opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

EuropaJob Sp z o. o.

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.4/5

Na podstawie 405 ocen
Opinie(309)
Dodaj opinię
Oferty pracy(13)

Opinie(309)

Dodaj opinię
Oferty pracy(13)
Logo
  • O nas
  • .
  • Nasza misja
  • .
  • Szukasz pracy?
  • .
  • Dlaczego My?
  • .
  • Proces rekrutacji
  • .
  • Bądź z nami na bieżąco
  • .
  • Kontakt

O nas

Nasza misja

Szukasz pracy?

Dlaczego My?

Proces rekrutacji

Bądź z nami na bieżąco

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Częstochowa
  • Zabrze
  • Tychy
  • Tarnów
  • Bielsko-Biała
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Zielonki
  • Węgrzce
  • Bibice
  • Rząska
  • Pękowice
  • Batowice
  • Bosutów
  • Dziekanowice
  • Boleń
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Kraków
  4. /
  5. Opinie o EuropaJob Sp z o. o.

Opinie

Opinie o EuropaJob Sp z o. o. Kraków

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie
Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    • 6

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o EuropaJob Sp z o. o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    worker

    13.03.2014 15:55

    Inne

    Praca w sortowni w Lotte organizowana przez EuropaJob jest nieoplacalna. zarobki rzędu 500-600 euro. Pracy jest malo nawet po dwa dni w tygodniu.
    ReviewUserIcon
    worker

    13.03.2014 15:21

    Inne

    Miałem okazje pracowac w sortowni w Lotte. Moje wnioski : 1., Swietny kontakt z opiekunem projektu :) 2., Warunki zamieszkania rewelacyjne ale koszt potrącany przy wypłacie kazdego miesiąca w wysokości 180 euro troche za wysoki. 3., Praca podła, której nie pojąlby sie Niemiec. (usunięte przez administratora)ć
    ReviewUserIcon
    mama

    13.03.2014 13:00

    Inne

    Uropajob Kraków bardzo świetna firma przynajmiej jedna jedyna uczciwa odzyskuje alimenty za pośrednictwem firmy jeszcze raz dziękuje
    ReviewUserIcon
    DON

    13.03.2014 11:06

    Inne

    Interim Europe to jeden z oddziałów Euro Kontaktu z Wrocławia
    ReviewUserIcon
    LENA

    10.03.2014 10:16

    Inne

    WITAM KTOS MIAL KONTAKT Z FIRMA SHN EUROPA ;CHCE WYJECHAC JAKO OPIEKUNKA;DO NIEMIEC Z TA FIRMA CZY SA GODNI ZAUFANIA;PROSZE O OPINIE;POZDRAWIAM
    ReviewUserIcon
    Ona

    23.02.2014 12:50

    Inne

    Panie z firmy bardzo zyczliwe,pomocne.Bylam raz jedyny za posrednictwem tej firmy i szcerze polecam ile mialam obiecane tyle otrzymalam wynagrodzenia.Napewno jesli zajdzie potrzeba skorzystam ponownie.P.S.Wszystkie agencje pracy za posrednictwem ktorych pracowalismy trzeba dokladnie sprawdzic w (usunięte przez administratora),bo na slowo zadnej agencji lepiej nie wierzyc!!!.
    ReviewUserIcon
    facet22

    10.02.2014 12:27

    Inne

    Wszystko fajnie wyglada na poczatku...szkoda slow
    ReviewUserIcon
    ostry

    05.02.2014 20:15

    Inne

    Witam-mam maly problem,szukam info o agencji pracy Interim Europe sp z o o tez z Krakowa i nic nie moge wyszukac.Moze Panstwo cos slyszeli -juz jedna agencja mnie oszukala na 15 tys zl LM EUROPE tez z Krakowa Bede wdzieczny za informacje,mam jechac z tej Interim Europe i juz mi sie lampka zapala w glowie
    ReviewUserIcon
    ANONIM

    15.01.2014 20:28

    Inne

    nigdy nie jedzcie z europa job!!! ostrzegam!!!
    ReviewUserIcon
    Kadafi

    14.02.2014 10:44

    Inne

    (usunięte przez administratora) jedz i sie przekonaj
    ReviewUserIcon
    Ewa

    25.02.2014 14:10

    Inne

    Czemu nigdy nie jezdzcie???Uzasadnij to.
    ReviewUserIcon
    pl

    10.12.2013 08:46

    Inne

    w Lehnin było ok. Szkoda, że się praca skończyła....
    ReviewUserIcon
    desperat

    30.11.2013 14:02

    Inne

    A jak jest na sortowni butelek w LEHNIN? Ciężko? ile zarobię w pierwszym miesiącu?
    ReviewUserIcon
    lucy

    25.11.2013 14:02

    Inne

    pracowałam w Lotte trzy miesiące, żeby sobie dorobić jakiś czas temu, nie bylo źle. Potem musiałam wrócic do PL, ale może jeszcze kiedyś tam pojadę, żeby parę groszy zarobić
    ReviewUserIcon
    tom

    15.11.2013 11:42

    Inne

    w Lotte zależy raz 900 raz 1100. Zależy jaki sort, ile palet itd
    ReviewUserIcon
    barca73

    15.11.2013 18:00

    Inne

    a to jest na czysto po od ciagnieciu za wszystko a pracujecie tez w sobote
    ReviewUserIcon
    tom

    17.11.2013 19:26

    Inne

    soboty były pracujące ja był sezon, teraz rzadko.
    JobOffersIcon

    Oferty pracy - EuropaJob Sp z o. o.

    Spawacz/kotlarz m/k

    EuropaJob Sp z o. o.

    LocationIcon

    Nantes

    WalletIcon

    2400 - 2600 EUR / m

    Sprawdź ofertę
    Spawacz/spawaczka mig/mag

    EuropaJob Sp z o. o.

    LocationIcon

    Nantes

    Sprawdź ofertę
    Monter/monterka płyt karton / gips praca

    EuropaJob Sp z o. o.

    LocationIcon

    Grenoble

    Sprawdź ofertę
    Stolarz we Francji m/k

    EuropaJob Sp z o. o.

    LocationIcon

    Chambéry

    Sprawdź ofertę
    Pracownik/pracownica lakierni proszkowej/malarz proszkowy ze znajomością języka francuskiego

    EuropaJob Sp z o. o.

    LocationIcon

    Nantes

    Sprawdź ofertę
    Elektryk praca od 29.06.2026 m/k

    EuropaJob Sp z o. o.

    LocationIcon

    Grenoble

    Sprawdź ofertę
    ReviewUserIcon
    danny

    28.10.2013 10:27

    Inne

    Potwierdzam w Lotte ciężko ale da się zarobić
    ReviewUserIcon
    barca73

    15.11.2013 10:09

    Inne

    a po ile godzin robicie 60 palet jest na 8 godzin
    ReviewUserIcon
    barca73

    15.11.2013 10:17

    Inne

    ile wychodzicie miesiecznie z kasa na reke
    ReviewUserIcon
    tss

    14.10.2013 22:30

    Inne

    Praca w Lotte ciężka, ale jak ktoś uczciwie pracuje to wyjdzie na swoje. Bez większych zastrzeżeń. W sezonie najlepiej bo dużo roboty.
    ReviewUserIcon
    ona

    29.09.2013 09:59

    Inne

    Pracowalam jako opiekunka 3 miesiace w Niemczech, nie moge narzekac,jestem zadowolona.Otrzymalam takie wynagrodzenie jakie zostalo ustalone,zawsze wszystko dokladnie wytlumaczone (usunięte przez administratora).Jako opiekunka bez obaw mozna wyjechac.POLECAM.
    ReviewUserIcon
    Anonim

    29.09.2013 09:56

    Inne

    Czesław - 2013-07-10 21:29:40 Dostałem ofertę pracy spawacza we Francji morze mi ktoś powiedzieć jakie warunki płacowe i czy mogę liczyć na służbowy samochód. Bo po rozmowie z firmą wspominali coś o samochodzie ale brak konkretów. Proszę o odpowiedz.Zgadzam sie,pieniadze na czas i caly czas kontakt z firma.
    ReviewUserIcon
    prawda

