Opinie o LeasingTeam Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie LeasingTeam Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie LeasingTeam Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LeasingTeam Sp. z o.o. w Warszawa

Ann

Byłam na rozmowie rekrutacyjnej (staż) i to była najgorsza rozmowa rekrutacyjna na jakiej byłam. Prowadziły ją dwie kobiety, pytania była totalnie nieadekwatne, w czasie kiedy na nie odpowiadałam, jedna z Pań oglądała swoje długie paznokcie, całość była bardzo nieprofesjonalna. Nie rozumiem, jak firma, która zajmuje się rekrutacją może zatrudniać takie osoby i pozwalać na lekceważące zachowania.

Maria

Może są tu osoby z działu rekrutacji? Widzę, że szukali konsultantów, specjalisty i praktykantów do działu HR. Ja byłabym zainteresowana praktyką, domyślam się, że jest ona bezpłatna? Jaki wymiar godzin proponuje firma, da się pogodzić praktykę ze studiami? :) No i czy jest szansa na późniejsze zatrudnienie, gdy osoba się sprawdzi?

BYŁĄ

Pracowałam dla tej firmy i przyznam szczerze, że jestem bardzo zadowolona. Miałam trudny czas między jedną a drugą pracą, postanowiłam złapać coś dorywczo. Trochę musiałam poczekać, bo podobno klient nie miał zamówień czy coś. finalnie po dwóch tygodniach zaczełam. Teraz pracuję u tego klienta i jestem bardzo doceniana. Leasingteam był dla mnie trampoliną:) Na prawdę polecam.

Majka

Ta firma to jakaś porażka, ludzie strasznie opryskliwa we Wrocławiu Pomijam fakt że to co mi obiecano w ofercie a co było to 2 różne bajki. Nigdy więcej.

Koordynator

Po wysłaniu CV - po 2 dniach tel. Wywiad tel. Po 24h zaproszenie na spotkanie. Pani Kasia J. dokładnie wytłumaczyła mi na czym polega praca. Opowiedziała o zasadach rekrutacji - 2 etapy. Do kiedy decyzja. Jakie warunki zatrudnienia. Potem rozmowa. I pytanie, które wprawiło mnie w osłupienie: gdybym miał do wyboru partię szachów lub mecz siatkówki na co bym się zdecydował. Potem jeszcze sprawdzenie ref. I odpowiedź we wskazanym terminie. Nie udalo mi sie. Żaluje. ale wiem z jakiego powodu taka decyzja i ciesze sie ze mam ta informacje. polecam. widac ze pani kasia lubi swoją pracę. Dodam, że zawsze była odp w termienie i uśmiech. ps zarezerwowano mi mce parkingowe.

czy mogę jeszcze aplikować?

Remek

Moje doświadczenia z firmą konsultingową Leasing Team były bardzo negatywne. Jako programista złożyłem swoją aplikację do firmy, ale moje kontakty z rekruterką IT były bardzo nieprofesjonalne. Rekruterką był nieuprzejmy i nie miała właściwych informacji na mój temat, co było bardzo frustrujące. Dodatkowo, mimo że przesłałem swoją aplikację, nigdy nie otrzymałem żadnego potwierdzenia odbioru ani żadnych informacji zwrotnych. Nie otrzymałem również żadnego opisu stanowiska, do którego aplikowałem. Ogólnie rzecz biorąc, komunikacja z Leasing Team była bardzo niejasna i chaotyczna. Dla inżynierów, którzy starają się znaleźć pracę, jest to strata czasu i frustrujące doświadczenie. Nie polecam tej firmy jako pracodawcy dla inżynierów.

Czeladź Piaski otcf

Nie polecam nikomu aplikować do pracy poprzez agencje lt są mili do czasu gdy się człowiek nie zwolni, (usunięte przez administratora) w papierach i wszystko pseudo internetowymi podpisami, jak bedzicie próbowali coś zalatwic na podstawie ich umów to można zrobić z nich samolot i wyrzucić w siną dal, trzeba o wszytko prosic telefonicznie i czekać kiedy będą mieli chęć coś wysłać, ostatnia wypłata również (usunięte przez administratora) zgłosiłem to teraz znów czekanie

Czy w firmie LeasingTeam Sp. z o.o. można przejść z umowy o pracę/zlecenie na B2B? Czy ktoś tak zrobił?

