Chorzów

Opinie o Liberty Poland

Cienka

Czy może mi ktoś wyjaśnić przyczynę tak długiej listy ofert pracy? Czy to nowe projekty i w związku z tym jest potrzeba nowych osób? Będę wdzięczna za info.

x
@Minus 19.10.2017 13:40
Duży wybór ofert pracy jest efektem nie "dynamicznego rozwoju firmy" tylko dynamicznej rotacji odchodzących pracownik...

dlaczego pracownicy odchodzą ?

90/30/2
@Minus 19.10.2017 13:40

Dobre, szczere i prawdziwe

Justyna

Firma Liberty zatrudnia osoby nieletnie, pewnie dlatego że je latwiej jest oszukać, oni nie domagają się premii, wolą siedzieć cicho bo nikt inny m, żadna szanująca się firma i przestrzegajaca prawa nie zatrudni 15 latka

Pablo
@Justyna 07.11.2017 12:45

Mialem 15, rocznikowo 16 i powiedzieli, że mogę przyjść dopiero w dniu urodzin bo nie można zatrudniać poniżej 16 lat w dodatku mama musiała wyrazić pisemna zgodę więc chyba nie do końca jest jak mowisz

wyzysk
@Pablo 09.11.2017 18:04

haha :)

Justyna

Ja kieruje sprawę do inspekcji pracy. Firma Liberty. Hm dużo to tylko wymaga i obiecuję. Premia została mi zabrana bo powiedziałam klientowi że dodatkowe kanały będą przez pół roku a nie uwaga 6 miesięcy. Za szkolenie również nie otrzymałam wynagrodzenia. Chociaż Pani z kadr telefonicznie zapewniała Mnie że otrzymam pieniądze za szkolenie. Nie polecam pracy w tej firmie

jenny
@Justyna 07.11.2017 12:39

pracowałam w tej firmie ponad 2 lata i nie mogę złego słowa powiedzieć o niej. Ale cóż, najwidoczniej ktoś z konkurencji pisze opinię albo zawiedziona nastolatka, której nie przedłużyli umowy ;)

nick
@Justyna 07.11.2017 12:39

kieruj, obyć wygrała tą sprawę

Szukasz pracy?

OKO

Odradzam jedno wielki guffno Nie aplikujcie tam bo szkoda czasu LIBERTY PINOKIO

Taquito
@OKO 07.11.2017 20:15
Odradzam jedno wielki guffno Nie aplikujcie tam bo szkoda czasu LIBERTY PINOKIO

'guffno' ciężko patrzeć na tą odpowiedz obiektywnie kiedy ktos nie potrafi się wysłowić

Torgal

Pracowalem w tej firmie prawie 3 lata, kasa slaba nacisk na sprzedaż ogromny , premie za sprzedaż mialybyc co miesiac, nie bylo ich, nie byly opodatkowane, brak mozliwosci rozwoju krętactwo . Cele nie do wykonania zeby tylko nie zaplacic kasy . Nadgodzin do odbioru a odebrac sie nie dalo. Zostawilem kawal serducha , a po zlozeniu wypowiedzenia jeszcze naliczyli note obciążeniniowa za jakas inwentaryzacje kiedy kazda byla potwierdzana przez kierownictwo. Obietnice podwyzek doczekalem sie 40 zl . Jednym slowem masakra koordynator nic nie potrafil ogarnac , współpracownicy ok ale nie polecam za taka pracę i ilosc systemow regulaminow i procedur to 1420 zl podstawy i premie które raz sa raz nie w zależności jakie cele są wyznaczone a sa nie proste .

greg

Wczoraj miałem okazje być na rozmowie w placówce w Poznaniu przy Pl Andersa 5. Moje pierwsze wrażenie było całkiem ok. Rekruterzy mili. Jednak spodziewałem się bardziej ambitnych pytań. Dzień wcześniej byłem na rozmowie w markecie budowlanym i tam mnie całkiem solidnie przeczołgano. Tu rozmowa była bardzo ogólnikowa, miałem wrażenie, że to czasami Ja sam podtrzymywałem tempr rozmowy. Mam spore doświadczenie i już sporo lat pracy za sobą ale nie przypominam sobie podobnej rozmowy. Spotkanie bez pomysłu. Naturalnie zgodnie z szablonem takich spotkań, wypadało o coś zapytać. Zapytałem. Odpowiedzi, które uzyskałem były mało konkretne. Ale padł jeden konkret: Telefon jeszcze w dniu dzisiejszym z informacją czy będę w drugim etapie czy też nie. Bez względu na wszystko obiecał rekruter kontakt telefoniczny. Cisza. I to już wystawia świadectwo tej firmie. Niby korpo z cyklu "Bą tą pierdą" a tak naprawdę słoma w papciach. Nie wolno lekceważyć ludzi. Gentlemen's agreement ponad wszystko. Takie moje zdanie. Stanowczo nie polecam. Straciłem czas.

