Opinie o Alma-Alpinex S.A. w Kielce

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Alma-Alpinex S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Alma-Alpinex S.A. o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alma-Alpinex S.A. w Kielce

Prezesie otwórz oczy!

Słyszałem o pomyśle oklejenia akwarium folia, ale nie sądziłem, że Najwyższy wyrazi na to zgodę(naiwność). PODZIAŁÓW na Almie część dalsza.( Jeśli ktoś jest ciekawy atmosfery) Kolejny raz udowadniacie, że nie jesteśmy ekipą. Swoją drogą magazyn nie musi oglądać niektórych rzeczy bo aż rzygać się chce czasami. Zamiast tego kamera u góry... Tak to rewelacyjny pomysł!

@Tomek

I że robisz 6 dni w tygodniu a nockę zaczynasz od niedzieli to w sumie robisz 7dni.

Obserwator

Liderem jest ten, kto widzi więcej niż inni, patrzy dalej niż inni i kto dostrzega rzeczy, zanim zobaczą je inni. @Pracodawca Alma Alpinex i zarządzanie działami to idealny materiał na krótki esej którym mógłbym zainteresować samego Prezesa. Panie Bartku, wiem,ciężki czas za Panem, ale z życzliwości proszę, abyś przyjrzał się bliżej funkcjonowaniu swoich ,,nowych" działów w Centrum Logistycznym. Kolejni ludzie odchodzą, nastroje coraz gorsze, może pora przywrócić spotkania z pracownikami ? Większość będzie mówić o pieniądzach, ale może jest ktoś z jajami dzięki komu wyłapie Pan najważniejsze problemy poza finansowymi. W skrócie, kompletnie nietrafiona kadra kierownicza, bez pojęcia o traktowaniu ludzi nie mówiąc o wiedzy i atmosferze którą tworzą a ta w miejscu pracy jest najważniejsza... dział logistyczny owszem funkcjonuje pytanie jak?! Telenowela.. głównym bohaterem sam Dyrektor, poza tym brak szacunku do Niego wśród współpracowników i z każdym kolejnym dniem pracuje na jego brak coraz bardziej(cyt.,,Nie mam do Niego nic, nawet szacunku")Zmiany rotacyjne bo nie potrafi dogadać się z pracownicami haha.(Szymon, może Marcin to byłoby to). Dział wsparcia logistyki kompletna porażka, żrą się między sobą, kolejni ludzie odchodzą i planują odejście, prawda dziewczyny? (Powód: atmosfera 80% finanse 20%) kto ją tworzy ? Ja wiem, Pan niech sie zastanowi. Rada?Jedna osobę (nowe stanowisko) należy zabrać do biura. Niech tam odgrywa swoje chore akcje i sieje zamęt, bo tu najwyżsi chyba zauważyli nic niepokojącego, (asystentka od jakiegoś czasu się ogarnęła więc publicznie przemilczymy). Może wtedy Pani kierownik otworzy oczy. Zresztą dziś Pani urodziny, życzę dużo zdrowia i zaufania do pracowników, nie robi Pani wszystkiego sama jak utrzymuje przed wszystkim i często głośno powtarza. Dział magazynowy na chłodni kompletny brak szacunku dla pracowników ze strony dwóch ,,przełożonych". Przykre bo Panie bardziej się nadają do doprowadzania krowy do byka tak jak to po godzinach robią niż do zarządzania ludźmi... Nie krzykiem a rozmową Madame O.(Poza tym non stop obydwie na L4). Czy tu dwójka (Ukraińców) nie odeszła ostatnio z Waszego powodu? P.S M. parkuj na jednym miejscu to parking z wyznaczonymi miejscami a nie pole. Wiem obydwie szczycie się że jesteście nie do ruszenia. Zmartwie Was, dużo mądrzejsi i pewniejsi polecieli. O kierowniku Magazynu się nie wypowiem z samego szacunku do Niego. Przynajmniej się stara i nie wywyższa się pod niebiosa. Zawalcz o wózkowych bo to serio porządne chłopaki a wiem że niektórzy się szykują...Trzymam kciuki. Wiem na miejsce każdego szarego pracownika macie 100 innych...Słyszałem nie raz od przełożonych..a jednak (Niektórych ludzi poprostu brakuje...).Dla jasności, Alma Alpinex ma olbrzymi potencjał, idzie w fajnym kierunku. Praca na nowoczesnym sprzęcie i pieniążki na czas. Moja opinia jest neutralna tylko dlatego, że kilka lat pracy tu już za mną i mam nadzieję, że Pan Prezes się szybko obudzi i naprawi to co zepsute... Nowe aplikacje, ciągle dążenie do tego aby było nowocześnie jak najbardziej na plus... pieniądze z czasem będą na pewno lepsze, sytuacja gospodarcza to wymusi jednak nikt, kto ma do siebie szacunek nie zatrzyma się tu na dłużej ze względu na chorą mam nadzieję chwilowo atmosferę... Szczególnie polecam pracę na stanowisku kierowcy ze względu na warunki płacowe jak i pracowe. Opinia ta została wygenerowana ze względu na kolejne zwolnienie się bardzo fajnej i kompetentnej pracownicy. Zależy mi na tym aby Centrum Logistyczne Alma Alpinex szła do przodu i jak najlepiej funkcjonowała na swoim obszarze, dlatego ocena ta jest poprzedzeniem e-maila którego w najbliższym czasie wygeneruje do Prezesa z konkretniejszymi dużo bardziej szczegółowymi informacjami... i tak zbyt wiele brudów publicznje wylewam(zakaz od przełożonych by oficjalnie iść do prezesa). Jeżeli ktoś nie zgadza się z moimi obserwacjami lub ocena pracy, któregoś z działów jest krzywdząca zapraszam do merytorycznej publicznej dyskusji. Każdy ma prawo wyrażenia swojej opini w internecie, jak powszechnie wiadomo na terenie firmy lepiej nie wypowiadać się, zrobić swoje, splunąć przed odjazdem i na najbliższe 16 godzin zapomnieć o istnieniu naszego ,,chlebodawcy" (do tego kadra kierownicza doprowadziła). Dla przyszłych pracowników magazynowych. Składowanie palet odbywa się na elektrycznych wózkach w oparciu o system IBCS VOICE, który ułatwia pracę, ale nie przerzuci za Was towaru na paletę. Troszkę trzeba podźwigać, ale praca nie jest wymagająca...(WAŻNE!!! Na magazynie jeszcze jest to 6 dni w tygodniu). Una salus victis, nullam sperare salutem

