Opinie o LeasingTeam Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie LeasingTeam Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie LeasingTeam Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LeasingTeam Sp. z o.o. w Warszawa

Umyslowy

A Ty TVP reprezentujesz radIo węzeł biedra czy nowy stan powoduje odmóżdżenie a może usuwanie osemki zaszkodziło albo zakup nowego mieszkania i promesa na cito pod mc załatwiona???????????????????

Robert

Buldożer biznesowy. Nie buja w obłokach jak niektórzy w tej firmie. Robi swoje.

tina

pakowanie płyt w Piasecznie kierownicy to lenie śmieją się nic nie robią grają na komputerze w kulki. Nowi pracownicy są niezauważalni wszystkim mówią na ty nie wiedząc jak kto ma na imię .Zamiast wyznaczyć stanowisko pracy osobie która pracuje pierwszy dzień pomóc jej to mają to gdzieś .Taka osoba się zniechęca do takiej pracy .muszą wykonać daną normę, ilość więc nie ma czasu na pójście do toalety.To praca akordowa .Niby płacą za godzinę ale to jest masakra co dzieje się w środku na hali.Jestem zniesmaczona zachowaniem ludzi którzy tam pracują a szczególnie tych zatrudnionych na czas nieokreślony którzy mają się za kogoś kim w rzeczywistości nie są.Współczuję tym ludziom tam pracującym.

ULA

Życzyłabym sobie takiej szefowej jak ona. Kobieta do tańca i do różańca jak to mówią. Wciągnie nosem każdego kto balansuje na krawędzi kłamstwa. Zna rynek. Zna zasady, których uczy innych. Gdyby nie okoliczności nasza kooperacja pewnie byłaby idealna. Polecam jako mediatora. Nie ma dla niej sytuacji bez wyjścia.

Koordynator

Po wysłaniu CV - po 2 dniach tel. Wywiad tel. Po 24h zaproszenie na spotkanie. Pani Kasia J. dokładnie wytłumaczyła mi na czym polega praca. Opowiedziała o zasadach rekrutacji - 2 etapy. Do kiedy decyzja. Jakie warunki zatrudnienia. Potem rozmowa. I pytanie, które wprawiło mnie w osłupienie: gdybym miał do wyboru partię szachów lub mecz siatkówki na co bym się zdecydował. Potem jeszcze sprawdzenie ref. I odpowiedź we wskazanym terminie. Nie udalo mi sie. Żaluje. ale wiem z jakiego powodu taka decyzja i ciesze sie ze mam ta informacje. polecam. widac ze pani kasia lubi swoją pracę. Dodam, że zawsze była odp w termienie i uśmiech. ps zarezerwowano mi mce parkingowe.

czy mogę jeszcze aplikować?

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
ola

A czy ktoś był może na rozmowie na stan Specjalisty ds. klienta w firmie deweloperskiej? czy ktoś wie dla jakiej firmy rekrutowali?

Widzę, że większość osób nie rozumie, jak działają agencje zatrudnienia. To nie LeasingTeam określa stawkę na danym stanowisku, to nie LeasingTeam daje taką a nie inną umowę. To klient określa, jakie daje warunki zatrudnienia, agencja tylko realizuje postanowienia klienta. Jeśli klient oferuje 8,50 brutto za godzinę i umowę zlecenie to agencja nie ma nic do gadania. I wbrew obiegowej opinii agencja nie potrąca z wypłaty pracownika wynagrodzenia dla siebie, klient płaci agencji za pracowników. I agencja nie zwalnia nikogo, bo tak jej się podoba, to zawsze jest decyzja klienta. Szkoda, że osoby się wypowiadają, a nie mają pojęcia, jak to funkcjonuje, tylko wprowadzają inne osoby w błąd. Obecnie pracuję w LT i wiem, ile wysiłku codziennie wkładamy w to, żeby pracownicy mieli wypłaty na czas, wszystkie formalności załatwione i żeby wszystko było w porządku. I nie, nikt nie płaci mi za napisanie tego komentarza.

wydra

LeasingTeam to agencja pracy, więc różnie może być u bezpośredniego "pracodawcy". Ja jednak jestem bardzo zadowolona zarówno z LeasingTeam, jak i z firmy, dla której mnie zatrudnili. Rekruterka jest bardzo miła, kompetentna i zorganizowana. Piszę "jest", ponieważ pracuję dorywczo i często mam z nią kontakt. Warunki bardzo w porządku, w tym zarobki, zgadzają się z umową i rzeczywistością. PIT przyszedł w ostatniej chwili, ale jest. Także ja polecam, nie widzę żadnych minusów ani problemów, z tego co wiem podobnie jak moi współpracownicy.

Marcel

A to chyba coś pomyliłaś. Z duńskim nie szukają.

księgowa

Marianna nikt nic nie musi. Ewentualnie może. To oni szukają. Ale jak Tobie widać płacą za hejtowanie pracowników kandydatów klientów. Miernotę miernoty wspiera.