k
@greg 06.05.2017 00:05

@k 30.10.2017 12:28
potwierdzam, też byłem na rekrutacji w Liberty i straciłem czas, odpowiedzi mało konkretne, pytania też, strata czasu...

Dziękujemy za opinię. Szanowny(a) K, prowadzimy rekrutacje na wiele stanowisk i w wielu obszarach, dlatego chętnie wyjaśnimy sprawę - prosimy o szczegółowe informacje (na adres liberty@liberty.eu), jakiego stanowiska dotyczyła rekrutacja i kiedy miała miejsce.

Tomasz

Odradzam pracę w tej firmię. Nie dotrzymują słowa i kłamią prosto w oczy. Dwa tygodnie temu byłem na rozmowie na stanowisku reprezentanta handlowego, powiedziano mi że zakwalikowałem się do drugiego etapu i że napewno się ze mną skontaktują. Niestety nikt nie zadzwonil. Nie rozumiem tylko po co tak kłamać komuś w oczy i robić komuś nadzieję. Wystarczy troche szczerosci ale widocznie w tej firmie tego brakuję. Ciekawe czy wszystkich tak traktują na rozmowie kwalifikacyjnej . Szkoda marnować swoj wlasny czas przychodzac na spotkania w sprawie pracy. Odradzam!

a
@Tomasz 17.10.2017 11:10

tak jak piszesz, nie tylko Ciebie tak potraktowali

Juss

Dlaczego opinie nie są dodawane? Napisałam wczoraj opinię, która do tej pory nie jest dodana

@Juss 19.10.2017 10:51

Dzień dobry, Komentarze oraz opinie niezgodne z regulaminem serwisu nie są publikowane.

dziekuje19

nie polecam

Tomasz

@Tomasz 17.10.2017 11:08

Po rozmowie kwalifikacyjnej uzyskanie informacji zwrotnej z każdego jej etapu jest ważne. Dziękujemy za zwrócenie uwagi. Jednak w tym przypadku używanie słowa „kłamstwo” jest lekkim nadużyciem, ponieważ proces rekrutacji wciąż trwa.

Janusz

@warszawiak Wydaje mi się, że jesli masz podstawy do twierdzenia, że firma postępuje niezgodnie i przepisami prawa pracy to powinieneś rozmawiać o tych tematach z dyrekcją a nie piszesz na forum. W jakim celu? Tu nikt nie pomoże tych spraw załatwić.!!

Jurand

Widziałem, że Liberty Poland ma sporą ofertę prac. Czy mógłby mi ktoś podpowiedzieć jakie wymagania stawia firma przed kandydatem? Taka informacja od pracowników ma dla mnie podwójne znaczenie. Dziękuję

andy

tylko gdyby Plus miał lepsze oferty dla stałych klientów to byłoby dobrze a tak konkurencja łącznie z Pluszem na czele zabiera klientów Plusowi i wcale się nie dziwię bo są to oferty nie dopasowane do obecnych czasów a ceny telefonów wyciągnięte z kosmosu

@znawca tematu Może lepiej powinieneś przemyśleć swoje wypowiedzi i dopiero wypowiadać się na temat ludzi pracujących w Liberty Poland? Chyba, że potrafisz tylko obrażać innych oraz oczerniać firmę?

Obiektywna

Wychodzę z założenia , że jak się chce firmę oczernić to można ze wszystkiego robić wielki problem. Generalnie do [pracy idziemy po to żeby pracować przez umówioną ilość godzin. Umowa o pracę ma wszystko zawierać.

