opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

EuropaJob Sp z o. o.

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.4/5

Na podstawie 405 ocen
Opinie(309)
Dodaj opinię
Oferty pracy(13)

Opinie(309)

Dodaj opinię
Oferty pracy(13)
Logo
  • O nas
  • .
  • Nasza misja
  • .
  • Szukasz pracy?
  • .
  • Dlaczego My?
  • .
  • Proces rekrutacji
  • .
  • Bądź z nami na bieżąco
  • .
  • Kontakt

O nas

Nasza misja

Szukasz pracy?

Dlaczego My?

Proces rekrutacji

Bądź z nami na bieżąco

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Częstochowa
  • Zabrze
  • Tychy
  • Tarnów
  • Bielsko-Biała
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Zielonki
  • Węgrzce
  • Bibice
  • Rząska
  • Pękowice
  • Batowice
  • Bosutów
  • Dziekanowice
  • Boleń
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Kraków
  4. /
  5. Opinie o EuropaJob Sp z o. o.

Opinie

Opinie o EuropaJob Sp z o. o. Kraków

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie
Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    • 6

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o EuropaJob Sp z o. o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Junak

    30.09.2016 13:47

    Inne

    Czy to jest normlne, że załatwiają wszystko "za pięć dwunasta"? Dostałem ofertę w poniedziałek, praca na za tydzień - czyli powinienem wyjechać jutro. Do tej pory nie mam umowy, ani nawet adresu, dzwoniąc odbijam się od melodyjki w słuchawce. Kwestionariusz wysłany, mają w tej chwili moje dane do umowy a ja się zastanawiam, czy nie wezmą na mnie kredytu, bo o pracy chyba mogę zapomnieć :/
    ReviewUserIcon
    Niezadowolona

    16.07.2016 12:12

    Inne

    Nie polecam, nie i jeszcze raz nie. 'Firma' jest niepowazna. Umowa podpisana z dniem 1 lipca, do dzisiaj zwodza rychlym rozpoczeciem pracy, ktore juz nigdy nie nastapi. Marnuja ludziom czas i pieniadze, ale do tworzenia umow w ktorych zleceniobiorca jest smieciem sa pierwsi. Kary za spoznienie, kary za nieobecnosc, kary za brak wylacznosci, kary za dzien spoznienia z karta pracownicza. A gdzie kara za robiebie z ludzi idiotow, zwodzenie, marnowanie czyjegos czasu i pieniedzy? To, ze ktos jest studentem/poszukuje pracy nie znaczy, ze mozna z niego robic idiote i wodzic za nos.
    ReviewUserIcon
    anonim

    01.06.2016 19:17

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    EuropaJob

    02.06.2016 20:37

    Inne

    Wyjściowa stawka wynosi 9 zł netto, po przepracowaniu 120 h wzrasta do 10 zł netto/h. Sytuacja dotyczy osób ze statusem ucznia/studenta.
    ReviewUserIcon
    opinia

    05.04.2016 16:17

    Inne

    Negatywne opinie znikają o Francji, tam jest praca wymarzona, kraina mlekiem i miodem płynaca. Wakacje połączone wraz z pracą w przepięknych pensjonatach na wzór XVIII wiecznych kurników z dużą ilością rekreacji, stadami krów za oknem, z pięknymi wiejskimi zapachami i aromatami oraz z wielką fauną owadów, pająkami gigantami, rozmaitymi innymi owadami, które od czasu do czasu swoim wyglądem przyprawiaja o dreszczyk emocji. Praca z Europajob to prawdziwa szkoła życia a nie tam jakies dyrdymały
    ReviewUserIcon
    kaffi

    23.03.2016 22:31

    Inne

    witam czy ktoś wie coś na temat pracy spawaczy we Francji
    ReviewUserIcon
    anonim

    28.10.2015 15:19

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Ja

    30.10.2015 16:11

    Inne

    Tak może i fajnie,ale nie myśl że przez taka firmę zarobisz godziwe pieniądze. Niemieckie zeitfirmy płacą około tysiąca a co dopiero taka Polska.
    ReviewUserIcon
    Jadwiga

