Opinie o Polskie Towarzystwo Pożyczkowe w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Polskie Towarzystwo Pożyczkowe. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Polskie Towarzystwo Pożyczkowe o rekrutacji.

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polskie Towarzystwo Pożyczkowe w Warszawa

Obiektywny

Państwo to powinno się wziąć do roboty i tak sprawować swój urząd żeby nie było biednych ludzi. A poza tym nikt nikogo do niczego nie zmusza. Skoro ustawodawca dopuścił swobodę zawierania umów to co mu teraz do tego.

re re re

Gorszej firmy nie znam wzięłam 300 zł a samych odsetek spłaciłam ponad 500 i 300 kapitału a oni nadal chcą żebym spłacała nie polecam nikomu cały czas pani wypisuje smsy i dzwoni po prostu działa to jakby ściągali haracz

Janina
@re re re

Ja jak pożyczam i oddaje w terminie całość to nikt do mnie nie wydzwania i nie pisze smsów. Już kilka razy korzystałam i jeśli ktoś ma potrzebę to polecam tę firmę. A "re re re" jak pożycza i nie oddaje całości to nawet zwykły bank też by tak działał żeby odzyskać swoje pieniądze.

Obiektywny
@re re re

Firma jak firma i jakich wiele. Pożycza gotówkę na określony czas i na określonych zasadach. Zrozumiałe, że chce odzyskać powierzony kapitał wraz z ustaloną opłatą za korzystanie z tych środków przez ustalony w umowie okres. Niektórzy klienci takich firm nie zawsze chcą wywiązać się ze swojego zobowiązania i dlatego też pracownicy tych pożyczkodawców podejmują różne działania w stosunku do takich osób A czym większe nakłady pracy tym większe koszty. Ale fakt pozostaje faktem że pani lubi pastwić się nad spóźnionym klientem, poniżać go i upokarzać. Dlatego też proponuję pani z Lublina która tak lubi dominować nad innymi żeby może zatrudniła się w studio BDSM a nie pracowała w firmie finansowej.

Klient z Lublina

Szybko i sprawnie. Pożyczyłam ale oddałam w terminie nie było żadnych problemów. Polecam. Zachęcają mnie ponownie, ale na razie nie potrzebuje.

Lucia

Byli u mnie panowie z tego towarzystwa , Boże jakich oni używają wulgaryzmów , o paniach z konkurencji tak się wyrażali i wyzywali dobrze że syn ich nagrał to zaniosłam gdzie trzeba i mam nadzieję że odpowiednie służby nauczą ich kultury. Bo ci panowie chyba nie wiedzą że takie wyrażanie się o kimś jest w Polsce karalne.

Nina
@Lucia

U mnie też był niby kierownik aż wizjer przy drzwiach mi wykręcić chciał niech mi ktoś napisze czy legalne jest naliczenie 50 zł za smsa

Doradca Klienta

Zwykła rozmowa, jakich wiele miałam okazję odbyć. Dość szeroki zakres obowiązków, praca 5 dni w tygodniu, umiejętność pracy w grupie. Warto się starać i przykładać do obowiązków (premie). Praca w oddziale z min. jeszcze jedną osobą. Takie informacje otrzymałam.

Czy jestem dyspozycyjna, czy umiem pracować pod presją czasu, jakie mam doświadczenie, czy miałam w poprzedniej pracy kontakt z klientami

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
klient

No to minister da wam popalić teraz (usunięte przez administratora), skończy się naliczanie (usunięte przez administratora)kosztów

Nie stać mnie to nie biorę
@klient

Naliczanie dodatkowych kosztów skończyło się już w 2016 r. Zachęcam do lektury ustawy o kredycie konsumenckim z tego okresu. Należy po prostu spłacać swoje zobowiązania.

klient
@Nie stać mnie to nie biorę

ha,ha,ha,ta firma nie przestrzega żadnych ustaw , chodzi o dodatkowe, bezprawne koszty, dziwie się, że KNF jeszcze to toleruje

Maciej

Koniec roku nastroił mnie do "odwiedzin" tej strony. Mam na imię Maciej i jestem byłym pracownikiem. Żeby nie być bardzo anonimowy, to napiszę że z woj. kuj-pom. Widzę, że coś tam się dzieje u Krzysia. Chyba niekoniecznie idzie to w zakładanym kierunku. Nie żeby mi zależało na porażce, ale spodziewałem się upadku. Parafrazując znane przysłowie: "woził wilk razy kilka, powieźli i wilka" ;-) Nie będę pisał o moich przypuszczeniach takiego stanu rzeczy - bo musiałbym pisać o cechach osobowych basiora, ale dziwi mnie, że wplątał w to najbliższych. Taki strateg :-) A straszenie policją, prokuratorem..... To (usunięte przez administratora) najgłośniej krzyczy "łapać złodzieja".

