Opinie o TeamWork w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie TeamWork. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie TeamWork na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TeamWork w Lublin

MARTITA

Pracuje w Teamwork już od roku. Jestem bardzo zadowolona z mojej pracy ponieważ bez problemu mogę pracować będąc w domu. Nie mam szefa i pracuje ile chce i kiedy chce. Wypłat mam 17 w roku także coś pieknego! Mam życie o jakim marzyłam dlatego wszystkim polecam tą pracę! Szkoda, że jest tyle negatywnych komentarzy ale pewnie jest to spowodowane tym, że niektórzy myślą, że za nic nie robienie z nieba pieniądze spadną a wystarczy się zaangażować i wasze życie za rok może wyglądać o wiele lepiej :)

Bożena
@Camdora

Czemu nierealne jest żeby praca tu zastąpiła pracę na cały etat? Ciężko jest pozyskiwać klientki czy o co dokładnie chodzi? Przy takiej współpracy pewnie proponują umowę zlecenie?

Witold Nowy wpis

Wpadło i oko ogłoszenie dla operatora wózka widłowego. Niestety prócz dyspozycyjności do pracy zmianowej nie ma żadnych informacji. Ktoś już był na rozmowie i może powiedzieć jaką umowę proponują? Wiem że jak praca przez agencje to zwykle jest zlecenie a ja liczę na umowę o parce. Tu przy dłuższej współpracy można taką dostać?

Adam Nowy wpis

Widzę tu dużo komentarzy o co chodzi w tym TeamWork, więc zapraszam do kontaktu, zostawiam maila adam.tredici@gmail.com Chętnie przedstawię wszystko oraz pomogę w realizowaniu się zawodowo

Maryśka Nowy wpis

Do obowiązków konsultantki ds. rekrutacji należy głównie przeprowadzanie wstępnych rozmów kwalifikacyjnych i ciekawi mnie ile tygodniowo takich rozmów się przeprowadza, można to jakoś przedstawić na liczbach? Czy dostał ktoś pracę przez ten formularz, który trzeba wypełnić na ich stronie?

Wy tu piszecie o jakich konsultantkach i kosmetykach, a ja na stronie firmy znalazłem ofertę dla pracownika hurtowni motoryzacyjnej. Data co prawda jest sprzed kilku lat, ale może warto mimo to złożyć papiery? Czy podczas rekrutacji jakoś weryfikują zdolności manualne, co to oznacza w praktyce? O ile wcześniej trzeba podać dni, w które pasuje mi pracować?

Konsultant Telefoniczny

Pieprzenie o sobie całą godzinę, okłamanie na samym wstępie (głosili się jako praca zdalna obsługująca linie przychodzącą) a jest to nic innego jak wciąganie Cię w sprzedaż garnków.

Po co kłamać?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Olka

Czy może ktoś powiedzieć coś więcej na temat pracy odpisywanie na wiadomości, rejestracja klientów ? Pozdrawiam

Julia

Od 3 lat nikt nic nie pisze na temat pracy. Nie widzę info, żeby firma skończyła swoją działalność. Pytanie do konsultantów, jakie widełki zarobkowe wychodzą przeciętnie za miesiąc pracy? Jest szansa żeby zarobić ponad 3 tysiące?

@Julia

W Teamwork Polska nie ma konsultantów,w Oriflame nie ma jUz konsultantow,są partnerzy biznesowi. Pytanie czy poznałaś system pracy i to za co mas wypłaty. Na pierwszych etapach od 50-5000zł bez rejestrowania działalności można zarobić. Zaobserwuj mnie a zoabczysz jak wygląda moja praca od kuchni(usunięte przez administratora)

Edzia
@Natalia

Po jakim czasie przechodzi się na własną działalność? Na jakiej umowie się zarabia na tych pierwszych etapach w takim razie? I od czego zależą zarobki, bo te widełki są dosyć duże?

MARTITA

Szako
@MARTITA

Na czym polega Twoja praca , i skoro nie masz szefa , kto Ci płaci, i z kim i jaka umowa ???

olcia

też jestem ciekawa

szczera
@MARTITA

mam w rodzinie idiotje ktora w to weszla. klamiac ile to ona nie zarabia ze jezdzi na wycieczki za granice ze ma czas na dziecko. zapomniala ze klamie. dziecka ma babka bo ta czasu nie ma a hajs ma od meza co zarabia 6tys zlotych tygodniowo. wmawiajac w swojej grupie ze ona zarobila w teamwork w tydzien na wakacje. oj duzo sciem ich ucza. cytatow ona uczy sie na pamiec. robi szkolenia gdzie piara mozgi wiem bo slucham tego codziennie. mnie tego noe proponuje bo jak sama mowi to nie dla mnie to dla naiwnych idiotek. niby nikogo do akiety nie namawia ale mowi ze tak mozesz zarobic. kiedys to sie nazywaly po prostu konsultantki i mialy swe zjazdy konsultantek teraz nazwy pozmienialy i uwazaja sie ze panie z klasa zarobione. w avon dziala to samo podpisujesz umowe zlecenie i musisz robic min 2tys zlotych zamowinie co katalog wtedy masz awanse i profity. ale tak chociaz z goru ci mowia co i jak tu to jedna wielka sciema. szkolenia sa z tego jak maja gadac z ludzmi by im uwierzyli. a najzabawniejsze w tym to ze one uwazaja ze nie sa konsultantkami bo nie biegaja z katalogami. buhaha. jakos znam wiele konsultantek ktore nie biegaja z katalogami a i tak zamowienia maja bo ja cos chcesz i tak to kupisz a oriflame zawsze kombinowalo w ten sosob. p.s jakos ja pracuje na etacie od 6-14 w magazynie i moja jedna wypłata jest 8razy wieksza od wyplaty Pani manager 15% bo to ich awanse. te rocenty to ich zarobek

Asia
@Szako

W marketingu sieciowym wypłata jest prowizyjna od firmy z która wspolpracujesz- otrzymujesz pieniądze za obrót handlowy - trochę jakby się było przedstawicielem tylko nie ma ograniczenia jak na etacie. Jak masz wyższe zarobki to najczęściej zakładasz dzialalnosc i wtedy masz kasę na konto. Sama działam w tej branży już kilka lat i spotkałam siecz wieloma opiniami XD ale wiem swoje i realizuje swoje cele.

Rozbawiona
@szczera

Nie dziwię się, że nie chce Cię w zespole. Z taką ortografią?

Paula
@MARTITA

A konkrety jakieś. Bo wygląda to naprawdę jak pić. Czym s i e konkretnie zajmujesz? Co reklamujesz a co sprzedajesz?

Bella
@MARTITA

Mi Proponują właśnie ze bym zaczęła prace Timwork oriflame i nie wiem czy się zgodzić bo są różne opinie

@Bella

Najlepiej jak sama sprawdzisz na sobie. Opinie zawsze będą podzielone. Zobacz na przykładzie tegorocznych wyborów ????????

Wojciech33zamość
@MARTITA

Ja się właśnie zastanawiam nad pracą w tej branży,Jest Duo Life,FM World,Farmasi,Forever,Sourve internationale a ta firma to Oriflame?:-) obecnie żyje, Przeciętnie,a to każdego może dobić,tak jak 10 miesięcy szukanie pracy i kredyt.

qwerty
@szczera

gdzie pracuje jej mąż? też chcę 6k na tydzień xD

Mela
@Asia

Witam cytuję ...Jak masz wyższe zarobki to najczęściej zakładasz dzialalnosc i wtedy masz kasę na konto. Ok a jeżeli te zarobki nie są wyższe to????? co do momentu kiedy tych wyższych zarobków nie ma? Jaką Państwo oferujecie umowę? Prosze o zadawalającą odpowiedz.Pozdrawiam

Me
@MARTITA

Na czym polega ta wspaniała praca? Rozumiem ze nie trzeba mieć żadnych kwalifikacji typu studia czy doswiadczenie? Dlaczego niekt nie chce powiedzieć na czym polega ta praca? Poproszę o jnformacje - tutaj na forum nie banialuki na priv czy ten filmik na yt jak piszą koleżanki!!! Konkrety!!!!

@MARTITA

A co dokładnie Pani robi? Kup-sprzedaj?

Zorro
@MARTITA

Czyżby opinia sponsorowana? Wiele sformułowań zaczerpniętych z reklamy...

MartaH
@Me

Cześć zapraszam po więcej informacji napisz do mnie na mail marta.hyla@spoko.pl

Robert
@MARTITA

A kto Ci zapłacił za taką opinię?

Kalinka
@Szako

Werbujesz do pracy kolejne osoby które są pod tobą i z ich zamówień masz kasę proste...piramidka nic więcej

@MARTITA

Co to znaczy zaangażować się? Zrobić wpłatę?

@MARTITA

Proszę Pani to jak akwizycja po prostu

@MARTITA

A moze więcej konkretów , bo to opowiadanie napewno nie sprzedasz.

Lol
@MARTITA

Zona mojego przyjaciela jest ta pseudo dyrektorka, po kilku latach rozwijania zespolu. Ciagle szuka ludzi i opowiada im ile to nie zarabia na jakie wycieczki, nie jezdzi itd. I to wszystko z tej dzialanosci. Jezdzi z nia na bale dyrektorow, gdzie jest z 600 osob - swoja droga ciekawa firma jak jest tylu dyrektorow. Z tego co mi powiedzial przyjaciel, to ona wyciaga max 2k -3k netto po odprowadzeniu zusu i dochodowego. A wycieczki i reszte luksusów placi on, bo bardzo dobrze zarabia. Dla jednych to dobre zarobki, wiec moze warto, ale nie podoba mi sie jedno- nawijanie innym makaronu na uszy. Nie sa to zarobki na luksusy, ktore niby to osiagnela dzieki tej pracy, tak samo jak inne komentujace w tym watku

error
@MARTITA

co ty wypisujesz że atut to 17 pensji w roku? W Anglii mają 54 wypłat bo mają tygodniówki. Na działalności gospodarczej możesz miec 700 pensji w roku bo sama sobie możesz robić 2 przelewy dziennie. Co to za różnica jak te twoje 17 czy moje 700 jest tyle samo warte jak Kowalskiego 12? Takimi właśnie "argumentami" z pupy wziętymi sprawiacie że nikt myślący się na to nie nabierze.

@MARTITA

Wszystkim polecam taką pracę zdalną

@MARTITA

Przecież Panie namawiające mówią, że wystarczy 2 godziny dziennie pracować i takie kokosy. A tu Pani mówi, że jednak trzeba się nagimnastykowac ????

