ogórki kiszone LUTKIEWICZ, kiedyś na rynku, a po likwidacji rynku teraz kupuję w osiedlowym warzywniaku. Na święta latając do Niemiec zawsze zabierałem ze sobą kapustę kiszoną i ogórki w kilogramowych wiaderkach. Nie są tani, ale w Trójmieście najlepsi. Ostatnio gustuję w ich surówkach, ale tam gdzie się zaopatruje jest mały wybór.

Skuszona zachwalaniem przez Panią w sklepie kupiłam wiaderko kapusty kiszonej na bigos świąteczny. Z przykrością muszę stwierdzić ,że więcej nie kupię. Po pierwsze w wiaderku pół na pół z marchewką. Po drugie znalazłam długi ciemny włos zaplątany w poszatkowana kapustę Po trzecie ta kapusto-marchewka w dziwnie obślizłej mazi a nie soku z kapusty kiszonej. Nie wiem co jest dodawane ale nie budzi zaufania. A miał być "bigos na bogato" ... ale chyba nie o to chodziło.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Przetwórstwo Warzyw s.c. Mirosław I Romuald Lutkiewicz? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
lexus

BRAVO,BRAVO,BRAVO!!! WASZA MIZERIA OGORKOWA W SOSIE KOPERKOWYM...TO REWELACJA!!! DLACZEGO ZNIKLA ZE SKLEPOW "LIDL"?

heniu
@lexus

Za drogie składniki przez co produkcja stała się nieopłacalna

Wziąłeś udział w rekrutacji? Daj znać, jak wyglądał ten proces.

aaa

teraz nie wiem ja wygląda proces rekrutacji podobno za każdym razem inaczej

Kruczek

Już dwa razy kupiłem waszą surówkę, która była sfermentowana (kupiona w Biedronce w Olsztynie). Interwencja u was nic w efekcie nie dała. Pieniądze zostały wydane - surówki poszły do kosza. Więcej ich nie kupię i będę odradzał innym.

ver
@Kruczek

kup taka samą w normalnym sklepie to ci nie sfermentuje :-)

Zostaw merytoryczną opinię o Przetwórstwo Warzyw s.c. Mirosław I Romuald Lutkiewicz - Gdańsk

• Jak się pracuje w Przetwórstwo Warzyw s.c. Mirosław I Romuald Lutkiewicz?

Zobacz opinie na temat firmy Przetwórstwo Warzyw s.c. Mirosław I Romuald Lutkiewicz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Przetwórstwo Warzyw s.c. Mirosław I Romuald Lutkiewicz
2.6/5 Na podstawie 21 ocen.
  • Żuławska 68
    80-059 Gdańsk