Kaczmarski Group Sp. j.

Opinie o Kaczmarski Group Sp. j.

OLA

Nie znalazłam niestety profilu filii w Tychach. Zastanawiają mnie tak częste ogłoszenia o pracę, czy jest tak duża rotacja pracowników? Jak wygląda praca w Tychach jako specjalist ds. sprzedaży? Jaka jest podstawa wynagrodzenia?

Kala

Czy jest możliwość pracy zdalnej?

Noname
@Kala

Zależy, na jakie stanowisko chcesz aplikować

Motomysz
@Kala

Niedawno wrzucili takie ogłoszenie- zatem ruszyło w kierunku pracy zdalenej w CC :) (usunięte przez administratora)

Wika

Martwiłam się co to będzie za robota bo praktycznie bez doświadczenia (wcześniej tylko praca w gastro) a mnie przyjeli. Nauczyli mnie wszystkiego od podstaw- przełożony nawet szczycił się tym, ze lepiej mu sie pracuje z młodymi bez doświadczenia bo lepiej idzie nauka itd. Finalnie jestem tu już dwa lata, zarabiam mega hajs przez wiekszość miesiecy. Jak gadam ze znajomymi to jedynie tylko Ci z IT zarabiają podobnie, resztę przebijam. Z tym, ze kręce wysokie wyniki co wynika z mojego mega amicjonalnego podejścia. Polecam tym, którzy chcą dobrze zarobić, są komunikatywni i przedewszystkim im się chce pracowac jak Ci się nie chce to nawet nie ma co o tej pracy myślec. To by było na tyle ! :)

Wika

Podjęłam pracę w KG, ponieważ chciałam mieć realny wpływ na to ile zarabiam. Oprócz faktycznego wpływu na moje zarobki poprzez cele miesięczne zaskoczyła mnie również luźna atmosfera i wyjątkowy (na pewno bardzo pomocy zespół z managerem na czele). Przez moje intensywne życie, zależało mi na pracy jednozmianowej, którą tutaj znalazłam. Codziennie pracuje od 7:30-15:30 i ani minuty dłużej. Pracodawca zaproponował mi od razu umowę o pracę, więc nie muszę martwić się o stabilne zatrudnienie. Oczywiście benefity typu „owocowe czwartki”, multisport, masaże, darmowy squash i wszelkie konkursy również można u nas znaleźć. Podsumowując, cieszę się, że spróbowałam swoich sił w pracy w KG i pracując tutaj rok, nie wyobrażam sobie pracy w żadnej innej firmie.

@Wika

"Również można u NAS znaleźć". Miesiąc pracy i już "u nas"?

Gabriela
@Wika

Hej @Wika, naprawdę cieszę się, że zdecydowałaś się podzielić swoimi doświadczeniami związanymi z pracą w Kaczmarski Group. Zastanawiam się, czy firma oferuje jakąś ścieżkę kariery. czy znasz kogoś, kto dzięki ciężkiej pracy tutaj awansował?

MUSS
@Adam

Przecież napisała, że ROK, nie miesiąc a po takim czasie już można mówić "u nas" ;)

Moka
@Gabriela

Tak, na początku współpracy masz wyznaczone cele, jakie musisz osiągnąć, żeby awansować. Po jakimś czasie można tez starać się o stanowisko managerskie, wiec możliwości sporo

@MUSS

To raczej naturalne, że jak pracujesz w jakiejś firmie to się wypowiadasz na zasadzie ''u nas''. To kwestia odruchu.

Dariusz
@Marcin

Najważniejsze to zadowolenie z pracy. Jak kto się o niej wypowiada "u nas"/"u mnie"/"tam" nie jest taki istotne jak pozytywna atmosfera.

Aplikantka
@Wika

Czy nie wymagają pracy w drugiej połowie miesiąca o pracę do 17.00 , a w ostatni dzień miesiąca do 19.00 ?

Robert
@Aplikantka

Zgadzam się bo mi tak powiedzieli na rozmowie rekrutacyjnje z tym, że ta praca do 17 zmiasta do 15:30 to max 2-3 dni, a nie cała dryga połowa miesiaca. Nie oddają dni wolnych tylko wypłacają normalnie jak nadgodziny co w sumie oceniam spoko bo można sobie podnieść zarobki dzięki temu.

Specjalista Ds. Sprzedaży

Profesjonalnie i bardzo przyjaznej atmosferze

Mam wrażenie, że od ogółu do szczegółu. Na pewno sprawdzili moją kreatywność i umiejętności sprzedażowe.

Jakub

Plusem jest to, że rekrutacja jest dostępna on-line po wcześniejszym umówieniu przez telefon. Rozmowa wymagającą w moim odczuciu z tym, że szczerze byłem nieprzygotowany jednakże w bardzo dobrej atmosferze. Otrzymałem sporo pytań od rekruterki i kierownika działu. Najbardziej na plus zdziwiło mnie szczegółowe wskazanie na czym polega praca i jak wyglądają zarobki w tym jasny komunikat, że jak zdarzy się nie zrealizowanie sprzedaży to poprostu nie ma premii i jest tylko podstawa, a jak się robi wyniki to można dobrze zarobić, omówili też szczegóły dotyczące umowy itd.W innych firmach w większości przed podpisaniem umowy były to wątki owianie tajemnicą, a tu wszystko na talerzu. Później zaprosili mnie na drugie spotkanie już w firmie, gdzie dostałem informację, że widać było brak wcześniejszego przygotowania, ale nadrabiałem zaangażowaniem i zrobiłem dobrze wrażenie odpowiadając na pytania. Mogłem zobaczyć dzięki temu spotkaniu jak faktycznie wygląda biuro, atmosera, przyjrzeć się pracy pracowników i doprezyciwac kilka szczegółów podczas rozmowy z menadżerem i kierownikiem.

Patryk Koz

Miałem okazje pracować w tej firmie w siedzibie we Wrocławiu ok 6 miesięcy i z perspektywy czasu stwierdziłem, że napiszę co o nich myślę. Praca polegała na sprzedaży ich produktów i usług. Nie jest to łatwe zajęcie jednakże jeżli ktoś jak Ja się starał i wdrażał wszystko czego mnie nauczyli to był w stanie bardzo dobrze zarobić. Wyniki progresowały podobnie jak cele, ale wszytko od początku do końca było jasno i przejrzyscie komunikowane. Czułem opiekę i wsparcie na każdym kroku i co dziwne nie tylko od przełożonego, ale i zespołu. W pewnym momencie podjąłem decyzję o starcie 3 kierunku studiów i niestety nie byłem w stanie być na tyle wydajny w życiu prywatym jak i zawodowym i musiałem podziekować by skupić się na studiach. Ciężko było się rozstać bo walczyli o mnie bym został co było naprawdę bardzo miłe. Finanlnie oczywiście rozstanie przebiegło bez problemowo, a ja wiem, ze za jakis czas jeszcze do nich wrócę. Polecam pracę u nich! Dobrze zarobisz i czujesz, że coś dla nich znaczysz

zeno

Witam, chciałbym dowiedzieć się w jaki sposób wygląda tu rozmowa rekrutacyjna? Coś ktoś może powiedzieć na ten temat?

Praconik
@zeno

Opowiadają Ci bajki o zarobkach a później się okazuję że zarabiasz mniej niż obiecywali.

@zeno

Dzień Dobry, Rozmowy rekrutacyjne są z reguły dwuetapowe, pierwszy etap jest to spotkanie z HR-em i Menedżerem danego obszaru biznesowego w formie zdalnej lub stacjonarnej, tutaj w zależności od dostępności kandydata. Drugi etap to spotkanie z firmie z Menadżerem i pokazania środowiska pracy. Stawiamy na szczerość :) Pozdrawiamy! Zespół Kaczmarski Group

@Praconik

To chyba zupełnie gdzie indziej byłeś na rozmowie - jasne, opowiadają o ofercie i warunkach, ale też pytają się o Ciebie, o doświadczenie, motywację do pracy akurat w Kaczmarski Group. Nic ciężkiego ;)

Nadu
@Juron

Mam to samo wrażenie, moja rozmowa o pracę przebiegła bardzo miło. Jedna z mniej stresujących rozmów w moim życiu!

K
@Praconik

Jasneeeee ile tam pracowałeś/łaś? Z miesiaca na miesiac patrze jak moje zarobki rosna. Wszędzie trzeba pracować. W Kaczmarski przybajmniej daja szanse zarobic

bart

Staż przebiegł bezproblemowo. Sporo się nauczyłem. Ogólnie spoko.

Fiki

Witam. Niebawem będę miał rozmowę kwalifikacyjną w firmie. Czy jest tu ktoś, kto ostatnimi czasy taką rozmowę odbył i może mi podpowiedzieć kilka rzeczy? Z góry dzięki

@Fiki

Przede wszystkim nie stresuj się, zapoznaj się z firmą - warto poczytać stronę www, czym się Kaczmarski Group zajmuje, jakie oferuje usługi i na luzie podejść do rozmowy - tam też są ludzie i wiedzą z czym się mierzysz. Powodzenia na rozmowie

damian

Jak ze szkoleniami w firmie? Na co można liczyć?

Kłamstwo ma krótkie nogi
@damian

Szkolenie dwa dwa tygodnie, za każdym razem musisz zdać test na 80% jeżeli nie zdasz testu to poprawiasz. Szkolenie jest głownie ze sprzedaży i produktów firmy nie ma praktycznie informacji dotyczących, aneksów, kolejek, dialera, maili i taryfikatora.

pp
@Kłamstwo ma krótkie nogi

A jak mniej więcej się do takich kursów/szkoleń przygotować?

@damian

Dzień dobry, Każdy pracownik obszarów sprzedażowych przed dopuszczeniem do pracy z Klientem musi przejść kompleksowe szkolenia produktowo-sprzedażowe, tak aby móc świadomie rozmawiać o produktach które nasze firma oferuje. Do szkoleń nie trzeba się specjalnie przygotowywać, mamy doświadczą kadrę trenerską, która przekazuje wiedzę w sposób merytoryczny i zrozumiały. Jednak podczas samych szkoleń od pracowników wymaga się zaangażowania i skupienia na produkcie. Pozdrawiamy! Zespół Kaczmarski Group

@pp

Trzeba przysiąść i się uczyć, prawda taka, że też sporo w pracy idzie się nauczyć i potem wykorzystać na testach. Więc spokojnie - nie ma co się na zapas martwić ;)

Mateusz-

Generalnie praca w kaczmarski group to całkowita porażka. Na obsłudze klienta ciągłe telefony od niezadowolonych klientów, którzy często mają rację, ale nie można im pomóc, bo jest masa niepotrzebnych procedur, które sprawiają że klienci mogą rozwiązać swoje sprawy czasami po dobrych kilku miesiącach. (usunięte przez administratora)

marek

Pracowałem kilka lat i ogólnie spoko wspomnienia. Sporo się nauczyłem, poznałem fajnych ludzi. Generalnie wspominam dobrze

Artur
@marek

To może teraz ja podziele się swoją historią. Do firmy trafiłem jeszcze w trakcie studiów, a że studiowałem finanse no to decyzja by odbyć staż właśnie tutaj wydawała sie być dobra. Udało się, ale nie wiązałem z tą pracą większych nadzieji. Nie dlatego, że było źle, ale wówczas myślałem o pójściu inną drogą zawodową (ekonomia, bankowość). Nie rozpisując się mocno: ta praca pozwoliła mi poukładać sobie w głowie swoje priorytety, masę rzeczy się tu nauczyłem i finalnie cały czas działam w branży choć już nie w PL. Wszystkim młodym polecam rozpoczęcie kariery zawodowej własnie tu.

M.D

Polecam, szczególnie jeśli ktoś jest ambitny i chcę się rozwijać. Tu takie możliwości są i to całkiem sporo szkolenia wewnętrzne np. etc.

Michalsky

Podoba mi się podejście do pracowników w moim zespole. Jak nie wiesz czegoś to pytasz i Ci wyajśnią jak co działa i nie ma presji. Ja przyszedłem jako świeżak w tej dziedzinie i nie miałem problemu z odnalezieniem się. Duża w tym rola mojego lidera i kolegów z teamu.

mick15

Bardzo ciekawa praca. Można się wiele nauczyć albo rozwinąć skrzydła. Pracy jest sporo ale też sporo doświadczenia do zdobycia. Dali mi po czasie umowę o pracę więc jestem zadowolony.

karolsky

Jest możliwość awansu i premie dla zaangażowanych. Bardzo przyjemny system pracy ze spoko ludźmi w towarzystwie :P

Krystyniaaa

Świetny zespół ludzi, współpracuje się bez stresu. Co do klienta-trzeba mieć podejście. Myśle, że ważne jest też doświadczenie w tej branży.

Kamilkomar

Fajna praca, sporo można się nauczyć i to w dodatku bardzo praktycznej wiedzy. Polecam nie tylko na początek kariery, ale także, jeśli ktoś chce zostać na dłużej.

Praca dla ludzi, którzy chcą się rozwijać. Regularne szkolenia i warsztaty dla pracowników oraz możliwość awansu w struktuerze dla wytrwałych. Moim skromnym zdaniem - warto.

Marik

Pracuje tu od ponad roku i jestem bardzo zadowolona - świetna praca, dobrze płacą (i na czas!), mam poczucie bezpieczeństwa i stabilności a dodatkowo atmosfera i w ludzie pracy sprawiają, że człowiek z uśmiechem na twarzy przychodzi do pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Kaczmarski Group Sp. j. - Wrocław

• Jak się pracuje w Kaczmarski Group Sp. j.?

Zobacz opinie na temat firmy Kaczmarski Group Sp. j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 78.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kaczmarski Group Sp. j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 52, z czego 32 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kaczmarski Group Sp. j.?

Kandydaci do pracy w Kaczmarski Group Sp. j. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kaczmarski Group Sp. j.