Opinie o LeasingTeam Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie LeasingTeam Sp. z o.o., lecz również Klientów firmy. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie LeasingTeam Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LeasingTeam Sp. z o.o. w Warszawa

Grzegorz Piotrowski

Firma nie wywiązuje się ze swoich zobowiązań, które wcześniej ustaliła i zamieściła w umowach, dając je do podpisu. Niestety firma LT uważa, że sprawy nie ma, nie reaguje na maile i nie ma zamiaru rozliczyć się do końca ze mną jako byłym pracownikiem. Zobowiązali sie do wypłaty odszkodowania na rzecz zakazu konkurencji. Ja warunki spełniłem, a firma wycisza temat w sposób dość bezczelny bo ignorujący. Innym doradzam zastanowienie się dwa razy. Podpisuję opinię z imienia i nazwiska, bo nie chcę chować sie pod zwykłym nickiem. Jak to mowią nieważne jak zaczynasz wazne jak kończysz współprace.... LT pokazało swój poziom.

10
Piotr
 Pytanie

Słyszałem, że w firmie tej zostały obcięte etaty i wynagrodzenia, a podobno pracownicy muszą pracować tyle samo godzin tylko za mniejsze wynagrodzenie? Czy to w ogóle prawda? Chce złożyć CV ale nie wiem czy to jest jednak firma dla mnie?

5
Zainteresowana
 Pytanie

A jednak chyba firma zatrudnia jest ogloszenie Młodszy/Specjalista ds. kadr i płac - jak jest w tym zespole, jacy przelozeni? warto aplikowac z malym doswiadczeniem?

3
Kandydatka
Kandydat

Zdecydowałam się napisać komentarz, gdyż potwierdza się fakt, że nie warto wierzyć w opinie z internetu. Miałam okazję uczestniczyć w rozmowie rekrutacyjnej po której wyszłam bardzo mile zaskoczona pani rekruterka była bardzo sympatyczna i bardzo profesjonalna. Firma sama w sobie wydaje się również bardzo profesjonalna i rzetelna. Myślę, że warto przekonać się samemu i nie wierzyć we wszystko co pisza inni. Ja akurat rekrutowalam do sprzedaży nie wiem jak wyglądają rozmowy na inne stanowiska, ale oceniając moją rozmowę daje zdecydowanie kciuka w górę i bardzo polecam.

Kandydatka Nowy wpis
Kandydat

Zdecydowałam się napisać komentarz, gdyż potwierdza się fakt, że nie warto wierzyć w opinie z internetu. Miałam okazję uczestniczyć w rozmowie rekrutacyjnej po której wyszłam bardzo mile zaskoczona pani rekruterka była bardzo sympatyczna i bardzo profesjonalna. Firma sama w sobie wydaje się również bardzo profesjonalna i rzetelna. Myślę, że warto przekonać się samemu i nie wierzyć we wszystko co pisza inni. Ja akurat rekrutowalam do sprzedaży nie wiem jak wyglądają rozmowy na inne stanowiska, ale oceniając moją rozmowę daje zdecydowanie kciuka w górę i bardzo polecam.

Ciekawy Nowy wpis
Kandydat
@Kandydatka

Czekam na opinie jak popracujesz tam 3 miesiace

IV_CH
Kandydat

Miałam dziś spotkanie w LeasingTeam w sprawie pracy na stanowisku rekrutera i była to najlepsza rozmowa kwalifikacyjna, którą odbyłam w ostatnim czasie. W drodze na rozmowę czytałam opinie o firmie i chcę powiedzieć, że moje dzisiejsze doświadczenie zupełnie odbiega od opisanych tu sytuacji. Rozmowa kwalifikacyjna odbyła się w sposób jak najbardziej profesjonalny i rzetelny. Z dobrym nastawieniem i zainteresowaniem ze strony osób, które ją przeprowadzały, w spokojnej i przyjaznej atmosferze. Proszę mi uwierzyć, nie jestem pracownikiem firmy ani kimś „wynajętym” do pisania chwalebnych opinii. Mam już swoje lata i mam z czym porównać, a opinię o rozmowie kwalifikacyjnej zostawiam tu bez względu na wynik rekrutacji (która jeszcze trwa).

