Opinie o Polskie Towarzystwo Pożyczkowe w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Polskie Towarzystwo Pożyczkowe. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Polskie Towarzystwo Pożyczkowe o rekrutacji.

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polskie Towarzystwo Pożyczkowe w Warszawa

Lublin

Trochę się tego nauczyć i jest bardzo proste jak drut kolczasty, jest w stanie upadłości. To już koniec polskich pożyczki, upadła firemka

Franciszek
@Lublin

Kto z kręgu zła, z ciemniej strony mocy się ochlał i napisał takim bełkotem że nic się nie da zrozumieć? Czyżby za dużo whisky, hmm??? Impreza musiała być gruba!!!

Lublin

(usunięte przez administratora) nie pij tyle bo klienci czują a ty jesteś w robocie. ,,,..,.@@#@############

Ktoś

SMS-y Które są rozsyłane o rzekomej upadłością firmy są nie prawdziwe . Zapraszamy do każdego jednego biura i czy widać żeby ktoś się wybierał z pracowników do domu ? Spokój opanowanie które towarzyszy doradcą to pewność która jest potwierdzona prawdziwa informacją. Każdy Doradca z Biura jest pewny tego że kwestią czasu jest że ten kto za tym stoi pójdzie siedzieć lub zapłaci taka kwotę zadość uczynienia że mu się odechce . Klienci trzymajcie się doradców z biur których znacie których widzicie którzy są na swoich miejscach . Żadnej upadłości nie ma i nie będzie . Polskie Towarzystwo Pożyczkowe funkcjonuje bardzo dobrze. Pozdrawiam

@Ktoś

A gdzie jest biuro w Lublinie??? Co to ma być że kogoś obcego przysyła to niby Polskie Towarzystwo Pożyczkowe co jest (usunięte przez administratora), a ci (usunięte przez administratora)przychodzą po pieniądze i mówią że są od was, chyba żart my z sąsiadka znsmy swoich doradców a to nie oni przychodzą. I co mamy (usunięte przez administratora) co po domach jeżdżą, zrobiłam zdjęcia tym typom i na Policji zgłosiłem. Ludzie z Lubelszczyzny to nie idioci i wiedzą że Polskie Towarzystwo Pożyczkowe jest w (usunięte przez administratora)

Niki1993

Od kilku dni przychodzą mi smsy ze Polskie Towarzystwo pozyczkowe (usunięte przez administratora). W wiadomości jest link do dokumentów. A jak jest z tym ja prawdę? Jest jakas ich strona, infolinia?

@Niki1993

W moim biurze zdementowano tę informacje. Widziałem również na własne oczy zawiadomienie do Prokuratury o podejrzeniu popełnienia przestępstwa oszustwa polegające na namawianiu wpłaty na inne rachunki pod pretekstem niby upadłości. Ja wierzę że ktoś chce ode mnie wyciągnąć kasę. Ciekawe skąd ma mój numer telefonu i wie ze mam pożyczkę?? Informacje te rozsiewa jakiś PTP Serwis bo sprawdziłem w banku po rachunku. Ja nie udzielałem im zgody na wysyłanie mi tego typu SMS-ów.

@Niki1993

Polskie Towarzystwo Pożyczkowe nie upada i nie upadło wręcz przeciwnie , ma się bardzo dobrze. Te smsy to próba wyłudzenia pieniędzy idź z tym na Policję .

Pitu pitu...

@hej

Bajki to dzieciom opowiadają...

@Klient oszukany przez mg

Na szczęście klienci nie są aż tacy naiwni i jak znają doradcę bardzo dobrze to nigdy nie uwierzą w jakieś smsy. Kliencie oszukany , współczuję tego że masz aż taki ból du.. bo Polskie Towarzystwo Pożyczkowe ma się bardzo dobrze .

hej

W upadłości to Ty jesteś , musisz być bardzo dobrym klientem jak naklejki trzeba było naklejać. Abyś oddal to co wziąłeś czyli 100 zł.Więc się nie ciesz aż tak bo Polskie Towarzystwo Pożyczkowe ma się bardzo dobrze i tyle ludzie mało inteligentni wierzą w to co jest w smsie . Co do czystych kartek a co ma w terenie z drukarką jezdzić jak Tobie (usunięte przez administratora) sie niechce ruszyc i przyjsc do biura po umowe i wplacic tyle ile trzeba ?Pozdrawiam

hej

Kwestia czasu az Policja się tym zajmie , wszystko jest Na dobrej drodze proszę o cierpliwość .

