Szczecin

Opinie o No Problem

Helena Michalina

Witam. Jeden z klientów No Problem postanowił mnie zatrudnić u siebie na umowę o pracę. Niestety firma utrudniała,argument z ich strony to m.in nie przepracowana ilość godzin wystarczająca do tego aby móc przejść w ich klienta "ręce". Batalia z NO PROBLKEM trwała bliska ok.8 miesięcy. Ogólnie to przez okres współpracy ok.3 lat były ok,przelewy rzadko aby były po 10.Koordynatorki ok,rozumiały kiedy zdarzały się sytuacje,ze nie można było wstawić się w pracy. Po odbicie jednego z klientów była możliwośc dalszej współpracy za co dziękuję.Ogólnie współpraca przebiegła ok. Pozdrawiam. P.S.Żałuję,zę przez swoją bezmyślność współpraca uległa nie kontynuowaniu.

MK

Od kilku miesięcy współpracuję wyłącznie z Firmą - No Problem konkretnie z Jej działem zagranicznym. Wśród innych tego typu Firm działających na polskim rynku pracy No Problem jest w pełni profesjonalnie działającą "fabryką" do zarabiania pieniędzy dla tych, którzy decydują się, aby od Nich otrzymać skierowanie do pracy. Konsekwentne z ich strony działanie jest skuteczne i w konsekwencji szybko doprowadza do zatrudnienia zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Wszyscy pracownicy Działu zagranicznego z kierującym Panem Maciejem są doskonale przygotowani merytorycznie i przede wszystkim życzliwie i pomocnie nastawieni do swoich klientów. Zawsze można liczyć n stały kontakt i Ich zainteresowanie również po podjęciu pracy do której zostałem skierowany. Wszystkie konieczne dokumenty by podjąć pracę takie jak: Umowa, zezwolenie na pracę, zapewnienie zakwaterowania są kompletne i przygotowane na czas bez opóznień. Istnieje także możliwość definitywnej decyzji co do zakwaterowania po wcześniejszym obejrzeniu locum i zapoznaniu się z warunkami i odległością od miejsca pracy. Bywało tak, że zlecenia u różnych szwajcarskich pracodawców trwały krócej niż były planowane i na to No Problem nie miało wpływu, ale właśnie stały kontakt z No Problem i Ich zaangażowanie gwarantowały stałe zatrudnienie bez przerw z płynnym przejściem od jednego pracodawcy do innego. Ja mam tylko dobre doświadczenia. Serdecznie polecam. Zawsze można liczyć na wsparcie i życzliwość we wszystkim co związane jest z podjęciem pracy i pobytem poza Polską.

rafal cencora

super firma profesjonalne podejscie do ludzi mili zetelni

rafal cencora

super firma profesjonalne podejscie do ludzi mili zetelni

Martin Studzinski

No Problem, firma zdecydowanie do polecenia, swietna organizacja, konkretni ludzie, wyjechałem do Szwajcarii, wszystko "dopięte na ostatni guzik", dostałem swietna prace, swietnie zarobiłem, nie zamierzam rezygnować z kontaktu z nimi, bo pracują tam ludzie którzy znaja się na "rzeczy" i doskonale potrafią zorganizować wszystko, nawet jeśli cos nie "wypali" w pracy za graniaca, nie należy obarczać No Problem winą, z ich strony, jest wszystko OK, i nie zgodze się z inna opinia. Pozdrowienia dla Pana Maćka. (odpowiedni człowiek, na odpowiednim stanowisku)

@Martin Studzinski 10.10.2017 15:27

Dzień dobry, bardzo dziękujemy za Pana opinię. Co dzień z całych sił staramy się zapewnić jak najlepsze oferty i jakość obsługi. Z dużą przyjemnością czytamy, że ktoś docenia naszą pracę. Z wyrazami szacunku, Grupa No Problem - dział Zagraniczny.

