Opinie o Gtnet sp.j. Tomasz Gajewski Grzegorz Mazurek w Zamość

fajna


Branże: Sprzedaż sprzętu telekomunikacyjnego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gtnet sp.j. Tomasz Gajewski Grzegorz Mazurek w Zamość

baner wywiady
Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Czy w Gtnet sp.j. Tomasz Gajewski Grzegorz Mazurek zatrudniani są obcokrajowcy?

GTnet Nowy wpis
Pracownik
@Pytanie

Szukamy osób do przyłączania nowych klientów, serwisowania bieżących reklamacji, osoby do projektowania i koordynowania nowych inwestycji. Dla nas liczy się człowiek i jego umiejętności :) Zapraszam do przesłania cv na info@gtnet.pl lub zostawienia w biurze przy ul. Nowy Rynek 20. Pozdrawiamy

Danuta Nowy wpis
@GTnet

Witam. :) Jeśli faktycznie tka istotne są tu te wspomniane umiejętności to w jaki konkretnie sposób są one weryfikowane podczas rozmowy rekrutacyjnej? Czego można na pewno się spodziewać? jaki przebieg?

Administrator

Firma Gtnet sp.j. Tomasz Gajewski Grzegorz Mazurek poszukiwała ostatnio pracowników na stanowisko Hydraulik. Czy dalej można tam aplikować?

GTNET Nowy wpis
Pracownik
@Administrator

Szukamy osób do przyłączania nowych klientów, serwisowania bieżących reklamacji, osoby do projektowania i koordynowania nowych inwestycji.Zapraszam do przesłania cv na info@gtnet.pl lub zostawienia w biurze przy ul. Nowy Rynek 20. Pozdrawiamy

Pytanie
 Pytanie

Ile jest zmian w Gtnet sp.j. Tomasz Gajewski Grzegorz Mazurek?

GTnet Sp.j.
Pracownik
@Pytanie

Dziękujemy za zainteresowanie. Praca jest jednozmianowa. Zapraszam do przesłania cv na info@gtnet.pl lub zostawienia w biurze przy ul. Nowy Rynek 20. Pozdrawiamy

xxx
Były pracownik

Brak rąk do pracy, ciągłe zamieszania i wyjazdy w nocy bez odpowiedniego sprzętu. Największa afera o brak zdjęcia stojąc na wysokości. Zarobki adekwatne do chęci i możliwości (akord).Samochód służbowy za mały aby pomieścić sprzęt. Średnio polecam tym, którzy chcą aplikować. Pozdrawiam dawną zgraną ekipę :)

 Rozmowa kwalifikacyjna
Aplikowałeś do firmy Gtnet sp.j. Tomasz Gajewski Grzegorz Mazurek? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Konstruktor
Zamość
PPH KRYSTIAN Krystian Klementowicz
(68 opinii)
Wyślij CV
logo firmy ELEKTRYK , ELEKTROINSTALATOR
Zamość
Monter Michał Bladowski
(170 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Archiwista
Zamość
Służba Cywilna
(131 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Asystentka / Sekretarka - Concierge online
Zamość
Recruit Europe Ltd.
(74 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Właściciel tego o to gówna
Klient

Witam Serdecznie, chciałbym tutaj tylko powiedzieć, że jest to jeden z gorszych internetów jaki widziałem. Jego zalety to... ???? No nie ma żadnych zalet. Jest wkurwe chujowy, jest najgorszym ścierwem jaki widziałem. Może się w ciągu dnia rozłączyć 8 razy, bynajmniej w moim przypadku. 20mb/s napisane na papierze to tylko papier, normalnie jest 5 lub 10mb/s albo jakimś cudem 15. Jest to najgorszy internet, nie polecam. Wręcz nawet odmawiam aby ktoś próbował to „coś” kupować. Nie polecam jeszcze raz. A twórcę tej o to firmy niech się pierdolnie jebany sknerus na pieniądze.

Pytanie
 Pytanie

Co jaki czas w Gtnet sp.j. Tomasz Gajewski Grzegorz Mazurek można ubiegać się o podwyżkę?

GTNET
Pracownik
@Pytanie

Jeśli jesteś zainteresowana/y pracą w naszej firmie zapraszamy do przesłania CV na info@gtnet.com.pl Podczas rozmowy wyjaśnimy wszystkie kwestie. Pozdrawiamy serdecznie.

meggy
Klient

Z firmą GTnet mam podpisana umowę już od kilku lat. Nigdy nie było problemów. Awarie usuwają bardzo szybko i sprawnie. Zawsze służą pomocą, kiedy mamy jakiś problem i nie możemy go sami rozwiązać. Panowie Konserwatorzy godni polecenia:) Moja opinia 10 na 10 :) polecam

Pytanie
 Pytanie

Jak wygląda ścieżka awansu w Gtnet sp.j. Tomasz Gajewski Grzegorz Mazurek?

BOK GTnet
Pracownik
@Pytanie

Jeśli jesteś zainteresowany pracą w naszej firmie prosimy wysłać CV na info@gtnet.pl. Umówimy się na rozmowę, podczas której odpowiemy na wszystkie pytania!

1
Użytkownik

Z całego serca nie polecam tego oto internetu :) nie dość że płacę troszkę więcej to ciągle mam 20/mbs a co najlepsze to w trakcie dnia internet potrafi przestać działać albo po prostu go często wywala , oczywiście dzwoniłem to jedyne co zrobili kazali wymienić router.

