Opinie o Work Service Express

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Work Service Express

Karolina

@Agnieszka, tak mi się wydawało i jak widać potwierdzasz to co napisałam. Możesz opisać swój przypadek? Każda merytoryczna opinia ma tutaj znaczenie, wiadomo, przecież że obaw przed wyjazdem jest dużo, tym bardziej jak jest to pierwsza praca z dala od domu. Dlatego każde opisane doświadczenie się liczy.

Agnieszka
@Karolina 13.11.2017 13:10

@Karolina Ja akurat chyba mam szczęście, bo w sumie nie miałam sytuacji, gdzie faktycznie potrzebna by była interwencja :) Ale zasada jest taka, że koordynator dzwoni w ciągu 5 dni od przyjazdu i sprawdza czy wszystko jest w porządku. Potem indywidualnie ustalacie, jak często będzie się odzywał. Jest też dostępny telefon "alarmowy" 24/7.

Karolina

Agencja za granicą ma obowiązek pomagać pracownikom @Izolda, nie powinno być tak, że pracownik ma coś sam naprawiać. Czy ktoś może potwierdzić jak Work Service Express zachowuje się gdy już ktoś jest w pracy?

Agnieszka
@Karolina 03.08.2017 09:03

Ja akurat wyjeżdżałam z Opiekunką w Niemczech, to jest agencja, która rekrutuje przez Work Express, więc nie wiem jak w innych przypadkach, ale ja nie miałam sytuacji, żeby koordynator nie sprawdził po przyjeździe czy wszystko jest w porządku. Później też jest cały czas dostępny telefon alarmowy.

Izolda

Znalazłam prace dzięki Work Service Express i jestem zadowolona. W moim przypadku wszystko było ok. Jeśli nawet coś nie zagrało to przecież można sobie samemu pewne sprawy poprawić!.

Izolda

Work Service to sprawdzona agencja i można spokojnie z nimi pracować.

były
@Izolda 29.04.2017 11:26

A ty z biura jesteś

older

A ja pracowałem przez Worka 6 miesięcy w Belgii .... i jakoś problemu nie miałem. Owszem na początku był jaja z czekami na jedzenie ... ale zostało wszystko wyjaśnione i wypłacone co do centa. Kasa się zgadzała a jak były wątpliwości to telefon albo mail do koordynatora. Bo po to jest. To samo jak się komuś nie zgadzają godziny. Nie rozumiem tylko [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w którzy płacą wszystkie składki w Polsce a oczekują że będą mieli pełne świadczenia z danego kraju. Chodzi mi tu o wakacyjne i premię roczną. Podpisujecie umowy ... a tak na prawdę nawet nie wiecie co podpisujecie ludzie.

Karolina

Może uzyskam jakieś informacje dodatkowe na temat oferty pracy z marca br. dla pracownika recepcji praca we Francji ?

lonej

dno

alo

Teraz też mają sporo ciekawych ofert pracy i to nie tylko za granica ale i w kraju

NickNickNick

Nie polecam ten agencji, ciężko się dostać do niektórych fabryk np. NGK Ceramic w Gliwicach, lepiej iść do innej Agencji i tam się dostajesz, przynajmniej w moim wypadku tak było .

Sławek P.
@NickNickNick 27.07.2016 18:57

A może po prostu nie sprostałeś wymaganiom a w innej agencji biorą jak leci żebyś tylko kasę im nabijał

tamarrra

@alo, co więcej tych naborów/rekrutacji jest teraz naprawdę wiele - widzę że nawet w Alpy można wyjechać na cieślę szalunkowego - praca połączona z wakacjami:) mam nadzieję że chociaż weekendy będą wolne

JA3

To się zatrudnij u nich i przekonaj się sam,to że dalej prowadzą nabory to nic nie znaczy.

alo

nie chce mi sie w to do konća wierzyć, bo to duża agencja pracy, zatrudniają ludzi nie tylko do kraju ale rownież za granicę i to od kilku lat, skoro faktycznie by tak to wszystko bylo to juz od dawna ktoś by się nimi zajął a tak to działąją dalej i prowadzą nabory