    28.10.2015 11:35

    Inne

    Ja dostałam oferty pracy od Europajob dla nauczyciela znającego język francuski i mam pytanie czy ktoś już pracuje na podobnym stanowisku z tej agencji we Francji? Jeśli tak czy może ktoś napisać jakie są warunki pracy, czy nie ma problemu z wypłatami? Mieszkam w Krakówie i pierwszy raz wybieram się do pracy za granicę (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    n

    21.08.2015 10:35

    Inne

    Ostatnio pojawiło się ogłoszenie Pracownik produkcji w branży spożywczej, Rzeszów czy ktoś wie co to za produkcja, gdzie się znajduje?
    ReviewUserIcon
    praca

    25.06.2015 17:08

    Inne

    Witam, na stonie można znalesć ofertę pracy przy pracy fizycznej zbijanie palet czy jest może osoba któa tam była okolice lipska czy płacą jak naley??
    ReviewUserIcon
    nowy

    19.07.2015 17:56

    Inne

    Tez jestem zainteresowany ta oferta. Prosił bym o informacje jak wygląda praca o ile ktoś już tam pracuje.
    ReviewUserIcon
    Tylko wiarygodność.

    11.05.2016 13:11

    Inne

    Przyłóż ucho gdzie indziej. Opinie ze słyszenia nikomu nie są pomocne.
    ReviewUserIcon
    PRACOWNIK

    18.05.2015 14:48

    Inne

    PRACUJE Z TA FIRMĄ KILKANAŚCIE MIESIĘCY NA TERYTORIUM FRANCJI I MUSZE POWIEDZIEĆ ZE FIRMA WYPŁACA NA CZAS NAWET PRZED 10 KAŻDEGO MIESIĄCA PANI KO0RDYNATOR ZAWSZE POMOCNA SŁUŻY POMOCĄ NAWET W DNIACH SWOJEGO URLOPU I POŚWIĘCA SWÓJ WOLNY CZAS NA PROBLEMY PRACOWNIKÓW PRZY WYPADKU W PRACY MOGLEM ZAWSZE LICZYĆ NA JEJ POMOC A CO DO SAMEJ PRACY JEST BARDZO DOBRZE PŁATNA I MNIEJ TRZEBA SIĘ UROBIĆ JAK W POLSCE
    ReviewUserIcon
    wrak

    11.04.2015 17:57

    Inne

    Pytanie,dlaczego wszystkie prawdziwe i negatywne komentarze sa usuwane? Ponoc dzięki wpisom ludzi można wiele dowiedziec sie o europajob a nie dajecie szansy.
    ReviewUserIcon
    tede

    18.02.2015 11:22

    Inne

    Pracowałem jako szlifierz w Dreux.Praca super,jedyny mankament to bardzo słabe zabezpieczenie BHP i sprzętowo(nagminnie brak tarcz,frezów a niekiedy samego sprzętu-jak kolega pożyczy to norme zrobisz.Kwatera dwie łazienki, kuchnia z salonem, internet,TV ,pokoje max 2-osobowe.Kasa dobra, robiłem same nocki dodam,płacona w terminie.Co do koordynatorki hhh zabezpiecza cała Francję,szybciej Wam w Krakowie pomogą-tu minus ,a tak to ok na całej lini.
    ReviewUserIcon
    .....

    05.02.2015 11:22

    Inne

    Na stronie internetowej znajdziesz.
    JobOffersIcon

    Oferty pracy - EuropaJob Sp z o. o.

    Spawacz/kotlarz m/k

    EuropaJob Sp z o. o.

    LocationIcon

    Nantes

    WalletIcon

    2400 - 2600 EUR / m

    Sprawdź ofertę
    Spawacz/spawaczka mig/mag

    EuropaJob Sp z o. o.

    LocationIcon

    Nantes

    Sprawdź ofertę
    Monter/monterka płyt karton / gips praca

    EuropaJob Sp z o. o.

    LocationIcon

    Grenoble

    Sprawdź ofertę
    Stolarz we Francji m/k

    EuropaJob Sp z o. o.

    LocationIcon

    Chambéry

    Sprawdź ofertę
    Pracownik/pracownica lakierni proszkowej/malarz proszkowy ze znajomością języka francuskiego

    EuropaJob Sp z o. o.

    LocationIcon

    Nantes

    Sprawdź ofertę
    Elektryk praca od 29.06.2026 m/k

    EuropaJob Sp z o. o.

    LocationIcon

    Grenoble

    Sprawdź ofertę
    ReviewUserIcon
    ,,,,,

    05.02.2015 10:12

    Inne

    Czy ktoś posiada może Nr. Tel. Do tej agencji? Ponieważ aplikowałem na szlifierz odlewów skontaktowano się ze mną ale przez przypadek usunąłem tą wiadomość proszę o info.
    ReviewUserIcon
    tado123

    26.12.2014 12:47

    Inne

    Poza tym że pani koordynatorka Ewa we Francji ma wszystkich gdzieś i możesz liczyć tam tylko sam na siebie i na pomoc kolegów i nie idzie się doprosić zwrotów kosztów przejazdu i za dojazdy do pracy to reszta jest okay warunki mieszkaniowe dobre praca też nie najgorsza.
    ReviewUserIcon
    Zofia.

    15.12.2014 14:09

    Inne

    ja wyjeżdżałam z ta firma jako opiekunka, wcześniej byłam na kursie jezyka niemieckiego u nich, czy mozna tam odbyć inne kursy to nie wiem. nie miałam zadnego doswiadczenia i jezyk podstawowy, wiec stawka tez nie byla rewelacyjna, ale z pewnoscia wiecej zarobilam tam, niz bym zarobila tu.
    ReviewUserIcon
    sss

    18.11.2014 15:12

    Inne

    Pracował ktoś lub pracuje jako operator cnc z europajob we fracji? Jakie zarobki? Czy praca jest na okrągło? Czy przestoje są?
    ReviewUserIcon
    anonim

    13.11.2014 16:32

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    nick

    10.10.2016 19:45

    Inne

    wydaje mi się,,, to nie to samo ,ja wiem byłem pracowałem praca jeszcze gorsza jak w Polsce ,warunki bhp dobre ,dbają o tych co pracują!!! nadgodzin zero ,no może czasem ,uwaga na Francuzów ,udają że pracują i donoszą że ty mało robisz ,poza tym spoko. . szlifierz
    ReviewUserIcon
    amba

    07.11.2014 08:03

    Inne

    pracował ktoś jako szlifierz odlewów we francji? może ktoś coś więcej napisze o tej pracy
    ReviewUserIcon
    lukas

    03.11.2014 16:35

    Inne

    WIE ktos jak maja operatorz cnc we francji? z EuropaJOB
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w EuropaJob Sp z o. o.?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    Walczak

    20.10.2014 09:06

    Inne

    Znalazłem sporo ogłoszeń o pracę w Niemczech i Francji. W zasadzie posiadają całkiem bogatą bazę, ale zastanawia mnie jedno - nawet po miesiącu czasu niektóre oferty nie znikają . Czy to rekrutacja trwa tak długo, czy mają spory problem ze znalezieniem pracownika... ciekawe jaka jest prawda i ewentualnie co przemawia przeciwko podjęciu współpracy z nimi.
    ReviewUserIcon
    lukas

    20.10.2014 00:24

    Inne

    witam, wiecie moze jak jest jako operator cnc we francji z europajob?
    ReviewUserIcon
    john

    20.09.2014 11:43

    Inne

    Wybiera się może jakiś elektryk 13 października do Drezdna..Czekam na kontakt...Może jest jakiś elektryk na forum co pracuje przez ta Agencje .proszę o opinie...
    ReviewUserIcon
    Ziomek

    03.09.2014 16:30

    Inne

    Witam. Wybiera się ktoś może teraz niedługo do pracy w Lotte przy sortowaniu butelek przez tą agencję?Jak tak to proszę o szybką odpowiedź.
    ReviewUserIcon
    rambo

    01.09.2014 14:37

    Inne

    mi kobieta z biura powiedziała że można zarobić 900 euro z czego odciągają za mieszkanie
    ReviewUserIcon
    pati

    29.08.2014 14:35

    Inne

    Kontaktowałam się dziś z panią z biura w sprawie pracy przy sortowaniu butelek praca należy raczej do słabo opłacanych zazwyczaj 700-800 euro z czego odtrącają 180 euro za mieszkanie, każą jechać swoim autem albo ewentualnie szukają kogoś kto jest skłonny jechać swoim autem więc kolejne koszty bo mieszkania są około 15 km biuro raczej nie zapewnia pewnych godzin

    Kontakt - EuropaJob Sp z o. o.

    Stanisława Kunickiego 5 lok. 201 30-134 Kraków

    NIP:6751437108

    KRS:0000367628

    https://www.europajob.com.pl/
    Branże: Praca tymczasowa

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    pit3090

    14.08.2014 07:46

    Inne

    Ja też tam się wybierałem do tej sortowni ale po przeczytaniu wszystkich informacji na temat zarobków i ilości dni pracujących w tygodniu to stwierdziłem że poszukam coś innego. Spokojnie znalazłem pracę na wózek widłowy za 1100 euro przy 160 godz pracy Moja rada to trzeba słać oferty i trochę poczekać. Na 10 wysłanych odezwali się z 6 Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    akre

    31.07.2014 09:34

    Inne

    hej, wybiera sie ktos na sortownie w sierpniu? prosze o kontakt gg 271590
    ReviewUserIcon
    anonim

    21.06.2014 13:08

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Ola

    09.05.2015 07:46

    Inne

    Witam proszę kogoś kto był z firmy EuropaJob Sp.z.o.o.Jako opiekunka w Niemczech by napisał szczerze czy warto jechać itp bo wczoraj znajoma wdziała interwencje z sądu z Krakowa ze firma nie zapłaciła opiekunka za prace ?i nie wie co za firmę pokazywali pozdrawiam Ola
    ReviewUserIcon
    wladzia38

    03.06.2014 09:32

    Inne

    Nie wiąże się z kosztami. Transport opłacają, ma się wyżywienie i zakwaterowanie na miejscu. My jako osoby wyjeżdzajace do pracy nic im nie płacimy dodatkowo
    ReviewUserIcon
    wladzia38

    28.05.2014 09:57

    Inne

    Witam, przed wyjazdem z Europajob troche sie martwilam czytając niektóre opinie na forach, ale zaryzykowalam i nie zaluje!. Bylam w pracy jako opiekunka 2 miesiace w okolicach Essen i na pewno pojade raz jeszcze. Wypłate dostalam w całości 1125 Euro, formalnosci szybko zalatwione, przemile Panie z którymi kontakt jest na wyjeździe nawet, organizacja calego przejazdu za darmo spod domu. Mialam jedynie mały problem z panią do której pojechalam, ale to nie wina agencji. POLECAM
    ReviewUserIcon
    Oferty Pracy

    07.05.2014 22:25

    Inne

    REKRUTER Z JĘZYKIEM NIEMIECKIM (Kraków) 2014-05-07
    ReviewUserIcon
    monk

    07.05.2014 22:25

    Inne

    ktos cos wie gdzie jakas prace zalatwic w niemczech??
    ReviewUserIcon
    robi77

    10.04.2014 13:43

    Inne

    Nie wiem jak w Niemczech, bo byłem we Francji, ale tam wszystko było w przadki. Pieniądze takie jak obiecali i na czas, kontakt z biurem ok, mieszkanie tez w porządku, bez szału ale czysto i wszystko wyposazone. CHętnie pojechałby jeszcze raz gdyby się taki projekt trafił
    ReviewUserIcon
    Maciuś z klanu

