Opinie o LeasingTeam Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie LeasingTeam Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie LeasingTeam Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LeasingTeam Sp. z o.o. w Warszawa

Damian

Bylem na rekrutacji w katowicach, stanowisko spec. Ds. Rekrutacji. Przeszedlem do kolejnego etapu-dostalem mailem zadania do wykonania, nad ktorymi caly dzien spędziłem. Odpowiedź w sprawie zatrudnienia miala byc do 4dni. Minal tydzień i nie mam zadnej odpowiedzi. Zero profesjonalizmu, brak szacunkiu i kultury..

niedoszły pracownik
@Damian

Uczestniczyłam w rekrutacji i również mimo zapewnień informacji zwrotnej nie otrzymałam . Chyba o mnie zapomniano . Brak szacunku i nieszanowanie cudzego czasu . Pozdrawiam .

@niedoszły pracownik

Bo oni kontaktuja się wtedy jak mają (usunięte przez administratora)... Widać na razie nie mają hehe

Papla

Również byłam zaproszona na drugi etap rekrutacji, w trakcie którego miałam do wykonania zadanie. W sprawie wyniku rekrutacji firma miała się ze mną kontaktować, niestety nic takiego nie nastąpiło. Moim zdaniem jest to oznaką braku szacunku dla czasu kandydata.

emilia

Profesjonalny, bardzo serdeczny i fachowy kontakt : )

aaaaaa

na przykładzie praca w Piaseczne jednym z najbogatszych powiecie w Polsce przy pakowaniu plyt dvd ludzie z dojazdem 85-100 km w dwie strony 170-200 ze Zwolenia Pionek Radomia Siedlec na trzy zmiany i płacą 13,70 za godzinę ? nikt normlany za takie pieniądze nie pójdzie pracujesz 8 godzin a w domu nie ma człowieka z 11- 12 jak by dawali z 30 brutto kogo oni szukają chinczyków?

Koordynator

Po wysłaniu CV - po 2 dniach tel. Wywiad tel. Po 24h zaproszenie na spotkanie. Pani Kasia J. dokładnie wytłumaczyła mi na czym polega praca. Opowiedziała o zasadach rekrutacji - 2 etapy. Do kiedy decyzja. Jakie warunki zatrudnienia. Potem rozmowa. I pytanie, które wprawiło mnie w osłupienie: gdybym miał do wyboru partię szachów lub mecz siatkówki na co bym się zdecydował. Potem jeszcze sprawdzenie ref. I odpowiedź we wskazanym terminie. Nie udalo mi sie. Żaluje. ale wiem z jakiego powodu taka decyzja i ciesze sie ze mam ta informacje. polecam. widac ze pani kasia lubi swoją pracę. Dodam, że zawsze była odp w termienie i uśmiech. ps zarezerwowano mi mce parkingowe.

czy mogę jeszcze aplikować?

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Mikołaj

Cześć, pojawiło się ogłoszenie na obsługęwózków widłowych przy linii produkcyjnej/na magazynie. Był ktoś ma rozmowie? Wiecie może co oni oferują?

@Mikołaj

Dzień dobry, Zachęcamy do skontaktowania się z naszym Działem Obsługi Pracownika. Na pewno udzielą Panu informacji o warunkach zatrudnienia. Dział Obsługi Pracownika: dop@leasingteam.pl Z telefonów komórkowych lub z zagranicy: +48 22 460 50 30 Z telefonów stacjonarnych: 801 801 830 Pozdrawiamy, LeasingTeam Group (Agnieszka)

Brałam udział w rekrutacji w oddziale katowickim. Bardzo profesjonalna obsługa, Pani Ania pełna energii, widac że lubi swoja pracę.

Gabi

Zdecydowanie nie polecam!! Podpisałam umowę, miałam pracować 2 miesiące w sezonie, byłam w pracy 5 dni i okazało się że zrekrutowali za dużo osób więc kilka osób dostało informacje żeby czekać aż będą mieli potrzebę. Po prawie trzech tygodniach telefon, że mogę przyjść do pracy. Oczywiście podziękowałam bo w tym czasie znalazłam inną pracę. Pieniędzy za przepracowane 5 dni oczywiście też nie dostałam. Dzwoniłam kilkadziesiąt razy ale nic to nie dało, a to nie ma osoby która się tym zajmuję, a to niby brakuje jakiś dokumentów ale pan który że mną rozmawia nie wie o jakie dokumenty chodzi albo nikt tel nie odbiera przez tydzień i tak w kółko. Ostatecznie po 2 miesiącach dzwonienia i proszenia się o swoje pieniądze zrezygnowałam bo szkoda moich nerwów ale oni tylko czekają na takich co sobie odpuszczą i nie będą się o swoje dopominać.