Wan

Hej, jak tutaj we firmie jest z pieniędzmi, bo coś słyszę, że tak sobie raczej, generalnie to jestem bardzo ciekawa w jaki sposób tutaj się rozliczają z pracownikiem, mam nadzieję, ze jest to dość prosta sprawa i nie wymaga ciągłego upomimania się o nic co?

maciuś

i dostałaś w końcu to wyrównanie? ja i tak chxcę pracę od zaraz więc startuję do nich na malarza do Chambery - ale ktoś wie jak wygląda taka organizacja wyjazdu do Francji i czy tam teraz jest bezpiecznie?

ona
@maciuś 25.06.2016 12:55

Dostałam,ale musiałam długo czekać,dopiero groźby pozwem o zapłatę pomogły,nie polecam.

anonim

(usunięte przez administratora)

ona

Olej to,nie warto u nich robić,kantują na wszystkim,2 miesiące prosiłam się o wyrównanie wypłaty!!!!

kja

wydaje mi się, że po prostu różne osoby mają o nich różne opinie i stąd bierze się taka rozbierzność. Wydaje mi się, że jednak dobra jest u ncih oferta pracy jako Cieśla szalunkowy z językiem francuskim Nr 125, tylko wiąże się ona z wyjazdem właśnie.

Artur
@kja 20.06.2016 11:36

Może to tylko jest dobrze napisane,a nie wiadomo co czeka tam na miejscu? ludzie którzy byli w Belgii narzekali na brak prądu i ogrzewania w lokalach,a agencja miała to gdzieś,a zapewniali dobre warunki.A w ogóle zalegają z płatnościami,trzeba się upominać o wszystko,bo inaczej sami nie oddadzą,ja bym nie wyjechał z nimi,za dużo niezgodności z ich strony.

older
@Artur 20.06.2016 15:01

Ja byłem w Belgii i takich problemów nie miałem. Ale przyznam że słyszałem od kolegi z Gentu że mieli problemy z chatą. Dlatego też szybko pouciekali na własne mieszkania. I jakoś im się nie dziwię, bo w końcu za to się płaci, więc można mieć wymagania.

Scenka

Nie przesadzaj i nie zniechęcaj innych, wiadomo, ze praca fizyczna jest ciężka, ale jest tutaj naprawdę super

Artur
@Scenka 18.06.2016 17:42

Co takiego jest super? bo większość opinii jest negatywna i nie tylko na tym forum,na fcbk ludzie też źle się wypowiadali na temat tej agencji,to jak to w końcu jest?

hjjj

@Ja może po prostu ktoś jest zadowolony z pracy tutaj , nie pomyslałeś o tym? To ze tobie sie nie podoba nie znacyz ze innym też ma sie nie poodobać. A widze ze szukaja teraz na kilka stanowisk jak monter

Ja
@hjjj 18.06.2016 14:35

zadowoleni to mogą być tylko oni że znaleźli frajerów do roboty za gównianą kasę.

anonim

(usunięte przez administratora)

Ja

Widzę że WES wystawia sobie dobre komentarze,brawo :)

komisjoner

Hej dawno mnie tu nie było, a tu dyskusja na temat premii itd. Tak jak już pisałem kiedyś, mimo połączenia się z WS wypłaty są zawsze na kontach dziesiątego bez żadnych poślizgów ( po prostu masz to jak w banku ). Wszystkim wahającym się polecam Work Express ( obecnie Work Service Express ) zarobicie tu konkretne pieniądze a nie jakieś tam śmieszne 800 euro ( bo tak mniej więcej zostaje na rękę po odliczeniu wszystkich składek i opłaty za mieszkanie ) jak przez agencje niemieckie na niemieckich umowach . Oczywiście nie ma jakiś tam premii co miesiąc ale też nie jest prawdą to , że jak ktoś zachoruje to zaraz zwalniają . Zawsze wtedy dzwonią i się pytają czy wracasz do pracy , jak powiesz że tak , nie ma problemu pracujesz dalej , człowiek to nie maszyna i ma prawo zachorować i każdy o tym wie. Co by nie mówić jest to jednak polska agencja na polskich prawach , z którą zawsze się dogadasz. A jak sobie podpiszesz umowę na niemieckich zasadach to się potem sądż w Niemczech nie wiadomo z kim i gdzie o swoje pieniądze. Oczywiście inna bajka jakby się pracowało bezpośrednio u Niemca , ale nie jest to proste bo wszystko jest opanowane przez złodziejskie niemieckie agencje , albo niby polskie co wysyłają do pracy przez niemieckie agencje. Pomieszanie z poplątaniem.

