Opinie o LeasingTeam Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie LeasingTeam Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie LeasingTeam Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LeasingTeam Sp. z o.o. w Warszawa

Słyszałem, że w firmie tej zostały obcięte etaty i wynagrodzenia, a podobno pracownicy muszą pracować tyle samo godzin tylko za mniejsze wynagrodzenie? Czy to w ogóle prawda? Chce złożyć CV ale nie wiem czy to jest jednak firma dla mnie?

Obserwator
@Piotr

Tak to prawda etaty są zmniejszone, a pracować trzeba jak na pełnym etacie. O Odbiorze nadgodzin nie ma mowy. Przekaz jest jeden, jak komuś nie pasuje to tam są drzwi. Sam sobie odpowiedz czy to jest firma dla Ciebie.

Jasia
@Piotr

Tak dokładnie jest. Nie polecam. Firma wymaga poświęcenia od pracowników a od siebie równe zero. Jeśli ktoś lubi pracować za darmo to znalazł dobre miejsce.

Bodek

To prawda

Angela
@Obserwator

Prawda jest taka, ze Leasingteam tonie odkąd jest w 100% zarządzany przez Panią Wiceprezes. Pracowników nigdy nie szanowali bez względu na stanowisko. Te wszystkie "pozytywne" opinie to posty "wysłanników" zarządu

Bodek
@Piotr

Prawda. Pracownicy sa zmuszani przez kierownictwo do klamania w ewidencji czasu I wpisywania 6.5 godzin pracy, a pracownicy pracuja po wiecej godzin. Nadgodziny do odebrania ....kiedys.

@Piotr

Czy to prawda? Czy nadal są odcięte etaty? Też się zastanawiam nad aplikacją i sam nie wiem...

W niczym się nie wyróżnia, tak jak wszędzie.

Helena
@Andrzej

To dobrze w takim razie czy źle? Jaka jest Twoje opinia odnośnie LeasingTeam? Możesz napisać coś więcej jakie masz zdanie o firmie? Piszesz jako klient czy pracownik?

pojawiło sie ogloszenie specjalista ds. przygotowania inwestycji ale oprocz obowiazkow zwiazanych z tym stanowiskiem sa tez obowiazki kadrowe (chyba) czy moze sie wypowiedziec ktos z firmy na temat tego doswiadczenie w pracy z projektami nie jest wystarczajace? nie ma w sumie w ogloszeniu wymagan....

Jak firma radzi sobie z tym ze zleceń na rekrutacji nie przybywa i klienci nie chcą pracowników tymczasowych w dobre koronowirusa? Obawiacie się ze nastąpią masowe zwolnienia?

PreczZhejtem
@Marta

Nie wiem skąd takie bzdurne informacje. Chyba szukasz wrażeń z nudów siedząc w kapciach przed komputerem. Samo stwierdzenie, że klienci nie chcą pracowników tymczasowych świadczy o tym ze nie masz pojęcia o czym piszesz i nie znasz firmy.

TYMCZAS
@Marta

Bardzo dobrze sobie radzi. Żadnych zwolnień. Nie panikuj !!!

Prawda
@TYMCZAS

Hejtują osoby, które nie realizowały swoich celi w GLT i zakończyły współpracę. Teraz piszą durne prowokacje próbując zaszkodzić firmie. Może pogodzicie się wreszcie ze smutną prawdą na temat waszych wyników. Żal czytać wasze wyssane z palca kłamstwa.

Smutna
@Prawda

Pracowniku lub osobo z LT zakładam że nią/ nim jesteś. Pięknie reprezentujesz siebie. Firmę. Pokazujesz pełną klasę i krasę. Tekstami jakie tworzysz. To oczywiście sarkazm i ironia w jednym.

