Opinie o Gtnet sp.j. Tomasz Gajewski Grzegorz Mazurek w Zamość

fajna

Branże: Sprzedaż sprzętu telekomunikacyjnego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gtnet sp.j. Tomasz Gajewski Grzegorz Mazurek w Zamość

Marta Nowy wpis

A co do tych wspomnianych kompetencji są oferowane jakieś szkolenia wewnętrzne czy trzeba samemu na własna rękę sobie z tym radzić? Lata temu także ktoś pytał o ścieżkę awansu ale odpowiedź nie została w pełni udzielona. może teraz się uda? Na jaki rozwój można liczyć?

wmedak@icloud.com Nowy wpis

Pani pracujaca bardzo mile mnie obslugiwala jest to pracownica kompetentna odpowiednia na tym stanowisku. Takich ludzi nam trzeba

Witam, od tygodnia poszukiwany jest doradca klienta. z opisu za dużo się o pracy nie dowiedziałam niestety, nie jest on zbyt rozbudowany. Możecie wiec napisać wprost jak wyglądają kwestie zarobkowe? Prowizje i tym podobne? dodatkowo jak oceniacie sama rozmowę, w jakich warunkach jest ona przeprowadzana?

Czy w Gtnet sp.j. Tomasz Gajewski Grzegorz Mazurek zatrudniani są obcokrajowcy?

GTnet Nowy wpis

Szukamy osób do przyłączania nowych klientów, serwisowania bieżących reklamacji, osoby do projektowania i koordynowania nowych inwestycji. Dla nas liczy się człowiek i jego umiejętności :) Zapraszam do przesłania cv na info@gtnet.pl lub zostawienia w biurze przy ul. Nowy Rynek 20. Pozdrawiamy

Czy rekrutacja na stanowisko Kierowca C+E w firmie Gtnet sp.j. Tomasz Gajewski Grzegorz Mazurek odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Firma Gtnet sp.j. Tomasz Gajewski Grzegorz Mazurek poszukiwała ostatnio pracowników na stanowisko Hydraulik. Czy dalej można tam aplikować?

GTNET

Szukamy osób do przyłączania nowych klientów, serwisowania bieżących reklamacji, osoby do projektowania i koordynowania nowych inwestycji.Zapraszam do przesłania cv na info@gtnet.pl lub zostawienia w biurze przy ul. Nowy Rynek 20. Pozdrawiamy

Ile jest zmian w Gtnet sp.j. Tomasz Gajewski Grzegorz Mazurek?

GTnet Sp.j.

Dziękujemy za zainteresowanie. Praca jest jednozmianowa. Zapraszam do przesłania cv na info@gtnet.pl lub zostawienia w biurze przy ul. Nowy Rynek 20. Pozdrawiamy

xxx

Brak rąk do pracy, ciągłe zamieszania i wyjazdy w nocy bez odpowiedniego sprzętu. Największa afera o brak zdjęcia stojąc na wysokości. Zarobki adekwatne do chęci i możliwości (akord).Samochód służbowy za mały aby pomieścić sprzęt. Średnio polecam tym, którzy chcą aplikować. Pozdrawiam dawną zgraną ekipę :)

Właściciel tego o to gówna

Witam Serdecznie, chciałbym tutaj tylko powiedzieć, że jest to jeden z gorszych internetów jaki widziałem. Jego zalety to... ???? No nie ma żadnych zalet. Jest wkurwe chujowy, jest najgorszym ścierwem jaki widziałem. Może się w ciągu dnia rozłączyć 8 razy, bynajmniej w moim przypadku. 20mb/s napisane na papierze to tylko papier, normalnie jest 5 lub 10mb/s albo jakimś cudem 15. Jest to najgorszy internet, nie polecam. Wręcz nawet odmawiam aby ktoś próbował to „coś” kupować. Nie polecam jeszcze raz. A twórcę tej o to firmy niech się pierdolnie jebany sknerus na pieniądze.

Co jaki czas w Gtnet sp.j. Tomasz Gajewski Grzegorz Mazurek można ubiegać się o podwyżkę?

GTNET

Jeśli jesteś zainteresowana/y pracą w naszej firmie zapraszamy do przesłania CV na info@gtnet.com.pl Podczas rozmowy wyjaśnimy wszystkie kwestie. Pozdrawiamy serdecznie.

meggy

Z firmą GTnet mam podpisana umowę już od kilku lat. Nigdy nie było problemów. Awarie usuwają bardzo szybko i sprawnie. Zawsze służą pomocą, kiedy mamy jakiś problem i nie możemy go sami rozwiązać. Panowie Konserwatorzy godni polecenia:) Moja opinia 10 na 10 :) polecam

Jak wygląda ścieżka awansu w Gtnet sp.j. Tomasz Gajewski Grzegorz Mazurek?