Grupa No Problem

Najwyraźniej pomylił Pan firmy. Pracownicy podejmujący pracę za granicą poprzez naszą Agencję nigdy nie otrzymują 3 umów a 2. Nigdy nie ma też sytuacji, że projekt ma różne daty zakończenia. Nie zgadza się też to, że rzekomo na miejscu trzeba sobie wszystko samemu zorganizować. Owszem transport leży po stronie pracownika ale zakwaterowanie obligatoryjnie jest przez nas lub naszego klienta organizowane. Absolutnie nie umywamy od niczego rąk. Każdy podejmujący przez nas pracę pracownik poświadczy, że po wyjeździe do pracy za granicę zawsze służymy wszelką pomocą. Bardzo Pana proszę nie wprowadzać w błąd innych osób chętnych podjąć za naszym pośrednictwem pracę. Opisane przez Pana standardy to dokładne przeciwieństwo naszych standardów.

oszukanyprzezfirme

Firma pośrednicząca i bardzo dużo bajeczek i tyle... Niby umowy gwarancyjne dla pracowników ale bez gwarancji (otrzymujesz trzy umowy do podpisu na jeden projekt z różnymi datami zakończenia zlecenia) na projekcie musisz sobie wszystko sam zorganizować (transport, zakwaterowanie, etc.) Po podpisaniu trzech umów z różnymi datami zakończenia, umywają ręce od wszystkiego, dużo manipulacji i bardzo dużo kosztów własnych... Odradzam

Iwona

@Adi mógłbyś napisać trochę jaśniej na temat Twoich doświadczeń z No Problem? Rozumiem, że masz do firmy zastrzeżenia? Co konkretnie Ci nie odpowiadało? Takie informacje będą ważne, gdyż to co Ty mogłeś ocenić na minus, dla innej osoby może nie mieć aż takiego znaczenia.

Adi
@Iwona 12.07.2017 10:55

@Iwona Zupełnie niepotrzebnie zamartwiasz się tym jakie to może mieć znaczenie dla innych. Niestety nie mogę Ci pomóc, mimo to jestem pewny, że sobie poradzisz. Powodzenia.

Adi

Agencja pracy tymczasowej na poziomie, a nawet na truskawie. Super janusze biznesu. Jak ktoś ma problem to .... raz dwa trzy ... i no problem. Amen.

Niekryty krytyk

Przeglądałem ogłoszenia i trafiłem na to http://pracadlapolakow.eu/ogloszenia/dam-sezonowa-prace-w-danii-od-zaraz-ogrodnictwo-bez-jezyka-odense/#comment-10364 To jest chyba żart :) praca w Danii za 70 Koron uwaga BRUTTO - jeszcze bez zakwaterowania :D Po co w ogóle w takim razie wyjeżdżać skoro po odliczeniu mieszkania , wyżywienia zostanie nam mniej niż zarobi się w Polsce . Moim skromnym zdaniem sami sobie powinni tam jechać i pracować wyzyskiwacze :) Zapewne firma daje im o wiele więcej bo nigdzie ale to nigdzie nie spotkałem się z tak NISKIM wynagrodzeniem i to jeszcze brutto :D I to KURWA w Danii . Naprawdę jełopów szukacie co na was będą pracować. Omijać to z daleka ludzie bo się narobicie a nie zarobicie :D - to oni na was zarobią :D Bez pozdrowień .

@Niekryty krytyk 02.05.2017 11:56

Szanowny Panie @Niekryty krytyk, na każdym rynku pracy i w każdych ofertach pojawiają się te, które oczekują od kandydatów więcej wiedzy i umiejętności, a jednocześnie oferują wyższą stawkę, jak i takie które te wymagania mają małe i stawka jest adewkwatnie mniejsza. Przedstawiamy ofertę w imieniu naszego uczciwego i pewnego Klienta i naprawdę nie mamy się czego wstydzić. Wprost również przedstawiamy oczekiwania i warunki pracy jakie firma może zaproponować. Dajemy kandydatom wszelkie informacje do tego, aby mogli świadomie podjąć decyzję o chęci lub braku chęci na aplikowanie. Mamy XXI w. i każdy widzi różnorodność ofert (w tym stawek), a jednak wiele osób decyduje się na wyjazd właśnie z nami. A to, że oferta nie spełnia Pana oczekiwań nie znaczy, że jest zła i nie ma powodu aby obrażać naszych pracowników. My mimo wszystko pozdrawiamy i życzymy wszystkiego dobrego, Zespół Grupa No Problem.

Michał

Agencja pracy na poziomie, dla zdecydowanych znajdą to czego szukasz, praca za granicą nie stanowi problemów jeśli znasz język chociaż komunikatywnie to z pewnością znajdzie się oferta dla ciebie. Pomoc w załatwieniu formalności zapewniona, ty tylko decydujesz się na warunki pracy pracodawcy więc nie miej pretensji do pośrednictwa tylko do pracodawcy jeśli są jakieś nieoczekiwane sytuację w pracy. Polecam agencję, od początku wywiązują się z zawartej umowy.

