Opinie o No Problem w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie No Problem. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w No Problem na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o No Problem w Szczecin

Czy ktoś wie, jak aktualnie prezentuje się No Problem na tle innych przedsiębiorstw? Może okazać się to cenną informacją dla osób mieszkających w Szczecin i okolicach oraz poszukujących zatrudnienia.

jerzy

kiepsko

Info

Czy moglibyscie powiedziec cos na temat No problem w Danii

Cezary

Tylko ten nie popełnia błędów kto nic nie robi. Czasami mogą przydarzyć się różne sytuacje ale z pewnością nie jest to zła wola!

Oszukani

Do pracy 85km w jedna strone mieszkania brak na dobry wieczor jak przyjechalismy z polski brak kontaktu nikt nieodbiera telefonow praca u muslimow.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie No Problem? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Oszukani

Negatywna

Iwona

@Bartosz, dziękuję za opinię na temat pracy za pośrednictwem firmy No Problem. Czy możesz napisać coś więcej na temat procesu rekrutacyjnego jaki przeszedłeś do pracy na stanowisku jakie zajmujesz? Czy aplikowałeś bezpośrednio na stronie pracodawcy? A może dowiedziałeś się o przyjęciach z innych źródeł informacji? Napisz coś na temat zajmowanego stanowiska i ogólnych warunków pracy na tym stanowisku. @Franek, obecnie agencja pracy No Problem poszukuje pracowników na kilka stanowisk zarówno w Polsce jak i za granicą. Zapoznaj się z ofertami pracodawcy na ich oficjalnej stronie http://grupanoproblem.pl/praca-za-granica,52,pl.html Napisz czy któraś oferta zainteresowała Cię i masz zamiar aplikować?

Franek

Może ktoś podpowie jak dostać się do takiej pracy?

Bartosz

Jestem juz w Szwajcarii 3 miesiac przez ta agencje i polecam jak najbardziej. Swietny kontakt przed wyjazdem jak i w trakcie. Nie wiem co tu ludzie za bzdury pisza, nie ma zadnych problemow z kasa, co tydzien systematycznie przelewy wchodza na konto. A jesli ktos wyjezdza do Szwajcarii i ma pretensje, ze w gorach mieszka to chyba swiadczy to tylko o poziomie intelektualnym tej osoby. Szwajcarska agencja rowniez bardzo pomocna, wszystko zalatwia na miejscu jak pozwolenie na prace itd. Nie trzeba tez znac perfekcyjnie jezyka, wazne zeby w pracy sie dogadac. Jak ktos chce dobrze zarobic a nie szukac dziury w calym to polecam. Bartosz

Witek

Zrobiło się cicho na forum z jakiego powodu?

nie kryty krytyk

jasne pracowaliśmy z ojcem w Szwajcarii przez agencje no problem. Odelegowali nas do agencjj w Szwajcarii I personal ogólnie praca była w porządku . Zanim nas odelowali do tej agencji i personal znaleźli nam hotel na wysokości 1500 m to jakiś żart . Problemy cały czas z przelewami za każdy tydzień dzwonienie i proszęnie się o wysłanie pieniędzy jakiś koszmar tak było przez 4 tygodnie . Szew tamtejszej agencji sugerował mi że konto mam nie aktywne i że dwa razy kasa do nie wróciła . Dopiero jak przycisnołem Pana salih żeby mi bajek nie opowiadał bo to jest nie możliwe to co on pitoli jak okazało się przelał pieniądze w ciągu 5 min . Za ostatni tydzień przepracowany w tej agencji ipersonal po zjeździe do Polski czekałem na przelew 3 tyg ciągle dzwoniąc i prosiłem się o swoje pieniądze to był jakiś żart. Ciągle słyszałem że wysłali a kasy jak nie było tak nie było dopiero jak ich przycisnolem po raz kolejny wysłali z łaską. Gdyby nie znajomość języka pracował bym tam za darmo 1500 m w górach .mieszkaliśmy wąskimi drózkami dojezdzalismy do hotelu bez kuchni po prostu koszmar . Ludzie z daleka o tych agencji no problem i ipersonal że Szwajcarii (usunięte przez administratora) zawsze razem się trzymają . Pewny stolarz pracował tam 2 tyg i to za darmo także nie jedzcie przez te firmy do pracy same porąby.

