3 Dodaj opinię
3 386 267 5 1

Opinie o EuropaJob Sp z o. o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Spawacz
Nazwa działu: Produkcja

Wstyd co oferują spawaczom do Francji. Nie dość że łosi szukają z własnym samochodem to jeszcze śmieszne 11€ brutto oferują... Nawet jak dają jakieś dodatki to nie opłaca mi się kiwnąć palcem za 6k pln netto w podstawie czy tam ile wyjdzie. Tyle to ja w polsce zarabiam i nigdzie jeździć nie muszę.

Tak19Nie1
Lidia
@Spawacz

Rozumiem, że stawka jaką proponuje firma EuropaJob dla spawaczy za granicą nie usatysfakcjonowała Ciebie. Czy pamiętasz jednak jakie inne zapewniania ta firma świadczy swoim pracownikom? Może podczas rozmowy, którą odbyłeś było coś o świadczeniach socjalnych dla pracowników?

ZENEK
@Spawacz

Potwierdzam (usunięte przez administratora)euro dla spawacza we Francji oferują a przez telefon złote góry obiecują omijać dalekim łukiem tą agencję.

ziomal

Cześć. Czy jest ktos kto pracuje w Torgau jako operator koparki bądź wózka widłowego ? jakie są przelewy za miesiac pracy na konto ?

Pracodawca

@ziomal

Dzień dobry, Zachęcamy do kontaktu bezpośredniego pod nr tel: +48 795 993 393, odpowiemy na wszystkie pytania. Pozdrawiamy, Europajob.

Rycerzyk
Nazwa działu: Produkcja

Pracowałem w Europiejob. Sytuacja mojego punktu widzenia wygląda tak. Dzwoni do was kobieta która chce was rekrutować do pracy, cudy na kiju opowiada o pracy. A potem poznaje się koordynatora i brygadzistę. O ile do brygadzisty nie mam nic poprostu jest pionkiem który wszedł w tą firmę za daleko. To już koordynator to grubsza sprawa. Człowiek na dzień dobry sprawia wrażenie miłego, obeznanego i dodającego chęci do pracy w taki sposób że człowiek faktycznie chce tam pracować ale to zmienia się szybko. Pierwsza oznaki podejście do meldunku w Niemczech. W umowie mamy zapewnionych tłumaczy itp ale ty od niego usłyszysz że on nie jest od biegania i załatwiania takich spraw jak meldunek i lekarz gdzie w umowie MA obowiązek iść z tobą albo chociaż wyznaczyć zastępstwo a chociaż poprostu odebrać telefon od Ciebie i tłumaczyć np u lekarza itp. Moja rada? Jak wam tak powie to trzeba mu pysknac o tym gdzie za tłumaczenie trzeba fakturę wysłać bo Europajob gwarantuje tłumaczenie. Drugi taki jego grzeszkiem są mieszkanka. Tak jak ludzie już pisali ma się umeblowana kuchnie toaletę i w pokoju postawione łóżko! Tak to wszystko. Cała reszta to co znajdziecie w pokojach jest z wystawek, ale nie to w tym jest najgorsze. Najgorsze jest podejście koordynatora do ludzi na mieszkaniu. Wyrzucanie jedzenia bo stoi na kuchence, niezapowiedzianym wchodzenie do mieszkania nawet pod nieobecność kogokolwiek. Z nowymi ludźmi wpada jak do siebie bez informacji o tym że przyjedzie! całkowicie nie zapowiedziany ani SMS ani telefonu nic a ty w gacisch w przejściowym pokoju śpisz po nocce, bo ludzie są rzucani do mieszkań losowo i nie zdziwcie się jak będsoe was współlokator budził bo wrócił z pracy. I z miejsca dopierdziela się że talerz w zlewie nie zmyty. Grozi wywaleniem z mieszkania notorycznie nie ważne czy z twojej czy kogoś innego winy. Jeżeli chodzi o finanse to nie jest najgorzej fakt że są problemy z premiami ale do tej pory tak naprawdę może że 3 -5 osób niedostaly faktycznie niesprawiedliwie i sami z tym nic nie chcieli zrobic, proste ich decyzja to że Pani księgowa ledwo obsługuje kalkulator to niż też inna sprawa, poprostu jak jest coś źle to samemu trzeba zadzwonić i wyjaśnić sprawę, raczej nie ma problemu z odzyskaniem swoich pieniędzy. Wypłaty, tak to jest tutaj nie do końca. Dochodzą rzadko w terminie ale dochodzą zawsze, wolę kogoś kto się spóźni z zapłata 2-3 dni niż kogoś kto nie placów wogole i chyba każdy to rozumie. Ale tak pani Izo polskie prawo mówi że po podpisaniu umowy i gdy pracodawca deklaruje wypłatę do 10 to do 10 ona ma być na koncie i nie ma tu zasłaniania się bankami przelew wysyła się 5-7 i wszyscy są zadowoleni a nie 10 o godzinie 17:00 je wysyłacie dopiero. tak mówi Kodeks pracy i pracownik gdy nie dostanie wypłaty powyżej 3 dni tego zadeklarowanego terminu ma prawo do odsetek z tego powodu !!! Kodeks pracy to gwarantuje. Reasumując Europajob nie jest najgorsza firma i jak by chcieli to mogli by to wszystko naprawić.

