Opinie o TeamWork w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie TeamWork. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie TeamWork na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TeamWork w Lublin

Karolajna

Dzięki dziewczyny za opisanie dokładnie o co w tym wszystkim chodzi. Jestem na etapie dołączenia do grupy i po obejrzeniu filmu instruktażowego na którym właśnie zabrakło mi szczegółów (teraz już wiem dlaczego) , ale uwierzyłam w to wszystko , chciałam się tego podjąć , ale na pewno tego nie zrobię, to zwykle naciagactwo!!!!

JestSuper

Na 300 osób tutaj pracyjacych 290 jest dyrektorami. Ja jestem dyrektorem, kto by nie chciał być dyrektorem. Zarabiam 50zł miesiecznie ale za to mam poważne dyrektorskie stanowisko. Pozdrawiam

Ewela

Współpracuję ponad 2 lata, dla mnie świetne miejsce do rozwoju. Mnóstwo darmowych szkoleń i wsparcie na każdym etapie współpracy. Zaczynałam pracować żeby dorobić 1000 złotych, a dziś prowadzę swoją firmę. Polecam! ????

@Ewela

Tymi darmowymi szkoleniami nazywacie chyba pranie mózgu,bo tylko po to te szkolenia .

@Ewela

Na czym polega to wsparcie?A darmowe szkolenia to po proistu leżą w ich interesie ...I ciekawe na czym one polegają ,bo mam wrażenie,że po prostu uczą jak wprowadzać nowych ludzi i dają info o kosmetykach.A to,że pracujesz 2 lata to włąsnie świadczy o tym,że już 2 lata rynek się nasyca ....

mar garita
@Ewela

Dokładnie jak ktoś chce to może,jeżeli człowiek będzie bezczynnie siedział i myślał , że za darmo ktoś mu pieniądze [przeleje na konto to niestety nigdzie tak nie mam trzeba się zaangażować i tyle a Ci którzy nie rozumieją systemu zarabiania niech się doszkolą z ekonomii co jest legalne a co nie .

Skandal

W ogłoszeniach o rzekomą pracę wstydzą się nawet napisać nazwę firmy. Dopiero się człowiek dowiaduje na priv oczywiście tracąc czas. Mnie tak praca nie interesuje bo ani umowy o pracę ani gwarancji minimalnego zarobku. A co do sprzedaży to kolejny problem bo nikt kogo znam nie kupił by tego badziewia w postaci ich kosmetyków. Tam nawet zwykle mydło jest beznadziejne. A te smrody w postaci perfum, które koło perfum nawet nie stały i inne. Ludzie wypróbowali i nie chcą bo szkoda kasy na (usunięte przez administratora)

@Skandal

A to z podaniem nazwy się zgadza,zawsze tylko jak chcesz dorobić to napisz i temu podobne...A już uśmiałam się ,jak kobieta napisała ,że polecanie firmy to poważny biznes.To ciekawe jak nazwiemy prowadzenie wielkiej firmy...

werbuj, narażaj się bliskim
@Skandal

Drogo, bo trzeba zarabiac na tych u góry struktury. Moje koleżanki jednak wołają katalog i chętnie kupują te zapachy (ale to prawie zawsze są wody, bo rzekomych - nikt tego nie sprawdza - perfum jest kilka i kosztują min. 100 zł), kremy, żele, pasty dla dzieci. Są promocje i wtedy warto kupować. Jeśli ktos w ogóle to brać chce. Jestem tylko konsultantka i muszę płacić za opłate członkowską 7 zł rocznie, dostawę 15 zł za każdym razem, nawetco tydzień, katalogi po ok. 2zł, próbki dodatkowe kilka zł, torebki dla klientek kilka złotych, czy rezygnować z 20% rabatu,bo klientka chce mieć coś tanio, pół darmo. Wychodzi się więc na zero. :) :) Jeśli inni chętnie kupują, a ty mocno kroisz wydatki, to po odjęciu kosztów latania z katalogiem możesz zarobić na coś mikro dla siebie, i zazwyczaj bierzesz cos od nich bo żal nie kupic jak taka promocja, eh. NIE KUPUJ W TEJ FIRMIE, bo oni strasznie kłamia, manipuluja tobą, naciagają. Jak każdy w sprzedaży, polecasz, wpływasz na ludzi jak robia to influenserki, by kupowali, bo na tym zarabiasz. Etyka? Spojrzysz w lustro? Jeśli klientki kupią rzeczy za 200 zł, ty wydasz na ww. koszty 20 zł, to masz na czysto 20 zl. Szału nie ma. Tym bardziej że firma (usunięte przez administratora) wciska prezenty, za które musisz zapłacic... Powinni zabronic karnie tych oriflame, ogłoszeń, naganiania, werbowania, nieinformowania o faktach tylko zachwalania korzyści... którą jest po prostu kupowanie kosmetyków JEDNEJ Z TYSIACA FIRM NA RYNKU. Rabat 20%MINUS WW. KOSZTY to dziadowski rabat. bez szału. w niczym nie lepsza oferta od innych. Kanaly na (usunięte przez administratora) kasuja komentarze zawierajace prawdę, fakty. Nie podaja w ogole nigdy kosztów, że musisz opłacac czlonkostwo i dostawę i probki i torebki i że rozmiary produktów i pojemnosci sa małe, a ceny horrendalne, a produkty szkodliwe dkaciebie i środowiska, bo robi sie na elite u szczytu a ty przeplacasz i dajesz sie wciagnac w sekte. Zauwaz, ze osoby wykształcone, posługujące się poprawną polszczyzną, mądre, nie promuja tego. Wstyd im. Osoby promujące nie potrafią nawet mówic dobrze w języku ojczystym, są prost(acki)e, emocjonalne, niezbyt lotne... Łatwo nimi manipulowac ;) Klamstwa, manipulacje, oszustwa, nieinformowanie, zatajanie, kręcenie wykorzystywanie, brak etyki. 3 mln członków, a ile opinii i dobrobytu z tego? No ile? Proporcjonalnie? Nikomu nie zabronisz czynic źle. 3 mln nadużywajacych alkoholu czynia wiecej krzywd, ale jakie placa podatki! ;) Ta sekta nie.

Konsultant Telefoniczny

Pieprzenie o sobie całą godzinę, okłamanie na samym wstępie (głosili się jako praca zdalna obsługująca linie przychodzącą) a jest to nic innego jak wciąganie Cię w sprzedaż garnków.

Po co kłamać?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
praca grupowa

Będzie długo:/ Firma Team work to Polski odpowiednik czegoś czego zadaniem jest zupełnie co innego niż namawianie ludzi na "lepsze życie z tapetą na twarzy" Ogłaszaine się na wioskach np w tej z której pochodzę mówi samo za siebie, a napewno to ze "dyrektorzy" tam podorabiali się (co jest oczywiście prawdą) samo chodów i rakiet kosmicznich oraz komicznych komentarzy na tym choćby portalu, na krzywdzie innych ludzi którym ten biznes zwyczejnie nie wyszedł z powodu braku"naiwnych klientów. Jedna z wielu piramid finansowych z branży marketingowej "drenująca" portfele podatników oraz sznse rozwoju "naturalnej" polskiej gospodarki i zdrowego rozsądku, dodatkowo nastawiona na wciskanie"tapety" z hameykańskich reklam. A sama firma głównie utrzymuje się ze sklepiku "odzieżowego" który prowadzi na podobnej stronie, gdzie ceny sprzedawanych produktóœ wyraźnie opisują kondycję finanasową angielskiej spółki w Polsce. Na zakończenie warto zwrócić uwagę na to że taką "pracę zdalną" wciska się dziś wszędzie młodym niedoświadczonym ludzią cukrząc i pieprząc o niej, a to generuje jeszce większe bezrobocie i spadek obrotów Polskich przedsiębiorców. Powyższe w szcególności powinny mieć na uwadze osoby które "śróbują" wyniki swoich koleżanek w swoich grupach. Zastanawiające jest też to że w firmie facetów nie ma.. Kolejny ściągniety z zagranicy produkt finanasowy "zrobiony po polsku" wykorzystujący ludzi bez pracy, obiecujący gruszki na wierzbie za robienie ludzi w balona i traktowanie ich jak (usunięte przez administratora)

Realistka

Wy jesteście wszyscy niepoważni, ze się pchacie w takie g. Idźcie do normalnej pracy, choćby na kasę. To jest zwykle naciąganie i pranie mózgu.

Żaneta
@Realistka

Naciąganie? Gdzie tu jest naciąganie? Bo robię zakupy dla swojej rodziny (czytaj, nie kupuję w słynnej stacjonarnej drogerii Ros....), Tylko kupuję w Oriflame, bo mogę zapłacić taniej. W dodatku kupuję tylko to co najpotrzebniejsze, szampon, żel pod prysznic, mydło, perfum. Gdzie jest tutaj naciąganie? Że z czasem mam rabat 90% na zakupy i do tego wypłatę? Nie wiem gdzie tutaj jest naciąganie, ale sporo tracisz, jeśli masz takie zdanie. ???? Pozdrawiam

Ewelina
@Realistka

To żadne naciąganie. Pracuję w Teamwork Polska. Jestem mamą na macierzyńskim, po skończeniu tego urlopu musiałabym wrócić do pracy, która jest 60km od miejsca mojego zamieszkania. W Teamwork pracuję w domu przy córce i nie muszę tracić PLN na dojazdy. Dla mnie to świetne rozwiązanie. W dodatku cały czas jestem z córeczką, nie muszę martwić się, kto się nią zajmie. Na etat nie wrócę wiedząc że będę ok 10 godzin poza domem, dostanę 2000zl, stracę na dojazdy z 500zł i ostatecznie będę mieć na miesiąc tyle co tutaj na 3 tygodnie (bo wypłaty są co 3tygodnie).. Czyjeś argumenty o tym, że co to za praca jak sie nie ma od umowy na starcie, to żaden argument, ponieważ na początku wszystkiego się uczymy i tutaj zarobek zależy od własnego zaangażowania, a praca ma charakter dorywczy. Kiedy się wypracuje pewien etap, zakładamy działalność gospodarczą, bo wcześniej po prostu nie trzeba się rozliczać. Na początku zarobki nie są ogromne, ale całe nasze.

Nowakowski
@Ewelina

A w Teamwork Polska zarobisz 500zl. Miesiecznie tracąc 10 godzin dziennie. Już lepiej wyjdzie dojeżdżać te 60KM

Jula
@Nowakowski

Ciekawe kto pracuje 10h dziennie w Teamwork. Bo na pewno nie ja, a wypłatę co 3 tygodnie mam taką, że spokojnie mogłabym od ręki iść do salonu po wypasiony samochód.

Jolka
@Jula

Dlaczego nie zaczynasz swoich gryzmołów "za górami, za lasami ...", bo ewidentnie opowiadasz bajkę, którą chciałabyś przeżyć.l

Megan

To czemu nie idziesz?

Lena
@Megan

Nie idzie, bo odkłada na samolot, albo i rakietę, żeby szukać jeleni w kosmosie.

@Lena

Hehe już tylko kosmos im został ,niech zbierają na rakietę dyrektorki od siedmiu boleści i frru na Marsa naiwnych kosmitów szukać.

@Ewelina

a co robisz z córeczką gdy klikasz w kompie?

@Żaneta

No żeby mieć wypłatę to musisz mieć takich kupujących kilkudziesięciu ,a co ile robisz zakupy kosmetyczne za 300 zł?Co 3 tygodnie?No sorry ,ale ja w perfumach się nie kąpię.

Mechu
@Jula

Ciekawe czy ma Pani świadomość ile w dzisiejszych czasach kosztuje "wypasiony" choćby Opel Astra. Myślę, że nie.

L
@Jula

Kolejna kocopoły gada ile to zarabia na precy dorywkowej siedzac 3h dziennie albo najlepiej 1h dziennie, a żadna nie pokaże paska z wypłaty.

o dziewczyny, jak ja się naśmiałam z tych dialogów. Sa tu jeszcze przemiłe Panie, które na poczatku roku tak zachwalały i potwierdzą swoje liczne sukcesy w teamwork? gdzie wyleciałyscie na wakacje ? Malediwy, Zanzibar?