    13.09.2013 16:35

    Inne

    moj mąż ma wyjechać do francjii za tydzien napiszcie coś wiecej o tej firmie
    ReviewUserIcon
    Zyjo

    30.08.2013 11:21

    Inne

    Pracował ktoś w ostatnim czasie za pośrednictwem europa job na magazynie pakowanie wód na palety? Jak to wygląda z zarobkami bo stawka jest akordowa, średnio ile zostaje po odiągnieciu kosztów mieszkania? jeżeli ktoś pracował tam to byłbym wdzięczny za odp. pozdrawiam :)
    ReviewUserIcon
    zilloo

    23.08.2013 16:50

    Inne

    k44 - 2013-08-15 10:48:24 myśmy byli na wakacje przez miesiac, ale dużo ludzi ztamtąd pracuje na stałeMożesz podać jakieś namiary ? Pozdrawiam :)
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w EuropaJob Sp z o. o.?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    sebastian

    22.08.2013 15:09

    Inne

    e-jo - 2013-08-16 16:24:41 te 7 eur to na rękę? czy brutto?ideal Work Sp. z o.o. z krakowa ktoś słyszał coś o tej firmie bo dostałem od nich oferte pracy
    ReviewUserIcon
    e-jo

    16.08.2013 16:24

    Inne

    te 7 eur to na rękę? czy brutto?
    ReviewUserIcon
    k44

    15.08.2013 10:48

    Inne

    myśmy byli na wakacje przez miesiac, ale dużo ludzi ztamtąd pracuje na stałe
    ReviewUserIcon
    e-jo

    14.08.2013 21:20

    Inne

    WARIATY - 2012-11-28 21:25:38 Witam wszystkich jesteśmy pracownikami w tej firmie pracujemy tutaj od dłuższego czasu i jesteśmy bardzo zadowoleni odkąd zwolnili te osiem osób atmosfera w pracy teraz jest spoko wózkowi są zadowoleni normy nie są wcale tak trudne do wyrobienia ponieważ wszyscy wykonują swoją pracę sumiennie i rzetelnie.Witam, a czy jest możliwość pracować w Lotte na stałę i tylko zjeżdżać do PL co parę tygodni czy coś?
    ReviewUserIcon
    Tomek

    01.08.2013 18:10

    Inne

    W niedzielę rano ( 4.08.2013) wyjeżdżam z Rzeszowa w stronę osnabruck a dokładnie do Lotte, do pracy z EuropaJob i szukam chętnych do auta, ponieważ mam dwa wolne miejsca. Jadę z dziewczyną. (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Czesław

    10.07.2013 21:29

    Inne

    Dostałem ofertę pracy spawacza we Francji morze mi ktoś powiedzieć jakie warunki płacowe i czy mogę liczyć na służbowy samochód. Bo po rozmowie z firmą wspominali coś o samochodzie ale brak konkretów. Proszę o odpowiedz.

    Kontakt - EuropaJob Sp z o. o.

    Stanisława Kunickiego 5 lok. 201 30-134 Kraków

    NIP:6751437108

    KRS:0000367628

    https://www.europajob.com.pl/
    Branże: Praca tymczasowa

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Opiekunka Bożena

    08.07.2013 14:50

    Inne

    Halina R. - 2013-07-05 11:26:47 A czy jakaś Pani wyjeżdżała może z tą agencją jako opiekunka? Dostałam ofertę i byłabym wdzięczna za każdą informacjęJa wyjechałam z tą agencją jako opiekunka. Też obawiałam się wyjazdu z tą firmą, bo niewiele opinii można znaleźć w internecie na ich temat. Co prawda wyjazd trochę się opóźnił, bo pobyt babci w szpitalu się przedłużył, ale ogólnie nie mogę narzekać. Pieniądze na czas i kontakt z firmą też cały czas.
    ReviewUserIcon
    Halina R.