Oczywiście, zmiana jest możliwa po ustaleniu warunków współpracy.

Jacek

Chętnie przejdę na b2b i jeszcze dopłacę za to że do pracy moge chodźic haha świąt jest pełen de bi li

Julia

Czy ktoś zatrudniał się przez nich jeśli chodzi o pracę za granicą? Chodzi mi konkretnie o Niemcy. Jakich konkretnie warunków można się spodziewać jeśli chodzi o zakwaterowanie? Piszą w ogłoszeniu, że organizują to pracownikom za darmo. Trzeba znać dobrze niemiecki czy z samym angielskim też mam szansę? Wszelkie informacje na wagę złota :)

Okokok

Witam ktoś ma jakieś informacje na temat leasing team Wrocław? Ktoś pracował przez tą agencje pracy?

Aj
@Okokok

To już nie Wrocław, to już Warszawa.

Kandydatka- Bydgoszcz

Bardzo nie polecam. Po wysłaniu CV na drugi dzien zadzwoniła do mnie babka w celu umówienia spotkania, była bardzo zaangażowana, praca była 3 zmianowa ale ona nawet stwierdziła ze preferuje prace na jedna zmiane od 6 do 14, a że mi tez to odpowiadało to sie zgodziłam. Z racji że ich biuro jest w Bydgoszczy a ja do nich miałam kawał drogi zapytałam czy z ich strony mam jakieś szanse, żeby nie jechać na darmo, babka zapewniała, że tak, że z ich strony to pewne. Na spotkaniu nie dowiedzialam sie niczego innego niz na rozmowie telefonicznej wiec nie potrzebnie mnie wgl fatygowali, rozmowa trwała moze 5 minut, wypełniłam kwestionariusz osobowy i po zapewnieniu z ich strony ze jeżeli jestem zainteresowana to oni zaczną działać i kontaktować sie z pracodawca. Ja oczywiscie zainteresowana byłam, i mialam czekac na maila z umowa. Przez kilka dni była cisza, az wkoncu sama do nich zadzwonilam co dalej, babka powiedziala ze da znac jutro bo cos sie przeciąga. Juz wiedzialam ze nie ma na co liczyć i że to jakiś przekręt. Babka nie miala nawet odwagi zadzwonic do mnie nastepnego dnia tylko napisala sms. DNO TOTALNE I BRAK PROFESJONALIZMU

Renata
@Kandydatka- Bydgoszcz

aha... i oni zawsze tak skrupulatnie pochodzą do tego wyboru, że tak to się przeciąga? zna ktoś może te procesy od środka albo właśnie z perspektywy rekrutera, żeby to jakoś objaśnić? jest spore obłożenie kandydatami, że tyle to trwa? i na jakiej podstawie wybierają, kto ma ostateczny głos?

Kandydatka- Bydgoszcz
@Renata

Obłożenie kandydatami? Wątpie, napisali mi w sms, że jednak nikogo ta firma nie potrzebuje, i że musza zrezygnowac, szkoda tylko że ogłoszenie o prace na OLX ciągle widnieje i ludziom robią nadzieje

Hubert
@Kandydatka- Bydgoszcz

Dali człowiekowi szanse a gdy ten zrezygnował z innych ofert to nagle odpuścili, nie mieli nawet odwagi zadzwonić tylko napisali sms że niestety nie poszukają tam pracy po czym po 2 dniach wstawili ogłoszenie na nowo

Renata
@Hubert

no właśnie widzę... a wiadomo kto tym zarządza, w sensie kto stoi nad osobami rekrutującymi? ciekawa jestem reakcji na przytoczoną sytuację i czy będzie to jeszcze wyjaśniane albo czy w ogóle jeszcze raz do takiego czegoś dojdzie. to wynika z tego, że nie wiedzieli jak uzasadnić, że kogoś jednak nie chcą?