Tak7Nie2

Ilona
@Rycerzyk

Takiego wpisu tu niewątpliwie potrzebowaliśmy. Pamiętaj tylko następnym razem, iż na forum nie używamy żadnych danych personalnych konkretnych osób. W sposób merytoryczny i bardzo przejrzysty opisałeś nam wiele aspektów, związanych z zatrudnieniem poprzez EuropaJob. Szkoda jedynie, że masz tak niepochlebne zdanie na temat tej agencji pracy. Nie wspomniałeś nic o kwestii ubezpieczenia. Czy zatrudniając się poprzez EuropaJob ma się je zapewnione?

Nazwa działu: Produkcja

Myslałem że coś się zmieni ale widzę że nic. Koniec gry dla europajob dzwonię do adwokata. Ciekawe co powie na te śmieszne nie wypłacanie pieniędzy i premi. Okradacie pracownika. Wypłaty są do 10. A przychodzą 13 albo 14 za każdy miesiąc opóźnienia wytoczy wam sprawe w sądzie. Naliczacie jakiś śmieszny podatek nie mam zamiaru płacić wam 3 tysiące złotych każdego miesiąca. A wy trzymajcie dalej na oprocentowanym koncie. Ciekawe jak inspekcja wpadnie do was czy stracicie koncesje. Dowidzenia piramido europajob..

Tak8Nie1
Ryszard
@124

O jaki podatek dokładnie chodzi, który pobierany jest przez firmę EuropaJob? Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej dotyczącej Twojego zatrudnienia pracodawca informował, że taki podatek będzie pobierany po powrocie pracownika do Polski? Wyjaśnij nam szczegóły tego, jak to wygląda.

Matematyk

Dlaczego podatek oraz mieszkanie jest osiągane po wyższym kursie Euro ? Na umowie jest napisane że kurs euro przy wypłacie z dnia poprzedniego tzn. Wypłata za miesiąc kwiecień 180€ × 4.27 tj. 765 potrącenia.. u was kurs 4.36 784 potracenia. Podatek Niemcy np. 250€ × 4.27 tj. 1067 u was 1090. Dwa składni ubezpieczeniowe ZUS Podstawowe ubezpieczenie odciagane 542zl w ZUS TWIERDZA 502zl ?? No i znowu kwestia podatku miesiąc luty godzin 180 podatek 800zl miesiąc marzec godzin 195 podatek 1200zl Miesiąc kwiecień godzin 152.5 podatek 1200zl

Murzyn

CZŁONEK!!!
Nazwa działu: Produkcja

No narazie wyrownali zalegle premie za luty i styczen ktore ,,zaginely w akcji,,.Ale mysle ze jest to zasluga ludzi ,bo zrobili afere o Swoje !Ale mysle ze jest to tylko chwilowe .Z tego co piszemy na forum to wynika ze taka sytuacja jest tylko w tym torgau,bo we francji i indziej jest okej.POMOCY!!!Chlopaki co zrobic ze szczurami ktore opanowaly juz chyba Elbstrasse na Amen!!!Sa wieksze od kotów.Wyslac w paczce do lipska ?,moze Czarodziej zaczaruje i znikną?Bo krakow chyba nic nie pomoze w tej sprawie.A marek jest dobry w ru×haniu to moze szczury wyru×ha i im sie odechce tak jak z Nami to robi i odpuszcza.Albo przeprowadzka na spitalstrasse bo chlopaki tam ponoc jak w palacu maja,czysciutko ,internet ,tv ,meble ,wanny ,prysznice ,piekarnik ,wszystko majo.

Nazwa działu: Produkcja

(usunięte przez administratora) 10.04.2019 godzina 23 50 wypłaty nie ma.. I nie jest jedyny.. dużo pracowników nie dostało.. wina banku ? Nie???

Janusz
@Paleciarz

Nie. Na dodatek jestem ciekaw premi za 2 miesiace I wyrównanie za styczeń i luty .

soctus
Nazwa działu: Produkcja

a moze ktoś cos napisze na temat pracy we Francji jako spawacz,tzn.jak zarobki,mieszania,opieka koordynatora itp.mam od nich propozycje wyjazdu i sie zastanawiam po tych wpisach co sie w Niemczech dzieje.prosze o info o Francji.

bodzio
@soctus

francja wszystko dobrze jestem od prawie dwoch lat i gra. Dobrze placa mieszknia tez bez zazutu

Marcin
@bodzio

A możesz przybliżyć stawkę jaką ma spawacz we Francji i na jakim zakładzie jesteś