Mh
@hej

A ilu klientów uwierzyła w te brednie (usunięte przez administratora) To jest chory człowiek, wyślijcie go do lekarza był u mnie w (usunięte przez administratora),trzęsie się z nerw i brednie opowiada , na szczęście zweryfikowałam te kłamstwa (usunięte przez administratora)z biurem(usunięte przez administratora)

Doradca Klienta

Zwykła rozmowa, jakich wiele miałam okazję odbyć. Dość szeroki zakres obowiązków, praca 5 dni w tygodniu, umiejętność pracy w grupie. Warto się starać i przykładać do obowiązków (premie). Praca w oddziale z min. jeszcze jedną osobą. Takie informacje otrzymałam.

Czy jestem dyspozycyjna, czy umiem pracować pod presją czasu, jakie mam doświadczenie, czy miałam w poprzedniej pracy kontakt z klientami

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Mh

Polskie Towarzystwo Pożyczkowe to (usunięte przez administratora) Ludzie nie wplacsjcie tym ...

Klient oszukany przez mg

Polskie Towarzystwo Pożyczkowe (usunięte przez administratora) niestety a może i dobrze :) będzie spokój z tym oklejsniem drzwi i (usunięte przez administratora) ludzi po nocach przez pseudo windykatora z (usunięte przez administratora)

TO TRZEBA ZROBIĆ

KIEDY SIĘ ZBIERAMY ŻEBY JECHAĆ DO DZIOKA PO SWOJE PENSJE I ZALEGŁE SKŁADKI ZUS?? KOLEŚ JAK NAS ZOBACZY TO SIĘ OBSRA ZE STRACHU. A DZIOK SZUKAJĄ CIĘ RÓWNIEŻ INNE OSOBY : NP PANOWIE KTÓRYM WISISZ SPORĄ KASĘ MYŚLĘ ŻE Z NIMI SIĘ WYBIERZEMY DO CIEBIE !!!!!! KTO ZNA JEGO POPRAWNY ADRES??

@TO TRZEBA ZROBIĆ

Rajec Szlachecki 84A k. Radom - już to kiedyś było ale administrator usuwa, ale jak nie zdążyliście spisać to proszę. Ja zdążyłem.

Jestem nowym pracownikiem w tej firmie. Nie widziałem nigdzie w dotychczasowym miejscach pracy takiej energii i zaangażowania pracowników. To co budują i w jaki sposób bardzo mi się podoba. Wcześniej czytając fora miałem obawy, ale to co zobaczyłem na własne oczy to było dużym , pozytywnym, zaskoczeniem dla mnie. Polecam pracę w tej firmie.

Józek

Ale propaganda sukcesu. Dodatkowa premia gwarantowana ????

@Józek

Zapraszam do kontaktu na główny do Centrali i poproś z działem IT, a się przekonasz. Wypraszam sobie tego typu insynuacje.

Haha

Hahaha

@Haha

Te się śmieje kto si e śmiej ostatni....

klient

W biurze w Radomiu powinna Pani dokonać wpłaty. Absolutnie nie wpłata na konto w alior bank dobrze wszyscy wiemy że ten ktoś kto wysyła nam sms chce wyłudzić pieniądze od nas. I nigdy tych pieniędzy nie przeleje na Pani pożyczkę, ja również jestem klientką i tak mnie ten sms zdenerwoała że zadzwoniłam na ten nr a tam co jakaś skrzynka i usuwane wiadomości są. Byłam na policji zgłosimy próbę wyłudzenia pieniędzy, i wpłaciłam pieniądze w biurze w Radomiu mam pokwitowanie i umowę. Ludzi pomyślcie troszkę Polskie Towarzystwo Pożyczkowe by się tak nie zachowało wysyłając nam w taki sposób wiadomość.

ktoś cwany
@klient

Dokładnie !! Jedyna dobra droga aby nie zostać oszukanym.

zonon tajemiczy

Piszcie o firmie SERWIS i PFP na ich stronach, K.D i M.D już nie współpracują WRESZCIE !!!! Przecież z nimi jest tak dobrze.