    03.04.2014 12:18

    Inne

    Zgadzam się z Rysiem bo jest (usunięte przez administratora) D dawno nie byłem tak wypoczęty i nie miałem tak długich weekendów jak tutaj, praca kosa, prosta i lekka może nawet lżejsza od spaceru, warunki mieszkalne po prostu bajka :D
    ReviewUserIcon
    worker

    29.03.2014 13:53

    Inne

    Gienek z mojej grupy zostały dwie osoby. Reszta juz wrociła. Jak nie masz co ze soba zrobic to jedz. Ale nie licz na odłozenie jakiejs kasy. 1600 euro ? to fikcja i jakas bzdura. realne zarobki to 500-800 euro na rękę. 800 euro tylko wtedy kiedy praca jest codziennie. Kiedy ja pracowałem w Lotte nie było takiego tygodnia. Jedno co jest na ogromny plus to swietne warunki zamieszkania ( pralka, prysznic, fajna kuchnia, salon z tv. Praca w fatalnych warunkach (usunięte przez administratora). Zaden Niemiec tej pracy nie wziąłby nawet za duzo większe pieniądze
    ReviewUserIcon
    Gienek

    29.03.2014 18:20

    Inne

    To faktycznie szału nie ma a Ty długo tam byłeś? Napisz jak wygląda taki dzień pracy co i jak krok po kroku co się robi. Bo miałem zamiar tam się do nich zgłosić , ale teraz to już nie wiem.
    ReviewUserIcon
    Gienek

    29.03.2014 10:19

    Inne

    Jedni chwalą drudzy narzekają to cholera wie gdzie leży prawda jeżeli jest tak jak WORKER pisze to faktycznie duża lipa!Do tych co tam obecnie są piszcie jak tam jest naprawdę!!!!
    ReviewUserIcon
    1audi

    28.03.2014 10:37

    Inne

    Czy ktoś wybiera się do Trapenkamp, pracował tam już ktoś jak tam jest?
    ReviewUserIcon
    Rysiu z klanu:)

    20.03.2014 20:40

    Inne

    Jest zajebiscie . Mozna zarobic nawet do 1600 netto.Za mieszkanie placisz 180 ale naprawde warto tutaj przyjechac. Polecam chociaz jestem zgarbiony od butelek.
    ReviewUserIcon
    Adi22

    28.03.2014 18:54

    Inne

    I ile dziennie minimum trzeba przesortować i czy dużo godz. jest?
    ReviewUserIcon
    Fafik

    31.08.2014 16:28

    Inne

    Rysiu z Klanu 1600 Netto Miesięcznie to Waluta Pl ? Euro ?
    ReviewUserIcon
    Adi22

    20.03.2014 20:36

    Inne

    Witam chciałem się dowiedzieć jak konkretnie wygląda przebieg pracy w Lotte przy sortowaniu butelek ile godz. dziennie no i jak wygląda praca.Proszę o odpowiedz z góry dziękuje. Czy trzeba znać język no i ogólnie tak ile tera da się tam tak zarobić na miesiąc i po zgłoszeniu ile czeka się tak na odp. od nich w sprawie wyjazdu,acha i czy jak ktoś ma daleko do nich to czy umowę przysyłają do chaty? czy jak to wygląda?
    ReviewUserIcon
    kirn

    11.01.2017 17:01

    Inne

    Jak nie ma roboty to nie pracujesz i nie zarabiasz. Tyle w temacie
    ReviewUserIcon
    liszka

    14.03.2014 16:54

    Inne

    jak jest mało pracy to i pewnie zarobiki nizsze a nie opłaca sie to zalerzy jak dla kogo jak ja bym chciała 600 euro zarabiac a nie jak tu miec 1300 złoty za tyranie po 12 gdzin

    Zostaw merytoryczną opinię o EuropaJob Sp z o. o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.