Nic

Witam mam pytanie komu wplacac i czy wogole wplacac np biuro w lublinie i ludzie tam pracujacy?

Jola
@Nic

Ja i koleżanka wpłacamy w biurze firmy na ul Świętoduskiej to jest stare biuro i są tam pracownicy a umowa pożyczki jasno określa gdzie płacić . Na miejscu wszystko wyjaśniają.

Michal P.
@Jola

JA I KOLEGA slyszelismy ZE JAkis (usunięte przez administratora)w radomiu zostal zrobiony, umowy (usunięte przez administratora) itd. Ltos cos wie? Jtstesmy z radomia i nie wiemy co kest grane. Michal P.

Michal P.
@Nic

W radomiu tel. milczy. Firmapodobno po zmianie zarzadu. Cos niby ze w piotrkowie kombinuja... pod nowym adresem

Święta Czas Cudów

Wesołych Świąt i czystego sumienia

"A po nocy przychodzi dzień, A po burzy spokój..."

Mariusz Kowal

Witam. O co cjdzi z tym Polskim towarzystwem pozyczkowym? Firma dziala? Przycjodza smsy z oddzialu w Piotrkowie na slowackiego. Jest nadal ta firma?

Jesteście co najmniej naiwni, policja wzywa klientów i prokuratora ma nadzór nad wyłudzeniami przez KLM i SERWIS a kilka kolejnych spraw jest w trakcie. Dzod w białych rękawiczkach rękami syna policjanta wyłudza pieniądze. Tak dalej lista pokrzywdzonych rośnie. Proponuję pisać na temat rodziny dziodów na na stronie PFP i PTPserwis

Arni

Witam. O co chodzi z tymi Panami z Piotrkowa?

nie wiesz że po nazwisku to po pysku(usunięte przez administratora), ja się zastanawiam jak takie cos jak ty może funkcjonować spazmatyczko

Mg
@ja

Pech nie zgadlaś, a ja mam dalej zabawę z nieudaczników waszej (usunięte przez administratora) firmy która (usunięte przez administratora). Zrozumcie kto może niech się ewakuuje z tego tonącego statku. Polskie Towarzystwo Pożyczkowe (usunięte przez administratora).. I co mają robić wasi pracownicy dalej wierzyć w bajki (usunięte przez administratora)że jest ok. Ha ha ha

nie uwierzę
@Mg

skoro tak twierdzisz to czemu piszesz anonimowo??

Kariera

Po raz kolejny akcja czyszczenia postów śmieciami bez znaczenia z pomysłu grubej redaktorki biuletynu. Żałosne

Kariera

Witam a co to jest to KLM bo trochę wypadłem z obiegu, to już (usunięte przez administratora) razem lodów nie kręcą? Zaskakujące

@Kariera

WEJDŹ NA STRONĘ KLM I POCZYTAJ SOBIE - TO PORTAL INNEGO PODMIOTU... A O DZIOKU POCZYTAJ NA PTP SERWIS

Kariera

Wcześniej myślałem że polskie towarzystwo pożyczkowe, ptp serwis i pfp to podmioty należące do (usunięte przez administratora)tylko zapisane na słupy, domniemam że(usunięte przez administratora) poszli dalej za (usunięte przez administratora)? A polskie towarzystwo pożyczkowe szuka nowego zespolu

To jest jedno wielkie (usunięte przez administratora).Szkoda ludzi(klientów)Myślę ,że sami się (usunięte przez administratora)

(usunięte przez administratora)cała jego banda odczepicie się już od tej firmy, nic was nie łączy z Polskiem Towarzystwem Pożyczkowym. Robicie innym pod górkę pracującym uczciwie i normalnie czego wy nie umiecie, zajmijcie się swoją pracą. Polskie Towarzystwo Pożyczkowe zakończyło z wami czyli firmą PTP Serwis współpracę, więc o to chodzi, skończyło się to co dobre. (usunięte przez administratora) Szkoda na was czasu!!! Nie obrażajcie ludzi i nie straszcie nikogo, co tylko tyle możecie zaoferować ze swojej strony!!! Potraficie obrażać tych co wam potrafią odpowiedzieć i mieć swoje zdanie!!! Dobrze ze zostaliśmy w Polskim Towarzystwie Pożyczkowym, (usunięte przez administratora)- ty potrafisz tylko wykorzystać ludzi. Zastanówcie się co robicie, bo KARMA wraca - a do was wróci napewno.

