2 180

Opinie o LeasingTeam Sp. z o.o.

Miro

Jeśli były naszpikowane wulgarnymi i obraźliwymi tekstami to dobrze że ich nie ma!!!

Koordynator

Serdecznie nie polecam współpracy. W moim przypadku nie doszło do zatrudnienia, po trzecim etapie rekrutacji nie otrzymywałem informacji zwrotnej przez dłuższy czas dlatego postanowiłem się przypomnieć w połowie kwietnia. Dostałem informację, że decyzja jeszcze nie została podjęta i proszą mnie o cierpliwość do końca tyg. Oczywiście również nie dostałem informacji zwrotnej, więc w poniedziałek się przypomniałem ponownie (chodziło mi tylko o uzyskanie odpowiedzi ponieważ nie lubię, gdy ktoś zachowuje się nieprofesjonalnie - wypada powiedzieć NIE, tak abyśmy mogli zacząć szukać innej pracy). Kolejna informacja brzmiała, że chcą mnie zatrudnić, natomiast mają jeden problem (nie powiedziano mi czego dotyczy) oraz, że ostateczną odpowiedź dostanę do 10 maja do godz. 17... jak się domyślacie cisza :) Mało profesjonalne zachowanie kierownika regionu jest przykre w tak dużej firmie.

Aniołek i Szatanek
@Kasia_1991 04.06.2018 16:45

No z kim?

Zuza

Zastanawiająca jest ta cisza na forum!!

Aniołek i Szatan
@Zuza 04.06.2018 18:17

Bo Moderator wywala wszystkie niekorzystne... a korzystnych nie ma wcale hehe

Kasia_1991

Ja również byłam mamiona przez 3 tygodnie. Wydaje mi się, że czekają, aż wpadnie im osoba która będzie spełniać ich wymagania czyli zapier...24 h w 99%, ale z braku laku boją się zrezygnować z innych Kandydatów, by nie zostać w czarnej (usunięte przez administratora)

Karolina

@Koordynator, czy próbowałeś się jeszcze kontaktować z firmą LeasingTeam? Może było duże zainteresowanie tym stanowiskiem pracy? Czasami procesy rekrutacji są długie, brak odpowiedzi nie zawsze oznacza negatywną odpowiedź. Bywa, że pracodawca potrzebuje więcej czasu na podjęcie decyzji. Warto dopytać i upewniać się. Jakie pytania usłyszałeś podczas rozmowy kwalifikacyjnej?

Koordynator
@Karolina 15.05.2018 10:33

@Karolina - czytanie ze zrozumieniem :)

Karolina

@porrrek Dlaczego Twoja ocena na temat firmy LeasingTeam jest negatywna? Czy rzeczywiście nie udało Ci się znaleźć żadnych plusów w pracy dla tej firmy? Rozwiń proszę swoją wypowiedź.

Marwa

Ile zarabia kierownik regionu w Leasing Team? Warto aplikować?

Aniołek i Szatanek
@Marwa 03.02.2018 10:04

I całe szczęście, że masz inną :-)

porrrek

nie polecam mieć cokolwiek wspólnego z tą firmą.

Karolina

@Two Dlaczego w Twojej ocenie rekrutacja jest "lipna"? Na jakie stanowisko aplikowałeś i jak przebiegała Twoja rozmowa z osobą rekrutującą? Jakie pytania usłyszałeś, ile trwała ta rozmowa? Czy dzięki tej rozmowie, zdobyłeś jakieś cenne doświadczenie w kontekście przyszłych rozmów kwalifikacyjnych?

Powiedzcie co się dzieje teraz w LeasingTeam Sp. z o.o.? Jak się tam teraz pracuje? Warto tam wysyłać CV?

Zastanawiający się

Ogólnie na rynku pracy brakuje wielu fachowców. Wielu wyjechało za granicę ze względu na większe zarobki. Może to się zmieni w najbliższym czasie?

kopa

Nie polegałabym tak do końca na opiniach pojawiających się na tym portalu. Zauważcie że pracodawca który ma wykupiony u nich profil ma pozytywne komentarze, firmy które nie chcą wykupić pełnego profilu niestety nie mają wpływu na pojawiające się komentarze. Co ważne portal takim firmom usuwa pozytywne komentarze, zostawia jedynie negatywne, co jest bardzo nieuczciwym zagraniem. Na wszystko co się czyta trzeba patrzeć z przymrużeniem oka. Sama kultura wypowiedzi ludzi też o czymś świadczy i powinna wam dać do myślenia.

m
@kopa 08.02.2017 15:24

PRAWDA JEST TAKA, ŻE NEGATYWNE SĄ USUWANE A ZOSTAWIANE TYLKO POZYTYWNE DLA FIRMY. WIĘC DZIAŁANIE SAMEGO PORTALU GOWORK NIE JEST UCZCIWE

Kamil

Jeśli rzeczywiście dział rekrutacji ma jakieś wady to trzeba coś zmienić. Nowe osoby mogą wnieść do firmy coś nowego, co może pozytywnie odmienić wizerunek działu. Zastanawia mnie tylko dlaczego mają tak dużo ofert pracy. Czyżby brakowało fachowców.?