Kamil L

NIE POLECAM TEJ FIRMY OMIJAĆ ZDALA pozdro DHL SOLEC KUJAWSKI

Karol
@Kamil L

A coś dokładniej? Dlaczego nie polecasz? Nie napisałeś nic konkretnego i w sumie nic nie wynika z Twojego wpisu ...Co jest problemem?

Melani

Witam czy ktoś z was pracuje na magazynie Wiesbaden w Niemczech jakie są wasze opinie o tej pracy ?

Firma LeasingTeam Sp. z o.o. dodała nową ofertę pracy na stanowisko Koordynator Pracowników. Czy ktoś o tym słyszał? Co powiecie o zatrudnieniu u tego pracodawcy?

Wlodek

Już komuś tutaj pisałem, że jak człowiek pracowity to mu się w tej firmie spodoba. Koordynator ma sporo pracy, ale to praca z ludźmi. Jak ktoś lubi coś takiego to się napewno sprawdzi. Ja po 3 latach wciąż jestem zadowolony z warunków :)

@Wlodek

Trzy lata to długo. Masz jakieś dodatkowe benefity prócz wypłaty? Bo wspominasz że warunki dobre więc pewnie pracownik jest pod tym względem zaopiekowany, co?

Rekrutacja

Bardzo nieodpowiedzialne zachowanie ze strony rekrutacji firmy. Najpierw Pani Rekruterka dzwoni i umawia się na spotkanie na temat aplikowanego stanowiska a następnie nie oddzwania nigdy i nie da się z nią skontaktować. Bardzo bezczelne , ponieważ nawet jeśli pojawił się ktoś inny na stanowisko albo jest ono nie aktualnie warto by było odwołać spotkanie :)

Pojawiło się ogłoszenie pracy na stanowisko (Młodszy) Specjalista ds. weryfikacji i wprowadzania danych ze znajomością języka niemieckiego - w Gdańsku. Warto aplikować?

Wlodek

To jest oferta pracy do ich klienta a nie w biurze LeasingTeam. Ciężko powidzieć jak tam jest.

LeasingTeam Sp. z o.o. szukała niedawno pracowników w mieście Warszawa. Kto podzieli się opinią na temat pracy w tej firmie?

Wlodek

Szukali do swojej centrali czy dla swojego Klienta zlokalizownego w Warszawie? Jeśli u nich w biurze to polecam. Ludzie są spoko - chamków (wszędzie się jacyś trafią) można zliczyć na palcach jednej dłoni, więc nie za dużo :) BIuro jest dobrze zlokalizowane z dogodnym dojazdem autobusem, tramwajem i nawet pociągiem. Jak ktoś jest pracowity to żałował nie będzie :)

Wlodek

Po 3 latach pracy mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że to firma jak każda inna w której spotkasz za równo fajnych jak i mniej "miłych" ludzi. :) Godna polecenia firma. Owszem są różne działy w jednym jest mniej w innym wiecej pracy, ale ogólnie na plus.

Praktykant

Byłam na praktykach w Katowicach na administracji personalnej, miło wspominam i mogę szczerze polecić. Na praktykach faktycznie wykonujesz różne zadania, dzięki czemu możesz nabrać ciekawe doświadczenie. Masz pełny obraz tego co dzieje się po zrekrutowaniu kandydata i jakie są procedury. Koordynator z bogatą wiedzą na wykonywanym stanowisku, który dodatkowo potrafi się nią dzielić. Zadania zawsze były wytłumaczone w sposób zrozumiały. Jest on konkretną osobą na tym stanowisku. Dodatkowo wyrozumiała, pomocna i otwarta, można było swobodnie z nim porozmawiać i pożartować. Jeżeli chodzi o pozostały zespół to widać tam ścisłą współpracę między działami. Dziewczyny z rekrutacji też z ogromnym doświadczeniem, chętnie dające przydatne porady odnośnie rekrutacji. Dodatkowo jest okazja nauczyć się od nich samej rekrutacji kandydatów, selekcji, sposobów przeprowadzania rozmowy i kluczowych aspektów na które trzeba zwracać uwagę. Ogólnie młody, mega doświadczony, dynamiczny, zgrany i fajny zespół. Można się tam wiele nauczyć, tylko wystarczy chcieć. Miło, że mogłam współpracować z tak fajnym i doświadczonym zespołem. Na pewno będę to miejsce miło wspominać :)