BOK GTnet

Jeśli jesteś zainteresowany pracą w naszej firmie prosimy wysłać CV na info@gtnet.pl. Umówimy się na rozmowę, podczas której odpowiemy na wszystkie pytania!

Użytkownik

Z całego serca nie polecam tego oto internetu :) nie dość że płacę troszkę więcej to ciągle mam 20/mbs a co najlepsze to w trakcie dnia internet potrafi przestać działać albo po prostu go często wywala , oczywiście dzwoniłem to jedyne co zrobili kazali wymienić router.

Kasia 84
@Użytkownik

U mnie dokładnie to samo, nie polecam

@Kasia 84

Pani Kasiu prosimy o kontakt telefoniczny. Chcielibyśmy pomóc rozwiązać problem, ale potrzebujemy Pani danych :)

BOK GTnet

Szanowni Klienci, prosimy o zgłaszanie problemów z usługą poprzez wyznaczone do tego kanały: telefonicznie 84 535 9696 mailowo: info@gtnet.com.pl osobiście: ul. Nowy Rynek 24, Zamość lub poprzez panel klienta.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Gtnet sp.j. Tomasz Gajewski Grzegorz Mazurek? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

GTnet

Jeśli jesteś zainteresowany warunkami pracy zapraszamy na rozmowę do naszego biura.

I wypowiedzieli się Panowie którzy sami korzystają z tego internetu i to całkiem sporo ???? Pozdrawiam was Panowie M i P.

JG

Ta firma jest po prostu nie poważna. Mam z nią styczność od dawna. Pamiętam jak 5 lat temu dostarczali mi internet. Były z nim same problemy. Ścinki, słabe połączenie. Nigdy nie osiągał prędkości jak w umowie. Screeny ze speedtestu, telefony, wizyty techników, nic nie pomagało. Przez trzy lata miałem inny internet. Zdążyłem zapomnieć jak niepoważną firmą jest GT-net. Dałem im kolejną szansę. Podpisałem umowę na prędkość 200mbps. Umówiłem się z technikiem, aby zamontować, niestety wypadła mi ważna sprawa. Uzgodniłem kolejny termin. Monter nie pojawił się. firma nie pofatygowała się nawet poinformować, iż montaż rutera się nie odbędzie. Dotarł do mnie dopiero po dwóch tygodniach i stwierdził, że jest pewien problem i nie może tego załatwić tego dnia. Umówiłem się na inny dzień na godzinę 12, wiedziałem że wcześniej tego dnia mam ważne spotkanie. Monter oczywiście przyszedł o 10 i był wielce zdziwiony, że nie chcę go wpuścić. Nie pojawił się o wyznaczonej godzinie, lecz 3h później. Zaczął żalić się, że długo mu to zajmie, bo nie chciałem go wpuścić wcześniej. Po zamontowaniu rutera poinformował mnie, że mimo iż na umowie jest 200mbps to będę miał tylko 100mbps, bo nie zamontowali jeszcze jakiś kabli, czy tam mają coś nie tak z serwerami. Zdziwiło mnie to, że zaoferowano mi taką ofertę bez sprawdzenia tak podstawowej rzeczy. Na początku było w miarę dobrze, lecz już po około tygodniu zaczęły występować problemy, prędkość spadła do 50mbps (przypominam że w umowie jest 200) i pojawiły się niesamowite lagi. O kompetencjach firmy może świadczyć również to że nigdy nie jest w stanie zapewnić odpowiedniej prędkości miało być 100 , było co najwyżej 91. To nie jest reklama, ale w firmie na "D" lub na "3" coś takiego nie miało miejsca. W umowie jest 150, ale prędkość wynosi nawet do 165, nie spada poniżej limitu.

Jagoda

@abonent Możesz dodać więcej informacji ale konkretnych uzasadniających tak niesprawiedliwą opinię?

abonent

coraz gorzej....

Gutek

@Szczery Myślę, że to wpis konkurencji bo widać, że to forum pracownicze !!

Szczery

Ten net jest z czasem się pogarsza na jeszcze gorszy i tak dalej dalej i dalej nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Gtnet sp.j. Tomasz Gajewski Grzegorz Mazurek - Zamość

• Jak się pracuje w Gtnet sp.j. Tomasz Gajewski Grzegorz Mazurek?

Zobacz opinie na temat firmy Gtnet sp.j. Tomasz Gajewski Grzegorz Mazurek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gtnet sp.j. Tomasz Gajewski Grzegorz Mazurek?

Gtnet sp.j. Tomasz Gajewski Grzegorz Mazurek
2.8/5 Na podstawie 21 ocen.
  • Nowy Rynek 20
    22-400 Zamość