Rozmowy kwalifikacyjne w LeasingTeam Sp. z o.o.

Koordynator pracowników tymczasowych 2017-01-10 20:53 przez Koordynator

Przebieg rekrutacji

15 minut. Pani nie ma czasu na rozmowę, śpieszy się, nie słyszy co się do niej mówi. Przyjmuje na czuja, zero profesjonalizmu.

Pytania

A lubisz w biegu pracować? Jakiego lubisz mieć szefa, ostrego? Ale z góry mówię, że ja mam mały budżet.

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Obsluga klienta bankowego 2016-11-16 13:10 przez Olka

Przebieg rekrutacji

Rekrutacja do punktu Aliora w RTVEUROAGD w Lublinie . Rozmowa bardzo przyjemna i profesjonalna. Pierwsza rozmowa z Panią z Leasingteam. Potem miała być druga z menadżerem punkt. Niestety nie dane było mi jej odbyć. Po telefonie z zaproszeniem na rozmowę dostałam jeszcze maila z dokładną lokalizacja i godzina co jest na plus. Po pierwszej rozmowie miałam też dostać maila z informacjami o wynagrodzeniu, warunkach pracy itp, gdyby coś mi wyleciało z głowy. Maila takiego jednak nie otrzymałam co już jest na minus. Mało kto oferuje coś takiego, ale jeśli ktoś już sam z siebie proponuję to warto się z tego wywiązywać.

Pytania

Pytania baaaardzo ogólne o to czym zajmowałam się w poprzedniej pracy, w jakim stopniu znam język angielski, jak bym pozyskała nowych klientów. Żadnych pytań z zakresu bankowości czy technik sprzedaży. Pytania te miały się pojawić na drugiej rozmowie, bo jak stwierdziła Pani rekreutujacą ona nie ma możliwości sprawdzenia tej wiedzy bo sama jej nie posiada.

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy

Obsługa klienta 2016-03-11 12:12 przez Sinx

Przebieg rekrutacji

Nawet do niego nie doszło. Czekałem na maila potwierdzającego adres oraz godzinę przybycia na rozmowę (tak jak to obiecał Pan w trakcie rozmowy telefonicznej 2 dni wcześniej). W ich regulaminie wyraźnie są rozpisane zasady rekrutacji: http://leasingteam.pl/o-nas/dolacz-do-nas/etapy-naszej-rekrutacji/ Cytuję:" Pierwsze spotkanie rekrutacyjne Przed spotkaniem rekrutacyjnym otrzymasz od nas wiadomość mailową z potwierdzeniem terminu spotkania i niezbędnymi informacjami dotyczącymi jego przebiegu. Pierwsze spotkanie prowadzi najczęściej Specjalista ds. rekrutacji. Może się jednak zdarzyć, że uczestniczyć będzie w nim potencjalny przełożony. Spotkanie to ma dla nas ogromne znaczenie: umożliwia pogłębienie informacji na temat Twojego doświadczenia, kompetencji oraz predyspozycji, a Tobie pozwoli dowiedzieć się więcej na temat naszej firmy oraz pokaże jakie wyzwania czekają Cię na stanowisku, na które aplikujesz. W ramach pierwszego spotkania, w zależności od stanowiska, możesz zostać poproszony o wypełnienie testów wiedzy, testów językowych lub rozwiązanie zadania merytorycznego." . Nic takiego nie nastapiło. Żadnej inPierwsze spotkanie rekrutacyjne Przed spotkaniem rekrutacyjnym otrzymasz od nas wiadomość mailową z potwierdzeniem terminu spotkania i niezbędnymi informacjami dotyczącymi jego przebiegu. Pierwsze spotkanie prowadzi najczęściej Specjalista ds. rekrutacji. Może się jednak zdarzyć, że uczestniczyć będzie w nim potencjalny przełożony. Spotkanie to ma dla nas ogromne znaczenie: umożliwia pogłębienie informacji na temat Twojego doświadczenia, kompetencji oraz predyspozycji, a Tobie pozwoli dowiedzieć się więcej na temat naszej firmy oraz pokaże jakie wyzwania czekają Cię na stanowisku, na które aplikujesz. W ramach pierwszego spotkania, w zależności od stanowiska, możesz zostać poproszony o wypełnienie testów wiedzy, testów językowych lub rozwiązanie zadania merytorycznego." Poza tym aplikowałem na zupełnie inne stanowisko, a Pan przez telePierwsze spotkanie rekrutacyjne Przed spotkaniem rekrutacyjnym otrzymasz od nas wiadomość mailową z potwierdzeniem terminu spotkania i niezbędnymi informacjami dotyczącymi jego przebiegu. Pierwsze spotkanie prowadzi najczęściej Specjalista ds. rekrutacji. Może się jednak zdarzyć, że uczestniczyć będzie w nim potencjalny przełożony. Spotkanie to ma dla nas ogromne znaczenie: umożliwia pogłębienie informacji na temat Twojego doświadczenia, kompetencji oraz predyspozycji, a Tobie pozwoli dowiedzieć się więcej na temat naszej firmy oraz pokaże jakie wyzwania czekają Cię na stanowisku, na które aplikujesz. W ramach pierwszego spotkania, w zależności od stanowiska, możesz zostać poproszony o wypełnienie testów wiedzy, testów językowych lub rozwiązanie zadania merytorycznego.

Pytania

Aplikowałem na zupełnie inne stanowisko a Pan zaproponował mi zupełnie co innego. Mam doświadczenie w rekrutacjach i takie olewanie potencjalnego pracownika świadczy o CHAOSIE w tej korporacji.

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy

Specjalista 2016-03-08 10:46 przez marc

Przebieg rekrutacji

Kilka spotkań.

Pytania

Tendencyjne. Wiele mi obiecano. Świetlaną przyszłość w marketingu.

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę

Inspektor ds. administracji 2015-06-17 13:43 przez Amanda

Przebieg rekrutacji

Rekrutacja przebiegła całościowo w formie telefonicznej. Zarówno w ogłoszeniu jak i podczas rozmowy telefonicznej mowa była o umowie o pracę tymczasową. Konsultantka LT zapytała nawet czy znam ten rodzaj umowy i wyjaśniła na czym polega. Tymczasem, gdy już przyjęłam ofertę i pojechałam do siedziby firmy, dano mi do podpisu umowę zlecenie. Bardzo nieprzyjemna sytuacja.

Pytania

Czy jestem dyspozycyjna od poniedziałku do piątku, czy studiuję?

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę

Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)