Jasia
Pracownik
@IV_CH

Jak tak wspaniale jest to czemu się ciągle zmieniają pracownicy haha Kogoś z firmy poniosło w pisaniu sobie samemu pozytywnych komentarzy

IV_CH
Kandydat
@Jasia

1. Napisałam o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej, a nie o pracy w firmie. 2. Nie jestem pracownikiem firmy, uczestniczę w rekrutacji i na tym etapie wszystko jest ok.

Ciekawa Nowy wpis
Kandydat
@IV_CH

I jak dostała Pani pracę była informacja zwrotna chyba brałyśmy udział w tej samej rekrutacji.

IV_CH Nowy wpis
Pracownik
@Ciekawa

Dostałam zarówno informację zwrotną, jak i pracę:)

Nieprofesjonalnie
Kandydat
 Pytanie

Sugeruję zmianę nazwy agencji na LeasingTeam UNprofessional. Rozmowa kwalifikacyjna - dramat. Pani, która rozmowę prowadziła, chyba nie zapoznała się w ogóle z moim CV. Zadawała pytania typu czy miałam do tej pory do czynienia z takim zakresem obowiązków, gdzie w CV wszystko dokładnie opisałam, albo jak długo pracowalam w ostatniej firmie? Przez telefon rozmawiałyśmy o stawce jaka mnie interesuje, a podczas rozmowy podała kwotę, o której niby rozmawiałyśmy, ale to nie była ta kwota. Słabo. Można sobie robić notatki podczas rozmowy, żeby uniknąć takich faili. Obiecują kontakt za tydzień NAWET Z INFORMACJĄ NEGATYWNĄ, i co? Kontaktu brak. Jak można nazywać się profesjonalistami? Zalecam szkolenia dla pracowników jak prowadzić rozmowy rekrutacyjne, bo wstyd. Podczas rozmowy Pani popijała sobie kawę/herbatę czy inny napój z kubka w Mikołaje - rozumiem że pracuje się teraz z domu, ale bez przesady żeby w trakcie rozmowy kilkanaście razy popijać sobie napój (aż tak dużo Pani nie mówiła żeby jej tyle razy zasychało w gardle). Uważam to za bardzo NIEprofesjonalne. Do tego Pani wydawała się jakby od niechcenia prowadziła tą rozmowę, widać było, że po prostu robi to na odwal się. Dramat.

XYZ
Kandydat
 Pytanie
@Nieprofesjonalnie

Na jakie stanowisko aplikowałaś?

kandydatka
Kandydat
@Nieprofesjonalnie

Miałam tak samo. Podczas rozmowy na specjalistę ds. kadr i płac Pani zapytała mnie czy miałam do czynienia z pracą tymczasową, podczas gdy z mojego CV jasno wynikało , że pracowałam w agencji pracy. Zapytała też ,, na jakie stanowisko dokładnie aplikowałam".. Myślałam, że to jakiś żart. Za kilka dni dzwonili z chęcia zatrudnienia mnie, ale odmówiłam i wcale nie żałuję, bo czuję, że długo bym tam miejsca nie zagrzała.

Kandydatka
Kandydat
@Nieprofesjonalnie

Też biorę udział w rekrutacji w tej firmie i teraz po tych komentarzach dramat. Nie dziwię się, że tak długo szukają

Kandydatka
Użytkownicy czekają na odpowiedź 44 dni.
Kandydat
 Pytanie

Witam serdecznie, czy oddział Katowicki to również taka porażka? Jestem w trakcie rekrutacji na stanowisko Specjalisty da. Rekrutacji w jednej z pod firm itprofessional... Czytając opinie o firmie nie chciałabym wpaść z deszczu pod rynnę.

