It Leasingteam Sp. z o.o.

Adres: Taśmowa 7, 02-677 Warszawa

NIP: 5213703573 REGON: 362256621 KRS: 0000570690

It Leasingteam Sp. z o.o.
5 3 8 5 1

Opinie o It Leasingteam Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Kamil
 Opinia

Może wiecie czy firma rekrutuje aktualnie? Jakieś podpowiedzi mile byłyby widziane.

Marta
@Kamil 14.04.2019 17:54

Tak, są rozmowy np na .Net Developerów

jackd
Nazwa działu: IT
 Opinia

w porządku, szybka rekrutacja, fajne stawki, mogę polecić :))

Darek
Nazwa działu: IT
 Opinia

wszystko ok, jestem zadowolony, szybki przelew po wystawieniu faktury, fajne benefity :-)

Tak1Nie

Alex
 Opinia

Moje sugestie dla It Leasingteam Sp. z o.o.: Wszystko w porządku, szybka rekrutacja, wynagrodzenie na czas, a nawet często przed czasem. Pozdrawiam.

Tak2Nie

Aleksandra
 Opinia

Jeśli jesteś zainteresowany pracą w It Leasingteam to zachęcam Cię do skorzystania z wyszukiwarki ofert pracy. Znajdziesz ją tu: http://praca.leasingteam.pl/oferty-pracy/ Czy jest wśród Was osoba, która współpracowała z It Leasingteam? Na stronie jest informacja, że pracodawca zapewnia Prywatną opiekę medyczną w LuxMed, Ubezpieczenie na życie w PZU oraz Dostęp do programu MultiSport w Benefit Systems. Czy możecie potwierdzić tę informację?

LeasingTeam Sp. z o.o.
 Opinia

Dzień dobry, aktualnie prowadzimy kilkanaście rekrutacji. Zapraszamy na stronę: http://praca.itlt.pl/oferty-pracy/ Pozdrawiamy!

Opinia

Uważasz, że zatrudnienie się w przedsiębiorstwie It Leasingteam Sp. z o.o. w mieście Warszawa to było dobre posunięcie? Napisz komentarz na temat tego pracodawcy i wystaw mu szczerą ocenę.

Zostaw opinię o It Leasingteam Sp. z o.o. - Warszawa