3 Dodaj merytoryczną opinię
counter
3 388 285 5 1

Opinie o EuropaJob Sp z o. o.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 90 dni.

Jak często odbywają się szkolenia pracownicze w EuropaJob Sp z o. o.? W ogłoszeniu jakie umieścili 7 kwietnia na http://GoWork.pl obiecują bogaty rozwój, dlatego pytam.

Zibi Nowy wpis

Witam pracuje ktoś jako monter płyt karton gips we Francji ? I może powiedzieć jak jest ile średnio godzin w tym i jakie średnie wypłaty

Tak1Nie
Nowy wpis

@Zibi

Witaj! Zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod nr: + 48 795 993 393. Udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania. Pozdrawiamy, EuropaJob.

TakNie3
Stolarz Jarek Nowy wpis
Nazwa działu: Produkcja

Byłem z firma w Alpach we Francji Wrzesień Grudzień i wszystko było super . Dużo godzin bardzo dobra kasa nic nie mogę powiedzieć . Był jeden (usunięte przez administratora) ale jak narozrabiał to go pogonili i do końca roboty był spokój . Kwatery bardzo dobre . Maja dzwonić niedługo na powrót na pewno wracam

Tak2Nie2
paleta

pracuje tutaj 8 miesiac , wcześniej robiłem na magazynach w Niemczech i w Holandii . Nie wiem co to za chłopy ciągle piszą ale chyba nie wiedza po co tu przyjechali . Dla mnie normalna praca fizyczna ani lekka ani cieżeka robic trzeba i tyle . Pieniądze normalne placą zawsze a w innych agencjach to albo nie bylo roboty albo nie placili . Ja polecam

Tak1Nie3
Mirek
Nazwa działu: Produkcja

Witam , pracowałem w Hit prawie dwa lat praca jak każda inna fizyczna jak się umie i chce pracować to nie ma problemu . Problem to jest z tymi co przychodzą i od pierwszego dnia chcą zaliczke a jeszcze w pracy się nie pojawili i jeszcze po sobie nie sprzątaja . Ja miałem po czasie normalnych chłopaków na kwaterze i wszystko było git. W robocie normalni ludzie . Z biurem zero problemów jak coś mi nie grało pani w biurze wszystko wyjaśniła . Pracowałem przez kilka agencji i ta jest mega OK wiec chłopy nie marudzic bo pracowac trzeba wszedzie

Tak2Nie3
Sebixx
Użytkownicy czekają na odpowiedź 172 dni.

Czy jest wypłacalna firma i jak wygląda praca na stanowisku traktorzysty ?

TakNie3
Tytan

Czemu tak długo się czeka na wypłaty? Co z premia na święta od firmy? Cichy robocze pozdrawiam pracownik w hit-holz

Tak9Nie3
Babilon
@Tytan

Będziesz miał jak sobie kupisz albo przejdziesz na niemieckie warunki. Innaczej nie opłaca się im kupować bo za tanie wakacje by były.

Tak1Nie2
Ogrodniczka

EuropaJob godna uwagi i zainteresowania. Przemiły, kompetentny i wyczerpująco informujący zespół. Polecam!

Tak2Nie3
Użytkownicy czekają na odpowiedź 191 dni.

Opowiecie jak wygląda każdy etap rekrutacji w EuropaJob Sp z o. o.?

Zainteresowany

Jestem zainteresowany pracą jako blacharz we Francji, jakie zarobki, jakie warunki????

@Zainteresowany

Dzień dobry, Zachęcamy do kontaktu bezpośredniego pod nr tel: 12 349 09 92, odpowiemy na wszystkie pytania. Pozdrawiamy, Europajob.

TakNie1
Użytkownicy czekają na odpowiedź 292 dni.

Czy w firmie EuropaJob Sp z o. o. są regularne szkolenia pracownicze?

Egon

Co z ciuchami dla pracowników?

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 294 dni.

