Świat GSM Spółka Cywilna Dawid Labich, Mirosław Labich

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Świat GSM Spółka Cywilna Dawid Labich, Mirosław Labich

Dzień dobry. gdzie jeszcze można znaleźć ofertę pracy jak nie na stronie firmowej? Tam wiem, że znajduje się sekcja z karierą ale jak wcześniej sprawdzałem była ona pusta a parę dni temu ktoś się spytał o rekrutację dla specjalisty ds. IT. Czy to jeszcze aktualne?

Administrator Nowy wpis

Braliście udział w procesie rekrutacji na stanowisko Specjalista ds. IT w Świat GSM Spółka Cywilna Dawid Labich, Mirosław Labich? Napiszcie, jak Waszym zdaniem wyglądała rozmowa kwalifikacyjna. Przekazane przez Was informacje mogą okazać się pomocne dla innych użytkowników.

Klarowna Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 40 dni.

Pracowałam rok. Przez sytuację życiową musiałam tam pracować. Najgorszy rok w moim zawodowym życiu. Wieczne pretensje, że słabo, że ma być lepiej.. a stawka minimalna jak prawie cała załoga na terenie galerii.. załoga która pracowała o nawet dobre 2-3 lata dłużej ode mnie, załoga przy której czułam się mała. Stawka uzależniona od doświadczenia? Wieczne obiecanki-cacanki. Odrazam z całego serca. I nie pozdrawiam. Bez odbioru.

Witam, czy będzie może jeszcze potrzebny referent ds. księgowości? Wiem, że w ubiegłym roku była dodawana oferta na to stanowisko. interesuje mnie forma umowy, ponieważ były wpisane obydwie (zlecenie i ta o prace). na okresie próbnym jest ta pierwsza? I czy później można już mieć te na nieokreślony?

Czy po rozmowie w Świat GSM Spółka Cywilna Dawid Labich, Mirosław Labich rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
Prawda

Praca, w której dostajesz najniższą na zlecenie. Więc najniższym możliwym sposobem by zatrudnić pracownika. Druga kwestia, mówią o premiach,które są widmo. Bo jeśli dostaniesz to 100 -200 zł. O ile dostaniesz, a ciągle próbują skusić Cię premiami w wys. 1300-1700. Nie wiem,gdzie takie są. Ale oprócz gadania na ten temat ja ich jeszcze nie widziałem. Lepiej by było nie mówić nic,niż robić z siebie i pracowników (usunięte przez administratora). Druga kwestia to spóźnisz się 5 min, kierownik wypisuje, a sam jak przyjdzie na czas to graniczy z cudem. Kwestia różnic stanowisk mnie nie przekonuje. Tak samo odnośnie przewinień w pracy, sami kombinują ale pracownik tylko dostanie ochrzan,jeśli zrobi coś co jest niezgodne z ich regulaminem.wymagaja, w takim razie niech też się sami z tego wywiązują. Jeśli ktoś ma możliwość znaleźć lepszą pracę, z lepszymi warunkami to szkoda Twojego czasu.

Kupiec

Niemożliwe ceny. Ogromne ceny. Najzwyklejsze silikonowe etui na telefon z 2016 roku jest za 60 zł!!! Nie dość, że przeleżane bóg wie ile lat w tych szufladach to i cena z kosmosu!! Powinni to sprzedawać po 5 zł. To jest naplucie człowiekowi w twarz. Oczywiście nie obyło się do zachwalania etui za 150-200 zł, gdzie cena takiego samego w Internecie jest za 50 zł. Już lepiej iść do najbliższego Tobie sklepu typu Action czy Kik gdzie masz takie same obudowy max do 15 zł. Nie mówię o cenach szkiełek czy ładowarek chińskich sięgających 100 zł. TRAGEDIA!!

Zielony

Pracowałem X czasu temu w tej „firmie” (więcej nie powiem, bo wiem że „kierownicy” zaraz się uaktywnią i będą mnie szukać, hahah) wraz z dobrym kumplem. Kumpel został, bo jest osobą uczącą i ma stawkę na zleceniu. Dla takiej osoby taka praca może jest i ok, ale co z reszta? Wyzysk na zleceniu za minimalną, na rozmowie o pracę oczywiście zapewnienia że max po pół roku przechodzi się na umowę o pracę bo firma chce pracowników na dłużej… taaa, byś prędzej jajko zniósł niż dostał umowę o pracę. Może Ci co liza cztery litery :) Pracowników na dłużej… taa, chwile widzę w swojej galerii nowe twarze. Rotacja ogromna, bo ludziom nie chce się siedzieć po 12 godzin na wyspie za minimalną stawkę, a wymagania jakbyś zarabiał 40 zł na godzinę. Panie @Pracodawca :) może czas w końcu przejrzeć na oczy i zacząć płacić i dawać normalne umowy ludziom tak żeby z uśmiechem przychodzili do pracy i mieli motywację. NIE POLECAM! Jeżeli masz jakieś pytanie - wal. Odpowiem.