BDM
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Rozmowa nawet ok ale brak informacji zwrotnej, jak chcieli zaprosić to pani napierała przez tel i LI na spotkanie ale zero odpowiedzi. Bardzo nieprofesjonalne podejście

Pytania

?

 • Poziom rozmowy:
 • Rezultat: Nie dostałem pracy
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 4 014 360
 2. linkedin.com 3 587 328
 3. olx.pl 3 276 288
 4. jooble.org 3 086 424
 5. pracuj.pl 3 054 024
Pytanie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 60 dni.
 Pytanie

Jak duże doświadczenie trzeba mieć, żeby pracować na Magazynier w LeasingTeam Sp. z o.o.?

Rozczarowana
Kandydat

Pierwszy raz spotykam się z tak nieprofesjonalnym podejściem do rekrutacji, jak na ironię od firmy, która rekrutacją się zajmuje. Aplikowałam na stanowisko do działu rekrutacji. W ciągu kilku dni miałam otrzymać informację zwrotną. Gdy odzewu było brak - spytałam o feedback, otrzymałam odpowiedź od miłej Pani asystentki, że przekaże informacje do osoby, która prowadziła rekrutację. Osoba decyzyjna - Pani Anna J. obiecała zadzwonić w danym dniu, kontaktu nie było. Otrzymałam ponownie informację od asystentki, że otrzymam informację mailowo - również bez odpowiedzi. Całkowicie nie rozumiem takiego podejścia, zależało mi na informacji zwrotnej, bo brałam udział w innych rekrutacjach i musiałam podjąć decyzję. Jeżeli obiecujecie informację zwrotną, niezależnie od decyzji, a potem nie raczycie nawet odpowiedzieć na maila z pytaniem od kandydata, to wiele mówi o podejściu do pracowników i kultury jaka panuje w firmie - chaos. Wisienką na torcie było notoryczne ziewanie Pani rekruterki w trakcie rozmowy... ;)

1
Wolfgang Agent nr 1
Pracownik
 Pytanie

Czy firma Leasingteam ma coś wspólnego z firmą CPC Consulting Group z Wrocławia ?

Maja
Klient
@Wolfgang Agent nr 1

Tak, jest jej właścicielem haha

GoWest
Pracownik
 Pytanie
@Wolfgang Agent nr 1

Tak. Kiedyś cpc to była klasa wyższa. Teraz zamiast zachodu mają tu wschód. I wszytsko byłoby ok. Gdyby w popłochu nie zamknęli Go West. Za lawinę przekrętów. I tak mimochodem wrzucili do CPC UA. Aż nie ma się co dziwić że kadra CPC masowo na L4. Jak spółka zaciągnęła mułem i groziło zamknięciem ammm to sHbxiutko pociuchutko mamy nową linię biznesową jak to ltprof mówi. Ja tylko się zastanawiam jak długo jeszcze będą w stanie patrzeć na siebie w lustro właściciele. Że ręka im nie drgnie przy kolejnych przekretach. Przecież my wiemy jak jest. Jak oni mogą spać spokojnie? Ja bym na zawał zszedł. I jeszcze te maniery. Mierzą wysoko. Ten nasz zarząd. A jak to się mówi obornik w kaloszach.

Pytanie
 Pytanie

Czy LeasingTeam Sp. z o.o. organizuje staże dla studentów?

Judiii
Klient
 Pytanie

Witam Czym zajmuje sie firma ? Chodzi mi o ofertę z j.niemieckim Pracownik biurowy z jęz. niemieckim (PRACA ZDALNA!) LeasingTeam Group Jaka to branża?poniewaz nie wiem czy aplikować Pozdrawiam

Jola
Kandydat
@Judiii

Poszukaj innej firmy a dobrze na tym wyjdziesz.

kalaka
Pracownik
 Pytanie

Witajcie, Jaka jest atmosfera w wewnątrz firmy widzę że są ogłoszenia do kadr, ktoś może coś powiedzieć na ten temat tego działu?

