Opinie o Polskie Towarzystwo Pożyczkowe w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Polskie Towarzystwo Pożyczkowe. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Polskie Towarzystwo Pożyczkowe o rekrutacji.

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o Polskie Towarzystwo Pożyczkowe w Warszawa

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Andrzej

Dzień Dobry, widzę duże zmiany po kilku latach nowy właściciel w KRS w PTP i u pośrednika no tu już mega a co założycielka już w odstawce czy dostała awans. Słyszałem, że firma planuje wycofanie z rynku i zmiany właścicieli na to wskazują. Wiecie coś

Czy urlop w Polskie Towarzystwo Pożyczkowe jest płatny 100%?

Tak.

Małgorzata Nowy wpis
@Pracownik

A nie ma problemu z wzięciem urlopu w takim terminie, jakim się chce?

Małgorzata
@Andrzej

Ale to kompletnie się będą zamykać czy po prostu firma na inny rynek wchodzi?

@Małgorzata

Słyszałem od znajomego, że mają takie przymiarki, ponoć prezes proponował w Siedlcach kilka biur z tego terenu. Umie za plecami lody kręcić. Raczej obstawiam, że na strachu z ustawą chce pieniądze z firmy wyciągnąć.

Małgorzata
@Andrzej

O jaką ustawę chodzi? A co te biura w Siedlcach, tańsze?

Zainteresowany pracownik.
@Andrzej

czyli znowu podział firmy jak kiedyś? napisz więcej

Monika
@Zainteresowany pracownik.

Jaki podział? Jeżeli zakażą chwilówek ustawowo, to nie wiem, czy jakiś podział coś pomoże...

Zainteresowany pracownik
@Monika

To rozumiem że zarząd ma jakieś plany jak żyć po wprowadzeniu ustawy o której piszesz? może cos wiesz na ten temat to ważne dla pracownika

Hehe Nowy wpis
@Zainteresowany pracownik

To całe życie z chwilówek chcesz żyć ? Haha dobre

Justyna Nowy wpis
@Zainteresowany pracownik.

A to jaki podział kiedyś był i jak to wyglądało?

He he _2 Nowy wpis
@Hehe

Ty już tak ciągniesz 10 lat i trzymasz się kurczowo stołka (tronu właściwie). Też dobre LOL

Czy w firmie Polskie Towarzystwo Pożyczkowe są regularne szkolenia pracownicze?

olek
@Pytanie

chyba nie bopracownicy sa chamscy i wulgarni czuja sie jak bogowie a przede wszyskim nieuczciwi w tarnowie chcialem wziasc pozyczke to spotkala mnie bardzo hamska obsluga NIGDY WIECEJ do tej baby nie wejde sa jeszcze inne biura tego typu

Wacek
@olek

Nie zgadzam się, ja mam dobre wrażenia z obsługi. W biurze była Pani co prawda trochę przygnębiona, ale nie była nie miła. za to klient przede mną się awanturował nie wiadomo w sumie o co.

Katarzyna
@olek

Dlaczego nieuczciwi? W czym przejawia się ta nieuczciwość? Pytam bo planowałam skorzystać i wziąć tu pożyczkę.

Czy w Polskie Towarzystwo Pożyczkowe poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

spcejalista
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Byłam na kilku podobnych rozmowach, wszystkie bardzo obiecujące. Wymagania są jak wszędzie, obowiązki podobne. Płaca zadowalająca, tak samo czas pracy.

Pytania

dyspozycyjność wykształcenie kursy kontakty z ludźmi samodzielność

• Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę

Czy pracownicy Polskie Towarzystwo Pożyczkowe chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

@Pytanie

Oczywiście że tak, tylko że pandemia jest i nie ma jak, wrrrr...

Brita
@Pytanie

Bardzo chętnie. Już tęsknię za naszymi spotkaniami. Ostatnie to był SZTOS.

Angela

Czy firma będzie prowadzić nabór po nowym roku ?

Zainteresowany
@Angela

No właśnie ktoś słyszał coś?

Krzysia
@Angela

Czy do nowego oddziału do Inowrocławia są przewidywane jakieś zatrudnienia ? a może do Bydgoszczy?

Michał
@Angela

Na jaki adres emailowy można wysyłać CV? ktoś wie?

Jarek
@Angela

Wysłałem cv nabór do Ciechanowa , czy ktoś tez z was rekrutował?