Czesiek

Aplikowałem do firmy Liberty Poland ponieważ dowiedziałem się , że to bardzo dobry pracodawca. Widziałem, że mieli dość długą listę ofert pracy i tak sobie myślę, że zacznie niedługo brakować pracowników.!

Minus

Przestaję obserwować ten wątek bo już nie mogę więcej czytać pochwalnych komentarzy, które Liberty sama sobie wystawia podszywając się pod inne osoby tylko po to aby przynajmniej trochę zminimalizować miażdżącą przewagę negatywnych komentarzy.

Remigiusz

Firma z taką pozycją na rynku z całą pewnością poradzi sobie z hejtem. Sądzę, że praca poprostu przerosła niektórych i nie mogą sobie poradzić z własnym ego.

@Remigiusz 22.08.2017 18:58

dalej pracujesz w chorzowie jako telemarketer

Kijmadwakonce

Wypowiedzi pracodawcy monotonne i bez sensu typowe lanie wody. @Obecny pracownik ma święta racje. Jakim cudem ph ma wplyw na aktywacje? (usunięte przez administratora) Pamietajcie " zadbaj o pracownika a pracownik zadba o wasze finanse" ale NIE najwazniejsze sa tabelki ktore nijak sie maja do rzeczywistosci, tyle chybionych pomysłów tyle wydanej kasy na reklame a pracownikowi zabrac zeby kilka woblerow więcej wypuścić.

Walczyk

Interesuje mnie praca w firmie i trochę poszukałam informacji. Wynika z tego, że Liberty Poland ciągle poszerza swoje horyzonty. Czy wejście w skład Cyfrowego Polsatu było dla firmy korzystnym ruchem? Jakie wyposażenie otrzymuje przedstawiciel handlowy?

Cecylia

Chyba jest dobrze w firmie i nikomu nie chce sie pisać!

zainteresowany bądź nie

@zainteresowany bądź nie 15.08.2017 14:23
Na jakie zarobki może liczyć Przedstawiciel Handlowy na terenie Śląska? Na jakiej zasadzie należy prowadzić sprzedaż post paid?...

Dzień dobry, zapraszamy do udziału w procesie rekrutacyjnym. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania.

Olga

Czy może ktoś napisać kilka zdań jak się pracuje w firmie?

Amator

Szukałem oferty pracy dla doradcy klienta ale w Warszawie i niestety nic nie znalazłem. Może na forum ktoś mi podpowie? Czy firma ma jakieś konkretne wymagania wobec kandydata na początku? Trochę zastanawiają mnie negatywne opinie ale pewnie bez nich byłoby nudno.

@Amator 09.08.2017 19:11

Dzień dobry, w województwie mazowieckim aktualnie poszukujemy Doradcy Biznesowego ( http://tnijurl.com/ofertaliberty/ ). Wszystkie wymagania zostały dokładnie opisane w ofercie. Zapraszamy do udziału w procesie rekrutacyjnym. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej udzielimy odpowiedzi na dodatkowe pytania.

oskar

Witam. Przedstawiciel Handlowy Miejsce pracy: Powiat Częstochowski Obecnie poszukujemy osób do pracy na rynku terminali POS oferujących usługi sprzedaży kodów prepaid i akceptacji kart płatniczych. Może ktoś z osób pracujących w tym dziale się wypowiedzieć ? Na czym praca polega ? Jakie zarobki ? Atmosfera ?

Mariusz

Witam czy wiadomo coś na temat integracji ? Nie było jeszcze a rok temu była w Zakopanem czy w tym roku będzie integracja ? Oraz gdzie ?

@Mariusz 29.07.2017 02:39

Panie Mariuszu, gdy tylko zostaną podjęte decyzje, wszyscy pracownicy zostaną bezzwłocznie powiadomieni.

Zula

Jaki jest powód tak długiej listy ofert, nowe oddziały?

@Zula 25.07.2017 16:11
Jaki jest powód tak długiej listy ofert, nowe oddziały?

W związku z dynamicznym rozwojem i powiększeniem firmy, szukamy nowych pracowników.

@Cienka poczytaj opinie ludzi który pracują lub pracowali i uciekają czym prędzej. @Liberty Poland czytaj marketing robi swoją robotę czy zachęca bo mają problemy kadrowe, gdyż pracownik nie jest szanowany, ale ostateczna decyzja należy do Ciebie

@:) 19.07.2017 17:20

Dzień dobry, W przypadku jakichkolwiek nieprawidłowości lub jeżeli chciałby Pan podjąć szerszą dyskusję, poruszając konkretne zagadnienia, zapraszamy do kontaktu: marketing@liberty.eu.

