Opinie o Liberty Poland w Chorzów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Liberty Poland. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Liberty Poland o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu telekomunikacyjnego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Liberty Poland w Chorzów

xyzzxy

xyzzxy - 2011-12-29 19:13:39 Co to za państwo które zwie się demokratycznym,a w którym dopuszcza się takie praktyki jak w Liberty Poland,a mianowicie zmusza się pracowników do podpisania umowy bankowej zwanej Avocado!druga sprawa związana z tym Avocado to taka,że straszy się pracowników,że jeżeli do końca miesiąca nie będzie podpisanych więcej umów,to najzwyczajniej w świecie trzeba będzie ich zwolnić i zmienić załogę.Panów dyrektorów nie interesuje,że punkt PLUSa jest w małej mieścinie,gdzie szanse na liczne umowy są znikome.Jeśli nie wiadomo o co chodzi,to wiadomo,że chodzi o kasę.Pracownicy niższego szczebla,podpisując umowy Avocado,wyrabiają założony przez dyrektorów plan,a ci zgarniają premie i nagrody od BZWBK,i stąd takie ciśnienie na te umowy.Demokratyczne państwo-to brzmi dumnie :)) :)) :))Dodam jeszcze,że nie chodzi mi o punkt Liberty w Bytomiu,lecz \"gdzieś w Polsce\",małej mieścinie,ale myślę,że moja wypowiedź ma odniesienie do innych punktów.Nurtuje mnie jeszcze jedna sprawa-czy zarząd Liberty czyta te nasze wypowiedzi i jeśli tak to co oni na to?

xyzzxy

...

Zapraszam tę odważną osobę do mnie. Chętnie wysłucham na co tak długo czekała i dlaczego takie rzeczy wypisuje. Łatwo kogoś oskarżać poza plecami może warto powiedzieć coś prosto w oczy i nie kłamać.

Ogolnie wszystko wyglada kolorowo na poczatku jest fajnie bo nowi maja obnizony cel do wypracowania tylko ze jak nie zrobisz celu to wypowiedzenie na dzien dobry pod koniec miesiaca otrzymuje a jezeli chodzi o premie kolejna masakra przyjmujac sie do pracy premia miała byc po 20 okazało sie jednak po 22 a jeszcze pozniej 26 za nie długo wogole nie beda mieli co wypłacac bo za cały miesiac z wyrobionym celem premi na koncie było 150 zł kpina Atmosfera ogolnie w porzadku po za nadmiernym chwaleniem \"super sobie radzisz\" \" oby tak dalej\" itp. (system motywac pracowników)

Specjalista Ds. Sprzedaży

Rozmowa się nie odbyła, osoby, która mnie zaprosiła na rozmowę nie było w pracy.

Brak pytań.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Administrator Systemów Linux
PN standard Sp. z o.o.
liberty

Taki syf jak tam jest obecnie to jeszcze nie było !!!!!!!!!!!! nie radze tam szukac pracy

Widzę, że nic się tam nie zmieniło odkąd tam pracowałam. A trochę pracowałam! (usunięte przez administratora) była kobietą, która o niczym nie miała pojęcia, potrafiła za to bardzo ładnie krzyczeć i wyzywać pracowników! Tym nadrabiała brak podstawowej wiedzy! A jakże! Nikt, nigdy nie liczył się tam z ludźmi, więc motto\"ludzie są najważniejsi\" brzmi jak ponury żart. Ludzie, którzy tam pracowali musieli brać psychotropy aby jakoś funkcjonować! Nikomu nie życzę tam pracy!

Asik

Ja tam pracuje i jest dobrze spoko ekipa fajni pracodawcy wyplacaja kase na czas. i jeszcze obiady dawaja ;D

nie polecam!!! płacowa nie miła ciagle nie ma czasu, obiecacuje a potem zapomina i , niezdrowa atmosrea w firmie szukaja haka na wszystko byle by udowodnic ze jestes do [usunięte przez moderatora], wogóle nie chwalą , słabe zarobki ,

Boby

radzę trzymać się z daleka mi od roku zalegają z pieniędzmi i brak kontaktu czy i kiedy zamierzają mi to wypłacić, radzę trzymać się z daleka.

lipka

Słuchajcie! Ta firma, to jedna wielka lipa. Oni bazują na tym, że jest duże bezrobocie i zawsze jakieś ofiary znajdą. Może jak Bozia pozwoli sami kiedyś stans się ofiarami. A może już nimi sa. Wielkie [usunięte przez moderatora]

gosc

Dokładnie nikogo nie szanują. [usunięte przez moderatora]

było minelo?

nie. nie. nie. atmosfera niby dobra, choć moim zdaniem bardziej sztuczna niż plastik... pochwały są a jakże! ale nie łudź się, że jesteś wyjątkowy - to samo słyszą wszyscy. jakaś chyba polityka motywacji pracowników, ale kuleje... aha! i najważniejsze - pieniądze. stawki ; może nie skomentuję, domyślcie się sami. co do wypłacalności - ma - sa - kra! jesli ktoś kocha telemarketing to może się tu odnajdzie... :/

euGENIUSZ

Liberty to nie tylko handlowcy,to tez Teleko-spółka córka.Na szczęście w "odwrocie".Tam były płace! Podstawa 800pln + premia,której mozna było nie dostac.Zapieprz na 3 zmiany i wszyscy traktowani jak potencjalni złodzieje.Strach sie było zbliża do okratowanego okna....