Realna kolej rzeczy
@MARTITA

Za nic nie robienie oczywiście że nic nie ma, ale takie firmy to czysty wyzysk :) Codziennie widzę jak biedne kobiety stają na głowie aby przyciągnąć klienta, ale ludzie nie są już tacy (usunięte przez administratora) Generalnie firma ściągająca mało inteligentnych ludzi i niezaradnych. Ściąga takiego "pracownika" a następnie na nim zeruje.

@Aga

A kto ci da mnóstwo kasy za 2h dziennie? Daj spokój...

Gucio

Bo znam metody MLM i wiem co to jest Oriflame

Ala
@MARTITA

Moja siostra wpadła w to (usunięte przez administratora) i pracuje na ludzi wyżej za 0zl już od prawie roku ????

@MARTITA

Na czym polega ten zarobek w teamwork? Czyżby Pani by napisała że na priv i na priv napisała że Pani jest matka i nie pracuje na etacie bo w teamwork są wspaniale możliwości i wyslala link do filmiku bo przecież Pani sama nie wytłumaczy o co chodzi

@Lol

Większość kobiet raczej dorabia do budżetu domowego, a to jest bardziej realne. Każda wierzy, że któregoś dnia zostanie dyrektorem i będzie zarabiała te 12000 zł co 3 tygodnie. uwierzę, że zarobią maks. do 3000 zł. Do mnie napisała pewna młoda dziewczyna z Teamwork i zaprosiła na spotkanie live. Z ciekawości posłuchałam i wciągnęłam głównie po to by kupować kosmetyki 20% taniej. Powiedziałam tej dziewczynie, że najpierw sprawdzę te kosmetyki, a potem może wejdę w opcję biznesową. Obejrzałam sobie wiele filmików na YT i na FB, ale tak naprawdę nie dowiedziałam się niczego czego nie wiedziałam. Oglądam te rolki i shorty w mediach społecznościowych, jakieś prezentacje na YT, wszystko fajnie, ale nie wierzę, że inne kobiety dają się na to nabierać. Nawet jeśli się zaciekawią, to większość opuści grupy od razu, albo po jakimś czasie. Nie weszłam w opcję biznesową, ponieważ mam swoją pracę i z niej niewielkim kosztem wyciągam 11000 zł na DG, czyli po rozliczeniu ZUS'u i opłaceniu podatku zostaje mi jakieś 6500-7000 na czysto. Przecież wiadomo, że nie rzucę takiej pracy na rzecz wątpliwego MLM. Lubię te kosmetyki, ale nie bardzo chce mi się werbować kolejnych rekrutów. Mam sklep Oriflame i tam kilka moich koleżanek kupuje sobie pod moim linkiem kosmetyki.

basia
@MARTITA

Witam czy moze mi pani powiedziec cos wiecej na temat tej pracy na czym ona polega poniewaz ja tez jestem w traknie nawiazywania kontaktu z teamwork ale boje sie ze jest to kolejne osustwo. czy moze powiedziec cos pani na ten temat co trzeba robic czym sie zjmowac?

Ochlik
@MARTITA

Kobieto o ograniczonych możliwościach umysłowych , zacznij używać głowy nie tylko do jedzenia. Finalnym odbiorcą kosmetyków w 99% są właśnie "nowe" konsultantki wykupujące pakiet startowy. Starczy , brak słów....

Bożena
@Camdora

Mira

Chwalę sobie bardzo taki rodzaj pracy ;) Jestem po studiach z doświadczeniem.... niestety w moim zawodzie presja na etacie jest duża, zarobki również ale nie ma niezależności, nie ma wolności nie ma decydowania o Sobie. Mlm ma wielu zwolenników w krajach bardziej rozwiniętych niż Polska! W mlm nie ma pieniędzy na już i tego ludzie nie rozumieją. Potrzeba kilku tygodni a nawet kilku mc to jest program rozwojowo zarobkowy który daje pomysły, patenty i możliwości. Tutaj dajemy gotowy przepis na wypracowanie sobie świetnej wypłaty ale to zależy od Ciebie jak się przyłożysz. Negatywne komentarze wynikają z przekonań albo braku pracy. Niestety ale fakty są takie, że Polak Polakowi liczy, Polak Polakowi zazdrości, Polak z Polakiem będzie miał problem żeby wejść w biznes no bo przecież tam ten może na nim zarobić. Taka mentalność, historia zresztą dużo mówi o Polakach... Tutaj wyżej czytałam o pakietach o inwestycji o tym, że trzeba wydać na początek. Fakty są takie, że wydać musisz wszędzie, ja na etacie na samo paliwo wydawałam 1000 zł miesięcznie mój mąż 500 zł. Tutaj w pakiecie są produkty które zużywasz, możesz sobie sama dobrać to co potrzebujesz a co i tak gdzieś kupić musisz (no chyba, że się nie myjesz?) Przede wszystkim praca tutaj daje wolność, decydowanie o Sobie i dużo większe możliwości zarobkowe niż etat! Jeśli lubisz swój etat to ok wróć tam. Mlm jest dla ludzi którzy lubią wyznawania, rozwój, podnoszenie kompetencji, jest dla ludzi ambitnych, dla ludzi którzy chcą zarabiać bez ograniczeń!

@Mira

A czy powiesz jak wygląda kwestia umowy obecnie w tej firmie? Czy trzeba zakładać własną działalność czy jak się dojdzie wyżej to można liczyć na jakąś rzeczywistą umowę?

Tim
@Maria

Zastanów się bo jak wedziesz w to ciężko będzie zrezygnować .Nie lubią jak ktoś odchodzi.Mam przykład na koleżance z pracy. Nadmieniam że jestem na normalnym etacie.

Dominika
@Tim

Czemu nie lubią jak ktoś odchodzi? Jak ktos pracuje na własnej działalności to chyba ma do tego prawo? Chyba że jakiś kontrakt z firmą jest podpisywany?

@Tim

Ciężko zrezygnować? Ale jak tą rezygnację utrudniają? Czyli jest podpisywana na wyższym stanowisku jakaś umowa lub cokolwiek co może ją przypominać czy nie?

Zdezorientowana

Mam pytanie czy trzeba zdobyć te 100pc żeby móc zapraszac inne osoby i zostać ich opiekunem?

@Zdezorientowana

Tak

Iwo
@Zdezorientowana

Żeby móc zapraszac inne osoby wystarczy być zarejestrowaną konsultantką

Vamp

Najlepsza praca jaką miałam... chociaż nie... to nie praca, to styl życia! Wszystko dostosowuję do siebie, kiedy pracuję, z kim pracuję, ile pracuję = ile zarabiam. Wszystko zależy ODE MNIE. W grupie jest o tyle łatwiej, że każdy każdemu pomoże, nikt nie jest sam. Jest ogrom materiałów, szkoleń i KAŻDY kto chce i zaangażuje się, osiąga sukces. Wystarczy wytrwałość, wiara we własne możliwości! To, ze coś jest inne, nie oznacza, że jest gorsze czy złe! Polecam z całego serca! Lubię atmosferę w TeamWork za: Współpraca, wzajemna pomoc, wsparcie. W grupie siła! :)

@Vamp

Powielam pytanie koleżanki zainteresowanej oferta pracy: Na czym polega praca? Konkretnie ! Jest to sprzedaż/kupno/zachwalanie kosmetyków oriflame????? Prosze o konkrety a nie filmiki na (usunięte przez administratora) Ja również jestem zainteresowana. Proszę odpowiedz na forum nie na priv

Ciekawa
@Vamp

Ale co konkretnie trzeba robić? Oglądam któryś film i nie wiem. Nie chce tracić czasu, by skuchac co to za cudowne miejsce, poproszę o konkret

@Ciekawa

Oriflame ma 3 opcje. 1. Mozna kupować tylko dla siebie z rabatem. 2. Można zostać konsultantką. 3. Można pracować budując swój biznes, zespół. Wybrałam 3 opcję. Jestem tutaj od 2 miesięcy. A swoje zakupy (za mniej więcej 200 zł), mam za darmo, bo mam taki rabat. Dla wszystkich, którzy mówią, że trzeba kupować. A nie robisz nigdzie zakupów? Nie kupujesz szamponu do włosów, żelu pod prysznic, mydła, jakiś dezodorant, perfum. Zamieniłam drogerię na drogerię internetową, gdzie kurier przywozi moje zakupy pod drzwi. Dodatkowo zgarniamy nagrody. Czy Twoja drogeria też Ci to oferuje? A co robię? Rekrutuję osoby do swojego zespołu. Pokazuję im fajną opcję zarobku w prosty sposób.

@Ciekawa

Praca polega na pokazywaniu możliwości pracy z domu, budowaniu zespołu, czyli rekrutacji.

Iwona 5
@Żaneta

Ile Pani zarobiła w ciągu tych 2 miesięcy?

@Iwona 5

Spokojnie ponad 500zł. Nikt mi na początku nie obiecywał kokosów. I ja też nikomu tego nie obiecuję. Małymi krokami ale idę do przodu do swojej wymarzonej wypłaty.

Wiki
@Żaneta

I wyżyła pani przez 2 miesiące z 500 zł?

@Wiki

Tak, bo na początku to nie jest moje główne źródło utrzymania. To chyba logiczne i nie trzeba tego tłumaczyć. Wiecie jaki jest problem ludzi? Że chcecie od razu kokosy. Nikt nie pójdzie pracować za 15zł/h do jakiejkolwiek pracy. Jako sprzątaczka w życiu, ale jakby się znalazła wolną posada na dyrektora, bo nic nie trzeba robić, a wypłata od razu po 7tys. to każdy chętny. No sory ale za darmo nikt nic nie daje. Trzeba się trochę napracować, żeby mieć fajną wypłatę. Cepiacie się dosłownie wszystkiego, zanim spróbujcie. Po co wchodzicie na opinie tutaj? Skoro wiecie o Teamwork, to pytajcie osób, które Wam o tym mówią jaka jest prawda. Ja wiem, że nie zrezygnuję z tego, bo widzę ogromną ilość korzyści. A jeśli Wy macie ALE do fego projektu, to Wasza strata i tyle.