Cienka

Interesuje mnie praca w Liberty Poland jako doradca biznesowy. Czy mógłby mi ktoś przybliżyć jak to wygląda w praktyce? Lubię wyzwania w pracy. Z góry dzięki.

@Cienka 19.07.2017 12:20

Dzień dobry, wszystkie oferty pracy publikowane są m.in. na www.pracuj.pl (https://www.pracuj.pl/praca/Liberty%20Poland%20S.A.;en). Pakiet informacji nt. stanowiska i oferty otrzyma Pani na rozmowie kwalifikacyjnej - zapraszamy do aplikowania!

andy

jestem ciekaw czy w call center w Liberty pracownicy dostaną kiedykolwiek umowy o pracę ja pracuję od 9 miesięcy w Maksimum i dostałem umowę o pracę pracując też dla Plusa w callcenter

@andy 19.07.2017 08:28

Dzień dobry, Rodzaj umowy zależy od charakteru pracy, którą wykonuje osoba zatrudniona. W razie wątpliwości, zapraszamy do kontaktu.

@Liberty Poland 19.07.2017 10:05

no ale przecież telemarketerzy też powinni mieć szansę na umowę o pracę bo ja pracując dla Plusa w maksimum w Katowicach po 8 miesiącach dostałem taką umowę i zajmuje się tym samym co robiłem u was a pracowałem jako telemarketer w Liberty

maruda :)

@Liberty Poland wysłałem do Admina GoWork , chyba że to i tak do Was trafia i to Wy administrujecie i robicie cenzurę tutejszych wypowiedzi?

@maruda :) 13.07.2017 15:32

Korespondencja kierowana do administratora portalu GoWork.pl jest widoczna tylko dla osób zarządzających z ramienia portalu. Maile te nie są udostępniane Liberty Poland S.A.

maruda :)

@maruda :) 13.07.2017 12:17
Ciekawe dlaczego admin blokuje prawdziwe wypowiedzi, pomimo wysłaniem dwóch mail do admina z zapytaniem brak odpowiedzi....

Dzień dobry, Kontaktował się Pan z administratorem portalu GoWork.pl czy bezpośrednio z Liberty Poland S.A.? Jeżeli chciałby Pan podjąć szerszą dyskusję i poruszyć konkretne zagadnienia, zapraszamy do kontaktu: marketing@liberty.eu.

Obecny pracownik

Pracuje u was nadal i mysle, ze porównanie tego co bylo kiedys a co jest teraz jest raczej nie na miejscu.. dobrze juz bylo i raczej nigdy wiecej nie będzie. I gadanie, ze cele sa wyznaczanie z danych wynikających z rynku jest bez sensownym gadaniem które, nie sprawdza się w rzeczywistości, takie rozumoqanie firmy pogrąża rh i coraz wiecej ludzi, tych dobrych ludzi odchodzi albo juz odeszlo i nie dlugo to będziecie zatrudniać ukraincow

:P
@Obecny pracownik 30.06.2017 18:16

dokładnie, popieram w 100%, jak kadry kierowniczej zaczyna być więcej niż pracowników to robi się wyzysk na najmniejszych by zarobili na kadrę.

Kotori 312
@Obecny pracownik 30.06.2017 18:16

W rzeczy samej Haha :D Ja już szykuje się do odejścia :D

Obecny pracownik

Cele stawiane przedstawicielom są nie realne do wykonania. W jaki sposób rh ma wplyw na aktywacje.. tak samo matryce 95% czy tez sprzedaz 15 internetowa, ktorej nikt nie chxe bo jest droga i wgl sie nie sprzedaje.. przez cele ktore sa stawiane wiekszosc rh nie bierze nawet polowy swojej premii a i część osob wgl jej nie ma. (usunięte przez administratora)

@Obecny pracownik 29.06.2017 23:36

Dziękujemy za przedstawienie swojej opinii. Jak już wcześniej wspomnieliśmy cele stawiane przed pracownikami są pochodnymi wielu składowych i analiz rynku. Jeżeli chciałby podjąć Pan szerszą dyskusję zapraszamy do bezpośredniego do kontaktu: marketing@liberty.eu.

