opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

EuropaJob Sp z o. o.

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.4/5

Na podstawie 405 ocen
Opinie(309)
Dodaj opinię
Oferty pracy(13)

Opinie(309)

Dodaj opinię
Oferty pracy(13)
Logo
  • O nas
  • .
  • Nasza misja
  • .
  • Szukasz pracy?
  • .
  • Dlaczego My?
  • .
  • Proces rekrutacji
  • .
  • Bądź z nami na bieżąco
  • .
  • Kontakt

O nas

Nasza misja

Szukasz pracy?

Dlaczego My?

Proces rekrutacji

Bądź z nami na bieżąco

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Gliwice
  • Częstochowa
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Tarnów
  • Bielsko-Biała
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Zielonki
  • Węgrzce
  • Bibice
  • Rząska
  • Pękowice
  • Batowice
  • Bosutów
  • Dziekanowice
  • Boleń
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Kraków
  4. /
  5. Opinie o EuropaJob Sp z o. o.

Opinie

Opinie o EuropaJob Sp z o. o. Kraków

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie
Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    • 6

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o EuropaJob Sp z o. o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    krws

    30.01.2013 19:49

    Inne

    Dzisiaj się dodzwoniłem Pani z biura powiedziała ze przy pakowaniu butelek już nie ma miejsc a do sortowania coś będzie kontaktować się w przyszłym tygodniu spokojnie
    ReviewUserIcon
    ONAAA0

    30.01.2013 14:04

    Inne

    MA KTOS NAMIARY NA TA PRACE POD BERLINEM W MAGAZYNIE?????
    ReviewUserIcon
    iuoiu

    30.01.2013 14:01

    Inne

    w zeszlym tyg baba dzwonila i mowila ze beda przyjecia w lotte wiec?
    ReviewUserIcon
    kakkak

    30.01.2013 13:58

    Inne

    na jakiej pracy to nie sortowanie butelek tylko ukladanie butelek na palety wlasny dojazd od granicy 120km praca dojazdowa bez zakwaterowania aa sortowanie butelek nie aktualne juz od miesiaca
    ReviewUserIcon
    nieznajoma

    30.01.2013 11:01

    Inne

    dzwonie i dzownie i nie odbieraja. a w zeszlym tygodniu mowila mi Pani ze w przyszylym bedzie dzwonic czyli teraz i cisza... zalezy mi bardzo na tej pracy. pomozcie.
    ReviewUserIcon
    nowy24

    29.01.2013 22:30

    Inne

    Znasz niemiecki? i z wiesz może z jakim doświadczeniem szukają?
    ReviewUserIcon
    kojot24

    29.01.2013 21:51

    Inne

    do mnie dzwonili 2 dni temu i dostalem papiery do wypelnienia w czwartek umowa w pon do roboty jade nie wiem z kim ludzi tych nie znam z grupy
    ReviewUserIcon
    nowy24

    29.01.2013 20:28

    Inne

    Ktoś się zdołał skontaktować z Europajob? albo do kogoś się odzywali?
    ReviewUserIcon
    gosc

    29.01.2013 15:31

    Inne

    a moze ktos podac adres tej firmy w lotte?? 33
    ReviewUserIcon
    Nieznajoma

    29.01.2013 15:29

    Inne

    Witam. I jak z przyejciami na chwile obecna w sortowani butelek?:) ja poszukuje wraz z chlopakiem pracy i jest naprawde ciezko . dysponujemy wlasnym autem wiec zawsze mozna kogos zabrac:) a moze ktos z Was ma namiary na prace ? czekam na wiadomosci... (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Gość:jartom

    29.01.2013 11:51

    Inne

    ja jestem gotowy na wyjazd. koszty samochodu można pokryć. jak co to pisac (usunięte przez administratora), ciężko cokolwiek znaleśż ale trzeba szukać, jestem dyspozycyjny
    ReviewUserIcon
    belle

    29.01.2013 10:45

    Inne

    Jeśli ktoś coś będzie wiedział na temat jakiejkolwiek pracy to dajcie znać.Bo już nie wiadomo gdzie tej pracy szukać.
    ReviewUserIcon
    Natalie

    29.01.2013 08:32

    Inne

    Hej! Ja szukam w Niemczech najlepiej na produkcji (usunięte przez administratora). Gdyby coś wypaliło możemy jechać :)
    ReviewUserIcon
    krws

    28.01.2013 22:03

    Inne

    Ludzie nie dajcie się oszukać jak widzicie ofertę i jest tam sam mail z końcówką gmail to jest ściema. tak samo jak wysyłanie jakiś pieniędzy czy smsów .Poszukuje pracy Niemcy,Holandia jestem gotowy do wyjazdy własnym samochodem z grupka osób pomagajmy sobie!!!!!!!!! Jutro dzwonie do firmy bezpośrednio.pozdro dla wszystkich szukających!!!!!!!!!
    ReviewUserIcon
    bella