Wiki
@Żaneta

Z czego się orientuje to jest właśnie portal aby wyrażać swoje opinie i proszę nie obrażać sprzątaczka bo one ciężko pracują dla pani świadomości. Wiele ludzi pracuje za mniej niż 15 zł ciężko nie siedząc

@Wiki

Nikt przecież tutaj nie obraża sprzątaczek. Tylko ewidentnie Żaneta powiedziała jaka jest prawda, że ktoś ma szansę iść do pracy, ale woli siedzieć na (usunięte przez administratora) i zabierać wszystkie możliwe zasiłki. Bo są tacy ludzie, którym coś zawsze przeszkadza. Oczywiście, że są takie osoby. Ale każdy ma wybór swojej pracy. Początkowo pracowałam na zmywaku, dla mnie o była praca jak praca. Ale poszłam na macierzyński, dowiedziałam się o Teamwork. Jestem na wychowawczym i nie muszę się martwić, że nie mam co do garnka włożyć, ani czy żłobek jest odpowiednk dla mojego dziecka, bo jestem z nim w domu.

Martaaa
@Żaneta

Ludzie którzy pracują w teamwork. Nie zawsze mówią od razu konkretow co jest bardzo mylne w dalszych krokach coraz więcej dowiadujesz się ukrytych faktów

@Vamp

Wsparcie w grupie?Dobre żarty,każdej zalezy na włąsnej grupie,a nie na pomocy tobie!Jak napisałam,że mam problemy z namówineim ludzi do zespołu to żadnen menager się już wiecej do mnie nei odezwał!Bo po co mu taki nieudacznik jak ja?

@Żaneta

W 2 miesiace 500 zł,a potem bedzie tylko mniej,bo co ile można kupować kosmetyki za 300 zł?CO miesiąc musiałabym kupować wszystko :od kremów po szampony ,tusze itd,a sorry ,ale w m miesiąc to ja bym je jeść musiała....

Mechu
@Żaneta

Wszystkie używacie tych samych słów/zwrotów - już się boję. Słowa: projekt, korzyści, my, zespół, wspieramy się, zaangażowanie itd- prosto z jakiegoś pseudo szkolenia. Jeśli Pani wie dużo o życiu, a jednocześnie pisze, że dyrektor nic nie robi, albo że zarabia 7 tys (tyle na rękę ma dzisiaj specjalista w słabo płatnej profesji) to już wiem, że merytorycznie Pani leży.

@Vamp

Żeby Co się tylko w(usunięte przez administratora) nie poprzewracało od tych milionów hahah i żebyś cukrzycy nie dostała od tego słodzenia! A od przechwałek to korona może z głowy Ci spaść! No tak wszyscy pomagają, a potem wszyscy się razem dzielicie zarobioną kasą! Przy tak łatwej pracy musisz mieć multum ludzi do pomocy? No bez jaj hahaha

mar garita
@Misia

Widocznie nie trafiła Pani na dobrych ludzi ja jestem w tym zespole w opcji biznesowej i jestem zadowolona kokosów od razu się nie zarabia do tego trzeba trochę czasu a na początek traktuje się to jako pracę dodatkową , z czasem można założyć działalność gospodarczą . Jeśli mam jakiś problem piszę do opiekuna lub liederki lub dyrektorki oni mi zawsze pomagają mam zawsze wsparcie i bardzo mi się to podoba , że razem możemy rozwiązywać problemy.

@Vamp

Ale ma pani przeprany mózg,pewnie te słowa są już zakodowane w głowie do tego stopnia że traktuje je jak świętość a ta praca to zastępuje już dom i rodzinę

Ellizaa
@Vamp

Ojej jak wspaniałe. Styl życia, 2 godziny pracy dziennie =2 tys. Wszystko zależy ode mnie i tych 30 postów na ktorych promuje niezalezne zycie w oriflame sorry nie oriflame tylko teamwork polska i te wycieczki Seszele i Malediwy. A oto 3 fantastyczne opcje teamwork wysyłane przez koleżanki jako link do odpowiedzi na Wasze pytania 1. Konsultantka 2. "Zamienianie swoich kosmetyków kosmetykami oriflame albo pożal się Boże tych ich suplementami dietami 3. Nakłananie innych ludzie do nakłaniania innych ludzi do promowania oriflame poprzez te 3 kroki

Michu
@Ellizaa

Ellizaa napisała samą prawdę. Od siebie dodam, że wiele tzw. konsultantek na początku jest zobowiązania do zakupu tzw. pakietu startowego kosmetyków. Są to kosmetyki, które ciężko jest sprzedać a zwrócić ich nie można. Zgodnie z art. 17c Ustawy o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji: Organizowanie systemu sprzedaży lawinowej 1. Czynem nieuczciwej konkurencji jest organizowanie systemu sprzedaży lawinowej, polegającego na proponowaniu nabywania towarów lub usług poprzez składanie nabywcom tych towarów lub usług obietnicy uzyskania korzyści materialnych w zamian za nakłonienie innych osób do dokonania takich samych transakcji, które to osoby uzyskałyby podobne korzyści materialne wskutek nakłonienia kolejnych osób do udziału w systemie. 2.Nie stanowi czynu nieuczciwej konkurencji organizowanie systemu sprzedaży, o którym mowa w ust. 1, jeśli spełnione zostaną następujące warunki: 1) korzyści materialne uzyskiwane z uczestnictwa w systemie sprzedaży pochodzą ze środków uzyskiwanych z zakupu lub ze sprzedaży dóbr i usług po cenie, której wartość nie może rażąco przekraczać rzeczywistej wartości rynkowej tych dóbr i usług; 2) osoba rezygnująca z udziału w systemie sprzedaży ma prawo do odprzedaży organizatorowi systemu za co najmniej 90 % ceny zakupu wszystkich nabytych od organizatora nadających się do sprzedaży towarów, materiałów informacyjno-instruktażowych, próbek towarów lub zestawów prezentacyjnych zakupionych w przeciągu 6 miesięcy poprzedzających datę złożenia rezygnacji organizatorowi systemu sprzedaży.

@mar garita

Czasem trafia się na młodą dziewczynę niedoświadczoną, która nie radzi sobie z osobami w zespole, które są starsze od niej. Niestety kodeks etyczny nie pozwala na zmianę lidera.

@Michu

Z tego co wiem, to w Oriflame można zwrócić kosmetyk, czy supplement diety jeśli nam nie odpowiada.

Jula z zasiłku

Pracuję tu od miesiąca i zarabiam grubo powyżej 5k na rękę. Na dodatek nie zakładałam działalności i nie płacę podatku a co za tym idzie szarpię dodatkowo zasiłek z biedy. Wszystkie negatywne komentarze to zwykły hejt, a ten komentarz wcale nie jest opłacony ani sarkastyczny... Aha i ta firma to wcale nie piramidka, ani trochę...

@Jula z zasiłku

Piramida finansowa- czyli kup pakiet startowy za 500 zł i znajdź milion innych dziewczyn które kupią od ciebie takie pakiety i dostaniesz za to procent.. co w przełożeniu 5 tysięcy w żaden sposób nie daje.

Acha
@Jula z zasiłku

Haha nie piramidka ani trochę ,ale ściema ,jak wam tak dobrze to siedźcie sobie i zarabiacie nawet miliony ale nie namawiajcie do tego uczciwych ludzi . Jeżeli będę chciała sobie kupić coś z Oriflame to pójdę do konsultantki i sobie kupię ,a jeżeli nie chcę to nikt nie ma prawa mi tego szajstwa wciskać na Hama .

Bajka
@Jula z zasiłku

Oj dziewczyno, jak th tutaj nie widzisz zadnej piramidki to nie wiem ile ty masz lat ze tego nie pojmujesz? Przeciez ty pracujesz na tych co sa nad toba. I zapewne kaza ci budowac zespol , ze wowczas wiecej zarobisz. Bo ten zespol pracuje i wciaga inne naiwne aby kupowaly i dalej sprzedawaly. Przeciez to jest identiko jak AVON. A KAZDY PRACE S AVONIE ZNA!

Haha
@Bajka

Pracując w sklepie, albo w jakiejkolwiek pracy u kogoś zawsze ktoś inny zarabia na Tobie, dopiero jak otworzysz swoją firmę i sama zaczniesz zarabiać na siebie to mozesz powiedzieć, że nikt na Tobie nie zarabia.

@Jula z zasiłku

Totalne KŁAMSTWO!ie da się w miesiac zarobić 5 tysiecy,bo musisz /żeby wejść na taki poziom/zrealizować zamówinia /ty i twoja grupa,a musiasz mieć czas na jej rekrutację/ na kilkanaście tysięcy złotych i co więcewj ,musisz przejść szkolenie !!!!

@Bajka

To był sarkazm...

USkarbowy
@Jula z zasiłku

Chwal się dalej, że (usunięte przez administratora) i bierzesz zasiłek. IP łatwe do sprawdzenia

@gazela
@Haha

Dokładnie zgadzam się z Twoim zdaniem, poza tym jeśli rozwiniesz skrzydła z łatwością możesz zarabiać więcej od osoby która zaprosiła Cię do zespołu. Prawda jest taka, że hejtują ludzie, którym nie chce się wyjść ze sfery komfortu i są mało otwarci na możliwości.

Formułka
@@gazela

Bardzo ładna odpowiedz wyuczona na szkoleniach… wyjście ze strefy komfortu to nie praca w strukturach piramidy, gdzie tak naprawdę tyrasz bardziej niż na etacie

@Jula z zasiłku

Ani trochę nikt ci nieuwiezyl

Rampam

????????????????chyba na minusie 5tys

@Gość

No brzmi to trochę dziwnie, fakt. To jak jest naprawdę?