Siekiera...
Nazwa działu: Produkcja

Ej !!!Czytalem ponizsze wpisy .Dlaczego Wy tak bardzo cisniecie ludzi pracujacych na tej maszynie 8?A moze od nich tez ktos wymaga ?Postawcie sie na ich miejscu ,musza zrobic dana norme bo niemiec sie bedzie czepial innaczej.Lekko na tej maszynie nie jest ,ale wiem po co przyjechalem do Niemiec. Pracowalem tam jakos pare ladnych dni z tym Piotrkiem wlasnie i jakos bylo ok.Tlumaczyl mi wszystko na poczatku i byl wyrozumialy bo wiadomo ze ktos jest,, nowy ,,i wgl.Powiem tak jak ktos przyjezdza do pracy pracowac to da rade a taki co chce w ch.uja przygrac i posciemniac w pracy zawsze bedzie narzekal.I oni maja normalne pieniadze ,nie jakies EKSTRA po cichu.Bzdura.To tyle .No mieszkania akurat sa bardzo slabo wyposazone to prawda ,zero neta ,mebli itd.Umowy na 1miesiac tez troche lipa i paski wyplat w PLN ,choc zarabiasz w euro,bez pieczatek .Tez dziwne.Akurat nie chorowalem ,ale koledzy ,,lokatorzy,,tak .I powiem Wam ze akurat musieli sami na siebie liczyc zeby isc do lekarza i wgl.Dla koordynatora to strzal w kolano.!!!Z premiami roznie bylo ale raczej rzadko byla .Raczej juz tam nie wroce .To tyle.Hej.

Menopauza
Nazwa działu: Produkcja

Zgadzam sie z poprzednimi postami.To wszystko prawda co pisza Koledzy.(usunięte przez administratora),mieszkania totalne (usunięte przez administratora) ,slabe nie umeblowane ,itd.Nie bede sie powtarzal bo to co jest w poprzednich opiniach to 100proc.prawda.Przeciez jak bysmy z Wami poszli na proces kochana Europo.... to lezycie i placzecie.Wiec sie cieszcie ze ludzie narazie jeszcze tylko pisza.Gdzie sa ubrania buty ?Dieta???Oj bedzie sie dzialo.Czekamy z wielka niecierpliwoscia na kwietniowa wyplate i Wszyscy zastanawiamy sie czy znowu Nas wyruchacie czy bedzie normalnie ,i wyrownacie ludziom zaleglosci.P.S Doszly mnie sluchy ze wielebny (usunięte przez administratora) ,odchodzi z funkcji ,,opiekuna,,koordynatora?Wielki BOZE TO CUD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Swiec Panie nad jego duszom,chlopaki trzeba to opic i wziasc sie wkoncu za te szczury na dole bo do chaluppy wlaza.(usunięte przez administratora)na ktorego zawszemogles NIELICZYC odchodzi yeahhhhhh!hip hi p ,hurraaaaaaa,.,,Chocbym ciemna dolina szedl zla sie nie ulekne ......Dobra to tyle ,bedziemy na bierzaco informowac o wszystkim ,o nowej wyplacie itd.Dobra koledzy lece walczyc ze szczurami ,bo takie zeczy to chyba tylko na Elbstrasse.Pa.

Upadek Europy
Nazwa działu: Produkcja

Nie będę się kontaktował z państwem bezpośrednio. Proszę jawnie na forum odpowiedzieć na pytania i argumenty czy też rzazuty w waszą stronę. Bo nie ma tajemnic. Podatek niemiecki można wyliczyć dzięki aplikacji więc od strony niemieckiej jest wszystko wporzadku ilość godzin stawka brutto itp. Ale nie zgadza się wasze polskie wyliczenie. Jak to pracuje w Niemczech wypłata w euro a pasek wynagrodzenia w PLN. Składki ZUS czy też niby te ubezpieczenie na które nie chcą nas przyjmować do lekarza. Kordynator powinien zawieść do szpitala ale rzeczywistość jest inna jedz z kimś z mieszkania kto zna język. To od czego on tu jest od czarowania? Nie daje sobie rady to na bruk niech się komornik nim zajmie. Gdzie premia ? Nie chce z miesięcznym opóźnieniem co firma na prywatnym koncie trzyma w Luxemburg. Jest za dany miesiąc to ma być przy wypłacie. Rozumiecie aluzje ? Paski bez pieczątki koszt niby tej karki 120 zł (usunięte przez administratora) was ? Chce elektroniczny darmowy. Tyle w temacie. Informacje płyną do mnie jak woda. Albo będziecie jawni i będzie wszystko jasne to nie będą tego typu posty. Ludzie obserwują i dopingują w walce z waszym systemem.

HANDJOB....
Nazwa działu: Finanse

Kochani zKrakowa!!!Nikt nie osadza Was ,nikt nie kieruje do Was oszczerstw pod adresem tylko ,....Jesli niemiec mi powiedzial czarno na bialym ze wyslal kase do was dla nas no to gdzie ta jkasa jest???Co golab sie rozbil.Wzystko zganiacie na jakas babe co sie nazywa Latk e .okej nie interesuje mnie to ja pracuje u was tzn.Na was i (usunięte przez administratora) mnie to obchodzi ma byc kasa i tyle.Niektorzy ludzie dalej pracuja jeszcze bez meldunku ,ej panie m.czarodziej zapomniales chybakogos zameldowac jeszcze.aha i gdzie sa karty EKUZ ludzie zaraz jest juz kwiecien.Masakra.Z urlopami tez jest ciezko bo nie chca dawac ,bo niby ludzi nie maja ,a co mnie to (usunięte przez administratora) obchodzi.Oni ci zaplaca za niewykorzystany urlop ale tak ci policza ze wyjdziesz jak zablocki na mydle czy jakos tak. Na te mieszkania to tylko nasrac jeszcze ,kaucja 200e???Za co.za 4 sciany w dodatku brudne , i meble z niemieckich wystawek ,lozka polamane ,ZERO INTERNETU !!!Brak lacza ze swiatem .Sluchaj teraz.Przyjezdzasz to Torgau jestes nowy ,M.Czarodziej i jego pomocnik Piotrus kroja was po 200e kaucji za co.Widzisz w pokoju 4brudne sciany i jakies (usunięte przez administratora) lozko i tyle.Zadnego odkurzacza ,dywanu nic telewizji zero.Serio chyba bezdomni maja lepiej.Szkod a gadac.