Marcin Szwajcaria

Witam wszystkich! Nie wierzę w to co piszecie na tym forum, że ktoś po podstawówce chciałby przez biuro zarabiać tyle co ten po studiach. Mało robicie a cenicie się bardzo dużo,każdy by chciał zarabiać krocie nie znając żadnego języka i fachu, wysiłek fizyczny to nie wszystko,trzeba mieć jeszcze coś w głowie i myśleć!!! Ja jestem bardzo zadowolony z tego biura NO PROBLEM i polecam go wszystkim co się cenią i znają się na czymś,a nie tylko wykładaniem towaru na półki.Jestem po zawodówce i znam dwa języki,niemiecki ,włoski i mam fach. Mam kontakt z biurem całodobowo i bez problemu odpowie na wszystkie pytania,przetłumaczy i wytłumaczy. W razie zakończenia pracy u danego kontrahenta załatwia następną pracę bez żadnego problemu,wysyłają Twoje CV do wszystkich w całej Europie za Twoją zgodą,są super,za parę dni masz następną pracę.Bardzo polecam biuro NO PROBLEM

wkrecony
@Marcin Szwajcaria 15.03.2017 21:57

A o karach za niezgloszenie się do pracy wspomniales.najpierw podsuwają ci umowę a potem koszty jakie musisz ponieść. Liczy się glowa wysyłają każdego no a nóż się sprawdzi s my zrobimy. U mnie bylo ze chcieli mnie wyslac do pracy nie zgodnej z moimi kwalifikacjami.

@wkrecony 22.07.2017 17:21

Szanowny Panie Macieju, Na Pana prośbę znaleźliśmy Panu pracę w charakterze ślusarza/spawacza. Przedyskutował Pan obowiązki na stanowisku bezpośrednio ze szwajcarskim pracodawcą i zaakceptował je. Podpisał Pan umowę, w której zawarte były wszystkie szczegóły pracy. Następnie przysłał Pan maila z informacją, że nie podejmie Pan pracy, ponieważ stanowisko nie spełnia Pana oczekiwań. Próby przedyskutowania z Panem wątpliwości nie odniosły skutku - przestał Pan odbierać telefon. Z całej siły staraliśmy się pomóc. Jednak w tej sytuacji nie pozostaje nam nic innego jak podziękować Panu za współpracę i życzyć powodzenia na dalszej drodze zawodowej. Z poważaniem, Zespoł Grupa No Problem - dział Zagraniczny.

raro

Ja palikowałam na stanwosiko Samodzielnego specjalistę ds.rekrutacji, nie mam jakiegoś dużego dosiwadczenia bo pracowalam rok ale w bardzo znanej firmie,wiec mysle,że to tez biora pod uwagę?

APT No Problem

Pani Magdo, nie mamy w biurze w Gdańsku Koordynatora, którego imię zaczyna się na literę R. Czy na pewno chodzi o naszego pracownika czy też jednego z naszych Klientów? W tej chwili stawki godzinowe plasują się w przedziale 10 a 15 zł netto (na rekę). Proszę mi uwierzyć, że są to bardzo dobre stawki i znacznie odbiegają od tego co proponują inne miejsca. Nie ma mowy o wyzysku człowieka, bo po pierwsze stawka a po drugie zakres obowiązków jest jasno określony przed rozpoczęciem Zlecenia. Uważamy, że Pani opinia jest ogólna, niekonstruktywna i bardzo krzywdząca. Z pozdrowieniami i życzeniami powodzenia, Zespół No Problem.

Magda

Witam, Szczerze nie polecam tej agencji ze względu na niskie stawki i ogólny wyzysk człowieka. Dodatkowo nie polecam pani R. z agencji w Gdańsku, ktora jest bardzo nie miła oraz opryskliwa. Do zwolnienia

freeq

"keirownika do spraw zakupow i planowania w Szczecinie" - żeś sobie wymyślił :D

Monia

Ja natomiast proponowałabym nauczenie się czytania ze zrozumieniem. Skoro ukończyłam studia magisterskie w zeszłym roku, czy możliwe jest abym posiadała w tym roku legitymację i status studenta? Wszystkie informację uwzględniłam w wysłanym cv.

