Świat GSM Spółka Cywilna Dawid Labich, Mirosław Labich

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Świat GSM Spółka Cywilna Dawid Labich, Mirosław Labich

Także widziałem te ofertę dla referenta o której pisano tu na forum jeszcze na początku roku. proszę o relacje z pracy już po takim okresie, czy warto będzie aplikować jeśli ktoś jeszcze będzie potrzebny? I czy przyjęcia będą reflektowane? Mam doświadczenie i mieszkam niedaleko, stąd moje zainteresowanie

P.O.

Jako były pracownik serdecznie polecam pracodawcę. Warunki umowy przejrzyste , sporo opcji bonusów premiowych . Grafik w miarę elastyczny i do ustalenia. Ekipa świetna , zarówno pracownicy jak i zarząd , bardzo miła atmosfera , przyjaźnie i życzliwość wśród współpracowników. Wystarczy podstawowa wiedza z branży , a reszty cierpliwie krok po kroku uczą nową osobę , z ogromną wyrozumiałością i starannością uczą nowych pracowników. Grono doświadczonych sprzedawców bardzo dba o szkolenie tych nowych i zawsze życzliwie oferuje pomoc , nawet jak się w czymś pogubicie , więc dają dużo wyrozumiałości i szacunku na start . Bardzo komfortowe warunki . Zarobki - wszystko zgodne z umową. Wystarczy szczere zaangażowanie i premia też jaknajbardziej do zrobienia , możliwy awans . Doceniają i obserwują progres pracownika , widzą przy tym każdego , a nie ekipę punktu jako jedną całość . Indywidualne podejście i duża empatia że strony kierowników . Można liczyć na zrozumienie w trudnych chwilach . Ale przy tym nie ma „ulubieńców” , każdy pracownik traktowany jest tak samo. Ekipa kierownicza akurat w moim przypadku (nie chcę podawać miasta) była świetna . Naprawdę super doświadczenie jeśli ktoś chce się rozwijać w tym temacie , ale trzeba to naprawdę lubić . Zarówno pracę z klientem jak i tematykę pracy

Gabriela

Czy ja dobrze widzę, że tutaj piszecie o punktach w różnych miejscach Polski, tylko nie o Bydgoszczy? 3 tyg. temu firma wrzuciła na jeden portal ogłoszenie dla referenta ds. księgowości. Ktoś wie, czy aktualne oraz jakie jest wynagrodzenie?

@Gabriela

Tak, akurat tutaj nie wrzucaliśmy tej oferty. Ogłoszenie na stanowisko referenta nie jest już aktualne.

Helena

Hej, ile płacą tu obecnie doradcom klienta? pytam, bo wdziałam wcześniej ogłoszenie. ktoś by dał znać coś więcej na temat warunków? czy to co oferują przechodzi na rzeczywistość?

tomek
@Helena

Stawka zależna od umiejętności które posiadasz.

Czy po rozmowie w Świat GSM Spółka Cywilna Dawid Labich, Mirosław Labich rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
AnnaG

Nie polecam punktu w Nova Park (Gorzów Wlkp) zapraszają najpierw na dzień próbny trwający 8h, po przepracowanych godzinach informują, że się odezwą w ciągu 4 dni i się nie odzywają. A na zapytanie o wynagrodzenie za dzień próbny nawet nie raczy "pan" kierownik odpowiedzieć. Dodatkowo wypełniłam kwestionariusz osobowy podając dane wrażliwe, z którymi nie mam pojęcia co się aktualnie dzieje :)

Viktoria

Tutaj się zgodzę z Panią, jeżeli chodzi o tego samego pracownika to niekulturalnie odnosi się do klientek które nie znają się na telefonach. A do takiego sklepu przychodzi się prosić o pomoc z telefonem.

Don Pedro

Sama prawda, wolę pójść do konkurencji i drożej zapłacić niż u tego buca coś załatwić

Natalia

Jestem stałą klientką i zawsze jestem zadowolona z obsługi, chyba konkurencja pisze te negatywne opinie.

Mirella
@Natalia

Ja tam lubię ten sklep

Helena

Czyli w tym momencie wszystkim zatrudnionym zarzucasz brak jakiejkolwiek etyki?