Martyna

Witam jestem klientka z Radomia , mam dylemat gdzie dokonać spłaty pożyczki??? Dzwonił pan z biura w Radomiu żeby do niego, potem dostałam sms że spłata na konto w alior banku. Wszyscy pracownicy do ktorych miałam kontakt nie posiadają już tych nr telefonu. Prosze o pomoc co sie dzieje i gdzie dokonać wpłaty???

ktoś cwany
@Martyna

Witam. A na umowie ma Pani jak napisane ? na pierwszej str: .. Polskie Towarzystwo Pożyczkowe . Ten Pan z Radomia pod jakim szyldem pracuje ? " Polskie Towarzystwo Pożyczkowe" Więc trzeba się słuchać doradcy z biura z Radomia . Numer konta Alior jest niepoprawny i nie należy do Firmy Polskie Towarzystwo Pożyczkowe.

Jarek
@Martyna

Ja tez jestem klientką z Radomia - numer do biura stacjonarny i do doradcy pozostał bez zmian 798085391 - dlaczego piszesz, że nie mają tych numerów telefonów. Tez co prawda dostałam tego sms, ale już doradca z biura wyjaśnił o co chodzi i ja wpłaciłam w biurze. Ktoś próbuje wyłudzać od nas klientów pieniądze więc uważaj.

Klient
@ktoś cwany

Od zawsze na pokwitowaniach miałam ptp serwis wiec co sie u was dzieje w takim razie? Biuro gdzie zawsze wplacalam nie jest waszym biurem juz tam mam nie wplacac no chyba jakies zarty

@Klient

Zadzwoń sobie na Centrali firmy - telefon znajdziesz na stronie www tam wszystko Tobie wyjaśnią, czemu kiedyś miałeś kwitki na Serwis a teraz nie, i jak rozpoznać punkt autoryzowany od tego który utracił już taki przywilej.

Wallenrod

Pieniądze na polecenie największych złodzieji dk pp mh odprowadzali wszyscy ci co się boją zastraszania przez polaka ,cwaniaczka który nic na piśmie tylko zastraszanie. Naodbieral kasy niby na zabezpieczenie wypłaty i co znowu kłamstwo. Ten człowiek to największy hochsztapler tej firmy. Dzisiaj wypiera się wszystkiego a dla mnie oszust to oszust.

@Wallenrod

Proszę cię zmień słowa i gadkę bo powtarzasz to już po raz setny i to już staje się nudne. Weź napisz coś nowego chyba że nie masz już pomysłu i tylko powtarzanie tych niedorzeczności w kółko jednych i tych samych teraz ci pozostało. "Weź nie pier***, weź się przyznaj weź tu od nas spie****** weź nie chudnij weź se przytyj Bez nas sobie idź w piz**"

oszukani

to przy okazji mam pytanie. kd wielokokrotniie i już ok kilku miesięcy odgrażał się ze poda do prokuratury nas za zekomo ukradzione pieniądze. czy na dzień dzisiejszy jest ktoś kogo już podał? proszę o info

@oszukani

zapytaj (usunięte przez administratora) ile był na komendzie słuchany..

Energy Star
@niważny

niważny naucz się trochę kultury!!! Po nazwisku to po pysku!!! Chociaż ludzi, którzy są po złej stronie mocy już nic nie nauczy kultury!!!

maroko
@niważny

Może się przedstawisz niważny, skoro sam operujesz nazwiskami. Czy wstydzisz się przyznać, że zostałeś z Kd?

@Energy Star

Polak wrzuć na luz....

niważna2
@Energy Star

A jak o Dzioku piszecie to jest dobrze? Masakra jakaś... Kto tu powinien się kultury uczyć to wystarczy poczytać wcześniejsze opinie i komentarze. Ale tak tak po nazwisku to po pysku, brawo!

Ufo

Nick Dick nie zgadłeś niestety

Energy Star

Własnie tak, że niestety nie zgadłeś Nick. Jak mi przykro !!!

Zaskoczona

Wczoraj dostałam propozycję od Pana Dzioka Albo będę brała udział w przestępstwie i przepisywała umowy na KLM albo rozwiązanie z art. 52 i straszenie sądem. Szanowny Panie jak pan sobie wyobraża dalej współpracę Zgłaszajmy wszyscy do PIPu na Policję i gdzie się jeszcze da Nie dam się zastraszać Dziok to straszny człowiek

@Zaskoczona

i nie ma na co czekac. w kupie siła

Ufo

(usunięte przez administratora) Bierzesz pieniądze od Pani Kowalskiej która jest klientem Polskiego Towarzystwa Pożyczkowego A gdzie zakładasz nowa pożyczkę, Pani Kowalskiej? W jakiej firmie? Jeżeli w innej np. Jan pożyczki, (usunięte przez administratora) pożyczki, Luz pożyczki itp To pieniądze które przyjąłes od Pani Kowalskiej komu powinienes oddać ?? Komu IMBECYLU? KOMU KOWALSKA WPŁACIŁA? KTO KRADNIE PIENIĄDZE ?

@Ufo

Ufo - ciśnienie wam puszcza ??

jasnowidz

dni tej firmy są policzone....

@jasnowidz

Do końca świata i jeden dzień dłużej !!!!!!! ŚWIETNI PRACOWNICY TWARZĄ TERAZ TĘ FIRMĘ - ZDETERMINOWANI, ZAANGAŻOWANIU, PEŁNI POŚWIĘCENIA DLA UTRZYMANIA PRZYJAZNEGO MIEJSCA PRACY POZBAWIONEGO DOTYCHCZASOWYCH PATOLOGI ( A WŁAŚCIWIE LUDZI KTÓRZY JE TWORZYLI).

Na temat

Pracujcie zarabiajcie na własne biura i tyle ... niech każdy robi swoje. K.Dzi... Niech robi swoje a my robimy swoje i tyle . I niech nikt nie słucha tego co tutaj wypisują .. Bo to szkoda słów . Firma będzie istniała , wychodzimy na prostą .Powodzenia !

oszukani

kto z Was dostał wezwanie do prokuratury? chodzi p rzekomo ukradzione pieniądze KD

oszukani

jeszcze raz, czy jest ktoś z byłych pracowników zwolnionych z art. 52 którzy sa zastraszani przez tgo dziada prokuraturą i dostali jakieś wezwanie lub zwiadomienie o sprawie dotyczej rzekomego zagarnięcia pieniędzy. jestem w takiej sytuacji i nie wiem cczy to tylko blef czy cos się już dzieje.

PANI

K.(usunięte przez administratora)zastanów co ty mówisz i robisz, ludzie 10 powinni dostać pensje, niestety bankrut jest nie wypłacalny!!!!! - dlatego nie zapłacił ludziom pensji. A tak w ogóle nikt nikogo do niczego nie zmuszał, zrobiliśmy to co uważamy za słuszne i przyzwoite - czyli (usunięte przez administratora) nie daliśmy pieniędzy, bo chcemy uczciwie pracować!!!!!!!!!!!!!!!

Prawa reka szatana
@PANI

Popieram wypowiedź PANI nikt nikogo nie zmuszał nikt zrobiliśmy to bo chcemy pracować w SPOKOJU i otrzymywać wynagrodzenie czego od Ciebie K. Dz nie możemy się spodziewać .(usunięte przez administratora)TO NAJUCZCIWSZE OSOBY !!!!! W przeciwieństwie do Ciebie Dziok.

zwolenniczka KD
@PANI

Czy wy nie widzicie, że dostajemy wszystko od KD, musimy tylko przepisać umowy na KLM resztą zajmie się Prezes co tu jest do myślenia, przecież to nie kradzież. Obiecał, że cofnie 52 i wezwania do zapłaty, kogo na to stać. Jak tam się nigdy nie zawiodłam jak powiedział, że nie zapłaci to zawsze miał powód żeby nie płacić.

@PANI

To skoro okradliście firmę i oddawaliście kasę Polakowi to niech Polak z pseudo prezesem krakowskim wam eyplscą,

Wypłacą....

@PANI

To raczej do bankructwa doprowadzają takie (usunięte przez administratora) co okradają własnego pracodawcę i kolaborują z mendami takimi jak pp i dk co się dorobili przy Dzioku..... A potem płacz....

Sprzymierzeniec DK, MH i PP
@Nik

Dagmaro, Rafale, Krzysztofie, Katarzyno nie wypisujcie herezji, kto okradł firmę każdy bardzo dobrze wie i tylko Ci co mają klapki na oczach i jeszcze wierzą w te fałszywe obietnice Krzysztofa zostaną razem z nim i będą kłamać tak jak on i kraść pieniądze Polskiego Towarzystwa Pożyczkowego i "wpłacać" je na KLM i to ONI BĘDĄ PONOSIĆ KONSEKWENCJE TEGO (KRADZIEŻ!!!!!), WASZ Pan Prezes nie pomoże Wam wtedy bo będzie chronił swój interes a inni ludzie nie będą Go wtedy obchodzić. KTO OKRADAŁ FIRMĘ, KTO UMNIEJSZAŁ PRACOWNIKOM PENSJE TAK PO TROSZECZKU ŻEBY NIBY NIKT SIĘ NIE ZORIENTOWAŁ, KTO NIE PŁACIŁ ZUSów, KTO NIE OPŁACAŁ FAKTUR NA CZAS BO MUSIAŁ WYPROWADZIĆ Z KASY FIRMY OGROMNE ILOŚCI PIENIĘDZY KTÓRE W CAŁOŚCI NIE NALEŻAŁY DO NIEGO!!!