Skazo
@Prawda

Widać od razu że wpis dodany przez górę firmy

Koordynator

Po wysłaniu CV - po 2 dniach tel. Wywiad tel. Po 24h zaproszenie na spotkanie. Pani Kasia J. dokładnie wytłumaczyła mi na czym polega praca. Opowiedziała o zasadach rekrutacji - 2 etapy. Do kiedy decyzja. Jakie warunki zatrudnienia. Potem rozmowa. I pytanie, które wprawiło mnie w osłupienie: gdybym miał do wyboru partię szachów lub mecz siatkówki na co bym się zdecydował. Potem jeszcze sprawdzenie ref. I odpowiedź we wskazanym terminie. Nie udalo mi sie. Żaluje. ale wiem z jakiego powodu taka decyzja i ciesze sie ze mam ta informacje. polecam. widac ze pani kasia lubi swoją pracę. Dodam, że zawsze była odp w termienie i uśmiech. ps zarezerwowano mi mce parkingowe.

czy mogę jeszcze aplikować?

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
mt

Witam, czy jakieś opinie o IT LeasingTeam, która to spółka jest częścią tej grupy?

Minona

W tej firmie dzieją się niesamowite rzeczy. Osoby pracujące w terenie mają 80% wynagrodzenia i pracują na Centralę, która wspomaga i otrzymuje 100%. 100 % otrzymuje również HR Bussiness Partner na B2B p. Dominika. Nie wspomnę kto jeszcze. Odnosi się nieodparte wrażenie, że pracownicy mimo wypracowania norm oszukiwani są na każdym kroku. Dziś podsuwano porozumienia do podpisania na niższe stawki, nawet z datą wstecz. Tym już winien zając się PIP. Otrzymujemy niższe pensje, a wsparcie od państwa otrzymuje firma czyli Państwo M. na wyjazd do USA. MASAKRA TA FIRMA TONIEEEEEE!!!!!

@Minona

A gdzież te pytania na które czekają użytkownicy?

@Minona

PIP niestety nie zajmuje się takimi kwestiami. Tutaj w kwestii "porozumień" z datą wsteczną polecam Sąd Pracy. Ale to co dzieje się w firmie to istny cyrk na kiju.

Young

Szkoda czasu na te firemke

Minona

W tej firmie dzieją się niesamowite rzeczy. Osoby pracujące w terenie mają 80% wynagrodzenia i pracują na Centralę, która wspomaga i otrzymuje 100%. 100 % otrzymuje również HR Business Partner na B2B p. Dominika. Nie wspomnę kto jeszcze. Odnosi się nieodparte wrażenie, że pracownicy mimo wypracowania norm (usunięte przez administratora)są na każdym kroku. Dziś podsuwano porozumienia do podpisania na niższe stawki, nawet z datą wstecz. Tym już winien zając się (usunięte przez administratora). Otrzymujemy niższe pensje, a wsparcie od państwa otrzymuje firma czyli Państwo M. na wyjazd do Ameryki. (usunięte przez administratora)

Beata
@Minona

Czy wiadomo, że pracownicy podpisali te porozumienia z datą wstecz na niższe stawki?

@Beata

@Beata. Z tego co mi wiadomo, to tak. Uczynili to już 27 listopada.

Gość Ewelina

Uważajcie na tą agencje. (usunięte przez administratora) jak mogą. Kradną nasze ciężko zarobione pieniądze. Po czym udają że sprawy nie ma. Sama z nimi walczę bo są mi winni pieniądze. Myślę że sprawa skończy się w sądzie bo innego wyjścia nie będzie.

Krzycho

Zawsze można zmienić firmę przecież na siłę nikogo nie trzymają. dla mnie dobra praca i fajna atmosfera

Załamana

To teraz zerknicje ile już kasy wzięli od Państwa. A my praca w pełni na urlopach bezpłatnych, L4, zmiejszenia etatu.Adres to: sudop.uokik.gov.pl/search/aidBeneficiary My po mcu pracy za pensję min. ljb wcale. Brawo! I znownas oszukali po mistrzowsku

Co masz na mysli?