Więc ile się teraz w logistyce zarabia? w jednym komentarzu było napisane, że ludzie odchodzą przez 80 % z atmosfery a pozostałe 20% to właśnie finanse. Skoro tak to możecie rozwinąć temat zarobków na dziale?

Piotruś Pan

Jak to czym, przyjdziesz w sobotę lub niedzielę do pracy, nie podpiszesz się na liście i te godziny zapłacą ci jako premie, po czym powiedzą że masz więcej niż najnizsza krajowa na godzinę bo wyrównali premią

Gal Anonim

Po wielu niemiłych opiniach na temat pracy w Alma Alpinex chciałbym powiedzieć parę miłych słów. Większość komentarzy jest tu o treści czepiania się chociaż nie ma czego. „Wyżsi” zawsze wytłumaczą jeśli czegoś nie jest się pewnym, a w przypadku popełnianych błędów wytłumaczą. Pieniądze też nie są najgorsze. Atmosferę psują pracownicy magazynu, którzy za bardzo interesują się biurem i wtykają nos w nie swoje sprawy. Proponuje zająć się wreszcie robotą, a nie czepiać się czy szyby są oklejone czy nie, gdzie kto parkuję lub kto kogo lubi, a kto kogo nie.

Juri
@Gal Anonim

I tu się zgodzę lepiej wziąść się za robotę w normalnym miejscu , gdzie jest szacunek do pracownika , a nie pracując w miejscu gdzie za sobotę czy w święta płacą jak za normalny dzień .

Prezesie otwórz oczy!

SK

Potencjał widzą w kierowcach... Na Busie ma 5 za etat a Ty na wózku 4 za 200 godzin. Poza tym ich awansują. Mało przykładów ?!