@nie kryty krytyk

Szanowny Panie @nie kryty krytyk 05.02.2018 17:01 Sądząc po intensywności Pana (Panie Damianie) wypowiedzi oraz doborze słów na tym forum (np. wypowiedź z 02.05.2017 11:56) Pan przede wszystkim zainteresowany jest tzw. hejtem internetowym. Ciężko Panu dogodzić - ostatnio w niewybrednych słowach krytykował Pan nasze oferty w Danii i naszą agencję po czym podjął Pan przez nas pracę. Jak to rozumieć?! Odnosząc się merytorycznie do Pana zarzutów: jedzie Pan do Szwajcarii słynącej z górzystych terenów i narzeka, że praca jest w górach ?! Szczyt absurdu. Rzeczywiście był problem z Pana kontem. Przez dłuższy czas z winy banku nie zostało aktywowane przez co przelewy nie docierały. Pan za to winą obarcza wszystkich dookoła a dobrze Pan wie, że winny był bank. Nie wspomnę już o tym, że z zaistniałą sytuacją staraliśmy się Panu pomóc odbierając Pańskie telefony w czasie wolnym od pracy. Mógłbym tu też przytoczyć delikatnie mówiąc "nieprzyjemną" korespondencję jaką wysyłał Pan do nas żądając natychmiastowej zapłaty. Na końcu tak bardzo był Pan "niezadowolony" ze współpracy, że po zakończonym kontrakcie w Szwajcarii ponownie zwrócił się Pan do nas abyśmy szukali Panu pracy. Z wyrazami szacunku, Grupa No Problem - dział zagraniczny

Agencja pracy na poziomie, dla zdecydowanych znajdą to czego szukasz, praca za granicą nie stanowi problemów jeśli znasz język chociaż komunikatywnie to z pewnością znajdzie się oferta dla ciebie. Pomoc w załatwieniu formalności zapewniona, ty tylko decydujesz się na warunki pracy pracodawcy więc nie miej pretensji do pośrednictwa tylko do pracodawcy jeśli są jakieś nieoczekiwane sytuację w pracy. Polecam agencję, od początku wywiązują się z zawartej umowy.

@Michał

Dzień dobry, bardzo dziękujemy za Pana opinię. Co dzień z całych sił staramy się zapewnić jak najlepsze oferty i jakość obsługi. Z dużą przyjemnością czytamy, że ktoś docenia naszą pracę. Z wyrazami szacunku, Grupa No Problem - dział Zagraniczny.

Helena Michalina

Witam. Jeden z klientów No Problem postanowił mnie zatrudnić u siebie na umowę o pracę. Niestety firma utrudniała,argument z ich strony to m.in nie przepracowana ilość godzin wystarczająca do tego aby móc przejść w ich klienta "ręce". Batalia z NO PROBLKEM trwała bliska ok.8 miesięcy. Ogólnie to przez okres współpracy ok.3 lat były ok,przelewy rzadko aby były po 10.Koordynatorki ok,rozumiały kiedy zdarzały się sytuacje,ze nie można było wstawić się w pracy. Po odbicie jednego z klientów była możliwośc dalszej współpracy za co dziękuję.Ogólnie współpraca przebiegła ok. Pozdrawiam. P.S.Żałuję,zę przez swoją bezmyślność współpraca uległa nie kontynuowaniu.

