EuropaJob Sp z o. o.

Kraków

Opinie o EuropaJob Sp z o. o.

Marika

Może to je jest idealna firma ale nie narzekajcie bo jest spoko.

Weronika

Zapoznawaliście się już z wywiadem, który widnieje pod wyszczególnioną kolorem czerwonym zakładką? Dowiedzieliście się z niego potrzebnych informacji?

Dzidka

Mogę tylko w samych superlatywach pisać o nich. Praca ok i warunki w Niemczech bardzo dobre, chętnie skorzystam z ich ofert.

Jacuś

Człowieku co Ty wypisujesz o tej firmie. Wyjeżdżasz na robotę za euro, masz wszystko ustalone. Wystarczy robi swoje ale .......

erf

masz racje szukają teraz tych pracowników fizycznych np. na wykładanie towaru przy ogłoszeniu napisali ze oferują elastyczny grafik 12- 14 zł za godzine tylko w sumie nie wiem też czy netto czy brutto

Junak

Czy to jest normlne, że załatwiają wszystko "za pięć dwunasta"? Dostałem ofertę w poniedziałek, praca na za tydzień - czyli powinienem wyjechać jutro. Do tej pory nie mam umowy, ani nawet adresu, dzwoniąc odbijam się od melodyjki w słuchawce. Kwestionariusz wysłany, mają w tej chwili moje dane do umowy a ja się zastanawiam, czy nie wezmą na mnie kredytu, bo o pracy chyba mogę zapomnieć :/

Niezadowolona

Nie polecam, nie i jeszcze raz nie. 'Firma' jest niepowazna. Umowa podpisana z dniem 1 lipca, do dzisiaj zwodza rychlym rozpoczeciem pracy, ktore juz nigdy nie nastapi. Marnuja ludziom czas i pieniadze, ale do tworzenia umow w ktorych zleceniobiorca jest smieciem sa pierwsi. Kary za spoznienie, kary za nieobecnosc, kary za brak wylacznosci, kary za dzien spoznienia z karta pracownicza. A gdzie kara za robiebie z ludzi idiotow, zwodzenie, marnowanie czyjegos czasu i pieniedzy? To, ze ktos jest studentem/poszukuje pracy nie znaczy, ze mozna z niego robic idiote i wodzic za nos.

EuropaJob

Wyjściowa stawka wynosi 9 zł netto, po przepracowaniu 120 h wzrasta do 10 zł netto/h. Sytuacja dotyczy osób ze statusem ucznia/studenta.

opinia

Negatywne opinie znikają o Francji, tam jest praca wymarzona, kraina mlekiem i miodem płynaca. Wakacje połączone wraz z pracą w przepięknych pensjonatach na wzór XVIII wiecznych kurników z dużą ilością rekreacji, stadami krów za oknem, z pięknymi wiejskimi zapachami i aromatami oraz z wielką fauną owadów, pająkami gigantami, rozmaitymi innymi owadami, które od czasu do czasu swoim wyglądem przyprawiaja o dreszczyk emocji. Praca z Europajob to prawdziwa szkoła życia a nie tam jakies dyrdymały

kaffi

witam czy ktoś wie coś na temat pracy spawaczy we Francji

Ja

Tak może i fajnie,ale nie myśl że przez taka firmę zarobisz godziwe pieniądze. Niemieckie zeitfirmy płacą około tysiąca a co dopiero taka Polska.

Jadwiga

Ja dostałam oferty pracy od Europajob dla nauczyciela znającego język francuski i mam pytanie czy ktoś już pracuje na podobnym stanowisku z tej agencji we Francji? Jeśli tak czy może ktoś napisać jakie są warunki pracy, czy nie ma problemu z wypłatami? Mieszkam w Krakówie i pierwszy raz wybieram się do pracy za granicę (usunięte przez administratora)

n

Ostatnio pojawiło się ogłoszenie Pracownik produkcji w branży spożywczej, Rzeszów czy ktoś wie co to za produkcja, gdzie się znajduje?

praca

Witam, na stonie można znalesć ofertę pracy przy pracy fizycznej zbijanie palet czy jest może osoba któa tam była okolice lipska czy płacą jak naley??

nowy
@praca 25.06.2015 17:08

Tez jestem zainteresowany ta oferta. Prosił bym o informacje jak wygląda praca o ile ktoś już tam pracuje.