No Problem

Drogi Użytkowniku DFGH, w tej chwili prowadzimy wiele rekrutacji na działy podobne tym, które wypisałeś powyżej. W razie zainteresowania prosimy o kontakt z oddziałem w swoim mieście. Z poważaniem, Zespół No Problem

No Problem

Pani Moniko, to przykre, że uczciwość Agencji i chęć pomocy uznała Pani za przejaw złej woli. Na każdym kroku podkreslamy, że większość naszych ofert skierowana jest to uczniów i studentów, ponieważ jest to praca dorywcza, nie zapewniająca stałego dochodu. Intencją Koordynatora było uniknięcie sytuacji, w której stawka za Pani pracę będzie bardzo mała (ze względu na obowiązek składek ZUS). Jeśli nie mamy do zaproponowania dobrej pracy - to nie proponujemy jej wcale. Bardzo nam przykro, że odebrała to Pani w sposób krzywdzacy dla siebie. Z poważaniem, Zespół No Problem

Monia

Zapomniałam dodać jakie pytania mi zadawano: 1. Czy ma pani ukończone 18 lat? (Tak) 2. Na jakim jest pani etapie edukacji? (Skończyłam studia wyższe magisterskie) 3. Czy ma pani status studenta? (Nie, ukończyłam już studia) i najlepsze na koniec: Jeśli będzie miała pani status studenta to prosimy o kontakt. Tak...pójdę znowu na studia żeby mnie zatrudnili...śmieszni.

Monia

Rozmawiałam z panią, która powiedziała mi że mieszkam za daleko i że nie powinnam podejmować tej pracy (empik) gdyż jest po odciągnięciu składek pensja jest bardzo mała. Po co dzwonić do ludzi skoro nic im się nie proponuję tylko daję do zrozumienia że nie powinnam tam wgl wysyłać CV. Nie dość że kobieta na oczy nie widziała mojego CV to jeszcze zawraca głowę. Pracują tam ludzie niekompetentni.

Pat

Jak narazie nie narzekam. Jestem studentką, nabijam ceny i wykładam towar w Auchanie(Gdynia) , stawka 9 zł brutto...

Pat

Dokładnie 7,70 na rękę... chciałabym więcej wiadomo, jednak jeżeli mam siedzieć na tyłku i nic nie robić to chociaż to dobre. Pozdrawiam

kapral

No problem to przecież agencja pracy że szczecina, więc ciężko się będzie wam raczej zatrudnić "u nich", no chyba że celujecie w jakieś stanowiska biurowe itp, prościej o czywiście jest zatrudnić się "przez nich" a jak tak looknęłam to ofertę mają fajną, bo nie tylko pracę z okolic szczecina ale i całej polski

Prosim

no wystarczajaco fajnym pracownikiem to na pewno ja moge byc :D tak szczerze to chcialbym sie doweidziec czego o pracy tam ale nie wiem juz gdzie szukac mam nadzieje ze dla was to nei bedzie problem zeby napisac cos o tym. pozdrawim i czekam na informacje o tym wszystkim. pozdrawiam i czekam na wasza pomoc

Prosim

Przemek

Olali mnie Wypełniałem formularz rekrutacyjny w biurze i nie dostałem żadnego telefonu Rok później wysyłałem CV z ich portalu w internecie i również się nie odezwali

ania

Nie polecam!!!! Jedno mówią, a drugie się dzieje. Nigdy więcej.

bezrobotny

Odradzam! Wysłałem CV i zostałem zaproszony na rozmowę w sprawie wykładania towaru w Realu. Na miejscu dowiedziałem się że to praca tylko dla studentów/uczniów, choć w ogłoszeniu nie było o tym napisane. Straciłem tylko niepotrzebnie czas, w dodatku dziewczyna z personelu była niesympatyczna i niemiła;//

Mili

To jest na rękę. W Realu tyle płacą, Auchan-6zł, Decathlon to 6,50. Nie wiem jak inne sklepy. Pracuję od 3 tygodni i polecam, chociaż zlecenia są tylko 2-3 razy w tygodniu(brak książeczki zdrowia). Mam nadzieję, że z książeczką będzie lepiej :)

miko

5 zł to jest już do ręki czy brutto? skoro informacja niesprawdzona, może ktoś jeszcze da rade to potwierdzić?

miko

dawid

Serio płacą w no problem jedynie 5 zł za godzinę, bo nikt właściwie tego nie potwierdził, to informacja od jednej osoby - nie sprawdzona.

rewers

zgadzam się z @kermitem. już lepiej wziąć się za jakieś roznoszenie ulotek, przynajmniej stawka wyższa :)

hahahaha

z oferty skorzystałam raz. inwentaryzacja, kasa najsłabsza, chyba 5/h za prace nocną. żenada w ogóle coś takiego ludziom proponować. po zakonczeniu pracy na swoim dziale odesłano mnie do domu, zarobek 36 zł. lepiej i zdrowiej byłoby tej nocy spać. nie polecam, szukają jeleni

gosc

czy ktos korzystal z tej agencji w Gdansku?

