counter
4 6 20 5 1
Ałek Nowy wpis
Nazwa działu: IT

jestem zadowolony, projekt trwa już długo i wszystko w porządku.

Pytanie Nowy wpis

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie It Leasingteam Sp. z o.o.?

Jarek Nowy wpis
@Pytanie

Takie, jak były wcześniej :)

dudi Nowy wpis
 Rekomendacja

Byłem na projekcie prawie 3 lata, wszystko ok, mogę polecić z czystym sumieniem.

Tak2Nie
JanekR

A to dziwne co piszesz Tomh, gdyż u mnie jak i u kolegów z zespołu wszystko bardzo ok :) Nieudana, słaba kryptoreklama IT Kontraktu...

Tak2Nie1
TomH
@JanekR

Tak, bo jak się komuś coś nie podoba to jest konkurencją. Każdy ma prawo do swojego zdania, ja nie jestem zadowolony.

Tak3Nie
Arek
@TomH

To może warto zgłosić swoje uwagi i porozmawiać z administracją w ITLT? Nikt nie zgłaszał ostatnio uwag, także opinię można uznać za robienie komuś czarnego PR-u a nie konstruktywny wpis ;)

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Daria

@Tomh napisz jak przebiegła rekrutacja ?

TomH
Nazwa działu: IT

Brak profesjonalnej obsługi, problemy z rozliczeniami, ktoś tam ewidentnie nie umie ogarnąć tematu. Rekrutacja ok, ale współpraca już w trakcie pracy pozostawia wiele do zyczenia. Jeśli firma podejmuje się outsourcingu wypada mieć do tego kadrowe przygotowanie, tutaj tego brak. Zaczynam rozglądać się za zmiana i jednak wolę i polecam IT Kontrakt.

Tak3Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 203 dni.

Opowiecie jak wygląda każdy etap rekrutacji w It Leasingteam Sp. z o.o.?

JanJava
Nazwa działu: IT

Wszystko w porządku, ciekawe projekty, pieniądze na czas, możliwość zmiany projektu/klienta na inny po zakończeniu obecnego. Pozdrawiam.

Kamil

Może wiecie czy firma rekrutuje aktualnie? Jakieś podpowiedzi mile byłyby widziane.

Marta
@Kamil

Tak, są rozmowy np na .Net Developerów

Paweł
@Marta

Czy to jest ta oferta o której wspomniałaś? https://pl.linkedin.com/jobs/view/net-developer-net-4-6-c%23-at-it-leasingteam-sp-z-o-o-1318985393 Uczestniczyłaś może w rozmowie rekrutacyjnej? Opisałabyś jej przebieg? Obecnie poszukują kandydatów na dosyć dużą ilość stanowisk, głównie w Warszawie i Krakowie, tutaj można znaleźć wszystkie oferty pracy: https://www.pracuj.pl/praca/leasingteam;kw. Wydaje mi się, że oferują bardzo dobre warunki współpracy, a do tego dosyć bogaty pakiet benefitów. Co o tym sądzisz? Mogłabyś się podzielić dokładniejszymi wrażeniami ze współpracy z It Leasingteam Sp. z o.o.?

jackd
Nazwa działu: IT

w porządku, szybka rekrutacja, fajne stawki, mogę polecić :))

Darek
Nazwa działu: IT

wszystko ok, jestem zadowolony, szybki przelew po wystawieniu faktury, fajne benefity :-)

Tak1Nie

Alex

Moje sugestie dla It Leasingteam Sp. z o.o.: Wszystko w porządku, szybka rekrutacja, wynagrodzenie na czas, a nawet często przed czasem. Pozdrawiam.

Tak2Nie

Aleksandra

Jeśli jesteś zainteresowany pracą w It Leasingteam to zachęcam Cię do skorzystania z wyszukiwarki ofert pracy. Znajdziesz ją tu: http://praca.leasingteam.pl/oferty-pracy/ Czy jest wśród Was osoba, która współpracowała z It Leasingteam? Na stronie jest informacja, że pracodawca zapewnia Prywatną opiekę medyczną w LuxMed, Ubezpieczenie na życie w PZU oraz Dostęp do programu MultiSport w Benefit Systems. Czy możecie potwierdzić tę informację?

LeasingTeam Sp. z o.o.

Dzień dobry, aktualnie prowadzimy kilkanaście rekrutacji. Zapraszamy na stronę: http://praca.itlt.pl/oferty-pracy/ Pozdrawiamy!

TakNie

Uważasz, że zatrudnienie się w przedsiębiorstwie It Leasingteam Sp. z o.o. w mieście Warszawa to było dobre posunięcie? Napisz komentarz na temat tego pracodawcy i wystaw mu szczerą ocenę.

Zostaw merytoryczną opinię o It Leasingteam Sp. z o.o. - Warszawa

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

4/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Zobacz wywiad