@Helena Michalina

Dzień dobry, Bardzo dziękujemy za wszystkie uwagi oraz pochwały. Chcielibyśmy odnieść się do paru kwestii Pani wypowiedzi. Powszechną regułą jest, że każdy pracownik Agencji musi przepracować odpowiednią ilość godzin, żeby mógł przejść bezpośrednio do Klienta. Jednak chyba jako jedyna Agencja na rynku nigdy nie trzymaliśmy się tej zasady restrykcyjnie i staramy się iść pracownikom na rękę. Dlatego smuci nas to, że w Pani odczuciu była to „batalia”. Żadna z naszych Koordynatorek nie przypomina sobie takiego przypadku, dlatego nie jesteśmy w stanie odnieść się do Pani sytuacji konkretniej. Również od początku działalności Agenci nie zdarzyło nam się „spóźnić” z przelewem dla pracowników. 10 dzień miesiąca jest dla nas jak święto. W przypadku jednak, kiedy 10 dzień miesiąca przypada w weekend banki księgują wpłaty dopiero w poniedziałek. Wtedy nasi pracownicy mają pieniądze na koncie po 10-tym– ale nie jest to już rzecz zależna od Agencji. Bardzo cieszy nas, że dobrze nas Pani wspomina. Codziennie staramy się, aby nasi pracownicy czuli się z nami dobrze i bezpiecznie. Dziękujemy i życzymy wszystkiego dobrego, Grupa No Problem

uwaga

dno masakra kradna pieniadze nic sie nie zgadza , puzniej umywaja rence raz sie dalem nabrac i to jest kolejne nieporozumienie , uwaga to oszusci

@uwaga

Dzień dobry, Pana ocena nie zawiera żadnych konkretnych argumentów ani przykładów tego w jaki sposób nasz firma miałaby pozostawać w stosunku do Pana nieuczciwa. Wyraził Pan krzywdzącą i fałszywą ocenę, do której w żadnej sposób nie możemy się odnieść. Jeśli czuje się Pan potrzebę skontaktowania się z nami w celu wyjaśnienia sytuacji to zapraszamy do kontaktu. Stanowczo jednak sprzeciwiamy się bezpodstawnemu szkalowaniu. Z każdego takiego przypadku nieuzasadnionego oczerniania wyciągać będziemy konsekwencje prawne. Z poważaniem, Grupa No Problem

oszusci

uwaga na nich przewalki szczegolnie w szwajcari dopisuja do wyplaty zaliczki ktorych sie nie wzielo BANDA OSZUSTOW

@oszusci

Dzień dobry Panie Bartoszu Korolewicz, Może wyjaśnić należy pewne kwestie ponownie, bo widocznie źle Pan nas zrozumiał. Grupa No Problem JEST agencją pośredniczącą w zatrudnieniu pomiędzy Panem, a zagranicznym pracodawcą. Oznacza to, że NIE JESTEŚMY Pana pracodawcą, a Pan nie jest naszym pracownikiem. Między Panem, a Agencją nie zachodzą żadne rozliczenia. Pan nie płaci nam za usługę – my nie wypłacamy Panu wynagrodzenia. W związku z tym w żaden sposób nie ma możliwości, aby został Pan przez nas oszukany. Nie mamy wglądu w kwestie zaliczek między Panem, a szwajcarskim pracodawcą. Doskonale jednak rozumiemy powód, dla którego nasz szwajcarski Klient zakończył z Panem współpracę. Jest Pan człowiekiem wielce niekulturalnym (w wulgarnych słowach obraża Pan naszego pracownika) oraz kompletnie nieprzygotowanym do pracy, która miała zostać Panu powierzona. Zawsze starannie rozpatrujemy każdy przypadek niezadowolenia lub niezrozumienia między agencją a pracownikiem. Jednak w tym przypadku nie pozwolimy się bezpodstawnie obrażać oraz rozpowszechniać nieprawdziwych informacji. Nigdy nie został Pan przez nas oszukany. Za to my zostaliśmy zarówno oszukani w kwestii Pana przygotowania do pracy jak również wielokrotnie obrażani. W przypadku dalszych tego typu praktyk wyciągniemy odpowiednie konsekwencje prawne. Z poważaniem, Grupa No Problem

oszukanyprzezfirme

Firma pośrednicząca i bardzo dużo bajeczek i tyle... Niby umowy gwarancyjne dla pracowników ale bez gwarancji (otrzymujesz trzy umowy do podpisu na jeden projekt z różnymi datami zakończenia zlecenia) na projekcie musisz sobie wszystko sam zorganizować (transport, zakwaterowanie, etc.) Po podpisaniu trzech umów z różnymi datami zakończenia, umywają ręce od wszystkiego, dużo manipulacji i bardzo dużo kosztów własnych... Odradzam

