Opinie o Liberty Poland w Chorzów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Liberty Poland. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Liberty Poland o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu telekomunikacyjnego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Liberty Poland w Chorzów

Haha

W tej pracy nie chodzi o to, zeby dzwonic po ludziach i sprzedawac im uslugi. W tej pracy chodzi o to, zeby robic cel i jeszcze raz cel. Jak przychodzisz tutaj zeby wykonac prace i dostac wyplate za przepracowane godziny to szybko cie wypier**** z firmy. Przeciez masz tylko zleceniowke, wiec zadnej ochrony. Tu musisz stawac na glowie i wciskac ludziom walek jak to beda zadowoleni z uslugi, z ktorej raczej zaden swiadomy klient zadowolony by nie byl. Ale jak klient nie wezmie - wina konsultanta. Jak zaden klient nie odbiera - wina konsultanta. Finalnie zbyt malo zamowien - wina konsultanta. Tu nieliczni zostają na dluzej

Maciek

Większość negatywów które przeczytałem to PRAWDA, pomijając fakt że w każdej firmie sprzedawca - ten na najniższym poziomie najwięcej pracuje i najmniej zarabia, ale firmę głównie tworzą Ci ludzie więc fajnie było by nie podwyższać planów w taki sposób aby większości nie wypłacić premii, ludzie się starają naprawdę, a dostają gołą podstawę! Mało potem, pretensja czemu nie osiąga realizacji planu i plan naprawczy dla sprzedawcy z ponad 10 letnim stażem, zapomnij o słowie Dziękuje! Traktują człowieka jak maszynę!

premia

nawet jak się będziesz zbliżał do celu to koordynatorzy coś wymyślą albo reklamacje od klientów albo znajdą inny mały szczegół, żeby się przyczepić i pokazać ci popatrz to zrobiłeś źle choć jak wcześniej tak samo robiłeś to było dobrze albo wymyślą coaching, chodzi o to, żeby utrudnić ci zdobycie premi, po co mają ci ją płacić jak mogą nie płacić? a ty co miesiąc będziesz się starał robić cel z myślą o premi i znowu jak się do niej będziesz zbliżał coś wymyślą, żebyś jej nie mógł zdobyć, tak to działa

@premia

a ja o tym pisze bo mam dość tych prymitywnych osób, które stosują tak prymitywne metody na swoich pracownikach

@premia

ludzie myślą, że premia to konkretn kasa, a tak wcale nie jest, w tej firmie premiera wynosi 3 zł, 5 zł, nawet takie kwoty, takie kwoty, że z prawdziwej premi jaka powinna być możesz mieć jakieś grosze, nie prawdziwą premie

Kumpel

PLUSY: *Kuchnia do dyspozycji *Elastyczny grafik *Przerwy co 2 godziny *Benefity w postaci karty lux med i multisport MINUSY: *Parcie kierownictwa na wyniki (wysokie cele i opier*** za kazde potkniecie) *Niska stawka godzinowa (najnizsza krajowa) *Jedynie umowa zlecenie (zerowa gwarancja stabilnosci zatrudnienia) *Premie w zasadzie tylko dla najlepszych (wymagaja zbyt wiele) *Klienci bywają różni (musisz wrecz wciskac i wymuszac) *Wbrew pozorom praca stresujaca ze wzgledu na klientow, ktorzy nie zawsze chca współpracować, za co obrywasz u koordynatorow (bo WYNIK WYNIK WYNIK). Ci na górze zarabiaja dzieki nam, wiec chca od nas wiecej i wiecej. Przemiał pracowników w tej firmie mówi sam za siebie.

dervooo95

Pracowalem w liberty call center ponad pół roku od wakacji i nie była to praca marzeń ale tez niczego specjalnego po cal center sie nie spodziealem bo wczesniej pracowalem już w kilku na minus na pewno to ze cisna mocno na wynik i kazdego dnia musisz się spinać nawet jak masz nacodzień dobre wyniki, ale jak jestes jednym z lepszych to premie spoko. jak jestes slaby to tylko podstawa na zlecenie + jakas symboliczna premia na plus trafilem na start na wyjście integracyjne, non stop konkursy sprzedazowe czego w innych call center nie widziałem no i bardzo luźna atmosfera wiekszość ludzi mloda i akurat na grupe i Kooordynatorke (chyba że podpadłem :D) nie mogłem narzekac

Specjalista Ds. Sprzedaży

Rozmowa się nie odbyła, osoby, która mnie zaprosiła na rozmowę nie było w pracy.