Andrzej

Na swojej swojej stronie piszą tak- Dodatkowo dzięki naszemu doświadczeniu i indywidualnemu podejściu do każdego klienta jesteśmy w stanie zadbać o Twoje interesy i zapewnić Ci godne wynagrodzenie i szacunek ze strony pracodawcy. Jaki to szacunek i godne wynagrodzenie - 5 zł. netto ??????????? Wara z takimi Firmami!

Jerzy

Tak nie może być aby taka AGENCJA płaciła pracownikom 6,00 zl./godz. netto za prace nocne. Nie dajcie się wciągnąć temu pośrednikowi. To jest upodlenie człowieka!

formulka55

Miałem okazje pracowac w Castoramie w Szczecinie i osobiście nie polecam agencji o nazwie no problem, która jest posrednikiem między mna a Castorama. Na początku wygląda to pieknie ładna, inteligentna, czarująca pani, która, opowiada o zasadach pracy godzinach w miesiącu. trzeba wyrobić 170, nie jest to możliwe gdyż kierownik działu po tygodniu pracy dziękuje mówiąc o braku pracy. Prawda jest inna a mianowicie zalezy na nie wypracowaniu 170 godz w miesiacu i zaplaceniu biednej, poszkodowanej osobie 5 zl na rekę za cięzką pracę. Niestety jest to korelacja dwóch nieodpowiedzialnych firm agencji no problem i Castoramy, które nota bene zarabiaja na studentach.

Krzysiek

Pracowałem w Realu i IRMIE parę lat temu, za pośrednictwem agencji NO PROBLEM. Nie wiem czy taki był znak czasów, ale zarabiało się tam 5 zł (Real), 3,50 zł (IRMA). W tym drugim przypadku była to ciężka i mozolna praca fizyczna (odlewy polimerobetonowe - najbardziej rakotwórczy odpad chemiczny...) w warunkach murzyńsko - spartańskich (9 godzin katorżniczej roboty), umowa o dzieło nie zapewniała żadnego ubezpieczenia, więc gdyby śmigający nad głowami pracowników klocek kilkutonowy runął w dół to nawet zasiłku pogrzebowego by się nie uzyskało. Zapewniają, że sami sobie ustalamy godziny pracy... Nie zawsze. Często gęsto też moje obliczenia co do wypracowanych godzin, a uzyskiwana wypłata różniły się. Wypłata wynagrodzenia była bez opóźnień, więc summa summarum... Jak ktoś nie ma doświadczenia i stawia pierwsze kroki na rynku pracy, tudzież chce w wakacje dorobić to może spróbować. Agencje pośrednictwa niczym specjalnie się od siebie nie różnią, warunki pracy i formalności związane z zatrudnieniem też, więc czy wybierzecie No Problem czy Big Problem to na to samo wyjdzie :)

ZAPOMNIJ ZE MNIE ZNASZ

zgadzam sie ze wszystkimi tutaj zebranymi , pieniadze sa do [usunięte przez moderatora], jesli chodzi o grafik zadaja aby mowic 3 dni przed ze nie bede w pracy , lecz ich to nie obowiazuje ... dzwonia do ciebie lub pisza smsa (najczesciej) i nakazuja ci isc do roboty. nie wazne czy sie zgadzasz czy nie, jesli nie pojdziesz dostajesz kare w wysokosci 100 zlotych . tak miedzy nami [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] m,nie obchodzi ze sa po jakis tam studiach jak nie potrafia nawet liczyc do 10 ... najwieksze problemy maja na rozliczeniu... gdy bym zrobil film o tym jak to wssztko wyglada na pewno zrobilbym sprawe tej marnej agencji pracy... NIE POLECAM !!!!!!!!!!!!