Łobuz
@SK

Na czym u Was awans polega? Krótsze trasy czy pare złoty więcej podwyżki? Czy z busa do biura od razu robic?

ważna opinia
@Prezesie otwórz oczy!

Kiedy hołota uwierzy, że jest elitą warto przypomnieć sobie słowa, że nawet najwyższa stajenna ranga nie zrobi z osła mustanga. Zrobione są dwa światy, panów i roboli

@ważna opinia

Chciałem złożyć CV na magazyn ale z tego co słyszałem i czytam to nie ma sensu.

ważna opinia Nowy wpis
@Tomek

Stracisz zdrowie i (usunięte przez administratora) życia bo niewiele jest wolnego. Wyssaja z Ciebie ile się da i wyrzucą pod byle pretekstem.... Aaa pieniążki sami się gdzieś przyznali w komentarzu 25 na godzinę ,,na legalu"

@ważna opinia

Właśnie słyszałem że jest duża presja tam a kierownictwo bardziej szanuje ukraincow niż Polaków.

Grazia

Na cześć, wy nie będziecie szukać jeszcze może do siebie specjalistów ds. zakupów? Od jakiegoś czasu już działam w branży owoców / warzyw a pokazała mi się oferta z kiedyś w sieci. nie ma zbyt wielu szczegółów, na przykład nie wiem jakie są potencjalne widełki płacowe. określicie je?

Cześć, ktoś podkreślał przychodzenie do pracy w soboty i tak dla pełnej jasności chce się w tym doinformować względem warunków pracy handlowców. Niby w ofercie nie piszą w jakie dni tygodnia się pracuje, ale czy wolne soboty będą gwarantowane?

O.D

Na Handlowca czy przedstawiciela handlowego ? I przedstawiciela Lewiatana czy Alma Alpinex ?

Luiza

A sobota nie? pytam, bo niwy zatrudniają przedstawicieli na umowę o pracę, przynajmniej tak widzę w ofercie, więc jeśli 40 godzin zrobisz w tygodniu to masz spokój? No chyba, że B2B też wprowadzili?

Alex
@Luiza

Nie , robią w soboty płatne normalnie jak za normalny dzień

Gal Anonim

Juri
@Gal Anonim

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Alma-Alpinex S.A.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Księgowa / Księgowy
Leszno

Dzień dobry, szukam pracy w Piekoszowie i zastanawiam się czy na Czarnowską nie można się przypadkiem przyjąć na obsługę klienta? byłam na stronie firmowej, ale nie ma na niej zbyt dużo informacji dotyczących warunków pracy. zakładki z karierą też mi nie odszukało. Praca na obsłudze telefonicznej jest stacjonarna czy można też hybrydowo pracować?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 53 dni.

Jakie warunki pracy są w Alma-Alpinex S.A.? Czy jest szatnia i/lub stołówka pracownicza? Czy organizowany jest dojazd do pracy dla osoby pracującej na stanowisku Przedstawiciel Handlowy?

Chyba 27 netto?

Ta opinia może być krzywdząca dla Firmy. 27.70 brutto to najniższa stawka jaka pracodawca może wypłacić po 1 stycznia 2024r. Proszę o sprostowanie, chodziło o stawkę 27 zł netto ?

Pracować nie gadać.
@Chyba 27 netto?

Wynagrodzenie za pracę a wynagrodzenie zasadnicze ustalone w umowie to dwie różne kwestie. Pracodawca może ustalić pensje poniżej minimalnej ale misi ja wyrównać do poziomu minimalnej płacy np. premią. Wszystko na legalu... 27 brutto, a nowi nawet 25 zł brutto.

Janosik

Pieniadze kiepskie, są inne firmy Alma to już d(usunięte przez administratora)

Nikita
@Chyba 27 netto?

Płacą 27 brutto mniej niż najnizsza krajowa.

Lorak1806 pzdr. Obserwatora
@Pracować nie gadać.