@Jula z zasiłku

Zarabiasz 5 tys i nie płacisz podatku dochodowego? Chyba trzeba poinformować urzad skarbowy? Czy w deklaracji podatkowej rocznej zeznajesz ten dochód?Bo trzeba

Jola
@Jula z zasiłku

Podatek to zapłacisz bo trzeba się z tego rozliczyć 12% jak od wygranej ???? Nie wierzę że pracując miesiąc zarabiasz 5 k bo na początku masz 4% od sprzedaży co rośnie w zależności od tego ile osób masz w zespole do 24% marzy od obrotu

Młoda i mądra

Jedna Pani dodała post typu " chcesz zarobić mnóstwo pieniędzy nawet 2500 zł ( do ręki ) spędzając czas w domu pracując tyle ile chcesz? odezwij się wszystko wyśle na priv" Myślę spoko pracę stałą mam ( na jedną zmianę) może coś jeszcze dorobię sobie bo przecież taka kasa drogą nie chodzi. Nic piszę do Kobiety, dostaje instrukcję: Dołącz do grupy, obejrzyj filmik instruktażowy, gdy będziesz zdecydowana napisz wiadomość podam dalsze szczegóły. Dobra zrobione piszę " jestem zainteresowana" odpowiedź " super cieszę się a więc przejdźmy dalej musisz: zakupić kosmetyki tzw starter ceny od 500 zł do nawet 2 tyś( mają startery w różnych cenach wybrane przez nich produkty, następnie sprzedaj te kosmetyki wśród znajomych... i to twój zysk. Yhhym tylko ten tego kosmetyków wybrać nie możesz dostajesz zestaw wybranych, znajdź naiwnego który to kupi, co też trochę czasu na to zejdzie bo przecież jak ktoś chce coś kupić to konkret a nie to co ty mu narzucasz... Coś tam jeszcze ci odpalą za zakupy kosmetyków od nich, im więcej ty kupisz tym więcej zarobi kierownik nie TY. No to piszę kolejną wiadomość " z całym szacunkiem ale było mówione bez wkładu własnego, dobra jeszcze mogę zrozumieć że trzeba zapłacić za towar ale chciałabym wybrać kosmetyki takie jak mi pasują a nie takie jaki są mi narzucone" Odpowiedź " nie ma takiej możliwości zdjęcia z kosmetykami są TYLKO ZDJĘCIAMI wizualnymi nikt nie wie jakie kosmetyki dostanie na start, a żeby móc zarabiać więcej i wybierać sobie kosmetyki musisz dokonać zakupu pakietu startowego" Czyli w skróci kupujesz pakiet startowy w którym dostajesz to ci nie schodzi i męcz się próbując to sprzedać... Ja z racji, że mam trochę więcej oleju w głowie niż moja koleżanka nie weszłam w to. Ona niestety tak. Zakupiła pakiet startowy dostała jakieś badziewia teraz próbuje je sprzedać za grosze by chociaż coś odzyskać. Przed wejściem w taka PRACĘ warto się zastanowić, jeśli komuś się udało gratuluje może trafiliście na kogoś uczciwego kto wam dobrze doradził, was poprowadził i nie narzucał wam jakiś pakietów startowych. Może my trafiliśmy ja jakąś kobietę która sama robi te startery i właśnie w taki sposób zarabia bo to jest bardzo możliwe kupuj badziewia za 200 zł a sprzedaje jako OBOWIĄZKOWY STARTER DLA NOWEJ OSOBY za 500 zł. Pozdrawiam, dobrze to przemyślcie moja koleżanka żałuje i jest jej wstyd że była tak naiwna dlatego dodaje to jako przestrogę, klapki z oczu i dobrze rozważyć taka pracę. Miłego dnia życzy osoba która się nie nabrała :3

@Młoda i mądra

Dużo tego na fb jest, wiele osob pisze priv priv inni piszą że (usunięte przez administratora)

Asia48
@Młoda i mądra

Ja trafiłam. Bez wkładu własnego i nie muszę latać za klientami. Chyba, że chcę.

Zen
@Młoda i mądra

Witam A czy chcesz budować swoją przygodę z największą firmą lojalnościowa bez żadnych pakietów? Darmowe wejście.

Jp
@Zen

(usunięte przez administratora) kolejna oszustko

@Młoda i mądra

Proszę o informację na priv co to za osoba w ten sposób niewłaściwy działa,jest to niezgodne z tym ,jak działa firma i teamwork.z góry dziękuję(usunięte przez administratora)

Nowa
@Młoda i mądra

Hej nie klapki z oczu tylko laska zrobiła cię w bambuko ja dołączyłam 2 mc temu i nikt mi nie kazał nic zamawiać na pałe zrobiłam pierwsze zamówienie i owszem ale to co moje koleżanki potrzebowały dostałam gratisy i nagrody z programu witaj i dostęp do szkoleń i opiekę dziewczyny która mnie zapisała i mnie prowadzi więc tak jak mówię trafiłaś na cwaniak.

@Młoda i mądra

Działam tu od jakiegoś czasu. jest to świetne miejsce , w którym mogłam rozwinąć takie umiejętności, których nie pozwoliła rozwinąć mi moja firma. Stałam się pewniejsza siebie, potrafię komunikować się z ludźmi, zarządzać nimi.

@Zen

Witam, Tak chce budiwac bez wkladu wlasnego moj email mag11.82@o2.pl Prosze o kontakt Pozdrawiam Magda

@Młoda i mądra

Dzięki za twój wpis właśnie ja szukam informacji na necie na temat takich firm bo to często są bzdury potwierdza sie to znowu. Udostępniam twój komentarz na moim Facebooku aby przestrzec kolejne osoby. Pozdrawiam

Krystyna
@Monika

Jak to w końcu jest? Dołączając do TeamWork trzeba zakupić ten zestaw startowy czy nie? Dziwne, że macie podzielne zdania w tak podstawowej sprawie

Dorota
@Magda

Jeśli jeszcze nikt się z Tobą nie skontaktował odnośnie Teamwork, to zapraszam do rozmowy ☺️

Joanna
@Krystyna

Żadnych pakietów startowych nie ma, ktoś sieje nieprawdziwe informacje.

Miśka
@Krystyna

dołączając do TeamWork nie musisz kupować żadnych pakietów startowych. Pierwsze słyszę o czymś takim, ja nie musiałam.

Katrina58
@Nowa

Mnie również nie kazano nic odgórnie zamówić. Ktoś nieźle Cię wkrecil. Owszem robisz zamówienie, ale tylko takie jakie zbierzesz od swoich znajomych.

kristina

tak

Ana
@Natalia

Ale jakie dokladnie te umiejętności rozwinełaś?

Natalia12111989
@Krystyna

Witam.Ja działam w Teamwork i nie ma czegoś takiego jak pakiet startowy że trzeba coś kupić za 500-2tys jak ktos wyżej pisał.to totalna bzdura. U nas jest tak że faktycznie by dostawać wypłaty należy mieć 100pp (kasowo wychodzi od 300-350zl zależy jakie produkty).ja np.przejrzalam co mi potrzeba tyłu zel,szampon plus zapytałam mamy i koleżanki czy coś potrzebują i uzbierało się te 100pp bardzo szybko.nastepnie polecamy to dalej dziewczynom i one robią to samo.stad się biorą wypłaty z systemu podaj dalej tak naprawdę. Są bonusy dla urody czy program witamy gdzie dostajemy kosmetyki warte ok 150-200zl chcemy bierzemy,a jeżeli nie to nie.Nie jest tak że ktoś coś musi,bez przesady.jezeli ktoś ma jakieś pytania nie pisze na maila nathaliek1989k@gmail.com

@Młoda i mądra

Jakie 500 zł? Opłata startowa to 6.90 a kosmetyki na codzień się kupuje i np w rosmanie zawsze można zrealizować zamówienie z pomocą znajomych rodziny :) chyba że nie używasz żelu pod prysznic, pasty do zębów mydła?

@Krystyna

Odnoszę wrażenie, że są dwie formy o tej samej nazwie. Jeżeli chodzi o Teamwork Polska (tak można znaleźć nas na FB i na naszej stronie) nie ma żadnych pakietów startowych tak jak opisuje to Pani wyżej ????

@Młoda i mądra

Nie wiem na kogo Pani trafiła i czy na pewno był to zespół Teamwork Polska, ponieważ dołączając do naszego zespołu nie ma czegoś takiego jak pakiet startowy z góry ustalony przez firmę. Sama nigdy bym nie weszła w coś takiego. Mam nadzieję, że ktoś skontaktował się z Tobą i wytłumaczył jak wygląda współpraca z Teamwork Polska

@Młoda i mądra

Racja!!! A jak się próbujesz dopytać na czym polega praca to każą oglądać ten durny film o piramidzie. Żadnych konkretów nic

@Krystyna

Musisz kupić kosmetyki dla „siebie”

@Młoda i mądra

Współczuję Pani, chyba faktycznie musiała Pani trafić na kogoś nieuczciwego. W Teamwork nie ma czegoś takiego jak pakiet startowy.

Ewcia
@Młoda i mądra

Wydaje mi się że koleżanka trafiła nie do Teamwork tylko do Melaleuca The Wellness Company, tam dokladnie tak działa. Zresztą oprocz tego że na start musisz zrobić zakupy za około 500 zł to jeszcze, gdy nie zamówisz w następnym miesiącu przysyłają Ci losowo wybrane kosmetyki za które musisz płacić. Poza tym u mnie tak było, zapisałam się pięknie ładnie moja liderka tak kolorowo to przedstawiała, później dodala do grupy i sobie radz sama, zero jakiej kolwiek pomocy, dopiero jak chcialam zrezygnować to pomoc sie znalazla. Teraz pracuje właśnie w Teamwork Polska i szczerze mohe polecić, żadnego wkladu własnego, chcesz zamawiasz, nie to nie, chcesz dorobić sobie płacisz 6.90 zł i tyle. Mega duzo korzyści. Chcesz więcej informacji napisz e.koowalczyk@wp.pl chętnie opowiem cos wiecej. Pozdrawiam

miki
@Nowa

odpowiedziałam na kilka takich i każda potem na samym końcu napisała albo jakieś wpisowe kilka stówek potem zakup ich produktów i jak sprzedam to odpala mi prowizje ,ale za paczkę co miesiąc mam zapłacić .Granda i (usunięte przez administratora) dla potwierdzenia wszyscy wysyłali ten sam przelew(kopiuj wklej) ,wiec łatwo było się zorientować ,że cos tu nie halo

@Młoda i mądra

Skąd tą bzdurę wymyśliłaś o jakimś pakiecie startowym za taką kasę, pisz proszę fakty a nie bzdury

Yoda
@Młoda i mądra

dziwne te prace w dzisiejszych czasach ...a gdzie kucharz fryzjer ogrodnik ,ciesla murarz ...na tych grupach związanych z pracą to albo handel w butikach ,albo panie puszczające muzykę z wygibasami ,komuś roztargnionemu kto szuka pracy takie (usunięte przez administratora) nie jest potrzebne wwrrrr

Barbara
@Młoda i mądra

Koleżanka nalezy do takie firmy teraz dokładnie nazwa na F.. Pakiet startowy 1200zl po to zeby zaznajomila aie z kosmetykami które chce komus sprzedawać, zeby wiedziała co sprzedaje co poleca co jest dobre, zeby nikomu kichy nie sprzedawać. Weszła w to przetestowala sama na sobie zaczęła o tym pisac trafiła na jakies buble tez tzn produkty które u niej sie nie sprawdziły ale ludzie zaczęli od niej kupować. A to dlatego, ze rekomendowała je swpim imieniem swoją opinią i sama ich używała a nie wciskała co popadnie zeby sprzedać. Ja sama bym w to nie weszła bo nie jestem zbyt komunikatywna zeby sie nagrywać na ig i zachwalać cos to nie dla mnie takie face to face z klientwm ale koleznce życzę sulcesow bo widzę jal mocno sie angażuje a przy t zarabiamajac 2 małych dzieci po okolo zależy od miesiaca ale od 2 tys w górę. Produltyi kosmetyki sa tez drogie więc wystarczy ze kupi ltos kilka rzeczy i juz jest zarobek dobry.