katowice

Byłem tu na praktykach w oddziale w Katowicach, nie polecam. Kiepski poziom komunikacji od strony koordynatora praktyk (nie ma czasu na jasne wyjaśnienie konkretnych oczekiwań co do powierzonych zadań, nie zapewniają odpowiedniego przeszkolenia), jest się tam od czarnej roboty (mnóstwo niepotrzebnej i nużącej pracy do wykonania). Tempo pracy jest bardzo szybkie, polecenia wydawane chaotycznie (często nawet w wiadomościach mailowych próżno było szukać wszystkich potrzebnych informacji do wykonania zadania, trzeba było wspierać się np. informacjami na MS Teamsie, czy rzuconymi od tak- informacjami na temat danego projektu. Wiedza potrzebna do wykonywania zadań była w wielu różnych miejscach. Scalanie tych informacji było czasochłonne. Wymagana była pamięć absolutna i bardzo szybkie wykonywanie nużących zadań polegających na przeklikiwaniu formularzy do publikacji ogłoszeń -przez wiele godzin dziennie. Przygotowanie do przeprowadzania rozmów telefonicznych było żadne. Niestety w firmie panuje taki chaos i szalone tempo wykonywanych zadań, że nie można mówić o profesjonalizmie. Musiałem publikować ogłoszenia z błędami - nie było czasu by za kimś poprawiać, bo sam musiałem publikować dziesiątki stanowisk kilka razy w tygodniu (co zajmuje sporo godzin i jest zbyteczne, nie przynosi odzewu proporcjonalnego do poniesionych nakładów pracy). Miejsce o dużej rotacji praktykantów, mało kto tam wytrzymał do końca praktyk. Pracownicy posiadają coś w sobie z masochizmu, że tu pracują - lub nie mają wyboru (często jedno i drugie). Praktykantom powierza się tu odpowiedzialne zajęcia BEZ ODPOWIEDNIEGO PRZESZKOLENIA (co może narazić firmę na poważne konsekwencje prawne i finansowe), zaś dla samego praktykanta to źródło stresu (zamiast poświęcić ten czasu na realną naukę zawodu, tylko że wtedy wymaga to poniesienia nakładów pracy i czasu, po stronie oferującej praktyki, a z tym już gorzej). Dla zachowania zasad poufności i dobra każdej ze stron nie będę podawał tu przykładów sytuacji, w której brak przeszkolenia naraził / mógł narazić na szkody: zatrudnianego pracownika, pracownika firmy, praktykanta, klienta- zleceniodawcę. Ogromną zaletą firmy jest świetna atmosfera w pracy, miło było żartować i opowiadać o dla nas ważnych rzeczach. Zespół był miły i przyjazny. Niestety nawet nawet najlepszy zespół nie sprawdzi się na dłuższą metę, jeżeli wzajemne oczekiwania co do pełnionych obowiązków są tak rozbieżne. Dla mnie praktyki to czasu nauki nowych zadań i zobaczenia pracy w danej branży od środka. Inni w praktykach upatrują wyręczanie się innymi w obowiązkach (czasami fatalne w skutkach). Gdyby firma szanowała własne zasoby to poświęcałaby czas na przeszkolenie pracowników którzy rzeczywiście rokują (nie mnie), zamiast zlecać zadania bez wystarczającego przeszkolenia praktykantom.

IV_CH

Miałam dziś spotkanie w LeasingTeam w sprawie pracy na stanowisku rekrutera i była to najlepsza rozmowa kwalifikacyjna, którą odbyłam w ostatnim czasie. W drodze na rozmowę czytałam opinie o firmie i chcę powiedzieć, że moje dzisiejsze doświadczenie zupełnie odbiega od opisanych tu sytuacji. Rozmowa kwalifikacyjna odbyła się w sposób jak najbardziej profesjonalny i rzetelny. Z dobrym nastawieniem i zainteresowaniem ze strony osób, które ją przeprowadzały, w spokojnej i przyjaznej atmosferze. Proszę mi uwierzyć, nie jestem pracownikiem firmy ani kimś „wynajętym” do pisania chwalebnych opinii. Mam już swoje lata i mam z czym porównać, a opinię o rozmowie kwalifikacyjnej zostawiam tu bez względu na wynik rekrutacji (która jeszcze trwa).

