Opinie o Liberty Poland w Chorzów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Liberty Poland. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Liberty Poland o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu telekomunikacyjnego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Liberty Poland w Chorzów

Realny plan to tak z 16-17 szt na miesiąc i to jak masz gadane.

hi

anonim - 2013-07-10 21:57:12 Może to głupie pytanie, ale zastanawiam się nad aplikacją do LIBERTY Poland, to 600 zł powyżej to premia/prowizja, czy może... pensja?!pojawiło się ogłoszenie na ph ds pre-paid , wiadomo coś o tym stanowisku ? wynagrodzenie, plany, auto ??

Pierwsza umowa jest na miesiąc czasu, następna nie wiem, bo jeszcze mam trochę czasu do następnej. Jednakże mogę Ci polecić tą firmę. Zawsze możesz spróbować i sam się przekonać jak faktycznie jest. Bo niektóre negatywne opinie nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości. Fakty Ci przekazałam.

Aha i szans na umowę o pracę nie ma, chyba że po awansie taką dają. Ale to trzeba być wybitnym sprzedawcą aby taki awans dostać.

Specjalista Ds. Sprzedaży

Rozmowa się nie odbyła, osoby, która mnie zaprosiła na rozmowę nie było w pracy.

Brak pytań.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant ds. Oprogramowania Sage DPW z j. niemieckim
Katowice
SD Worx Poland Sp. z o.o.

No zarobki nie powalają, ale gdzie tak naprawdę powalają, chyba że w sejmie. Cele celami, ale z tego co ja wiem, to jedynym celem jaki należy wykonać, aby otrzymać premię jest 100 % jakość rozmowy, a to nie jest trudne do zrobienia. Przy 90 % jest chyba połowa premii.

Pierwsze 3 miesiące 8 zł brutto, netto ok 5,50 zł na godzinę. Praca na początku po 6 godzin. Czyli miesięcznie ok 660 zł. Po 3 miesiącach szansa na podwyżkę do 9 zł za godzinę, po chyba roku do 10 zł na godzinę. Elastyczne godziny to znaczy że sama wybierasz w jakich pracujesz czy od np 8:30 do 14:30 czy popołudniu, czy też np od 10. Byle było 6 godzin. Co do premii to ktoś pisał o 1,50 zł, zupełnie się z tym nie zgodzę, bo może to być i 16 zł za sprzedaż. Jedynym minusem jak dla mnie to "śmieciowa" umowa, czyli zlecenie.

Hahaha

Ciekawe czy wszyscy mają równe szanse. Śmiem wątpić!

Hahaha

Prowizja to średnio1,5 za zamówienie. To ile tego musisz zrobić? Jeśli imprezujesz z tym, kim trzeba, to cię po koleżeńsku docenią. A jak nie, to możesz mieć 500% celu (usunięte przez administratora)

cc

1200zł poczatkowaa stawka 8 brutto

W CC zarobek na początek 8 zł za godzinę, oczywiście brutto. Plus premia sprzedażowa, ale ile to już zależy od Ciebie.

nietolerancja

Jak to łatwo jest oceniać innych... a jak trudno przyznać do błędów. Najbardziej dziwi mnie fakt, że "(usunięte przez administratora) do własnego gniazda". Może jeżeli boli Was to, że ktoś dostał możliwość awansu, wykazania się, czy też rozwoju kompetencji to pomyślcie nad sobą. Bo może to właśnie Wam umknęła ta szansa sprzed nosa? A może czekacie, aż ktoś Was zauważy i rozłoży przed Wami czerwony dywan? Ludzie! Skoro Wam ta praca nie odpowiada, skoro jest tak okropna i męcząca, skoro kadra taka kiepska, nie doświadczona to sami załóżcie własną firmę w której będziecie robić co chcecie i jak chcecie. Jak chcecie zarabiać 4 tysiące to na kopalnie!!!!! A ludzi którzy własnymi siłami, umiejętnościami i wytrwałością doszli do czegoś w tej firmie - zostawcie w spokoju. Bo na każdego z Was przyjdzie kiedyś pora.... Jednakże z takimi cechami jak oczernianie ludzi daleko nie zajdziecie...