Stanisław
@Zielony

Powiedz proszę na jaką stawkę mogę liczyć jeśli mam 2 lata doświadczenia w branży. Czy firma oferuje system premii? Widziałem ogłoszenie i się zastanawiałem nad tym aby aplikować ale twoja opinia mnie trochę zaskoczyła.

@Stanisław

Oczywiście, że minimalna ;-) chcesz więcej? Jest za Ciebie młokos który przerobi 2 miesiące za minimalną a potem powtórz historię. Premia jest, oczywiście. Premia typu zrób dla firmy zysk 20 tysięcy co do okoliczności a zyskaj sam 150 zł ;) nic nie składaj. Szkoda czasu i nerwów.

Johny
@Stanisław

Nie ma to żadnego znaczenia,że masz doświadczenie w branży, ja mam największe doświadczenie spośród tych wśród których pracuje i dostaje minimalna hehe a inni mają doświadczenie żadne a dostają wiecej. Tylko dlatego,że są lizusami kierownika

Jack

Na chwilę obecną nie polecam,bo robisz za śmieszna stawkę i nawet jeśli masz więcej godzin to tak naprawdę gdzie indziej zarabiasz więcej za mniejszą ilość godzin. Pytanie,czy się opłaca? Bo produkty drożeją, usługi robisz a tak naprawdę(usunięte przez administratora). Z tego masz.

Stanisław
@Jack

Co to znaczy śmieszna stawka? Pracuje się tutaj za minimalna? Czy @Pracodawca wypłaca jakieś dodatki na przykład za nadgodziny?

@Stanisław

Premia - wyrób taki target żeby firma miała 20 tysięcy zysku więcej, a sam zdobądź ochłapy. ;) zaczynasz z minimalną kończysz niewiele więcej. Chyba że liżesz (usunięte przez administratora) szefowie ;) szkoda czasu i nerwów. Teraz ceny poszły w górę a wypłaty stoją w miejscu ;-) pamiętajcie, że dzięki wam ta firma funkcjonuje. ZERO szacunku @Pracodawca

@Stanisław

Nadgodziny? :-D jak robisz zlecenie (o umowę nie ma szans :))) to robisz tyle godizn ile zdołasz. Nie ma czegoś takiego jak nadgodziny. Zarobisz i 6000 netto ale musisz wyrobić godziny. Paranoja. Masz siedzieć 12h na paru metrach i tyle.

Pablito
@Zielony

@Stanisław dam ci przykład, jak to wygląda. Jeśli uda ci się sprzedać telefon, który wcześniej skupiłeś, a marża na nim wynosi, załóżmy, 500 zł, to otrzymujesz za tą sprzedaż 10 zł premii!!!!! ale tylko w przypadku, jeśli wyrobisz w ciągu miesiąca 100% planu, ustalanego z miesiąca na miesiąc przez szefostwo. Ten plan jest bardzo wysoki i dodatkowo progresywny, więc im więcej pracujesz, tym trudniej będzie Ci wykonać cel, niezależnie od tego, jak bardzo się poświęcasz. Zauważ, że jeśli skupisz telefon, musisz wykonać szereg czynności i wypisać podejrzaną umowę kupna, o otrzymujesz za to 2% dla siebie… Podsumowując, premie w tej firmie istnieją tylko jako dodatek i nie są standardem. Pracujesz za najniższą krajową lub ewentualnie coś lekko ponad, z nadzieją, że uda ci się wykonać 100% wyniku i otrzymasz od niego 2% premii. Jeśli zachorujesz lub nie przyjedziesz chociaż jeden dzień w miesiącu do pracy, to nic nie dostajesz, bo nie nadgonisz straconego dnia. Zastanów się, czy to ci odpowiada i czy chcesz być tak traktowany. :)

Galeriak

Nie polecam. Zostałem zaczepiony ostatnio w galerii. Reklamują swoje akcje typu „przyjdź, nakleimy Ci za darmo szybkę i dostaniesz 20% rabatu na prawie cały asortyment!” Ale nie dopowiedzą „przyjdź! takie szkiełko kosztuje w Internecie 50 gr kupując większą ilość szkiełek, a gdy już podejdziesz po darmowe szkiełko to zaczniemy mówić że takie szkiełko pęka i się kruszy i mamy coś lepszego.. za 180 zl! Ale dostanie Pan/Pani rabat 20% do tego!” od razu wyszedłem.