Jola
@Angela

A do Białej Podlaskiej jeszcze jest prowadzony nabór na doradcę ?????

@Angela

Zawsze jeśli ktoś zamierza aplikować może wysłać CV na adres kontakt@petepe.pl. Teren an którym dział spółka jest dostępny na www.petepe.pl

Karol
@Angela

Ja wysłałem właśnie CV, kiedy mogę spodziewać się odpowiedzi i czy w ogóle?

Nikodem
@Angela

Wysłałem zapytanie 5.01 na KONTAKT i otrzymałem potwierdzenie, że jest prowadzona rekrutacja. Mam czekać na telefon ze strony firmy.

Karol
@Nikodem

Nikodem dzięki za informację, czekam cierpliwie zatem.

Aldona
@Michał

kontakt@petepe.pl

Zbyszek
@Angela

Z tego co udało mi się ustalić to jeszcze w tym roku nowe nabory będą na Doradcę Klienta taka informację uzyskałem drogą pantoflową .

Iza
@Angela

Wyslalam CV i otrzymałam miły telefon z zaproszeniem na rozmowę. Nie będę zapeszać ale już jestem ciekawa czy mam szansę. Mam doświadczenie ale i tak się stresuję. Życzcie mi powodzenia

oleńka
@Angela

Wysłał życiorys na Ciechanów, mam dość duże doświadczenie może kogoś zainteresuję.

Jaka jest kultura pracy w Polskie Towarzystwo Pożyczkowe? Obowiązuje typowy dress code?

@Pytanie

Sprawdź po pierwszej wypłacie czy odprowadzili składki do ZUSu ;)

Kinga
@Janek

Sprawdziłam i wszystko jest odprowadzone na czas, konto w ZUSie można sprawdzać na bieżąco i ja nie widzę żeby było coś nie tak, więc nie rozumiem czemu miał służyć twój wpis.

@Kinga

Byłem pracownikiem tej firmy i ZUSu mi nie odprowadzano...temu miał ten wpis służyć.

Kinga
@Janek

To byłeś zatrudniony za czasów gdzie "władzę" miał nieodpowiedni człowiek, który narobił dużo GÓW** wokół siebie i zostały nim obrzucone osoby które nie powinny. Teraz gdy firma uwolniła się od tego człowieka wszystko wróciło na odpowiednie tory, a skoro jesteś BYŁYM pracownikiem jak sam to napisałeś to nie powinieneś się wypowiadać na temat tego co się dzieje w firmie TERAZ skoro nie wiesz wszystkiego na bieżąco.

Pati
@Janek

Potwierdzam, Kinga ma rację - tak było kiedyś . Firma dziś jest ok. Wszystko na czas i w punkt. Nawet pierwszy raz pracownicy dostali premie świąteczne. To miłe zwłaszcza, że nie było to w zwyczaju dotychczas.

@Pytanie

Typowy dress code czyli schludnie, elegancko ale po swojemu

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Polskie Towarzystwo Pożyczkowe? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Rekrutująca
@Pytanie

Ja czekałam krótko, jedna rozmowa po poleceniu mnie przez pracującego kolegę i po wszystkim . JESTEM!!!! liczę, że pobędę :)

ja123

Adres tej firmy jest bardzo dziwny??? Radom ma kod Warszawy? jest kolejną dzielnicą??? Co to za firma i gdzie w końcu ma siedzibę??

Grzegorz
@ja123

Radom??? Ja mam informację że ta firma ma siedzibe w Warszawie bynajmniej tak mam na umowie napisane. Nigdy nie słyszałem że to Radom.

ja również
@ja123

Radom? jaki Radom? Widzisz obok adres.

Leon 82
@ja123

jak uzyskać(zagubionej) kopie swojej umowy kredytowej od tej firmy

adres
@ja123

Siedziba firmy jest w warszawie

Anulka
@ja123

Czasami zaglądam jako klientka z ciekawości i sprawdziłam na umowie jest Warszawa ale na stronie mają kilkanaście biur w tym Radom. Informacja nic nie wnosząca, możesz to sprawdzić na stronie www skoro znalazłeś to na internecie.