<szok>
@Nik

Dorobili się przy dzioku - dziok miał tylko pomysł, ktoś inny kapitał i wszystko prosperowało dobrze dopóki dziok nie chciał chłapać więcej i więcej (wyjazdy na wakacje na koszt firmy 5 razy w roku) , taki z niego dobry pracodawca to czemu chciała zwalniać za nic dobrze pracujących ludzi masz tu przykład Płocka, a dziok jako pracodawca czemu nie płacił zusu czemu nie wypłacił 10 pensji. Najlepiej oczerniać ludzi którzy chcą ratować firmę i zapewnić innym miejsca pracy. ZASTANÓWCIE SIĘ CO ROBICIE!!! Albo chcecie pracować albo nie. Dziok zawsze uderzał w słabsze ogniwa i manipulował nimi, nie dajcie się, walczcie o swoje!!!

@Prawa reka szatana

Uczciwszych widziałam niż wymienionych pp dk i mh , żal że ludzie uwierzyli mendom co się przy K. Dz dorobili ,to czemu ci pseudo uczciwi nie zapłacili pensji, przecież od sierpnia kradli na swoje konto

Janusz
@Prawa reka szatana

to gdzie byli i co robili DK i MH skoro pracowali z KD od dłuższego czasu, nie wiedzieli co się dzieje w firmie nie mogli zapobiec przekrętom, a teraz przyszedł uzdrowiciel PP i uzdrowił wprowadzając zamieszanie i wpłaca pieniądze niewiadomo gdzie i komu, kto ma rozum to trochę niech pomyśli

Nik

Czemu się tak denereujesz? Prawdę o złodziejach typu dk pp mh przeczytałaś? Nie pisz do Dagmary ,bo ta firma składała się z innych osób które myślą i nie dają się oszukiwać przez dk pp mh. Dobrze wszyscy wiedzą że ta trójca tylko was biedne owieczki prowadzi na dno. Bo jaka firma w przyszłości zatrudni złodzieji.....

@Nik

Ale ja nie pisałam tylko o Dagmarze więc jak wspomniałaś o niej i jej bronisz to utwierdzasz mnie tylko w moim przekonaniu. Może spotkamy się twarzą w twarz i porozmawiamy o tym co się dzieje teraz w firmie i kto do tego doprowadził??? Ja z miłą chęcią to zrobię a Ty jeśli nie to może się boisz albo wstydzisz???

Prawa ręka szatana
@Nik

A jak firma finansowa zatrudni kogoś z wyrokiem za podrabianie dokumentów??? DAGMARA OGARNIJ SIĘ I NIE PISZ TU BO NIE JESTEŚ PRACOWNIKIEM TEJ FIRMY!!!!!!!!!!!!!!!!

Wallenrod
@Adrenalina 100%

Zapraszam do Łodzi

yo
@Wallenrod

Dzisaj Łódź Możecie posadzić pijackie ryje za biurkiem i robić zamieszanie Nie znajdziecie w Łodzi takich idiotów jak w Piotrkowie Do zobaczenia na Pomorzu w terenie

Nervous
@Wallenrod

Do Łodzi ?????? Dlaczego akurat do Łodzi?

@Wallenrod

Tak walnęłaś to miasto z tyłka czy teraz planujecie ATAK na Łódź i tam będziecie "urzędować" teraz???

Kiutds
@zwolenniczka KD

Mnie też kilkukrotnie oszukał, a to premia za mała i to czterokrotnie no ile można się mylić , a to rachunki za telefony nie opłacone - w oczy kłamie i mówi że opłacone.a to właściciel lokalu wydzwania że czynsz nie opłacony i brak kontaktu i tak można by wymieniać i wymieniać. Zresztą gruba Daga taka sama klamczucha. Jak tylko było coś nie tak to kłamała i na Dzioka zwalala. Kłamcy,oszuści i (usunięte przez administratora) - precz!