Tak7Nie
@HANDJOB....

Bardzo proszę o kontakt bezpośrednio na podany adres email lub kontakt telefoniczny wskazany we wcześniejszym poście. Udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania. Pozdrawiamy, EuropaJob.

TakNie3

EuropaJob

Dzień dobry, Informacja o spotkaniu z przedstawicielami zarządu firmy z pracownikami HIT została do Państwa wysłana odpowiednio wcześniej z prośbą o potwierdzenie obecności. Niestety nikt swojej obecności nie zadeklarował. Mimo braku odpowiedzi pracowników, na miejscu był obecny przedstawiciel firmy oraz jeden pracownik, który może potwierdzić nieobecność innych. Najprościej jest kierować nieuzasadnione oszczerstwa w kierunku EuropaJob na anonimowym forum niż osobiście wyrazić swoje niezadowolenia. Temat premii, który zostaje wiele razy wspominany w poniższych postach również miał być w dniu wczorajszym wyjaśniony. Premie nalicza klient i na podstawie przesłanych przez niego rozliczeń, wypłacone są one pracownikom, o czym również są oni informowani na bieżąco. Podatki, które są Państwu potrącane nalicza niemieckie biuro podatkowe. Na podstawie ich wyliczeń dokonywane są potrącenia. Jako legalnie działająca firma na rynkach europejskich jesteśmy poddawani weryfikacji oraz kontroli przez organy do tego wyznaczone, dlatego w żadnym wypadku nie moglibyśmy sobie pozwolić na rzekome przywłaszczanie Państwa wynagrodzeń. Oszczerstwa kierowane pod naszym kierunkiem są daleko idącym naruszaniem naszych dóbr osobistych i dobrego imienia firmy Europajob z czego możemy wyciągnąć konsekwencje na drodze sądowej. Jeżeli w przyszłości będą mieli Państwo jakiekolwiek pytania, wątpliwości związane z systemem wynagradzania, naliczania premii, warunkami mieszkaniowymi czy warunkami pracy zachęcam do kontaktowania się bezpośrednio z naszym biurem. Poniżej przesyłam dane kontaktowe: Emial: info@europajob.pl Tel: +48 795 993 393 Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Pozdrawiamy, Zespół EuropaJob Kraków

TakNie9

@EuropaJob

Dobrze wszystko zrozumiałe jest. Tylko jeśli niemiecy pracownicy dostali za luty premie 214 euro to dlaczego my nie dostaliśmy? Skoro hit przydzielił premie dla polskich pracowników????

@EuropaJob

Europailuzji. Kolejne pytanie gdzie na paskach pensji pieczątki firmy ??

El CeCunio

El Czarodzieju gdzie(usunięte przez administratora)spotkanie.. piszesz do ludzi że spotkanie szef zarząd a później Lipa To już jest nudne.. macie ludzi totalnie gdzieś.. kasę do kieszeni i jest git.. daleko to nie pojedzie Nikt nowy nie przyjeżdża a jak przyjedzie to inwalida albo ziomek spod sklepu a starzy pracownicy odchodzą

Tak11Nie
@El CeCunio

Dzień dobry, Informacja o spotkaniu z przedstawicielami zarządu została do Państwa wysłana odpowiednio wcześniej z prośbą o potwierdzenie obecności. Niestety nikt swojej obecności nie zadeklarował. Mimo braku odpowiedzi pracowników, na miejscu był obecny przedstawiciel firmy oraz jeden pracownik, który może potwierdzić nieobecność innych. Najprościej jest kierować nieuzasadnione oszczerstwa w kierunku EuropaJob na anonimowym forum niż osobiście wyrazić swoje niezadowolenia. Temat premii, który zostaje wiele razy wspominany w poniższych postach również miał być w dniu wczorajszym wyjaśniony. Premie nalicza klient i na podstawie przesłanych przez niego rozliczeń, wypłacone są one pracownikom, o czym również są oni informowani na bieżąco. Podatki, które są Państwu potrącane nalicza niemieckie biuro podatkowe. Na podstawie ich wyliczeń dokonywane są potrącenia. Jako legalnie działająca firma na rynkach europejskich jesteśmy poddawani weryfikacji oraz kontroli przez organy do tego wyznaczone, dlatego w żadnym wypadku nie moglibyśmy sobie pozwolić na rzekome przywłaszczanie Państwa wynagrodzeń. Oszczerstwa kierowane pod naszym kierunkiem są daleko idącym naruszaniem naszych dóbr osobistych i dobrego imienia firmy Europajob z czego możemy wyciągnąć konsekwencje na drodze sądowej. Jeżeli w przyszłości będą mieli Państwo jakiekolwiek pytania, wątpliwości związane z systemem wynagradzania, naliczania premii, warunkami mieszkaniowymi czy warunkami pracy zachęcam do kontaktowania się bezpośrednio z naszym biurem. Poniżej przesyłam dane kontaktowe: Emial: info@europajob.pl Tel: +48 795 993 393 Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Pozdrawiamy, Zespół EuropaJob Kraków