Ja mam pytania, ale nie o pracę na wyspie, tylko jako specjalista ds. IT w centrali. Na kogo można awansować i jak to finansowo wygląda (przed i po)? Jakby ktoś napisał, ilu Was jest w zespole na firmę tej wielkości, to już w ogóle fajnie.

Tak

Też nie polecam pracy tutaj jak mój poprzednik, w ogłoszeniu o pracę piszą,że umowa zlecenie/umowa o pracę. Na miejscu czekasz x czasu aż dostaniesz głupia umowę zlecenie. Dostajesz minimalna stawkę za godzinę. Jak się dopytujesz o umowę o pracę słyszysz:" dobrze wiesz,że nie wszędzie jest możliwość pracy na umowę o pracę". Żenada. Być może gdyby napisali prawdę mieliby jeszcze mniej chętnych. Kierownik bez doświadczenia awansował, za chwilę awansuje jego kolega, który za plecami mu (usunięte przez administratora) obrabia,ale co kto lubi. Druga rzecz, wieczna inwigilacja na kamerach. Praca może by była i spoko,ale sami swoim zachowaniem zniechęcają przyszłych i obecnych pracowników. Bo za taką stawkę to chociaż atmosfera mogłoby nadrobić. Jak ktoś chce dorobić spoko na kilka miesięcy na dłużej szkoda Twojego czasu. Gdzie indziej dostaniesz tyle samo lub więcej i jeszcze umowę o pracę. A tu łaskę robia,że ktoś u nich pracuje. Tylko chętnych brak

Karolek
@Tak

No a premia od sprzedaży? Przecież musi jakaś być tak???

Stewart

Nie polecam, słabe warunki pracy. Z umową brak przejrzystych warunków,bo co innego na ogłoszeniu, a co innego w realu. W internecie piszą,że szukają na umowę zlecenie lub pracę. Potem okazuje się,że nawet że zleceniem kombinują. Ze stawką minimalną też kombinują,bo nawet nie dostajesz stawki minimalnej w związku ze wzrostem stawki w 2024. Kolejna rzecz to wśród pracowników panuje (usunięte przez administratora) i obgadywanie. Każdy na każdego donosi a sam błędy popełnia. Pracowałem w jednym z większych miast, dokładnie w Krakowie i nie polecam. Pracodawca stara się jak najmniej wypłacić i uciąć a na dodatek wymaga jakbyś zarabiał co najmniej z 6000 na rękę.

Hanna

Z tymi opiniami to masz pewność? patrząc chronologicznie widzę, że trzy z rzędu raczej są uznane jednak za negatywne. Czy z tego co piszesz można rozumieć, że w Krakowie nie przebijesz 6 tysięcy złotych? A ile powinno wyjść bez żadnych cięć?

@Hanna

Skoro nie zarabiasz nawet obecnej minimalnej to łatwo sobie porównać. Nie wspominając o atmosferze, wcale nie jest taka genialna jak wszyscy tu piszą. Nie mówiąc o tym,że w punktach jest więcej kamer niż klientów, co za tym idzie marna stawka i inwigilacja

Jan Kulfon Majkelowski
@Stewart

W naszym krakowskim zespole pracuje 11 osób i wszyscy są zadowoleni z warunków i posiadają umowy na jakie się wstępnie umówili. Warunki przedstawione w ogłoszeniu zawierały przedział zarobków i logiczne, że dla osób bez doświadczenia w branży kwota była zbliżona do dolnej granicy(no chyba, że ktoś ma problem z odróżnieniem kwoty brutto od netto). Stawki oferowane pracownikom są progresywne i dostosowane do zaangażowania i rozwoju danej osoby. Od samego początku istnienia tutaj punktów współpraca została rozwiązana z trzema osobami. Dwie z nich od początku nie ukrywały, że szukają czegoś w innej branży i jest to dla nich praca przejściowa. Trzecia osoba została zwolniona ze względu na nieuczciwość. Ze względu na ograniczoną ilość byłych pracowników domyślam się kto może być autorem tej negatywnej opinii lub jest to po prostu szkodliwy komentarz konkurencji.

