Opinie o LeasingTeam Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie LeasingTeam Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie LeasingTeam Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LeasingTeam Sp. z o.o. w Warszawa

Powiedzcie co się dzieje teraz w LeasingTeam Sp. z o.o.? Jak się tam teraz pracuje? Warto tam wysyłać CV?

Two

Nie warto, zawracają tylko głowę lipną rekrutacją.

Zastanawiający się

Ogólnie na rynku pracy brakuje wielu fachowców. Wielu wyjechało za granicę ze względu na większe zarobki. Może to się zmieni w najbliższym czasie?

kopa

Nie polegałabym tak do końca na opiniach pojawiających się na tym portalu. Zauważcie że pracodawca który ma wykupiony u nich profil ma pozytywne komentarze, firmy które nie chcą wykupić pełnego profilu niestety nie mają wpływu na pojawiające się komentarze. Co ważne portal takim firmom usuwa pozytywne komentarze, zostawia jedynie negatywne, co jest bardzo nieuczciwym zagraniem. Na wszystko co się czyta trzeba patrzeć z przymrużeniem oka. Sama kultura wypowiedzi ludzi też o czymś świadczy i powinna wam dać do myślenia.

m
@kopa

PRAWDA JEST TAKA, ŻE NEGATYWNE SĄ USUWANE A ZOSTAWIANE TYLKO POZYTYWNE DLA FIRMY. WIĘC DZIAŁANIE SAMEGO PORTALU GOWORK NIE JEST UCZCIWE

Kamil

Jeśli rzeczywiście dział rekrutacji ma jakieś wady to trzeba coś zmienić. Nowe osoby mogą wnieść do firmy coś nowego, co może pozytywnie odmienić wizerunek działu. Zastanawia mnie tylko dlaczego mają tak dużo ofert pracy. Czyżby brakowało fachowców.?

Koordynator

Po wysłaniu CV - po 2 dniach tel. Wywiad tel. Po 24h zaproszenie na spotkanie. Pani Kasia J. dokładnie wytłumaczyła mi na czym polega praca. Opowiedziała o zasadach rekrutacji - 2 etapy. Do kiedy decyzja. Jakie warunki zatrudnienia. Potem rozmowa. I pytanie, które wprawiło mnie w osłupienie: gdybym miał do wyboru partię szachów lub mecz siatkówki na co bym się zdecydował. Potem jeszcze sprawdzenie ref. I odpowiedź we wskazanym terminie. Nie udalo mi sie. Żaluje. ale wiem z jakiego powodu taka decyzja i ciesze sie ze mam ta informacje. polecam. widac ze pani kasia lubi swoją pracę. Dodam, że zawsze była odp w termienie i uśmiech. ps zarezerwowano mi mce parkingowe.

czy mogę jeszcze aplikować?

Kolo

Jesteście pewni, że nie można napisać coś pozytywnego o firmie LeasingTeam ? Zastanawiam się dlaczego szukają tylu nowych?

@Lucek i udało się przejść cały proces rekrutacyjny? Jak on przebiegał - czy sprawdzano twoją znajomość języka niemieckiego? Dla wielu osób to właśnie ten aspekt jest najbardziej stresujący.

Lucek

Może ktoś skreślić kilka słów na temat pracy dla specjalisty ds. obsługi klienta z językiem niemieckim? Jestem bardzo zainteresowany?

Lucek

Czy LeasingTeam planuje powiększenie firmy? Tak długa oferta pracy to pomyślałem o rozbudowie firmy. Słyszałem sporo dobrego o firmie i nam zamiar aplikować. Gdyby ktoś napisał jaka jest w firmie atmosfera? ile można zarobić(widełki) czy są dodatki socjalne?

LeasingTeam Sp. z o.o.

Szanowna Pani, Uprzejmie prosimy o kontakt z Działem Obsługi Pracownika LeasingTeam http://leasingteam.pl/leasingt_web_03_2a_strefa-pracownika_infolinia-dla-pracownikow_. Przed rozmową proszę przygotować informacje, które pomogą w wyjaśnieniu sprawy - imię i nazwisko, nazwa firmy, w której wykonywała Pani pracę, okres pracy, oddział LeasingTeam.

stella

Pracowałam dla leasingteam oddział Katowice ,do dziś nie mogę się doprosić wypłaty za miesiąc kwiecien. Podobno miałam zły numer konta podany ,wysłałam im na email jeszcze raz numer konta ,a pieniędzy jak nie ma tak nie ma .Porażka.Pisze email kiedy dostanę wypłatę to nawet nie raczą odpisać ,chyba będę musiała to gdzieś zgłosić bo inaczej kasy się nie doczekam .

Lucek

LeasingTeam może pochwalić się fajna oferta pracy.

Lucek

Witam, Mam pytanie o pracę na wakacje z najnowszej oferty firmy. Może ktoś ma więcej informacji? Jaka to praca, gdzie trzeba pracować? Jestem bardzo zainteresowany ale zanim zadzwonię do firmy chciałbym coś wiedzieć.

@Lucek

Dzień dobry, W przypadku zainteresowania konkretną ofertą pracy, zachęcamy do kontaktu z Działem Obsługi Pracownika (e-mail: dop@leasingteam.pl), którego pracownicy udzielą Panu wszystkich najważniejszych informacji na temat danego ogłoszenia. Polecamy również regularne śledzenie ofert pracy na portalu http://praca.leasingteam.pl/oferty-pracy/

Lucek

Czy coś wiecie o pracy dla elektryka w Duisburgu?

Tymczasowy

Dobre miejsce na naukę i koniec. Bałagan w firmie niesamowity Stres , zero szkoleń . Brak podwyżek . Atmosfera też nie dobra Nie polecam nikomu.

Tymczasowy

Lucek

To jest bardzo fajna firma, praca taka jaką lubię.

nikezsamotraki

Negatywne opinie? Podejrzewam, że wystawiają je ludzie, którzy nie mają bladego pojęcia o funkcjonowaniu tego typu agencji. Ja pracuję parę ładnych miesięcy. Zaczynałam od 0... i rozwijam się. Jestem bardzo zadowolona. Fakt czasem jest nerwowo i do zrobienia "na wczoraj" ale kiedy szanujemy pracę innych sami też będziemy szanowani. Takie mam podejście i jest dobrze. Dobre miejsce na start.

fifek

dostałem umowę o pracę 9 zł brutto , a po zakończeniu prosiłem się świadectwa i straciłem ponad tydzień zasiłku dla bezrobotnych.

@fifek

Chętnie pomożemy w wyjaśnieniu sprawy. Prosimy o kontakt z Działem Obsługi Pracownika LeasingTeam http://leasingteam.pl/leasingt_web_03_2a_strefa-pracownika_infolinia-dla-pracownikow_

Ludwik

Widziałem ofertę pracy dla asystenta w dziale sprzedaży czy jest jeszcze aktualna? Jakie wynagrodzenie jest na tym stanowisku?

Lucek

Mam spore doswiadczenie w pracy spedytora a słyszałem, że są dobrą firmą i mam złożyć swoje cv. Wcześniej dobrze wiedzieć jak przebiega rozmowa, czy są jakieś trudne pytania?

Zostaw merytoryczną opinię o LeasingTeam Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w LeasingTeam Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy LeasingTeam Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 53.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LeasingTeam Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 8 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LeasingTeam Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w LeasingTeam Sp. z o.o. napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LeasingTeam Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 222 ocen.