Oppo
Kandydat
@kalaka

Dla desperatów idealne miejsce.

Dosia
Pracownik
@kalaka

W firmie jest ok, docenia się pracowitych i zaangażowanych ludzi.

Basia
Kandydat
@Dosia

Obniżonymi pensjami, niepłatnymi nadgodzinami. Super, polecamy

Tomek
Były pracownik

Nie polecam, szkoda czasu i zdrowia!

Zainteresowana
 Pytanie

A jednak chyba firma zatrudnia jest ogloszenie Młodszy/Specjalista ds. kadr i płac - jak jest w tym zespole, jacy przelozeni? warto aplikowac z malym doswiadczeniem?

3
Kasia
@Zainteresowana

Nie! Każdy nowy pracownik w kip zwalnia się po okresie próbnym, bo nie wytrzymuje atmosfery i ciśnienia, wiec szkoda marnować czasu.

6
Kip
@Zainteresowana

Zawsze zatrudniają do nas do kip. Rotacja 80%. Jak wytrzymadz ojres próbny to szał. Jak pi 6 mcu mialam dosc

7
Domingo
@Zainteresowana

Rany widze, ze nic się nie zmieniło przez dobrych 8 lat.. kiedyś pracowałam w tym dziale i wspominam jako najgorszy okres w zyciu. Byl to okres przejścia na tete i pracowaliśmy po 30 h (sic!) w ciągłości, bo system nawalił a pensje trzebabylo naliczyć. Oczywiscie nadgodziny były wina pracowników bo „najwyraźniej zle zarządzają swoim czasem pracy” i o ich jakiejkolwiek rekompensacie nie bylo mowy.. powrzechne bylo wręczanie po nocach wypowiedzeń , oczywiscie jak juz sie naliczyło wynagrodzenie.. nabawiłam sie tam nerwicy i po 2 latach pracy zakończyłam karierę wywieziona karetka . Do dziś wspomnienie państwa M budzą mój niesmak, bo wyzysk ludzi to ich drugie imię. Raz usłyszałam od Pani A.M ze „spadnie Ci glowa” - tak Pani prezes zwracała sie do pracowników :) a potem zdziwienie ze słaba atmosfera , ze brak autorytetu. Dyrektywny zarządzaniem nie sprawicie drodzy Państwo ze bedziecie liderami, a pracownicy beda Was szanować. Ten statek tonie od kilku lat, mysle ze kryzys zweryfikuje potrzeba bycia na rynku takich firm, bo do konkurencji mysle ze nie ma co sie porównywać, prawda Panie M? :)

3
Kandydatka
Kandydat
 Pytanie
@Domingo

Brałam swego czasu udział w rekrutacji na to stanowisko. Cóż... Byłam na gorszych rozmowach, ale ta też pozostawia wiele do życzenia. Poszłam na tą rozmowę bardziej z ciekawości, bo myślę o zmianie pracy. Miałam wrażenie, że szukają byle kogo, byle by były dwie ręce , nogi i chęci do pracy. Rekruterka w ogóle nie zapoznała się z moim CV, bo zadała pytanie czy miałam do czynienia z pracą tymczasową, podczas gdy prawie 3 lata przepracowałam w agencji, co jasno wynika z mojego CV. Następnie w toku rozmowy padło pytanie : ,,Na jakie dokładnie stanowisko pani aplikowała ?". Myślałam, że to jakiś żart, Na koniec dostałam test wiedzy, gdzie nawet w sformułowanych pytaniach były błędy. Tak jak wspomniałam wyżej - miałam wrażenie, że chcą jak najszybciej kogoś zatrudnić, bo mają nawał pracy, a kompetencje i wiedza się nie liczą.