Kierownik
@Stewart

Stewart niemożliwe, że pracowałeś w Krakowie, ostatni pracownik z którym zakończyliśmy współpracę opuścił firmę w kwietniu 2023. Piszesz o szkoleniach i zmianach stawek na 2024, a te zmiany mają miejsce teraz. Proszę o nie wstawianie fałszywych opinii, albo o odwagę i napisanie w którym mieście rzeczywiście pracowałeś. Serdecznie pozdrawiam ????

Obecny pracownik krk

Nas samym czyli kogo? Ja jestem pracownikiem w Krakowie praktycznie od otwarcia punktu i jestem zadowolony. Więc czemu mam pisać nieprawdę? Poza tymi trzema osobami o których było podane wyżej ekipa się nie zmieniła i raczej się nikt nigdzie nie wybiera. W końcu jest sensowny system premiowy na podstawie obrotu i zazwyczaj się łapiemy. Pracowałem w wielu miejscach i jest mi tutaj najlepiej do tej pory. No i trzeba pamiętać, że to praca w galerii handlowej więc jak ktoś ma turbo ambicje to faktycznie niech szuka dalej bo można trafić lepiej, ale też trzeba mieć odpowiednie kwalifikacje albo doświadczenie.

Fox
@Stewart

Stewart Ty to pracowałeś w Krakowie, ale palcem po mapie. A skoro niby nie miałeś wyrównania stawki i kamer więcej niż klientów to opcja jest jedna. Wpadałeś odkurzać wykładzinę w Bonarce co najwyżej przed otwarciem punktu i tyle, bo dla takich pracowników w Krakowie miejsca nie ma w sprzedaży.

@Fox

Haha się uśmiałem,przecież każdy wie,że w tym małych punktach jest więcej kamer niż klientów. Mam kłamać,bo tak wygodniej?

Ross
@Stewart

@Stewart Zacznę od kwestii kamer, które poruszyłeś jako jeden z minusów pracy w GSM. Nie rozumiem, dlaczego uważasz, że jest ich za dużo i że są one problemem. Przecież kamery służą do monitorowania naszej pracy i zapewniania bezpieczeństwa zarówno nam, jak i klientom. Dzięki nim możemy udowodnić, że nie doszło do żadnej nieprawidłowości lub kradzieży. Jeśli kamery ci przeszkadzają, to może masz coś do ukrycia? Z mojego punktu widzenia, to jest najbardziej absurdalny zarzut, jaki można mieć wobec pracodawcy. Jeśli chodzi o samą pracę, to powiem ci tak. GSM to branża specyficzna i nie każdy się w niej odnajdzie. Praca w ŚwiatGSM to przede wszystkim Handel. Nie wystarczy umieć nakładać folie, szkła czy wymieniać ekrany. Trzeba też mieć miłą aparycję, być zaangażowanym i konsekwentnym. Należy również posiadać wiedzę na temat tego, co się sprzedaje. Jeśli potrafisz się tak zaprezentować, to w tej branży możesz zarabiać dobrze.

Stewardesa
@Stewart

Kamery są 3 albo 4, a klientów trochę więcej. No i tak jak napisał poprzednik jeśli komuś kamery przeszkadzają to znaczy, że albo ma coś na sumieniu, albo nie może swobodnie się obijać.

Inwigilacja? Ale coś za pomocą tych kamer jeszcze się dzieje? Macie jakieś materiały, że tak stwierdzacie? Przed zatrudnieniem się pracownik bardzo dobrze o nich wie?

Tak

Kierownicy w warszawie mają przerost formy nad treścią wymagania nieadekwatne do zarobków, a ego wystrzelone w kosmos jakby byli dyrektorami jakiejś renomowanej firmy hehe. Polecam zejść na ziemie

Mateusz

Przeczytałem wszystkie opinie i te pozytywne i te negatywne i dochodzę do wniosku, że jak w każdej pracy znajdują się osoby zadowolone które pracują w firmach latami. Są też osoby które mają żal przez to, że nie zostały wystarczająco docenione. Pracowałem w 4 różnych firmach z branży gsm. ŚGSM jest moim ostatnim przystankiem i pracuje tutaj do teraz. Generalnie ta branża zazwyczaj charakteryzowała się tym, że działała na lekko lewych zasadach i braku struktur. Świat gsm w ostatnich dwóch latach poczynił ogromny progres jeśli chodzi o organizacje i z pewnością na ten moment jest liderem. Na pewno zjada punkty które działają na zasadach franczyzowych. Tak więc proszę się nie zrażać i jeśli ktoś jest ambitny i wykaże się zaangażowaniem na pewno zostanie doceniony.