Jasia
@IV_CH

Jak tak wspaniale jest to czemu się ciągle zmieniają pracownicy haha Kogoś z firmy poniosło w pisaniu sobie samemu pozytywnych komentarzy

@Jasia

1. Napisałam o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej, a nie o pracy w firmie. 2. Nie jestem pracownikiem firmy, uczestniczę w rekrutacji i na tym etapie wszystko jest ok.

@IV_CH

I jak dostała Pani pracę była informacja zwrotna chyba brałyśmy udział w tej samej rekrutacji.

@Ciekawa

Dostałam zarówno informację zwrotną, jak i pracę:)

@IV_CH

I jak Ci się pracuje? Nadal jesteś zachwycona firmą? Ja pracowałam we Wrocławiu, zero szkolenia, oczekiwania od samego początku mega wysokie, a byłam osoba bez doświadczenia do tego przez romans szefowej z koordynatorem pod rzad w zeszlym roku zwalniały się osoby jedna za drugą. Ja na szczęście też już nie pracuje w tym toksycznym miejscu ze wzajemnym kółkiem adoracji szefowa - koordynator - księgowa (która wróciła po przerwie ściągnięta przez przyjaciółkę). Po za tą trójką każda inna osoba to zło konieczne nadające się do tępienia przez kochanka szefowej. Nigdy więcej pracy w agencji chociaż może są agencje mniej toksyczne. Ja już dziękuję wolałam zmienić branżę po kilkumiesiecznych doświadczeniach w tym miejscu.

@Ciekawa

Dziękuję Ci za zainteresowanie moim losem zawodowym???? Za dwa tygodnie minie rok, od kiedy pracuję w LeasingTeam w Warszawie. Pierwszy miesiąc był najbardziej stresujący ze względu na to, że nie jestem z branży HR. Bardzo pomogło mi szkolenie na temat systemów rekrutacyjnych, które odbyło się online. Jeśli czegoś nie widziałam, to pytałam wszystkich – od kierownika do współpracownika i nie było żadnego przypadku, żeby ktoś odwrócił się do mnie plecami. A nawet gdyby coś takiego wydarzyło się, to z charakteru jestem osobą, która nie będzie płakała nad kłodami rzuconymi pod nogi. Szukam dalej, pytam dalej???? Trochę pozmieniałam tych prac w życiu i z doświadczenia powiem Ci, że na jedną osobę nieprzychylną zawsze trafią się dwie osoby życzliwe. Dlatego skupiam się na relacjach właśnie z takimi osobami. To tyle, jeśli chodzi o moje podejście do pracy w zespole. Jeśli chodzi o kierownika to fakt, że nie z każdym da się nadawać na tych samych falach. Nigdy nie węszyłam romansów w żadnej mojej pracy, ale rozumiem Twoje oburzenie, jeśli sytuacja, którą opisujesz, naprawdę miała miejsce. To mega słabe pod każdym względem.

@IV_CH

Super, że udało Ci się trafić na normalny zespół. Po Twojej wypowiedzi doszłam do wniosku, że nie ma co uogolniać. Nie wszędzie w LeasingTeam jak widać jest tak kiepsko jak we Wrocławiu. Niestety sprawa romansu jest na 100% prawdziwa. I pracowanie w takiej atmosferze jezt praktycznie nie możliwe. Szkolenia też nie miałam takiego jak opisujesz. A szkolenie to podstawa na początku pracy. Dobrze, że odpowiedziałaś na mój komentarz. Dzięki temu osoby zainteresowane pracą w innych lokalizacjach nie będą się wahać z wyborem. Ja nie polecam biura we Wrocławiu. I tego biura dotyczyła moja wcześniejsza wypowiedź.

Zostaw merytoryczną opinię o LeasingTeam Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w LeasingTeam Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy LeasingTeam Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 53.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LeasingTeam Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 8 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LeasingTeam Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w LeasingTeam Sp. z o.o. napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LeasingTeam Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 222 ocen.

LeasingTeam Sp. z o.o.