jo

Niedzielne popołudnie, centrum Lublina. Policyjny patrol, w towarzystwie pracowników socjalnych, pojawia się przed drzwiami jednego z mieszkań. Policjanci słyszą dobiegający z wewnątrz płacz niemowlaka. Nikt jednak nie ot

jo

Odejście od zmiany czasu z zimowego na letni już tej wiosny jest mało prawdopodobne - powiedział w Brukseli szef resortu infrastruktury Andrzej Adamczyk. Jak wyjaśnia RMF FM, prezydencja austriacka zaproponowała kolejny termin. To 1 kwietnia 2021 roku. - Wydaje się że jest on akceptowalny - tak stanowiska innych państw określił minister Adamczyk. Zaznaczył, że przed podjęciem decyzji najważniejsze jest, aby nie doprowadzić do "mozaik czasowej" w Europie. Mówił też, że polski rząd podkreśla też aspekt ekonomiczny ewentualnych zmian.

jo

ntralna część Europy znajduje się w objęciach izobar ułożonych równoleżnikowo - tłumacząc to na język ojczysty linie “leżą” płasko. Wymusza to jednocześnie zachodnią cyrkulację, która da nam temperatury na zachodzie kraju rzędu 10 stopni. Spadnie śnieg Sytuacja baryczna faworyzuje kolejne niże i opady. Zauważyć trzeba, że wschód Polski za parę dni znajdzie się w szponach nieco chłodniejszej masy powietrza. Spodziewany front, który około 5 grudnia wejdzie nad terytorium Polski może przynieść dość znaczące opady śniegu. Tyczy się to przede wszystkim Mazowsza, Warmii oraz Podlasia i Lubelszczyzny. Uwaga, opady mogą być na tyle znaczące, że będą powodować paraliż ruchu komunikacyjnego.

jo

W Krakowie odsłonięto fragmenty muru obronnego pochodzącego z XIV w. Okalał miasto królewskie Kazimierz, które obecnie jest dzielnicą byłej stolicy Polski. Odkrycia dokonano podczas budowy sieci ciepłowniczej.

Ktoś Cwany

PTP to nie jest skrót od Polskie Towarzystwo Pożyczkowe proszę być rozsądnym i dwa razy się zastanowić . Proszę zgłaszać próbę wyłudzenia !!! Polskie Towarzystwo Pożyczkowe jest jedno i ma się dobrze !!! Dalej funkcjonuje i będzie działać . Szanowny kliencie nie daj się oszukać na SMSy typu trzeba wpłacić na konto Alior. Konto Polskiego Towarzystwa Pozyczkowego jest na PEKAO S.A !!!!!!!! Szanowny Kliencie proszę zobaczyć pierwszą stronę umowy ... Co jest napisane i kto udzielił Pożyczki . Bądźmy Rozsądni ! a Próby wyłudzenia proszę zgłaszać .

hej

Kliencie jakiś Ty dobrze poinformowany na Ty jesteś z tym i tym ?? Brawo Ty. Juz nie będę tego komentował bo wiadomo kto to pisze .

Mh
@hej

Czemu nie odniesiesz się do pisania umowy drugiej i trzeciej strony. I (usunięte przez administratora)przekaż (usunięte przez administratora)że nikt nikomu nie każe jeździć z drukarką. (usunięte przez administratora) nie ruszę bo pożyczkę (usunięte przez administratora)też dał mi na ulicy w(usunięte przez administratora) ,tylko że kiedyś to te umowy wpisywał czyli uzupełniał przy mnie a teraz jak firm Polskie Towarzystwo Pożyczkowe jest (usunięte przez administratora) to daje czyste kartki i zero kopi dla klienta. Dzięki za radę i zgłoszone na (usunięte przez administratora)

Lublin
@hej

Na ty z tobą i na ty z tamtymi

@hej

(usunięte przez administratora)z tobą i(usunięte przez administratora) też wszyscy byli pracownicy też są na ty

Zostaw merytoryczną opinię o Polskie Towarzystwo Pożyczkowe - Warszawa

• Jak się pracuje w Polskie Towarzystwo Pożyczkowe?

Zobacz opinie na temat firmy Polskie Towarzystwo Pożyczkowe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polskie Towarzystwo Pożyczkowe?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 0 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polskie Towarzystwo Pożyczkowe?

Kandydaci do pracy w Polskie Towarzystwo Pożyczkowe napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polskie Towarzystwo Pożyczkowe
3.1/5 Na podstawie 127 ocen.

Polskie Towarzystwo Pożyczkowe