Czy można się dogadać z kierownictwem w EuropaJob Sp z o. o.? Chcę aplikować do pracy jako Elektryk, dodali 11 września kilka fajnych ogłoszeń na http://GoWork.pl

kabaal

Czy ktoś pracował lub pracuje w Holandii jako spawacz w mieście Almere spawanie łyżek do koparek i.t.p jak jest z placą mieszkaniem ogólnie jak firma się spisuje

@kabaal

Witam, nie posiadamy ofert pracy na terenie Holandii.

Spawacz
Nazwa działu: Produkcja

Wstyd co oferują spawaczom do Francji. Nie dość że łosi szukają z własnym samochodem to jeszcze śmieszne 11€ brutto oferują... Nawet jak dają jakieś dodatki to nie opłaca mi się kiwnąć palcem za 6k pln netto w podstawie czy tam ile wyjdzie. Tyle to ja w polsce zarabiam i nigdzie jeździć nie muszę.

Tak25Nie2
Lidia
@Spawacz

Rozumiem, że stawka jaką proponuje firma EuropaJob dla spawaczy za granicą nie usatysfakcjonowała Ciebie. Czy pamiętasz jednak jakie inne zapewniania ta firma świadczy swoim pracownikom? Może podczas rozmowy, którą odbyłeś było coś o świadczeniach socjalnych dla pracowników?

ZENEK
@Spawacz

Potwierdzam (usunięte przez administratora)euro dla spawacza we Francji oferują a przez telefon złote góry obiecują omijać dalekim łukiem tą agencję.

ziomal

Cześć. Czy jest ktos kto pracuje w Torgau jako operator koparki bądź wózka widłowego ? jakie są przelewy za miesiac pracy na konto ?

@ziomal

Dzień dobry, Zachęcamy do kontaktu bezpośredniego pod nr tel: +48 795 993 393, odpowiemy na wszystkie pytania. Pozdrawiamy, Europajob.

Tak2Nie1
Rycerzyk
Nazwa działu: Produkcja

Pracowałem w Europiejob. Sytuacja mojego punktu widzenia wygląda tak. Dzwoni do was kobieta która chce was rekrutować do pracy, cudy na kiju opowiada o pracy. A potem poznaje się koordynatora i brygadzistę. O ile do brygadzisty nie mam nic poprostu jest pionkiem który wszedł w tą firmę za daleko. To już koordynator to grubsza sprawa. Człowiek na dzień dobry sprawia wrażenie miłego, obeznanego i dodającego chęci do pracy w taki sposób że człowiek faktycznie chce tam pracować ale to zmienia się szybko. Pierwsza oznaki podejście do meldunku w Niemczech. W umowie mamy zapewnionych tłumaczy itp ale ty od niego usłyszysz że on nie jest od biegania i załatwiania takich spraw jak meldunek i lekarz gdzie w umowie MA obowiązek iść z tobą albo chociaż wyznaczyć zastępstwo a chociaż poprostu odebrać telefon od Ciebie i tłumaczyć np u lekarza itp. Moja rada? Jak wam tak powie to trzeba mu pysknac o tym gdzie za tłumaczenie trzeba fakturę wysłać bo Europajob gwarantuje tłumaczenie. Drugi taki jego grzeszkiem są mieszkanka. Tak jak ludzie już pisali ma się umeblowana kuchnie toaletę i w pokoju postawione łóżko! Tak to wszystko. Cała reszta to co znajdziecie w pokojach jest z wystawek, ale nie to w tym jest najgorsze. Najgorsze jest podejście koordynatora do ludzi na mieszkaniu. Wyrzucanie jedzenia bo stoi na kuchence, niezapowiedzianym wchodzenie do mieszkania nawet pod nieobecność kogokolwiek. Z nowymi ludźmi wpada jak do siebie bez informacji o tym że przyjedzie! całkowicie nie zapowiedziany ani SMS ani telefonu nic a ty w gacisch w przejściowym pokoju śpisz po nocce, bo ludzie są rzucani do mieszkań losowo i nie zdziwcie się jak będsoe was współlokator budził bo wrócił z pracy. I z miejsca dopierdziela się że talerz w zlewie nie zmyty. Grozi wywaleniem z mieszkania notorycznie nie ważne czy z twojej czy kogoś innego winy. Jeżeli chodzi o finanse to nie jest najgorzej fakt że są problemy z premiami ale do tej pory tak naprawdę może że 3 -5 osób niedostaly faktycznie niesprawiedliwie i sami z tym nic nie chcieli zrobic, proste ich decyzja to że Pani księgowa ledwo obsługuje kalkulator to niż też inna sprawa, poprostu jak jest coś źle to samemu trzeba zadzwonić i wyjaśnić sprawę, raczej nie ma problemu z odzyskaniem swoich pieniędzy. Wypłaty, tak to jest tutaj nie do końca. Dochodzą rzadko w terminie ale dochodzą zawsze, wolę kogoś kto się spóźni z zapłata 2-3 dni niż kogoś kto nie placów wogole i chyba każdy to rozumie. Ale tak pani Izo polskie prawo mówi że po podpisaniu umowy i gdy pracodawca deklaruje wypłatę do 10 to do 10 ona ma być na koncie i nie ma tu zasłaniania się bankami przelew wysyła się 5-7 i wszyscy są zadowoleni a nie 10 o godzinie 17:00 je wysyłacie dopiero. tak mówi Kodeks pracy i pracownik gdy nie dostanie wypłaty powyżej 3 dni tego zadeklarowanego terminu ma prawo do odsetek z tego powodu !!! Kodeks pracy to gwarantuje. Reasumując Europajob nie jest najgorsza firma i jak by chcieli to mogli by to wszystko naprawić.

