Opinie o LeasingTeam Sp. z o.o.

Karolina

@porrrek Dlaczego Twoja ocena na temat firmy LeasingTeam jest negatywna? Czy rzeczywiście nie udało Ci się znaleźć żadnych plusów w pracy dla tej firmy? Rozwiń proszę swoją wypowiedź.

Marwa

Ile zarabia kierownik regionu w Leasing Team? Warto aplikować?

Aniołek i Szatanek
@Marwa 03.02.2018 10:04

I całe szczęście, że masz inną :-)

porrrek

nie polecam mieć cokolwiek wspólnego z tą firmą.

Karolina

@Two Dlaczego w Twojej ocenie rekrutacja jest "lipna"? Na jakie stanowisko aplikowałeś i jak przebiegała Twoja rozmowa z osobą rekrutującą? Jakie pytania usłyszałeś, ile trwała ta rozmowa? Czy dzięki tej rozmowie, zdobyłeś jakieś cenne doświadczenie w kontekście przyszłych rozmów kwalifikacyjnych?

Powiedzcie co się dzieje teraz w LeasingTeam Sp. z o.o.? Jak się tam teraz pracuje? Warto tam wysyłać CV?

Zastanawiający się

Ogólnie na rynku pracy brakuje wielu fachowców. Wielu wyjechało za granicę ze względu na większe zarobki. Może to się zmieni w najbliższym czasie?

kopa

Nie polegałabym tak do końca na opiniach pojawiających się na tym portalu. Zauważcie że pracodawca który ma wykupiony u nich profil ma pozytywne komentarze, firmy które nie chcą wykupić pełnego profilu niestety nie mają wpływu na pojawiające się komentarze. Co ważne portal takim firmom usuwa pozytywne komentarze, zostawia jedynie negatywne, co jest bardzo nieuczciwym zagraniem. Na wszystko co się czyta trzeba patrzeć z przymrużeniem oka. Sama kultura wypowiedzi ludzi też o czymś świadczy i powinna wam dać do myślenia.

m
@kopa 08.02.2017 15:24

PRAWDA JEST TAKA, ŻE NEGATYWNE SĄ USUWANE A ZOSTAWIANE TYLKO POZYTYWNE DLA FIRMY. WIĘC DZIAŁANIE SAMEGO PORTALU GOWORK NIE JEST UCZCIWE

Kamil

Jeśli rzeczywiście dział rekrutacji ma jakieś wady to trzeba coś zmienić. Nowe osoby mogą wnieść do firmy coś nowego, co może pozytywnie odmienić wizerunek działu. Zastanawia mnie tylko dlaczego mają tak dużo ofert pracy. Czyżby brakowało fachowców.?

Kolo

Jesteście pewni, że nie można napisać coś pozytywnego o firmie LeasingTeam ? Zastanawiam się dlaczego szukają tylu nowych?

Karolina

@Lucek i udało się przejść cały proces rekrutacyjny? Jak on przebiegał - czy sprawdzano twoją znajomość języka niemieckiego? Dla wielu osób to właśnie ten aspekt jest najbardziej stresujący.

Lucek

Może ktoś skreślić kilka słów na temat pracy dla specjalisty ds. obsługi klienta z językiem niemieckim? Jestem bardzo zainteresowany?

Lucek

Czy LeasingTeam planuje powiększenie firmy? Tak długa oferta pracy to pomyślałem o rozbudowie firmy. Słyszałem sporo dobrego o firmie i nam zamiar aplikować. Gdyby ktoś napisał jaka jest w firmie atmosfera? ile można zarobić(widełki) czy są dodatki socjalne?

LeasingTeam Sp. z o.o.

Szanowna Pani, Uprzejmie prosimy o kontakt z Działem Obsługi Pracownika LeasingTeam http://leasingteam.pl/leasingt_web_03_2a_strefa-pracownika_infolinia-dla-pracownikow_. Przed rozmową proszę przygotować informacje, które pomogą w wyjaśnieniu sprawy - imię i nazwisko, nazwa firmy, w której wykonywała Pani pracę, okres pracy, oddział LeasingTeam.

stella

Pracowałam dla leasingteam oddział Katowice ,do dziś nie mogę się doprosić wypłaty za miesiąc kwiecien. Podobno miałam zły numer konta podany ,wysłałam im na email jeszcze raz numer konta ,a pieniędzy jak nie ma tak nie ma .Porażka.Pisze email kiedy dostanę wypłatę to nawet nie raczą odpisać ,chyba będę musiała to gdzieś zgłosić bo inaczej kasy się nie doczekam .

Lucek

LeasingTeam może pochwalić się fajna oferta pracy.

Lucek

Witam, Mam pytanie o pracę na wakacje z najnowszej oferty firmy. Może ktoś ma więcej informacji? Jaka to praca, gdzie trzeba pracować? Jestem bardzo zainteresowany ale zanim zadzwonię do firmy chciałbym coś wiedzieć.