Amator

Czy może mi ktoś podpowiedzieć coś o pracy przedstawiciela handlowego w oddziale w Katowicach? Jak jest wynagradzany? Czy firma ma jakieś dodatki np. socjalny? Jak się w tym oddziale pracuje? Z góry dzięki

xxxx

czytając te opinie zastanawia mnie skąd niektórzy biorą tyle negatywow- w chorzowskim oddziale bardzo fajna atmosfera, raczej nie czuć wielkiej presji, z grafikiem da się dogadać, jeśli chodzi o wynagrodzenie, cóż, dla studenta lub jakiś praca przejściowa nie jest zle, oprócz podstawy warto również powalczyć o premię, dodatkowo często dodawane są bonusy w formie dodatkowych godzin.

kandydat

byłem na rozmowie rekrutacyjnej w Liberty i rekruterka nawet nie zapoznała się z moim cv, czytała je podczas rozmowy, tak samo podczas rozmowy spoglądała w ekran monitora, nie wiedziała o co pytać, widać było po niej, że jest bardzo znudzona swoją pracą i, że nic jej się nie chce robić, jeśli już robi to od niechcenia, - ona pracuje na tym stanowisku z powodu znajomości ? trudno mi znaleźć inny powód, takiej osobie napewno nie zależy na znalezieniu pracowników dla firmy, nie z takim podejściem do swojej pracy

@kandydat 28.06.2017 13:35

Dzień dobry, bardzo prosimy o informację w jakim dziale była Pani na rozmowie kwalifikacyjnej? Chcielibyśmy wyjaśnić sytuację. Będziemy wdzięczni za bezpośrednio kontakt na marketing@liberty.eu.

obecny pracownik

Na chwile obecna jak reprezentant handlowy to kokosów nie zarobisz, przez to ze sa nie realne cele np plan aktywacji czy plan na rejestracje lub dystrybucja portfolio Plusa na 95% pos z bazy jest to nie wykonalne dla nowego pracownika a i stary ma z tym problem, dodatkowo plush abo które jest teraz priorytetem firmy plus, jesli plush abo nie wypali to posypia sie głowy..a wszystko zmierza ku temu bo jest to totalna bzdura żeby handlowiec, który ma za zadnie opieke na pre paid musi teraz już wdrażać post paid dodam tylko ze jest to skomplikowane i kłopotliwe dla detalisty i przez to jest duże zniechecenie co do rh z plusa, ludzie nie chca z nami gadać bo wiedzą że, znów będziemy chcieli im coś wciskać. Moim zdaniem praca jako rh przy projekcie pre paid może utrzyma się do końca roku, nic więcej nie wróże. Poki co fajne, że dają auto z dużym limitem km prywatnych tel służbowy do oporu multi sport lux med i ubezpiecznie grupowe, na przeczekanie można sie zatrudnić nie dłużej. Ta struktura zatrudnienia upada.

@obecny pracownik 26.06.2017 22:45

Dzień dobry, z zainteresowaniem zapoznaliśmy się z uwagami przedstawionymi w komentarzu. Traktujemy je jako głos w rozmowie na temat wewnętrznych mechanizmów obowiązujących w szeroko pojętym pionie sprzedaży produktów prepaid naszych organizacji. Kwestia celów jakie pracodawca stawia przed pracownikami zawsze wzbudzała, wzbudza i wzbudzać będzie dyskusję wśród współpracowników, przed którymi te cele są stawiane . Zgodzimy się, że jest to sytuacja normalna . Należy pamiętać, że w każdej organizacji biznesowej, która oferuje swoje produkty na rynku, cel stawiany przed pracownikiem jest pochodną wielu składowych, a zalecany czy sugerowany mechanizm jego realizacji wynika z wcześniejszych analiz rynku i badań oferowanego produktu lub grup produktów. W przypadku jakichkolwiek nieprawidłowości, zapraszamy do kontaktu.

@Cienka 25.06.2017 17:11
Czy jako przedstawiciel handlowy można w firmie zarobić niezłe pieniądze? Czy atmosfera jest sprzyjająca pracy?...

Dzień dobry, zapraszamy do udziału w procesie rekrutacyjnym. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej udzielimy odpowiedzi na dodatkowe pytania.

Maja

@Minus niestety nie mam możliwości sprawdzenia o jakich komentarzach mówisz. Jeśli masz jakieś wątpliwości, to również możesz skontaktować się z administratorem.

Maja

@były pracownik Jeśli jakiś komentarz został usunięty oznacza to, że został on zarchiwizowany przez administratora za naruszenie zasad regulaminu. Podstawą ku usunięciu komentarzy jest wyłącznie niezgodność wpisu z regulaminem naszego serwisu. Jeśli ktoś z Was uważa, że jego komentarz został usunięty niesłusznie bardzo prosimy o poinformowanie o tym naszego administratora pod adresem: admin@gowork.pl Dokładna procedura reklamacji znajduje się w treści regulaminu w §10.

@Maja 21.06.2017 11:12

Mowa o usuniętych komentarzach a z jakiego powodu kilka moich komentarzy (zgodnych z regulaminem) wogóle nie zostało dodanych ?

były pracownik

Wielka szkoda że go work nie daje wszystkich opinii, tylko wybiórcze:( te prawdziwe znikają

Cienka

Liberty Poland ma aktualnie dość długą listę ofert pracy, czy ktoś się orientuje z jakiego powodu? Poczytałam sobie opinie i mogę powiedzieć jedno, po co niektórzy piszą o firmie nie będąc już pracownikiem?

@Cienka 20.06.2017 11:38

Po to piszą żeby inni potencjalni pracownicy wiedzieli co ich czeka.

Ona
@Cienka 20.06.2017 11:38

Zazwyczaj pracujacy milcza z obawy rozpoznania przez informaryka np z jakiego miasta wyszedl wpis. Dlatego odzywaja sie ex pracownicy...nie maja juz nic do stracenia

Ktoś 123

Witam. Pojawiła się oferta pracy jako Specjalista ds. administracji floty samochodowej w Chorzowie. Co możecie powiedzieć na temat tej oferty? jakie zarobi i atmosfera w dziale???

@Ktoś 123 19.06.2017 07:52

Antonina

Bardzo fajna firma, podoba mi się ich aktywność na forum. Ludzie denerwowali się czytając te niektóre wpisy a teraz można będzie od razu je zweryfikować lub wyjaśnić. Błędy lub niedociągnięcia to wynik złej pracy ludzi, a nie firmy, trzeba po prostu pracować.

Szakul

Nie wiem co Wy macie do tego call center. Według mnie atmosfera [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w oddziale częstochowskim. Ludzie pomocni dla nowych pracowników, luz w pracy, nikt nad Tobą nie stoi, nie karze Ci tłuc umów, praca bez presji. Stawka na godzine zwiększająca się z miesiącami pracy, i co najważniejsze, zarówno student jak i osoba bez statusu ucznia dostaje na rękę tyle samo co jest wielkim plusem. Na samej sprzedaży można zarobić premie wartości wypłaty. Jeśli chodzi o callcenter to polecam jak najbardziej na pierwszą pracę

Henry

Co słychać nowego w firmie? Firma ma dość dużą ofertę pracy?

cudak

Mógłby ktoś podzielić się informacją co nowego słychać w firmie.? Ciągle czuję sentyment do firmy i dlatego tak dopytuję się. Jak tam atmosfera w firmie? Widziałem sporo nowych ofert czyżby firma sie powiększała?

Kotori 312
@cudak 08.05.2017 23:02

@Kotori 312 18.07.2017 19:43
Hahaha chyba się pomniejsza,atmosfera jest tragiczna i strasznie sztuczna,nie polecam tam pracy na chwile obecna :/...

Dzień dobry, Ocena atmosfery w pracy jest subiektywna, tworzona według indywidualnych potrzeb. Czy są jakieś konkretne czynniki, które przyczyniły się do negatywnej oceny atmosfery? W przypadku jakichkolwiek nieprawidłowości, zapraszamy do kontaktu marketing@liberty.eu.

Obserwator

Mam już długi staż pracy i widzę jak się niektórzy zachowują, dokuczając innym. Sami sobie robimy piekiełko w pracy.

Alex

Nie szanują pracownika!!!

Zostaw opinię o Liberty Poland - Chorzów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Liberty Poland