TakNie4

@EuropaJob

Po pierwsze czeka się 20 minut aż ktoś dojedzie po około 16 godziny było około 10 osób. Dziękuję dobranoc

Tak3Nie

Nazwa działu: Produkcja

Co ty sobie (usunięte przez administratora)wyobrażasz że możesz pomiatac ludźmi. W serce czesnego się przedstawiają a potem okradają ludzi nie odpuszczę wam tych premi dla ludzi. Należy się ma być wyrównanie a jak nie to zamknięcie ten bur.del w Krakowie. Piramida zysków dla góry a dla pracowników nic i jeszcze zwolnieniem grozi. Za pisanie postów na forum że proces wytoczy. Po pierwsze jakby firma była normalna i dobra nikt złego by nie pisał a po Za tym wszystko ku przestrodze nowych pracowników. Poznajcie prawdziwe oblicze czarów i magi tej firmy. Europa iluzji. Złote tarasy. Pod okiem Czarodzieja C dłużnika.

Tak13Nie

HANDJOB....
Nazwa działu: Produkcja

Dziekujemy Kasa znowu sie zgadza!!!!Ale chyba na nasza niekorzysc ostatnio gadalem z kolega z 3szychty z palet to wzial 1100euro.To jakas porazka!!!Co wy (usunięte przez administratora) z ludzmi robicie chlop juz dlugo pracuje,Ale co z tego jak zara nowi przyjada a innych sie (usunięte przez administratora) i tak wkolko i biznes sie kreci.Boze jednak to prawda polak dla polaka najwieksza (usunięte przez administratora) jest i niewazne czy to twoj opiekun czy przelozony ,to zawsze jest ciagle ten (usunięte przez administratora) polak.Ktory by cie utopil w lyzce wody.Ej ty marek czarodziej jak bedziecie ludziom placic po 1100e to niedlugo sie z polski nie bedzie oplacalo wyjezdzac!!!.Moja rada Za Granica Jak Najdalej od Polakow ,tyle ze tu sie nieda tyle sie juz tego naleglo ze szok.Polacy to polowa pracownikow hit.Masakra ,zawyzaja normy na maszynach ,scigaja sie ,zanizaja stawkki ,podpierdalaja sie nawzajem i po co to wszystko ,dla (usunięte przez administratora) NIEMCA???KTORY I TAK MA WAS W DUPIE!!!Ludzie na niemieckich umowach dostali premie za luty ,my jeszcze nie i raczej nie dostaniemy .3majcie sie.do uslyszeniA.kiedys pojade do krakowa osobiscie spojrzec tym ludziom w slipia......Zaraz znowu przyjada nowi 1kwietnia ,znowu nowe mieso armatnie ...

Piramida Europy

Tak to prawda. W biurze niemieckim się za głowę złapali że Europajob nie wypłaca premi. Będzie się działo panie C. Czarodzieju wrócisz pan do Krakowa gno**.j z pod smoka wyrzucać widłami albo do więzienia za oszust..wa. Tak się poprostu nie postępuje z rodakami żeby wymusz..ać pieniądze za uczciwą pracę. Kombin..atory i firma rodzinn..a. Jeden załatwia pracę i ma za polecenie pracownika po 3 miesiącach 500 euro po pół roku 1000 euro albo 1500 nie pamiętam. Drugi ogarnia mieszkania i ściąga od ludzi po 180 euro albo wciska na siłę jedynki i płacisz 230 euro za pokój dwu osobowy plus jakas kaucja też 200 euro za to że niby coś popsujesz to że nie dadzą ci zwrotu ale co popsuje szafki i łóżka z niemieckiej wystawki??? Co ktoś na ulicy znalazł bo Niemiec wyrzucił haha. Dochodzi jeszcze premia którą trzymają na koncie żeby zyski zwiększyć. Hit holz przypisuje ci premie ale on powie ci że premi nie było. Bzdura. Księgowa też nalicza nie wiadomo jaki podatek od wypłaty. Tyle samo godzin co miesiąc ale podatek inny. Zobaczymy co prawnicy na to powiedzą. Niemieccy. Umiemy mówić po niemiecku rozmawiamy z kierownikami działów mamy dużo dowodów na wasze krętactwa. Racja paski pensji są bez pieczątki i podpisu dlaczego ?? Jestes nowym pracownikiem 3 miesiące bez premii chociaż dostajesz odrazu od hit holz . Więc gdzie powiecmy 500 euro idzie ??? Do portfela firmy. Legalne przywłaszczenie ?

Tak19Nie

TakNie7

Marcus
Nazwa działu: Produkcja

Dużo by pisać na temat funkcji i przeznaczenie tej firmy. Tajemnice premii oraz opodatkowanie nadgodzin nocnych czy świątecznych. Wszystko dla zysku. Choć niemiecki podatek muszą płacić to przy polskim podatku można odnaleźć luki. Coraz więcej przypadków zrezygnowan z tą firmą i przejście bezpośrednie do niemieckiej firmy. Moglibyście normalnie pobierać jawnie za załatwienie pracy 5 % od wypłaty albo stała sumę każdy by wiedział na czym stoi a tak to same koszty. Więc nie dziwcie się że każdy szuka na was haków i mamy dowody jesteśmy coraz bliżej. Nowi ludzie co dwa tygodnie bo po takim czasie idzie rozpoznać to jak krecicie ludźmi i ich okłamujecie. Nie ujdzie wam to na sucho. Trafi kosa na kamień

JAJO2011

Witam .Dziekujemy ze premie znowu sie zgadzaja!!!Oczywiscie na niekorzysc Pracownikow.Czy jeszcze bedzie dobrze i wyrownaja Ci piniazki ktore ,,pozyczyli,,???Nie wiem poobserwuje jeszcze ,ale chyba trzeba szukac innej pracy ,bo raczej lepiej nie bedzie .UWAGA Rada dla nowych pracownikow !!!Jezeli traficie na dzial palety i maszyne nr ,8.To niepokazujcie ze dajecie rade ,udawajcie ze za ciezko i wgl.A jak traficie do Piotra B.n a linie nr 8 to rowniez udawajcie ,bo ten to wgl.,,zasuwa ,,jak by w akordzie mial ,przyglup jebany.a i wtedy Was wgl Nie zwolnia tylko dadza na stanowisko ktore Wam bedzie odpowiadalo ,takze nie ma strachu.Oni ludzi nie maja .Jak sie nie nadajesz to i tak Cie nie wyjebia.Zgadzam sie z ,,kolega,,Piramid a Europy .Umowy miesieczne ,mieszkania nory ,bezdomni maja lepiej.Najlepiej jest na brykiecie a te same pieniadze co na paletach ,Pozdrawiam Niewolnikow.

Tak7Nie

Piramida Europy

Piramida. Europajobs. Hit holz wypłaca premie co miesiąc takie (usunięte przez administratora) ukrywają to przed Tobą. Drukują tylko wypis godzin z chipa. Premia przepada dziękuję za współpracę. Po informacjach taki jakie dostałem od kierownika działu niemieckiego wykaz godzin oraz przydzieloną premie. Premia nie została mi przelana na konto. Pan czarodziej mnie już więcej nie zobaczy w tej firmie. To jest złamanie prawa. Paski pensji które dostajesz co miesiąc nie są podpisane i nie posiadają pieczątki. Krętactwa i oszustwa. Umowy co miesiąc podpisuje od 10 miesięcy. Też jest to nie zgodne z prawem. L4 na jeden dzień i przepadła mi premia na 3 miesiące do przodu.

Tak13Nie

Prawnik
@Piramida Europy

To co piszesz wiąże się z procesem. Jeśli przysługuje ci premia za dany miesiąc to jak najbardziej powinieneś dostać ją wraz z wypłata. Pytań jest wiele. Ile osób co miesiąc wykorzystuje i bierze korzyść firma eutopajob. Czy niemiecka firma hit holz wie że europajob nie wypłaca premii dla osób która byla dla niego przypisana za dany miesiąc? Zapewne nie albo wypłaca jakąś część żeby ludzie nie zadawali zbędnych pytań.

Spostrzegawczy paleciaz
@Piramida Europy

Firma nie wypłaca premi bo trzyma na koncie procentowym.

Hanys

Byłem świadkiem wielu rzeczy w życiu i widziałem nie jedno ale to co prezentuje pan C. To jest jakieś nie realne i przekracza granice. Biznes na ludziach. Jesteś mięsem armatnim. Jeśli czegoś potrzebujesz to nie licz na (usunięte przez administratora). Nowe łóżko czy nowa lodówka? Heh nie da rady. L4 jak weźmiesz bo jesteś chory to dowidzenia. Mówisz za dużo zadajesz pytania to dowidzenia. Praca jak praca trzeba być sprawny fizycznie i przerzucić kilka ton desek na 7.5h. Jeszcze ci premie ukradnie dla zasady i dobra firmy. Taki gość bez sumienia. Tu wszystko ładnie pięknie a mieszkania takie że bezdomni mają lepiej koło śmietnika. Grozi zwolnieniem że jak niemieckiego nie umiesz to nie ma dla Ciebie pracy. A zadaj sobie typie pytanie kto znając niemiecki dobrowolnie by tu pracował. Potencjalny gość że znajomością niemieckiego zarobi w innych firmach i przy lżejszej pracy dwa razy więcej. Więc nie pajacuj tylko ogarnij się bo ludzie nie są głupi pójdź na reke to ludzie też pójdą. Ale zaraz zaraz tobie na tym nie zależy bo przecież dług sam się nie spłaci. Każdy Cię mści nie ma respektu i poszanowania dla Ciebie. bluzg*am na Ciebie i na europajob. Psycho*paci rządzy pieniądza. Agencja zrobi wszystko bys przyjechal do pracy wszystko ci wmówią a później jak ci coś się nie zgadza z pieniędzmi to zaraz tysiace usprawiedliwień że takie czasy że podatki. Dobrze że się zwolniłem z tego cyrku. (usunięte przez administratora) Od mieszkania jak w piwnicy po wielką katorgie w pracy. Fałyszwej uprzejmości i marnych pieniądzach przy ryzykownej i ekstremalnej pracy.