@oszukanyprzezfirme

Najwyraźniej pomylił Pan firmy. Pracownicy podejmujący pracę za granicą poprzez naszą Agencję nigdy nie otrzymują 3 umów a 2. Nigdy nie ma też sytuacji, że projekt ma różne daty zakończenia. Nie zgadza się też to, że rzekomo na miejscu trzeba sobie wszystko samemu zorganizować. Owszem transport leży po stronie pracownika ale zakwaterowanie obligatoryjnie jest przez nas lub naszego klienta organizowane. Absolutnie nie umywamy od niczego rąk. Każdy podejmujący przez nas pracę pracownik poświadczy, że po wyjeździe do pracy za granicę zawsze służymy wszelką pomocą. Bardzo Pana proszę nie wprowadzać w błąd innych osób chętnych podjąć za naszym pośrednictwem pracę. Opisane przez Pana standardy to dokładne przeciwieństwo naszych standardów.

MK

Od kilku miesięcy współpracuję wyłącznie z Firmą - No Problem konkretnie z Jej działem zagranicznym. Wśród innych tego typu Firm działających na polskim rynku pracy No Problem jest w pełni profesjonalnie działającą "fabryką" do zarabiania pieniędzy dla tych, którzy decydują się, aby od Nich otrzymać skierowanie do pracy. Konsekwentne z ich strony działanie jest skuteczne i w konsekwencji szybko doprowadza do zatrudnienia zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Wszyscy pracownicy Działu zagranicznego z kierującym Panem Maciejem są doskonale przygotowani merytorycznie i przede wszystkim życzliwie i pomocnie nastawieni do swoich klientów. Zawsze można liczyć n stały kontakt i Ich zainteresowanie również po podjęciu pracy do której zostałem skierowany. Wszystkie konieczne dokumenty by podjąć pracę takie jak: Umowa, zezwolenie na pracę, zapewnienie zakwaterowania są kompletne i przygotowane na czas bez opóznień. Istnieje także możliwość definitywnej decyzji co do zakwaterowania po wcześniejszym obejrzeniu locum i zapoznaniu się z warunkami i odległością od miejsca pracy. Bywało tak, że zlecenia u różnych szwajcarskich pracodawców trwały krócej niż były planowane i na to No Problem nie miało wpływu, ale właśnie stały kontakt z No Problem i Ich zaangażowanie gwarantowały stałe zatrudnienie bez przerw z płynnym przejściem od jednego pracodawcy do innego. Ja mam tylko dobre doświadczenia. Serdecznie polecam. Zawsze można liczyć na wsparcie i życzliwość we wszystkim co związane jest z podjęciem pracy i pobytem poza Polską.

@MK

Bardzo się cieszymy z tak pozytywnej opinii. Codziennie dokładamy wszelkich starań aby nie tylko pracę „załatwić” ale i po przekroczeniu granicy w miarę możliwości służyć pomocą. Jak widać to procentuje :)

rafal cencora

super firma profesjonalne podejscie do ludzi mili zetelni

@rafal cencora

Panie Rafale - w imieniu Grupy No Problem serdecznie dziękuję. Cieszy nas fakt, że docenia Pan nasze wysiłki. Staramy się :D

rafal cencora

super firma profesjonalne podejscie do ludzi mili zetelni

Martin Studzinski

No Problem, firma zdecydowanie do polecenia, swietna organizacja, konkretni ludzie, wyjechałem do Szwajcarii, wszystko "dopięte na ostatni guzik", dostałem swietna prace, swietnie zarobiłem, nie zamierzam rezygnować z kontaktu z nimi, bo pracują tam ludzie którzy znaja się na "rzeczy" i doskonale potrafią zorganizować wszystko, nawet jeśli cos nie "wypali" w pracy za graniaca, nie należy obarczać No Problem winą, z ich strony, jest wszystko OK, i nie zgodze się z inna opinia. Pozdrowienia dla Pana Maćka. (odpowiedni człowiek, na odpowiednim stanowisku)

@Martin Studzinski

Zostaw merytoryczną opinię o No Problem - Szczecin

• Jak się pracuje w No Problem?

Zobacz opinie na temat firmy No Problem tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w No Problem?

No Problem