Praj

Jak mają nie usuwać skoro nic dobrego nikt nie pisze. Może Kurski z nimi zrobi porządek. PR mają beznadziejny. Majewska mówi że ludzi nie mogą nigdzie bezprawnie przejętych przenieść bo nie ma gdzie. To oznacza że handel nie idzie. Zróbcie sprzedawcą testy jak nam. To może się uda coś sprzedać.

programista

Na I roku studiów brakowało mi na czynsz więc dorabiałem sobie w supermarkecie (Warszawa)za pośrednictwem firmy Leasing Team. Stawka wynosiła 9zł brutto na umowie-zlecenie (jako student ponad 7zł/h do ręki). Znalazłem niedawno podobne ogłoszenie. Płacą 9,50zł/h brutto. Pracownikowi płacą te same grosze co kiedyś ale życie przez te kilka lat wyraźnie podrożało. Firma zaś w tym czasie przeniosła się prawie z okolic Piaseczna do prestiżowej lokalizacji przy ul. Marynarskiej. Rozwinęli się bardzo przez tych kilka lat, szkoda że pracownikom LT coraz trudniej związać koniec z końcem :( PS. Obecnie pracuję w IT i na całe szczęście nie muszę już u nich dorabiać .

nick

nie polecam

Pracowałem prze tą agenture nocki 2tyg. po 12 godz. i dziena zmiana 12 zarobek 1340zl masakra odradzam

ernest

Nie, nie można liczyć spokojnie na 2000. Takie wypłaty to tam ogromna rzadkość. Większość ma najniższą krajową

ana

muszę przyznać, że ja również jestem zawiedziona brakiem profesjonalizmu. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej Pani prowadząca zarzekała się, że każdy otrzyma odpowiedź zwrotną co do przebiegu rekrutacji nawet jeśli miałaby być ona negatywna. Tak mijają już 2 tyg a wiadomości jak nie ma tak nie ma...smutne...

Amanda

Ja byłabym może i zadowolona ze współpracy z LeasingTeam gdyby mnie to, że świadomie wprowadzili mnie w błąd. Zarówno w ogłoszeniu jak i podczas rozmowy telefonicznej była mowa o umowie o pracę tymczasową. To nie to samo co zlecenie, które zostało mi przedstawione do podpisania w dniu, w którym miałam zacząć pracę dla firmy docelowej. Podpisałam bo nie miałam wyjścia - odrzuciłam już inne oferty pracy. Firma, dla której teraz pracuję jest porządna i nie żałuję, ale faktem jest, że LT celowo wprowadziło mnie w błąd i w dodatku pani tam pracująca miała czelność zrzucić odpowiedzialność na pracodawcę - to oni zmienili wytyczne już po wystawieniu ogłoszenia o pracę. Zweryfikowałam to, nie jest to prawda. Odradzam współpracę z LeasingTeam (Katowice).

anabell

może ktoś napisać coś o pracy na stanowisku kadrowym? jakie warunki itp?

Ania B

a ja jestem zadowolona ze współpracy z LeasingTeam. Pracuję w call center w Gdańsku gdzie są fajni koordynatorzy którzy zawsze dają umowę na czas, pomagają w wielu kwestiach i gadają normalnym językiem a nie jakimś korpo-szyfrem.Potrafią "po chłopsku" wytłumaczyć wiele kwestii. Wielu pracowników innych firm bardzo chętnie by się przeniosło do LT ale nie jest to możliwe. Polecam każdemu kto chce być prawidłowo obsługiwany. Wypłaty na czas więc nie wiem skąd te informacje że są jakieś opóźnienia.

Pracownik - zadowolony

Podejrzewam, że tak jest, że to właśnie WIZJA nakręca całą tę nagonkę negatywnych opinii na temat LT tu na forum.Piszą bzdury na swojej stronie,a że nikt nie czyta ich nędznej strony to muszą gdzie indziej uderzyć w LT.Robią wielki szum a kasę biorą za nic. Jak w końcu ktoś dobrał się im do (usunięte przez administratora) bo w końcu ktoś (LT) przeciwstawia się im nie biorąc ich pod uwagę to się wkurzają. Życzę tego, by LT wyrzuciło z TVP wszystkich nierobów oraz by WIZJA tylko stała i mogła się przyglądać. Pracownicy TVP - to jacyś bogowie? Po co tyle krzyku? Po co tyle jadu? Niech WIZJA zajmie się tym skąd brać kasę. A jeśli chodzi o LT to jeszcze NIGDY nie dostałem wypłaty nie w terminie, koordynator ok, dokumenty jak np. PIT, świadectwa pracy - wszystko na czas.

AntyKomuch
@Pracownik - zadowolony

LT płaci ci 10gr gratis od posta do pensji ? A może obiecali ci cukierka w zamian za wypisywanie głupot. A może też jesteś polityczną pokraką pchaną przez ubeków w tej instytucji zwanej TVP, też dlatego masz dobre kąski dawane i LT ci nie wadzi wszak bycie resortowym wnuczkiem czy innym namaszczonym popaprańcem przez przemalowane czerwone twarze to niczym swego czasu tytuł szlachecki względem reszty plebsu

poltora

Proc uje niespełna 1,5 roku jako koordynator w oddziale. Praca dużo. Kasa dobra i na czas. Plus auto benefity Poznań. Super przełożona a szefowa centralna Warszawa logiczna taktyczna i szanująca ludzi

Zostaw merytoryczną opinię o LeasingTeam Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w LeasingTeam Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy LeasingTeam Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 53.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LeasingTeam Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 8 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LeasingTeam Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w LeasingTeam Sp. z o.o. napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LeasingTeam Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 222 ocen.

LeasingTeam Sp. z o.o.