Tak22Nie
Henryk
@Hanys

Witam , mój znajomy właśnie złożył tam CV , I po tych wszystkich wpisach martwie się nieco żeby nie wpakował się nie potrzebnie , mam pytanie ile wychodzi netto za godzinę , Pani w biurze nie chciała udzielić takich informacji . dziekuje za odp.

Kato
@Henryk

Zatrzymaj go

Biznesmen

Witam jadę wkrótce do pracy do Niemiec obok Lipska do tartaku czyli produkcji palet proszę o opinie jaki zarobki i WGL ?

Hanysowski
@Biznesmen

Nie jedź!

Oszukany 2

Ale pojechaliście ludzią po pensjach.. gratulacje.. Tragedia

Paleciarz

Aaa tak jeszcze.. dziękuję za opiekę Panie kordynatorze.. Dwa lata i może 3razy na oczy widziałem nie mówię już o problemie które można było tylko załatwić od 9 do 17 jeśli łaskawie podniesie telefon

Paleciarz

Ogólnie to żenada.. obiecują gruszki na wierzbie Stawka śmieszna na początek ale M.C obiecuje podwyżki których od dwóch lat nie widać. Premie? Marek ma może da. Mieszkania tak jak piszą koledzy, meliny noo trochę też przez ludzi ale z winy Europy biorą każdego przez telefon. Jak dociagniesz dwa lata w tym obozie kop w(usunięte przez administratora)i nara Ogólnie nie polecam (usunięte przez administratora)

Anypowy

Ty marek c myślisz że przyjechał twoi pupilek co zna trochę języka i że zwolniles paru chłopaków i zrobiłeś popisowke żeby mu pacili 10 euro za godzinę nauki języka ? Dobrze się czujesz ? Ktoś kto zna język to by tu nie robili koleś.wes gościu nie rób mobing bo ktoś ci sprawę wytoczy za to. A ja się postaram że byś za te długi odpowiedział karnie. Ciekawe czy pani z Krakowa wie co ty tu robisz z ludźmi

Tak9Nie

Dominik
@Anypowy

Dokładnie kolego ma fantazję koleś sprowadził sobie jakiegoś pupila i chce mi dac zarobić. On myśli że jak ktoś język znał będzie to tu będzie robił śmiech na sali. Nie pozdrawiam dłużnika Marka c

Tak8Nie

Lufa
@Dominik

A ten jego pupilek to jakiś Włoch. Dłużnik co uciekł do Niemiec i tu teraz ludzi oszukuje. Siedź sobie panie Marku w tym Lipsku

Kunus
@Anypowy

zaraz posypią się nazwiska kolegów którzy sprowadzali panienki na chaty i robili burdele - o hhhhhhh nie jedna żonka tu czyta

Prawda

Ale wy macie po###rypane w prostych mozdzkach.pijaki i nieroby psują tylko opinie na forum bo im się powypadały nawet białe komórki nie mówiąc już o braku szarych. Po pierwsze Jak tu piszecie nazwiskami to nie zdziwcie się jak dzięki waszemu IP dotrze zaproszenie na wasz adres wezwanie od prawnika albo do sądu. Pozatym ze praca jest ciężka to gdyby nie gościu Mc- to mój facet miałby pokrojona rękę przez maszynę jak plasterki od szynki. Nic za kasę nie robił a wręcz nikt nawet z miejsca pracy palcem nie kiwnąl żeby pomoc. (usunięte przez administratora) na mieszkaniach robią właśnie Polacy - bójki, głośna muzyka, śmieci porozwalane w pokojach i na dworzu- jak mój facet pokazał z kim miesZka to chyba Czeczeniec ma czyściej niż nie jeden polski ochlapaus, Ludzie- Jak ktos ma za skora i chla albo ściga go komornik to wyzywa się na forum. Mój facet pracował z europa job kilka lat i nigdy nie było problemu, nikt nie napisze - ze właśnie Mc wywalczył premie dla naszych ? Bo firma dawała tylko Niemcom !!!! Moje sugestie dla EuropaJob Sp z o. o.: Wszystko dobrze - tylko mniej pijaków , nierobów i tych co maja komornika ma łbie Lubię atmosferę w EuropaJob Sp z o. o. za: Szybka reakcja na problemy w miejscu pracy

TakNie4

Dominik
@Prawda

Hahahaha chyba marek się broni. Nie strasz sądem i że znasz Ip bo i tak sąd nic nie zrobi.