Tak16Nie4
Ilona
@Rycerzyk

Takiego wpisu tu niewątpliwie potrzebowaliśmy. Pamiętaj tylko następnym razem, iż na forum nie używamy żadnych danych personalnych konkretnych osób. W sposób merytoryczny i bardzo przejrzysty opisałeś nam wiele aspektów, związanych z zatrudnieniem poprzez EuropaJob. Szkoda jedynie, że masz tak niepochlebne zdanie na temat tej agencji pracy. Nie wspomniałeś nic o kwestii ubezpieczenia. Czy zatrudniając się poprzez EuropaJob ma się je zapewnione?

Nazwa działu: Produkcja

Myslałem że coś się zmieni ale widzę że nic. Koniec gry dla europajob dzwonię do adwokata. Ciekawe co powie na te śmieszne nie wypłacanie pieniędzy i premi. Okradacie pracownika. Wypłaty są do 10. A przychodzą 13 albo 14 za każdy miesiąc opóźnienia wytoczy wam sprawe w sądzie. Naliczacie jakiś śmieszny podatek nie mam zamiaru płacić wam 3 tysiące złotych każdego miesiąca. A wy trzymajcie dalej na oprocentowanym koncie. Ciekawe jak inspekcja wpadnie do was czy stracicie koncesje. Dowidzenia piramido europajob..

Tak14Nie1
Ryszard
@124

O jaki podatek dokładnie chodzi, który pobierany jest przez firmę EuropaJob? Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej dotyczącej Twojego zatrudnienia pracodawca informował, że taki podatek będzie pobierany po powrocie pracownika do Polski? Wyjaśnij nam szczegóły tego, jak to wygląda.

Tak2Nie

Matematyk

Dlaczego podatek oraz mieszkanie jest osiągane po wyższym kursie Euro ? Na umowie jest napisane że kurs euro przy wypłacie z dnia poprzedniego tzn. Wypłata za miesiąc kwiecień 180€ × 4.27 tj. 765 potrącenia.. u was kurs 4.36 784 potracenia. Podatek Niemcy np. 250€ × 4.27 tj. 1067 u was 1090. Dwa składni ubezpieczeniowe ZUS Podstawowe ubezpieczenie odciagane 542zl w ZUS TWIERDZA 502zl ?? No i znowu kwestia podatku miesiąc luty godzin 180 podatek 800zl miesiąc marzec godzin 195 podatek 1200zl Miesiąc kwiecień godzin 152.5 podatek 1200zl

Tak6Nie
Murzyn

TakNie

Zostaw merytoryczną opinię o EuropaJob Sp z o. o. - Kraków

Chcę opublikować: