Kaczmarski Group Sp. j.

4.3 Dodaj merytoryczną opinię
opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o Kaczmarski Group Sp. j.

Zainteresowana Nowy wpis
Kandydat
 Pytanie

Dość często szukają osoby do marketingu lub PR jednocześnie na takich stanowiskach stawiane są wymagania typowe dla co najmniej trzech różnych stanowisk (grafik, specj.social media, media manager, digital marketing, pr). Jak to jest? Czy to że tak często szukają właśnie na to stanowisko nie wynika z tego że szukają niemożliwego oferujac jedno miejsce/jedną pensję zamiast tak na prawdę zatrudnić 2-3 specjalistów? I jeśli ktoś wie… oferują b2b lub UoP ale jak to jest w praktyce? Firmy czesto pisza ze to „lub” to ale potem okazuje sie ze i tak daja wylacznie b2b a UoP to sciema na ogloszeniu.

Nowy wpis

Pracodawca

@Zainteresowana

W ramach struktur Kaczmarski Group prowadzimy rekrutacje na różne stanowiska z pogranicza marketingu, e-marketingu i PR-u. Rekrutacje te są wynikają z dodatkowego zapotrzebowania w związku z rozwojem organizacji lub uzupełnieniem etatu. W ogłoszeniu wskazujemy informację o uop i b2b – to od kandydata zależy, która forma współpracy jest dla niego bardziej dogodna.

FJ Nowy wpis
Inne

Czemu ktoś zasugerował, że cos z ogłoszenia mogłoby się nie zgadzać z rzeczywistością? Akurat miało to być względem dowolności w wyborze formy umowy. W niektórych ofertach faktycznie są dwie formy wpisane, ale zauważyłam, że przy specjaliście ds. sprzedaży telefonicznej widnieje tylko umowa o prace. a gdyby ktoś chciał zlecenie lub b2b to by mógł?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 42 dni.
 Pytanie

Jaki jest styl zarządzania w Kaczmarski Group Sp. j.?

KA
Inne

czy grafik komputerowy może pracować zdalnie? Widzę w ofercie, że rekrutacja taka właśnie jest natomiast piszą już o trybie hybrydowym. Jestem spoza Wrocławia więc chcę się upewnić czy jest sens w ogóle aplikować. a czy miał ktoś już rozmowę tak z ciekawości? jak wygląda?

Specjalista Ds. Sprzedaży
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Profesjonalnie i bardzo przyjaznej atmosferze

Pytania

Mam wrażenie, że od ogółu do szczegółu. Na pewno sprawdzili moją kreatywność i umiejętności sprzedażowe.

 • Poziom rozmowy:
 • Rezultat: Dostałem pracę
hej
Użytkownicy czekają na odpowiedź 42 dni.
Kandydat
 Pytanie

proszę o podanie adresu siedziby w firmy w katowicach - szukają do tego oddziału a nigdzie nie ma tej informacji.

CK
Inne

Ano, mnie tez jak poprzednika zaciekawiła ta opinia, w której ktoś bez uzasadnienia ostatnio stwierdził, że firma nie jest godna polecenia… czemu jeśli już? Widzę po prostu komentarze od ludzi, którzy jednak ubiegają się o pracę, to co tu kandydatów obecnie tak zachęca? Wiecie w ogóle jaki może być jakiś średni staż pracy lub cokolwiek?

1
IP
Inne

cześć, czy warunki pracy bardzo różnią się od miasta? Mnie podobnie jak poprzednika interesuje stanowisko specjalista ds. sprzedaży i z tego co widzę po ofertach jest tak, że górne granice widełek dla Wrocławia to 11 tys a dla Katowic chociażby jest to już 12 tys. z czego to wynika? faktycznie w tym drugim przypadku jakoś lepiej się zarabia?

Potencjalny pracownik
Kandydat
 Pytanie

Cześć Ubiegam się o stanowisko specjalisty do spraw sprzedaży. Czy premię na tym stanowisku są miesięczne, czy założone cele są osiągalne? Czy ta praca to typowy telemarketing?

Potemcjalny pracownik
Kandydat
 Pytanie

Dostałem propozycję pracy w firmie. Chciałbym się dowiedzieć czy zarobki są absolutnie uzależnione od wyników? Czy jest "Zadowalająca" podstawa?

3
Agata
Pracownik
@Potemcjalny pracownik

Podstawa jak podstawa wpada ostatniego dnia miesiaca- nie są to kokosy, ale na podstawowe rachunki-opłaty, zakupy, przyjemności, raty za studia oraz kredyty zawsze mi wystarcza. Ja osobiście stawiam na pierwszym miesjcu premię za sprzedaż i zazwyczaj jest jak 2-3 takie podstawy. Pracuję tu już prawie 3 lata i ok 9-14 koła wyciągam brutto w prowizjach, ale trzeba brać pod uwagę, że zdarzają sie słabsze miesiące i premia jest mniejsza, ale to jak wszędzie w sprzedazy.

Lidia
Inne
 Pytanie
@Agata

Super, że tyle jest pozytywnych opinii na temat pracy w firmie, to naprawdę brzmi optymistycznie. A jak wygląda sprawa z urlopami, można wziąć kiedy się chce czy jakos wcześniej trzeba to ustalać? Ja mam dzieci i ważne dla mnie pytanie, czy jak wypadnie np, wizyta u lekarza to można bez problemu się zwolnić?

Agata
Pracownik
@Lidia

Teoretycznie zawsze powinniśmy to zaplanować na początku roku (styczeń-luty), a w praktyce wygląda to bardzo elastycznie i myślę miesiąc, dwa przed długim urlopem można go załatwić. Wiadomo im wcześniej tym lepiej, ale na moim przypadku wrzesień, sierpień i lipiec w ostatnich latach nie był problemem, a właśnie ok 1,5 miesiąca wcześniej dawałam znać. Z ostatnim było trochę zamieszania, ale to dlatego, że to był lipiec i dużo chętnych, ale moja przełożona pomogła mi to ogarnąć więc w mojej ocenie idzie się zawsze dogadać. Znam jednak przypadki, że komuś odmówiono, ale głównie dlatego, że budził się z tematem 2 tygodnie wcześniej, że potrzebuję długi urlop.

Sylwia
Inne
@Agata

Aha czyli raczej ze wszystkim tak na rękę idą? Czy w razie czego jest coś jeszcze co warto wiedzieć przez zatrudnieniem się czy raczej nic niespodziewanego się tu nie dzieje?

Kamil O
Pracownik
@Sylwia

Nie wiem jak na inne stanowiska, ale mi dobitnie przedstawili wszystko na rozmowie rekrutacyjnej na stanowisko sprzedawcy telefonicznego we wrocławskiej placowce- w piereszej kolejnosci rozmowy online, a pozniej bylem na kolejnym etapie- gdzie bylem zobaczyc to na zywo. Wszsytko jest 1 do 1 jak przedstawili- zreszta w mojej opinii mega podejscie ze zabrali mnie do siebie bym zobaczyl jak wyglada prac i to ja decudowalem ile tam chce byc i sie przygladac wraz z sluchaniem rozmow. Zalezy im na swiadomych pracownikach, ale tez daja pelna siwadomosc przed decyzja. Nie spotkalem sie z czyms takim wczesniej i zrobilo to na mnie wrazenie.

Sylwia
Inne
@Kamil O

o i widzę efektywnie skoro pracujesz? a tak z ciekawości ile im to zajęło? zastanawiam się czy tylko pewnym dla nich kandydatom tyle czasu swojego oddają czy każdemu, na starcie jakoś ich uwagę zwróciłeś może?

domo
Pracownik
@Potemcjalny pracownik

Najlepiej samemu przyjść i sprawdzić. Ja ogółem jestem zadowolony i myślę, że warto,a el to każdy sobie powinien swoją opinię wyrobić.

1
sunshine91
Kandydat
 Pytanie
@Kamil O

Czyli wszystko po ludzku tak? A czy w firmie jest jakiś dress code czy coś takiego? Mam tatuaże, wiem, że w wielu firmach był to duży problem, nawet jeśli nie pracowałam z klientem bezpośrednio "oko w oko".