ja123
@ja123

administrator poprawił błędny adres nie ma tematu

Don Huan
Kandydat

Czy dzialania ktore stosuje firma PTP tj. w przypadku niespłacenoa chwilowki w calosci co miesiac podpisuje sie nowa umowe oczywoscie na ta sama chwilowke i inkasuja co miesiac samych oplat czy jak to nazywaja kosztow25% calej kwoty chwilowki. I tak przez kilkanascie lub kilkadziesiat miesiecy. 500 zl pozyczone a wplacone 3000 a oni dalej twierdza ze nic nie zostalo wplacone.... to u nich norma?

pożyczkobiorca
@Don Huan

tak

Leon
@Don Huan

Pomyliłeś firmy albo nie zrozumiałeś treści umowy na 30 dni, ja czasami biorę i po miesiącu spłacam. Chciałem podziękować pracownikom w Chełmie za szybką decyzję i życzę Wam Wesołych Świąt i wielu klientów.

pożyczkobiorca
@Leon

nie pomylił jeśli nie masz na zwrot całości kapitału, płacisz koszt i zawierasz nową umowę na kolejne 30 dni, jednym słowem żonglujesz pożyczonym kapitałem do (usunięte przez administratora)śmierci dopóki dopóty nie będziesz miał na zwrot całości

Czy zdarzają się nadgodziny w Polskie Towarzystwo Pożyczkowe?

Pracuś
@Pytanie

Kwestia organizacji pracy. Mnie się nie zdarzają. Wyrabiam się w czasie etatu.

ktoś

Trzeba robić swoje i bedzie dobrze, tylko co by bylo gdyby z 4 razy pod rząd planu by sie nie zrobilo ? Tego nie wiem.. Niby wszystko ok , ciezki czas przez wirusa i przez rozne ustawy ale damy rade . PTP --Damy Rade !! Pozdro.

Klara

A jak pracujecie w sytuacji zagrożenia koronawirusem? czy jakieś dodatkowe zabezpieczenia firma zapewniła?

Malaria
@Klara

Oczywiście ludzie których nie ma!!! Bo po co

Jak szefostwo w Polskie Towarzystwo Pożyczkowe? Spoko traktują ludzi?

Odpowiedź
@Pytanie

Aktualnie pracuję i mogę stwierdzić że jest spoko. Jak ogarnia się wszystko jak trzeba to nie ma problemu z dogadaniem się z dyrektorem. Z prezesem jak do tej pory nie miałem za dużo do czynienia ale wydaje się że jest spoko.

Dodatki

Czy w firmie można liczyć na jakieś bonusy, dodatki?

Pracuje
@Dodatki

Bony świąteczne w tym roku... BRAVO PTP

Maria

Re czy piszesz to z perspektywy pracownika? Jeśli tak to podziel się z nami dlaczego tak twierdzisz?

Alicja

Szukam pracy ponownie w finansach, bylam już na drogiej rozmowie i czekam na odpowiedź. Mam nadzieję, że dostanę szansę podjęcia pracy jako doradca. Moja koleżanka pracuje 4 lata i twierdzi, że mają stałych pracowników to rzadkość w pożyczkach. Chciałam się tylko podzielić moimi odczuciami jak zacznę pracę na pewno napiszę

Andrzej

No cóz pewnie to usuną ale w tej chwili jest cwaniak krakowski pseudo dyrektor Polak ,na razie nie pajacują jak wcześniej ,gdyż po podziale k Dziok trochę szyki im pomieszał.Generalnie nie polecam jako pracodawcy i jako pożyczkodawcy.Kroja ludzi az miło.

Rafał

Widzę tutaj opinie wyłącznie klientów firmy. Zastanawiam się jednak, jak wygląda sytuacja z punktu widzenia pracownika? Chciałbym poznać ocenę warunków pracy i progu wynagrodzenia jakie można osiągnąć. Zapraszam do dyskusji.

Janek

Gorąca polecam, szybko, bez zbędnych formalności, zero problemów.

Zostaw merytoryczną opinię o Polskie Towarzystwo Pożyczkowe - Warszawa

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Polskie Towarzystwo Pożyczkowe?

Zobacz opinie na temat firmy Polskie Towarzystwo Pożyczkowe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie klientów o firmie Polskie Towarzystwo Pożyczkowe?

Liczba opinii klientów firmy Polskie Towarzystwo Pożyczkowe, to 3, z czego 1 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polskie Towarzystwo Pożyczkowe?

Kandydaci do pracy w Polskie Towarzystwo Pożyczkowe napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polskie Towarzystwo Pożyczkowe
3.2/5 Na podstawie 123 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Polskie Towarzystwo Pożyczkowe