Tylko wiarygodność.
@praca 25.06.2015 17:08

Przyłóż ucho gdzie indziej. Opinie ze słyszenia nikomu nie są pomocne.

PRACOWNIK

PRACUJE Z TA FIRMĄ KILKANAŚCIE MIESIĘCY NA TERYTORIUM FRANCJI I MUSZE POWIEDZIEĆ ZE FIRMA WYPŁACA NA CZAS NAWET PRZED 10 KAŻDEGO MIESIĄCA PANI KO0RDYNATOR ZAWSZE POMOCNA SŁUŻY POMOCĄ NAWET W DNIACH SWOJEGO URLOPU I POŚWIĘCA SWÓJ WOLNY CZAS NA PROBLEMY PRACOWNIKÓW PRZY WYPADKU W PRACY MOGLEM ZAWSZE LICZYĆ NA JEJ POMOC A CO DO SAMEJ PRACY JEST BARDZO DOBRZE PŁATNA I MNIEJ TRZEBA SIĘ UROBIĆ JAK W POLSCE

wrak

Pytanie,dlaczego wszystkie prawdziwe i negatywne komentarze sa usuwane? Ponoc dzięki wpisom ludzi można wiele dowiedziec sie o europajob a nie dajecie szansy.

tede

Pracowałem jako szlifierz w Dreux.Praca super,jedyny mankament to bardzo słabe zabezpieczenie BHP i sprzętowo(nagminnie brak tarcz,frezów a niekiedy samego sprzętu-jak kolega pożyczy to norme zrobisz.Kwatera dwie łazienki, kuchnia z salonem, internet,TV ,pokoje max 2-osobowe.Kasa dobra, robiłem same nocki dodam,płacona w terminie.Co do koordynatorki hhh zabezpiecza cała Francję,szybciej Wam w Krakowie pomogą-tu minus ,a tak to ok na całej lini.

.....

Na stronie internetowej znajdziesz.

,,,,,

Czy ktoś posiada może Nr. Tel. Do tej agencji? Ponieważ aplikowałem na szlifierz odlewów skontaktowano się ze mną ale przez przypadek usunąłem tą wiadomość proszę o info.

tado123

Poza tym że pani koordynatorka Ewa we Francji ma wszystkich gdzieś i możesz liczyć tam tylko sam na siebie i na pomoc kolegów i nie idzie się doprosić zwrotów kosztów przejazdu i za dojazdy do pracy to reszta jest okay warunki mieszkaniowe dobre praca też nie najgorsza.

Zofia.

ja wyjeżdżałam z ta firma jako opiekunka, wcześniej byłam na kursie jezyka niemieckiego u nich, czy mozna tam odbyć inne kursy to nie wiem. nie miałam zadnego doswiadczenia i jezyk podstawowy, wiec stawka tez nie byla rewelacyjna, ale z pewnoscia wiecej zarobilam tam, niz bym zarobila tu.

sss

Pracował ktoś lub pracuje jako operator cnc z europajob we fracji? Jakie zarobki? Czy praca jest na okrągło? Czy przestoje są?

nick

wydaje mi się,,, to nie to samo ,ja wiem byłem pracowałem praca jeszcze gorsza jak w Polsce ,warunki bhp dobre ,dbają o tych co pracują!!! nadgodzin zero ,no może czasem ,uwaga na Francuzów ,udają że pracują i donoszą że ty mało robisz ,poza tym spoko. . szlifierz

amba

pracował ktoś jako szlifierz odlewów we francji? może ktoś coś więcej napisze o tej pracy

lukas

WIE ktos jak maja operatorz cnc we francji? z EuropaJOB

Walczak

Znalazłem sporo ogłoszeń o pracę w Niemczech i Francji. W zasadzie posiadają całkiem bogatą bazę, ale zastanawia mnie jedno - nawet po miesiącu czasu niektóre oferty nie znikają . Czy to rekrutacja trwa tak długo, czy mają spory problem ze znalezieniem pracownika... ciekawe jaka jest prawda i ewentualnie co przemawia przeciwko podjęciu współpracy z nimi.

lukas

witam, wiecie moze jak jest jako operator cnc we francji z europajob?

john

Wybiera się może jakiś elektryk 13 października do Drezdna..Czekam na kontakt...Może jest jakiś elektryk na forum co pracuje przez ta Agencje .proszę o opinie...

Ziomek

Witam. Wybiera się ktoś może teraz niedługo do pracy w Lotte przy sortowaniu butelek przez tą agencję?Jak tak to proszę o szybką odpowiedź.

rambo

mi kobieta z biura powiedziała że można zarobić 900 euro z czego odciągają za mieszkanie

pati

Kontaktowałam się dziś z panią z biura w sprawie pracy przy sortowaniu butelek praca należy raczej do słabo opłacanych zazwyczaj 700-800 euro z czego odtrącają 180 euro za mieszkanie, każą jechać swoim autem albo ewentualnie szukają kogoś kto jest skłonny jechać swoim autem więc kolejne koszty bo mieszkania są około 15 km biuro raczej nie zapewnia pewnych godzin

pit3090

Ja też tam się wybierałem do tej sortowni ale po przeczytaniu wszystkich informacji na temat zarobków i ilości dni pracujących w tygodniu to stwierdziłem że poszukam coś innego. Spokojnie znalazłem pracę na wózek widłowy za 1100 euro przy 160 godz pracy Moja rada to trzeba słać oferty i trochę poczekać. Na 10 wysłanych odezwali się z 6 Pozdrawiam

akre

hej, wybiera sie ktos na sortownie w sierpniu? prosze o kontakt gg 271590

Ola

Witam proszę kogoś kto był z firmy EuropaJob Sp.z.o.o.Jako opiekunka w Niemczech by napisał szczerze czy warto jechać itp bo wczoraj znajoma wdziała interwencje z sądu z Krakowa ze firma nie zapłaciła opiekunka za prace ?i nie wie co za firmę pokazywali pozdrawiam Ola

wladzia38

Nie wiąże się z kosztami. Transport opłacają, ma się wyżywienie i zakwaterowanie na miejscu. My jako osoby wyjeżdzajace do pracy nic im nie płacimy dodatkowo

wladzia38

Witam, przed wyjazdem z Europajob troche sie martwilam czytając niektóre opinie na forach, ale zaryzykowalam i nie zaluje!. Bylam w pracy jako opiekunka 2 miesiace w okolicach Essen i na pewno pojade raz jeszcze. Wypłate dostalam w całości 1125 Euro, formalnosci szybko zalatwione, przemile Panie z którymi kontakt jest na wyjeździe nawet, organizacja calego przejazdu za darmo spod domu. Mialam jedynie mały problem z panią do której pojechalam, ale to nie wina agencji. POLECAM

Oferty Pracy

REKRUTER Z JĘZYKIEM NIEMIECKIM (Kraków) 2014-05-07

monk
@Oferty Pracy 07.05.2014 22:25
REKRUTER Z JĘZYKIEM NIEMIECKIM (Kraków) 2014-05-07

ktos cos wie gdzie jakas prace zalatwic w niemczech??

robi77

Nie wiem jak w Niemczech, bo byłem we Francji, ale tam wszystko było w przadki. Pieniądze takie jak obiecali i na czas, kontakt z biurem ok, mieszkanie tez w porządku, bez szału ale czysto i wszystko wyposazone. CHętnie pojechałby jeszcze raz gdyby się taki projekt trafił