Artur Ragan

Dzień dobry Zgodnie z polskim prawem, pracownikom tymczasowym przysługują takie prawa zdrowotne, szkoleniowe czy ochronne, jak kolegom pracującym obok na umowach o pracę, a jedyną różnicą jest okres wypowiedzenia. Zachęcam do informowania odpowiednich instytucji o przypadkach naruszania prawa. Chętnie poznam nazwę agencji pracy tymczasowej, która proponuje umowy na kilka lat, natomiast co się komu z czym kojarzy chyba wykracza poza temat tej konwersacji. Pozdrawiam

Artur Ragan
@ja4 24.05.2016 18:44

Dzień dobry Agencja zatrudnienia ma prawo nie zaproponować pracownikowi kolejnej umowy bez podawania przyczyn. Takie jest prawo i taka jest specyfika pracy tymczasowej na całym świecie. Pozdrawiam

on
@Artur Ragan 25.05.2016 06:59

No to same superlatywy,to znaczy że ile będzie się pracować zależy od widzi mi się jakiegoś typa albo laski z agencji,a jeżeli się zachoruje,to jest bankowe że następnej umowy nie dadzą,ponieważ wtedy oni są stratni,bo nie pracujesz,a oni nie maja za ciebie kasy,a muszą dać ze swoich za chorobowe,a jak wiadomo agencje do dawania nie są chętne,a zabierać to jak najbardziej,nigdy bym nie chciał takiej pracy w której był bym nikim.

ona

Mimo wszystko praca przez agencje zawsze będzie tą gorszą pracą.

Artur Ragan
@ona 14.05.2016 14:17

Można w nieskończoność przeciwstawiać zatrudnienie stałe tymczasowemu, tylko po co? Na całym świecie miliony ludzi z wielu przyczyn wolą pracować przez czas określony, korzystając z usług pośredników. Po prostu zatrudnienie stałe nie pasuje im z wielu względów - uczą sie, mają skomplikowaną sytuacje rodzinną, opiekują się osobami chorymi itp. O tym, ilu ludziom praca przez agencję ułatwiła znalezienie stałego zatrudnienia.

Tom
@Artur Ragan 16.05.2016 13:12

Szanowny Panie,tyle tylko że na świecie ludzie robiący pod agencjami maja dokładnie takie same warunki jak stali pracownicy,tzn ze wszystkimi dodatkami(premia,bony i inne)a umowy mają na kilka lat,a nie na miesiąc,tydzień,więc Polskim agencjom bardzo daleko do tych europejskich,światowych i dlatego w Polsce praca tymczasowa zawsze będzie się kojarzyć z wyzyskiem pracowników.

Artur Ragan

Dzień dobry Kłamstwo "kiedyś napisane" nie staje się prawdą, nawet jeśli je wkleić 1000 razy pod różnymi nickami. Dowody na to, że "dodatki zabiera pośrednik" to łakomy kąsek dla każdego prawnika, więc proszę kogoś tym zainteresować. (Tyle, że nie istnieją, bo to też kolejny wymysł.) Dobra rada: jeśli umowa zawiera niekorzystne warunki, lepiej jej nie podpisywać. Pozdrawiam serdecznie

Ja
@Artur Ragan 12.05.2016 14:22

ok,ale przecież agencja też ma coś do powiedzenia,aby wynegocjować jak najlepsze warunki dla swoich pracowników,na to wychodzi że agencje mają gdzieś za ile ludzie będą robić,ważne są ich zyski.

Artur Ragan
@Ja 12.05.2016 15:12

Widzę, że teza o nikczemności agencji musi zostać obroniona, bez względu na fakty:) Zapewniam, że agencje chcą, aby pracownicy tymczasowi zarabiali jak najwięcej, bo wtedy na każdą ofertę zgłasza się więcej kandydatów i rekrutacje przebiegają o wiele sprawniej. A to tylko jeden z powodów. pozdrawiam

on

Zastanawia mnie jedno, kiedy wreszcie skończy się te upadlanie ludzi w postaci żerujących na nich agencji pracy tymczasowych. Może by tak trzeba kogoś wywieść z zakładu na taczce z gnojem, żeby poczuł te same upodlenie co człowiek pracujący pod agencją...

Artur Ragan
@on 09.05.2016 12:45

Jak juz napisałem, przykładów nadużyć czy błędów ludzkich nie brak w żadnej branży. Jeśli mamy twarde dowody na dyskryminacje, piszemy mail lub oficjalne zawiadomienie do Inspekcji Pracy.

Ja
@Artur Ragan 10.05.2016 11:38

Jaki mail do IP?,przecież umowy z agencją niczego nie oferują po za podstawową stawką,zero premii,zero socjalu i dlatego mają niekorzystne warunki,dodatki zabiera pośrednik,jak już tu było kiedyś napisane.

Tomasz

Work express połączył się z tym badziewiem Work Service,więc teraz będzie gorzej,pracowałem kiedyś w WS i stawki mieli śmiesznie niskie,opóźnione i nie terminowe wypłaty,nie polecam!!!!

Artur Ragan

Dzień dobry Jestem do Państwa dyspozycji na tym forum od 2009 roku. Od samego początku różni anonimowi mądrale wieszczą rychły upadek naszej firmy. W tym czasie zatrudniliśmy tysiące ludzi w kilku krajach Unii. Większość naszych pracowników wracała do nas na kolejne kontrakty i w badaniach satysfakcji deklarowała chęć kontynuowania współpracy. Obecnie jesteśmy częścią największego podmiotu w branży HR w tej części Europy i planujemy dalszy rozwój. Niebawem w naszej ofercie pojawią się kolejne zawody i kraje. Takie są fakty. A negatywne opinie? Bezkarnie opluć da się w internecie każdą firmę i nie ma na to rady. Pozdrawiam

on
@Artur Ragan 06.05.2016 09:40

Dzień dobry,jakie kraje ma pan na myśli ??

hektor

bardzo podoba mi się, że agencja zabiera głos na forum, i to dokładnie z imienia i nazwiska jednego z przedstawicieli firmy. To bardzo ważne, ludzie mogą szybciej takim firmom zaufać :)

hektor2
@hektor 05.05.2016 11:57

Zabiera głos,bo ratują swoja ( usunięte przez administratora )br /> A większość opinii jest negatywna,więc wszystko mówi za siebie....

Artur Ragan

Dzień dobry Jak na firmę, która nic nie robi i nie reaguje na pytania, dość często i intensywnie komunikujemy się z naszymi pracownikami. Również na tym forum:) Jeśli koordynator nie odpowiada na pytania - proszę wysłać informację do Rzecznika Pracownika. Działa od 2010 roku i obsłużył wiele różnych spraw pracowniczych z dobrym skutkiem. Gdyby miała Pani do przekazania coś więcej niż pomówienia i wyzwiska - ja też jestem do dyspozycji. Pozdrawiam serdecznie

Sławomir Pajor
@Artur Ragan 04.05.2016 12:47

Jaki Rzecznik Pracownika drugi termin na odpowiedz i teraz pani rzecznik nie odbiera telefonów pierwszy termin pani zapomniała się dowiedzieć o zwrot kosztów dojazdu a dziś po prostu nie odbiera telefonu zmusza mnie do zgłoszenia sprawy di PIP więc niech pan nie pisze bzdur o rzeczniku . W moim przypadku nie napisze Pan o anonimie

Artur Ragan

Dzień dobry Jeśli na miejscu zastała Pani warunki odbiegające od opisanych w umowie, proszę zadawać pytania oficjalnymi kanałami a nie rzucać anonimowe pomówienia. Co do rozliczenia czasu pracy; pomyłki zdarzają się każdemu, ale wszystkie, poparte rzetelnymi dowodami reklamacje dotyczące liczby przepracowanych godzin zostały rozpatrzone. Pozdrawiam

Ja
@Artur Ragan 02.05.2016 08:31

Jakie pytania? przecież to i tak już niczego nie zmieni,Wy tylko piszecie o kontakcie z Wami,a tak na prawdę niczego nie robicie,bo tak wygodniej,przecież nie Wy żyjecie i pracujecie w tych warunkach,tylko ludzie,a Wam spływają tylko profity i to się tylko dla Was liczy przekonałam się o tym kilka razy,koordynator miał wszystko w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

anonim

(usunięte przez administratora)

Ja

Nie wiem jak jest w Polsce z ich ofertami,ale za granicą jest wiele niejasności,obiecują co innego,a na miejscu jest co innego,ale zawsze możesz spróbować :),tylko pilnuj godzin pracy,bo oni lubią się mylić na niekorzyść pracownika.

Ja

Widzę że agentura zmieniła nazwę,teraz są WORK SERVICE EXPRESS,pewnie dlatego żeby oszukanym było trudniej odzyskać hajs.

Belgiqe

Uważajcie na ich oferty pracy w Belgii,bo później wam przyjdą setki euro do zapłaty w podatku belgijskim,robią takie wały że w oczy szczypie!! Oszuści,Oszuści i jeszcze raz Oszuści,jeżeli ktoś się zdecyduje wyjechać z nimi to niech odkłada kasę na podatek.

Artur Ragan

Dzień dobry Możemy w czymś pomóc? Pytania dotyczące spraw kadrowo płacowych prosimy kierować odpowiednio pod numery: 32 775 88 78 lub 32 775 88 51 - dla pracujących we Francji 32 775 88 45 - dla pracujących w Belgii 32 7215735 – dla opiekunów osób starszych pracujących w Niemczech 32 721 56 47 – dla pracujących w Niemczech pozdrawiam

on
@Artur Ragan 22.04.2016 15:37

Taka jest mentalność Polaków,że na wszystkim chcą zarobić,a tu widzę oszustwa podatkowe wykryte przez Niemców i stąd teraz jest problem.

Artur Ragan
@on 24.04.2016 11:56

Dzień dobry, Anonimowe pomówienia, wklejane kilkanaście razy w różnych wątkach nie dowodzą niczego, poza tchórzostwem autorów. Jeżeli mają Państwo pytania, dotyczące naszej działalności i rozliczeń z organami podatkowymi, proszę je kierować pod numery telefonów podane powyżej. Pozdrawiam

Ja

Teraz macie waszą super Agencje co wałki robi,dobrze wam frajerzy.

Artur Ragan
@Ja 18.04.2016 14:54

Dzień dobry - jeśli masz wątpliwości, to zadawaj pytania a nie obrażaj ludzi, którzy ciężko pracują. Pozdrawiam

Ja
@Artur Ragan 19.04.2016 09:24

Dokładnie ciężko pracują,a Wy ich rżniecie na kasie,jak Wam nie wstyd,przecież oni robią na Wasze wypłaty! darmozjady pijawki.

Artur Ragan

Dzien dobry - tę sprawę wyjaśniałem już kilkakrotnie również na tym forum. Jako że osoby pracujące dłużej niż 183 dni w Niemczech, podlegają tamtejszemu obowiązkowi podatkowemu, aby uprościć rozliczenia do minimum, kwoty podatku dochodowego za rok 2013 odprowadziliśmy do niemieckiego urzędu skarbowego ze środków własnych, jednocześnie pobierając z wynagrodzeń wyliczone przez nas zaliczki. Każdemu pracownikowi, którego dotyczy ta sprawa 20 marca 2014 przekazano za potwierdzeniem odbioru pisemną informację zawierającą szczegóły rozliczeń. Po weryfikacji naszych rozliczeń z niemieckim biurem podatkowo-prawnym uzyskaliśmy informację, że pobrane kwoty zaliczek na polski podatek dochodowy są niższe niż ich niemiecki odpowiednik. Wskutek tego, pracownicy są zobowiązani zwrócić różnice na konto pracodawcy. Niezwłocznie wysłaliśmy więc standardowe wezwania do zapłaty. Rozumiemy, że sam fakt otrzymania takiego dokumentu rodzi wiele pytań i jesteśmy gotowi na nie odpowiadać. Z rozmów telefonicznych z naszymi pracownikami wynika, że należało ponownie poprzedzić je stosownymi informacjami pisemnymi. Obecnie, wszelkich wyjaśnień udziela na bieżąco Dział Kadr i Płac. Jednocześnie zastrzegamy, że z uwagi na ochronę danych osobowych, nie wszystkie informacje mogą zostać przekazane przez telefon, bo ta forma kontaktu nie pozwala na jednoznaczne potwierdzenie tożsamości.

xyz

A ciekawe co work ma do powiedzenia na temat pracy w Tchibo w Gallinie w 2013 roku. Jak ludzie oddaja teraz po 3000 tysiace euro do urzedu skarbowego za blad firmy. Czekam na odpowiedz Panie Arturze

xyz

A ciekawe co work ma do powiedzenia na temat pracy w Tchibo w Gallinie w 2013 roku. Jak ludzie oddaja teraz po 3000 tysiace euro do urzedu skarbowego za blad firmy. Czekam na odpowiedz Panie Arturze

Artur Ragan

Dzień dobry - faktycznie, brygadzista powinien umieć dogadać się z francuskim kierownikiem budowy. Od doświadczonego cieśli szalunkowego nie wymagamy:) Pozdrawiam

arek

A pracował ktoś kiedyś z ramienia work express jako kafelkarz w Belgii? Widzę, że aktualnie można ubiegać się o taką pracę i zastanawiam się, czy można na tym sporo zarobić?

Artur Ragan
@arek 28.03.2016 13:17

Dzień dobry Odpowiedź jest w ofercie - 1700 euro netto za miesiąc. Pozdrawiam

JA3

co do NGK CERAMICS,to stawka wynosi 2100 brutto,więc kokosów nie masz,praca na 3 zmiany,jeżeli robisz pod agencją to nie masz żadnych profitów,robisz za gołą stawkę,a za kartę Multisport potrącają ci 50 zł z wypłaty,więc nic za darmo nie masz,atmosfera pracy taka sobie,zależy gdzie trafisz,ludzie z agencji są rzucani na różne stanowiska,tam gdzie kogoś brakuje.

anonim

(usunięte przez administratora)

Artur Ragan
@ja. 23.03.2016 07:58

Dzień dobry Zapewniam, że chętnych nie brakuje i na podstawie ich CV zapadają decyzje o zaproszeniu (lub nie) na rozmowy kwalifikacyjne. Kandydaci, oprócz wynagrodzenia, cenią sobie również atmosferę pracy, możliwość zdobycia doświadczenia w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym i dodatkowe świadczenia jak np. karta Multisport czy bezpłatny dowóz do zakładu pracy. Pozdrawiam

ja.
@Artur Ragan 25.03.2016 10:12

u Was nigdy nie brakuje chętnych,a oferty widnieją w necie latami i oferujecie parę złotych dla kogoś kto narai wam frajerów to roboty,oj chyba coś nie tak z tymi chętnymi :)

Artur Ragan

Dzień dobry Skoro w ofercie nie ma wysokości wynagrodzenia, to najwyraźniej pracodawca nie che go ujawniać na tym etapie. 90% ofert pracy w Polsce nie zawiera tej informacji. Pozdrawiam

Tomasz
@Artur Ragan 22.03.2016 15:15

A to ciekawe że 90% ofert nie zawiera informacji o wynagrodzeniu?,przeglądam setki ofert i zawsze jest podane wynagrodzenie,bo przecież każdy szuka pracy za jak najwyższe wynagrodzenie,a w ciemno nikt nie pojedzie na rozmowę kwalifakacyjna,bo to strata czasu,przeważnie ukryte informacje o wynagrodzeniu okazują się minimalnym wynagrodzeniem i w tym przypadku pewnie jest tak samo skoro pracodawca to ukrywa.

Tomasz

Ponawiam pytanie,jakie jest to wynagrodzenie w NGK CERAMICS?,czyżby to była tajemnica skoro Pan Ragan nie odpisuje na moje pytanie ?to jak chcecie znaleźć chętnych do pracy w ciemno ?

Tomasz

Dzień dobry,mam pytanie,widziałem na stronce WE ofertę pracy w NGK CERAMICS w Gliwicach,wszystko jest niby ok,ale nie pisze jakie jest wynagrodzenie za tą pracę, jestem zainteresowany tą ofertą pracy,ale w ciemno nie chcę aplikować,czy można się dowiedzieć jakie tam jest oferowane wynagrodzenie ? pozdrawiam

Artur Ragan

Dzień dobry Francuskie minimum od 1 stycznia 2016 wynosi 1.143,72 euro na rekę za 152 godziny pracy w miesiącu. Pozdrawiam

anonim

(usunięte przez administratora)

:(

Francuskie minimum krajowe,to fajnie nie jest:(

anonim

(usunięte przez administratora)

Artur Ragan

Przeważnie znikają. A to że oferta długo wisi, nie oznacza, że nie ma zainteresowania, ale np. wymagania są nietypowe. W tej chwili np. do pracy we Francji szukamy cieśli szalunkowych z doświadczeniem w systemach SATECO. Jest ich w Polsce niewielu, więc rekrutacja potrwa. Pozdrawiam

anonim

(usunięte przez administratora)

dm

Mi nie chodzi o pracę bez żadnych kwalifikacji,normalne że nikt nie przyjmuje osób bez kwalifikacji,od tego są agencje pracy,mam na myśli konkretne stanowiska ze stażem potwierdzonym świadectwami pracy.

Artur Ragan

Dzień dobry Odpowiedź jest bardzo prosta - mamy dziesiątki ofert pracy w Polsce i za granicą, więc każda z nich jest publikowana wielokrotnie w różnych mediach. Pozdrawiam

Artur Ragan

Dzień dobry Stawki wynagrodzeń są negocjowane z zagranicznymi pracodawcami, na bazie obowiązujących w ich krajach wynagrodzeń minimalnych, dlatego zwykle niewiele od nich odbiegają. Po ustaleniu stawki wynagrodzeń, negocjowane jest wynagrodzenie agencji z tytułu przeprowadzonego procesu rekrutacji i selekcji. Mieszczą się w nim koszty zatrudnienia rekruterów, publikacji ofert pracy, rozliczeń i innych czynników niezbędnych do zorganizowania tego procesu. Work Express od 2005 oferuje legalną pracę w kilku krajach europejskich. Z naszych usług skorzystały tysiące Polek i Polaków. Z wdzięcznością z ich strony spotykamy się na co dzień a jeśli pojawiają się pytania - zawsze na nie odpowiadamy.

Jiji

Haha,w kilka dni 300 euro. Tutaj ceny sa niewiele wyższe niz w Polsce. Pewnie jak jestes frajerem co stawia na prawo i lewo by mieć kolegów to tyle wydajesz. Pózniej nie ma kasy wiec lepiej siedzieć w Pl i narzekać.

ja.
@Jiji 07.02.2016 17:04

Frajerem to ty jesteś jak szukasz roboty przez agentury,za 300 euro miesięcznie,to pewnie same zupki chińskie wpier....

gall
@Jiji 07.02.2016 17:04

to co Ty kupujesz w Belgii że 300 E starcza Ci na kilka dni ?

Zostaw opinię o Work Service Express - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Work Service Express