Kaczmarski Group Sp. j.

3.7 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Kaczmarski Group Sp. j.

damian Nowy wpis

Jak ze szkoleniami w firmie? Na co można liczyć?

Kłamstwo ma krótkie nogi Nowy wpis
@damian

Szkolenie dwa dwa tygodnie, za każdym razem musisz zdać test na 80% jeżeli nie zdasz testu to poprawiasz. Szkolenie jest głownie ze sprzedaży i produktów firmy nie ma praktycznie informacji dotyczących, aneksów, kolejek, dialera, maili i taryfikatora.

Administrator Nowy wpis

Kaczmarski Group Sp. j. w Wrocław szuka pracownika na stanowisko Grafik. Brałeś udział w tym procesie? Napisz, jak on wygląda. Twoja opinia może pomóc innym użytkownikom.

zeno Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 21 dni.
Kandydat

Witam, chciałbym dowiedzieć się w jaki sposób wygląda tu rozmowa rekrutacyjna? Coś ktoś może powiedzieć na ten temat?

Wika

Podjęłam pracę w KG, ponieważ chciałam mieć realny wpływ na to ile zarabiam. Oprócz faktycznego wpływu na moje zarobki poprzez cele miesięczne zaskoczyła mnie również luźna atmosfera i wyjątkowy (na pewno bardzo pomocy zespół z managerem na czele). Przez moje intensywne życie, zależało mi na pracy jednozmianowej, którą tutaj znalazłam. Codziennie pracuje od 7:30-15:30 i ani minuty dłużej. Pracodawca zaproponował mi od razu umowę o pracę, więc nie muszę martwić się o stabilne zatrudnienie. Oczywiście benefity typu „owocowe czwartki”, multisport, masaże, darmowy squash i wszelkie konkursy również można u nas znaleźć. Podsumowując, cieszę się, że spróbowałam swoich sił w pracy w KG i pracując tutaj rok, nie wyobrażam sobie pracy w żadnej innej firmie.

Adam
@Wika

"Również można u NAS znaleźć". Miesiąc pracy i już "u nas"?

Gabriela
@Wika

Hej @Wika, naprawdę cieszę się, że zdecydowałaś się podzielić swoimi doświadczeniami związanymi z pracą w Kaczmarski Group. Zastanawiam się, czy firma oferuje jakąś ścieżkę kariery. czy znasz kogoś, kto dzięki ciężkiej pracy tutaj awansował?

MUSS
@Adam

Przecież napisała, że ROK, nie miesiąc a po takim czasie już można mówić "u nas" ;)

Moka
@Gabriela

Tak, na początku współpracy masz wyznaczone cele, jakie musisz osiągnąć, żeby awansować. Po jakimś czasie można tez starać się o stanowisko managerskie, wiec możliwości sporo

Marcin
@MUSS

To raczej naturalne, że jak pracujesz w jakiejś firmie to się wypowiadasz na zasadzie ''u nas''. To kwestia odruchu.

Dariusz
@Marcin

Najważniejsze to zadowolenie z pracy. Jak kto się o niej wypowiada "u nas"/"u mnie"/"tam" nie jest taki istotne jak pozytywna atmosfera.

Aplikantka
@Wika

Czy nie wymagają pracy w drugiej połowie miesiąca o pracę do 17.00 , a w ostatni dzień miesiąca do 19.00 ?

Rozmowa kwalifikacyjna
Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Kaczmarski Group Sp. j.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Negocjator telefoniczny?
marek

Pracowałem kilka lat i ogólnie spoko wspomnienia. Sporo się nauczyłem, poznałem fajnych ludzi. Generalnie wspominam dobrze

Artur
@marek

To może teraz ja podziele się swoją historią. Do firmy trafiłem jeszcze w trakcie studiów, a że studiowałem finanse no to decyzja by odbyć staż właśnie tutaj wydawała sie być dobra. Udało się, ale nie wiązałem z tą pracą większych nadzieji. Nie dlatego, że było źle, ale wówczas myślałem o pójściu inną drogą zawodową (ekonomia, bankowość). Nie rozpisując się mocno: ta praca pozwoliła mi poukładać sobie w głowie swoje priorytety, masę rzeczy się tu nauczyłem i finalnie cały czas działam w branży choć już nie w PL. Wszystkim młodym polecam rozpoczęcie kariery zawodowej własnie tu.

M.D

Polecam, szczególnie jeśli ktoś jest ambitny i chcę się rozwijać. Tu takie możliwości są i to całkiem sporo szkolenia wewnętrzne np. etc.

Michalsky

Podoba mi się podejście do pracowników w moim zespole. Jak nie wiesz czegoś to pytasz i Ci wyajśnią jak co działa i nie ma presji. Ja przyszedłem jako świeżak w tej dziedzinie i nie miałem problemu z odnalezieniem się. Duża w tym rola mojego lidera i kolegów z teamu.

mick15

Bardzo ciekawa praca. Można się wiele nauczyć albo rozwinąć skrzydła. Pracy jest sporo ale też sporo doświadczenia do zdobycia. Dali mi po czasie umowę o pracę więc jestem zadowolony.

karolsky

Jest możliwość awansu i premie dla zaangażowanych. Bardzo przyjemny system pracy ze spoko ludźmi w towarzystwie :P

Krystyniaaa

Świetny zespół ludzi, współpracuje się bez stresu. Co do klienta-trzeba mieć podejście. Myśle, że ważne jest też doświadczenie w tej branży.