Luka

Panoszy się (usunięte przez administratora) ! Znawca tematów wszelakich, tu zagada, tu obgada...a ktokolwiek, cokolwiek zrobi,wymyśli to i tak na końcu zawsze okazuje się że to on jest złotym pomysłodawcą, autorem. Trzeba robić swoje i się nie przejmować, by nie zwariować

pracownik$ - 2013-05-18 19:37:56 Nie rozumiem o co tu chodzi - bo atmosfera w pracy bardzo miła, wszyscy są przyjaźnie nastawieni, panuje miła atmosfera w firmie. Kierownictwo jest bez zarzutu, zawsze chętne do współpracy. Fajne konkursy, super nagrody i baaaaardzo duże premie. Nowy pracownik może bez problemu wyciągnąć nawet 2000 zł brutto, tylko musi się trochę postarać, nie ma problemu żeby wziąć wolne albo urlop. Zawsze przychodzę do pracy z uśmiechem na ustach :-) Oceniam Liberty bardzo pozytywnie i polecam moim znajomym pracę tutaj. Jeśli ktoś chce się rozwijać i piąć w górę i zrobić karierę - to na pewno w tej firmie. "baaaardzo duże premie"?????? piszesz tak bo nie wiesz ile można było zarobić tam rok albo dwa lata temu!

nie ważne kto

Zgadzam się! Kiedy (usunięte przez administratora) zajmował stanowisko kierownika to wszystko było nie do pomyślenia!!!

wtf

Każdy pracuje z swojej własnej woli - nikt nikogo nie zmusza do pracy. A jak się komuś nie podoba to przecież może sobie poszukać innej pracy, albo siedzieć na bezrobociu.

Kiano

Moze wiec uswiadomisz wszystkich ktoz sie tak panoszy po firmie?

Kiano

Zmian jest duzo zgadzam sie, jednak z drugiej strony duzo zalezy od konsultantow. Samym narzekaniem i niska frekfencja niczego nie da sie osiagnac. Rozumiem jest to umowa zlecenie ale praca to praca nie mozna zachowywac sie jak w przedszkolu i wychodzic po kulku godzinach bo 'mi sie nie chce'. Najpierw trzeba sie zastanowic co zrobic zeby zaczac zarabiac i zmienic nastawienie i podejscie do pracy a potem smaromac kogos. Co do atmosfery, zalezy ona rowniez od nas samych bo zarzad czy tez kierownictwo z nami nie obcuje na codzien. Niech kazdy wiec zacznie robic co do niego nalezy a napewno bedzie dobrze.

pracownik$

q

Powiedzmy sobie szczerze w takiej firmie jak ta pracuje się tylko żeby mieć te parę groszy - a w między czasie trzeba szukać czegoś lepszego za lepszą kaskę.

bye bye

Firma jak każda w Polsce - wyciśnie z Ciebie wszystkie soki jak cytrynę, i mimo powiedzmy pewnego poświęcenia się, dawania z siebie wszystkiego, to zostaje się wywalonym bez najmniejszego słowa tak z dnia na dzień, i to najgorsze że tak naprawdę przez brak kompetencji kierownictwa i w ogóle. Nie wróże tej firmie przyszłości z obecnym składem który jest. Życzę jednak powodzenia i wytrwałości tym co tam zostali, ale szczerze wam radzę uciekać jak najszybciej do konkurencyjnych firm, gdzie przynajmniej będziecie chociaż szanowani, nie to co tutaj !

Zostaw merytoryczną opinię o Liberty Poland - Chorzów

• Jak się pracuje w Liberty Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Liberty Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Liberty Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 2 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Liberty Poland?

Kandydaci do pracy w Liberty Poland napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Liberty Poland