Paulina

Jak tam moi byli koledzy i koleżanki z LT. Dalej zmniejszona pensja, nadgodziny za free, zero podwyżek? Wolontariat w ku chwale M. By kupiła sobie np. kolejna wille haha Ja zmieniłam pracę i się cieszę ogromnie! Normala pensja, zero nadgodzin, normalne podejście do pracownika, oraz regularna podwyżka. Nie jestem wrogiem a partnerem w firmie. Praca nigdy więcej w takiej firmie - euro Janusz tak to się nazywa. Zmieniajcie pracę, szkoda czasu na czekanie na cud.

DD
@Paulina

Ooo, jakby ktos opisal moje wrazenia I przemyslenia z okresu wolontariatu w LT. Na szczescie zorientowalam sie szybko jak traktuja pracownikow I klientow I pracuje juz gdzie indziej. LT powinna doatac pierwsze miejsce w kategorii "Janusze biznesu'.

Grzegorz Piotrowski

Firma nie wywiązuje się ze swoich zobowiązań, które wcześniej ustaliła i zamieściła w umowach, dając je do podpisu. Niestety firma LT uważa, że sprawy nie ma, nie reaguje na maile i nie ma zamiaru rozliczyć się do końca ze mną jako byłym pracownikiem. Zobowiązali sie do wypłaty odszkodowania na rzecz zakazu konkurencji. Ja warunki spełniłem, a firma wycisza temat w sposób dość bezczelny bo ignorujący. Innym doradzam zastanowienie się dwa razy. Podpisuję opinię z imienia i nazwiska, bo nie chcę chować sie pod zwykłym nickiem. Jak to mowią nieważne jak zaczynasz wazne jak kończysz współprace.... LT pokazało swój poziom.

@Grzegorz Piotrowski

No i masz chłopaku firmę z wlasciwa kultura organizacyjna o ktorej tak szeroko niedawno pisales....

GP

Tym bardziej podtrzymuje moja słowa, bo jest to potrzebne ;)

Zaciekawiona
@Grzegorz Piotrowski

Ciekawe dlaczego na tego posta nikt z Leasingteam nie zareagował? Zapewne dlatego że to prawda i jest im głupio się do tego przyznać. Oddali chociaż tobie to co jest ci należne po opublikowaniu tego posta?

@Zaciekawiona

Firma dalej milczy- ignoruje, zatem temat nie jest zakończony....

Irina
@Grzegorz Piotrowski

Tak, to prawda. Raczej nie zobaczysz, tych pieniędzy. Pracownica, która ma zasądzone odszkodowanie sądownie, nie może wyegzekwować zapłaty.

Eliza
@GP

Współczuje ci że musisz walczyc o swoje. Powodzenia.

PP
@Zaciekawiona

Zareaguje, spokojnie... (usunięte przez administratora) jak zawsze gdy opinia nie podoba się firmie - wiele postów w ten sposob zniknelo.....

Hanna

dobra rada Zaskakujące jest ze jeśli LT tak właśnie próbuje zamieść pod dywan tego typu sprawy to jak im to uchodzi bez konsekwencji natury prawnej? Może do tej pory pracownicy po prostu bali się zglaszac to do odpowiednich instytucji ?

@Grzegorz Piotrowski

Szanowni Państwo, Spółka LeasingTeam na bieżąco wywiązuje się ze wszystkich swoich zobowiązań względem pracowników. Poniższe oskarżenie jest bezzasadne i godzi w dobre imię firmy. Pan Grzegorz Piotrowski nie jest i nigdy nie był pracownikiem LeasingTeam Sp. z o.o., a jeśli był pracownikiem jednej ze spółek grupy kapitałowej to powinien w pierwszej kolejności o swoich roszczeniach poinformować bezpośrednich przełożonych w spółce, w której był zatrudniony. Obecnie weryfikujemy zasadność roszczenia. Jednocześnie informujemy, że Pan Grzegorz może skorzystać z dostępnych środków prawnych i ścieżki sądowej, która gwarantuje obiektywizm. Pozdrawiamy zespół LeasingTeam

Irina
@LeasingTeam Sp. z o.o.