Aaaa
@Gabi

Wolał bym zdychac z głodu jak jeździć na płyty do Piaseczna

Nick9

Również nie polecam ani tam pracować ani być zatrudnionym przez tą "firmę". Jako zatrudniony masz mnóstwo koordynatorek które nic nie wiedzą, ciągle się zminiaja jedną odchodzi a za miesiąc jest już nowa. Zero komunikacji między nimi odnośnie twojej sytuacji. Umowa podpisana i wyslana poczta - dopiero po miesiącu dzwoni koordynatorka nr 6 że umowa nie dotarla. Dlaczego ? Bo koordynatorka nr 5 zapomniała ja przekazać. Jedynym plusem w moim przypadku było to że pensja na czas. Żeby tam pracować trzeba lubić to że jesteś wykorzystywany w różny sposób. Zostaniesz po godzinach a ci to wynagrodzimy - nie przedłużymy ci umowy. Ludzie i całe (prawie) kierownictwo zajmuje się pośrednictwem pracy o której nie mają pojęcia. Kodeks pracy powinien każdy mieć tam na biurku. Kompletnie nie znają zasad , posiłkują się netem lub opiniami z forum dot zatrudnienia. Żenada. A przełożeni wyżej sraja niż (usunięte przez administratora) mają.

ponury żart

Ta firma to jedno wielkie nieporozumienie w biurze w Dąbrowie Górniczej nikt nic nie wie. Zawsze są jakieś problemy. Brakuje tam kompetentnych osób... Kiedyś było lepiej.

petent

Krakowski oddzial nie odpowiedzial mi na maila od 3 dni, widac oblozeni robota sa. Pisze to po raz drugi, moj pierwszy post (bez bluzgow) sie nie pojawil

petent

Krakowski oddzial nie odpowiada na zapytanie wyslane 3 dni temu

Miro

Jeśli były naszpikowane wulgarnymi i obraźliwymi tekstami to dobrze że ich nie ma!!!

Koordynator

Serdecznie nie polecam współpracy. W moim przypadku nie doszło do zatrudnienia, po trzecim etapie rekrutacji nie otrzymywałem informacji zwrotnej przez dłuższy czas dlatego postanowiłem się przypomnieć w połowie kwietnia. Dostałem informację, że decyzja jeszcze nie została podjęta i proszą mnie o cierpliwość do końca tyg. Oczywiście również nie dostałem informacji zwrotnej, więc w poniedziałek się przypomniałem ponownie (chodziło mi tylko o uzyskanie odpowiedzi ponieważ nie lubię, gdy ktoś zachowuje się nieprofesjonalnie - wypada powiedzieć NIE, tak abyśmy mogli zacząć szukać innej pracy). Kolejna informacja brzmiała, że chcą mnie zatrudnić, natomiast mają jeden problem (nie powiedziano mi czego dotyczy) oraz, że ostateczną odpowiedź dostanę do 10 maja do godz. 17... jak się domyślacie cisza :) Mało profesjonalne zachowanie kierownika regionu jest przykre w tak dużej firmie.

Dziara
@Koordynator

Gratulacje że się nie dostałeś. Nie masz czego żałować.

Kasia_1991
@Koordynator

A z kim spotkałeś się w tej firmie?

@Kasia_1991

No z kim?

Zuza

Zastanawiająca jest ta cisza na forum!!

Aniołek i Szatan
@Zuza

Bo Moderator wywala wszystkie niekorzystne... a korzystnych nie ma wcale hehe

Kasia_1991

Ja również byłam mamiona przez 3 tygodnie. Wydaje mi się, że czekają, aż wpadnie im osoba która będzie spełniać ich wymagania czyli zapier...24 h w 99%, ale z braku laku boją się zrezygnować z innych Kandydatów, by nie zostać w czarnej (usunięte przez administratora)

@Koordynator, czy próbowałeś się jeszcze kontaktować z firmą LeasingTeam? Może było duże zainteresowanie tym stanowiskiem pracy? Czasami procesy rekrutacji są długie, brak odpowiedzi nie zawsze oznacza negatywną odpowiedź. Bywa, że pracodawca potrzebuje więcej czasu na podjęcie decyzji. Warto dopytać i upewniać się. Jakie pytania usłyszałeś podczas rozmowy kwalifikacyjnej?

@Karolina

@Karolina - czytanie ze zrozumieniem :)

@porrrek Dlaczego Twoja ocena na temat firmy LeasingTeam jest negatywna? Czy rzeczywiście nie udało Ci się znaleźć żadnych plusów w pracy dla tej firmy? Rozwiń proszę swoją wypowiedź.

Marwa

Ile zarabia kierownik regionu w Leasing Team? Warto aplikować?

Aniołek i Szatan
@Marwa

To ile zarabia nie ma znaczenia. Zadaj sobie pytanie czy jesteś w stanie być 24 h na dobę dostępna i czy wobec Przełożonych będziesz potrafiła przyznać, że białe jest czarne i na odwrót. Jeśli tak- jesteś idealna.

Marwa
@Aniołek i Szatan

Dla mnie ma znaczenie. Praca to praca czasem i trzeba powiedzieć że białe jest czarne ale bez przesady. Niestety pytanie już nieaktualne, mam inną pracę. Dzięki za odpowiedź ????

@Marwa

I całe szczęście, że masz inną :-)

porrrek

nie polecam mieć cokolwiek wspólnego z tą firmą.

@Two Dlaczego w Twojej ocenie rekrutacja jest "lipna"? Na jakie stanowisko aplikowałeś i jak przebiegała Twoja rozmowa z osobą rekrutującą? Jakie pytania usłyszałeś, ile trwała ta rozmowa? Czy dzięki tej rozmowie, zdobyłeś jakieś cenne doświadczenie w kontekście przyszłych rozmów kwalifikacyjnych?

Zostaw merytoryczną opinię o LeasingTeam Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w LeasingTeam Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy LeasingTeam Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 53.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LeasingTeam Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 8 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LeasingTeam Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w LeasingTeam Sp. z o.o. napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LeasingTeam Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 222 ocen.

LeasingTeam Sp. z o.o.