Maciuś z klanu

Zgadzam się z Rysiem bo jest [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] D dawno nie byłem tak wypoczęty i nie miałem tak długich weekendów jak tutaj, praca kosa, prosta i lekka może nawet lżejsza od spaceru, warunki mieszkalne po prostu bajka :D

worker

Gienek z mojej grupy zostały dwie osoby. Reszta juz wrociła. Jak nie masz co ze soba zrobic to jedz. Ale nie licz na odłozenie jakiejs kasy. 1600 euro ? to fikcja i jakas bzdura. realne zarobki to 500-800 euro na rękę. 800 euro tylko wtedy kiedy praca jest codziennie. Kiedy ja pracowałem w Lotte nie było takiego tygodnia. Jedno co jest na ogromny plus to swietne warunki zamieszkania ( pralka, prysznic, fajna kuchnia, salon z tv. Praca w fatalnych warunkach (usunięte przez administratora). Zaden Niemiec tej pracy nie wziąłby nawet za duzo większe pieniądze

Gienek
@worker 29.03.2014 13:53

To faktycznie szału nie ma a Ty długo tam byłeś? Napisz jak wygląda taki dzień pracy co i jak krok po kroku co się robi. Bo miałem zamiar tam się do nich zgłosić , ale teraz to już nie wiem.

Gienek

Jedni chwalą drudzy narzekają to cholera wie gdzie leży prawda jeżeli jest tak jak WORKER pisze to faktycznie duża lipa!Do tych co tam obecnie są piszcie jak tam jest naprawdę!!!!

1audi

Czy ktoś wybiera się do Trapenkamp, pracował tam już ktoś jak tam jest?

Rysiu z klanu:)

Jest zajebiscie . Mozna zarobic nawet do 1600 netto.Za mieszkanie placisz 180 ale naprawde warto tutaj przyjechac. Polecam chociaz jestem zgarbiony od butelek.

Adi22
@Adi22 28.03.2014 17:42
Ok. A Ty długo czekałeś od zgłoszenia na wyjazd? Czyli jak sam jestem to oni mi sami przydzielą 3 ludzi i razem w grupie robimy...

I ile dziennie minimum trzeba przesortować i czy dużo godz. jest?

Fafik
@Rysiu z klanu:) 20.03.2014 20:40

Rysiu z Klanu 1600 Netto Miesięcznie to Waluta Pl ? Euro ?

Adi22

Witam chciałem się dowiedzieć jak konkretnie wygląda przebieg pracy w Lotte przy sortowaniu butelek ile godz. dziennie no i jak wygląda praca.Proszę o odpowiedz z góry dziękuje. Czy trzeba znać język no i ogólnie tak ile tera da się tam tak zarobić na miesiąc i po zgłoszeniu ile czeka się tak na odp. od nich w sprawie wyjazdu,acha i czy jak ktoś ma daleko do nich to czy umowę przysyłają do chaty? czy jak to wygląda?

kirn
@Adi22 20.03.2014 20:36

Jak nie ma roboty to nie pracujesz i nie zarabiasz. Tyle w temacie

liszka

jak jest mało pracy to i pewnie zarobiki nizsze a nie opłaca sie to zalerzy jak dla kogo jak ja bym chciała 600 euro zarabiac a nie jak tu miec 1300 złoty za tyranie po 12 gdzin

worker

Praca w sortowni w Lotte organizowana przez EuropaJob jest nieoplacalna. zarobki rzędu 500-600 euro. Pracy jest malo nawet po dwa dni w tygodniu.

worker

Miałem okazje pracowac w sortowni w Lotte. Moje wnioski : 1., Swietny kontakt z opiekunem projektu :) 2., Warunki zamieszkania rewelacyjne ale koszt potrącany przy wypłacie kazdego miesiąca w wysokości 180 euro troche za wysoki. 3., Praca podła, której nie pojąlby sie Niemiec. (usunięte przez administratora)ć

mama

Uropajob Kraków bardzo świetna firma przynajmiej jedna jedyna uczciwa odzyskuje alimenty za pośrednictwem firmy jeszcze raz dziękuje

DON

Interim Europe to jeden z oddziałów Euro Kontaktu z Wrocławia

LENA

WITAM KTOS MIAL KONTAKT Z FIRMA SHN EUROPA ;CHCE WYJECHAC JAKO OPIEKUNKA;DO NIEMIEC Z TA FIRMA CZY SA GODNI ZAUFANIA;PROSZE O OPINIE;POZDRAWIAM

Zostaw opinię o EuropaJob Sp z o. o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EuropaJob Sp z o. o.