Kamilkomar

Fajna praca, sporo można się nauczyć i to w dodatku bardzo praktycznej wiedzy. Polecam nie tylko na początek kariery, ale także, jeśli ktoś chce zostać na dłużej.

Michał

Praca dla ludzi, którzy chcą się rozwijać. Regularne szkolenia i warsztaty dla pracowników oraz możliwość awansu w struktuerze dla wytrwałych. Moim skromnym zdaniem - warto.

Marik

Pracuje tu od ponad roku i jestem bardzo zadowolona - świetna praca, dobrze płacą (i na czas!), mam poczucie bezpieczeństwa i stabilności a dodatkowo atmosfera i w ludzie pracy sprawiają, że człowiek z uśmiechem na twarzy przychodzi do pracy.

Firma Kaczmarski Group Sp. j. szukała ostatnio kogoś na stanowisko Manager. Czy ktoś brał udział w rozmowie kwalifikacyjnej i powie, jakie zarobki proponowali?

Dżentelmen
@Administrator

Dżentelmeni o finansach nie rozmawiają ;) Pamiętaj, że takie rzeczy jak finanse często są uzależnione nie tylko od stanowiska ale i lat praktyk. Co Ci mogę powiedzieć - stawka była bardzo kusząca w porównaniu z tym co dostaje w obecnej firmie. A rozmowa sama w sobie była przyjemna - kulturalna, bez uszczypliwości i bez stresu.

Kaczmarski Group Sp. j. w mieście Mirków poszukiwała pracowników na Specjalista Ds. Wsparcia Sprzedaży. Co możecie powiedzieć o pracy tam? Jak wyglądał proces rekrutacyjny?

były pracownik

Pracowałam w tej firmie w obsłudze klienta biznesowego ładnych parę lat... Swoją karierę musze rozdzielić na 2 skrajne etapy. Na początku- duży nacisk na naukę procedur, ustaw, na których bazują usługi. Wspaniała jakość obsługi klienta. Super pomocni ludzie, wynagrodzenia na wysokim poziomie, zintegrowane i zgrane zespoły pracowników. Wszystko zmieniło się gdy w miejsce JAKOŚĆ weszło JAKOŚ. Zamiast obsługi pojawiła się ogromna krótkoterminowa sprzedaż, stres i ciągły nacisk na wyniki. Motto "jesteś tak dobry jak dobry jest Twój miesiąc" miało 100% odzwierciedlenia w rzeczywistości. Łatwo wpaść w zamknięty obieg: robisz wyniki (100 % to zdecydowanie za mało)- zarabiasz dużo pieniędzy- w końcu doprowadza to do wypalenia zawodowego i wpadasz w drugi krąg: nie robisz wyników+ stres związany z naciskiem przełożonych+ słabe wynagrodzenia- wtedy zaczynasz dostrzegać wiele minusów tej pracy. Jedyne co trzymało mnie w tej firmie przez ostatnie 2 lata to wspaniali ludzie, których pozdrawiam z całego serca :)

dragonlubioon12

Mega życzliwi ludzie w pracy z którymi chce się pracować. Nie zawsze jest lekko albo luz, ale i na to przychodzi też pora :) Szybko się odnalazłem i zrozumiałem podstawy. Może nie jest to moja praca marzeń ale za to oferuje mi wiele cennego doświadczenia w branży, które z pewnością chcę rozwijać. Wynagrodzenia zawsze terminowo i nigdy nie było z tym problemu.

Solin44
@dragonlubioon12

Dla tych, którzy chcą pracować zawsze znajdzie się tu miejsce:)

Sylwia
@Solin44

A jak ze zwalnianiem ludzi tutaj aktualnie? Często do tego dochodzi?

jarso

Praca nie dla każdego jak i cała branża! Trzeba się orientować i się tu odnaleźć. Na pieniądze narzekać nie można.

Nick

Stabilna praca, ja jestem zadowolony.

Amilan

Jeżeli szukacie miejsca pracy, w którym można się rozwijać i ma przyjemną atmosferę to Kaczmarski Group jest strzałem w 10!

lover
@Amilan

Planuje aplikować. Czy jest możliwość po czasie dostać umowę o prace albo czy przedłużają umowy? Nie ukrywam, że chciałabym zostać na dłużej bo interesuje mnie ta robota. Dobra atmosfera to wiele, ale nie wszystko. Czy ktoś się wypowie kto ma dłuższy staż?

Zostaw merytoryczną opinię o Kaczmarski Group Sp. j. - Wrocław

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Kaczmarski Group Sp. j.?

Zobacz opinie na temat firmy Kaczmarski Group Sp. j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kaczmarski Group Sp. j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 26 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Kaczmarski Group Sp. j.?

Liczba opinii klientów firmy Kaczmarski Group Sp. j., to 3, z czego 3 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kaczmarski Group Sp. j.?

Kandydaci do pracy w Kaczmarski Group Sp. j. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kaczmarski Group Sp. j.