@Młoda i mądra

Dziękuję za tą informacje. Mnie firma również wyglada na naciągaczy. Na filmiku wprowadzająca Pani opowiada bajki. Dziwię się że na takich nie ma prawa!

@Młoda i mądra

Dobrze, że to przeczytałam, bo właśnie dostałam taką propozycję. Obejrzałam filmik i coś mi tu nie pasowało, bo było mówione zupełnie, co innego. Gdy zapytalam czy mogę w kazdej chwili zrezygnować, Pani powiedziala, że tak, ale NIE WARTO. Zabrzmialo to trochę, jak groźba ;) wiedziałam, ze to jedno wielkie (usunięte przez administratora) ale chcialam sie przekonac, na czym to polega. Takze tez moge smialo powiedziec: UWAZAJCIE!

Ga
@Młoda i mądra

Bardzo Ci dziękuję. Dobra rada. Oby więcej było takich szczerych i otwartych porad dla takich niezdecydowanych. Jeszcze raz dziękuję. Jestem Ci wdzięczna. Na pewno w to się nie zaangażuję. ????

Goś
@Młoda i mądra

Co to za bzdury. Nie ma tam pakietu startowego. Kłania się słuchanie ze zrozumieniem

Ostrożna
@Młoda i mądra

Nigdy nie wchodziłam w takie rzeczy, bo zawsze był jakiś haczyk choćby to, że najpierw musisz kupić starter czyli jednak zainwestować własne pieniądze. To tak jakbym poszła o pracę w biurze, a pracodawca mi powiedział:"Zatrudnię cię, ale proszę sobie najpierw kupić/przynieść własne biurko, krzesło, drukarkę, komputer i wszystkie artykuły biurowe" :D

@Ostrożna

Dokładnie ...dodam że gdyby to była taka łatwa lekka i przyjemna praca to nie szukaliby pracowników po różnych grupach i forach ,bo po prostu każdy by się do takiej pracy garnął ,

Iza
@Młoda i mądra

Bzdura totalna, ktoś po prostu chciał Cię nieźle w konia zrobić. Przykre. Teamwork w ten sposób nie działa, nie ma żadnych pakietów startowych.

Hmm
@Yoda

Dokładnie gdzie są oferty normalnej pracy z ubezpieczeniem i składkami emerytalnymi .One mogą sobie siedzieć w tym timworku ale później na ich emeryturę ja i inni muszą pracować.

...
@Młoda i mądra

Pierwszy raz słyszę o czymś takim nie ma nic przymusowego. Chyba nie mówimy o tej samej firmie

Zuza
@Młoda i mądra

Właśnie poszukują pracowników???? Dobrze czytać opinie,dzięki????

Emilsza_02
@Młoda i mądra

Współpracuje z Teamwork Polska i pierwszy raz słyszę o jakichś starterach na poczatek...

@Młoda i mądra

Ważne abyś dodala też firmę, której wystawiasz opinie, bo teamwork a teamwork polska to dwa zespoly, dwie rozne firmy, wiec zwroccie na to uwage- teamwork polska nie ma zadnych pakietow startowych o ktorych mowa powyzej

Agagagaga
@Młoda i mądra

Jestem w teamwork i nie ma tu żadnego pakietu startowego. Ktoś Was źle wprowadził. To polega zupełnie na czymś innym

DaSkoZmien
@Młoda i mądra

Dzięki za podpowiedź ????

Antena
@Młoda i mądra

Niestety jest to nieprawda. Nie ma żadnych pakietów startowych.

Elwira
@Młoda i mądra

Ogromnie dziękuję za Pani uwagi. Bardzo, ale to bardzo dziękuję. Z poważaniem- Elwira.

@Młoda i mądra

Też się nie nabrałam, w filmie instruktażowym doszłam do 10min i wyłączyłam. Dzięki za Twoj komentarz

@Agagagaga

To na czym? Wytłumacz w takim razie, bo widzę że jest więcej osób zdziwionych brakiem tego pakietu startowego.

BOŻENA
@Krystyna

Ty nic nie musisz. Ty możesz. Cały wkład własny kosztuje 6,90 - bo tyle kosztuje opłata wpisowa. Potem krok po kroku jesteś wprowadzana w tajniki tego projektu. Ja mam super opiekunkę. I teraz w zależności czy chcesz na tym zaoszczędzić, czy zyskać - robisz pierwsze zamówienie. Sama wybierasz produkty. I wybierając mądrze, korzystając ze wszystkich wskazówek które uzyskasz od swojego opiekuna , nie musisz płacić od 500-1000zł. Możesz zebrać zamówienie tylko na 300zł, a kryteria zostaną spełnione, a Ty masz co tylko zechcesz.

@Młoda i mądra

Zgadzam się w 100% ja również otrzymałam taką instrukcje. A po za tym na czym polegają 3 opcje w teamwork: 1. Konsultantka 2. Zastępowanie swoich kosmetyków kosmetykami oriflame 3. Marketing internetowy- naklanianie innych do naklaniania innych do promowania oriflame poprzez te 3 kroki?

Mira

Mirosław
@Mira

Na etacie po 30 dniach pracy, mam pojęcie ile zarobię. A, jaka tu jest kwota zarobku vel. zysku po miesiącu pracy? Błagam o podanie kwoty.

Ola

Cześć, czytam te komentarze i się zastanawiam kto takie bzdury wypisuje... Jestem w teamworku już jakiś czas (nie jestem dyrektorem) i nie wyobrażam sobie wyjść z tego świata. Wchodzą tutaj wchodzisz właśnie w inny świat, świat który naucza jak wierzyć w siebie, jak wyznaczyć sobie cele, spełniać marzenia i co tak naprawdę jest ważne w życiu. Uczymy się tutaj samodyscypliny i tego jak nie marnować czasu przed telefonem lub z pilotem w ręku zmieniać kanały i oglądając seriale które właśnie robią nam "pranie mózgu". Tak bardzo lubimy oglądać czyjeś życie a nie potrafimy ogarnąć swojego, a współpraca z teamwork umożliwia nam właśnie to zrobić. Reasumując : człowieku który siedzisz w domu z telefonem i nie wiesz co ze sobą zrobić to właśnie dobry czas żeby pomyślec i w końcu zawalczyć o siebie. Pozdrawiam czerpiąca z Teamworku to co najlepsze Ola ????

Ljol
@Ola

A ja tam zarabiam 5800 na umowie o pracę netto i wolę siedzi z telefonem w ręku, na kiblu i czytać te bzdury.

Matylda
@Ola

Zgadzam się. Nikt kto wejdzie do sekty, już nie wyobraża sobie wyjścia z niej. :)

Asia
@Ola

Sorry ale nie kazdy moze 300 zl wydac na kosmetyki....inne rachunki sa...moim zdaniem to naciaganie

Olga

Jesteś diamentem, jesteś diamentem !!!! Mega ściema

@Matylda

Sekta to bardzo dobra nazwa dla tej firmy

Dominika
@Ula

Czyli trzeba 300 zł wydać na kosmetyki ze swoich żeby coś mieć z tej pracy dodatkowej? Masakra, serio to się opłaca?

@Ola

Czy możesz, opisać tutajte 3 fantastyczne opcje teamwork na których zarabiasz? 1. Konsultantka 2. "Zamienianie swoich kosmetyków kosmetykami oriflame albo pożal się Boże tych ich suplementami dietami 3. Nakłananie innych ludzie do nakłaniania innych ludzi do promowania oriflame poprzez te 3 kroki? Czyżbym cos pominęła? Mercedesy, wycieczki do Arabii Saudyjskiej i tony węgla? A nie przepraszam, webinary szkolenia excele i raporting

Sylwia
@Ola

Bo wchodzac w ta firme jestes zobowiązany robic zamowienie.

Aneta

Kiedyś firma szukała kogoś na stanowisko kasjerskie/wykładanie towaru. Co powiecie o warunkach? Warto mieć oko na to stanowisko, czy raczej szukać innej pracy? Co myślicie, jak wam się pracuje? Warunki, wynagrodzenie pasują? :)

Ta praca opiera się tylko i wyłącznie na wykorzystaniu i oszukiwaniu ludzi... Przestrzegam!!! i odradzam jako były pracownik. 90% traci a 10% zarabia (10% to te osoby które (usunięte przez administratora) te 90% rzekomo dyrektorzy z czego połowa to durnie bez szkoły ale opanowane do perfekcji mają wciskanie kłamstwa i kitu).. Zdecydowanie odradzam.. Dobrze że coraz więcej osób wie o tym że to jest (usunięte przez administratora) a nie żadna praca.

Dziękuję za ten wpis .

Jolanta

Coś w tym jest, bo patrzę na profile osób, które proponują innym zarobek dodatkowy i widzę, że są to często osoby bez wykształcenia, młode matki, jakieś zagraniczne nazwiska lub pseudonimy. Zastanawia mnie to, jak to możliwe, aby te osoby mogły dać komuś pracę.

aga

Witam. Ta poniżej młoda i mądra to raczej stara i głupia. Pisze jakieś banialuki wyssane z palca i myśli że ktoś da się na tę bajkę nabrać. Może tylko ten kto nie działa w Timwork. Jestem tam od roku i robię teraz kwalifikacje na dyrektora. Mam świetne dochody z tego tytułu. Polecam wszystkim otwartym i rozgarniętym dziewczynom a zakompleksione niech siedzą w domu i do końca życia pracują na etacie za minimalną.

Moniaa1709
@aga

Proszę pamiętać, że te zakompleksione mogą też znaleźć inną pracę nieetatową i zarabiać więcej niż tu.