Pracować nie gadać...Nareszcie skończyłem się śmiać po przeczytaniu Twojego posta. Niedziela 4.23 rano ???? 5 dni. Kopiowanie i wklejanie wychodzi Wam idealnie. Jak już korzystasz z googla to miej świadomość, że jesteś od niego starszy i google nie wie wszystkiego. Np tego ile pasków i grafików ludzie mają w swoich archiwach i ile tam premi ???? Reszte obliczyć łatwo. Aaa przy okazji google wie też ile zarabia się średnio w logistyce w kraju. Tylko odsuń się od biurka żeby kopara nie uszkodziła się o blat jak będzie opadać na samą ziemię...

@Nikita

Jak to jest wykonalne? Możecie wyjaśnić czym innym to zostanie wyrównane czy coś, że na spokojnie może się tak dziać zgodnie z prawem? Ciekaw też jestem przy tym dalszej perspektywy, jeśli w lipcu wskoczą kolejne podwyżki to jak tu to rozwiążą? Jest już coś zapowiedziane?

Piotruś Pan

Obserwator

Maryśka

Ktoś cos serio daje i potem zabiera z powrotem? Jeszcze nie do końca jestem w temacie ale chyba właśnie takie stwierdzenie padło w jednej z opinii. ludzie pisali przy tym kiedyś o słabszej atmosferze oraz przepływie informacji. Rozwiniecie ten temat? do tego ktoś pytał o jakieś długi… ogólnie to kasa jest na czas?

@Maryśka

Alma Alpinex typowy (usunięte przez administratora) który nagina kodex pracy ! 98% osoby pracujące z ukrainy . Praca na 3 zmiany ale głownie wrzucają Cie na nocki. Zaczynasz od niedzieli kończysz w sobotę rano (6 nocek) Tylko w niedziele nie wpisujesz sie na listę dlaczego? Tu juz zaczyna sie kombinowaniem, Zgodnie z art 1511 § 1 kp dodatek za pracę w godzinach nadliczbowych w niedziele i święta przysługuje w wysokości 100% wynagrodzenia za każdą godzinę pracy. No ale w Almie za niedziele pracą 50 % a wcześniej to nawet nie płacili 50 % . W Święta to nie płaca wogole w dodatku liczą Ci za normalny dzień. Lecimy dalej ,dzienna zmiana zazwyczaj zaczynasz od wtorku dają Ci wolne w poniedziałek ,dlatego ze musisz przyjść w sobotę gdzie płacą normalnie jak za zwykly dzien pracy na tygodniu. Druga zmiana od pon do soboty ( 6dni) . Bywało ze ludzie kończyli 2 zmianę o 22 i im kazali przyjsc na 6 rano na zmianę 1 , według kodexu pracy należy Ci sie 11 godzin odpoczynku między dniami pracującymi no ale nie tu. Ogólnie w firmę mało czasu na odpoczynek, kończąc 2 zmiane w sobotę o 22 godzinę ustalą Ci grafik na niedzielę na nockę na 22 ( 24 godziny odpoczynku między zmianami ,a powinno byc 35 godzin wolnego na odpoczynek według prawa) Przymusowa praca w weekend. Ogólnie kierownictwo zajmuje miejsce osobą które powinni byc bardziej kompetentni na tych stanowiskach.Prosty przykład ze stolarza na dyrektora? Ręką rękę myję, lepiej szukać innej pracy za lepszą kasę z lepszym traktowaniem i dac wypowiedzenie.

@On

Firma kiedyś się interesowałem, ale mam obecnie inna prace. zaciekawiliście mnie jednak ta opinia, zwłaszcza ze odradzacie pracy a gdy teraz popatrzyłem chociażby w przeglądarce to żadnych ofert nie widziałem. Oni w ogóle się jeszcze ogłaszają? Kiedyś cos na stronę urzędu wrzucali, bo widziałem oferty dla monterów, a teraz? ciekaw jestem tego co byłoby wpisane w ofercie

On

Już nie ma ogłoszeń tylko samych swoich biorą, rodzina, znajomi itd..

@On

Wszyscy nowi pracownicy podpisują umowę z "firma córka" Peoplelast, gdzie pracę wykonują niby w Warszawie, a pracują w Piekoszowie i że wszystkim podlegają dyrektorowi Almy. Ale jakby co, to są z "innej firmy", ogłoszenia wystawia Peoplelast.