Kasia 84
Klient
@Użytkownik

U mnie dokładnie to samo, nie polecam

BOK GTnet
Pracownik
@Kasia 84

Pani Kasiu prosimy o kontakt telefoniczny. Chcielibyśmy pomóc rozwiązać problem, ale potrzebujemy Pani danych :)

BOK GTnet
Pracownik

Szanowni Klienci, prosimy o zgłaszanie problemów z usługą poprzez wyznaczone do tego kanały: telefonicznie 84 535 9696 mailowo: info@gtnet.com.pl osobiście: ul. Nowy Rynek 24, Zamość lub poprzez panel klienta.

Pytanie
 Pytanie

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Gtnet sp.j. Tomasz Gajewski Grzegorz Mazurek? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

GTnet
Pracownik
@Pytanie

Jeśli jesteś zainteresowany warunkami pracy zapraszamy na rozmowę do naszego biura.

anonim

(usunięte przez administratora)

:)
Pracownik

I wypowiedzieli się Panowie którzy sami korzystają z tego internetu i to całkiem sporo ???? Pozdrawiam was Panowie M i P.

JG

Ta firma jest po prostu nie poważna. Mam z nią styczność od dawna. Pamiętam jak 5 lat temu dostarczali mi internet. Były z nim same problemy. Ścinki, słabe połączenie. Nigdy nie osiągał prędkości jak w umowie. Screeny ze speedtestu, telefony, wizyty techników, nic nie pomagało. Przez trzy lata miałem inny internet. Zdążyłem zapomnieć jak niepoważną firmą jest GT-net. Dałem im kolejną szansę. Podpisałem umowę na prędkość 200mbps. Umówiłem się z technikiem, aby zamontować, niestety wypadła mi ważna sprawa. Uzgodniłem kolejny termin. Monter nie pojawił się. firma nie pofatygowała się nawet poinformować, iż montaż rutera się nie odbędzie. Dotarł do mnie dopiero po dwóch tygodniach i stwierdził, że jest pewien problem i nie może tego załatwić tego dnia. Umówiłem się na inny dzień na godzinę 12, wiedziałem że wcześniej tego dnia mam ważne spotkanie. Monter oczywiście przyszedł o 10 i był wielce zdziwiony, że nie chcę go wpuścić. Nie pojawił się o wyznaczonej godzinie, lecz 3h później. Zaczął żalić się, że długo mu to zajmie, bo nie chciałem go wpuścić wcześniej. Po zamontowaniu rutera poinformował mnie, że mimo iż na umowie jest 200mbps to będę miał tylko 100mbps, bo nie zamontowali jeszcze jakiś kabli, czy tam mają coś nie tak z serwerami. Zdziwiło mnie to, że zaoferowano mi taką ofertę bez sprawdzenia tak podstawowej rzeczy. Na początku było w miarę dobrze, lecz już po około tygodniu zaczęły występować problemy, prędkość spadła do 50mbps (przypominam że w umowie jest 200) i pojawiły się niesamowite lagi. O kompetencjach firmy może świadczyć również to że nigdy nie jest w stanie zapewnić odpowiedniej prędkości miało być 100 , było co najwyżej 91. To nie jest reklama, ale w firmie na "D" lub na "3" coś takiego nie miało miejsca. W umowie jest 150, ale prędkość wynosi nawet do 165, nie spada poniżej limitu.

Jagoda

@abonent Możesz dodać więcej informacji ale konkretnych uzasadniających tak niesprawiedliwą opinię?

abonent

coraz gorzej....

Gutek

@Szczery Myślę, że to wpis konkurencji bo widać, że to forum pracownicze !!

Szczery

Ten net jest z czasem się pogarsza na jeszcze gorszy i tak dalej dalej i dalej nie polecam

Marek

Szkoda, że na pracowniczym forum nie ma ich opinii jedynie klientów.

Norbi

Inernet od rana do nocy chodzi okropnie w okresie zimowym. Nieważne czy jest to na tygodniu czy weekendzie. W okresie letnim natomiast inernet chodzi znakomicie gdzie na dworze jest 30 stopni celcjusza na plusie a sprzęt się grzeje, a większośc ludzi ma wolne od pracy i siedzi wieczorami czy całymi dniami na internecie.

IchKlient

Internet bardzo humorzasty, raz jest raz nie ma. W weekend i po godzinach wieczornych strony otwierają się ospale, a bywa, że wcale. Moje sugestie dla Gtnet sp.j. Tomasz Gajewski Grzegorz Mazurek: Ja płacę ,a oni mają gwarantować prędkość jaką jest w umówię

Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o Gtnet sp.j. Tomasz Gajewski Grzegorz Mazurek - Zamość

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Gtnet sp.j. Tomasz Gajewski Grzegorz Mazurek?

  Zobacz opinie na temat firmy Gtnet sp.j. Tomasz Gajewski Grzegorz Mazurek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Gtnet sp.j. Tomasz Gajewski Grzegorz Mazurek?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 2, z czego 1 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Gtnet sp.j. Tomasz Gajewski Grzegorz Mazurek
2.8/5 Na podstawie 21 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Nowy Rynek 20
  22-400 Zamość
 • NIP: 9223046133 KRS: 0000409054
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. pracuj.pl 4 309 200
 2. GoWork.pl 4 049 352
 3. olx.pl - praca 3 255 228
 4. jooble.org 2 682 558
Gtnet sp.j. Tomasz Gajewski Grzegorz Mazurek
Przejdź do nowych opinii