Kandydat
Kandydat
 Pytanie
@Kandydatka

Czego mozna sie spodziewac na tym tescie, jakie sa pytania?

Majka
Pracownik
@Kandydat

Jeśli chcesz się przekonać jak wygląda praca u człowieka który traktuje swoich pracowników jak (usunięte przez administratora) ponadto jego słowa są tyle warte co nic-zero honoru TYLKO KASA SIE LICZY! To zapraszamy na pokład kolejnego jelenia haha Swoją drogą aż dziw bierze jak się ludzie nie szanują że ta organizacja ma kolejnych łosi ups (usunięte przez administratora)

do Majka
Pracownik
@Majka

to proste - ludzie w tej firmie nie pracują dla samej firmy jej logo i zarządu, ludzie tu pracują dla doświadczenia i samej pracy. inna sprawa im dalej od zarządu tym lepiej i pracownicy tworzą ok atmosferę. a im bliżej zarządu tym gorzej ale tam są w większości pracownicy bez kręgosłupa przytakujący wszystkiemu tak było jest i będzie

kandydatka
Kandydat
@Kandydat

Pytania z zakresu prawa pracy,obliczenia płacowe itp.

Piotr
 Pytanie

Słyszałem, że w firmie tej zostały obcięte etaty i wynagrodzenia, a podobno pracownicy muszą pracować tyle samo godzin tylko za mniejsze wynagrodzenie? Czy to w ogóle prawda? Chce złożyć CV ale nie wiem czy to jest jednak firma dla mnie?

5
Obserwator
@Piotr

Tak to prawda etaty są zmniejszone, a pracować trzeba jak na pełnym etacie. O Odbiorze nadgodzin nie ma mowy. Przekaz jest jeden, jak komuś nie pasuje to tam są drzwi. Sam sobie odpowiedz czy to jest firma dla Ciebie.

1
Jasia
@Piotr

Tak dokładnie jest. Nie polecam. Firma wymaga poświęcenia od pracowników a od siebie równe zero. Jeśli ktoś lubi pracować za darmo to znalazł dobre miejsce.

Bodek
@Piotr

To prawda

Angela
Pracownik
@Obserwator

Prawda jest taka, ze Leasingteam tonie odkąd jest w 100% zarządzany przez Panią Wiceprezes. Pracowników nigdy nie szanowali bez względu na stanowisko. Te wszystkie "pozytywne" opinie to posty "wysłanników" zarządu

Bodek
Były pracownik
 Problem
@Piotr

Prawda. Pracownicy sa zmuszani przez kierownictwo do klamania w ewidencji czasu I wpisywania 6.5 godzin pracy, a pracownicy pracuja po wiecej godzin. Nadgodziny do odebrania ....kiedys.

Piotr
Kandydat
 Pytanie
@Piotr

Czy to prawda? Czy nadal są odcięte etaty? Też się zastanawiam nad aplikacją i sam nie wiem...

Andrzej
Były pracownik

W niczym się nie wyróżnia, tak jak wszędzie.

Helena
@Andrzej

To dobrze w takim razie czy źle? Jaka jest Twoje opinia odnośnie LeasingTeam? Możesz napisać coś więcej jakie masz zdanie o firmie? Piszesz jako klient czy pracownik?

Pytanie
Kandydat
 Pytanie

pojawiło sie ogloszenie specjalista ds. przygotowania inwestycji ale oprocz obowiazkow zwiazanych z tym stanowiskiem sa tez obowiazki kadrowe (chyba) czy moze sie wypowiedziec ktos z firmy na temat tego doswiadczenie w pracy z projektami nie jest wystarczajace? nie ma w sumie w ogloszeniu wymagan....

Marta
 Pytanie

Jak firma radzi sobie z tym ze zleceń na rekrutacji nie przybywa i klienci nie chcą pracowników tymczasowych w dobre koronowirusa? Obawiacie się ze nastąpią masowe zwolnienia?