@Lucek 22.05.2017 11:15

Dzień dobry, W przypadku zainteresowania konkretną ofertą pracy, zachęcamy do kontaktu z Działem Obsługi Pracownika (e-mail: dop@leasingteam.pl), którego pracownicy udzielą Panu wszystkich najważniejszych informacji na temat danego ogłoszenia. Polecamy również regularne śledzenie ofert pracy na portalu http://praca.leasingteam.pl/oferty-pracy/

Lucek

Czy coś wiecie o pracy dla elektryka w Duisburgu?

Tymczasowy

Dobre miejsce na naukę i koniec. Bałagan w firmie niesamowity Stres , zero szkoleń . Brak podwyżek . Atmosfera też nie dobra Nie polecam nikomu.

Tymczasowy

Lucek

To jest bardzo fajna firma, praca taka jaką lubię.

nikezsamotraki

Negatywne opinie? Podejrzewam, że wystawiają je ludzie, którzy nie mają bladego pojęcia o funkcjonowaniu tego typu agencji. Ja pracuję parę ładnych miesięcy. Zaczynałam od 0... i rozwijam się. Jestem bardzo zadowolona. Fakt czasem jest nerwowo i do zrobienia "na wczoraj" ale kiedy szanujemy pracę innych sami też będziemy szanowani. Takie mam podejście i jest dobrze. Dobre miejsce na start.

fifek

dostałem umowę o pracę 9 zł brutto , a po zakończeniu prosiłem się świadectwa i straciłem ponad tydzień zasiłku dla bezrobotnych.

pracodawca
@fifek 27.04.2017 12:49

Chętnie pomożemy w wyjaśnieniu sprawy. Prosimy o kontakt z Działem Obsługi Pracownika LeasingTeam http://leasingteam.pl/leasingt_web_03_2a_strefa-pracownika_infolinia-dla-pracownikow_

Ludwik

Widziałem ofertę pracy dla asystenta w dziale sprzedaży czy jest jeszcze aktualna? Jakie wynagrodzenie jest na tym stanowisku?

Lucek

Mam spore doswiadczenie w pracy spedytora a słyszałem, że są dobrą firmą i mam złożyć swoje cv. Wcześniej dobrze wiedzieć jak przebiega rozmowa, czy są jakieś trudne pytania?

Umyslowy

A Ty TVP reprezentujesz radIo węzeł biedra czy nowy stan powoduje odmóżdżenie a może usuwanie osemki zaszkodziło albo zakup nowego mieszkania i promesa na cito pod mc załatwiona???????????????????

Robert

Buldożer biznesowy. Nie buja w obłokach jak niektórzy w tej firmie. Robi swoje.

tina

pakowanie płyt w Piasecznie kierownicy to lenie śmieją się nic nie robią grają na komputerze w kulki. Nowi pracownicy są niezauważalni wszystkim mówią na ty nie wiedząc jak kto ma na imię .Zamiast wyznaczyć stanowisko pracy osobie która pracuje pierwszy dzień pomóc jej to mają to gdzieś .Taka osoba się zniechęca do takiej pracy .muszą wykonać daną normę, ilość więc nie ma czasu na pójście do toalety.To praca akordowa .Niby płacą za godzinę ale to jest masakra co dzieje się w środku na hali.Jestem zniesmaczona zachowaniem ludzi którzy tam pracują a szczególnie tych zatrudnionych na czas nieokreślony którzy mają się za kogoś kim w rzeczywistości nie są.Współczuję tym ludziom tam pracującym.

ULA

Życzyłabym sobie takiej szefowej jak ona. Kobieta do tańca i do różańca jak to mówią. Wciągnie nosem każdego kto balansuje na krawędzi kłamstwa. Zna rynek. Zna zasady, których uczy innych. Gdyby nie okoliczności nasza kooperacja pewnie byłaby idealna. Polecam jako mediatora. Nie ma dla niej sytuacji bez wyjścia.

ola

A czy ktoś był może na rozmowie na stan Specjalisty ds. klienta w firmie deweloperskiej? czy ktoś wie dla jakiej firmy rekrutowali?

Widzę, że większość osób nie rozumie, jak działają agencje zatrudnienia. To nie LeasingTeam określa stawkę na danym stanowisku, to nie LeasingTeam daje taką a nie inną umowę. To klient określa, jakie daje warunki zatrudnienia, agencja tylko realizuje postanowienia klienta. Jeśli klient oferuje 8,50 brutto za godzinę i umowę zlecenie to agencja nie ma nic do gadania. I wbrew obiegowej opinii agencja nie potrąca z wypłaty pracownika wynagrodzenia dla siebie, klient płaci agencji za pracowników. I agencja nie zwalnia nikogo, bo tak jej się podoba, to zawsze jest decyzja klienta. Szkoda, że osoby się wypowiadają, a nie mają pojęcia, jak to funkcjonuje, tylko wprowadzają inne osoby w błąd. Obecnie pracuję w LT i wiem, ile wysiłku codziennie wkładamy w to, żeby pracownicy mieli wypłaty na czas, wszystkie formalności załatwione i żeby wszystko było w porządku. I nie, nikt nie płaci mi za napisanie tego komentarza.

Zostaw opinię o LeasingTeam Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LeasingTeam Sp. z o.o.