Były pracownik no problem

NO Problem to [usunięte przez moderatora] dają umowe zlecenie i chcą by pracownicy byli pod ich dyktando.A najgorsze jest to że grafik dają na 2 lub 3 dni w miesiącu.Mówiąc krótko [usunięte przez moderatora] i oszuści matrymonialni.

michu

Zgadzam się w innymi opiniami. Potrzebowałem pracy na ferie zimowe, więc rozniosłem CV po kilku agencjach pracy, najszybciej się odezwali z no problem. Na samym wstępie mnie zdziwiło, że co miesiąc trzeba podpisywać umowy, że umowa o dzieło, a nie zlecenie, że nie chcą ani ksera legitymacji (szedłem jako uczeń) ani książeczki sanepidowskiej. Inwentaryzacja, 4 noce, 5,10zł na godzine. Okej, pomyślałem każdy grosz się przyda. Niestety przydażyło się że tego dnia, wracając właśnie z tej agencji gołoledź była i trach noga złamana. Wypadki rzecz ludzka, noga w gipsie, jak tylko wypisali mnie ze szpitala zadzwoniłem kulturalnie powiadomić, a tu baba do mnie z mordą że ja gówniarz żarty sobie robię, że ich czas marnuje, że kończą współpracę ze mną. Na nic tłumaczenie, że w każdej chwili ktoś z mojej rodziny może im dostarczyć zaświadczenie... Tak dla ścisłości, w wakacje postanowiłem spróbowac jeszcze raz w innej agencji pracy i proszę...umowa zalecenie, odrazu na całe 2 miesiące, wypłata dokładnie 10, zamiast 5 zł miałem 7.

OSZUŚCI I NACIĄGACZE!!!! zostałam smsem poinformowana, że nakładają na mnie karę za niestwienie się na inwentaryzacji, na którą się zapisywalam, nie podpisałam żadnej umowy ani nic. Ktoś mnie zgłosił i oni na podst. rozmowy tel z tym kimś zgłosili mnie d Reala, o czym nie wiedziałam. Gdy do nich zadzowniłam ze zdziwieniem o co chodzi, to byli chamscy i niemili. W końcu przynali się, że nie mają na mnie dowodów i odpuscili. ja sobie nie pzowile, zeby jakieś baby bez szkoły mnie tak obrazły. a na inwentaryzacji bylam wczesniej u nich raz, ale nie dla tej marnej kasy, ale dlatego,z e robiłam badanie na studia.

roborambo

nie polecam nawet w ostateczności robisz jak głupol kilka miesięcy na umowe o dzieło bez ubezpieczenia bez niczego bez perspektyw awansu za 5zł10gr za godzine i jeszcze pilnują co do minuty żebyś robił na dziale najcięższom prace

Również nie polecam tej agencji ...dają najgorszą robote z możliwych np. w castoramie i mówia ze jest na 8 godzin ale kazdy szef działy bedzie chciał zebys siedział 10 godzin albo minimum 9 jak sie postawisz to wylatujesz . Z wypłaty zawsze przychodzi mniej kasy niz sobie wyliczysz ... najgorsza agencja pracy w jakiej mozna robic ... nazwa no problem to jakis żart [usunięte przez moderatora]..a powinno być big problem

agencja pracy ,,no problem,,, żart sobie robiom praca w sklepach wykładanie towaru na półki lub w magazynie sprzątanie ogólnie wszystko tam robisz pracujesz w marketah typu real lub oschon a najgorsze jest to ze zatrudniaja stuidentów co do pracy robisz od 5 do nawet 10 godz dziennie co do kasy żałosne jest to że masz niby 9 zł brutto a co do czego dochodzi zawsze brakuje ci do wypłaty kasa to 120 zł lub 80 zł ale najgorsze jest to ze jak sie upomnisz ocos to wypad nieprawda jesto że dostajesz kase na czas bo mi sie to jeszcze nigdy niezdażyło a umowa o dzieło heheheh dobre niewież w to co ci mówiom w agencji pracy bo inaczej wychodzi to w rrealu na struga w szczecinie traktują cie kierownicy działów jak szmate odzywki do ciebie som takie zeeeee niefajnie a jak sie postawisz to wylatujesz a z agencji sie zatobom niepostawiom i kasa przepada jak sie niewywiążesz nie polecam tej firmy nikomy były pracownik tej firmy no problem szczecin

Zostaw opinię o No Problem - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie No Problem