Dziękujemy za opinię, jednak nikt taki u nas nie pracuje i nie pracował w Galerii Bałtyckiej. Nigdy nie sprzedajemy rzeczy uszkodzonych.

d

Polecam pracę w firmie Świat GSM. Warunki umowy są przejrzyste i przestrzegane przez pracodawcę. Atmosfera w pracy jest bardzo dobra, a co ważne, na start nie jest wymagane żadne doświadczenie, wszystkiego można się nauczyć od starszych doświadczeniem pracowników :)

Łucja
@d

No to najważniejsze jak wszystko jest przejrzyste. Fajnie, że atmosfera jest dobra, bo to ważne. A ogólnie skoro nie jest wymagane doświadczenie, to wszystkie szkolenia są finansowane przez firmę?

@Łucja

Szkolenia są bezpłatne dla wszystkich pracowników firmy, także są w 100% bezpłatne. :) Ponadto staramy się zapraszać najaktywniejszych handlowców na wyjazdy, które mają charakter zarówno szkoleniowy jak i integracyjny.

@Pracodawca

Szkolenia są raczej dobrowolne? A zdarzają się może jakie obowiązkowe? Jak tak to z jakiego zakresu?

rocat
@Łucja

Szkolenie przeprowadzają osoby które pracują jako sprzedawcy, nie ma żadnych dodatkowych szkoleń.

Marca

Wbrew podawanym opiniom muszę powiedzieć, że ani nikomu w (usunięte przez administratora) nie włażę, ani specjalnie nie staram się aż nadto, a umowę o pracę dostałam na pełen etat i na kwotę, jaką faktycznie zarabiam. Wszystko jest kwestią dogadania się.

@Marca

No to chyba dobrze, że za specjalnie to się starać nie trzeba a dobre warunki? Ale chyba trzeba uważać, żeby nie przegiąć? Masz jakieś porady, żeby wszystko tutaj miarodajnie wychodziło jeśli o starania chodzi?

Milena

Pracodawca godny zaufania. Pracowałam tam ponad 2 lata, w trakcie tego czasu nigdy nie nadwyrężyli mojego zaufania. Ludzkie podejscie do pracownika, polecam

@Milena

No to brzmi jak bardziej dobrze, a sama w sobie praca jak? Na czym polegała?

Kamil

Dobre warunki pracy, kwestia finansów i wszelkich ustaleń jest faktycznie do dogadania. Przy dobrej komunikacji nie ma z tym najmniejszego problemu. Wystarczy minimum chęci oraz zaangażowania. Sporo opcji premiowych i elastyczny grafik to spora zaleta.

Justyna

Profesjonalne podejście już na samym starcie rozmowy. Osoba zajmująca się rekrutacja niezwykle konkretna oraz przy tym uprzejma. Warunki na dzisiejsze czasy pozwolą żyć godnie a nie od 1 do 1 :) POLECAM

@Justyna

Miło nam to słyszeć ! Dziękujemy :)

Pablo

Na punkcie gdzie pracuje zostałem dobrze przyjęty jako świeżak w branży. Kierownik oraz zespół należycie wyjaśnili mi sprawy techniczne jak i organizacyjne. Wynagrodzenie jest adekwatne do wykonywanej pracy. Polecam tego pracodawcę ;)

Klaudia

Mam głupie pytanie, a czy w tej sieci salonów tez chętnie zatrudniają kobiety? Czy sami faceci. Znam się trochę na telefonach ale może maja zasadę ze tylko mężczyźni są w salonie

penautbutter
@Klaudia

Tak, zatrudniają kobiety.

Krystyna
@penautbutter

A kobiety zarabiają tyle samo co mężczyźni czy jest inaczej?

Patulinka
@Klaudia

Zatrudniają a potem zwalniają z wymyślonych powodów

@Patulinka

Tylko kobiety czy akurat tutaj panuje równouprawnienie?