@Maryśka

Alma Alpinex typowy (usunięte przez administratora), który nagina kodex pracy ! 98% osoby pracujące z ukrainy . Praca na 3 zmiany ale głownie wrzucają Cie na nocki. Zaczynasz od niedzieli kończysz w sobotę rano (6 nocek) Tylko w niedziele nie wpisujesz sie na listę dlaczego? Tu juz zaczyna sie kombinowaniem, Zgodnie z art 1511 § 1 kp dodatek za pracę w godzinach nadliczbowych w niedziele i święta przysługuje w wysokości 100% wynagrodzenia za każdą godzinę pracy. No ale w Almie za niedziele płacą 50 % a wcześniej to nawet nie płacili 50 % . W Święta to nie płaca wogole w dodatku liczą Ci za normalny dzień. Lecimy dalej ,dzienna zmiana zazwyczaj zaczynasz od wtorku dają Ci wolne w poniedziałek ,dlatego ze musisz przyjść w sobotę gdzie płacą normalnie jak za zwykly dzien pracy na tygodniu. Druga zmiana od pon do soboty ( 6dni) . Bywało ze ludzie kończyli 2 zmianę o 22 i im kazali przyjsc na 6 rano na zmianę 1 , według kodexu pracy należy Ci sie 11 godzin odpoczynku między dniami pracującymi no ale nie tu. Ogólnie w firmę mało czasu na odpoczynek, kończąc 2 zmiane w sobotę o 22 godzinę ustalą Ci grafik na niedzielę na nockę na 22 ( 24 godziny odpoczynku między zmianami ,a powinno byc 35 godzin wolnego na odpoczynek według prawa) Przymusowa praca w weekend. Ogólnie kierownictwo zajmuje miejsce osobą które powinni byc bardziej kompetentni na tych stanowiskach.Prosty przykład ze stolarza na dyrektora? Ręką rękę myję, lepiej szukać innej pracy za lepszą kasę z lepszym traktowaniem i dac wypowiedzenie.

Nikita
@On

Znajomy się przyjął przez te biuro Peoplelast co rekrutuje do wewnatrz firmy i zaproponowali stawkę godzinową mniejszą niż najniższa krajowa w Polsce, firma porażka...dlatego nie ma ogłoszeń od nich.

czy to jakiego masz pracodawcę na papierze robi ci różnice? chodzi mi o to czy gdyby pod innym szyldem się robiło to warunki pracy byłyby inne czy to i tak identyczna sprawa? Zastanawia mnie to proponowanie stawek poniżej minimalnych, o których tu piszą. Bo skoro faktyzcnie tak jest to czemu ludzie godzą się na zatrudnienie?