Prawda
@Dominik

Marek To nie moja sprawa - zatrudnia mnie Europa job a praca jest w Niemczech. Skoro pracujesz przy dechach to nie dziwie się ze nie masz pojęcia w inteligentnych dziedzinach jak informatyka. Nie zdziw się- to w ramach informacji bo ja miałam już kogoś na głowie za wpisy na forach . Aaaaaa i jeszcze jedno- może Europa czyta tu te wpisy ale nie MC - hahahahaha jak kiedyś mój facet powiedział o wpisach to M na to - „ja per....... internet!! Ja robię swoją robotę!!! „. Gościu może nie jest miły i nieraz chamski ale NIKT poza nim nam Nie pomógł a na kompie to on się zna jak ja na astronomii . Ciekawi mnie dlaczego nie napiszecie o (usunięte przez administratora) jaki robią koledzy !!! To dopiero syfyyy - przed wypadkiem mój facet musiał zmienić mieszkanie bo nie dało się z kolezkami mieszkać - są zdjęcia jak się wprowadził i po tygodniu jak Koledzy urządzili spelune! TKiego gnoju nie widziałam nawet w patologicznych mieszkaniach - i na szczęście są te zdjęcia !!!!! Do nich nie potrzeba komentarza. To tez wina europa job albo firmy niemieckiej? Nieeeeee to Polscy syfiarze taka opinie produkują i nic dziwnego ze będziemy zawsze gorzej traktowani- bo nie Europa Job nie MC ale „pracownicy” robią g.......wno zamiast pracować. Mój kuzyn nie może znaleść pracy bo opinia jest ze Polacy nientylko kradną i chleją ale tez dewastują mieszkania i nie chcą Już tych „ cudownych” polskich pracowników do pracy. Dziękuje w imieniu mojej rodziny wszystkim pijakom, leniom, syfiarzom i innym o pokroju bezmózgom za taka „renomę” i problem w znalezieniu pracy.

zainteresowany

mam pytania czy ktoś może mi na nie odpowiedzieć ? 1- jaki rodzaj umowy jest podpisywany ( praca tymczasowa, umowa zlecenie itd... ) i czy na polskich czy zagranicznych warunkach? 2- gdzie jest opłacany ZUS w Polsce czy za granica i od jakiej kwoty podstawa czy średnia krajowa? 3- zakwaterowanie , darmowe czy trzeba opłacać?, pokój jednoosobowy czy grupowe, czy gwarantowany jest dostęp do internetu ? 4- czy jest podpisywany tzw. weksel in blanco czy inne zabezpieczenia finansowe przy podpisywaniu zalacznikow do umowy? 5- jak wygląda wyjazd własnym autem i korzystanie tam na dojazdy do pracy czy firma akceptuje kilometrówkę czy amortyzacje 6- jakie dodatki oprócz stawki godzinowej sa płacone? np dieta, nadgodziny+%, premie, urlopy, itd... 7- czy koszty podroży PL-zagranica-PL kto pokrywa? 8 - czy na rozmowę i podpisanie umowy trzeba sie udać z drugiego końca Polski do siedziby biura , czy można to np: załatwić przez pocztę- elektroniczna 9 . pierwsza umowa na jaki okres jest zawarta 10 . gdzie odprowadzany jest podatek Polska czy zagranica ? 11. Czy trzeba wpłacać przed wyjazdem jakies zaliczki , opaty , np: za tłumaczenie dok. , czy manipulacyjne, inne ukryte? z góry dziękuje za odpowiedzi !

@zainteresowany

Dzień dobry, Na część powyższych pytań możemy odpowiedzieć, bo przesłaniu przez Pana zapytania do konkretnego stanowiska i miejsca pracy, gdyż w zależności od kraju, do którego chce Pan wyjechać te czynniki się różnią. Jeżeli chodzi o podpisywanie umowy, możemy załatwić to drogą mailową, nie jest konieczne pojawienie się w siedzibie biura. Nie pobieramy żadnych opłat wspomnianych przez Pana w punkcie 11. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego: 12 349 09 92 lub mailowo: rekrutacja@europajob.pl, udzielmy wszystkich szczegółowych informacji. Pozdrawiamy, Zespół EuropaJob.

Pracownik palet Torgau

Koledzy wyżej trochę nakreślili temat , ja tylko od siebie dodam że premie są płatne jak firmie się zachce (a jak już są to z co najmniej miesięcznym opóźnieniem) ,brak jakiejkolwiek pomocy ze strony tfu "kordynatora" jeśli chodzi o sprawy wewnątrz firmy ,mieszkania to jakaś paranoja , 220euro za pokój w którym jest zaledwie łóżko ( w dodatku z połamanymi szczeblami) dodaje zdjęcie jako dowód http://public.zoomfoot.com/6FBNh A reasumując podejście firmy co do pracownika jest naprawdę żenujące , miewałem odczucie jak bym był zwykłym "smieciem" za każdym razem gdy trzeba było coś załatwić pani szanowna która siedzi w biurze w Krakowie odpowiadała : ja nic nie wiem a przełożej nie ma ,tak samo sprawa kart ubezpieczeniowych z zus-u ,ludzie czekają nieraz miesiącami na kartę a na pytanie telefoniczne do biura co się dzieje z kartą odpowiedzią było rozłączenie słuchawki przez panią szanowaną wymienioną powyżej . NIE POLECAM OMIJAC BARDZO SZEROKIM ŁUKIEM!

Tak6Nie

Zostaw opinię o EuropaJob Sp z o. o. - Kraków

Chcę opublikować:

×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie