EuropaJob Sp z o. o.

3.4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o EuropaJob Sp z o. o.

Polecam Nowy wpis

Witam mialam okazję pracować w hotelu w Niemczech za pośrednictwem agencji. Agencja tylko pośredniczyła. Praca była świetna, wszystko jak w umowie zakwaterowanie plus wyżywienie. Nie mam do czego się doczepić. Wypłaty były terminowo bez żadnych problemów.Ponadto kontakotwala się ze mną pośredniczka czy dojechałam itp. Bardzo miło.Jednym słowem mogę polecić.

Gibon

Europa Job Kraków czy firma Pracadlaciebie Poznań to ta sama firma obiecanki na początku aby zachęcić ludzi do roboty gruszki na wierzbie, a potem rozczarowanie odradzam wyjazdu przez tą firmę do spawania maszyn rolniczych Kraj Loary/Laval dziura w Monsurs i (usunięte przez administratora) odradzam z całego serca.

Dariusz
@Gibon

A ile się zarobi w EuropaJob? Możesz podać jakieś konkretne stawki w tej firmie? I co należy tu do zadań pracowników? Daj znać :)

Eeee
@Dariusz

Jak narobisz nadgodzin to ujdzie w tłoku, ☹️

Gibon Nowy wpis
@Dariusz

Jak narobisz nadgodzin, spawanie typu tynkowanie inaczej zarzucanie dziwna metoda nie każdy to potrafi robić a nie ma czasu na naukę, montaż, spawanie patrzą na dokładne szczeguły, nie warte stawki do wykonywanej pracy.

Ja Nowy wpis

Niestety nie polecam firmy Europa Job Kraków która jest tym samym co w Poznaniu Praca Dla Ciebie głównym ich hasłem jest stawka do uzgodnienie lanie wody nic w stanie na sto procent nie są zapewnić jakie to wspaniałe warunki mieszkaniowe internet akurat powiem lipa nie miałem. I nie polecam tych firm!!!

Pytanie Nowy wpis

Jak dużo osób pracuje na stanowisku Stolarz w firmie EuropaJob Sp z o. o.?

ktoś
Kandydat

Czy wiecie jakich narodowości pracowników szukają?

@ktoś

Witaj! Zachęcamy do kontaktu pod nr: 12 349 09 92 - odpowiemy na wszystkie pytania. Pozdrawiamy, Europajob.

zybi
Kandydat

Jak wygląda sprawa podatku jest płacony w Polsce czy w Francji i jak jest z ubezpieczeniem

@zybi

Witaj! Zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod nr: + 48 12 349 09 92. Udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania. Pozdrawiamy, EuropaJob.

John

Witam. Pracował lub pracuje ktoś na korsyce przy wędlinach? Jakieś opinie? Pozdr.

Jakie są mocne strony pracodawcy EuropaJob Sp z o. o.?