Brak pytań.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant ds. Oprogramowania Sage DPW z j. niemieckim
Katowice
SD Worx Poland Sp. z o.o.
Była konsultatnka

Praca jak praca, reklamują się że dla studentów bo oni jako często nowe osoby na rynku pracy - nie bedą walczyć o swoje prawa, Umowa o prace? - Zapomnij, tylko zlecenie w dodatku za najniższą krajową, Więc, jedyne przychodzę tam jeszcze dla atmosfery "którą tak sie reklamują że jest super" - (usunięte przez administratora) prawda, Nie moge sobie chociaż powymieniać kilka słów z osobą która siedzi obok mnie, - masz słuchawki to pracuj nie gadaj, na telefonie siedziec nie można bo RODO (Chyba sami nie wierzą w to tłumaczenie xD) i okej, jestem w pracy - nie musze byc na telefonie ale koordynatorzy to już mogą :))) Akurat na koordynatorke którą mam nie narzekam, większośc rzeczy to przecież nie jej wina że "tak jej kazali", będziesz mieć minute dłuższą przerwe pójdziesz do toalety ? Podniesiono na mnie głos o to, Wigilia ? - NIE ma, krótkie spotkanie,rozmowa a potem wracamy do telefonowania, Jak wygląda sama praca: Dzwonisz do ludzi, nawijasz cały cały cały dzień, wciskasz ludziom coś co wiesz że SAMA BYŚ NIE WZIEŁA, bo się NIE OPŁACA, cyfrowy polsat PLUJE NA STAŁYCH KLIENTOW, o wiele lepiej jest zawrzec nową niż przedłużyc, ale mają to gdzies, - masz im to wcisnąć, do tego dosprzedawac cos jeszcze, (Podniesiono na mnie że ulitowałam się nad starszą panią), cele tzn. Norma zawyżona, da się ją zrobić ale jak masz szczęscie i trafisz akurat na fajną baze gdzie klienci przyjmują ale czasem jest problem "zrobić" chociaż 3 umowy bo ludzie głupi nie są i widząć ze im się to nie opłaca, cieszę się kończę prace tam No i jeszcze kwestia szkolenia: Trwa 4 dni, czyli prawie tydzień i przez ten czas - siedzisz sobie tam za darmo, płacą ci za nie po 3 miesiącach i to mniej niż za normalną dniówke, tzn. czas jaki zarobisz gdybys przez ten czas pracowała, a wiec prawie tydzien siedzisz sobie za darmo, (niektórym nie przedłużają umowy po miesiącu, albo po następnym a wiec za szkolenie nic nie dostają) Nie wiem co jeszcze napisać, o czym pamiętałam to napisałam, Jakieś pytania - postaram się odpowiedzieć,

kking1
@Była konsultatnka

Wybieram się na rozmowę kwalifikacyjną we wtorek do Liberty Poland w Chorzowie. Czy warto jest się tam zatrudnić pod względem takim, że są elastyczne godziny, że będę pracował po 2-3h od poniedziałku do czwartku (piątki i soboty dłużej)? Dla mnie zarobki się nie liczą duże, byle mieć te 500-800 zł. Jestem uczniem drugiej klasy technikum informatycznego. Wiek 17 lat (18 w czerwcu). Warto sobie tak dorobić na parę miesięcy czy raczej odradzać?

joł
@kking1

Jak napisałem wcześniej - daleko od tego syfu, komentarze mówią same za siebie

Była konsultatnka
@kking1

Kwestia dogadania się, nie wiem jak jest pod tym względem - widziałam że niektórzy pracują po 6 godz, ale czy na 2-3? Nie wiem Zapomniałam jeszcze wspomnieć, że programy które tam są - mocno lagują, że czasem trzeba dłuuugo czekac, aż system łaskawie to przetworzy i czasem na siłę zagadywanie klienta aby nie było ciszy :)) Trzymaj się chłopie z daleka, w McDonalds zarobisz tyle samo a przy tym znacznie mniej stresu,

ex
@kking1

nie warto się zatrudniać w tej (usunięte przez administratora) firmie gdzie osoby na stanowiskach koordynatorów same łamią prawo, a innych pilnują, żeby na nich zasuwali, na ich wynagrodzenia, jak się zatrudnisz w tej firmie to pewnie będziesz kolejną osobą, która napisze tu negatywny komentarz

ex
@kking1

w tej firmie (usunięte przez administratora) karne marsze wstydu, utrudnianie zdobycia premi, coraz wyższe plany sprzedażowe, żeby nie ogiągnąć premi, i plany kierownictwa firmy o przeprowadzce do Warszawy, nikogo w tej firmie nie interesuje zwykły pracownik, który jest tylko jednym z wielu pracowników, którzy mają zasuwać na swoich przełożonych, którzy mają swoich pracowników za nic, nawet za osoby, które im przeszkadzają, za zło konieczne, które muszą znosić, żeby mieć swoje wynagrodzenia

szukam_pracy
@ex

Od kiedy tam nie pracujesz?

