Seka SA

Wrocław

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 14 ocen.

Opinie o Seka SA

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Seka SA

Bartosz

Czy firma nie ma aktualnie żadnych potrzeb kadrowych? Słyszałem sporo dobrego i chętnie bym się tu zatrudnił. Może coś napiszecie?

Dominika

W sieci pojawiła się oferta na stanowisko specjalisty ds.sprzedaży - czy to ogłoszenie jest nadal aktualne? Jak wygląda proces rekrutacyjny? Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie kwalifikacyjnej? Te informacje będą cenne dla osób, które są w trakcie poszukiwania pracy.

Feliks

Czy może mim ktoś wyjaśnić o co chodzi? Czytam na forum, że oferowane stanowiska już są nieaktualne?

Marcin

Witajcie czy ktoś wie dlaczego zmienia się dyrektor biura w Lublinie?

Marcin

Witajcie czy ktoś wie dlaczego zmienia się dyrektor biura w Lublinie?

Nik

Czy firma przekształca się? Jak reagują na to pracownicy? Czy stok ma wiedzę od "kuchni" w tym temacie? Może będą jednak przyjmować? Proszę o informację.

Konrad Mroczek

Odnoszę się do ostatnich, powyższych wpisów, które bardzo spłaszczają temat i przedstawiają niezbyt prawdziwy obraz sytuacji: Agencja zatrudnienia już nie działa od dłuższego czasu i nie poszukuje osób na wymienionych powyżej zasadach. Zatrudniamy głównie ekspertów, trenerów, inspektorów lub menedżerów lub personel biurowy oddziałów. Praktyki owszem istnieją ale nie są przyjmowani wszyscy a obecnie pracują 2 (z 5 w 2016 r.) osoby w centrali na etatach, które pomyślnie przeszły 3 miesięczny okres praktyk. Nadal chętnie przyjmiemy osoby na taki rodzaj współpracy, kontakt: karolina.ordak@seka.pl Praca dla praktykantów to wstępna propozycja ok. 20h tygodniowo na 3 miesiące za 3 zł brutto/h, plus szkolenie o wartości do 1000 zł do wyboru z oferty SEKA S.A. - nie jest to dużo ale NIE JEST TO TYLKO praca na zasadzie call center, chociaż nie zaprzeczam, że i taka się zdarza. Wynosisz doświadczenie, szkolenie i referencje. Są to różnorodne działania związane z kształtowaniem usług, ich popularyzacją z naciskiem na używanie "digitalu", udział w wydarzeniach i ich kreowaniu, kontakt z kontrahentami, social media, WOMM, buzz oraz wiele innych, różnorodnych, bardzo ciekawych zadań. Jeśli nie praktyki to może praca handlowa na jasnych zasadach, zapraszam do kontaktu w tej sprawie z Dyrektorami Oddziałów, wybierz jedno z 19 lokalnych biur: https://www.seka.pl/o-firmie/nasze-biura/ Wszystkie aktualne oferty pracy znajdziecie tu: https://www.facebook.com/SEKAszkolenia/app/208195102528120/ Polecam "zalajkowanie" strony na Facebooku aby śledzić aktualności. Wszystkie prace są wokół komunikacji B2B z naciskiem na budowanie relacji z klientami w obrębie ośmiu zróżnicowanych usług branżowych. Jest to nisza rynkowa, którą warto poznać a SEKA S.A. jest spółką giełdową czyli na wskroś transparentną, działającą od 1988 roku, zatrudnia kilkaset osób i jest największa w swojej branży w Polsce. Warto więc skorzystać z unikatowego doświadczenia ekspertów pracujących tutaj niejednokrotnie od wielu lat. Jest więc zapewniona tzw. sukcesja profesjonalnej wiedzy, inaczej niż u młodej konkurencji. Nagrody za wysługę lat, liczne premie, rozbudowany social, awanse, osoby realizujące stopnie naukowe, czy pracownicy odchodzący na emeryturę potwierdzają fakt niskiej rotacji i stopień specjalizacji firmy. Zapraszam do zapoznania się z działalnościa SEKA S.A. na https://www.seka.pl

kandydat

ile zarabiają dyr oddziałów ?

grzegorz
@kandydat 16.11.2016 15:24
ile zarabiają dyr oddziałów ?

no mnie też to ciekawi... Czy ktoś coś wie ? bo widze, że wszyscy narzekają, ale w sumie gdzie są tacy co nie narzekają. taka informacja przed rozmowa o prace byłaby pomocna. A jak atmosfera ? szukałem kiedyś ofert pracy u nich, teraz pracuje w innej firmie... pewnie praca jak każda.

xxx

SKORO TAK bardzo przyjacielu narzekasz na stawki niskie to może podaj p-roszę jakieś przykładowo żebyśmy mieli pełny ogląd sytuacji i żebym sobie mogła porównać czy ten pracodawca jest konkurencyjny finansowo

Nick

Żadne "uczciwe" i "transparentne" ;) Firmy nie muszą się bronić pisanymi po kilka razy sztucznymi wpisami, które są po to, by przykryć wpisy prawdziwe.

Ona

Zastanawiałam się czy aplikować na ofertę agencji pracy seka bo znalazłam ich ogłoszenie na wprowadzanie danych. Po komentarzu pana tewr widzę, że to porządna firma i wysłałam CV. Jeśli zaprosili do biura na rozmowę to znaczy, że nie są agencją krzak tak jak inne, które dzwonią i kierują do pracy bez żadnej umowy i bez żadnej rozmowy. Pan tewr widać chciał pracować bez umowy, czyżby komornik ścigał? Poza tym zgodnie z prawem pracodawca nie może dopuścić do pracy przy danych osobowych każdego kto przyjdzie z ulicy a praca w call center to praca z danymi osobowymi. Liczę, że odezwie się do mnie rekruter z seki bo bardzo zainteresowała mnie oferta wprowadzania danych. Pozdrawiam Monika W.

Ja

Potwierdzam niestety

były pracownik

Firma, która szkoli z prawa pracy ma sama regulamin niezgodny z prawem pracy. Wyobraźcie sobie, ze w sece nie można wziąć jednego dnia urlopu, zgodnie z cudownym regulaminem seki można wypisać minimum 2 dni, wtedy wszystko im gra...wystrzelać się z urlopu...o to cel seki....unikajcie tej firmy, płaca marna i atmosfera też fatalna

Ha ha ha

Ciekawe kto pisał tę opinię? Bogaty pakiet socjalny - karta medyczna, której nie zobaczysz/ nie wymagają wyższego wykształcenia - bo przy takim czują oddech konkurencji za plecami, a tak łatwiej będzie poniżac nowego pracownika/ telemarketing/ warto doczytać opinie (tylko nie te pisane na zlecenie) o firmie do końca nic się nie zmieniło od lat. Powodzenia

Olek
@Ha ha ha 06.05.2016 00:12
Ciekawe kto pisał tę opinię? Bogaty pakiet socjalny - karta medyczna, której nie zobaczysz/ nie wymagają wyższego wykształcenia...

Potwierdzam w 100%, żenujące stawki, matactwo. A z tych ich opinii pisanych sobie na zlecenie- to można się przynajmniej pośmiać :)

pracownik

Na początek warto- możliwość zdobycia ogromnego doświadczenia i przede wszystkim KONTAKTÓW w dużych firmach. Wynagrodzenie marniejsze niż marne i brak podwyżek. Od czasu do czasu jakaś premia (okrojone, bo przecież wszyscy pracujemy na zysk oddziału, więc lepiej premię przyznaną przez centralę pracownikowi wrzucić w zysk). A jeśli chodzi o Rzeszów- trzeba mocno wchodzić w d. pani dyrektor, jak już ktoś napisał jeść z nią obiadki i zgadzać się bez gadania z każdym, nawet najgłupszym, pomysłem. W innym wypadku- out.

ona

generalnie w seka to wyzysk i marne zarobki jak w biedrze.

sowa

podobno w Opolu jest wolny wakat na dyrektora? czy ktoś wie coś na ten temat.Jakie zarobki i dlaczego poleciał wcześniejszy dyr.?

dfgh
@sowa 16.11.2015 20:11
podobno w Opolu jest wolny wakat na dyrektora? czy ktoś wie coś na ten temat.Jakie zarobki i dlaczego poleciał wcześniejszy dyr...

Za co?? Za obijanie się, nie przychodzenie do pracy i załatwianie prywatnych spraw w trakcie pracy.... Sprawiedliwość czuwa....

praco

nie polecam firmy

Ktoś

W SEKA nie będzie nigdy dobrze, ponieważ dają psie pieniądze i ta firma stała się w moim mniemaniu korpo. Jeżeli w Rzeszowie swego czasu w odstępie roku poleciało 4 inspektorów bhp bo Pani dyrektor nie lubi jak ktoś ma inne zdanie od niej. Oczywiście nie powie jakie są argumenty za usunięciem, to wybaczcie drodzy parafianie. Warto natomiast zahaczyć o SEKA, ponieważ można zdobyć piękne doświadczenie :)

ester

Faktycznie albo te ogłoszenia sa nieaktualne albo Seka boryka si ę z dużymi brakami kadrowymi. Do samej Warszawy poszukują na stanowiska takie jak specjalisty/-ki ds. szkoleń, telemarketer/-ka, wykładowcy (obszar zamówień publicznych), instruktor/-ka praktycznej nauki spawania (metody MIG/MAG/TIG/MMA/311), elektryka pomiarowca, wykładowcy (obsługa wózka widłowgo) oraz wykładowcy (obszar szkoleń komputerowych). Sporo tego.

frodo
@ester 19.01.2015 20:41
Faktycznie albo te ogłoszenia sa nieaktualne albo Seka boryka si ę z dużymi brakami kadrowymi. Do samej Warszawy poszukują na s...

w sumie poruszyliście ciekawy problem w Sece. Bo to rzeczywiście zastanawiające czy firma posiada tyle ofert pracy ponieważ po prostu się rozwija czy też wręcz przeciwnie wiążę się to z niezbyt ciekawą sytuacją jaką można napotkać w firmie. Myślę , że ta kwestia wymaga szybkiego wyjaśnienia tutaj na forum

Kawałek

Jakby nie powiedzieć jest sporo tego typu specjalistów i firm, także SEKA ma na pewno sporą konkurencję. Ciekawe jakie mają braki kadrowe bo z tego co widać po pojawiających się ofertach chyba całkiem spore https://www.seka.pl/pl/509/kariera Chyba, że oferują jakieś nieadekwatne pieniądze to wtedy się nie dziwię dlaczego nie ma 100% pokrycia pracowników.

maciek

no to dobrze, że pani ma doświadczenie już jakieś w branży i może to zaowocować faktycznie dobrą współpracą. Złożyła Pani już do nich swoje CV czy jeszcze nie? ja z kolei zastanawiam się nad możliwością wyrobienia praktyk u nich, nie wiecie czy istnieje taka możwilowość, bo w papierach fajnie by to wyglądało?

Wrrrronka

Sprawa jest bardzo prosta.Chcesz pracować w tej firmie? Zgadzaj się ze wszystkim co Ci powiedzą.Fakt tracisz swoje JA ale masz za to pracę.Chcesz mieć dobrą pracę mów Dyrektorom,że są fantastycznymi liderami, przywódcami i, że poleziesz za nimi w ogień (łykają to jak młode pelikany:)Chcesz mieć pracę to jedz w ich towarzystwie obiady bo inaczej uznają Cię za sobka i powiedzą, że jesteś mało komunikatywn(a)y. Podsumowując "Wszedłeś/Weszłaś między wrony, musisz krakać tak jak one kra kra";)

Tomi

Nie rozumiem Nikt nikogo nie trzyma na siłę Ja pracowałem w Oddziale w Warszawie, kasa była fajna, atmosfera tez niczego sobie. Jest to firma handlowa więc nic dziwnego, że ciśnie się na wyniki.

do tewr
@tewr 24.05.2016 20:35
Osobiście odwiedziłem oddział w Warszawie, jako że byłem zaproszony na rozmowę w związku z pracą w call center. Byłem zainteres...

Szkoda, że nie napisał pan prawdy na temat spotkania rekrutacyjnego. Pan tewr stawił się w biurze Agencji Zatrudnienia SEKA i na wstępie nie był zainteresowany rozmową rekrutacyjną. Pierwsze pytanie, które zadał to czy może pójść do pracy bez umowy. Panie, które zajmują się rekrutacją poinformowały kulturalnie, że nie ma takiej możliwości. Z powodu nacisków ze strony kandydata, rekruterka poprosiła o opinię dyrektora agencji, który również nie wyraził zgody na skierowanie kandydata do pracy bez umowy. Przykro mi z powodu pomówień pod adresem SEKA. Życzę jednak powodzenia w znalezieniu pracy.

do tewr
@tewr 24.05.2016 20:35
Osobiście odwiedziłem oddział w Warszawie, jako że byłem zaproszony na rozmowę w związku z pracą w call center. Byłem zainteres...

Szkoda, że nie napisał pan jak naprawdę wyglądała rozmowa w firmie SEKA. Kandydat już na początku przychodząc na rozmowę rekrutacyjną nie był zainteresowany umową. Pierwsze pytanie, które zadał to czy może iść do pracy bez umowy. Pani, która zajmuje się rekrutacją poinformowała kulturalnie, że nie ma takiej możliwość. Pod naciskiem kandydata poprosiła o opinię dyrektora agencji zatrudnienia. Dyrektor również nie wyraził zgodny na skierowanie kandydata do pracy bez umowy. Przykro mi z powodu pomówień pod adresem SEKA. Mimo wszystko życzę powodzenia w znalezieniu pracy.

nie nie

w Sece jest duża rotacja ludzi - niskie zarobki, ciągle zmieniają się inspektorzy, pracownicy, nie inwestują w ludzi, umowy śmieciowe... to prawda, że Seka jest dobra na początek (Uwaga biorą każdego stażystę lub praktykanta do pozyskiwania klientów :)!!), ale później radze uciekać i rozwiajać się w innej firmie :). Prezes nie ma pojęcia co dzieje się w oddziałach, dyrektorzy nie spędzają czasu w pracy - załatwiają prywatne sprawy i ciągle przebywają na niby spotkaniach (oczywiście w razie gdyby Prezes zadzwonił :)), nie ma pomocy, przełożony tylko wymaga...!!! Nie byłem pracownikiem o. Wrocław, ale sąsiedzkiego oddziału i atmosfera nie była zbyt ciekawa.

Obiektywny

Bardzo dobrze Panie Dyrektorze że dodał Pan słowo \\\"chyba\\\" To pokazuje całościowy obraz firmy który dopiero teraz można uznać za zamknięty:-)

Wojciech Z

Sprostowanie, mój poprzedni wpis o umowach we Wrocławiu wpisałem jako "Obiektywny", a miało być " do Obiektywny ".

Obiektywny

Wydaje mi się że rozmowa na forum o wynagrodzeniach konkretnych osób pracujących we Wrocławiu, jest co najmniej \" nie ładna\". Mogę tylko powiedzieć że wynagrodzenia są różne a najniższego to chyba nikt nie otrzymuje. Jeżeli to jest główny powód dla którego Pan pisze to uważam, że temat zarobków w SEKA S.A. został zakończony.

Obiektywny

Wielmożny Panie Dyrektorze Zgadzam się z Pana opinią dotycząca zatrudnienia w Pańskim oddziale. Wszyscy Pana pracownicy zatrudnienie na podstawie umowy o pracę są zapewne są zadowoleni z wpisanego w niej MINIMALNEGO WYNAGRODZENIA. Jednakże dbając o to aby nie zarobili 1 111,86 netto otrzymali zapewne milion dodatkowych umów zlecenie oraz umów o dzieło ze spółek córek (około 5). A może otrzymują tylko pieniądze otrzymane w ramach stanowiska w wygranym projekcie unijnym a usługi dla Pańskiej firmy świadczą bezpłatnie. Jednakże chcąc pozostać obiektywnym w myśl zasady nikt ich nie zmusza przecież do pracy w SEKA.

Wojciech Z

Reprezentuję O/Wrocław firmy SEKA S.A., każdy zainteresowany znajdzie w internecie zarówno e-mail jak i telefon do mnie. Jeżeli ktoś z użytkowników tego forum ma jakieś konkretne pytania dotyczące pracy w firmie lub chciałby coś wyjaśnić to chętnie udzielę informacji, w ramach rozsądku oczywiście. Wszystkich niezadowolonych, piszących na temat swoich \\\"doświadczeń\\\" z naszą firmą zwracam uwagę, że nie są ani obiektywni ani nie opierają się na faktach. Na przykład obecnie nikt z Wrocławskiej załogi nie pracuje na tzw. \\\"umowie zleceniu\\\". Sądzę że komuś, może konkurencji zależy na budowaniu czarnego PR firmy. Szkoda że gra rynkowa zmusza niektórych do takich metod, zwłaszcza że wielu \\\"doświadczonych\\\" inspektorów zaczynało właśnie z \\\"SECE\\\", i jak można się domyślać dobrze są przygotowani do wykonywania zawodu skoro działają na rynku. Pozdrawiam WZ

Egzekutor głupoty

SEKA S.A. jest dobra na początek kariery bhp tj. max. 4lata, ponieważ jest rozpoznawalna w tym środowisku. Po 4 latach budzisz się i tak z ręką w nocniku: masz umowę zlecenia, która Ci tak naprawdę nic nie daje (lepsze 4 lata niż 10 jak niektórzy inspektorzy tyrają na zleceniu). Orają Tobą jak osłem, plują Ci w twarz a Ty myślisz, że deszcz pada (oprócz Prezesa SEKA, którego darzę wielkim szacunkiem za to co stworzył). Siedzisz cicho bo pasuje doświadczenie zdobyć. Poza tym Dyrektorzy oddziałów to [usunięte przez moderatora] prostaki, [usunięte przez moderatora] Panie Prezesie czas na przebudzenie, ponieważ ma Pan samych życzliwych ludzi w okół swojej osoby np. dział nadzoru, [usunięte przez moderatora] .Przyjadą 2x do roku do oddziału, postękają,postękają. Wszyscy ich zleją bo wiedzą jakie mają metody tzw. zapychacze (coś 3a Prezesowi napisać żeby się nie pienił), Dyrektorzy pościemniają, że się zmieni i gra gitara praca nadal jest ufff. Przykro mi to mówić- jest coraz gorzej.Dobrze, że się sam zwolniłem bo bym ugrzązł na wieki wieków.....

prawdomówny

Witam ponownie z pewnym spostrzeżeniem. Przedstawiam Wam oto typowo sekowskie robienie z ludzi idiotów. Proponuję prześledzenie wszystkich wpisów dla seki. Każdy oddział ma 1 pozytywny wpis. Wszystkie wpisy zrobione w przeciągu 3 miesięcy 2010 roku (od 14.09 do 6.12) żeby nie było że jednego dnia. Styl jasno pokazuje że wszystkie wpisy robiła 1 osoba. Żenada i typowo sekowskie prostackie działanie. Brawo firmowi PRowcy. Pamiętajcie ludzie nie są aż tak wielkimi baranami jak wam się wydaje. P.S. panie prezesie osoba której zlecił pan wykonanie wpisów zapomniała o oddziale w Białymstoku - oj do zwolnienia.

prawdomówny

pierwszy wpis aż bije sztucznością - SEKA nie rób sobie pochlebnych wpisów bo to widać a prawda i tak bierze górę. Nie ma takiego pracownika który by cokolwiek pozytywnego mógł napisać o tej firmie - no chyba że prezes. Moja rada jest taka OMIJAJCIE TĄ FIRMĘ SZEROKIM ŁUKIEM.

ena

Dajcie spokój, nic tylko praca najlepiej 24 h z marną płacą. Oczywiście najchętniej przyjmują stażystów albo praca na umowę zlecenie. O stałej pracy możesz zapomnieć...

Nikodem

Zarobki? Na początek trochę powyżej najniższej krajowej z obietnicą wzrostu. Niestety tylko obietnicą. Pracujesz ciągle karmiony obietnicą.

frocwrol

a na jakim poziomie są zarobki? będę wdzięczna za odpowiedź.

joAnna

Super świetna firma, jeżeli chcesz non stop pracować w call center na free, z otwartymi ramionami przyjmują stażystów.

Zostaw opinię o Seka SA - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Seka SA