Klara

Robisz "dyrektora", a piszesz Timwork dbając o wizerunek firmy?;/

Asia48
@aga

''Pracowałam'' w teamwork. Poznałam od podszewki jak to działa/ Na każdym ''szkoleniu'' typowe pranie mózgu. Powtarzające się teksty o zdobywaniu poziomów, odbijaniu obiekcji. Zarabia góra. Niemożliwym jest stworzenie zespołu który będzie na nas pracował jest bardzo trudne. W dzisiejszych czasach ludzie myślą logicznie i jeśli dadzą się namówić, to szybko uciekają. Rynek jest nasycony, kosmetyki takie sobie. Mascary bez tuszu...Długo można by wymieniać. No i wypłata co 3 tygodnie. Pyta grzecznie skąd? Kolejna ściema. Zapraszanie osób nie pracujących to druga sprawa. Jak oni mają coś kupić jak nie pracują? Chciałam spróbować, zobaczyć na czym to polega. I pracy online mówię stanowcze NIE!

Katrina58
@aga

Proponuję pójść na etacie:)

Klara
@Klara

A czy masz wykształcenie wyższe żeby być dyrektorem,

Natalia12111989
@Asia48

Nie trzeba samemu kupować jak się nie ma pieniędzy wystarczy polecić.ja tak robiłam bo nie miałam ochoty odrazu sama kupować.pozniej to się zmieniło bo chciałam zobaczyć ich kosmetyki. Mam dużo klientek zadowolonych nie tylko z kosmetyków ale np.z akcesoriów do makijazu,kosmetyczek itp. Ja zawodowo jestem chemikiem i sprawdzam składy produktów których używam zaglebialam się także w wellness i to nie jest bubel.naprawde.ale rozumiem że nie każdemu odpowiadają :)

@Asia48

Proszę udownidnic, że niby osoby zaproszone do zespołu zarabiają na osobę, przez którą zostały zaproszone do wspolpracy? Jedyny zysk jaki ma osoba, która zaprasza to są punkty grupowe i tyle. Ja nie dostałam ani grosza za to że zaprosiłam osoby do swojego zespołu. Więc to co Pani pisze to zbiór klams i oszczertw, a zapewne dlatego że Pani nie wyszło w projekcie. Więc zanim się zacznie kogoś oczerniać proszee tez podać dowody.

Meluzyna
@aga

Świetne dochody czyli jakie? 200zl miesięcznie z upustów?:)

Gabi
@aga

"Timwokr"? Po roku nie zna Pani pisowni nazwy firmy. Poza tym z wypowiedzi wnioskuję, że jest to jedyna słuszna praca, kto nie popiera ten zakompleksiony. Coś na zasadzie naszego rządu. Kto nie za PIS ten gorszy sort. Jeśli w tej firmie każdy ma podejście jak Pani, no to strasznie słaba reklama i nie chciałabym mieć nic wspólnego z taką firmą. Pani wpis może nawet sugerować, że straszne pranie mózgu w tej firmie jest robione.

Iwona Grzadkowska
@aga

Kolejna piramida jak wiekszosc firm networkowych itp dziekuje to nie dla mnie ????

Ali
@Iwona Grzadkowska

Proszę się doinformować, piramidy finansowe są nielegalne w Polsce ???? Nie rozumiem osób, które nie wiedzą nawet czym firma się zajmuje, jak i ile można zarobić, a piszą opinie na ten temat. Po co? A pewnie po to, że takie komentarze piszą zazwyczaj osoby z konkurencji, bo uważają firmę za konkurenta i zamiast pokazać swoją wielkość, potrafią tylko psuć opinie innym. Przykre to bardzo.

Magdalena
@aga

Jako kandydat na dyrektorsjie stanowisko raczej powinnaś wiedzieć jak poprawnie napisać nazwę firmy. Prawdą jest to, że firma współpracuje z Oriflame i to jest baza tej "pracy" Niektórzy lubią taki sposób pracy, mnie denerwuje ukrywanie na początku prawdy, np. o konieczności zakupu pakietu startowego

Lusi
@aga

Aga hola hola. A jak to wyglada kiedy w ogloszeniu "praca 500 zlotych dodatkowa, dla rzetelnych żadna sprzedaż, konsultantką itd " to jak to wygląda?ktoś ewidentnie na wstępie robo w bambuko

Meg
@aga

Na czym konkretnie polega Pani praca? Co Pani robi? Wciska ludziom kosmetyki oriflame? Czy nagabuje innych żeby wciskali te kosmetyki? Nikt w tym waszym teamwork nie chce powiedzieć na czym polega praca- tylko wysyłają ten film na yt o piramidzie! Czy to jest jakas tajemnica na czym ta praca polega????

Rozi
@Meg

Piramidy finansowe są w Polsce nie legalne . Trzeba rozróżnić czym jest piramida a czym marketing wielopoziomowy

Meg
@Rozi

Na czym konkretnie polega praca w Teamwork?

@Meg

Poleca pani kosmetyki zeby kupowali jak najwiecej Namawia innych żeby wystąpili do grupy pani a potem kolejne osoby namawiają żeby zapisali się do ich grupy pani zarabia na nich A na pani osoba która pania zapisala mniej wiecej na tym to polega

Nina
@aga

Co miesiąc trzeba zamówienia robić?

@aga

Wątpię w Pani stanowisko .....i osobiście lepszy stały i konkretny etat niż wirtualna firma nie wiadomo na jak długo prosperujaca.

Precz z tandetą
@aga

Nawet nie wiesz jak napisać teamwork? No to widać jaka Ty mądra jesteś . Z reszta dosprzedaży kosmetyków średniej jakości chyba nie trzeba mieć nawet podstawówki

Hey
@Precz z tandetą

Zgadzam się precz z tandetą, w drogeriach jest dość kosmetyków lepszej jakości , idziesz do sklepu i kupujesz to co ci odpowiada a nie to co ktoś ci chcę wcisnąć bo akurat chce parę groszy na tobie zarobic.Dziewczyny nie dajcie się wykorzystać ,miejcie swoją godność.lepiej ulice sprzątać ale uczciwie niż żerować na naiwności innych.To tyle w temacie.

Komentarz
@aga

Mam wrażenie, że te,, pozytywne,, opinie pisze jedna i ta sama osoba, która broni temwork. Jak można obrażać kogoś, że jest się zakompleksionym bo nie wszedł z Wami w współpracę? Już po samym takim komentarzu trzeba być naprawdę zdesperowanym, żeby tam pracować

@Meluzyna

No prosze, panie pracujace w Teamwork, jal widac nie sa wcale takie sympatyczne, jak na filmikach. Z tego, co widze, sa pelne jadu. I to ma zachecac do pracy? Prosze udowodnic te wszystkie cudownosci, ktore tak zachwalacie.

@Lusi

Oczywiacie, ze tak. Jakos na poczatku nie mowia wprost, czym sie zajmuja, wiec jedno wielkie (usunięte przez administratora)

Prawnik
@aga

Jak by pani pracowała w tej "firmie" to chociaż nazwę by pani znała POPRAWNĄ ????

Martyna
@aga

Patrząc na to, że nie potrafi Pani nawet poprawnie napisać nazwy firmy, w której robi Pani kwalifikacje na dyrektora, śmiem wątpić, że to poważny biznes ????

Ciekawa
@aga

"...robię kwalifikację na dyrektora..." Dyrektora czego? Jakiegoś działu? Zarządzasz ludźmi? Czy jesteś jednoosobowym Dyrektorem własnego biurka w domu?

Hahahha
@aga

Przestań oszukiwać ludzi i tutaj :) bo właśnie na tym polega ta praca - zostać oszukanym i zacząć oszukiwać i wciskac kit innym jakimiś badziwnymi i tandetnymi kosmetyki które wam nie schodzą..

Sylcia
@aga

Wolę na etacie ale przynajmniej uczciwie .Nie musze wciskać ludziom tych bajek o super kosmetykach .Kazda firma ,czy to Oriflame czy Avon czy Mary Key....wszystkie A są najlepsze. A tak naprawdę nie różnią sie niczym od tych w Rossmanie za duzo niższe ceny .Ale co kto woli .I wcale nie czuję się zakompleksiona,lubię swoją pracę.

@Natalia12111989

No właśnie-musisz sprzedawać kosmetyki ,nie ma nic za darmo.Albo Ty sprzedajesz ,albo robi to za Ciebie twoja grupa ,a już rynek się nasycił.Każda namawiająca osoba piszę"jestem zadowolona"-tylko nigdy nie mogę doprosić się informacji ! ZAa kazdym razem:zapraszam na prezentację ,a tam :zapraszaj osoby do grupy i litanie ,jak masz się zachować w stosunku do osób ,które zaprosiłaś.

@Monika

Pani zacznie zarabiać jak one zaczną zamawiać ,regularnie i odpowiednio dużo.I tu jest cały myk.Samo zaproszenie nic nie daje.Ja co jakiś czas mam propozycję:przy zamówieniach za 50 pkt /ok.150 zł/ to czy tamto za kilka złotych.Ale ile można zamwiać dla siebie?Ile kosmetyków co miesiąć potrzebujesz ?No musisz zamawiać dla rodziny i znajomych.

@Meg

No własnie to jest tajemnica ,musisz obejrzeć film ,a potem od razu masz kontakt z osobą która cię na ten film namówiła.I są ahy i ohy ,a ty masz po prostu budować swój zespól.

@Sylcia

Nie są to moze złe kosmetyki ,ale ile ich mozna potrzebować?Co ile kupujesz krem ,szminkę czy perfumy?Co 3 tygodnie?I za ile?Musiałabyś uzupełnać kosmetyczkę i łazienkę co 3 tygodnie za co najmniej 300 złotych ....

Mechu
@Rozi

Zasada ta sama. Różnica taka, że tu jest produkt sprzedawany więc w teorii piramidą nie jest. Tylko dlatego.

@Monika

A Pani niech wytlumaczy w jaki sposób zarabia ???????? skoro wy ponoć nie sprzedajecie kosmetykow ???? dzialacie jako PIRAMIDA FINANSOWA pod przykrywką sprzedazy kosmetykow!!! I to jest prawda.

@Ali

Przykre jest to, że naciągacie ludzi! A Teamwork jest PIRAMIDĄ FINANSOWĄ, ale wiadomo przykrywką jest sprzedaż kosmetyków tak dzialacie!