NiepocieszONy

Nie da się jednoznacznie określić czy praca jest zła czy dobra, ma swoje plusy i miinusy. Zarobki jak na Kielce i okolice są dość przyzwoite, prawda jest taka że ciężko znaleźć coś gdzie na start dostanie się takie warunki. Działa to na zasadzie: dajmy im zarobić tyle żeby nie szukali lepiej płatnej, ale na tyle mało żeby musieli przychodzić w soboty i niedziele (za śmieszny dodatek godzinowy, SB II zm +25% ,Nd noc +50%). Atmosfery w pracy nie ma ,już nikt po skończonej zmianie niewyskakuje wspólnie na miasto, czy gdziekolwiek. Jest zbyt mało Polaków. W firmie jest pakiet socjalny (bony na święta) bilety na Vive i Koronę ale to dla wybranych a nie szeregowców z magazynu. Firma dzieli się na działy magazyn i logistyka (cechująca się brakiem logicznego myślenia, no ale Kutlet, Busiarz...)dyrektor M. człowiek chcący być dobry dla wszystkich jest raczrej ok. Dał sobie wejść na głowę. Dużym problemem jest złe ocenianie poszczególnych pracowników, jak to zazwyczaj bywa najlepsi to Ci którzy "niechcący" dużo mówią przy "Górze"lub "uprzejmie donosza". Reszta ma przypieta łatkę i na jej podstawie jest oceniana. "Dlugo pracuje","choruje","pyskuje","dopytuje się o swoje" itd. Generalnie druga grupa jest "gorsza". Największym problemem jest jednak brak szacunku i jakiejkolwiek powagi ze strony współpracowników z Ukrainy. Oczywiście nie wszyscy, ale duża grupa Ukraińców ma Polaków za nic, chce nimi rządzić i pomiatać. Polacy niepozwalajacy na to są tymi złymi, są na nich skargi do "Góry" i koło się zamyka, ponieważ Polak będzie miał rozmowę, a na pracownika z Ukrainy trzeba patrzeć przychylnym okiem i byc bardziej wyrozumiałym. Skoro Dyrekcja na to pozwala to ani Dyspozytorzy, ani Wózkowi, ani Przyjmujący czy żaden inny prscownik nic z tym nie może zrobić. Czują się bezkarnie, wolno im wszystko. A Polski sługa ma być dla nich grzeczny. Sytuacja tyczy się przede wszystkim kilu grup na które trzeba uważać i wtajemniczeni wiedzą o kim mowa. Podsumowując +przyzwoite zarobki +pieniądze na czas +mozliwosc porozumienia się co do grafiku +bonifikaty świąteczne -niesprawiedliwe ocenianie pracy -brak szacunku ze strony Ukrainy -sztuczne wywieranie presji -niejasny system premii i innych dodatków

Kamila
@NiepocieszONy

A powiesz, jakie są zarobki bez sobót, niedziel i nocek? Przyzwoicie w dobie inflacji da się żyć? Czy jednak te dodatkowe trzeba robić? Sam podsumowałeś "przyzwoite zarobki", a wyżej jednak że niespecjalnie...I czy biorą teraz nowych ludzi na magazyn?

Krzysiek
@Kamila

Bez weekendów i nocek szału nie ma , pozatym i tak Ci narzucają ze musisz robić czyli w sobotę kończysz rano nocke, a w niedzielę wieczorem znowu zaczynasz, jak jest sezon to robisz tam dzień w dzień.

Bożena
@Krzysiek

Jak tak to czytam to się musze upewnić. Na jakiej to umowie przepraszam? Tych godzin nie jest zbyt dużo w sytuacji "dzień w dzień" tak jak zostało tu ujęte? Ile ich w miesiącu w sumie by było?

Krzysiek
@Bożena

Umowa o prace, masz normę w miesiącu zawsze czyli sobie oblicz stawkę z ogłoszenia i ile wychodzi ma miesiąc, jak jest sezon to robisz dużo godzin to Ci wyjdzie ze 200 h mało wolnego, tak jak w ogłoszeniu napisali praca Sobota, niedziela.

Bożena
@Krzysiek

Ciekawa jestem czy podjąłeś się ostatecznie zatrudnienia skoro kandydowałeś? Dzięki przy okazji za wyjaśnienie. te premie teraz mnie ciekawią a raczej ich wyjaśnienie skoro padło stwierdzenie, że ich system jest niejasny. Generalnie pracował ktoś teraz od tego roku i ma świeższe odniesienie?

EX Pracownik
@NiepocieszONy

Bony? jakie bony, mówisz o tym co ci dają a zaraz po tym zabierają z powrotem?

xxxxxxxx

Nigdy nikomu nie polecę i będę odradzać pracy w tym miejscu. Każdy z kierownictwa lubi sobie pofolgować na pracowniku ( no może poza jednym kierownikiem z magazynu-miły i sympatyczny człowiek ) (usunięte przez administratora) Koledzy na magazynie spoko.A i szkoda mi było czasami dziewczynek z działu ekspozycji ich kierowniczka brak słów.Popieram powyższą wypowiedź.OMIJAĆ Z DALEKA!

Dawny pracownik
@xxxxxxxx

Popieram nigdy w życiu nie spotkałam gorszej osoby niż Pani Joanna .