Augustyn

Nie rozumiem ostatnich negatywnych opinii, jestem byłym pracownikiem ŚWIAT GSM i nigdy nie spotkałem się z żadnymi nieprzyjemnościami ze strony przełożonych, faktycznie jeśli ktoś jest słabym pracownikiem (tak, można nie mieć pojęcia o produktach i nie potrafić kleić szkieł czy folii) to po okresie próbnym jest mu dziękowane, każda firma działa w ten sam sposób. Pracę oceniam bardzo pozytywnie i zalecam nie zrażać się kandydatom pojedyńczym opiniom negatywnym.

Stewart

Zgadzam się z opiniami,że wymagania jakby się conajmniej nie wiem na jak wysokim stanowisku pracowało. Stawka śmieszna, szkolenia ze scenek jadąc x km od miejsca pracy, scenki to można sobie w domu robić. Nie wspominając o kombinowaniu z umową i czepianie się o byle bzdury pracowników

opinia

Stanowczo , nie polecam tego sklepu w Gdansku , zapytalam o adapter do telefonu Apple oryginalna, pan oczywiscie mi polecil inna tansza mowil ze bardzo dobra. Oczywiscie kupilam , ale zanim to uczynilam poinformowalam go , ze moze byc taka sytuacja , ze przyjde zwroce towar , poniewaz musze sie skonsultowac z zieciem . Sprzedawca nie poinformowal mnie przed zakupem , ze maja regulamin , ze nie moge zwrocic towaru. Liczyl , ze nie przyjde. Oczywiscie poszlam zwrocic towar po godzinie poniewaz nie jest to oryginalny adapter do apple. Pan powiedzial , ze maja regulamin i nie zwroci mi pieniazkow. Zaznaczam , ze nawet nie otwieralam pudelka nic nie zostalao uszkodzone, SPRZEDAWCA (usunięte przez administratora) klientow, klamie w oczy kupujacym. BRAK slow , naprawde zastanowcie sie dwa razy zanim cokolwiek tam bedziecie chcieli kupic.

Ewka

Możesz wyjaśnić co tak naprawdę masz przez to na myśli? Jak najmniej zapłacić i jak najmniej od siebie dać? pieniądze są chyba ustalone na samej umowie, tak? to nie dasz już nagle mniej, czy źle rozumiem? Ona sama w którym momencie jest dawana do podpisu i kiedy można przejść na czas nieokreślony?

Ada

witam, na jakie stanowiska można jeszcze się zatrudnić? przeglądam właśnie okoliczne firmy, tutaj wstępnie po wpisach widzę, że pytano o doradcę klienta czy tez referenta. Co jeszcze biurowego może być do obsadzenia? I czy osoby bez większego doświadczenia mogą mieć szanse na pracę?

johny

Firma trochę niepoważnie podchodzi do pracowników. Pracujesz bez umowy przez x dni. Ciągle zatrudniają nowych, a potem słyszysz od pracowników że temunnie przedłużyli,temu nie przedłużyli. To jakie trzeba mieć kwalifikacje do klejenia folii? Bo mnie to zastanawia,patrząc na to z jakim doświadczeniem zawodowym są kierownicy w tej pracy. Druga kwestia że w tej pracy w sumie nie wiesz ile będziesz pracować. Pomimo,że ogólnie atmosfera jest okej to nie wiesz kogo i na ile poważnie biorą. A przecież dobry pracownik to też taki który czuje się pewnie w pracy

Zostaw merytoryczną opinię o Świat GSM Spółka Cywilna Dawid Labich, Mirosław Labich - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Świat GSM Spółka Cywilna Dawid Labich, Mirosław Labich?

Zobacz opinie na temat firmy Świat GSM Spółka Cywilna Dawid Labich, Mirosław Labich tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Świat GSM Spółka Cywilna Dawid Labich, Mirosław Labich?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 8 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Świat GSM Spółka Cywilna Dawid Labich, Mirosław Labich