PreczZhejtem
@Marta

Nie wiem skąd takie bzdurne informacje. Chyba szukasz wrażeń z nudów siedząc w kapciach przed komputerem. Samo stwierdzenie, że klienci nie chcą pracowników tymczasowych świadczy o tym ze nie masz pojęcia o czym piszesz i nie znasz firmy.

4
TYMCZAS
@Marta

Bardzo dobrze sobie radzi. Żadnych zwolnień. Nie panikuj !!!

5
Prawda
@TYMCZAS

Hejtują osoby, które nie realizowały swoich celi w GLT i zakończyły współpracę. Teraz piszą durne prowokacje próbując zaszkodzić firmie. Może pogodzicie się wreszcie ze smutną prawdą na temat waszych wyników. Żal czytać wasze wyssane z palca kłamstwa.

7
Smutna
@Prawda

Pracowniku lub osobo z LT zakładam że nią/ nim jesteś. Pięknie reprezentujesz siebie. Firmę. Pokazujesz pełną klasę i krasę. Tekstami jakie tworzysz. To oczywiście sarkazm i ironia w jednym.

Skazo
Kandydat
@Prawda

Widać od razu że wpis dodany przez górę firmy

mt
Kandydat
 Pytanie

Witam, czy jakieś opinie o IT LeasingTeam, która to spółka jest częścią tej grupy?

Minona
Pracownik
 Problem

W tej firmie dzieją się niesamowite rzeczy. Osoby pracujące w terenie mają 80% wynagrodzenia i pracują na Centralę, która wspomaga i otrzymuje 100%. 100 % otrzymuje również HR Bussiness Partner na B2B p. Dominika. Nie wspomnę kto jeszcze. Odnosi się nieodparte wrażenie, że pracownicy mimo wypracowania norm oszukiwani są na każdym kroku. Dziś podsuwano porozumienia do podpisania na niższe stawki, nawet z datą wstecz. Tym już winien zając się PIP. Otrzymujemy niższe pensje, a wsparcie od państwa otrzymuje firma czyli Państwo M. na wyjazd do USA. MASAKRA TA FIRMA TONIEEEEEE!!!!!

Minona
Pracownik
 Pytanie
@Minona

A gdzież te pytania na które czekają użytkownicy?

Gość
Pracownik
@Minona

PIP niestety nie zajmuje się takimi kwestiami. Tutaj w kwestii "porozumień" z datą wsteczną polecam Sąd Pracy. Ale to co dzieje się w firmie to istny cyrk na kiju.

Young
Były pracownik

Szkoda czasu na te firemke

Minona
Pracownik

W tej firmie dzieją się niesamowite rzeczy. Osoby pracujące w terenie mają 80% wynagrodzenia i pracują na Centralę, która wspomaga i otrzymuje 100%. 100 % otrzymuje również HR Business Partner na B2B p. Dominika. Nie wspomnę kto jeszcze. Odnosi się nieodparte wrażenie, że pracownicy mimo wypracowania norm (usunięte przez administratora)są na każdym kroku. Dziś podsuwano porozumienia do podpisania na niższe stawki, nawet z datą wstecz. Tym już winien zając się (usunięte przez administratora). Otrzymujemy niższe pensje, a wsparcie od państwa otrzymuje firma czyli Państwo M. na wyjazd do Ameryki. (usunięte przez administratora)

Beata
Pracownik
 Pytanie
@Minona

Czy wiadomo, że pracownicy podpisali te porozumienia z datą wstecz na niższe stawki?

Minona
Pracownik
@Beata

@Beata. Z tego co mi wiadomo, to tak. Uczynili to już 27 listopada.

Zostaw merytoryczną opinię o LeasingTeam Sp. z o.o. - Warszawa

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 4 014 360
 2. linkedin.com 3 587 328
 3. olx.pl 3 276 288
 4. jooble.org 3 086 424
 5. pracuj.pl 3 054 024
LeasingTeam Sp. z o.o.