    28.01.2013 18:15

    Inne

    do tej firmy nie można się dodzwonić.miałyśmy z koleżanką jechać do tego biura w Krakowie ale najpierw chciałyśmy zadzwonić.trochę to daleko więc szkoda kasy na dojazd.my już jakiś czas szukamy pracy za granicą ciągle trafiamy na ogłoszenia gdzie naciągacze chcą kasę wyciągnąć a pracy niema.nie którzy chcą się dorobić na takich jak my.
    ReviewUserIcon
    Ona

    28.01.2013 16:50

    Inne

    Witam czy ma ktos aktualny tel do tej firmy. Z gory dziękuje
    ReviewUserIcon
    jartom

    28.01.2013 15:50

    Inne

    Witam ja dostałem odpowiedz na maila [email protected] i jest to jakies chyba oszustwo. ja byłbym chetny na wyjazd, mogę dołączyć do grupy. Mieszkam w pile jak cos to pisać (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    ktostam77

    28.01.2013 14:10

    Inne

    Witam Uwazajcie na oszusta który podszywa sie pod oferte pracy agencji EuropJob sortowanie butelek LOTTE gdzie podaje adres e-maill [email protected]. a oficjalny agencji jest inny ;) Tak ku przestrodze zeby nie wysadzili was gdzies na autostradzie zabierajac wasze many :). Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Natalie

    28.01.2013 10:40

    Inne

    Jakbyście coś miały dla kilku osób, to ja jestem chętna :)
    ReviewUserIcon
    bella

    28.01.2013 10:08

    Inne

    Witam my też nic nie dostałyśmy.Próbowałyśmy się tam dodzwonić ale jak narazie to nikt nie odbiera.Wydaje mi się że nic z tej pracy nie będzie. Trzeba szukać dalej jakieś uczciwej pracy.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w EuropaJob Sp z o. o.?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    Natalie

    28.01.2013 09:35

    Inne

    Hej, jak na razie nie dostałam żadnej odpowiedzi, czuję, że nie jestem wśród wybranych z którymi zamierzają się kontaktować.......
    ReviewUserIcon
    kuba2419

    26.01.2013 20:27

    Inne

    "Dzisiaj oferujemy pracę bliżej Polski, dla osób, które są wstanie dojeżdżać z terenów przygranicznych" Na fb napisali że oferta dla osób które będą w stanie dojeżdżać wiec pewnie zakwaterowania nie gwarantują.
    ReviewUserIcon
    bella

    26.01.2013 17:35

    Inne

    Dajcie znać jak się do was odezwą może się zgramy i razem wyjedziemy .My z koleżanką będziemy od poniedziałku próbować się z nimi kontaktować jesteśmy nawet zdecydowane żeby jechać do tego Krakowa zanim oni się odezwą.Więc jak będziemy coś wiedzieć to napisze.Pozdrawiam wszystkich.
    ReviewUserIcon
    marian

    26.01.2013 12:20

    Inne

    to pakowanie butelek to jest jakiś nowy projekt, więc nikt wam nic nie powie na ten temat, chyba tylko w biurze. To ma być zupełnie inna praca niż przy sortowaniu podobno, ale chyba też na akord. też się zgłosiłem i czekam na odp
    ReviewUserIcon
    aa

    26.01.2013 11:00

    Inne

    To też jest praca na AKORD? Ludzie ktorzy tam pracowali, to mowia ze 500E tyle kasy zarabiaja, bo wiecej nie daja rady wysortowac.
    ReviewUserIcon
    natalie13

    25.01.2013 20:35

    Inne

    Myślę, że oni pracują w określonych godzinach, więc pewnie odpowiedzi dostaniemy w ciągu dnia lub nie dostaniemy wcale :):):) Ja szukam mniej więcej od lipca i nic - [usunięte przez moderatora] Pozdrawiam

    Kontakt - EuropaJob Sp z o. o.

    Stanisława Kunickiego 5 lok. 201 30-134 Kraków

    NIP:6751437108

    KRS:0000367628

    https://www.europajob.com.pl/
    Branże: Praca tymczasowa

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    bella

    25.01.2013 20:30

    Inne

    marrian czy Ty jedziesz do tej pracy w Poczdamie skoro wiesz że to nowy project.Jak możesz to napisz .
    ReviewUserIcon
    natalie13

    25.01.2013 19:28

    Inne

    Ja też dzisiaj złożyłam cv. Ile macie lat? Podaj maila, to zapisze i się odezwę jakby co......
    ReviewUserIcon
    bella

    25.01.2013 19:02

    Inne

    Do natalie13.My właśnie z koleżanką dzisiaj złożyłyśmy cv ale jeszcze nikt do nas się nie odezwał.Może jak nam odpowiedzą to się jakąś skontaktujemy odnośnie wyjazdu my jesteśmy z Wrocławia.Już od jakiegoś czasu szukamy pracy za granicą ale większość to naciągacze i oszuści.Tu otyle lepiej że agencja jest sprawdzona i jest kontakt.Daj znać jakby się do ciebie pierwszej odezwali.Bądżmy w kontakcie.
    ReviewUserIcon
    natalie13

    25.01.2013 17:41

    Inne

    Jeżeli dostane odpowiedź, to też pojadę.
    ReviewUserIcon
    bella

    25.01.2013 17:31

    Inne

    Dzięki za odpowiedż.Może jest ktoś kto wyjeżdża do tej pracy 04,02.
    ReviewUserIcon
    marrian

    25.01.2013 15:52

    Inne

    04.02 rusza praca przy pakowaniu butelek w Poczdamie, a nie w sortowni butelek.To jest nowy projekt, więc nikt Ci nic nie powie...
    ReviewUserIcon
    bella

    25.01.2013 15:39

    Inne

    Witam.Czy ktoś z was wie coś na temat wyjazdu do sortowania butelek wyjazd 4,02.Proszę napiszcie coś.
    ReviewUserIcon
    Kazek

    22.01.2013 15:12

    Inne

    700 E na tydzien? hahah rozwalil mi kolo system :) Tak płaca 700E na tydzien [usunięte przez moderatora]
    ReviewUserIcon
    violka

    21.01.2013 13:18

    Inne

    adziolp7 - 2013-01-21 12:04:41 hej. mam wyjechać jutro do pracy w sortowaniu butelek, ile można zarobić, 700 800 euro na tydzień czy na miesiąc. byłbym wdzięczny za odpowiedź. pozdrawiam radek p.no na tydzień to na pewno nie zarobisz 700-800 eurasów ... Nie wiem gdzie byś tyle zarobił! :D
    ReviewUserIcon
    jan

    21.01.2013 13:15

    Inne

    To zależy ile palet zrobisz... każda grupa zarabia inaczej.
    ReviewUserIcon
    adziolp7

    21.01.2013 12:04

    Inne

    hej. mam wyjechać jutro do pracy w sortowaniu butelek, ile można zarobić, 700 800 euro na tydzień czy na miesiąc. byłbym wdzięczny za odpowiedź. pozdrawiam radek p.
    ReviewUserIcon
    jozz

    02.01.2013 14:20

    Inne

    jedna hala jest zimna, bo nie ma na niej ogrzewania. Jak zimno na zewn. tak w środku. Sortowanie jak sortowanie: przyjeżdża wózek widłowy z paletą nieposortowanych butelek i trzeba je posortować zgodnie z marką. Czasami usuwa się też etykiety, za to jest dosyć fajna kasa, bo szybko się je zdejmuje i kasa leci.
    ReviewUserIcon
    misio

    02.01.2013 14:05

    Inne

    Nikt nie wie jak zimno jest na tym magazynie? :) A etykiety też trzeba zrywać z tych butelek? Może ktoś opisać "proces technologiczny" :)
    ReviewUserIcon
    misio

    28.12.2012 14:34

    Inne

    A bardzo zimno jest na magazynie?

    Zostaw merytoryczną opinię o EuropaJob Sp z o. o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Oferty pracy - EuropaJob Sp z o. o.

    Spawacz/spawaczka mig/mag

    EuropaJob Sp z o. o.

    LocationIcon

    Nantes

    Sprawdź ofertę
    Monter/monterka płyt karton / gips praca

    EuropaJob Sp z o. o.

    LocationIcon

    Grenoble

    Sprawdź ofertę
    Stolarz we Francji m/k

    EuropaJob Sp z o. o.

    LocationIcon

    Chambéry

    Sprawdź ofertę
    Pracownik/pracownica lakierni proszkowej/malarz proszkowy ze znajomością języka francuskiego

    EuropaJob Sp z o. o.

    LocationIcon

    Nantes

    Sprawdź ofertę
    Elektryk praca od 29.06.2026 m/k

    EuropaJob Sp z o. o.

    LocationIcon

    Grenoble

    Sprawdź ofertę
    Cieśla szalunkowy - Murarz m/k

    EuropaJob Sp z o. o.

    LocationIcon

    Ajaccio

    Sprawdź ofertę
    JobOffersIcon