Opinie o No Problem w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie No Problem. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w No Problem na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o No Problem w Szczecin

Iwona

@Adi mógłbyś napisać trochę jaśniej na temat Twoich doświadczeń z No Problem? Rozumiem, że masz do firmy zastrzeżenia? Co konkretnie Ci nie odpowiadało? Takie informacje będą ważne, gdyż to co Ty mogłeś ocenić na minus, dla innej osoby może nie mieć aż takiego znaczenia.

Adi
@Iwona

@Iwona Zupełnie niepotrzebnie zamartwiasz się tym jakie to może mieć znaczenie dla innych. Niestety nie mogę Ci pomóc, mimo to jestem pewny, że sobie poradzisz. Powodzenia.

Adi

Agencja pracy tymczasowej na poziomie, a nawet na truskawie. Super janusze biznesu. Jak ktoś ma problem to .... raz dwa trzy ... i no problem. Amen.

Niekryty krytyk

Przeglądałem ogłoszenia i trafiłem na to http://pracadlapolakow.eu/ogloszenia/dam-sezonowa-prace-w-danii-od-zaraz-ogrodnictwo-bez-jezyka-odense/#comment-10364 To jest chyba żart :) praca w Danii za 70 Koron uwaga BRUTTO - jeszcze bez zakwaterowania :D Po co w ogóle w takim razie wyjeżdżać skoro po odliczeniu mieszkania , wyżywienia zostanie nam mniej niż zarobi się w Polsce . Moim skromnym zdaniem sami sobie powinni tam jechać i pracować wyzyskiwacze :) Zapewne firma daje im o wiele więcej bo nigdzie ale to nigdzie nie spotkałem się z tak NISKIM wynagrodzeniem i to jeszcze brutto :D I to KURWA w Danii . Naprawdę jełopów szukacie co na was będą pracować. Omijać to z daleka ludzie bo się narobicie a nie zarobicie :D - to oni na was zarobią :D Bez pozdrowień .

Grupa No Problem
@Niekryty krytyk

Szanowny Panie @Niekryty krytyk, na każdym rynku pracy i w każdych ofertach pojawiają się te, które oczekują od kandydatów więcej wiedzy i umiejętności, a jednocześnie oferują wyższą stawkę, jak i takie które te wymagania mają małe i stawka jest adewkwatnie mniejsza. Przedstawiamy ofertę w imieniu naszego uczciwego i pewnego Klienta i naprawdę nie mamy się czego wstydzić. Wprost również przedstawiamy oczekiwania i warunki pracy jakie firma może zaproponować. Dajemy kandydatom wszelkie informacje do tego, aby mogli świadomie podjąć decyzję o chęci lub braku chęci na aplikowanie. Mamy XXI w. i każdy widzi różnorodność ofert (w tym stawek), a jednak wiele osób decyduje się na wyjazd właśnie z nami. A to, że oferta nie spełnia Pana oczekiwań nie znaczy, że jest zła i nie ma powodu aby obrażać naszych pracowników. My mimo wszystko pozdrawiamy i życzymy wszystkiego dobrego, Zespół Grupa No Problem.

Marcin Szwajcaria

Witam wszystkich! Nie wierzę w to co piszecie na tym forum, że ktoś po podstawówce chciałby przez biuro zarabiać tyle co ten po studiach. Mało robicie a cenicie się bardzo dużo,każdy by chciał zarabiać krocie nie znając żadnego języka i fachu, wysiłek fizyczny to nie wszystko,trzeba mieć jeszcze coś w głowie i myśleć!!! Ja jestem bardzo zadowolony z tego biura NO PROBLEM i polecam go wszystkim co się cenią i znają się na czymś,a nie tylko wykładaniem towaru na półki.Jestem po zawodówce i znam dwa języki,niemiecki ,włoski i mam fach. Mam kontakt z biurem całodobowo i bez problemu odpowie na wszystkie pytania,przetłumaczy i wytłumaczy. W razie zakończenia pracy u danego kontrahenta załatwia następną pracę bez żadnego problemu,wysyłają Twoje CV do wszystkich w całej Europie za Twoją zgodą,są super,za parę dni masz następną pracę.Bardzo polecam biuro NO PROBLEM

wkrecony
@Marcin Szwajcaria

A o karach za niezgloszenie się do pracy wspomniales.najpierw podsuwają ci umowę a potem koszty jakie musisz ponieść. Liczy się glowa wysyłają każdego no a nóż się sprawdzi s my zrobimy. U mnie bylo ze chcieli mnie wyslac do pracy nie zgodnej z moimi kwalifikacjami.

Grupa No Problem
@wkrecony

Szanowny Panie Macieju, Na Pana prośbę znaleźliśmy Panu pracę w charakterze ślusarza/spawacza. Przedyskutował Pan obowiązki na stanowisku bezpośrednio ze szwajcarskim pracodawcą i zaakceptował je. Podpisał Pan umowę, w której zawarte były wszystkie szczegóły pracy. Następnie przysłał Pan maila z informacją, że nie podejmie Pan pracy, ponieważ stanowisko nie spełnia Pana oczekiwań. Próby przedyskutowania z Panem wątpliwości nie odniosły skutku - przestał Pan odbierać telefon. Z całej siły staraliśmy się pomóc. Jednak w tej sytuacji nie pozostaje nam nic innego jak podziękować Panu za współpracę i życzyć powodzenia na dalszej drodze zawodowej. Z poważaniem, Zespoł Grupa No Problem - dział Zagraniczny.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie No Problem? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
raro

Ja palikowałam na stanwosiko Samodzielnego specjalistę ds.rekrutacji, nie mam jakiegoś dużego dosiwadczenia bo pracowalam rok ale w bardzo znanej firmie,wiec mysle,że to tez biora pod uwagę?

