Opinie o Liberty Poland w Chorzów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Liberty Poland. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Liberty Poland o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu telekomunikacyjnego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Liberty Poland w Chorzów

MASAKRA !!! LIPA STRASZNA !!

qw

Uświadomienie komuś braku kompetencji (zwalniając go) z pewnością bardzo boli. Ktoś w końcu zburzył przekarmione EGO. Jak rozkapryszone niedorosłe dzieci :)

skad ta pewnosc ze to koordynator napisal ? no fakt podobno wczoraj byly zwolnienia to metada dedukcji mozna tak zalozyc :] jesli wszystko w tej firmie tak sie ocenia to nie dziwne ze idzie tam tak dobrze.

Jarek

Drogi byly Koordynatorze, rozumiejac emocje wynikajace z wczorajszych zwolnien, przyjmuje slowa krytyki skierowane pod moim adresem i mimo wszystko zycze wszystkiego dobrego. Zycze samych sukcesow, czy to w zyciu zawodowym czy prywatnym. Zawsze rowniez zapraszam do CC jezeli najdzie Cie ochota na przekazanie innych sugestii i inwektywow co do mojej Osoby - drzwi stoja otworem. Dziekuje rowniez za rade w kontekscie szukania innej pracy, to fakt nigdy sie nie jest jej pewnym i z pewnoscia i ta rade traktuje powaznie (usunięte przez administratora)

Specjalista Ds. Sprzedaży

Rozmowa się nie odbyła, osoby, która mnie zaprosiła na rozmowę nie było w pracy.

Brak pytań.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant ds. Oprogramowania Sage DPW z j. niemieckim
Katowice
SD Worx Poland Sp. z o.o.
Adam W

[usnięte przez moderatora] A co do CC otwieraja/otwarli n.dział w chorzowie,jak tam wg sytuacja? Pozdrawiam

Adam W

Witam całkowicie się zgadzam ztą opinia Jakby tak wszystko było ok to ciagle by nie przyjmowali n.pracownikow to jest prawda A co do pisania pozytywnych komentarzy to pewnie ktoś z firmy pisze te posty ,jest to mozliwe ,przeciez nie trudno n. a to forum trafic Ogolnie o po tych komentarzach ,mozna zrozumiec ze nie warto tam pracowac. Ale mnie zastanawia jedno ? Dlaczego takze na temat innych firm i prac jest tez duzo nie pozytwnych komentarzy

lila

Odradzam pracy w tak beznadziejnej firmie. Wszystkie złe wpisy to niestety prawda o Liberty. Brak perspektyw na awans, najniższa krajowa, i nie wiadomo jakie wymagania przy zarobkach 1300-1400 zł (AVOCADO+CYFROWY+AKCESORIA ) gdzie za te dodatkowe rzeczy nikt nie płaci. ŻENADA!!!!!!!!

Najpierw ustosunkuję się do pracownika 2. Otóż żadna z firm realizujących sprzedaż przez call center któregokolwiek działającego w Polsce operatora nie żąda doświadczenia. Przeciwnie, są to zwykłe łapanki, często przez agencje pracy tymczasowej, a rotacja jest ogromna. Zgodzę się jedynie, że nie każdy do tej pracy się nadaje i że jest to tylko etap na początku, by po rubryce "wykształcenie" cv się nie urywało. Pracowałem w Liberty Poland w dwóch sklepach firmowych. Zarobki bardzo nędzne nawet przy zrealizowaniu planu na grubo ponad 90, a nawet 100%.W końcu trzeba było zarobić na paliwo do helikoptera prezesa. Jedynie bardzo miło wspominam ekipę w Tychach- pracowało się naprawdę fajnie, ale to zasługa osób w konkretnym salonie, a nie zarządu czy kierownictwa z Bytomia. Zwolniłem się, bo udało mi się znaleźć pracę za większe pieniądze.Beznadziejne są godziny pracy 10-18, zdarzały się darmowe nadgodziny z mopem, więc tak do 19-ej, cały dzień wycięty. Na dłuższą metę tak się nie da, nie za 1500 -1600 na rękę po premiach w dobrych miesiącach. Generalnie, nie polecam.

Ehh

Wszyscy narzekali na (usunięte przez administratora) - teraz to są powody do narzekań. Tak rozwalić dobrze prosperujacą firme. Atmosfera koszmarna każdy na kazdego donosi, wszyscy się boją i kolejne zwolnienia. Najpierw wykorzystac a potem (usunięte przez administratora) i w stylu korporacji A jak sie czuja ci co najpierw sie sprzedali a teraz juz im podziekowano? Liberty juz tak naprawde nie istnieje to jakis inny twór

JASIEK

Witam wszystkich mam pytanko jak rozwiązać umowę z iberty Poland S.A umowę o współpracę na terminal. makabra jak się uwolnić ?

pracownik 2

Czytam i czytam te opinie i szkoda że osoby nie podpisują gdzie pracowały ( w jakim oddziale - bo jest CC, są salony, kanał G300 itp) i szkoda ze nie dopisują dlaczego już nie pracują. Jestem w tej firmie już ponad 2 lata i obserwując te wpisy dotyczące Call Center wnioskuje ze 90% osób się wypowiadających to osoby które otrzymały wypowiedzenie bądź zostały zwolnione za złe wyniki. Żadne stanowisko sprzedażowe nie polega na spokojnej pracy i nie opiera się na podstawie. Tutaj za sprzedaż dostaję się pieniądze. Ja pracuje w Call Center i tutaj nie zarabia się po 2 czy 3 tys na stanowisku sprzedawcy. To jest praca na początek, aby nauczyć się sprzedaży albo dorobić dodatkowo. Jeżeli ktoś jest dobrym sprzedawcą to zostaje handlowcem i na takich stanowiskach w innych firmach się dobrze zarabia. Proszę podajcie Call Center, które jak Liberty nie ma wymagań dotyczących doświadczenia sprzedaży (samo wkłada sporo pracy aby wyszkolić pracowników) i zarabia się tam 3 tys bez żadnego wysiłku. Bo chyba niektórzy mylą pracę w CC ze stanowiskiem kierowniczym w innych firmach.