Ciekawe, że pracownica która ma zasądzone odszkodowanie sądownie, musi się o nie upominać.

@LeasingTeam Sp. z o.o.

Szanowna grupo kapitałowa LeasingTeam sp z o.o. dziękuję za odpowiedź. Cieszy mnie, że otrzymałem od was informację że moja sprawa dalej jest rozpatrywana. Niestety innymi kanałami tej informacji nie bylem w stanie sie doprosić zarowno od zarządzających częścią Professional należącej do grupy kapitałowej LeasingTeam - w spółce w której byłem zatrudniony, jak również od osoby z którą umowę w imieniu spółki i firmy miałem podpisaną a która jest odpowiedzialna za sprawy umów w całej grupie LT. Również dziękuję za słowa, że LeasingTeam Sp z o.o. "na bieżąco wywiązuje się ze wszystkich swoich zobowiązań względem pracowników" zatem spółki należące do LT również powinny utrzymać ten standard i wywiązać się do końca ze wszystkich zobowiązań jakie obie strony zgodziły się dotrzymać w umowie zakazu konkurencji. Pozdrawiam Grzegorz Piotrowski

Człowiek z HR
@GP

@GP powodzenia życzę i nie daj za wygraną. Ewidentnie próbują Ciebie zmiękczyć byś odpuścił. Trzymam kciuki. Bądź wytrwały!.

Olga
@GP

Wierzyć się nie chcę,że tak dzialają... mozesz skorzystac z drogi prawnej i sądowej... no co za odpowiedź LT ! Gratuluje podejścia Leasingteam.. dno dna. Widac ze bardzo chcą sie spotykać w sądach, co zapewne ma na celu tylko wydłużyć czas i spowodować ze sie odechce walczyć dalej o swoje. GP walcz!

@GP

O LeasingTeam można opowiadać bez końca. Jakiś czas temu zeznawałam jako świadek na rozprawie sądowej i zarzuty LT wystosowane do pracownika zupełnie mijały się z prawdą. Firma całkowicie zakrzywiła rzeczywistość sytuacji i najbardziej przykry w tym wszystkim jest fakt, że zostało to zrobione przez zwykłą złość. Wiele razy byłam też przypadkowym świadkiem rozmów na szczeblu dyrektorsko-kierowniczym i to w jaki sposób przełożeni wyrażają się o pracownikach wewnętrznych pozostawia wiele do życzenia. Podobnie w rozmowach z Klientami. Informacje podawane na temat pracowników są dostosowane do potrzeb LT, mówią to, co dla nich jest wygodne. Jedyny pozytyw to ludzie, a konkretnie osoby, z którymi na co dzień pracowałam w biurze i tylko dzięki nim mam jakiekolwiek pozytywne wspomnienia o firmie.

Rekruter
@Kasia

Czy to prawda że coraz więcej osób zwalnia się przez sytuację jaka ma miejsce w LT czy być może ludzie się zwalniają gdyż mówią między sobą o problemach finansowych w firmie, szukaniu oszczędności przez LT w wyniku czego obawiają się ze lada moment mogą zostać sami zwolnieni?

@Rekruter

Nie wiem jaka jest teraz sytuacja finansowa firmy, ponieważ nie pracuje już w LT od jakiegoś czasu, natomiast ja i moi znajomi zwolniliśmy się ze względu na sytuację. Ciągłe dokładanie obowiązków, traktowanie z buta i brak możliwości rozwoju, to sztandary tej firmy. Kierownicy to sterowane marionetki, często bez własnego zdania. Robią wszystko, co zleca im góra, nawet jeśli jest to sprzeczne z tym, co uważają za słuszne. Co mądrzejsi odeszli. Zostali tchórze, którymi łatwo manipulować.