Patulinka
@Helena

Oni nawet nie znają takiego słowa jak równouprawnienie,pracowałam tam miesiąc kazali wyuczyć się całego towaru po czym stwierdzili ze mnie zwolnią z 3 różnymi wersjami które mozna podwarzyc chociaz by sprawdzając kamery ,widzą tylko to co chcą widzieć a jak jest problem to zamiatają wszystko pod dywan.Nawet mi mniej płacili za to że jestem kobieta, nieodpowiedni ludzie na nieodpowiednich miejscach,kierownik z rozdwojeniem jaźni,nie mający wgl pojęcia jak kierować zespołem,z wybujałym ego,konfilktowy. Regionalny który jechał miesiąc żeby rozwiązać problem i rozwiązał go zwalniając mnie bez jakiej kolwiek rozmowy.A na koniec jakieś (usunięte przez administratora) akcje typu nie wychodzenie na przerwy we dwójkę bo pracownicy są zazdrosni .Reasumujac nie polecam pracy tam,chyba że nie ma się własnego zdania .

Elżbieta
@Patulinka

Ale to źle że kazali Ci poznać cały towar? Jak chciałaś pracować nie znając tego?

Wiktoria

Kupiłam szkiełko za około 120 zł z roczna wymiana gdyby się zepsuło. Przyszłam dziś po 3 miesiącach żeby mi wymienili szkiełko bo mi się odklejało i kamyszek mi się wbił powiedzieli mi ze nie uznają reklamacji bo to niby uszkodzenie mechaniczne i 120 zł poszło w (usunięte przez administratora) Nie polecam

@Wiktoria

No ale tak samo z siebie nagle zaczęło się odklejać? Ogólnie to byłaś przy tym gdy je kleili? Bo ciekawa jestem czy dobrze oczyścili ekran przed nałożeniem

Jola

Bardzo przyjemna atmosfera, miła obsługa, fachowe rady oraz profesjonalny serwis.

Dominik Wloclawek

Gabriela
@Dominik Wloclawek

Hej Dominik, a czy mogłabym się od Ciebie dowiedzieć jaka stawka godzinowa obowiązuje w Świecie GSM? :) I jak przekłada się ona na miesięczne wynagrodzenie?

incognito

jako że nie ma trójmiasta to opinię dodam tutaj, zgodzę się z wyższymi opiniami które mówią o wymaganiach jakby się zarabiało tam 10k... zarząd to fusy z kawy, umowa o pracę tylko dla wazeliniarzy i to pewnie na tragicznych warunkach, na start śmieciówka i gotówka pod stołem, nie wiesz ile dostaniesz i za co dostaniesz pieniądze a starania o lepsze warunki wyglądają właśnie tak (cytując): Polecam prace w Świat GSM, bardzo mila i przyjazna atmosfera w pracy. Stawka godzina również adekwatna do wykonywanej pracy, jeżeli ktoś chce poznawać nowych i ciekawych ludzi to idealna praca właśnie dla Ciebie. Serdecznie polecam. czyli albo wchodzisz z wazeliną albo jesteś zwykłą popyliną ;)

Zibi

Świetna firma, bardzo wysoka pozycja w branży za profesjonalizm a przy tym dobrze się pracuje więc mogę polecać.

Karol

Nie polecam, niska stawka, umowa śmieciowa, wymagania jakby płacili po 10k Zarząd pseudo menagerów to jedynie do tarcia chrzanu się nadaje. Omijać szerokim łukiem.

Adrian 11
@Karol

Umowa śmieciowa ? Zapewniali przez telefon o umówię o prace

Mateusz
@Adrian 11

Umowa zlecenie po kilku miesiącach albo wcale, o pracę jak będziesz wazelina dokładnie ale na 1/4 etatu to max

Zostaw merytoryczną opinię o Świat GSM Spółka Cywilna Dawid Labich, Mirosław Labich - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Świat GSM Spółka Cywilna Dawid Labich, Mirosław Labich?

Zobacz opinie na temat firmy Świat GSM Spółka Cywilna Dawid Labich, Mirosław Labich tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Świat GSM Spółka Cywilna Dawid Labich, Mirosław Labich?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 8 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Świat GSM Spółka Cywilna Dawid Labich, Mirosław Labich