Kamil O
Pracownik
@Sylwia

Wiesz co jak byłem przyjmowany w placówce we Wrocławiu i rozmawiałem z innymi osobami, które nie były do sprzedaży zatrudnione to nie mieli takiego dnia jak Ja. Ile zajęło czasu hmm... Siedzi Lem tam chyba z godzinę lub dwie z tego co pamiętam, a po dwóch dniach miałem info o pozytywnym wyniku rekrutacji.

Kate
Pracownik
@sunshine91

Totalny luz w tym temacie, sama mam pełny rękaw zrobiony i nikt na to nie patrzy :)

Happy
Kandydat
 Pytanie
@Agata

Czy premie są miesięczne?

Lolka
Inne
@Happy

Przyznam, że pytanie odnośnie premii mnie także zaciekawiło. Pytanie tylko jak to zmienne może być w czasie? Widzę ze odnosisz się do opinii z ubiegłego roku. za którym stanowiskiem się oglądasz? Mnie w oko wpadło to na digital marketing, nie wiem tylko jak trudno jest się dostać? był ktoś teraz na rozmowie i by się odniósł? Warto jeszcze złożyć dokumenty?

ByłaProgramistka
Były pracownik

Jeśli chodzi o dobą stawkę najlepiej na samym początku wynegocjować sobie dobrą podstawę. Praca jest w 100% zdalna na stanowisku programisty, chyba że ktoś potrzebuje do biura to można zarezerwować biurko bez problemu. Na plus: • rekrutacja, • pierwsze spotkanie w firmie, • benefity, • integracje / imprezy firmowe i wewnątrz zespołu, • szkolenia firmowe, • kontakt z księgowością, serwisem oraz testerami. Na minus: • premia jednorazowa co pół roku, zależna nie tylko od wyników pracy, ale też od relacji w zespole, • niedokładne wprowadzenie do obowiązków przez innego pracownika ( wszystko zależy od tego kto cię wprowadzi), • zadania nie są dzielone według doświadczenia na stanowisku, więc junior z doświadczeniem np. rocznym , robi to samo co osoba z doświadczeniem np. 3 letnim, • praca pod presją czasu jeśli zadania są bardzo pilne, • atmosfera w zespole – inni mogą robić zadania nie po kolei, ale ty nie możesz i do ciebie mają uwagi. • leader stosuje (usunięte przez administratora) który aby mu udowodnić trzeba mieć świadków, co jest trudne przy pacy zdalnej i rozmów prywatnych. ( mówienie „no zastanów się k.., ty nie umiesz logicznie myśleć itp.), • leader ma problemy z przekazywaniem jasnych i konkretnych informacji. Jest niekomunikatywny. Mówi półsłówkami, i trzeba się domyślić co miał na myśli.

Dorota
Kandydat
@ByłaProgramistka

Ale to pierwsze spotkanie w biurze to inne spotkanie niż rekrutacja? Chodzi o jakieś spotkanie już po rekrutacji? I dlaczego na plus? Bo co, to jakieś wprowadzenie i zapoznaie jest?

ByłaProgramistka
Były pracownik
@Dorota

Tak. to pierwsze spotkanie w biurze to już jakby pierwszy dzień w pracy.

MZ
Inne
@ByłaProgramistka

No i jak ten pierwszy dzień w zasadzie wygląda? skoro został zawarty w pozytywach to nie tak, że pokazują ci biurko, siadaj i rób? Jakieś konkretne wprowadzenie jest organizowane? Kto uczestniczy? Przełożony czy raczej kolega ze stanowiska?

Janek
Inne

Szczerze odradzam korzystanie z usług tej kancelarii VIA LEX to ten sam podmiot tych (usunięte przez administratora) z KRS sprawdzone. Podczas sprawy o odszkodowanie Wielce Szanowny radca prawny wysyła swoich zastępców/aplikantów. W momencie kulminacyjnej rozprawy pół godziny przed rozprawą asystentka Pana radcy prawnego informuje, że klient jest zdany na swoją łaskę, bo Pan radca nie jest w stanie się stawić oraz wyznaczyć swojego zastępce. Podczas dwu letniej sprawy o odszkodowanie nigdy Kancelaria nie zaprosiła swojego klienta w celu omówienia strategi na najbliższą rozprawę. Skrajny brak profesjonalizmu. Szczerze odradzam i polecam inne kancelarie prawne

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika ByłaProgramistka

Były pracownik

03.10.2023 10:10

Chcemy Cię lepiej poznać. Napisz proszę, jaką historią chcesz się z nami podzielić?

ByłaProgramistkaikona wywiad

Jestem inżynierem informatyki. w mojej karierze zawodowej zawsze szukałam ciekawych projektów, w których mogłam się doskonalić oraz zdobywać doświadczenie. Mam podstawową wiedzę z zakresu SQL którą, ciągle pogłębiam. Szybko się uczę i potrafię dostosować do nowych technologii i narzędzi. Pracowałam nad różnymi projektami i zadaniami. Dobrze radzę sobie zarówno w pracy zespołowej, jak i indywidualnej. Jestem osobą komunikatywną, a także otwartą na naukę oraz rozwijanie nowych i dotychczas zdobytych umiejętności.

Na jakim stanowisku pracowałeś/aś i na czym ono polegało? Napisz, co robiłeś/aś na co dzień w firmie, czym się zajmowałeś/aś?

ByłaProgramistkaikona wywiad

Pracowałam, jako Młodsza Programistka SQL. Do moich obowiązków należało: wykonywanie zmian na bazach i tabelach systemu obsługi operacji biznesowych, tworzenie raportów, zapytań i procedur automatyzujących pobieranie danych, monitorowanie systemu pod kątem pojawiających się problemów, wsparcie prac serwisowych i konserwacyjnych bazy danych, wsparcie użytkowników biznesowych poprzez obsługę i rozwiązywanie zgłoszeń, analiza błędów zgłaszanych przez użytkowników i raportowanie problemów w systemie JIRA, identyfikacja i poprawa wydajności istniejących zapytań, importowanie danych do bazy na podstawie plików wsadowych.

Czy miałeś/aś możliwość pracy zdalnej? Jeżeli nie, z czego wynikała ta decyzja?

ByłaProgramistkaikona wywiad

Tak, znaczna część zatrudnionych osób pracuje zdalnie.

Co było powodem zakończenia współpracy z firmą? Czy z pracy zrezygnowałeś/-aś sam, czy zwolniono Cię? Czy jakaś konkretna sytuacja wpłynęła na zakończenie Twojej współpracy z firmą?

ByłaProgramistkaikona wywiad

Zostałam zwolniona. Zarzucono mi: brak dostatecznej wiedzy technicznej i branżowej potrzebnej do bezproblemowego wykonywania zadań, brak rozwiniętego zmysłu logicznego oraz brak poprawnej komunikacji z zespołem.

Jakie są widełki wynagrodzeń na tym stanowisku (kwoty netto)?

ByłaProgramistkaikona wywiad

Ja osobiście zarabiałam około 4700 netto (6500 brutto).

Jak długo pracowałeś/aś w tej firmie?

ByłaProgramistkaikona wywiad

Rok i 9 miesięcy.

Jakie dwa (lub więcej) pozytywne aspekty pracy w tej firmie mógłbyś/mogłabyś wskazać?

ByłaProgramistkaikona wywiad

Pozytywnie oceniam współpracę z testerami oraz kontakt z klientem wewnętrznym.

Jakie dwa (lub więcej) negatywne aspekty pracy w tej firmie mógłbyś/mogłabyś wskazać?

ByłaProgramistkaikona wywiad

Z pewnością negatywnym aspektem pracy w firmie było zachowanie lidera. Wielokrotnie zwracał się on do mnie wulgarnie, nie potrafił spokojnie przekazywać informacji, krzyczał i z pretensjami mówił, że nie potrafię logicznie myśleć. Drugim problemem była komunikacja w zespole, szczególnie widoczna w braku pomocy w rozwiązywaniu zadań i problemów. Moja wiedza z wdrożenia często była niewystarczająca. Kiedy potrzebowałam pomocy w trudnym i pilnym zadaniu nikt nie odpisywał mi, kiedy prosiłam o pomoc. 

Jakie były możliwości rozwoju na Twoim stanowisku / w Twoim dziale? Z czego to wynikało?

ByłaProgramistkaikona wywiad

Możliwa była zmiana zespołu, czyli tak zwany awans do innego zespołu. Najczęściej wynikała ona po prostu z chęci zmiany zespołu.

Czy firma planowała szkolenia i jak często się odbywały? Napisz jakich obszarów/ tematyki dotyczyły.

ByłaProgramistkaikona wywiad

Uczestniczyłam tylko w jednym szkoleniu wewnętrznym. Dotyczyło ono komunikacji w zespole oraz technicznych aspektów pracy (szkolenie programistyczne). Od innych współpracowników wiem, że szkolenia w firmie ogólnie odbywały się rzadko.

Jak oceniasz atmosferę pomiędzy pracownikami firmy?

ByłaProgramistkaikona wywiad

Ogólna atmosfera była w porządku. Denerwował mnie tylko brak komunikacji i pomocy ze strony współpracowników.

Co najbardziej wpływało, według Ciebie, na atmosferę w firmie. Wskaż przykłady sytuacji i zachowań.

ByłaProgramistkaikona wywiad

Trudna komunikacja z zespołem i leaderem. Brak dostatecznego szkolenia wdrożeniowego. Brak poprawy szkolenia wdrożeniowego po uwagach związanych z tym, że zostałam źle wdrożona.

Czy pracodawca wywiązywał się z ustalonych warunków współpracy? Jeśli nie, co nie było zgodne z ustaleniami?

ByłaProgramistkaikona wywiad

Tak, wywiązał się. Jedyne moje zastrzeżenie dotyczy opisu wypowiedzenia na umowie. W moim odczuciu jest on napisany niekompetentnie. Zarzucono mi, że jestem niesamodzielna, nie mam wystarczającej wiedzy technicznej, nie staram się i nie wywiązuję się ze swoich obowiązków. Nie zgadzam się z tymi stwierdzeniami. Uważam, że zostałam nieprawidłowo przeszkolona do wykonywania obowiązków.

Dzięki GoWork masz właśnie możliwość zasugerowania swojemu byłemu CEO/ Właścicielowi istotnych zmian. Co byś mu powiedział/a o organizacji i doradził/a co poprawić w firmie?

ByłaProgramistkaikona wywiad

Zasugerowałabym poprawę komunikacji u leadera — milsze wyrażanie się do pracowników, niekrzyczenie i niewywoływanie stresowych sytuacji. Poprawiłabym także proces wdrożenia dla nowych pracowników. Uważam także, że powinna zostać poprawiona formatka mojego wypowiedzenia umowy o pracę.Ola
Kandydat
 Pytanie

Jak wygląda dzień pracy na stanowisku młodszy specjalista do spraw sprzedaży? Co się robi na tym stanowisku ? Czy ta praca jest trudna ?

Pytanie
 Pytanie

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Kaczmarski Group Sp. j.?

Kamill
Pracownik
@Pytanie

Bardzo w porządku, w firmie panuje przyjacielska atmosfera, kierownictwo jest pomocne - nie raz można zwrócić się do nich z pytaniem, zwłaszcza jeśli masz problem z klientem i potrzebujesz porady.

Izka
Inne
@Kamill

To na plus bardzo, warto żyć dobrze z kolegami z pracy i z kierownictwem jednak. Wiesz może, jak to wygląda w dziale marketingu? Zastanawiam się, czy nie podpytać o pracę tam, ale trochę nie uśmiecha mi się ubiegać o stanowisko w ciemno. Tam też okej atmosfera i przełożeni? Macie w firmie podwyżki, premie, jakieś ciekawe benefity?

MAREK
Inne
@Kamill

Człowieku o czym ty piszesz; kto tam jest pomocny. od dwóch tygodni próbuję się dodzwonić do osoby prowadzącej. Nikt nic nie wie ale połączyć się nie można i oczywiście nie oddzwania

Tomek
Inne
 Pytanie

Jak z pracą hybrydową na typowo administracyjnych stanowiskach? Jest możliwa? Czy podwyżki pensji są regularne?

Olek
Kandydat
 Pytanie

Czy w firmie obowiazują standardy związane z dresscode?

Kamill
Pracownik
@Olek

Zależy co masz na myśli, nie trzeba być codziennie pod krawatem, ale też nie oszukujmy się - raczej nikt do pracy jak na plaże nie przychodzi.

Jola
Kandydat
 Pytanie

Witam po jakim czasie od wysłania CV jest informacja zwrotna i czy w ogóle jest ?

Mariusz
Pracownik
@Jola

Z tego co wiem, to odpowiedzi otrzymują jedynie wybrane osoby zapraszane na rozmowę o pracę.

1
Sylwia
Inne
@Mariusz

Aha... A mimo wszystko czy jest jakiś średni czas po którym odpowiadają tym, których właśnie chcą? Dobrze wiedzieć po ilu dniach można już przestać mieć nadzieję

1
Mariusz
Pracownik
@Sylwia

W zasadzie to zależy od tego, ilu kandydatów jest na dane stanowisko.

Sylwia
Inne
@Mariusz

No w sumie racja. A tak z ciekawości już to czy wiadomo jakie obłożenie ludźmi tu mają w ostatnim czasie? Jest sporo chętnych? Mam konkurencję?

Mariusz
Pracownik
@Sylwia

Co do atmosfery to jest to bardzo subiektywna ocena. Wszystko zależy od tego jak się zgrasz z zespołem, ale ogólnie da się dogadać. Zarobki natomiast różnie, zależnie od tego z jakim doświadczeniem i na jakie stanowisko przychodzisz, czy też jak szeroki będziesz mieć zakres obowiązków.

Tomek
Pracownik
@Jola

Kontaktujemy się z wybranymi kandydatami – kontakt zazwyczaj do 2tyg od wysłania CV, zaś informacji zwrotnych po spotkaniu udzielamy zawsze max do 2tyg, niezależnie od decyzji.

Sylwia
Kandydat
@Mariusz

Ok dzięki. A zespół to ile osób może obecnie liczyć? Mam na myśli speca od sprzedaży. Ogólnie zauważyłam, że macie program do rekomendacji pracowników, jakie zasady?

Monique
Pracownik
@Jola

Ja dostałam zaproszenie na rozmowę w ciągu paru dni, ale zapraszają tylko wybrane osoby

ciekawa
Kandydat
 Pytanie

hej, mam pytanie o pracę jako tajemniczy klient w BadamyTO, chodzi o zakładanie fikcyjnych kont w bankach i testowanie, ktoś miał z tym do czynienia? Zastanawiam się, czy nie ma w tym jakiejś podpuchy.

Laura
Kandydat
 Pytanie

Zapytanie w sprawie wieku :) 50 lat kobieta ma szanse :)

bailu
Pracownik
@Laura

najważniejsze mimo wszystko jest doświadczenie i chęć do pracy, myślę, że firma aż tak na wiek nie patrzy - zespół opiera się i na osobach z długim starzem pracy i na takich, które na ten rynek dopiero wchodzą, więc spróbować zawsze można, może akurat się uda :)

2
Sylwia
Inne
@bailu

Z czego mogła w takim razie wynikać ta wątpliwość w kwestii wieku? Na niektórych stanowiskach specyfika pracy może z nim znacznie kolidować? Na których i jak?

Administrator

Co sądzisz o atmosferze w firmie Kaczmarski Group Sp. j.? Ile można tam zarobić?

bailu
Pracownik
@Administrator

Wszystko zależy od stanowiska i doświadczenia, ja tam nie narzekam na swoją pensje - i pensja i warunki pracy są na plus, firma godnie traktuje pracowników

Zostaw merytoryczną opinię o Kaczmarski Group Sp. j. - Wrocław

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Kaczmarski Group Sp. j.?

  Zobacz opinie na temat firmy Kaczmarski Group Sp. j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 76.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Kaczmarski Group Sp. j.?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 52, z czego 32 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

 • Jak wygląda rekrutacja do firmy Kaczmarski Group Sp. j.?

  Kandydaci do pracy w Kaczmarski Group Sp. j. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kaczmarski Group Sp. j.
Przejdź do nowych opinii