Jaki dress code obowiązuje w Liberty Poland?

W przypadku zwykłych konsultantów nie obowiązuje żaden.

We wtorek mam rozmowę kwalifikacyjną w Liberty Poland. Czy warto iść jako uczeń drugiej klasy technikum tam pracować na około okres 2-4 miesięcy? Nie zależy mi na dużym zarobku. Byle mieć na swoje wydatki. Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi.

joł
@Anonim

Po przeczytaniu takich komentarzy trzymałbym się z dala od tego syfu

Stały klient

Jak ma być w tej firmie dobrze skoro nawet w ubikacjach nie jest posprzątane ? . Ktoś miał problemy żołądkowe okej, ale żeby od grudnia do dziś nie potrafić tego posprzątać? Niedługo doradcy jak i kadra będzie musiała się załatwiać na dworze. Miałem przyjemność pracowania 3 msc i nigdy więcej.

FirmaPorażka

Pracując w tej firmie można się dorobić co najwyżej depresji nie pieniędzy, atmosfera okropna, koordynatorzy bez wiedzy i bez chęci zadbania o pracownika, weryfikatorzy (usunięte przez administratora) byleby odhaczyć kolejny coaching, kierownicy są po to by tylko być nadęci jak balon na odpuście, trenerzy klepią jedną i tą samą prezentacje nigdy nie znają odpowiedzi zawsze muszą o coś dopytać. Brud smród i ubóstwo, brak ciepłej wody, obsrane częściowo zamknięte kible, brudne podłogi, pajęczyny brak mydła na porządku dziennym. O zarobkach lepiej nie wspominać bo tak naprawdę nie ma o czym pisać, ta firma powinna zostać już dawno zamknięta. Nie proponują nic więcej niż firmy w okolicy a warunki pod każdym względem są beznadziejne!!

Slucham

Dac wybor pracownikowi - umowa o pracę, czy zlecenie. Sa osoby, ktore przychodza na wakacje, lub dorabiaja po szkole i tutaj umowa zlecenie jest zrozumiala, ale sa tez osoby, które chcialyby zatrudnic sie na stale. Dlaczego nie dajecie takim osobom mozliwosci pracy na normalnych warunkach ? Dając pracownikowi wybór i przede wszystkim możliwość pracy na normalna umowe, dacie mu poczucie stabilnosci zatrudnienia, szacunku wobec jego osoby i na pewno zachecicie do wspolpracy. Chocby umowa zlecenie na okres probny 3 miesieczny, nastepnie umowa o prace. To chyba nie jest wymaganie nie do wykonania:) w calej pracy brakuje mi tylko tej jednej rzeczy. Poza tym sa lepsze i gorsze dni, nie kazdy w takiej pracy sie sprawdzi, trzeba miec duzy dystans do siebie, jak i do trudnych zyciowych sytuacji. Klienci bywaja okrutni, trzeba ich wręcz cisnąć i przymuszac, jesli nie chce sie byc skarconym przez koordynatorow. Tutaj licza sie wyniki, a nie dobre intencje, trzeba nauczyc sie troche znieczulicy, trzeba umiec sprzedac cos, czego samemu by sie nie wzielo za zadne skarby swiata.Placa minimalna z mozliwoscia premi, a mozesz jej nie dostac podpisujac najwiecej umow na sali, bo zlitujesz sie nad staruszka, ktora bedzie sie bala podac dane z dowodu osobistego, albo zapomnisz przeczytac jedna z tysiaca formulek. Z bomby leci jakosc i tym samym premia Na plus na pewno atmosfera miedzy pracownikami, podobno takze mozliwosci awansu, grafik ktory ustalam sam i praca siedzaca - fizycznie sie nie zmeczysz, (za to psychicznie juz jest to mozliwe)

Jak wygląda teraz praca w Liberty? Plany sprzedażowe coraz większe, stawki prowizyjne coraz mniejsze. Brak perspektyw na to, aby konsultant telefoniczny dostał umowę o pracę. Atmosfera dziecinna, był taki dzień w którym, konsultanci którzy siedzieli z zerem musieli zrobić, oczywiście pod pretekstem "zabawy" karny marsz wstydu po całej sali. Jeśli miałabym się zatrudnić tam ponownie to musiałabym być niezłą desperatką.

@Anonim

Gdyby za czasów kiedy ją tam pracowałem zrobili mi karny marsz wstydu, to ja pod pretekstem "zabawy" jeszcze tego samego dnia założyłbym wypowiedzenie. Trzeba się chociaż trochę szanować. Miejsce pracy nie powinno być miejscem gdzie jesteśmy poniżani, a "za moich czasów" w liberty cc poniżanie było każdego dnia na każdym kroku. Pozdrawiam, były pracownik ze 130% efektywnością, który nie mógł znieść tej sztucznej i dziecinnej atmosfery :-)

Ktoś

Praca jak praca. Można dobrze zarobić jeśli wiemy po co przychodzimy i co robić. Uważać należy jednak na humory kierowników sal bo to od tego zależeć będzie Twój dzień. Albo będzie napinka bo wstało się nie tą nogą albo na wiele pozwolą, to loteria. Szkoda, że nie można tego wyważyć... Ale poza tym praca dla studenta/ucznia spoko, jak na start daje radę.

Długoletni pracownik

Wypowiedź dotyczy oddziałi Call enter w Chorzowie. Przez pewien czas było naprawdę fajnie, chciało się chodzić do pracy, dało się awansować, szkoda tylko, że bez umowy o pracę. Firma nie dba o pracowników w ogóle - wypowiadam się tutaj o konsultantach telefonicznych, którzy mają naprawdę ciężką pracę. Ludzie pracują po kilka lat, a nadal na umowie zlecenie i to za śmieszne pieniądze - nowi pracownicy zarabiają więcej niż oni.. Koordynatorki bez mózgu i wykształcenia - do zwolnienia. Kierownicy na salach i cała" kadra" zatrzymali się w miejscu, żadnych szkoleń, pomocy, rozwoju. Kierowniczka call center beznadziejna. Ludzie, zmieńcie cokolwiek, bo zaraz będziecie musieli zamknąć oddział. Najchętniej kilka spraw, kwestii mobbingu i łamania zasad pracy można by było zgłosić do PiP, ale może jeszcze trzeba im dać chwilę na ocknięcie się..

Firma liberty t po prostu porażka,stale odsłuch niby z Warszawy , czepiają się wszystkiego że niby adres nie taki że kod nie ten ,że nie wyraźnie klient potwierdził zgodę wszystko po to żeby zabrać ci jakość i z premii nici, dodatkowo bardzo zawyżone cele a oferty tak żałosne że i klient emeryt nie weźmie bo na kartę ma lepsze warunki i bez umowy.Praca trudna bo ludzie są nieufni dodatkowo przekonać kogoś żeby podał wszystkie dane z dowodu prawie nierealne,zarobki marne 11 z groszami na godzinę po podatku to dno zważywszy na umowy śmieciowe, koordynatorzy bez wykształcenia kierownik kampanii po podstawówce śmiech na sali, wymagania jak by co najmniej płacili 5000 tysięcy a premia to chyba tylko dla tych co akurat po znajomości dostali lepszą bazę ,na pozyskaniu cel makabrycznie zawyżony bo kto weźmie takie oferty na dwa lata mogąc spokojnie mieć lepsze warunki bez zobowiązań.Wyplata średnio 2000 tysięce czasem 2200 co na dzień dzisiejszy bardzo skromnie,a najgorsze że zarabiasz to w towarzystwie głąbów z kadry udających że zjedli wszystkie rozumy,stare słuchawki wszystko popsute nawet porządnej palarni nie ma żeby zapalić jak należy a nie koczować pod budynkiem, żenada

@Kasia

a myślisz, że w Katowicach jest lepiej jest tak samo mam porównanie z nimi,

OK

Byłem zatrudniony na wakacje, nie ma źle. Wrócę za rok.

@OK

Twoja opinia mówi niewiele o Liberty Poland. Jakie są zalety pracy w tej firmie? Na jakie warunki zatrudnienia można liczyć pracując w krótszym okresie czasu? Twoje informacje będą pomocne.

@Leszek
@Leszek

Zalety? Spoko ludzie i atmosfera. Dojazd tramwajem 15 min. System premiowy zależny od ilości przepracowanych godzin + podstawa - staryczyło na wakacje :) Nie jest to praca moich marzeń - klienci potrafią być upierdliwi ;)

@@Leszek

delikatnie mówiąc, ja mam wrażenie gadając z tymi ludźmi, że gadam z debilami, bo Polkomtel daje gorsze oferty niż ci ludzie mają a nie mówiąc już o tym, że jak rozwalili stary smartdom to już wogóle nie ma o czym gadać

Agata
@@Leszek

Witam, podzielisz się informacja jak wygląda rozmowa rekrutacyjna do firmy? I jakie wymagania stawiają nowym pracownikom?

@Agata

to już bardziej polecę Maksimum w Katowicach z jednego powodu bo tam można po jakimś czasie dostać umowę o pracę a w Liberty można tylko pomarzyć będąc konsultantem telefonicznym

Edward
@były pracownik

Nie ma żadnych szans na to, aby otrzymać po jakimś czasie umowy o pracę? Skoro rzeczywiście byłby z tym problem, to zastanawiam się, jak ocenisz tego pracodawcę pod względem stabilności zatrudnienia? Liczę na Twoje zdanie.

@Edward

jak były robione jakieś rekrutacje wewnętrzne a ktoś chciał mieć umowę o pracę to była taka osoba od razu odstrzeliwana

Czy w Liberty Poland panuje luźna atmosfera?

WW

Zależy co rozumiesz przez 'luźna' atmosfera, ale ogólnie jest spoko

luźna

tak, bardzo luźna - jeden skacze, drugi sprzedaje, trzeci idzie do wc, czwarta plotkuje, piąty rzuca balony, tak, panuje luźna atmosfera

@luźna

To może ja zadam pytanie w nieco innym tonie. Chciałbym dowiedzieć się, czy kadra pracownicza jest ze sobą zgrana? Zastanawia mnie, czy od pierwszych dni ewentualnego zatrudnienia można liczyć na pomoc i wsparcie pozostałych pracowników.

Oszukana

Jako pracownik staram się zrozumieć politykę firmy, jednak poczułam się oszukana. Ciekawe kiedy kadra zamierzała poinformować, że firma przenosi się do Warszawy? Rozumiem, że to celowa praktyka, żeby pracownicy nie mieli szansy znaleźć nic innego wcześniej i nie odeszli?

Priv
@Oszukana

Możesz powiedzieć więcej ?

@Oszukana

dlaczego kadra zarządzająca przenosi się do Warszawy ?

@Warszawa

Skąd masz informacje o tym jakoby kadra zarządzająca w firmie Liberty Poland miała przenosić się do Warszawy? Podałeś informacje ściśle związaną z osobami decyzyjnymi w tej firmie, dlatego ciekawi mnie źródło przedstawionej informacji.

Firma bez przyszłości w związku z takim traktowaniem pracownika. Wyzysk jest tam codziennością, na umowę o pracę nie masz co liczyć. Zarobki w porównaniu do podobnych firm o tym profilu to jakaś kpina i tylko patrzą jak jeszcze ją uciąć (premia). Potwierdza to upadek firmy w Częstochowie i niedługo w Chorzowie oraz inne jakże prawdziwe opinie byłych pracowników. Kierownictwo wymaga fachowej pracy jednoszczesnie nie zapewniając odpowiednich warunków co do specyfiki pracy przy komputerze (system). To wszystko odzwierciedla brak umiejętności kadry kierowniczej przy jednoczesnym parciu na kasę dla firmy wyłącznie.

Widzę, że kadra ciągle przekonuje pracowników do pisania pozytywnych opinii

Zatrudniłem się tutaj na wakacje rok temu, ale zaproponowano mi możliwość pracy popołudniami spokojnie mogę się dogadać w które dni chcę przyjść, dlatego tak sobie dorabiam. Wynagrodzenie jak dla mnie jest całkiem okej a jak dobrze idzie mi sprzedaż to można zgarnąć kilka stówek więcej (w wakacje kiedy pracuje cały miesiąc moje premie wahały się między 1400-2000zł). Co tu najbardziej lubię? Ekipę! konkursy, integracje to zdecydowanie najważniejszy powód czemu wybrałem pracę tutaj. Wiadomo są też minusy jak wszędzie zdarza się wkurzający klient, gorszy dzień gdzie ciężko coś sprzedać.

Zostaw merytoryczną opinię o Liberty Poland - Chorzów

• Jak się pracuje w Liberty Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Liberty Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Liberty Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 2 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Liberty Poland?

Kandydaci do pracy w Liberty Poland napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Liberty Poland