bejbi
@pracownik 2

w firmach pośredniczących tj. work service, randstadt itp. w momencie gdy trafisz do CC możesz jako sprzedawca spokojnie zarobić 3 tysie... jedyny problem, to (usunięte przez administratora) Bez żadnego wysiłku, bez totalnie doświadczenia - przerwy, woda, ciastka, spotkania, coachingi, to wszystko dla szarego zwykłego podrzędnego pracownika. Więc nie opowiadaj, że CC LP S.A. jest takie cudne i wogóle.

@bejbi

Interesująca informacja. Bez żadnego wysiłku i doświadczenia, wynagrodzenie powyżej średniej krajowej w firmie pośredniczącej... Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma :)

zatajew

pracownik - 2013-01-08 15:21:49 długo tam pracowałaś ? chyba krótko bo mi nikt nie obciął premii jeśli firma nie wyrobiła planów.. To chyba w dwóch różnych firmach pracowałyśmy.. nikt nic nie obiecuje, tylko mówi jak jest i ja się nie przeliczyłam. Mam oprócz podstawy to na co sama zapracuje. no ale jest takie powiedzenie ilu ludzi tyle opinii i jak widac tu sie sprawdza. a co do (usunięte przez administratora) to oni chyba dlugo tam pracuja wiec gdyby nie mieli zadnego doswiadczenia to pewnie by dawno juz tam ich nie bylo... ale z tego co mi wiadomo od listopada pracuje lacznie tam 6 ko a nie 2. ja mimo wszystko polecam pracę, wychodzi na to że (usunięte przez administratora) nie mieli żadnego doświadczenia bo już ich dawno tam nie ma... żałosna jesteś

Bystry

myślący - 2013-01-08 19:14:01 :) post przedni chyba na poprawę nastroju, premie za ostatni miesiąc są wręcz milionowe, zarobki wręcz niezwykłe jeszcze chwile i poczuje się jak na zielonej wyspie.W sam raz na namiot i wykup miejsca na polu wystarczy wypłata wyliczcie średnia pracowników i przeżycie miesiąc wyniki napiszcie na sw.Gdyby było super to co miesiąc nie przyjmowali by nowych ale jak 95% odpada po pierwszej wypłacie to powodzenia w dalszych sukcesach.Do warszawki tam może wam się powiedzie na cięciu kosztów.Alleluja i do przodu wyniki wyniki i jeszcze raz wyniki Ciekawe kto to tak zachwala czyżby .. czyżby pani kierownik (usunięte przez administratora)

myślący

......
@pracownik

scarlet - weź może wpierw zajrzyj do słownika, a potem wypowiadaj się na tematy dorosłych... i nie MAXIMUS tylko jak już MAXIMUM... Żenadą jest to, co piszesz... aż dziw bierze, że niby "pracowałaś tam długo"...

Scarlet

Witam, nie polecam nikomu pracy tam, a w szczególności w CC, jeżeli cała firma nie wyrobi celów obcinają premie, bądź wogóle jej nie dają, teraz tam rządzą (usunięte przez administratora), którzy nie mają wogóle doświadczenia w zarządzaniu ludźmi, żenada i nie piszę tego bo się zawiodłam, tylko dla tego, żeby nikt nie pakował się w to bagno, obiecują kokosy a tego tak na prawdę nie ma. Piszę szczerze bo pracowałam tam dlugo. Bardziej sprawdzoną firmą z takimi samymi produktami sprzedażowami jest forma Maximus w Katowicach stąd wybierajcie się tam a nie tu z reszta firmę przenoszą do Chorzowa także będziecie musieli dojeżdżać

Okularnik

oszukani - 2012-10-10 09:53:09 Mało jest pracodawców ktorzy w tak bezczelny sposob wykorzystuje pracownikow: - pensja minimalna - 1500 zł - premia załosna - zebrania po godzinach pracy - telefony od przełozonych po godzinach pracy - raporty po godzinach pracy - przymusowe urlopy - niewpisane w plan urlopowy - donosy - grafik przesyłany w ostatniej chwili (30-31 danego miesiaca) - pracownik musi zapłacic za stroj roboczy - brak przerw w pracy Naprawde szczerze odradzam. Nie dajcie sie omamic a jak już dacie to nie zgadzajcie sie na PATOLOGIE.1500 zl??? Gdzie tyle dają? Ludzie nawet tyle tam nie zarobicie! porażka!

oszukani

Dobrze poinformowany

To od stycznia liberty w Warszawie ...

Tepaki

CC. Ludzie nie ładujcie w to [usunięte przez moderatora] szkoda energii i czasu.

Zostaw merytoryczną opinię o Liberty Poland - Chorzów

• Jak się pracuje w Liberty Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Liberty Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Liberty Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 2 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Liberty Poland?

Kandydaci do pracy w Liberty Poland napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Liberty Poland