Rycerzyk

Pracowałem w Europiejob. Sytuacja mojego punktu widzenia wygląda tak. Dzwoni do was kobieta która chce was rekrutować do pracy, cudy na kiju opowiada o pracy. A potem poznaje się koordynatora i brygadzistę. O ile do brygadzisty nie mam nic poprostu jest pionkiem który wszedł w tą firmę za daleko. To już koordynator to grubsza sprawa. Człowiek na dzień dobry sprawia wrażenie miłego, obeznanego i dodającego chęci do pracy w taki sposób że człowiek faktycznie chce tam pracować ale to zmienia się szybko. Pierwsza oznaki podejście do meldunku w Niemczech. W umowie mamy zapewnionych tłumaczy itp ale ty od niego usłyszysz że on nie jest od biegania i załatwiania takich spraw jak meldunek i lekarz gdzie w umowie MA obowiązek iść z tobą albo chociaż wyznaczyć zastępstwo a chociaż poprostu odebrać telefon od Ciebie i tłumaczyć np u lekarza itp. Moja rada? Jak wam tak powie to trzeba mu pysknac o tym gdzie za tłumaczenie trzeba fakturę wysłać bo Europajob gwarantuje tłumaczenie. Drugi taki jego grzeszkiem są mieszkanka. Tak jak ludzie już pisali ma się umeblowana kuchnie toaletę i w pokoju postawione łóżko! Tak to wszystko. Cała reszta to co znajdziecie w pokojach jest z wystawek, ale nie to w tym jest najgorsze. Najgorsze jest podejście koordynatora do ludzi na mieszkaniu. Wyrzucanie jedzenia bo stoi na kuchence, niezapowiedzianym wchodzenie do mieszkania nawet pod nieobecność kogokolwiek. Z nowymi ludźmi wpada jak do siebie bez informacji o tym że przyjedzie! całkowicie nie zapowiedziany ani SMS ani telefonu nic a ty w gacisch w przejściowym pokoju śpisz po nocce, bo ludzie są rzucani do mieszkań losowo i nie zdziwcie się jak będsoe was współlokator budził bo wrócił z pracy. I z miejsca dopierdziela się że talerz w zlewie nie zmyty. Grozi wywaleniem z mieszkania notorycznie nie ważne czy z twojej czy kogoś innego winy. Jeżeli chodzi o finanse to nie jest najgorzej fakt że są problemy z premiami ale do tej pory tak naprawdę może że 3 -5 osób niedostaly faktycznie niesprawiedliwie i sami z tym nic nie chcieli zrobic, proste ich decyzja to że Pani księgowa ledwo obsługuje kalkulator to niż też inna sprawa, poprostu jak jest coś źle to samemu trzeba zadzwonić i wyjaśnić sprawę, raczej nie ma problemu z odzyskaniem swoich pieniędzy. Wypłaty, tak to jest tutaj nie do końca. Dochodzą rzadko w terminie ale dochodzą zawsze, wolę kogoś kto się spóźni z zapłata 2-3 dni niż kogoś kto nie placów wogole i chyba każdy to rozumie. Ale tak pani Izo polskie prawo mówi że po podpisaniu umowy i gdy pracodawca deklaruje wypłatę do 10 to do 10 ona ma być na koncie i nie ma tu zasłaniania się bankami przelew wysyła się 5-7 i wszyscy są zadowoleni a nie 10 o godzinie 17:00 je wysyłacie dopiero. tak mówi Kodeks pracy i pracownik gdy nie dostanie wypłaty powyżej 3 dni tego zadeklarowanego terminu ma prawo do odsetek z tego powodu !!! Kodeks pracy to gwarantuje. Reasumując Europajob nie jest najgorsza firma i jak by chcieli to mogli by to wszystko naprawić.

Ilona
@Rycerzyk

Takiego wpisu tu niewątpliwie potrzebowaliśmy. Pamiętaj tylko następnym razem, iż na forum nie używamy żadnych danych personalnych konkretnych osób. W sposób merytoryczny i bardzo przejrzysty opisałeś nam wiele aspektów, związanych z zatrudnieniem poprzez EuropaJob. Szkoda jedynie, że masz tak niepochlebne zdanie na temat tej agencji pracy. Nie wspomniałeś nic o kwestii ubezpieczenia. Czy zatrudniając się poprzez EuropaJob ma się je zapewnione?

Darek
@Ilona

Chyba oczywista sprawą jest ubezpieczyć Pracownika przez Pracodawcę.

Tytan

Czemu tak długo się czeka na wypłaty? Co z premia na święta od firmy? Cichy robocze pozdrawiam pracownik w hit-holz

Babilon
@Tytan

Będziesz miał jak sobie kupisz albo przejdziesz na niemieckie warunki. Innaczej nie opłaca się im kupować bo za tanie wakacje by były.

Rafalnix
@Tytan

Dostałem oferte pracy w Hit Torgau. Jakie są tam warunki. Opłaca się tam jechać?

PanAdolf

Ogólnie tragedia, oszukują na godzinach jak Ci chip bie działa bo Nie działają to Ci pan Marek C! Powie tak idź do przełożonego niech on to wyjaśnię ty dostajesz N i 3 miesiące bez premi. Meldunek? Ja byłem 4 miesiące i się nie doczekałem śmiech na sali. Praca (usunięte przez administratora) jak noc tragedi w domach pijaństwo speluna ogólnie tragedia. Naprawdę odradzam każdemu kto chce tam jechać ludzie to jest oszustwo jak nie wiem co. Aa j jeszcze pobierają Kaucje to 200€ których nigdy nie odzyskacie. Bo w biurze powiedzą ze to sprawa Pana Marka C który pokaże wam dom bo umów o prace jest z Europajob a o chatę z nim ale kasę zabrała Europajob z wypłaty. A jak napisałem do Pana Marca C o poeniadze o kaucje to mnie zablokował. Wiec Ja idę z nimi do sądu! Umówię tu naprawdę szczerze nigdy nikt mnie tak w oczy nie oszukiwał. Będę tu zaglądał wiec jeśli ktoś naprawdę chce informacji niech zostawi kontakt Ja się odezwę. Wyślę zdjęcia nagrania rozmów. Wszystko mam będę się z nimi sadził nikt mnie tak w życiu nie oszukał.

Rafalnix
@PanAdolf

Chciałbym się coś więcej dowiedzieć o tej firmie Hit w Torgau. Strasznie w agencji ja pozytywnie reklamowali.

Sebastian

Mam pytanie, czy posiada waszą agrncja jakąś pracę w Holandii? Z góry dziękuję za info

@Sebastian

Witam, Nie posiadamy ofert pracy na terenie Holandii. Zachęcamy do zapoznania się z ogłoszeniami na naszej stronie internetowej. Posiadamy tam wszystkie aktualne oferty pracy. Pozdrawiamy, EuropaJob.

zadowolony

Fajna agencja, mają ciekawe prace, interesują się zatrudnionym pracownikiem, polecam

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie EuropaJob Sp z o. o.?

XXX
@Pytanie

Umowa o pracę. Po max 3 m-cach dają umowę do końca kontraktu 18-go (ja dostałem nawet już po m-cu pracy)

Zibi

Witam pracuje ktoś jako monter płyt karton gips we Francji ? I może powiedzieć jak jest ile średnio godzin w tym i jakie średnie wypłaty

@Zibi

Witaj! Zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod nr: + 48 795 993 393. Udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania. Pozdrawiamy, EuropaJob.

Stolarz Jarek

Byłem z firma w Alpach we Francji Wrzesień Grudzień i wszystko było super . Dużo godzin bardzo dobra kasa nic nie mogę powiedzieć . Był jeden (usunięte przez administratora) ale jak narozrabiał to go pogonili i do końca roboty był spokój . Kwatery bardzo dobre . Maja dzwonić niedługo na powrót na pewno wracam

paleta

pracuje tutaj 8 miesiac , wcześniej robiłem na magazynach w Niemczech i w Holandii . Nie wiem co to za chłopy ciągle piszą ale chyba nie wiedza po co tu przyjechali . Dla mnie normalna praca fizyczna ani lekka ani cieżeka robic trzeba i tyle . Pieniądze normalne placą zawsze a w innych agencjach to albo nie bylo roboty albo nie placili . Ja polecam

Mirek

Witam , pracowałem w Hit prawie dwa lat praca jak każda inna fizyczna jak się umie i chce pracować to nie ma problemu . Problem to jest z tymi co przychodzą i od pierwszego dnia chcą zaliczke a jeszcze w pracy się nie pojawili i jeszcze po sobie nie sprzątaja . Ja miałem po czasie normalnych chłopaków na kwaterze i wszystko było git. W robocie normalni ludzie . Z biurem zero problemów jak coś mi nie grało pani w biurze wszystko wyjaśniła . Pracowałem przez kilka agencji i ta jest mega OK wiec chłopy nie marudzic bo pracowac trzeba wszedzie

Sebixx

Czy jest wypłacalna firma i jak wygląda praca na stanowisku traktorzysty ?

Ogrodniczka

EuropaJob godna uwagi i zainteresowania. Przemiły, kompetentny i wyczerpująco informujący zespół. Polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o EuropaJob Sp z o. o. - Kraków

EuropaJob Sp z o. o.