niedoceniony

Pracowałem w Liberty niecały rok. Niestety nic dobrego na temat tej firmy napisać nie mogę. Główną bolączką firmy są wypłaty. "W dużym punkcie w centrum bardzo dużego miasta" zarobki na poziomie (usunięte przez administratora) to jakaś pomyłka. Premie oscylują na poziomie(usunięte przez administratora) zł. W sklepie spożywczym są trochę większe zarobki. Rozwój w tej firmie to czysta abstrakcja. Na początek każdy zostaje młodszym specjalistą ds. sprzedaży. Po 2 latach pracy można wnioskować o awans na specjalistę... bez komentarza. Oczywiście wymagania wysoko ponad przeciętną co niestety nie przekłada się na zarobki. Podsumowując firma dobra na początek do zdobycia wpisu w CV. Jedyny plus pracy w tej firmie to atmosfera między pracownikami, którą oceniam na 5.

niedoceniony

handlowiec

jestem już dłuższy okres czasu handlowcem Plusa wcześniej u innego agenta następnie zostałem jak wszyscy od tamtego agenta siłą wcielony do Liberty, powiem krótko drugi raz w żadnym wypadku nie podpisałbym z nimi umowy. Czekam tylko na okazję aby zakończyć współpracę i najchętniej więcej nie usłyszeć słowa na temat tej firmy nikomu nie polecam współpracy z nimi.

super kierownik

Firma sterowana przez dwie osoby. Zerowe perspektywy rozwoju. Pensje bardzo słabe. Motto prezesa "najważniejsi są ludzie" a praktyka pokazuje że kapitał ludzki nie liczy się wcale. Systemy motywacyjne często zmieniane i za każdym razem na gorsze. To nieprawdopodobne ale często decyzje podejmowanie przez panią prezes zależą od humoru a nie biznesowej kalkulacji. Jeżeli ktoś szuka pracy w której chciałby się rozwijać i mieć przyjazne środowisko pracy to szczerze odradzam tego pracodawcę.

Szkoda zachodu propozycja (usunięte przez administratora) zł netto + maksymalnie ~ 700 zł prowizji (dobry miesiąc, dobra oferta) - w dobrych miesiącach. Na byle jakiej infolinii na dzień dobry proponują więcej. Realnie (łącznie) w dużym mieście ~ (usunięte przez administratora) zł netto/miesiąc. Ścieżka rozwoju niby jakaś jest, ale długa i wynikająca z realnych wyników (pamiętaj nie tylko ty pracujesz). Po kilku latach można zostać kierownikiem salonu, wtedy około ~ 3000 zł/mies. netto. Praca dobra, ale dla osób zdesperowanych.

Specjalista ds.sprzedaży

Oj, gdy szedłem na rozmowę , to czułem jakbym łapał Pana Boga za nogi. Naczytałem się na ich stronie cudowności. Mają nawet skany gazet całych wywiadów z prezesem.Naczytałem się i po prostu byłem zachwycony, laureaci gazeli biznesu, pan prezes w każdym niemal wywiadzie powtarza się jak nakręcony jak to ważni są ludzie, jak inwestują w człowieka, że można dobrze zarabiać i osiągnąć sukces. To ostatnie jest akurat prawdą - mówił o sobie. Pracownicy mają wielkie "G".(usunięte przez administratora)Spędziłem tam dwa lata. Największa wypłata to netto 1800 zł w okresie świątecznym. Zwykle nawet 1600 zł nie dobijałem przy realizacji palnów sprzedażowych, gdy był miesiąc że do tej realizacji brakło, to ochłap 1200 wędrował na konto. Praca w salonie to 10-18, beznadziejne godziny, (usunięte przez administratora), za soboty dawali 4 godziny. Rotacja duża. Ciągle inni ludzie, jedni odchodzą sami, innym, którzy się odezwą- dziekują. Szkolenia? Jedno-tzw.S1 w Polkomtelu, aby dostać kody do systemu. Jedynie co dobrze wspominam, to ludzie, zwykli pracownicy punktu - jak ja. Odradzam , bo po prostu bieda. Nie zdziwi mnie, jak ten komentarz zniknie. Coż, silni mogą wiele....

asl

starałam sie u nich o prace w lutym 2010 na stanowisko specjalisty ds. personalnych , po rozmowie kwalifikacyjnej nie zostałam juz poinformowana że dziękują mi ,ale mają innego kandydata - a powinni tego chyba wymaga kultura. Teraz w kwietniu znowu ponowili ofertę na to samo stanowisko, podejrzewam że ktoś rozeznał sprawę i po 2 tygodniach rzucił papierami jaksię zorientował jaka tam jest orka.

Zostaw merytoryczną opinię o Liberty Poland - Chorzów

• Jak się pracuje w Liberty Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Liberty Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Liberty Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 2 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Liberty Poland?

Kandydaci do pracy w Liberty Poland napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Liberty Poland