Kolo

Jesteście pewni, że nie można napisać coś pozytywnego o firmie LeasingTeam ? Zastanawiam się dlaczego szukają tylu nowych?

Karolina

@Lucek i udało się przejść cały proces rekrutacyjny? Jak on przebiegał - czy sprawdzano twoją znajomość języka niemieckiego? Dla wielu osób to właśnie ten aspekt jest najbardziej stresujący.

Lucek

Może ktoś skreślić kilka słów na temat pracy dla specjalisty ds. obsługi klienta z językiem niemieckim? Jestem bardzo zainteresowany?

Lucek

Czy LeasingTeam planuje powiększenie firmy? Tak długa oferta pracy to pomyślałem o rozbudowie firmy. Słyszałem sporo dobrego o firmie i nam zamiar aplikować. Gdyby ktoś napisał jaka jest w firmie atmosfera? ile można zarobić(widełki) czy są dodatki socjalne?

LeasingTeam Sp. z o.o.

Szanowna Pani, Uprzejmie prosimy o kontakt z Działem Obsługi Pracownika LeasingTeam http://leasingteam.pl/leasingt_web_03_2a_strefa-pracownika_infolinia-dla-pracownikow_. Przed rozmową proszę przygotować informacje, które pomogą w wyjaśnieniu sprawy - imię i nazwisko, nazwa firmy, w której wykonywała Pani pracę, okres pracy, oddział LeasingTeam.

stella

Pracowałam dla leasingteam oddział Katowice ,do dziś nie mogę się doprosić wypłaty za miesiąc kwiecien. Podobno miałam zły numer konta podany ,wysłałam im na email jeszcze raz numer konta ,a pieniędzy jak nie ma tak nie ma .Porażka.Pisze email kiedy dostanę wypłatę to nawet nie raczą odpisać ,chyba będę musiała to gdzieś zgłosić bo inaczej kasy się nie doczekam .

Lucek

LeasingTeam może pochwalić się fajna oferta pracy.

Lucek

Witam, Mam pytanie o pracę na wakacje z najnowszej oferty firmy. Może ktoś ma więcej informacji? Jaka to praca, gdzie trzeba pracować? Jestem bardzo zainteresowany ale zanim zadzwonię do firmy chciałbym coś wiedzieć.

@Lucek 22.05.2017 11:15

Dzień dobry, W przypadku zainteresowania konkretną ofertą pracy, zachęcamy do kontaktu z Działem Obsługi Pracownika (e-mail: [email protected]), którego pracownicy udzielą Panu wszystkich najważniejszych informacji na temat danego ogłoszenia. Polecamy również regularne śledzenie ofert pracy na portalu http://praca.leasingteam.pl/oferty-pracy/

Lucek

Czy coś wiecie o pracy dla elektryka w Duisburgu?

Tymczasowy

Dobre miejsce na naukę i koniec. Bałagan w firmie niesamowity Stres , zero szkoleń . Brak podwyżek . Atmosfera też nie dobra Nie polecam nikomu.

Tymczasowy

Lucek

To jest bardzo fajna firma, praca taka jaką lubię.

nikezsamotraki

Negatywne opinie? Podejrzewam, że wystawiają je ludzie, którzy nie mają bladego pojęcia o funkcjonowaniu tego typu agencji. Ja pracuję parę ładnych miesięcy. Zaczynałam od 0... i rozwijam się. Jestem bardzo zadowolona. Fakt czasem jest nerwowo i do zrobienia "na wczoraj" ale kiedy szanujemy pracę innych sami też będziemy szanowani. Takie mam podejście i jest dobrze. Dobre miejsce na start.

fifek

dostałem umowę o pracę 9 zł brutto , a po zakończeniu prosiłem się świadectwa i straciłem ponad tydzień zasiłku dla bezrobotnych.

pracodawca
@fifek 27.04.2017 12:49

Chętnie pomożemy w wyjaśnieniu sprawy. Prosimy o kontakt z Działem Obsługi Pracownika LeasingTeam http://leasingteam.pl/leasingt_web_03_2a_strefa-pracownika_infolinia-dla-pracownikow_

Ludwik

Widziałem ofertę pracy dla asystenta w dziale sprzedaży czy jest jeszcze aktualna? Jakie wynagrodzenie jest na tym stanowisku?

Lucek

Mam spore doswiadczenie w pracy spedytora a słyszałem, że są dobrą firmą i mam złożyć swoje cv. Wcześniej dobrze wiedzieć jak przebiega rozmowa, czy są jakieś trudne pytania?

Umyslowy

A Ty TVP reprezentujesz radIo węzeł biedra czy nowy stan powoduje odmóżdżenie a może usuwanie osemki zaszkodziło albo zakup nowego mieszkania i promesa na cito pod mc załatwiona???????????????????

Zostaw opinię o LeasingTeam Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LeasingTeam Sp. z o.o.