@aga

Chyba się kobieto w głowę i to mocną rąbnęłaś ???? czyli jesteś milionerką ???? na miano DYREKTORA to trzeba sobie zapracować chociażby nauką! Ty to jesteś co najwyżej "dyrektorką" i to naprawdę małym druczkiem pisane ???????? te zakompleksione Twoim zdaniem dziewczyny NIE SIEDZĄ W DOMU TYLKO CHODZĄ DO PRACY!!! TROCHĘ SZACUNKU DLA TAKICH KOBIET BO DZIĘKI NIM MASZ CO JEŚĆ, W CO SIĘ UBRAĆ, NA CZYM SPAĆ I BYĆ MOŻE GDZIE MIESZKAĆ!!! Kosmetykami się nie najesz ???????? A i tak dla Twojej wiedzy pisze się TEAMWORK ???????? a piszesz jak (usunięte przez administratora) która ledwo Podstawowkę skonczyłą.

Ash
@aga

Do aga. Inteligencją nie grzeszysz dziewczyno. Szkolisz się podobno na dyrektora a nawet nie umiesz poprawnie napisać nazwy agencji, w której pracujesz. Zawsze można zasłonić się autokorektą, tylko czy człowiek aspirujący na takie stanowisko nie sprawdza wszystkiego minimum 2x. Żenada.

@aga

Oj widać że prawdziwe opinie są bardzo niewygodne. Stop takim oszustom jak wy!

@aga

Pani to lubi jak szare myszki pracują na Panią, łatwo się mądrzyć jak się jest wysoko w piramidce, dobrze Pani wie że te szare myszki dostają całe (usunięte przez administratora) więc proszę nie mydlić oczu

Kejti
@aga

Dla każdego "świetne dochody" znaczą co innego, z Waszego planu marketingowego wynika że na tym poziomie zarabia się od 3 do 5tys zł a jeśli na nim jeszcze nie jesteś to na pewno zarabiasz jeszcze poniżej 3tys. A dodam że zarobki na pierwszym etapie pracy w tej firmie zaczynają się od 40zl do 80zl a kolejny próg jest do 300zl ????

Mimo
@aga

Dyrektor sprzedaży szminek..msorry ale nikt nie wezmę tego CV na serio .

Paulina
@Mimo

No ciekawe tak w sumie co odpisze na to po trzech latach. Może się zdziwisz?

@aga

A jakie są te super 3 możliwości w teamwok, czyżby 1. Konsultantka 2. Zastępowanie swoich kosmetyków kosmetykami oriflame 3. Marketing internetowy- naklanianie innych do naklaniania innych do promowania oriflame poprzez te 3 kroki?

@aga

I jak brać pod uwagę możliwość pracy w zespole, skoro Pani komentarz wyraźnie pokazuje jak chamscy i bezczelni ludzie tam pracują. Trochę szacunku… każdy może mieć swoje zdanie. Ja osobiście miałam pare podejść w wejście do zespołu i nie poleciłabym znajomym. Na początku wszystko miało być pięknie, ale całe to „wsparcie” od początku… pozostawiało wiele do życzenia. Niedawno dostałam propozycje, aby ponownie spróbować i z tego powodu tutaj jestem, aby zrobić mały research i podjąć decyzje. Zdecydowanie Pani komentarz wpłynął na nią negatywnie.To ludzie tacy jak Pani zniechęcają potencjalnych pracowników. Pozdrawiam.

@Natalia

Parę podejść w wejście do zespołu, masz na myśli tą jedną firmę? Czy ogólnie mówisz? Bo nie rozumiem, o co chodzi, czy kilka razy się zatrudniałaś tam czy co.

Pracował ktoś z Was jako Manager w TeamWork? Powiecie na czym polega praca na tym stanowisku? Czego wymaga się na rekrutacji od kandydata?"

Elisabeth

Polega na tym że więcej kosmetyków kupujesz, albo czlonkowie twojego zespołu albo ile ludzi namówisz do marketingu internetowego, wszystko to sprzedaż albo reklamowa ie orflame pod wieloma skomplikowanymi nazwami

Zainteresowana

Czytałam komentarze i wiele osób pytało na czym to polega ile się zarabia. Sama byłam osobą zaintersowana więc przeanalizowalam te ich punkty i procenty. Postaram się w skrócie opisać. Początek wygląda tak. Słyszysz na filmikach z YT o 100 punktach a nie mówią że żeby mieć 100 musisz zrobić zakupy za 350 zł co 3 tygodnie bo katalog co 3 i wypłata również. Zaczynasz od zera czyli wydajesz 350 zł. Co dwa miesiące 700 zł bo w pierwszym i ostatnim tygodniu jest katalog. Żeby otrzymać 50 zł zniżki na zakupu musisz zrobić 400 punktów, czyli musisz znaleźć 3 osoby które również będę robić 100 p czyli zakupy za 350 zł. Wtedy zakupy masz nie za 350 a za 300 zł i to jest ich to 4%. Idąc dalej każda z tych 3 osób musi znaleźć kolejne. Twój zarobek zaczyna się jak stworzysz 16 osobową grupę czyli co katalog zrobisz 1600 punktów. Masz te osoby wskakujesz na 12% zarobek 450 zł po odjęciu swoich wydanych 350 czysty zysk 100 zł. Dla firmy generujesz dochód 5 600 zł Twój zarobek 100 zł. Pod warunkiem że Ty i te 15 osób zrobicie 1600 punktów. Ok idziemy dalej aby zarobić 1000 zł musisz mieć 5000 punktów czyli Twoja grupa liczy 50 osób. Pamiętaj że 1000 zł to nie jest czysty zarobek od tego musisz odjęciu wkład własny czyli swoje zakupy. Utarg dla firmy 17 500 Twój dochód 1000 minus twoje zakupy. Ok no to stanowisko menedżer 2000 zł utrag dla firmy 26 250 do zrobienia 7500 punktów, czyli 75 osób musi wydać 350 zł byś Ty dostał 2000 minus zakupy. Warnkiem do otrzymania wypłaty jest zrobienie punktów i zakupów dla siebie co 3 tygodnie. Dalej stanowisko dyrektor i działalność gospodarcza. Tutaj jest ewidentne zrzucenie kosztów utrzymania na Ciebie, pamietaj team work nie ponosi żadnych kosztów pracowniczych do momentu dyrektora wypłata jest jako nagroda, bonus itp. Dlatego nie masz umowy i figurujesz jako klubowicz. Jako dyrektor zarabiasz więcej wiec rabatem bonusem się nie uda. Dlatego też działalność. Ok i znowu sobie policzmy jako dyrektor masz od 3 do 5 ten podstawowy. 3000 zł po odciagnieciu wszystkich składek, podatków wychodzi na rękę około 1650 zł, a jak 5000 zł to jest coś w granicach 3 tyś na rękę. I tu jest czyste (usunięte przez administratora) bo Twój dochód jest uzależniony od ilości punktów i zakupów. Nie z robisz punktów nie zrobisz zakupów nie masz wypłaty ale koszta utrzymania własnej działalności pozostają. Jako dyrektor musisz mieć około 100 osób cały czas by robić wymaganą ilość punktów, czyli cały czas musisz szukać ludzi by utrzymać poziom. A przecież bywa tak że niektórzy rezygnują.

Chris

Istna piramida, straszne:(

@Zainteresowana

Dziękuję Ci bardzo za ten wpis, już chyba nic więcej nie można dodać, poprostu żal mi tych kobiet co się w to wkręciły, bo tylko kasę na tym straciły a i kosmetyki bardzo przeciętne.

Migotka
@Zainteresowana

Dziekuje za ten wpis może sporo ludzi otworzy oczy mnie tydzień temu pewna laska chciala w to wkręcić ciągle wysylala mi filmiki jak dziewczyny to zachwalaly i mnie namawiała jak to jest super siedziec w domu z dziecmi i pracowac ile się chce a nie 8godz.jak się cieszę że się nie dalam ale pewnie nie jedna jeszcze się znajdzie która będzie mnie namawiała bo juz kila ich bylo...nie dajcie się dziewczyny to piramida ale oni twierdza ze piramidy są nielegalne i to żadna piramida

Em
@Zainteresowana

Masakra!!!! A do tego te wszystkie konsultantki gadają głupoty jak to wspaniałe się tam pracuje i ile one nie zarabiają siedzieć w domu z dzieckiem i jakie wspaniałe życie maja. Już na tym etapie wychwalania pod niebiosa tej firmy wydawało mi się to podejrzane! Dzieki za kontretnie kwoty

Hm....
@Zainteresowana

Mnie to nie wciąga. Skąd gwarancja, że ja znajdę kolejne osoby, które też wpłaca te ok.300zl. Dziwny charakter pracy. Łapanie kogoś, kto też dołączy do rozbudowywana sieci. Tak bym to nazwała. Stąd ludzie mają awers. To jest nowość. Może nie do końca. Bo na ogół idzie się do pracy. Ile razy I ja dostaje link. Nie przekonuje mnie to. Jakieś punkty. No cóż. Może inni to lubią. Jakoś dają rady. Dla mnie to rzeczywiście jakaś piramida. Gdzie nie każde kosmetyki są chętnie kupowane. Towaru dziś jest w brud. Mnie nie przekonuje taki charakter zarobkowania. Jeśli jestem ciemną masa. Trudno. Pozdrawiam i życzę owocnej pracy, jeśli tylko ktoś to lubi.

Lux
@Hm....

Przecież to jest jawna piramida finansowa :D ciekawe kiedy zajmie się tym KNF

Knf
@Lux

KNF stosuje ten sam model MLM w bankach a propos zakładania kont. To jest zgodne z prawem i legalne. Nie rozumiem zdziwienia. Proszę przestudiować ekonomię i zainteresować się MLM bo to aktualnie najlepsze rozwiązanie dla gospodarki kraju

@Lux

A skąd podejrzenie ,że piramida? Ja zarabiam więcej niż osoba nade mną a w mojej korpo pani kierownik za którą odwalam robotę zarabiała więcej i nie szlo jej przeskoczyć,więc pomysl jak na etacie sprawa wygląda...przeskoczysz prezesa czy raczej robisz na niego?

@Aga

To jest nie wszystko. Rozwinę dalej to co pisałam. Do momentu menadżer bądź dyrektor nie widzisz złotówki na koncie. Jeżeli osiągniesz to 1000 zł to jest to bon na zakupy. Czyli zamawiasz kosmetyki o wartości 1000 zł i jak chcesz zobaczyć kasę to musisz je sprzedać. W filmikach mówią o awansach. W nich wspominaj że jak chcesz być dyrektorem np. btylantowym to musisz wypromować 2 szmaragdowych. Czyli Twój awans zależny jest od osób pod Tobą. Cofając się niżej w szczeblach. Żeby wskoczyć na ich 12% z Twojej grupy iles np. Te 3 muszą osiągnąć poziom 8% itd. To wtedy awansujesz. Wspominają że osoba z Twoje grupy zacznie później od Ciebie a może szybciej awansować i to jest takie fajne. Jak to się dzieje. Zakładając Ty jesteś na 4% masz 3 osoby dwie z nich znalazły jedynie po dwie ale ta 3 znalazła Te 3 i ona wskakuje też na 4% jesteście na tym samym poziomie. U niej te 3 osoby prężnie działają znalazły kolejne w podobnym czasie to ona wskakuje na 8% a Ty nadal jesteś na 4%. Czyli co musisz znajdywać jak największą ilość osób które w podobnym czasie będę wciągać kolejne to wtedy masz szanse na awans. Elastyczny czas pracy to nic innego jak mit. Na czym polega elastyczność mianowicie to Ty musisz się dostosować czasowo do osoby którą chcesz wciągnąć. Na moim przykładzie ja pracuję od 8 do 16. Po pracy obowiązki domowe. Czas wolny mam po 19.00 więc kobieta chcąc ze mną porozmawiać musiała się do mnie dostosować. Teoria pracujesz ile chcesz i kiedy chcesz. To tylko słowa bo Jeżeli chcesz szybko wskoczyć na stołek dyrektora pomyśl sobie ile musisz dziennie odbyć rozmów. Twój czas pracy uzależniony jest od osób z którymi chcesz rozmawiać. Dalej Te wszystkie wyjazdy zagraniczne, prezenty, samochody są od poziomu dyrektora. Można także natrafić na filmiki w których jedna Pani mowi jak zacząć od czego itp. Czyli według ich metod zaczynasz od swoich znajomych rodziny szukać nowych osób. I jest genialna rada. Kiedy chcesz wciągnąć koleżankę umawiasz się z nią ale masz nie mówić w jakim celu. Na takim spotkaniu masz opowiadać o teamwrok w jaki świetny biznes weszłaś. Jednym słowem masz zachwalać. Masz zaprezentować np. Szminke którą Ty używasz np. Mówisz zobacz co sobie kupiłam jest świetna jestem z niej mega zadowolona kosztowała jedyne np.20 zł. Na takich spotkaniach radząc niczego nie oferować tylko opowiadać i zachwalać. Co się dzieje Twoja koleżanka nie jest świadoma że Ty pracujesz nad nią by dołączyła. To się nazywa manipulacja. Czyli zachęcają a raczej doradzają by Twoje kontakty ze znajomymi nie były spotkaniami towarzyskimi lecz mają zamienić się na biznesowe bez wiedzy znajomego o Twoich zamiarach. Szkolenia są z technik sprzedaży, prowadzenia rozmowy itp. Mimo że teamwrok działa jak piramida oficjalnie nią nie jest ponieważ ma produkt który jest w sprzedaży i dochód mają z obrotu sprzedażowego.

@Natalia

Czyli ile zarabiasz w Teamwrok i ile osób musiałaś wciągać by mieć ta kasę??

Pani K.
@Zainteresowana

I oto chodzi...konkrety. po co rozpisywać wypisywać bzdety jak można jedynie komentarzem zamknąć dyskusje. Dziękujemy...polać Pani;)

@Zainteresowana

Pięknie i dokładnie to opisałaś!Tak właśnie jest ,dlatego wszyscy są tacy namawiający ,bo zalezy im na grupie!Nie ma grupy zamawiającej- nie ma zarobku!

Tolcia
@Zainteresowana

Dziękuję za konkretne wytłumaczenie. Już po obejrzeniu tego filmiku do nagabywania czułam, że coś tu śmierdzi i to piramida. Ale dopiero Twój komentarz pokazuje czarno na białym, że trzeba omijać tych (usunięte przez administratora) szerokim łukiem.

@gazela
@Zainteresowana

Jakie musisz wydać 350 zł? Nic nie musisz, robisz zakupy dla siebie bo przecież korzystasz z kosmetyków, masz je taniej, więc odciążasz budżet domowy! Ba! Pokazujesz katalog i zamówienia same się w zasadzie pojawiają. Ja 100 pkt zrobiłam w chwilę.

@Zainteresowana

Właśnie ciała prawda, to jest tak zwana"legalna" piramida ????

Daniela
@Zainteresowana

Dziękuję za super wytłumaczenie. To jest nic innego jak marketing MLM czyli te wszystkie Avony, Oriflame, FM Group, Souvre, LR itd wymieniać można bez końca. Gdzie de facto zarabia tylko leader twojej grupy i on zbiera najwyższe zarobki, samochody w leasing itd. Wszystkie wyżej wymienione przeszłam więc wiem co mówię. A tyle osób dalej daje się nabierać na super pracę. Ahh ludzie nie dajcie się nabierać na te (usunięte przez administratora) bo tylko stracicie znajomych, bliskich.

@@gazela

@gazela a te kremy i płyny do doopy to chyba pijesz i pieczywo nimi smarujesz! Krem kupuję raz na 3 miesiące a płyny raz na miesiąc to co za bzdety pierniczysz?

Nie pytaj
@Zainteresowana

Czyli jak każdy inny marketing sieciowy. Albo i gorzej ???? dzięki za obszerne wytłumaczenie

Wafel
@Zainteresowana

Dzięki za super wyjaśnienie. Tak sie składa, że znałam tylko ogóły ze to piramida i tyle już sie nie pakowałam ale super wiedzieć jak to konkretniej wygląda i wiem ze sie na to w życiu nie zapisze

Sylwia
@Wafel

Nie chciałabyś nawet spróbować? Widzę że tego rodzaju projekty są coraz bardziej popularne, skoro ludzie tak się reklamują to pewnie coś w tym jest.

Roztropna
@Zainteresowana

Dzięki za ten komentarz,jasno to opisałaś i skutecznie pokazałaś , że nie warto ???? lepiej szukać czegoś innego

Nalewka
@Tolcia

Dziękuję wam bardzo za te wszystkie opinie . Też od początku nie byłam przekonana co do tych ich kokosów które miałabym tam "zarobić" teraz mam pewność ,że dobrze zrobię jak zrezygnuję. Dzięki

@Nalewka

I tylko komentarze Cię o tym przekonały, czy spróbowałaś tej pracy?

100 pkt za 350 zł???? Czyli konsultantka

Natalia

Dzięki pracy w Teamwork mam własne pieniądze,nie martwię się o to co będzie jutro. W ciągu roku zarobiłam tutaj więcej niż w 13lat w korpo na etacie. Mogłam zrezygnowac z powrotu po macierzyńskim na etat i decydować sama kiedy i ile pracuje a w ciągu roku odlozylismt z mężem ponad 20tys złotych na oszczędności

@Natalia

Myślę że nikt się na to nie nabierze , są tu dziewczyny które już napisały rzetelne opinie więc się nie ośmieszaj.

@Natalia

Wielkie mi halo. Oboje z mezem pracujemy na etatach w dobrych firmach i te twoje 20 tys. oszczednosci w roku to my odkladamy w 3 mce wiec teamwork to zadna rewelacja. W roku zarobilas wiecej niz 13 lat w korpo? W zyciu nie uwierze. To nawet zarabiajac 5 tys. Miesiecznie w korpo to przez 13 lat bys zarobila 780.000 zl. Chcesz wmowic ze tu to zrobilas w rok? No prosze cie. Masz ludzi za (usunięte przez administratora) Zenada .Dobra prace mozna znalezc bez laski. Wystarczy dobry łeb i doswiadczenie.

Hahahhaha
@Natalia

(usunięte przez administratora)i wciskanie ludzia kitu jakimiś tandetnymi kosmetykami uważasz za wymarzona prace? :D przecież już większość internetu wie że takie piramidy to tylko naciąganie ludzi na kasę.. Tylko głupsi od was na to się nabierają albo tacy którzy mają słaba sytuacje finansowa i wykorzystujecie to sprawiając że problemy takiej osoby się powiększają... WSTYD przyznać się ze pracuje się w firmie która opiera się na (usunięte przez administratora)

@Natalia

To albo w korpo bardzo żle zarabiałaś albo niezła ściemę tutaj piszesz.Policz ile można zarobić w 13 lat !!!A o przyszłość to musisz się martwić,bo jak grupa się rozwali to nici z twojej wypłaty....

Korposzczur
@Natalia

Ja w korpo na etacie mam średnio 10k netto miesięcznie (niestety to tylko Łódź, więc nie są to wysokie stawki w porównaniu do np. Warszawy). Wg tych szacunków x12 miesięcy x13 lat daje 1,5 miliona. Sic !!! Wchodzę w to!!!!

@Natalia

Ja (usunięte przez administratora)haha no normalnie mając 20tyś zarobione przez rok to już jesteś MILIARDERKĄ HAHAHA to ja pracując za granicą w ADIDASIE przy zbieraniu zamowień zarobilam w ciągu roku 60TYSIĘCY ZLOTYCH na czysto, a pracowałam po 9 czasami 10 godzin no ale co z tego?! A Ty siedzisz w domu na (usunięte przez administratora) popracujesz z godzinkę lub dwie i dostaniesz za to jakieś grosze i tak przez te 12 miesięcy uzbiera Ci się TYLKO marnych 20tyś. Ty zarabiałaś co 3 tygodnie, a ja CO TYDZIEŃ bo w Holandii są tzw. Tygodniówki. Jesteś ZAKOMPLEKSIONĄ DESPERATKĄ CHWYTAJĄCĄ SIĘ BYLE CZEGO

@Natalia

Haha, co za głupoty Xd ja nie pracując w korpo a w normalnej firmie odkładam 30 tys SAMA bez męża.. on 3x tyle ????

Badia
@Natalia

Czy może pani opisać te możliwości zarobku? Czy wyślę Pani link do filmiku?

Kicia

To teraz wiem że nie ma nic za darmo Szkoda ale cóż zalatuje jednak tą piramidą ...

@Kicia

Czemu piramidą? To jakiś MLM? Powiedz coś więcej.

Zostaw merytoryczną opinię o TeamWork - Lublin

• Jak się pracuje w TeamWork?

Zobacz opinie na temat firmy TeamWork tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TeamWork?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 12 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TeamWork?

Kandydaci do pracy w TeamWork napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TeamWork
3.2/5 Na podstawie 51 ocen.
  • Dolna 3 Maja 8 lok. 4
    20-079 Lublin