    05.07.2013 11:26

    Inne

    A czy jakaś Pani wyjeżdżała może z tą agencją jako opiekunka? Dostałam ofertę i byłabym wdzięczna za każdą informację
    ReviewUserIcon
    roberto64

    23.05.2013 13:30

    Inne

    Witam, pracowałem w tej firmie i mogę powiedzieć, że praca na starych zasadach do czasu przejęcia i kontroli przez firmę KLICK z Berlina była dobra i ciekawa. Zakwaterowaniwe za tą kwotę jest trochę za wysokie, myśmy płacili po 180 euro, ale pokoje są małe, ja mieszkałem w Halen. Jeżeli chcecie pracować w tej firmie to dowiedzcie się na jakich warunkach jest ten akord (ile płacą za paletę, ile trzeba zrobić ich na godzinę). Firma Klick podniosła nam ilość na akordzie do bardzo wysokich norm(z 42 do początkowo 48, a potem więcej). Jest to dużo i nie wiele osób czy grup będzie w stanie to wykonać.
    ReviewUserIcon
    młody

    25.02.2013 11:24

    Inne

    z tego co mi tam kobieta mowila to oni dopiero zaczynajom z tym, i ma byc praca dopiero jak sie poprawi pogoda a szukaja robotnikow lesnych z doswiadczeniem i papierami na to
    ReviewUserIcon
    Roberto

    25.02.2013 10:36

    Inne

    Jest oferta pracy w lesie.Czy ktoś jechał z tej firmy jako drwal lub pilarz? Czy warto jechać,jakie są warunki pracy,czy zarobki są płatne w terminie,a jak z dietami? Proszę napiszcie.
    ReviewUserIcon
    Mały

    24.02.2013 18:52

    Inne

    Witam mam pytanie czy pracował ktoś może we Francji w miejscowosci DIJON jak tam to prosze o opinie ?
    ReviewUserIcon
    Kokon

    20.02.2013 09:20

    Inne

    Hej jaką trzeba mieć faktycznie znajomość języka niemieckiego żeby dostać tą robotę. Napiszcie jakie macie doświadczenie w tej kwestii
    ReviewUserIcon
    Kazek

    15.02.2013 12:38

    Inne

    Pit - 2013-02-14 16:04:56 Tak,prosili o przetłumaczenie na niemiecki kilka prostych zdańa mozesz napisac jakie to byłyy zdania? :)
    ReviewUserIcon
    Pit

    14.02.2013 16:04

    Inne

    Tak,prosili o przetłumaczenie na niemiecki kilka prostych zdań
    ReviewUserIcon
    Kazek

    14.02.2013 13:17

    Inne

    pit - 2013-02-13 14:23:23 Kazek - 2013-02-10 08:22:56 A czy wuzkowi tam w LOTTE duzo pracy maja?Do mnie dzwonili wczoraj 2 razy,aplikowałem na wózek widłowy w Lotte. Proponują 8,5euro na godz. i zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym. Jeśli ktoś ma jakieś bieżące informacje to proszę o kontakt (usunięte przez administratora)a rrozmawiali stobą po niemiecku?
    ReviewUserIcon
    pit

    13.02.2013 14:23

    Inne

    Kazek - 2013-02-10 08:22:56 A czy wuzkowi tam w LOTTE duzo pracy maja?Do mnie dzwonili wczoraj 2 razy,aplikowałem na wózek widłowy w Lotte. Proponują 8,5euro na godz. i zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym. Jeśli ktoś ma jakieś bieżące informacje to proszę o kontakt (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Kazek

    10.02.2013 08:22

    Inne

    A czy wuzkowi tam w LOTTE duzo pracy maja?
    ReviewUserIcon
    opek

    31.01.2013 14:03

    Inne

    do mnie dzwonila i mowila ze potrzeba do lotte i poczdamu ale prosi o cv i cierpliwie czekac. nie wiem na co patrza bo tyle co wyslale i szczescia nie mam. a nie wierze ze wszyscy znaja jezyk i sa wyksztalceni.
    ReviewUserIcon
    max23

    31.01.2013 11:43

    Inne

    A wiecie te umowy to na ile oni dają tam do butelek dosyć daleko ale jak zakwaterowanie i może stawka godzinowa bo ukladanie butelek to akord no i dojazdy co dnia

    Zostaw merytoryczną opinię o EuropaJob Sp z o. o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.