ANIA
@Rekruter

Ludzie uciekają, bo atmosferę można tam nożem kroić.

Byłby pracownik
@GP

Jak można tak kłamać. Wystarczy poszukać Pana Grzegorza w sieci i w kilka sekund znajdzie się informację, że pracował w LeasingTeam. Dodatkowo jako były pracownik osobiście poznałem Pana Grzegorza. W momencie gdy Pan Grzegorz podaje swoje dane a firma zaprzecza, że miała takiego pracownika staje się ona śmieszna i pokazuje jak kłamie. Mam nadzieje, że sprawa Pana Grzegorza się wyjaśniła i odzyskał pieniądze, które mu się należą.

HR

Nie polecam pracy w tej firmie. Mają straszny stosunek do pracowników. Pan z IT nieprzyjemny. Natomiast niektóre osoby oczekują, że nowy pracownik po tygodniu będzie tak obcykany w tej pracy jakby co najmniej rok tam pracował.

(usunięte przez administratora)nie polecam współpracować z Leasing Team, Pan Filip nigdy nie co sie dzieję. Jednej sobie mowi jedno, drugiej osobie drugie. Po prostu żenada.

Aaaa

(usunięte przez administratora) spozniaja sie ze wszystkim, telefonow nie odbieraja. Zaluje ze współpracuje z taka agencją.. Żenada

FiolkaMariolka

Witam dostałam informację, że centrala poszukuje pracowników? Podpowiedzcie warto startować ?

Jasia
@FiolkaMariolka

Jeśli firma ma dużą rotacje pracowników to odpowiedz sobie sama, czy warto !

Sofi

Dziękuję za tak wspaniałą ocenę pracy - to dało mi dużo do myślenia i podjęłam decyzję - nie podejmę takiej pracy w tej firmie.

Żaklina

Mam 28 lat i jako osoba już doświadczona w pracy na taśmie ( do Piaseczna na płyty jeżdżę 7 rok z Jedlińska ) uważam , że jest to praca dająca dużo satysfakcji, spełnienia zawodowego i godnej płacy. Jestem zadowolona i chcę wypracować w tej firmie swoją emeryturę. Praca bezstresowa ( siedzisz przy taśmie i pakujesz płyty do pudełka) atmosfera bardzo miła - sami życzliwi ludzie. Praca zawsze pewna. Dojazdy bezpłatne pks-em. Ta praca ta jest dla każdego kto potrzebuje stabilizacji finansowej i poczucia bezpieczeństwa. Polecam każdemu.

Król LeF
@Żaklina

Jeżeli praca na taśmie daje ci satysfakcję i godną płacę to tylko brak z Ciebie przykład a nie napisałaś ile godnie zarabiasz 2250 brutto plus premia 200 brutto i praca po 10-12h. To ja się zwalnia z mojej pracy gdzie zarabiam 4,5K i idę tam gdzie Ty. Zachecilas mnie tym postem! Każda osoba podstawiona z biura potrafi pisać takie głupoty aby złapać ludzi tyrana za grosze na taśmie.

Abraham

Jak mozna sie spelniac zawodowo pakujac 7 lat plyty? ;D Paradoks

No cóż...
@Abraham

Widac można... nie każdy potrz3buje wyzwań :D

Kaja
@Żaklina

Jeśli pakując płyty osiągnęłaś stabilizację życiowa to życzę ci powodzenia haha Chyba kogoś tu poniosło z LT

Mateusz
@Żaklina

Jak możesz pracować 8 rok skoro można tylko 18 miesięcy pracować przez agencje?

Zostaw merytoryczną opinię o LeasingTeam Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w LeasingTeam Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy LeasingTeam Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 53.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LeasingTeam Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 8 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LeasingTeam Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w LeasingTeam Sp. z o.o. napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LeasingTeam Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 222 ocen.

LeasingTeam Sp. z o.o.