@zwolenniczka KD

co do tego typa KD to uważajcie a najlepiej zdala i to jaknaj szybciej. ten (usunięte przez administratora) wmawia ze jesteśmy dla niego pprzyjacielami ze traktujemy się jak rodzina i ze swoimi wspolprcownikami od kilku lat z którymi tak żył potrafił w ciągu jednego dnia wytoczyć najcięższe działa. tylko dla tego ze probujac Waszymi rekoma krecic wałki dla niego tj KLM. po takiej ripoście nie wypłcił pensji, art. 52, i wiele innych po prokuraturę włacznie. to nie dziok to DZIAD delikatnie ujmując

Klient?

Sluchajcie jestem klientem Polskiego Towarzystwa Pozyczkowego w miejscowosc Piotrkow Tryb z tego co sie orientuje firma sie rozdzielila i PTP sie przeniesli a niejakie PTP Serwis zostali w starym biurze ...sprawa jest niejasna bo oby dwie strony zadaja wplaty rat na jedna pozyczke ...oczerniaja sie nawzajem i tak naprawde nie wiadomo kogo sluchac ....moze orientuje sie ktos gdzie powinno sie wplacac teraz raty przy zaistnialej sytuacji czy do PTP i ich nowego biura czy do PTP Serwis ...bede wdzieczny za jakiekolwiek informacje

X
@Klient?

Drogi kliencie,wiadomo ze osoby ze strony Ptp napisza prosze placic Nam a strona Ptp serwis Prosze placic Nam. Najlepszym rozwiazaniem bedzie wstrzymac sie z platnoscia bo nikt za tak male kwoty nie moze naliczyc niewiadomo jakich odsetek karnych ani zabrac sprzetu rtv z domu(takie wybryki nalezy zglaszac na policje)

Klient z Bełchatowa
@Klient?

Jak dwie osobne firmy mogą się podzielić? Bzdura. Zobacz na umowę kto dał ci pożyczkę i tej stronie ją spracaj.

Klient
@Klient z Bełchatowa

Mam umowe i tam sa trzy firmy wiec ktorej?

@Klient?

z kim zawierałeś umowę temu płacisz

@Klient?

proponuję spłacać tam, gdzie pożyczka została przyznana...

@Klient z Bełchatowa

umowy masz trzy umowa pożyczki, umowa pośrednictwa i umowa poręczenia one są ze sobą zależne to płać w tym biurze gdzie była dawana...

Oszukana
@niważny

Trzy umowy na trzy różne podmioty - jaka zależność umów !!!!! Były pośrednik zbiera całą kasę i nie przekazuje do Polskiego Tow. Poż. a jego pracownicy wystawiają pokwitowania bez żadnych pieczątek firmowych, tylko z imienną. Ja już zgłosiłam sprawę na policję i pokazałam im pokwitowania jakie wystawiają. Sama przy spłacie całości tak dostałam. Już dla świętego spokoju wpłaciłam do PTP ponownie bo odezwali się do mnie z spłatę pożyczki. Uważajcie - ten były pośrednik oszukuje bo już nie współpracuje z PTP a nadal twierdzi że współpracuje . Dzwońcie do PTP i upewniajcie się przed spłatą kto jest teraz autoryzowanym przedstawicielem PTP. Ostrzegam!!!

X
@Oszukana

Tak jak było napisane przeze mnie powyżej każda ze stron będzie w różnoraki sposób starała się przeciągnąć klienta na swoja stronę . Proszę nie sugerować się wpisami tego typu na tej stronie są tak z formułowane żeby zrobić prawdziwemu klientowi jeszcze większy mętlik w głowie . Brawo dla osoby która wymyśliła żeby podawać się za "niby klienta". To już się nazywa desperacja.

Peteper

Czy może ktoś wie kiedy wyjdzie następny numer Biuletynu? Ciekaw jestem czy będzie w nim ranking biur które (usunięte przez administratora) Dziokom najwięcej kasy i czy w miejsce kącika kulinarnego będzie kącik porad prawnych.

Zostaw merytoryczną opinię o Polskie Towarzystwo Pożyczkowe - Warszawa

• Jak się pracuje w Polskie Towarzystwo Pożyczkowe?

Zobacz opinie na temat firmy Polskie Towarzystwo Pożyczkowe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polskie Towarzystwo Pożyczkowe?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 0 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polskie Towarzystwo Pożyczkowe?

Kandydaci do pracy w Polskie Towarzystwo Pożyczkowe napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polskie Towarzystwo Pożyczkowe
3.1/5 Na podstawie 127 ocen.

Polskie Towarzystwo Pożyczkowe