Aleksandra

Ale czemu niby nie jest do końca fair wobec szefa? Skąd wy w ogóle wiecie takie rzeczy? :D

Dimitri

Zero szanowania pracownika bardzo mało pensja zawsze mandaty i zła atmosfera. Wracam na Ukrainie wole tam biednie żyć(usunięte przez administratora)

Vladimir Putin
@Dimitri

Macie życie jak w Madrycie godzin dużo pracy dużo stawki dobre jak na Swietokrzyskie co ty jeszcze chcesz przyjechałes poleżeć i pieniądze zarobić? Przyjechałes do pracy tymczasowej nie na wczasy wiecej checi i zaangarzowania w wykonywane obowiaski

Aleksander
@Dimitri

Ile ta "mała pensja" wynosi? Sądzisz, że na Ukrainie dostaniesz więcej na ten moment? Dość odważne stwierdzenie... :)

Stary almowicz
@Dimitri

Gdybyś zaczynał na kieleckim magazynie pod pieczą Halowego Hala to by Ci się w (usunięte przez administratora) zagotowała woda na parówki. Jesteście wszyscy tacy leniwi czy tylko ty? Zarabiacie więcej niż Polacy nawet. Wózkowi wam zazdroszczą bo za takie pieniądze jak oni nie chcialoby mi się wstawać nawet do tej pracy. Trochę szacunku bo wam się trochę lejce poluzowały i macie wymagania jakieś. Gdyby nie mandaty to byście mieszali towar na paletach bezmyślne

Jaka atmosfera jest między działami w Alma-Alpinex S.A.?

SYLWIA

O CO PYTACIE?NAJLEPIEJ DOSTAĆ SIĘ DO DZIAŁU PANI MONIKI POLECAM !

Jerzy
@SYLWIA

Jaki to dział? Fajnie tam jest jeśli chodzi o relacje między pracownikami? Jak z integracją?

Ile jest zmian w Alma-Alpinex S.A.?

Olo

Jakich zmian?

Dorota
@Olo

Chodzi pewnie o grafik pracy :) Jak kształtują się godziny pracy w Alma-Alpinexie? Czy są elastyczne czy stałe? Można w ich kwestii się dogadać? Czy zdarzają się czasami nadgodziny?

Czy firma ma długi?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Alma-Alpinex S.A.?

szkoda życia na bylejakość

Atmosfera jest okropna. Nie ma rzetelnego i sprawnego przepływu informacji. Żal ludzi, którzy się tam za psie pieniądze męczą. Wyzysk i poniżanie.

Ekspedycja klasy wyzszej

If you are fascinated by working in a warehouse, you want to gain experience in one of the leaders in the food industry, you've come to the right place for logistics at the highest European level, work in a great team after changes, good atmosphere

@Ekspedycja klasy wyzszej

seriously?

po prostu ja

Firma nie traktuje pracowników jak ludzi, tylko jak maszynki do zarabiania pieniędzy. Wyzysk, zły rozkład pracy i obowiązków. Kierownicy działów są gorzej wykształceni niż ich podwładni, zerowa wiedza o zarządzaniu zasobami ludzkimi. Żenujący poziom porozumienia między działami i komunikacji z pracownikami. Jeśli interesuje Cię tylko i wyłącznie praca, bez życia prywatnego, to jest miejsce dla Ciebie. Po wyjściu stamtąd, będziesz tak przemaglowany, że na nic innego nie będziesz miał siły. Nieodpowiednie traktowanie pracujących matek, aluzje i niedomówienia zamiast rzetelnych informacji. W tej firmie, która chce się plasować na takim poziomie, jaki kreuje wokół siebie, jest jeszcze dużo do zrobienia i nadrobienia.

Polak

Wrociłem z zagranicy i chciałem tam isc ale jak poczytałem opinie to wracam z powrotem :)

Czy można liczyć w Alma-Alpinex S.A. na prywatną opiekę medyczną?

Ekspedycja klasy wyzszej

Niestety jeszcze nie

Zostaw merytoryczną opinię o Alma-Alpinex S.A. - Kielce

• Jak się pracuje w Alma-Alpinex S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Alma-Alpinex S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Alma-Alpinex S.A.?

Alma-Alpinex S.A.
1.9/5 Na podstawie 28 ocen.
  • 1-go Maja 191
    25-655 Kielce