APT No Problem

Pani Magdo, nie mamy w biurze w Gdańsku Koordynatora, którego imię zaczyna się na literę R. Czy na pewno chodzi o naszego pracownika czy też jednego z naszych Klientów? W tej chwili stawki godzinowe plasują się w przedziale 10 a 15 zł netto (na rekę). Proszę mi uwierzyć, że są to bardzo dobre stawki i znacznie odbiegają od tego co proponują inne miejsca. Nie ma mowy o wyzysku człowieka, bo po pierwsze stawka a po drugie zakres obowiązków jest jasno określony przed rozpoczęciem Zlecenia. Uważamy, że Pani opinia jest ogólna, niekonstruktywna i bardzo krzywdząca. Z pozdrowieniami i życzeniami powodzenia, Zespół No Problem.

Magda

Witam, Szczerze nie polecam tej agencji ze względu na niskie stawki i ogólny wyzysk człowieka. Dodatkowo nie polecam pani R. z agencji w Gdańsku, ktora jest bardzo nie miła oraz opryskliwa. Do zwolnienia

freeq

"keirownika do spraw zakupow i planowania w Szczecinie" - żeś sobie wymyślił :D

Monia

Ja natomiast proponowałabym nauczenie się czytania ze zrozumieniem. Skoro ukończyłam studia magisterskie w zeszłym roku, czy możliwe jest abym posiadała w tym roku legitymację i status studenta? Wszystkie informację uwzględniłam w wysłanym cv.

No Problem

Drogi Użytkowniku DFGH, w tej chwili prowadzimy wiele rekrutacji na działy podobne tym, które wypisałeś powyżej. W razie zainteresowania prosimy o kontakt z oddziałem w swoim mieście. Z poważaniem, Zespół No Problem

No Problem

Pani Moniko, to przykre, że uczciwość Agencji i chęć pomocy uznała Pani za przejaw złej woli. Na każdym kroku podkreslamy, że większość naszych ofert skierowana jest to uczniów i studentów, ponieważ jest to praca dorywcza, nie zapewniająca stałego dochodu. Intencją Koordynatora było uniknięcie sytuacji, w której stawka za Pani pracę będzie bardzo mała (ze względu na obowiązek składek ZUS). Jeśli nie mamy do zaproponowania dobrej pracy - to nie proponujemy jej wcale. Bardzo nam przykro, że odebrała to Pani w sposób krzywdzacy dla siebie. Z poważaniem, Zespół No Problem

Monia

Zapomniałam dodać jakie pytania mi zadawano: 1. Czy ma pani ukończone 18 lat? (Tak) 2. Na jakim jest pani etapie edukacji? (Skończyłam studia wyższe magisterskie) 3. Czy ma pani status studenta? (Nie, ukończyłam już studia) i najlepsze na koniec: Jeśli będzie miała pani status studenta to prosimy o kontakt. Tak...pójdę znowu na studia żeby mnie zatrudnili...śmieszni.

Monia

Rozmawiałam z panią, która powiedziała mi że mieszkam za daleko i że nie powinnam podejmować tej pracy (empik) gdyż jest po odciągnięciu składek pensja jest bardzo mała. Po co dzwonić do ludzi skoro nic im się nie proponuję tylko daję do zrozumienia że nie powinnam tam wgl wysyłać CV. Nie dość że kobieta na oczy nie widziała mojego CV to jeszcze zawraca głowę. Pracują tam ludzie niekompetentni.

Pat

Jak narazie nie narzekam. Jestem studentką, nabijam ceny i wykładam towar w Auchanie(Gdynia) , stawka 9 zł brutto...

Pat

Dokładnie 7,70 na rękę... chciałabym więcej wiadomo, jednak jeżeli mam siedzieć na tyłku i nic nie robić to chociaż to dobre. Pozdrawiam

kapral

No problem to przecież agencja pracy że szczecina, więc ciężko się będzie wam raczej zatrudnić "u nich", no chyba że celujecie w jakieś stanowiska biurowe itp, prościej o czywiście jest zatrudnić się "przez nich" a jak tak looknęłam to ofertę mają fajną, bo nie tylko pracę z okolic szczecina ale i całej polski

Prosim

no wystarczajaco fajnym pracownikiem to na pewno ja moge byc :D tak szczerze to chcialbym sie doweidziec czego o pracy tam ale nie wiem juz gdzie szukac mam nadzieje ze dla was to nei bedzie problem zeby napisac cos o tym. pozdrawim i czekam na informacje o tym wszystkim. pozdrawiam i czekam na wasza pomoc

Prosim

Przemek

Olali mnie Wypełniałem formularz rekrutacyjny w biurze i nie dostałem żadnego telefonu Rok później wysyłałem CV z ich portalu w internecie i również się nie odezwali

ania

Nie polecam!!!! Jedno mówią, a drugie się dzieje. Nigdy więcej.

bezrobotny

Odradzam! Wysłałem CV i zostałem zaproszony na rozmowę w sprawie wykładania towaru w Realu. Na miejscu dowiedziałem się że to praca tylko dla studentów/uczniów, choć w ogłoszeniu nie było o tym napisane. Straciłem tylko niepotrzebnie czas, w dodatku dziewczyna z personelu była niesympatyczna i niemiła;//

Zostaw merytoryczną opinię o No Problem - Szczecin

• Jak się pracuje w No Problem?

Zobacz opinie na temat firmy No Problem tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w No Problem?