BestenWest Work Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię
BestenWest Work Sp. z o.o.
counter
2 483 762 5 1
W jakiej firmie?
Pracownik
 Pytanie

Pracując po12h system nie oblicza już nadgodzin jako plus wcbodzi się w podatek dochodowy 52%, nie mając innej altrnatyey US i tak obliczy GODZIYY systemem za max 36,a żeby nie wyszło w kontrolize nie ma najniższej dokopują cisz nadgodzin, za kogo wy macie ludzi pracy naprawdę ciężko po waszemu dogadać drę bo wy nie rozumiecie biedy, po co wysyłacie biedę jak już się naoigladalaw pl, po co komentarze? No skomentujcie szeregiem (usunięte przez administratora) Ktoś wam zagląda w konto, na zaglądają C tydzień jak pracuje się, ujmują i mają gdzieś , oddać to można płaska za nei wmawiajcie ludziom, że dostaną zwroty jebitne, chyba premierowi jedynie, siedzicie cicho ale żeby sobie może wciskać kit kto ma nie taka fryzurę makijaż itd to macie czas, po co Polacy wežcie ukrainki one za swoje nie będą jadły i mieszkały, ale wygląd mają to się urobi więcej normy myślicie, bluza ma być luksusowa do pracy w fabryce to musicie poszukiwać pracownikach willowych dzielniach jak z miasta to więcej płatne taka równosc. Tyle mam do powiedzenia wielmoznym prezesom (usunięte przez administratora) sami busem 20h i w cztery (usunięte przez administratora) na oscypka w luksusowym hoteliku bo nie macie nic do powiedzenia. Szanować trzeba w waszym mniemaniu wypad wasz do Mediolanua nie wyjazdbiedaka aby cieszy lsue że 100e jak zostanie ba tydzień to ma skakacz radości. Stukniete od lat leniwe towrzycho WyWyai jeszcze raz Wy.

Kitku
Były pracownik

Nie Polecam drżą mordę o byle co firma tragedia ludzie nie dajcie się namówić Na ta firmę pożałujecie tego wyjazdu strata pieniędzy MASAKRA!!!!

Kitku
Były pracownik

Dramat ludzie jedyne co im się udało w tej firmie to domki a po za tym to nic!!! Na hali traktują cię za przeproszeniem jak (usunięte przez administratora) !!Nie można się odzywać za to je**ą jak psa!!! To nie jest normalne co się tu dzieje zero szacunku dla Ludzi jak nie macie twardej (usunięte przez administratora) to Serdecznie Nie Polecam!

Zobacz wszystkie opinie (762)

"Bukieciarka" 2017-09-14 20:39 przez ula

Przebieg rekrutacji

Firma w potrzebie nie stwarza zbędnych trudności w załatwieniu pracy.Pyta o dyspozycyjność,nr Sofi, znajomość języków.Pracę załatwia się szybko skanując dokumenty i przesyłając mailowo.Pozostałe informacje uzyskuje się w smsach oraz telefonicznie.

Pytania

Jaki jest Pani wiek? Czy chce Pani jechać sama czy w parze?/i tu mogą wystąpić trudności-gdyż Firma może odpowiedzieć że w tej chwili właśnie nie dysponuje pracą dla dwojga lub może nie dysponować pokojami dla pary.

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę
BestenWest Work Sp. z o.o.