Mechu

Czytając pozytywne opinie, mam wrażenie że aby osiągnąć sukces na tym polu powinienem być młodą mamą, która po płatnym macierzyńskim szuka jak dorobić, ale bez wychodzenia z domu. To chyba taka grupa docelowa tego Teamu. Jest pewnie niewielka szansa na zrobienie "kariery", ale w tej grupie docelowej raczej żadna "kariery" nie zrobi. Młoda matka, która nie bardzo ma gdzie wrócić po macierzyńskim, lub jeśli wróci to nie będzie jej stać na płatny żłobek - raczej nie wróżę powodzenia. Co innego szefowa HR lub PR w dużym korpo z pensją co najmniej kilkanaście tysięcy netto i umiejętnościami wymaganymi na tym stanowisku - to jest osoba, która mogłaby odnieść tu sukces. Jeśli taką osobą nie jesteś - raczej bym odpuścił.

Magda

Co za bzdury z tymi pakietami? Przeciez to wyssane z palca głupoty, nie na żadnych pakietów do zakupienia. Może zamiast wierzyć we wszystko co ludzie piszą myślący człowiek sam przekona się jak jest u źródła?

Fir
@Magda

Prubowalam sie dowiedziec. Po kontakcie z 10 paniami stamtad nadal nie wiem jaką dostane umowe na start. To przekret, sekta, czy kpina?

@Fir

Jesteś członkiem na zasadzie klubowicza, robisz zamówienie na 400zl i np od poiomu 8 %odbija ci sie 200zl za obrot grupowy i minus 20%Twojego rabatu. Czyli np kilka osób zamawia za 400zl. Ty masz z tego 80zl za rabat olus 200 za obrot jak masz np poziom 8%. Razem za 3 tygodnie masz 280zl na czysto. To tak na początek. Jak twoja grupa rosnie zakładasz działalność

Olp
@Ania

Za ta pracę to raczej wyżyć się nie da ?

@Magda

Pakietów faktycznie nie ma ,ale musisz zrobić zakupy za 100pkt czyli za ok.350 złotych.

@Ania

Odejmij to co musisz włozyć,czyli zakupić i po drugie jak twoja grupa bedzie robić tak duże zakupy.

Patrycja04

Dużo się naczytałam o tej firmie opinie same negatywne koleżanka mi poleciła ale nie jestem zainteresowana poznałam dziewczyny które tam pracowały i odeszły bo je oszukali podobno. A pomyśleć że ja się w to wszystko chciałam pakować to zwykłe ściemy nie idzcie na to.

@Patrycja04

W każdym temacie opinie są podzielone. Ci którzy są zadowoleni będą polecać, a ci którzy nie są będą odradzać. "Oszukali podobno"? Czyli nie ma żadnych potwierdzeń tylko gdybanie? W tej branży zarabia ten kto pracuje więc jak mogło dojść do oszustwa? Nie wypłaca się pieniędzy za nic nie robienie, a często tak ludzie postrzegają pracę online.

Oliwia 32
@Patrycja04

I dobrze pani zrobiła ze się pani tam nie wpakowała kiepskiej jakości kosmetyki i na dodatek drogie . Zamówienia nigdy się nie zgadzały prezenty za które była pobierana opłata.

@Klaudia

No włąśnie tak opisują,że pracujesz kiedy chcesz ,tylko 4 godziny tygodniowo -i tu już masz oszustwo.A praca polegająca na namawianiu innych -to chyba powinno się nazywać telemarketing.

Hmm

Czy pracując w tej firmie nie będę musiała nic kupować, ani naciągać moich znajomych rodzinę na kupowanie czegokolwiek? Proszę o odpowiedź.

@Hmm

I jeszcze nic kupować bo to też ważne. Pieniądze trzeba oszczędzać w dzisiejszych czasach.

Sprzedawać miało być :)

Lil
@Hmm

O to raczej chodzi żeby naciagac bo w innym nic nie zarobisz ????

@Hmm

Będziesz musiała albo sama kupować albo innym wciskać. I przypominam ze to kosmetyki oriflame! Czyli słaba jakość! Żeby jeszcze było co wciskać. A po za tym to lekki wart pracowac jako konsultantka ofriflame

@Monika

Jakiej firmy kosmetyki Pani zdaniem są dobrej jakości? Chętnie sprawdzę i porównam :) Ja akurat jestem bardzo zadowolona ponieważ dużo produktów ma badania kliniczne czyli ich działanie jest potwierdzone naukowo. Mało które firmy dostępne na rynku i cenowo dla kazdego posiadają takie badania. Wcześniej robiłam zakupy gdzie indziej ale kiedy zapoznałam się z polityką firmy, która dba o środowisko i zwierzęta zaufałam jej i nie żałuję :)

Lil
@Monika

Pani Moniko zgadzam się z Panią

cz
@Hmm

Musisz mieć minimalną punktową sprzedaż w każdym katalogu, mniej wiecej co 3 tyg, kwotowo to różnie wychodzi ale nawet kupując na własny użytek nie jesteś w stanie tego zużyć, do tego za zakupy kilku produktów/wydać konkretną kwotę produktów można za 1 zł dostać perfumy czy torebkę, żal nie skorzystać a Ty wydajesz dodatkowe pieniądze na kosmetyki których prawdopodobnie nie potrzebujesz. Dla jasności to jest ściśle związane z Oriflame

@cz

3 lata współpracuje z firmą i kupuje dla siebie i dla swojej rodziny. Nie wydaje na to tony kasy, a nawet mogę powiedzieć że dużo mniej niż wydalanym w sklepie. Nie kupuje też nic co nie jest mi potrzebne :) owszem kiedyś nie potrafiłam się powstrzymać i brałam za dużo ale to dlatego że miałam to 90% taniej :D

@Klaudia

Ja używam tylko kosmetyków koreańskich TonyMolly albo Faceshop. Oriflame używałam i jakość mizerna ale z drugiej strony za taką cenę to nie dziwne. Czy mogłaby Pani powiedzieć na czym polega praca w Teamwork bo żadna z Pań konkretnie nie chce powiedzieć na forum. Jedynie jakieś bzdety na priv albo ten durny 40 min filmik na yt o piramidzie.

Ciekawa

Tez się chętnie dowiem

@cz

Właśnie tez tak miałam i szybko załadowałam szafkę niepotrzebnymi kosmetykami na kilka miesięcy.No bo ile kosmetyków miesięcznie zużywasz...

@Klaudia

Nie współpracujesz tylko kupujesz,bo jak nie wydajesz tony kasy i kupujesz tylko dla rodziny to nie zarabiasz dodatkowych pieniedzy ,tylko taniej kupujesz ,a to jest różnica pomiedzy pracą a zakupami./,nazwijmy je lojalnosciowymi.

ja Agata

Zarabiaj 26% od sprzedaży, bez umowy, pakietów startowych, obowiązków i wymagań. zapraszam, logujesz się jak do sklepu internetowego i na start masz -20% taniej niż niezalogowani klienci. Do 11.04 bonus 130 zł na pierwsze zakupy. Sprawdź, zalogowanie nic nie kosztuje: (usunięte przez administratora)

Ola
@ja Agata

Droga pani teraz wszystkiego jest pod dostatkiem wszędzie .W Rosmanie też są promocje w Naturze czy Hebe również , więc tym postem pani nie zabłysła.

@Ola

dają w Rossmannie 130 zł na zakupy?

@ja Aga

Myślę że nigdzie nie dają nic za darmo, żeby mi ktoś dał 130 zł na zakupy to komuś innemu musi zabrać , lub co gorsza ja muszę kogoś naciągnąć żeby tą kasę wyłożył.

@Aga

Dają 130 zł na pierwsze zakupy :) i nie ma co się doszukiwać drugiego dna. Tylko do 11 kwietnia. Prezent powitalny. Ale nie w Team Work oczywiście ;)

@ja Aga

Zeby dali 130 złotych to albo to nie jest tyle warte ile piszą,albo musiasz zamówić za 400

Jestem na nie

Z początku byłam zainteresowana oferta gdyż na filmiku zachęcającym do współpracy mówili, ze wcale to nie jest latanie z katalogiem. Hmm moim zdaniem jest bo żeby wyrobić poszczególne progi procentowe trzeba tych punktów dużo nazbierać, im większy próg = większa ilość pkt do zdobycia. Może dla kogoś nie jest to problemem jak lubi ludzi męczyć wiadomościami, ze zbiera zamówienia i a nóż ktoś coś zamówi. Po drugie trzeba ludziom spamować „ słodkimi” wiadomościami aby dołączyli do projektu, być sztucznie i az nad to miła i męczyć ich mimo ze powiedzą ze nie. A nie oszukujmy się, większość ludzi ma dość po takich wiadomościach i nie dziwie się, ze skarżą się na ta cała firmę. A po trzecie to miałam okazje przetestować kosmetyki gdyż musiałam zrobić 1 zamowienie za 100 pkt czyli jakieś 300 zł około aby w ogóle moc być w tym projekcie i mnie nie powaliły, wrecz zniechęciły aby cokolwiek jeszcze coś zamawiać i wciskać to ludziom.. . Ceny niektórych produktów, które zużywamy na co dzień tez wcale nie są przystępne. Pasta do zębów 15 zł, mały żel 250 ml również tyle samo. Chcecie żeby zamieniać drogerie na Oriflame... bym dawno poszła z torbami..

@Jestem na nie

No Twoja wypowiedz to samo sedno!!!!

Honorata

Czy ktoś może powiedzieć, czym dokładnie zajmuje się TeamWork i czy warto podjąć współpracę z tym pracodawcą? Szukałam jakichś informacji w Internecie, ale są dość szczątkowe, szczerze mówiąc. Mieszkam w okolicy Lublina i akurat szukam pracy, stąd moje zainteresowanie.

Acha
@Honorata

Ty już wszystko jest opisane ,ale tak jednym zdaniem rozprowadzanie kosmetyków Oriflame ,zarobek zależny od ilości sprzedaży pakietów ,w rzeczywistości to się wogule nie opłaca.

Emilsza_02
@Honorata

Teammwork Polska współpracuje z Oriflame i pozwala na budowanie zespolu i generowanie dochodu bez wychodzenia z domu i bez sprzedaży kosmetykow, chętnie dodam Cie do naszej grupy i podesle link z tramisja w ktorej jest wszystko wyjasnione- jesli tylko chcesz.

Edyta
@Honorata

Honorata zapraszam do mnie. Wszystko Ci przedstawię i wytłumaczę.

Rozbawiona
@Acha

O! Nawet tu już dwie konsultantki walczą o kolejnego naiwniaka, który tylko szepnął "może, przemyśle.." Paskudne środowisko, szkolenia, na których uczą jak naciągać ludzi, jak nimi manipulować i mamić ich "niezależnością" i pieniędzmi bez wychodzenia z domu. Na każdym z takich szkoleń zawsze bardzo chciało mi się śmiać, miałam z 17 lat i mało asertywności, więc mnie wciągnęli w MLM, ale bardzo szybko zorientowałam się jak intensywna to jest manipulacja.

Freekie
@Rozbawiona

Przykro mi ze cie w to wciagneli mnie tez chcieli ale nie dali rady ale to tylko dla tego ze nie wiedziałam z czym to się je i się tego balam zrobić

@Emilsza_02

No właśnie ,budowanie zespołu,który musi zarabiać >Firma za same zapraszanie NIE wypłaca wynagrodzenia.

Bot

Oj chyba boty do pisania pozytywnych komentarzy się zacięły. Czy tylko ja widzę te znaki ????? na końcu pozytywnych komentarzy?

Mądrzejsza

Szkoda czasu i pieniędzy.. Naciągacze jakich mało.. Na początku gwarantują wypłaty od 2tys w górę bez wkładu własnego.. Jeśli się zdecydujesz, prześlę Ci instruktażowy film i zaprosi do grupy po obejrzeniu gdy się zdecydujesz zaczyna się gorzka prawda, musisz zakupić pakiet startowy coś koło 500zl (badziewne kosmetyki które im nie schodzą) i właśnie zostałaś oszukana, zostawiają Cię sama z tym szajsem (ba nawet się juz kontakt urywa i brak z zainteresowania z ich strony dopóki nie sprzedasz tego badziewia a kosmetyki są naprawde miernie i tragiczne) który musisz Ty sprzedać innym naiwnym aby na tym zarobić.. Jednym słowem GRUBO odradzam lepiej iść do normalnej pracy bo tutaj początkowi TYLKO strąca no chyba że lubisz męczyć ludzi, oszukiwać i wciskać im kit taki jak Tobie wcisnęli to spróbuj.. Kompletnie nie warte żadnego zainteresowania.

@Mądrzejsza

Dziekuje za obiektywną opinię.

Generalnie wygląda na piramidę finansową w nowym wydaniu. Coś jak Amway w latach 90-tych.

ja Aga

a jeśli Was znudził dotychczasowy pracodawca zapraszam! Zarabiasz 20% od tego co sprzedasz i nie ma żadnych pakietów startowych, umów ani obowiązków: (usunięte przez administratora)

@ja Aga

Ale wymyśliłas ,jak mi się znudzi pracodawca to co ty mi wszystkie składki emerytalne i ubezpieczenia opłacisz włącznie z umową na czas nieokreślony mi zagwarantujesz , i chociaż najniższa krajową to wtedy zwalniam się z pracy i idę do ciebie pracować .Mogę nawet 8 godzin dziennie pracować .ale chcę wszystkie składki i umow3, inaczej to raczej zostanę jednak z moim pracodawcą chociaż czasem jest nudny .

rerewus

Witam nigdy nie jedzcie z nimi za granice byle jake lokacje wszystko poniszczone na lokacji stawka w ogłoszeniu 11.38 euro na umowie 10.15 kłamią ludziom w oczy wypłaty zawsze poniżej 1000 euro kordynator M,... niema zielonego pojęcia o niczym zadasz mu pytanie a on i tak powie cos co nawet nie jest związane z tematem

Iza
@rerewus

Cooo??? O jakiej Ty firmie piszesz? Chyba z ko kurencji jesteś, że takie bzdury wypisujesz

@rerewus

Tu zarobisz 26% od sprzedaży. Bez umowy, zobowiązań, pakietów startowych i obowiązków. Do 11.04.2021 dostaniesz 130 zł na pierwsze zakupy. Zapraszam! Logowanie do niczego nie zobowiązuje, pobuszuj w sklepie i korzystaj z promocji! :-) (usunięte przez administratora)

Fox Forever

Praca w Teamwork to nic innego jak bieganie z katalogiem i wciskanie ludziom kosmetyków marki Oriflame. Najpierw jednak trzeba tych ludzi przekonać do tego, aby zmienili swoją dotychczasową drogerię właśnie na Oriflame. Po przystąpieniu do projektu bierze się udział w tzw. szkoleniach w postaci m.in. filmów na (usunięte przez administratora) oraz transmisji na FB. Podczas takich transmisji dziewczyny prezentują same zalety udziału w projekcie Teamwork w ogóle nie wspominając o tym, że kosmetyki trzeba wciskać. A taka jest prawda. Poza tym opowiadają o tych zaletach jak nakręcone, niczym guru w sekcie. Posługują się jedną prezentacją i na jej podstawie w kółko powtarzają jedno i to samo. Żałosne. Zarabiać można tu zacząć dopiero wtedy, gdy stworzy się swój własny zespół, który, a jakże, też będzie biegał z katalogiem i nabijał sobie punkty wciskając ludziom kosmetyki marki Oriflame. Nie polecam nikomu chyba, że ktoś chce zostać typowym nagabywaczem i naciągaczem. Aha, i jeszcze jedno, w tym projekcie nie można mieć własnego zdania. Trzeba postępować według utartego schematu, a jeśli ktoś spróbuje się z tego wyłamać, dostaje ostrzeżenia, bany i jest w bardzo nieuprzejmy sposób traktowany przez dziewczyny, z których większość to młode mamy, czyli osoby, które uważają, że do wszystkiego mają prawo i wszystko im wolno, a tak naprawdę mają wyjątkowo cięte charaktery.

Zostaw merytoryczną opinię o TeamWork - Lublin

• Jak się pracuje w TeamWork?

Zobacz opinie na temat firmy TeamWork tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TeamWork?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 12 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TeamWork?

Kandydaci do pracy w TeamWork napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TeamWork
3.2/5 Na podstawie 51 ocen.
  • Dolna 3 Maja 8 lok. 4
    20-079 Lublin